مفهوم در فروشگاه App ، بهترین گزینه جایگزین برای افزایش بهره وری

بهترین گزینه های مفهوم

بهترین چیز: صنایع دستی به صورت آنلاین و آفلاین کار می کند ، بنابراین اگر Wi-Fi ندارید ، مجبور نیستید در مورد از دست دادن جریان خلاقانه خود کار کنید. همچنین ، در مقایسه با مفهوم ، کاردستی سریع ، بصری و آسان برای ورود به سیستم است.

مفهوم 4+

کاربرد خوب با یک رابط خوب ، بسیار غنی. متأسفانه برخی ناهنجاری ها استفاده از آن را خراب می کنند. به عنوان مثال ، عدم امکان صادرات به PDF یادآوری توافق نامه ها در پایین صفحه یا تحت آیفون ، عدم امکان بستن مدیر وتر پس از ورود (دومی به طور خودکار در زیر iPad بسته می شود). همچنین به از دست دادن داده ها توجه کنید زیرا ضبط متاسفانه اتوماتیک است. از طرف من نمره را ترک می کنم و بعد از هر تشنج به آن باز می گردم تا از آن جلوگیری شود.

نمرات باتری ?

خرید من از این برنامه عمدتاً به سمت نسخه نمرات باتری گرایش یافته بود. اولین علاقه مند به نظرات کلی برنامه ، من در نهایت نسبت به عملکرد مفهوم در این نقطه ناامید شده ام. ناهنجاری ها یا نیاز به استفاده از جزئیات ? در اینجا نکاتی وجود دارد که برای نسخه نمره باتری مسدود شده است:
– HIGH / BASS شم: برنامه نوع HAMP را با صدا یا ابزار مجموعه درام اختصاص نمی دهد (به طور کلی ، پا و چربی چارلی در پایین دارای یک HAMP است ، سایرین یک ساقه در بالا)
– نسخه طبل پد: اضافه کردن ابزارهایی مانند چارلی باز غیرممکن است
– دست نویس (گزینه پرداخت شده): نوشتن یادداشت ها سر نت کتبی را متمایز نمی کند (صلیب برای سمبل ها). بدتر: این به سر انتخاب شده در پالت احترام نمی گذارد. بدتر: این جایگزین تمام سرهای یادداشت ها با یک سر کلاسیک است.
در نتیجه: مطمئناً بسیاری از امکانات ، اما برخی از اشکالات و محدودیت هایی که در نهایت برای استفاده اساسی غیرقابل قبول هستند. امیدوارم که این یک به روزرسانی بعدی باشد. در ضمن ، استفاده محدود باقی مانده است ، برای ماژول دست نویس غیر قابل استفاده است. ناامیدی !

پاسخ توسعه دهنده ,

سلام,
با تشکر برای بررسی. توجه داشته باشید که تشخیص دست نوشته از خطوط طبل یا کوبه ای پشتیبانی نمی کند (برای همه موارد پشتیبانی شده به مجموعه ها> دست نویس> مراجعه کنید).

پد طبل کاملاً یکی از راه های دریافت نت های درام است – می توانید هر یادداشتی را به کارمندان اضافه کنید و یادداشت ها را تغییر دهید اما می خواهید با استفاده از پالت Note. همچنین می توانید انتخاب کنید که چه صدایی را می خواهید برای ورود به یادداشت ها به آن وارد کنید.

برای کمک به جامعه ، نکات و پشتیبانی ، به گروه کاربر جدید فیس بوک ما در https: // www بپیوندید.فیس بوک.com/groups/preonusnotes/

واقعاً خوب اما.

من مدتی است که یک کاربر مفهومی و استودیو یک در رایانه خود بوده ام. اخیراً با سرمایه گذاری در یک iPad ، آن را خریداری کردم تا به کار خود ادامه دهم و عملکرد دست نوشته ها را متقاعد کرد ، اما. هنگام ورود به یادداشت های خاص یا علائم دیگر ، هنوز رفتار عجیب زیادی وجود دارد. او با استاکاتوس مشکل دارد. یک بار در دو ، من یک یادداشت برجسته برای دیدن من به طور کامل نوشتن و این را به روشی نسبتاً تصادفی تغییر می دهد. من شروع به گرفتن منطق او می کنم اما در نهایت من از و دست نویس و نوار ابزار استفاده می کنم و برای لحظه ای از آن خارج می شوم. من می خواهم Staffpad را امتحان کنم اما با 99 یورو به علاوه خرید یک مداد اپل این سرمایه گذاری گران است ! مفهوم یک گزینه عالی عالی است و امیدوارم که به روزرسانی های آینده نگرانی ها را حل کند.

پاسخ توسعه دهنده ,

از نظر شما متشکریم. در واقع ، ما تمایل داریم از دست نویس در رابطه با سایر روشهای یادداشت و ویرایش برای سریعترین گردش کار استفاده کنیم (و ناامیدی کمتری!). سعی کنید استاکاتوس را کمی بالاتر قرار دهید ، بنابراین آنها با یادداشت های نقطه ای اشتباه نمی گیرند. اما ما همیشه در حال بهبود برنامه هستیم ، بنابراین به این موضوع نیز خواهیم پرداخت.

برای کمک به جامعه ، نکات و پشتیبانی ، به گروه کاربر جدید فیس بوک ما در https: // www بپیوندید.فیس بوک.com/groups/preonusnotes/

محرمانه بودن برنامه

The Developer Concept Music ، Inc. نشان داد که پردازش داده ها همانطور که در زیر شرح داده شده است می تواند از نظر محرمانه بودن از جمله شیوه های برنامه باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، با سیاست حفظ حریم خصوصی توسعه دهنده مشورت کنید.

داده های جمع آوری نشده

توسعه دهنده هیچ داده ای با این برنامه جمع نمی کند.

شیوه های محرمانه بودن ممکن است به ویژه بسته به ویژگی هایی که استفاده می کنید یا سن شما متفاوت است. بیشتر بدانید

اطلاعات

موسیقی مفهوم ، شامل.

سازگاری آیفون به iOS 11 نیاز دارد.4 یا بعد از آن. iPad به iPados 11 نیاز دارد.4 یا بعد از آن. iPod Touch به iOS 11 نیاز دارد.4 یا بعد از آن.

زبان های فرانسوی ، آلمانی ، انگلیسی ، ساده ، کره ای ، اسپانیایی ، ایتالیایی ، ژاپنی ، پرتغالی

بهترین گزینه های مفهوم

مفهوم برنامه ای است که با نیاز خود فضای کاری را به شما می دهد: می توانید برنامه ریزی کنید ، بنویسید ، همکاری کنید و سازماندهی کنید. به طور کلی ، مفهوم برنامه مناسبی برای مدیریت همه چیز در یک بستر واحد است و برای تجارت و همچنین پروژه های شخصی و سازمان های محتوا بسیار عالی است. با این حال ، با وجود محبوبیت آن ، ممکن است بهترین مناسب برای همه نباشد.

در این مقاله ، ما با جزئیات بیشتری به مفهوم خواهیم پرداخت. و بهترین گزینه های مفهوم را کشف خواهید کرد و می بینید که چه چیزی برای شما بهتر است. آماده?

مفهوم جایگزین را بدست آورید

SetAP را نصب کنید و یک جایگزین مناسب برای مفهوم در چند ثانیه پیدا کنید.

ویژگی های کلیدی مفهوم

بیایید ابتدا به طور خلاصه به یاد بیاوریم که مفهوم چیست و چه کسی به آن احتیاج دارد. به طور اساسی ، مفهوم یک برنامه یادداشت برداری مشترک است. شما می توانید از آن برای گرفتن یادداشت های دیجیتالی به جای روش های سنتی قلم و کاغذ و نرم افزار پردازش کلمه استفاده کنید. با مفهوم ، می توانید با هر کسی در یک سند به طور همزمان یا در زمان متفاوت همکاری کنید.

یادداشت برداری فقط آغاز است. شما می توانید از مفهوم روزنامه نگاری ، مدیریت پروژه ها و موارد دیگر استفاده کنید. حتی می تواند ویکی شرکت شما شود! به طور کلی ، این ویژگی دارای ویژگی هایی است که تقریباً برای هر چیزی که شما در یک ابزار تولیدی نیاز دارید مفید است. مثلا:

  • یادداشت ها و وظایف: اسناد متنی غنی را با تصاویر ، جداول تعبیه شده ، قطعه کد و موارد دیگر ایجاد کنید. کار خود را در بلوک های تو در تو سازماندهی کنید که می توانید دوباره به فرم های دیگر مانند یک لیست چک یا صفحه گسترده تغییر دهید.
  • ویکی و پایگاه داده ها: پایگاه های دانش سفارشی ، پیوند صفحات در یک سلسله مراتب بصری از موضوعات و زیرنویس ها. ویژگی پایگاه داده مفهوم اهرم برای ایجاد مجموعه ای از اطلاعات مرتبط مانند لیست تماس ، موجودی محصول یا زمان بندی پروژه.
  • ادغام: برای ساده تر کردن گردش کار ، فضای کاری مفهوم شما می تواند با ابزارهای فعلی شما یکپارچه شود. به عنوان مثال ، Google Drive ، Trello ، Figma ، Slack و موارد دیگر.
  • قالب ها: از هزاران الگوی از پیش طراحی شده لذت ببرید که به شما کمک می کند تا یادداشت های خود را بهتر و سریعتر یادداشت کنید.
  • همکاری: برای به اشتراک گذاشتن سریع منابع با بقیه تیم خود ، هر کار مفهوم دارای یک سیستم بارگذاری و اشتراک پرونده است. شما همچنین می توانید همکاری با نظرات و ذکرها را بهبود بخشید و وظایف خود را پیگیری کنید ، بنابراین هرگز فراموش نکنید که کاری انجام دهید.

چرا به یک جایگزین مفهومی نیاز دارید

مفهوم نقاط قوت زیادی دارد: همه کاره ، قابل تنظیم است ، و شما می توانید اطلاعاتی را که به اشتراک می گذارید کنترل کنید. این کامل نیست ، هر چند. بنابراین اشکالاتی که کاربران به دنبال گزینه های مفهوم هستند چیست؟?

اگر از نسخه دسک تاپ استفاده می کنید ، نمی توانید به صورت آفلاین کار کنید ، اگر کسی باشید که نوسان زیادی انجام می دهد ، این یک محدودیت است.

مهمتر از آن ، برخی از کاربران از اشکال که باعث از بین رفتن داده ها می شود شکایت کرده اند. با ابزاری که تمام اطلاعات مهم شما را ذخیره می کند ، واقعاً نمی خواهید در معرض خطر خرابی سیستم باشید. همچنین ، داده های مفهوم در ایالات متحده ذخیره می شود ، و این باعث می شود که برای شرکت های اروپایی ، که تمایل دارند اطلاعات خود را به صورت محلی ذخیره کنند ، کمتر جذاب شود.

نقطه فروش مفهوم ، قابلیت شخصی سازی آن است. شما می توانید اسناد خود را بر اساس پروژه توسط پروژه تغییر دهید تا بهترین نتیجه را از آنها بدست آورید. با این وجود ، این باز هم نگران است. بیشترین کاربران بی تجربه ، این قابلیت شخصی سازی گسترده را دلهره آور می دانند و سوار شدن را دشوار می کند.

چه چیزی بهتر از برنامه مفهوم است?

ما مفهوم را به عنوان یک فضای کاری محبوب همه در یک می دانیم. در عین حال ، برخی از کاربران فقط از یک یا چندین ویژگی برنامه استفاده می کنند. بنابراین با اطمینان می توان گفت که برنامه بهتر از مفهوم است ، زیرا پاسخ به نیازها و پیشگیری های خاص شما بستگی دارد. با این حال ، چندین برنامه مانند مفهوم وجود دارد که باید در نظر بگیرند. در اینجا چند گزینه عالی وجود دارد:

صنایع دستی در مقابل مفهوم – انتخاب مناسب برای خلاقیت ها

صنایع دستی ، مفهوم جایگزین

بسیاری از افراد مفهوم را برای ایجاد اسناد ساختاری خوب انتخاب می کنند. با این حال ، مناطقی وجود دارد که برنامه های دیگر می درخشند و پرونده را برای خندیدن به خوبی ایجاد می کنند. بیایید نگاهی به کاردستی بیندازیم. برنامه به شما می دهد تا برای همه یادداشت ها و نوشتن در یک پردازنده کلمه مدرن ، جای خود را داشته باشید. از آنجا که با ذهن خلاق طراحی شده است ، ایجاد اسناد واقعاً جذاب با کمک آن دشوار نیست. شما می توانید از بلوک های سبک مختلف استفاده کنید تا نشان دهید که چه کسی هستید و بسته به آنچه دوست دارید ، به صورت تاریک یا سبک کار کنید. همچنین می توانید با اضافه کردن تصاویر ، فیلم ها و پرونده ها ، یادداشت های خود را بهبود بخشید. چند برابر باعث می شود حتی برای دستیابی به اسناد زیبا آسان تر شود.

این برنامه از افزودن پیوندی به پروژه قبلی که برای ایجاد یک سند اصلی کار کرده اید که تمام پروژه های فعلی و یا تکمیل شده شما را پیوند می دهد ، کار ساده ای را انجام می دهد. برای سازماندهی و اطمینان از از بین رفتن هیچ چیز ، از پوشه های چند سطحی استفاده کنید یا یادداشت های خود را پیوند دهید.

دستیار هوش مصنوعی هوش مصنوعی به شما کمک می کند تا ایده های طوفان مغزی را سریعتر بنویسید تا بتوانید از بلوک نویسنده استفاده کنید ، اسناد طولانی را خلاصه کنید ، یک پاراگراف را دوباره بنویسید ، پست های رسانه های اجتماعی را بر اساس هر زمینه ای بنویسید ، متن را تصحیح کنید تا اشتباهات را حذف کنید و به زبان ترجمه کنید.

علاوه بر این ، کاردستی دسترسی به پرونده های خود را بسیار آسان می کند ، ایده شما را درک می کنند و در مورد آن توضیح می دهند. فقط یک فضای کاری جدید ایجاد کنید و به دیگران اجازه دهید با شما همکاری کنند.

بهترین چیز: صنایع دستی به صورت آنلاین و آفلاین کار می کند ، بنابراین اگر Wi-Fi ندارید ، مجبور نیستید در مورد از دست دادن جریان خلاقانه خود کار کنید. همچنین ، در مقایسه با مفهوم ، کاردستی سریع ، بصری و آسان برای ورود به سیستم است.

تلاقی – ابزار خوب مستندات نرم افزاری قدیمی

تلاقی ، جایگزین عالی برای مفهوم

Confluence یک بستر مدیریت کار مبتنی بر وب است که برای کمک به تیم در همکاری با پروژه های مهم طراحی شده است. این جایگزین برای مفهوم به کاربران امکان می دهد یادداشت های جلسه و به روزرسانی های پروژه را به روشی ایمن و قابل اعتماد به اشتراک بگذارند. در نتیجه ، ارتباط بین تیم ، تیم و مشتریان و بخش های مختلف را بهبود می بخشد.

تلاقی یکپارچه یکپارچه با جیرا و سایر محصولات اطلس. اگر تیم شما در حال حاضر از میز سرویس JIRA ، JIRA یا Bitbucket استفاده می کند ، پس از آن Confluence یک طبیعی برای گردش کار شما خواهد بود.

به عنوان معادل مفهوم ، تلاقی کمی انعطاف پذیر و همه کاره است. از طرف دیگر ، استفاده از تلاقی بسیار ساده تر است. این یک رابط ساده و ساده است که کاربران جدید را تحت الشعاع قرار نمی دهد.

یکی از اصلی ترین موارد تلاقی برای ما این است که نمی تواند آفلاین کار کند (دقیقاً مانند مفهوم). با این حال ، اگر شروع به ایجاد Doc خود در Confluence کردید و اتصال به اینترنت ناپدید شد ، متن نوشتاری را از دست نخواهید داد. Confluence Caches هر چیزی که در مرورگر می نویسید و می توانید آن را برای روزها نگه دارید (رایانه را مجدداً راه اندازی نکنید). و هنگامی که اینترنت ظاهر می شود ، همه چیز هماهنگ خواهد شد.

یادداشت – نوشتن ، برنامه ریزی و پیگیری در یک مکان

برنامه ریز

اگرچه مفهوم یک بی نظیر عمومی محبوب است ، اما برخی از کاربران از ابزاری متمرکز تر برای یادداشت برداری و مدیریت وظایف استفاده می کنند. در این حالت ، یادداشت ، یک برنامه تقویم برای سازماندهی یادداشت ها و وظایف شما ، ممکن است جایگزین شود.

کمک به شما در گرفتن سریع وظایف اولین کار یک مدیر وظیفه است. با کمال تاسف ، مفهوم در این مورد شکست می خورد. با توجه به چندین بررسی ، مفهوم وظایف شما را دفن می کند ، و گرفتن چشم پرنده از آنچه باید بدون سفارشی سازی و تلاش زیادی انجام شود تقریبا غیرممکن است. این ، همراه با کندی اضافه کردن کارهای جدید ، ما را به عنوان مدیر وظیفه توصیه نمی کند.

STEPLAN به شما امکان می دهد یادداشت ها ، تقویم و وظایف را مدیریت کنید. برای بسیاری از کاربران ، این راحت ترین ترکیب است.

در قلب آن همه یادداشت ها هستند. در مقایسه با سایر تنظیمات موجود در مدیران کارها ، آنها در پروژه های سازمان آزادی بیشتری به کاربر می دهند.

با ایجاد یادداشت ها در یادداشت ها ، می توانید وظایف و یادآوری های خود را متحد کنید و آنها را به پروژه خود اضافه کنید. یادداشت ها در قالب Markdown ذخیره می شوند. این برای بسیاری از کاربران بسیار مناسب بوده است. نکته این است که نحو نشانه گذاری این است که ساده است و اگر می خواهید اسناد پیچیده ای پیچیده ایجاد کنید. علاوه بر پیوندها ، می توانید از #hashtags و mention دیگر کاربران نیز استفاده کنید. نکته عالی دیگر: متن Markdown را می توان به راحتی بین برنامه ها جابجا کرد و به شما امکان می دهد یادداشت ها را با سایر ابزارهایی که از Markdown پشتیبانی می کنند ترکیب کنید.

ما همچنین دوست داریم که این یادداشت با پسوندهای مختلفی سازگار باشد که به شما در خودکار کردن وظایف ، بهبود جستجو ، استفاده از رابط کاربری و بیشتر کمک می کند.

ساختار یافته – روشی متناسب برای ردیابی کارها و به یاد آوردن قرارها

برخی از افراد روزها ، هفته ها و ماههای خود را برای ایجاد روال های خوب و خوب برنامه ریزی می کنند ، عادات می سازند و به اهداف می رسند. با استفاده از الگوهای مفهوم برنامه ریز ، می توانید رویدادها ، کارها و اهدافی را که می خواهید انجام دهید آسان کنید و هر زمان که نیاز به یادآوری دارید به آنها برگردید.

اگر این مورد برای استفاده از مفهوم است ، ممکن است بخواهید ساختار یافته را نیز امتحان کنید.

در نگاه اول ، رابط کاربری ساده ساختار یافته باعث می شود که برای ایجاد وظایف و برنامه ریزی روز خود را از آنچه در برنامه ای با ویژگی های قریب به اتفاق برنامه ریزی شده است ، کمتر ترسناک تر کند. صندوق ورودی خود را باز کنید و یک بررسی سریع از تمام وظایف خود دریافت کنید. همچنین ، می توانید کارهای فرعی را در یک کار اضافه کنید ، که برای لیست ها مناسب است. به عنوان مثال ، می توانید یک کار خرید ایجاد کرده و لیست خرید را به عنوان یک زیرنویس وارد کنید.

یکی از ویژگی های قابل توجه آن ، TRA فراگیر آن است. این برنامه به بیش از 30 زبان در دسترس است. زبان به طور خودکار با تنظیمات سیستم تغییر می کند. همچنین می توانید مناطق زمانی را در حین ایجاد کار تغییر دهید ، اگر جلساتی با افرادی که در سراسر جهان قرار دارند ، سردرگمی را از بین ببرید.

یکپارچه سازه یکپارچه با برنامه های داخلی در دستگاه های اپل ، مانند یادآوری و تقویم. اگر موردی از یادآوری ها زمان یا مکان مرتبط با آن نداشته باشد ، آن را به صندوق ورودی ساختاری وارد می کند ، جایی که می توانید یک تاریخ و زمان را برای تکمیل آن اختصاص دهید.

افکار نهایی: آیا مفهوم هنوز بهترین است?

همانطور که می بینید ، مطمئناً گفتن اینکه آیا مفهوم هنوز بهترین است ، دشوار است. بسیاری از کاربران شکایت می کنند که این برنامه برای مبتدیان و دشواری برای ورود به سیستم بسیار زیاد است. همچنین آنها را برای تعیین وظایف بیش از حد زمان می برد. به طور کلی ، مفهوم برای پیمایش بصری نیست و می تواند در بعضی مواقع کند باشد.

پس از خواندن این مقاله ، برخی از رقبای مفهوم را می شناسید. برخی از آنها ابزارهای همه در یک مانند مفهوم هستند. دیگران بیشتر روی کار خاص متمرکز هستند. کدام یک را انتخاب کنید?

اگر می خواهید ساختار خوبی داشته باشید ، اسناد زیبا با گزینه همکاری در مورد آنها و امکان کار به صورت آنلاین و آفلاین ، Craft را انتخاب کنید.

اگر تیم شما در حال حاضر از میز سرویس JIRA ، JIRA یا Bitbucket استفاده می کند ، پس از آن Confluence یک طبیعی برای گردش کار شما خواهد بود. اگرچه کمی انعطاف پذیر و متنوع تر از مفهوم است ، اما استفاده از آن بسیار ساده تر است.

و اگر برای مدیریت وظایف از مفهوم استفاده می کنید ، ممکن است ساختار یافته و یادداشت را دوست داشته باشید. استفاده از هر دو آسان است و کار را بسیار بهتر از مفهوم انجام می دهند.

خبر خوب این است که برای دیدن نحوه کار آنها نیازی به ورود به سیستم و خرید کاردستی ، ساختار یافته و یادداشت ندارید. هر سه برنامه برای شما در دسترس است ما آزمایش هفت روزه رایگان از سیستم عامل SETAPP-A با ده ها برنامه Mac ، iPhone ، iPad و برنامه های وب با دست داده شده داریم که در آن هر یک بهترین برای یک کار خاص است.

جدا از مفهوم جایگزین ، SetApp دارای برنامه هایی مانند CleanMymac X برای سرعت بخشیدن به Mac ، Nitro PDF Pro برای ایجاد و ویرایش PDF ها ، CleanShot X برای گرفتن تصاویر بهتر ، بارمن برای شخصی سازی نوار منو و موارد دیگر است.