دوستیابی لولا: برنامه جلسه در فروشگاه App ، لولا – دوست یابی و روابط – بارگیری APK برای Android | وابسته به اوج

لولا – دوست یابی و روابط

در دنیای دیجیتال امروز ، مجردها آنقدر مشغول مکاتبات هستند که واقعاً به شخصه وصل نمی شوند ، جایی که مهم است. ماموریت Hinge تغییر این است. بنابراین ما برنامه ای را برای حذف ایجاد کرده ایم.

دوستیابی لولا: برنامه دوستیابی 17+

برنامه به خوبی فکر و شهودی است. ما یاد می گیریم که هر پروفایل را کشف کنیم و نه فقط کشیدن و مصرف بیش از حد. مسابقات از کیفیت برخوردار هستند حتی اگر همیشه مسابقات شبح وجود داشته باشد اما این لولا نمی تواند کارهای زیادی در مورد آن انجام دهد (شاید یک اعلان را که چنین کاربر برای x روز پاسخ نداده است ، بگذارید ، می خواهید همیشه با او گپ بزنید?)

توجه برای توسعه دهندگان: آیا می توان اطمینان حاصل کرد که اگر پیام صوتی را برای شخصی که همزمان برای من پیام ارسال می کند ارسال کنم ، پیام صوتی من دیگر ناپدید نمی شود?

123456543212345432123432123212 ، 03/01/2022

صادقانه بهترین برنامه دوست یابی

من این برنامه را کشف کردم و رک و پوست کنده داغ است ، مردم بسیار خوب هستند ، بسیار جالب است که می توانم کلمات کوچکی را برای افراد بفرستند که بسیار گرمتر از سایر برنامه های Tinder یا خوشحال است. خیلی باحال است که بتوانم با صوتی گپ بزنم و من لحظه ای با افراد خوب گپ می زنم! به طور خلاصه ، بهترین برنامه مسابقه برای من ، فقط نقطه منفی کوچک وجود دارد که پروفایل های بین المللی زیادی وجود دارد و کمی فرانسوی کمتر من این تصور را دارم !

SOSU33333333 ، 07/24/2023

واقعاً ناامید کننده ! بروید برنامه های دیگر را ببینید

برنامه ای که شنیدم و شنیدم و در پایان به خودم اجازه می دهم وسوسه شوم اما واقعاً خیلی بد است. من اتلاف وقت را توصیه نمی کنم. در حال حاضر این واقعیت که همه چیز پرداخت می کند غیرقابل تحمل است ، که یک پروفایل واحد بسیار خسته کننده است ، می خواهد متفاوت باشد اما مهمتر از همه طراح محدود کننده است ، این ناامید است. سپس ، مردم مطابقت ندارند ، هیچ کس صحبت نمی کند ، من خیلی کاربردی ندارم اما سالها بود که برای من اتفاق افتاده بود که به معنای واقعی کلمه هیچ چیز ندارم ، ارواح در این برنامه. چیز MDR دیوانه. برای دیدن اینکه چه کسی متصل است ، باید پرداخت کند ، برای مطابقت با شما باید بپردازد ، برای ارسال لایک های مورد نیاز شما ? گیرنده. از آنجا که بله مراقب باشید ، فقط 5 دوست رایگان برای شکستن همه چیز وجود دارد ، جهنم. من از برنامه خسته شده ام و سپس رابط آنقدر ناامید کننده است ، همه این است که در بصری معاصر باشد نیز باید ارگونومیک و خوب باشد و اینگونه نیست.

DESO اما من بازگردانده نخواهم شد. هنگامی که یک برنامه باید تبلیغ زیادی کند تا خود را بشناسد این است که لزوماً مشکلی وجود دارد. JSP آیا شما به رقبا الهام می گیرید ?

نکات مثبت و تنها مورد: پسران برای پرونده من باهوش و زیبا به نظر می رسند اما در غیر این صورت جهنم روی زمین.

محرمانه بودن برنامه

توسعه دهنده Hinge ، Inc. نشان داد که پردازش داده ها همانطور که در زیر شرح داده شده است می تواند از نظر محرمانه بودن از جمله شیوه های برنامه باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، با سیاست حفظ حریم خصوصی توسعه دهنده مشورت کنید.

داده هایی که پیوندی با شما ایجاد می کنند

  • خریدها
  • محل
  • جزئیات تماس
  • محتوای کاربر
  • شناسه ها
  • از داده ها استفاده کنید
  • اطلاعات حساس

داده ها هیچ پیوندی با شما ایجاد نمی کنند

داده های زیر را می توان جمع آوری کرد ، اما به هویت شما مرتبط نیست:

شیوه های محرمانه بودن ممکن است به ویژه بسته به ویژگی هایی که استفاده می کنید یا سن شما متفاوت است. بیشتر بدانید

اطلاعات

سازگاری آیفون به iOS 14 نیاز دارد.0 یا بعد. iPod Touch به iOS 14 نیاز دارد.0 یا بعد.

فرانسوی ، آلمانی ، انگلیسی ، دانمارکی ، اسپانیایی ، فنلاندی ، ایتالیایی ، نروژی ، هلندی ، پرتغالی ، سوئدی

لولا – دوست یابی و روابط

لولا - روابط دوستیابی و نماد

Hinge برنامه دوست یابی برای افرادی است که می خواهند از برنامه های دوست یابی خارج شوند. و کار می کند. در حال حاضر ، 3 از 4 بار اعضای لولا می خواهند در تاریخ دوم بروند ، ما شماره 1 برنامه برنامه دوستیابی موبایل-STHT در بخش عروسی نیویورک تایمز هستیم و ما سریعترین برنامه دوست یابی در حال رشد در ایالات متحده هستیم ، انگلیس ، کانادا و استرالیا.

�� وزوز درباره لولا

• “مدیرعامل Hinge می گوید یک برنامه دوست یابی خوب مربوط به آسیب پذیری است ، نه الگوریتم ها.” – واشنگتن پست

• “Hinge اولین برنامه دوستیابی است که در واقع موفقیت واقعی -جهان را اندازه گیری می کند” – TechCrunch

• “گزینه ای عالی برای کسانی که از عشق موقتی تغذیه می شوند.” – toenextweb

چگونه شما را از لولا دور می کنیم

در دنیای دیجیتال امروز ، مجردها آنقدر مشغول تطبیق هستند که در واقع ، به صورت حضوری ، که در آن دوره ها به آن وصل نمی شوند. لولا این است که ما ماموریت داریم که آن را تغییر دهیم. بنابراین ما برنامه ای را ایجاد می کنیم که برای حذف طراحی شده است.

• ما به سرعت نوع شما را یاد می گیریم. شما فقط با بهترین افراد برای شما آشنا می شوید.

• ما به شما احساس شخصیت شخصی می دهیم. شما اکنون به تاریخ های بالقوه از طریق پاسخ های منحصر به فرد آنها در مورد اعلان ها و اطلاعات شخصی مانند دین ، ​​قد و سیاسی خواهید رسید.

• شروع مکالمه را آسان می کنیم. هر مسابقه توسط شخصی که در مورد قسمت خاصی از نمایه شما دوست دارد یا اظهار نظر می کند ، آغاز می شود.

• ما می پرسیم که تاریخ های شما چگونه می گذرد. پس از مبادله شماره تلفن با یک مسابقه ، ما می شنویم که چگونه تاریخ WSENT را می شنویم تا بتوانیم در آینده توصیه های بهتری ارائه دهیم.

برنامه برای استفاده رایگان است. اعضایی که به دنبال دیدن اینکه چه کسی آنها را دوست دارند ، تنظیمات برگزیده پیشرفته یا کارشناسان لولا دسترسی دارند می توانند به عضویت ترجیحی ارتقا دهند.

شرایط خدمات: https: // hinge.شرایط/اصطلاحات.HTML

Hinge یک برنامه دوستیابی ایده آل برای افرادی است که می خواهند از برنامه های دوست یابی خارج شوند. و کار می کند. در حال حاضر ، 3 بار از 4 عضو لولا می خواهند در تاریخ دوم بروند ، ما اولین برنامه جلسه موبایل ذکر شده در بخش عروسی نیویورک تایمز هستیم و ما نشست رشد قوی تر در ایالت ها -unis ، انگلستان هستیم. ، کانادا و استرالیا.

�� وزوز درباره Charnier

• “مدیرعامل Hinge می گوید که یک برنامه ملاقات خوب به آسیب پذیری بستگی دارد ، نه الگوریتم ها.” – واشنگتن پست

• “Hinge اولین جلسه جلسات است که واقعاً موفقیت در دنیای واقعی را اندازه گیری می کند” – TechCrunch

• “گزینه ای عالی برای کسانی که از عشق موقتی تغذیه می شوند.” – toenextweb

چگونه لولا شما را می گیریم

در دنیای دیجیتال امروز ، مجردها آنقدر مشغول مکاتبات هستند که واقعاً به شخصه وصل نمی شوند ، جایی که مهم است. ماموریت Hinge تغییر این است. بنابراین ما برنامه ای را برای حذف ایجاد کرده ایم.

• ما به سرعت نوع شما را یاد می گیریم. شما فقط برای افراد بهتر برای شما ارائه می شود.

• ما به شما ایده ای از شخصیت شخصی می دهیم. شما به لطف پاسخ های منحصر به فرد آنها به میهمانان و اطلاعات شخصی مانند دین ، ​​اندازه و سیاست ، با تاریخ های بالقوه آشنا خواهید شد.

• ما مکالمه را تسهیل می کنیم. هر مسابقه با شخصی شروع می شود که در مورد بخش خاصی از نمایه شما دوست دارد یا اظهار نظر می کند.

• ما از شما می پرسیم که تاریخ های شما چگونه می گذرد. پس از تبادل شماره تلفن با یک مسابقه ، ما پیگیری خواهیم کرد تا بدانیم که قرار ملاقات شما چگونه پیش رفت تا بتوانیم در آینده توصیه های بهتری ارائه دهیم.

برنامه برای استفاده رایگان است. اعضایی که می خواهند بدانند چه کسی آنها را دوست دارد ، ترجیحات پیشرفته را تعریف می کنند یا متخصصان لولا دسترسی می توانند به یک اشتراک ترجیحی منتقل شوند.

شرایط استفاده: https: // لولا.شرایط/اصطلاحات.HTML

لولا – دوستیابی و روابط – نسخه 9.30.4

چه جدید است b> نوبت شما نوبت شما “اجازه می دهد تا کاربران تصمیم بگیرند – بی ماند از جنس. b> درجه اتصال خیلی تصادفی ، “گفت هیچ کس در Hinge ، همه. Hinge اکنون به وضوح نشان می دهد که چگونه با مردم وصل می شوند ، تا سه درجه دورتر. b> اشکال ثابت و بهبود عملکرد شامل عملکرد باتری بهتر ، اعلان ها بدون ایجاد صدا در حالت خاموش در Oreo ، و اجاره بها اکنون به درستی ادامه دارد.

هنوز هیچ نظری یا ارزیابی وجود ندارد ! برای اولین بار ، لطفا