تلویزیون سامسونگ در فروشگاه App ، تلویزیون هوشمند | برنامه های توپی هوشمند | سامسونگ FR

توپی و برنامه های هوشمند

برای دریافت اطلاعات بیشتر، به اینجا رجوع شود.

تلویزیون سامسونگ 17+

شرکت توسعه دهنده Samsung Electronics., با مسئولیت محدود. هیچ گونه اطلاعاتی در مورد شیوه های آن از نظر محرمانه بودن و پردازش داده ها به اپل ارائه نداده است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، با سیاست حفظ حریم خصوصی توسعه دهنده مشورت کنید.

هیچ اطلاعاتی ارائه نشده است

توسعه دهنده هنگام ارسال به روزرسانی بعدی برنامه خود باید اطلاعاتی در مورد محرمانه بودن داده ها ارائه دهد.

اطلاعات

فروش شرکت الکترونیک سامسونگ., با مسئولیت محدود.

سازگاری آیفون به iOS 7 نیاز دارد.0 یا بعد. iPod Touch به iOS 7 نیاز دارد.0 یا بعد.

فرانسوی ، آلمانی ، انگلیسی ، بلغاری ، چینی ساده ، کره ای ، کرواسی ، دانمارکی ، اسپانیایی ، استونی ، استونی ، یونانی ، یونانی ، مجارستانی ، عبری ، اندونزیایی ، ایتالیایی ، لاتون ، لاتونی ، لاتونی ، نیپیژین (نینویسک) ، هلندی (Nynoisk) فارسی ، لهستانی ، پرتغالی ، رومانیایی ، روسی ، صربستان ، اسلواکی ، سوئدی ، چک ، تایلندی ، ترکی ، اوکراینی ، ویتنامی

سن 17+ دسترسی به وب کنترل نشده.
کپی رایت © Samsung Electronics TV

توپی و برنامه های هوشمند

یک زن به صفحه اصلی تلویزیون Smamsung نگاه می کند تا انتخاب کند که چه محتوایی را می خواهد تماشا کند

همه OC ها را با فیلم های منتشر نشده پیدا کنید ، سری شما 24 ساعت بعد از پخش ما و سریال HBO به طور انحصاری.

کانال+

به طور مستقیم از تلویزیون هوشمند سامسونگ به کل جهان دسترسی پیدا کنید. هر کانال ، بدون رمزگشایی ، بدون کابل ، یک کنترل از راه دور. رابط کاربری ساده و بصری برای Zapping Ultra Fluid است. محتوای UHD در دسترس است.

تلویزیون فرانسه

یک تجربه فرانسه.تلویزیون سازگار با تلویزیون هوشمند شما. تمام برنامه های Télévisions فرانسه را در برنامه ای که به طور خاص برای تلویزیون هوشمند خود ایجاد شده است پیدا کنید.

اینا مادلن

كشف كردن مادلن, سکوی جریان که باعث می شود همه کنجکاوها بهترین برنامه های ایجاد شده برای تلویزیون را از زمان وجود کشف کنند: سریال فرقه ، فیلم های نادر ، مستندها ، برنامه ها ، تئاتر..

6 نمایش

پلت فرم جریان گروه M6 در تلویزیون هوشمند سامسونگ ! در 6Play Max مشترک شوید و از همه برنامه ها در 6Play بدون تبلیغ لذت ببرید و در تلویزیون هوشمند سامسونگ خود بی حد و حصر باشید.

حداکثر TF1 من

از تمام برنامه های گروه TF1 بدون تبلیغ و تشکر بی حد و حصر از TF1 MAX من استفاده کنید ، که در تلویزیون هوشمند سامسونگ موجود است !

RMC Sport

به معتبرترین مسابقات نگاه کنید: لیگ قهرمانان یوفا و لیگ اروپا ، لیگ برتر و از انتخاب مسابقات در 4K UHD لذت ببرید.

نوتفلیکس

Netflix رهبر جهانی در خدمات اشتراک است که اجازه انتشار فیلم ها و سریال ها را می دهد (UHD و HDR).

دیزنی+

برنامه دیزنی+ موجود در تلویزیون هوشمند شما سامسونگ دیزنی ، پیکسار ، مارول ، جنگ ستارگان ، نشنال جئوگرافیک و حتی بیشتر در یک مقصد را گرد هم می آورد. مطالب 4K UHD موجود است.

تلویزیون مولوتوف

مجدداً تلویزیون را کشف کنید. مولوتوف در نحوه دسترسی به تلویزیون متحول می شود. این تلویزیون است که شما می دانید ، همانطور که قبلاً آن را ندیده اید سازماندهی شده است. محتوای UHD در دسترس است.

حق بیمه ویدیو

فیلم و سریال را بدون هزینه اضافی در برنامه ویدیوی آمازون آمازون با اشتراک آمازون نخست خود تماشا کنید. محتوای UHD در دسترس است.

تلویزیون اپل+

مجموعه و فیلم های اپل اپل را پیدا کنید ، مجموعه ای از کانال های مورد نظر خود و همچنین هزاران فیلم برای اجاره یا خرید در برنامه Apple TV ، از جمله عناوین موجود در 4K HDR.

بانوال

همه برنامه های ARTE را به صورت زنده پیدا کنید و به صورت رایگان دوباره پخش کنید. شما می توانید بین تمام نسخه هایی که مستقیماً در پخش کننده پخش می شوند انتخاب کنید: VOST ، VF ، نسخه آلمانی و تسخیر ناشنوا و سخت شنوایی.

تلویزیون راکوتن

Rakuten TV پلت فرم VOD گروه Rakuten است. آخرین اخبار سینما و همچنین بهترین فیلم ها و سریال های تلویزیونی را پیدا کنید. اجاره ، خرید و پیوستن به تلویزیون راکوتن. محتوای UHD در دسترس است.

کاشفان

موجودی زمین در 4K و 8K. همه فیلم ها را به طور مستقیم در تلویزیون سامسونگ خود تماشا کنید.

یوتیوب

برنامه رسمی YouTube برای تلویزیون هوشمند سامسونگ. محتوا (UHD و HDR*) را کشف کنید در سراسر جهان. محبوب ترین کلیپ های موسیقی ، آخرین روند بازی های ویدیویی ، سرگرمی ، اخبار و موارد دیگر. در کانال هایی که دوست دارید مشترک شوید و به محتوای آنها در تلویزیون هوشمند سامسونگ خود نگاه کنید.

بازی RMC BFM

با بازی RMC BFM ، “آوردن متهم” و سایر برنامه های کانال های Découverte RMC ، RMC Story ، BFM TV ، BFM Business ، Tech & Co ، BFM را در یک برنامه زنده یا پخش مجدد پیدا کنید.

برنامه های اپراتور تلویزیون

BTV+

یک تجربه همهجانبه و ساده را تجربه کنید. با تشکر از برنامه b.تلویزیون+ به طور مستقیم در هیئت مدیره Smart Smart Smart Samsung خود. نیازی به رمزگشایی تلویزیون نیست ، مستقیماً به برنامه B بروید.تلویزیون+ از تلویزیون هوشمند شما.

oqee به صورت رایگان

OQEE TV شما توسط رابط رایگان در تلویزیون هوشمند. با استفاده از OQEE توسط برنامه رایگان ، شما از بیش از 500 کانال تلویزیونی ، 220 از جمله ، بسیاری از خدمات پخش مجدد و همچنین عملکردهای پیشرفته مانند مجدداً ، کنترل مستقیم و حداکثر 100 ساعت ضبط بهره می برید.

تلویزیون نارنجی

مشترکین اینترنت نارنجی یا SOSH با رمزگذار ، از خدمات تلویزیون نارنجی با برنامه ما در نسخه بتا در تلویزیون هوشمند Smamsung خود استفاده کنید. یک برنامه زنده را تماشا کنید ، در پخش مجدد ، ضبط های شما در همه جای خانه خود امکان پذیر و آسان می شود.

تلویزیون SFR

برای مشتریان SFR Box با یک تلویزیون متصل به سال 2019 و بیشتر سامسونگ یا یک پروژکتور آزاد ، با گزینه Multi TV از برنامه ها و خدمات مورد علاقه خود در تلویزیون دوم در خانه خود استفاده کنید.

بازی هاب

باکس

صدها بازی سازگار در تلویزیون هوشمند سامسونگ خود را با برنامه Xbox انجام دهید.

ادمک

در هر زمان و هر زمان بیش از 100 بازی بازی ابر انجام دهید. هیچ کنسول مورد نیاز.

سیاه

بیش از 500 بازی ویدیویی دسترسی نامحدود. فوراً تلویزیون هوشمند خود را به یک کنسول بازی ویدیویی تبدیل کنید.

جوانان

اوکو از تلویزیون فرانسه

نقشه ها ، سری ، برنامه ها ، موارد منحصر به فرد: همه قهرمانان مورد علاقه فرزندان خود را پیدا کنید. رایگان ، بدون تبلیغ و ایمن !

بنشی

اولین پلت فرم 100 ٪ سینما و 100 ٪ جوانان نامحدود را در تلویزیون هوشمند سامسونگ خود کشف کنید. + 200 فیلم برای به اشتراک گذاشتن با خانواده از 3 سال برای لحظات فراموش نشدنی سینما !

بچه های یوتیوب

برنامه رسمی بچه های YouTube برای کودکان و والدین کنجکاو طراحی شده است. استفاده از برنامه ساده است (و رایگان !) به لطف اینکه کودکان بسته به سلیقه آنها می توانند فیلم ها ، کانال ها و لیست های پخش را کشف کنند.

دیزنی+

برنامه دیزنی+ موجود در تلویزیون هوشمند شما سامسونگ دیزنی ، پیکسار ، مارول ، جنگ ستارگان ، نشنال جئوگرافیک و حتی بیشتر در یک مقصد را گرد هم می آورد. مطالب 4K UHD موجود است.

تیکتوک

محبوب ترین محتوای برنامه Tiktok را مستقیماً از تلویزیون هوشمند سامسونگ خود تماشا کنید. فیلم های ضروری موبایل را با فرمت کوتاه در تلویزیون خود پیدا کنید.

موسیقی

دره

با Deezer ، به تمام موسیقی که به صورت رایگان دوست دارید گوش دهید ! سرعت خود را در بین 40 میلیون عنوان پیدا کنید. Deezer Deezer خود را ، یک فضای زندگی برای موسیقی خود قرار دهید. به توصیه هایی که شبیه شما است گوش دهید. کتابخانه موسیقی خود را ایجاد کنید و عناوینی را که به دنبال آن هستید به راحتی پیدا کنید.

با لکه بینی کردن

Spotify اکنون در تلویزیون هوشمند سامسونگ رایگان است. به موسیقی ایده آل ، هر کجا که هستید گوش دهید. با Spotify ، دنیای موسیقی گسترده ای برای شما باز می شود. می توانید به هنرمندان و آلبوم ها گوش دهید یا لیست پخش خود را از عناوین مورد علاقه خود ایجاد کنید. شما می خواهید موسیقی را کشف کنید ? با توجه به خواسته های خود ، یک لیست پخش آماده را انتخاب کنید یا از توصیه های شخصی خودداری کنید.

موسیقی اپل

به 70 میلیون قطعه در جریان بدون تبلیغات گوش دهید. آهنگ های مورد علاقه خود را بارگیری کنید. به صورت آفلاین به آنها گوش دهید. از لیست های پخش اختصاصی و ایستگاه های رادیویی زنده استفاده کنید.

موسیقی آمازون

موسیقی آمازون نحوه جستجوی و گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود را تغییر می دهد. با موسیقی آمازون نامحدود از بیش از 50 میلیون عنوان ، صدها لیست پخش ، ایستگاه ها و توصیه های شخصی را انتخاب کنید.

بازیگر

سرویس Playzer یک تجربه موسیقی جدید (کلیپ ، کنسرت و کارائوکه) را ارائه می دهد ، که مطابق با حالت مصرف هزاره ها است. دیگر گوش دادن به منفعل ، با یک پیشنهاد موسیقی و طنز در حدود 100 ٪ محتوای ویدیویی. محتوای UHD موجود است*.

قبوز

Qobuz یک پلتفرم پخش با وضوح بالا و بارگیری موسیقی است. در نظر گرفته شده برای علاقه مندان به موسیقی ، دوستداران موسیقی و صوتی ، این برنامه یک پیشنهاد غنی و التقاطی را ارائه می دهد ، که از یک کاتالوگ متنوع (جاز ، کلاسیک ، پاپ راک …) ساخته شده است با مقالات ، مصاحبه ها و Chronicles آلبوم.

تمام سرگرمی های شما در یک مکان

جعبه تلویزیون ، VOD ، نمادهای محتوای زنده ظاهر می شوند. سپس هاب هوشمند سامسونگ پایین می رود

Smar Samsung Smart Hub

مرکز هوشمند سامسونگ مکان شماست ، تمام مطالب خود را پیدا کنید.
رابط کاربری هوشمند تمام محتوای شما را در جعبه تلویزیون ، VOD و تمام سیستم عامل های پخش محبوب شما سازماندهی می کند ، به طوری که شما محتوای خود را انتخاب می کنید ساده و سریع می شود.

* تصاویر ارائه شده در بالا فقط به عنوان نمونه هستند. خدمات و محتوای واقعی بسته به منطقه ممکن است متفاوت باشد.
** برخی از خدمات یا برنامه های کاربردی نیاز به اشتراک یا یک خرید واحد دارند که مورد استفاده قرار می گیرد.
*** برای استفاده از عملکرد توصیه شخصی ، باید شرایط و ضوابط خدمات اطلاعات تجسم را بپذیرید.

توصیه های تلویزیون هوشمند ما

توصیه های تلویزیون هوشمند ما

در صورت از دست دادن چیزی

محتوای جالب ، برنامه ها و مارک های جالب را کشف کنید

سامسونگ با شرکا همکاری می کند تا تبلیغات و توصیه هایی را به مصرف کنندگان ارائه دهد که به آنها در کشف و کشف محتوا ، برنامه ها و مارک های موجود در دستگاه های موجود در رابط کاربری تلویزیون هوشمند ما کمک می کنند. این تبلیغات ممکن است در مکان های خاصی از صفحه نمایش ظاهر شود ، به عنوان مثال ، در قالب “تبلیغات تبلیغاتی درگیری” (این بدان معنی است که هیچ اتفاقی کمتر از مصرف کننده با این تبلیغات تعامل نخواهد داشت) یا در صورت پرچم یا (در صورت لزوم ) در برنامه های خاصی مانند Samsung TV Plus.

مصرف کننده امکان امتناع از دریافت تبلیغات را بر اساس علایق خود در هر زمان از طریق برنامه انتخاب حریم خصوصی یا پارامترهای دستگاه دارد ، اما تبلیغات عمومی همیشه نمایش داده می شود. در دسترس بودن تبلیغات ، قالب تبلیغات و تبلیغات تبلیغاتی ممکن است بسته به منطقه ، مدل و سال مدل متفاوت باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر، به اینجا رجوع شود.

پخش = تلویزیون گرفتن

*دسترسی به محتوای UHD به بدهی اینترنت شما بستگی دارد.

* خدمات هوشمند و رابط گرافیکی بسته به مدل و منطقه می توانند متفاوت باشند.

* پذیرش کاربر از شرایط عمومی و خط مشی رازداری رابط هوشمند قبل از استفاده لازم است.

* در دسترس بودن خدمات بدون اطلاع قبلی در معرض تغییر است.

* محصول واقعی و کنترل از راه دور ممکن است با تصاویر ارائه شده متفاوت باشد.

* تصاویر فقط شبیه سازی شده و برای تصویرگری. ظاهر محصول و مشخصات طراحی که بر عملکرد محصول تأثیر نمی گذارد می تواند بدون اطلاع قبلی اصلاح شود.

مدل های تلویزیونی هوشمند که در این صفحه سری UHD 2121 در 8005 و Superior و Qled 2021 و Neo Qled 2021 شرح داده شده است.

تلویزیون سامسونگ به علاوه

شما به دنبال فیلم های اکشن و ماجراجویی رایگان ، کمدی های خنده دار ، اخبار 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته و موارد دیگر هستید? Samsung TV Plus را با بهترین فیلم ها و سریال های تلویزیونی که به صورت رایگان در دسترس است – کشف کنید – بدون هیچ اشتراک.

با بیش از 70 کانال و کانال های جدید هر ماه اضافه می شود ، از هزاران فیلم و سریال به صورت زنده و در صورت تقاضا لذت ببرید. این که آیا این فیلم های اکشن است ، Euronews Live ، Bob in the حوله و موارد دیگر ، همه چیز برای تماشای همه جا و در همه زمان ها در دسترس است. این که آیا شما یک طرفدار ورزش ، یک گیمر ، یک رئیس جوان هستید ، یا اگر می خواهید با فرزندان خود بخندید ، چیزی برای همه در تلویزیون سامسونگ به علاوه وجود دارد.

فیلم ها
بهترین فیلم های اکشن و ماجراجویی ، تریلرها ، کمدی های عاشقانه یا بهترین کلاسیک ها را با کانال های اکشن پیدا کنید – تلویزیون Rakuten ، Universciné ، Ciné Nanar و بسیاری دیگر. و همه به صورت رایگان !

اطلاعات
هنوز هم به طور مداوم با بزرگترین کانال های اطلاعاتی مانند تیم و لو فیگارو اطلاع رسانی می کند.

سرگرمی
یک قسمت را با زنجیره ای که کاملاً به Plus Belle La Vie اختصاص داده شده است ، از دست ندهید ، با Doctor Who یا Dansez در آخرین کلیپ های بزرگترین هنرمندان با Vevo Pop سفر کنید.

جوانان
برای فرزندان خود ، سریال را پیدا کنید تا به آنها در یادگیری ، خندیدن و رشد کمک کنید. با Bob The Sponge ، Icarly ، Supertoons ، Xilam TV ، چیزی برای همه وجود دارد.

با تلویزیون سامسونگ به علاوه ، از تلویزیون در تمام دستگاه های سامسونگ و همه به صورت رایگان لذت ببرید.

برای کشف همه کانال های ما ، به: http: // samsungtvplus وصل شوید.com/

Samsung TV Plus در تلویزیون های سامسونگ سامسونگ 2016 در سال 2022 از قبل نصب شده است و از دستگاه های موبایل سامسونگ Galaxy با Android 8 قابل بارگیری است.0 (استخوان) یا برتر. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلویزیون سامسونگ و سامسونگ به علاوه ، به http: // samsungtvplus وارد شوید.com/

Samsung TV Plus در حال حاضر فقط در برخی از دستگاه های Smart TV و Galaxy Samsung در دسترس است. برنامه تلفن همراه فقط در ایالات متحده آمریکا ، کانادا ، انگلستان ، آلمان ، ایتالیا ، فرانسه ، اسپانیا ، اتریش و سوئیس در دسترس است.

برنامه Samsung TV Plus در جدیدترین دستگاه های Galaxy با Android 8 در دسترس است.0 (استخوان) یا برتر.