طراحی خانه سه بعدی در فروشگاه App ، ساخت خانه خود را در فرانسه با برنامه Home Way Way دنبال کنید

برنامه ردیابی سایت Way Way ما را کشف کنید

در صورت مشتری یا در ارتباط با بخش فروش ، برنامه برای شما در نظر گرفته شده است. کد پروژه شما ، که از طریق ایمیل دریافت شده است ، برای دسترسی به برنامه ضروری است.

طراحی خانه 3D 4+

بازی واقعاً عالی است ، جدا از پرداخت هزینه اشیاء. این بازی هنوز فاقد پارکت های مدرن است ، اما همچنین بسیاری از وسایل تزئینی. بعد از آخرین به روزرسانی ، افزودن بافت ضعیف شده است ، آیا می توانید یکی را قبلاً قرار دهید ? همچنین ، استخرهای شنا از دست می روند ، زیرا تنها 3 مدل استخر حفر ، زیاد نیست. ما باید مانند سیمز 4 سیستمی بسازیم ، جایی که می توانیم خودمان استخر خود را بکشیم. پس از آن لازم است که پله ها/نردبان ها را اضافه کنیم تا همانطور که می بینیم مناسب باشد ، و بازی عالی خواهد بود !! این ممکن است برای سقف ها نیز همین کار را انجام دهد. آخرین چیز کوچک ، حتی اگر به روزرسانی جدید برای بازی زیاد به بازی ، من دوست داشته باشم که رابط کاربری قدیمی نگه داشته شود ، و اصل قدیمی برای نصب پروژه ها یا به اشتراک گذاری آنها ، و بازگشت به فلش های کوچک برای حرکت سیستم فصل را به عقب برگردانید !!
به امید دیدن این نظر! به هر حال از همه چیز متشکرم ، زیرا این بازی مورد علاقه من در ایجاد خانه است !

خوب

خوب اما چرا هزینه اشیا را پرداخت می کنید

برنامه ردیابی سایت Way Way ما را کشف کنید

برنامه Home Way شما را در هنگام ساخت خانه خود همراهی می کند ! با او تو پیشرفت سایت خود را در زمان واقعی دنبال کنید و از طریق تلفن هوشمند خود با تیم پروژه خود مبادله کنید. مراحل ، عکس ، قرار ملاقات. : ساخت پروژه زندگی خود را با دقت دنبال کنید !

راه خانه ، شریک ساختمانی شما

کل پروژه شما در یک برنامه واحد !

برای مشتریان ما رزرو شده است, برنامه Home Way یک پیوند ممتاز و شخصی با تیم های ما ارائه می دهد. در طول ساخت و ساز شما ، تیم های خانه های فرانسه شما را در خانه همراه می کنند نظارت منظم و 100 ٪ نظارت شخصی پروژه شما. بسیار ساده برای رسیدگی ، برنامه Home Way به شما پیشنهاد می دهد ارتباط سیال و تسهیل شده با مدیر کار یا مشاور مشتری خود.

مزایای راه خانه

پروژه خود را قدم به قدم دنبال کنید

چیزی از ساخت خانه خود را از دست ندهید: از طراحی تا پذیرایی, هر مرحله را در زمان واقعی دنبال کنید. با یک نگاه ، پیشرفت پروژه خود را ، مراحل معتبر و مواردی که باید به دست می آورید تجسم می کنید. در هر مرحله همراه باشید و هشدار دهید هنگامی که یک عمل از طرف شما لازم است.

مبادله با تیم پروژه

با تشکر از یک فضای اختصاصی, به سادگی با تیم پروژه خود تماس بگیرید. مدیر کار و مشاور مشتری شما را به شما اطلاع داده و به سوالات خود پاسخ می دهد. ایمیل ، پیام کوتاه ، تماس ، نامه. در راه خانه, یک موضوع بحث منحصر به فرد امکان برقراری ارتباط مؤثر بین همه اعضای پروژه را فراهم می کند !

عکس و اسناد را پیدا کنید

عکس ها ، قراردادها ، مجوز ساختمان. تمام اطلاعات شما در همان مکان در خانه جمع آوری شده است ! عکسهای زنده از سایت خود را دریافت کنید برای پیروی از پیشرفت او. دریافت ، ارسال ، ذخیره کلیه اسناد مهم مربوط به ساخت و ساز شما در یک فضای امن.

و خیلی بیشتر ! برنامه را به صورت رایگان بارگیری کنید و کد پروژه دریافت شده از طریق ایمیل را در ابتدای پروژه خانه خود در فرانسه وارد کنید.

اگر D داریداشمیههدفاشمیه پروژه شما با ما:

حرفاشمیهسعادتاشمیهراه خانه را به صورت رایگان بارگیری کنید

برنامه Home Way برای مشتریان یا افرادی که قبلاً مربوط به بخش فروش هستند ، محفوظ است. می توانید برنامه Home Way را بارگیری کنید و سپس با آن ارتباط برقرار کنید کد پروژه شما, از قبل از طریق ایمیل دریافت شده است.

نحوه استفاده از برنامه Home Way ?

نحوه دسترسی به برنامه Home Way ?

در صورت مشتری یا در ارتباط با بخش فروش ، برنامه برای شما در نظر گرفته شده است. کد پروژه شما ، که از طریق ایمیل دریافت شده است ، برای دسترسی به برنامه ضروری است.

اگر هنوز مشتری نیستید ، برای تماس با یک مشاور ، روی دکمه زیر کلیک کنید.

برنامه رایگان است ?

برنامه Home Way برای همه مشتریان ما کاملاً رایگان است.

چگونه کد پروژه خود را بازیابی کنم ?

اگر یک پروژه را با ما شروع کرده اید ، باید کد پروژه خود را در صندوق پستی خود دریافت کرده باشید. برنامه را بارگیری کنید و این کد پروژه را وارد کنید. اگر برای اتصال مشکل دارید ، با مشاور مشتری خود تماس بگیرید.

من کد پروژه خود را دریافت نکردم: چگونه انجام دهم ?

صندوق پستی و هرزنامه خود را بررسی کنید ، در غیر این صورت با مشاور مشتری خود که کد پروژه شما را به شما ابلاغ می کند تماس بگیرید.