مایکروسافت در فروشگاه App Mac ، 4 مایکروسافت برای انجام ویژگی های ارائه شده در کنفرانس Ignite 2022 – وبلاگ AvePoint

4 مایکروسافت به ویژگی های ارائه شده در کنفرانس Ignite 2022

مایکروسافت با توجه به عادت های خود ، می خواست همه چیز را ادغام کند. بنابراین ، انتقال از یک برنامه به برنامه دیگر با وجود گروه بندی در همان ابزار مدیریتی کاملاً روان است. به راحتی می توانید ایمیل های مشخص شده را از انجام کار خود باز کرده و با وظایف برنامه ریز مستقیماً از لیست وظیفه خود مشورت کنید.

مایکروسافت برای انجام 4+

خیلی بد است که برنامه به طور مستقیم در Outlook باز نمی شود و ما باید یک پنجره وب باز کنیم.
Ditto چرا خطوط مرده به طور مستقیم به تقویم اضافه نمی شوند? این غیر ضروری چندین ابزار برای مدیریت ایجاد می کند..

برنامه حریم خصوصی

توسعه دهنده ، شرکت مایکروسافت ، اظهار داشت که شیوه های حفظ حریم خصوصی برنامه ممکن است شامل مدیریت داده ها باشد که در زیر شرح داده شده است. برای اطلاعات بیشتر ، به سیاست حفظ حریم خصوصی توسعه مراجعه کنید.

داده های مرتبط به شما

 • اجاره ای
 • اطلاعات تماس
 • کاربر خوشحال
 • شناسه ها
 • استفاده از داده ها
 • علم تشخیص

شیوه های حفظ حریم خصوصی ممکن است بر اساس ویژگی های شما یا سن شما متفاوت باشد. بیشتر بدانید

اطلاعات

شرکت ارائه دهنده مایکروسافت
سازگاری MAC به MACOS 10 نیاز دارد.15 اکنون بعداً.

انگلیسی ، عربی ، کاتالان ، کرواسی ، چک ، دانمارکی ، هلندی ، فنلاندی ، فرانسوی ، آلمانی ، یونانی ، عبری ، هندی ، مجارستانی ، اندونزیایی ، ایتالیایی ، ژاپنی ، کره ای ، مالایی ، نروژی بوکمل ، فارسی ، لهستانی ، پرتغالی ، رومانیایی ، ، ، ، ، ، رومانیایی ، ، رومانیایی ، ، رومی. ساده چینی ، اسلواکی ، اسپانیایی ، سوئدی ، تایلندی ، چینی سنتی ، ترکی ، اوکراینی ، ویتنامی

کپی رایت © 2023 شرکت مایکروسافت

 • وب سایت توسعه دهنده
 • پشتیبانی برنامه
 • سیاست حفظ حریم خصوصی
 • وب سایت توسعه دهنده
 • پشتیبانی برنامه
 • سیاست حفظ حریم خصوصی

4 مایکروسافت به ویژگی های ارائه شده در کنفرانس Ignite 2022

لیست های مایکروسافت

مایکروسافت در برنامه های مختلف و در پلت فرم همکاری خود ، گزینه های بسیاری را برای مدیریت وظایف خود ارائه می دهد. و در مقایسه با برخی از این توابع ، مایکروسافت ممکن است اساسی به نظر برسد. با این حال ، همانطور که در جلسه مایکروسافت در کنفرانس Ignite یاد گرفتیم ، این برنامه نظارت بر وظیفه دارای مزایای بسیاری است و ممکن است پاسخ به مشکلات تعادل بین کار و زندگی ، کار بیش از حد ، بهره وری بیش از حد و غیره باشد.

اطلاعات بیشتر:

 • نحوه سازماندهی و همکاری با خیال راحت در تیم های مایکروسافت (مطالعه موردی)
 • 5 ویژگی ناشناخته لیست های مایکروسافت برای بهبود عملکرد
 • 4 روش بهینه سازی تعهد کارمندان خود به لطف Viva Engages
 • مایکروسافت حلقه و آینده همکاری

مجموعه را بخوانید تا 4 ویژگی مایکروسافت را کشف کنید تا در کنفرانس Microsoft Ignite 2022 ارائه شود !

کتاب الکترونیکی رایگان ما را بخوانید ردیابی وظایف در مایکروسافت 365 [نظارت بر وظایف در مایکروسافت 365] (به زبان انگلیسی) برای دیدن مقایسه ای از انجام و سایر ابزارها برای مدیریت کارهای مایکروسافت مانند برنامه ریز و لیست ها.

4 ویژگی اصلی مایکروسافت برای انجام

TD

1. گروه بندی کارها در یک برنامه واحد

برای استخراج وظایف از منابع مختلف مایکروسافت ، که به شما امکان می دهد به وظایف شخصی ، کارهای برنامه ریز و نامه های الکترونیکی مشخص شده در Outlook از یک و یک برنامه مشابه دسترسی پیدا کنید. از لیست های شخصی برای مدیریت وظایف و برنامه های شخصی خود استفاده کنید در حالی که توجه به وظایف مربوط به پروژه ها یا ادارات به اشتراک گذاشته شده از طریق لیست های مشترک. این به شما کمک می کند تا با از بین بردن استرس اضافی دستکاری بین چندین لیست از کارها ، آنچه را که باید انجام دهید (کارهای شخصی گنجانده شده) انجام دهید.

مایکروسافت با توجه به عادت های خود ، می خواست همه چیز را ادغام کند. بنابراین ، انتقال از یک برنامه به برنامه دیگر با وجود گروه بندی در همان ابزار مدیریتی کاملاً روان است. به راحتی می توانید ایمیل های مشخص شده را از انجام کار خود باز کرده و با وظایف برنامه ریز مستقیماً از لیست وظیفه خود مشورت کنید.

این به شما امکان می دهد تا به محض اینکه لحظه ای رایگان داشته باشید ، به کار خود در حال پیشرفت باشید بلکه وظایف خود را نیز درمان و نهایی کنید. این ویژگی ها باعث می شود یک ابزار بسیار متنوع به صورت روزانه انجام دهیم ، به خصوص اگر آن را با راه حل های شخص ثالث یا حتی بدتر از آن ، لیست های نسخه خطی مقایسه کنیم.

TD1

2. برنامه ریزی کار در تقویم شما

بهترین راه برای انجام یک کار برنامه ریزی آن است. و این امکان را برای شما فراهم می کند تا در تیم های مایکروسافت و تقویم های Outlook خود وظایف خود را وارد کنید. از برنامه انجام یا از خود تقویم ، می توانید به وظایف خود دسترسی پیدا کنید و تصمیم بگیرید که زمان لازم به این کارها و بیشترین لحظه برای انجام آنها است. می توانید آنها را در تقویم خود برنامه ریزی کرده و آنها را به صورت قرار ملاقات ظاهر کنید.

این به شما امکان می دهد نه تنها روزهای خود را از قبل برنامه ریزی کنید بلکه از اضافه کردن مردم جلسات آخرین لحظه به تقویم خود جلوگیری کنید. بنابراین می توانید همانطور که برنامه ریزی کرده اید وظایف خود را انجام دهید. این یک مزیت قابل توجه برای همه کسانی است که به طور دائم از همکاران خود از وظایف “که فقط پنج دقیقه طول می کشد” دریافت می کنند اما در نهایت زمان بسیار زیاد می شوند.

TD2 2

3. ایجاد کارها از زمان انتشار در تیم ها

این عملکرد کاملاً شخصیت هم افزایی برنامه های مایکروسافت را نشان می دهد. اگر در حال حاضر از تیم های مایکروسافت استفاده می کنید ، استفاده از آن مشکلی ایجاد نمی کند ، زیرا این دو ابزار کاملاً یکپارچه هستند. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید ، می توانید یک کار برای انجام هرگونه انتشارات تیم ایجاد کنید ، که به شما امکان می دهد به محض شناسایی یک کار برای انجام کار عمل کنید.

مطمئناً اتفاق افتاده است که یک نشریه را در تیم ها بخوانید ، فکر کنید “بعداً این کار را خواهم کرد” … و کاملاً فراموش کردن این کار. با انجام این کار ، می توان به راحتی با اطلاعات از پیش پر شده براساس محتوای انتشار تیم ها ، به راحتی انجام داد. سپس می توانید آن را در چند ثانیه به لیست وظیفه خود اضافه کنید. بنابراین شما استرس را کاهش می دهید و از فراموش شدن وظایف جلوگیری می کنید.

یک مزیت دیگر: پس از ایجاد کار ، شما نیز امکان ارسال آن را در قالب نظرات در انتشار تیم ها دارید تا به سایر شرکت کنندگان نشان دهید که شما درک کرده اید که چه کاری باید انجام دهید و آنها را از محدودیت زمانی برای اعدام مطلع کنید که شما برنامه ریزی کرده اید. این امر مبادلات اضافی را با همکاران شما محدود می کند و هرگونه عدم اطمینان را در زمینه همکاری از بین می برد.

TD3

4. “رفت و آمد مجازی” برای پایان دادن به روز خوب

این عملکرد مورد علاقه من در بین کسانی است که در طول جلسه ارائه شده است. اگر در پایان روز از کار خارج از کار سخت است ، ممکن است حساب خود را نیز پیدا کنید. رفت و آمد مجازی در واقع تابعی از Insights Vivre است (برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عملکردهای LIVRE که در کنفرانس Ignite ارائه شده است ، مقاله ما را جالب ترین اخبار مایکروسافت Viva که در کنفرانس Ignite 2022 اعلام شده است بخوانید) اما می توان آن را در تقویم شما برنامه ریزی کرد و یکپارچه کرد برای انجام وظایف خود را وارد کنید.

هدف از رفت و آمد مجازی کاهش بار شناختی است که به شما امکان می دهد “مغز خود را از برق جدا کنید” و یک بار روز کار خود را آرام کنید. وقتی اعتقاد دارید روز خود را به پایان رسانده اید ، می توانید بازگشت به خانه مجازی خود را شروع کنید. با هدایت سیستم ، سه مرحله کوتاه را طی خواهید کرد که به شما کمک می کند تا از سیستم خارج شوید. ابتدا می توانید جلسات آینده خود را مرور کنید ، پاسخ خود را به روز کنید و زمان آماده سازی برنامه را به روز کنید. سپس می توانید با لیست وظیفه خود مشورت کنید ، مواردی را که ساخته اید مسدود کنید ، زمان دیگری را برای دیگران برنامه ریزی کرده و تمام جزئیات اضافی لازم را اضافه کنید. سرانجام ، شما می توانید با انجام یک تمرین تنفس به مدت یک تا ده دقیقه استراحت کنید. بعد از این سه مرحله ، ذهن شما آزاد می شود و مشکلی برای فراموش کردن کار برای شارژ مجدد باتری های خود نخواهید داشت.

مایکروسافت یک راهنمای عالی در مورد این عملکرد و پیکربندی آن در صفحه Microsoft Learn منتشر کرده است.

نتیجه

این جلسه بسیار جالب است. در واقع ، گوینده فقط توضیح نداد كه چگونه نظارت بر وظایف می تواند سودآوری را به ارمغان آورد: وی همچنین مزایای روانشناختی را نشان داد. اگر می خواهید در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کنید ، من شما را تشویق می کنم که به کل جلسه نگاه کنید. اما به طور خلاصه ، من می گویم که استفاده از یک سیستم نظارت بر کار می تواند برای سلامت روان شما بسیار مفید باشد.

از نظر علمی اثبات شده است که مغز ما وظایف ناقص را به یاد می آورد ، که پس از آن بر افکار ما حاکم است و منبع اضطراب هستند. با این حال ، اگر آنها را بنویسیم ، مغز دیگر تلاش نمی کند تا آنها را به هر قیمتی به یاد بیاورد ، که باعث کاهش فشار می شود. اگر به اوج دوپامین تولید شود که وقتی یک کار را که در لیست ما انجام می شود ، ایجاد می کنیم ، مقدار برنامه ردیابی کار مانند مایکروسافت برای انجام کار غیرقابل انکار است.

اگر همیشه از تقویم های پس از نت و کاغذ استفاده می کنید ، ممکن است زمان آن رسیده باشد که یک راه حل مدرن تر مانند مایکروسافت را در نظر بگیرید. این که آیا می خواهید یک مرور کلی از کارهای کوچک خود داشته باشید یا پروژه های پیچیده تری را مدیریت کنید ، یک ابزار ردیابی کار مؤثر می تواند زندگی شما را تغییر دهد. برای انجام حرفه ای و شخصی ، فردی و جمعی ، تیم ها و ایمیل ها ، ایجاد یک فضای متمرکز که امکان سازماندهی و مدیریت وظایف را فراهم می کند. با تشکر از این ابزار ، پیدا کردن تعادل بین کار ، حریم خصوصی و هر چیز دیگری آسانتر از همیشه است.

محصولات AvePoint

شما به استراتژی های مرتبط و متفکرانه و همچنین راهی برای دانستن اینکه چه کارهایی انجام شده است در چه فضای همکاری انجام شده است ? AvePoint Cloud حاکمیت به شما امکان می دهد به طور خودکار استراتژی های حاکمیتی را در سازمان خود اعمال کنید.

برای از دست دادن هیچ یک از مقالات ما در مورد کنفرانس Microsoft Ignite, در وبلاگ ما مشترک شوید.