Apple AirPods Pro 2 vs AirPods Pro: پیروزی در شفافیت کامل – دیجیتال ، AirPods Pro 2: چه چیزی در مقایسه با AirPods Pro (2019) تغییر می کند – مشاور فنی

Airpods Pro 2 vs Pro: چه تفاوت هایی

همان صدای زنگ در کنار کاهش نویز فعال که Pro 2 یک کاهش خیره کننده در حال حاضر کامل است. نسخه جدید اپل با ورود یک حالت شفاف تطبیقی ​​که به فیلتراسیون سر و صدای ظریف تر بسته به سر و صدای محیط اجازه می دهد ، در ضمن محافظت از Esgourdes شکننده حامل ، در حال افزایش است.

Apple Airpods Pro 2 vs Airpods Pro: پیروزی در همه شفافیت

نسل دوم اپل AirPods (نسل دوم) در یک دوئل fratricidal مقابل Airpods Pro پیروز شد. آیا باید به تازگی تسلیم شویم یا Airpods Pro گزینه دیگری برای انتخاب باشد ? جواب در دوئل ما.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد
قیمت پرتاب 299 یورو

یادداشت نوشتن: 5 از 5

فرصت/بازپرداخت
با مورد صاعقه

اوبالدی

انبار برق

CDScount

وابسته به آمازون

اشمیه. LECLERC – HIGH -TECH

FNAC.کم

نانوایی.کم

دارت.کم

رکوتن

مادی.خالص

پسرش.کم

بازار آمازون

راهرو

اوبالدی

انبار برق

CDScount

وابسته به آمازون

اشمیه. LECLERC – HIGH -TECH

FNAC.کم

دارت.کم

پسرش.کم

رکوتن

بازار آمازون

راهرو

وابسته به آمازون

FNAC.کم

نانوایی.کم

دارت.کم

رکوتن

مادی.خالص

بازار آمازون

عملکرد هیئت مدیره قیمت
مسدود کننده تبلیغات خود را غیرفعال کنید تا به تمام پیوندهای فوق دسترسی پیدا کنید.
قیمت 279 € را راه اندازی کنید

یادداشت نوشتن: 5 از 5

توجه: 4 از 5

فرصت/بازپرداخت

FNAC.کم

نانوایی.کم

دارت.کم

اشمیه. LECLERC – HIGH -TECH

انبار برق

هدف

رکوتن

عملکرد هیئت مدیره قیمت
مسدود کننده تبلیغات خود را غیرفعال کنید تا به تمام پیوندهای فوق دسترسی پیدا کنید.

اپل در حین بازگشت به مدرسه مدرسه ، از آیفون 14 در کنار Airpods Pro رونمایی کرد. این برند سه سال طول کشید تا ضمن ایجاد تغییراتی در دوران زمان ، یک دستور العمل در حال حاضر موفق را اصلاح کند. اما در مواجهه با Airpod های اول پرقدرت از این نام و یک رقابت همیشه تیز ، مانند سونی WF-1000XM4 ، تازه واردان به اندازه کافی مسلح هستند ?

اخبار: هدفون و بلوتوث داخل – بی سیم واقعی
هدفون های بی سیم واقعی: Apple AirPods Pro (نسل دوم) در مقابل Apple AirPods Pro

بیشتر پیش بینی می شود ، Airpods Pro (نسل 2) در مسیر خود Ratiboized شده اند. اما آنها واقعاً از پیشینیان خود متمایز هستند.

از طرف طراحی ، نسل جدید AirPods Pro بسیار نزدیک به بزرگان خود است. اگر تابه زیبایی شناسی هیچ تازگی واقعی ارائه ندهد ، پیشرفت ها در کنار ویژگی ها یافت می شود. کیس بار جدید به این ترتیب مجهز به شکاف شکاف ، بلندگو و یک سیستم بار MagSafe است ، علاوه بر یک سیستم موقعیت مکانی که هرگز هدفون بی سیم خود را از دست ندهید. افزودن میانبر به هدفون برای تنظیم حجم ، و همچنین افزایش استقلال پرنعمت جدید ، متقاعد کردن بیشترین تمایلی خواهد بود.

تست: هدفون و بلوتوث داخل – بی سیم واقعی
هدفون های بی سیم Airpods Pro: Thunderclap اپل را امضا کرد

در اینجا آنها در نهایت ، هدفون های جدید و واقعی واقعی واقعی Apple امضا کردند. 3 سال پس از انتشار AirPods “کوتاه” ، Airpod.

از طرف صوتی ، آخرین متولد شرکت Cupertino از نظر بازگرداندن صدا از Advanced Sensitive بهره مند می شود. دقیق تر ، عادلانه تر و چاپلوس تر ، دومی عمدتاً به نفع Airpods Pro 2 بازی می کند که مکانی برای انتخاب در توخالی دوستداران موسیقی پیدا می کند. از طرف آنها ، AirPods Pro همیشه خدماتی را در بالای سبد ارائه می دهد ، اما باید حتی موفق تر نیز به تازه وارد تعظیم کند.

تست: هدفون و بلوتوث داخل – بی سیم واقعی
Apple Airpods Pro (نسل دوم): به سادگی خیره کننده

Airpods Pro (نسل دوم) با ارائه سهم خود از ویژگی های جدید ، Airpods Pro اصلی را موفق می کنند. بلندگوهای جدید ، نه.

همان صدای زنگ در کنار کاهش نویز فعال که Pro 2 یک کاهش خیره کننده در حال حاضر کامل است. نسخه جدید اپل با ورود یک حالت شفاف تطبیقی ​​که به فیلتراسیون سر و صدای ظریف تر بسته به سر و صدای محیط اجازه می دهد ، در ضمن محافظت از Esgourdes شکننده حامل ، در حال افزایش است.

پایان دادن به پایان ، خصوصیات Airpods Pro (نسل 2) غیرقابل انکار است و امتناع از پیروزی آنها ظریف است. با این حال ، Airpods Pro خدمات را از بین نمی برد و خدماتی را ارائه می دهد که همیشه آنها را در بین بهترین ها قرار می دهد بی سیم واقعی از بازار.

اخبار: هدفون و بلوتوث داخل – بی سیم واقعی
صفر به Apple AirPods Pro 2 در سمت تعمیر و محیط زیست اشاره کرد

اولین فروشنده بی سیم Intras True در جهان ، در نوبه خود در مورد ترمیم AirPods Pro New Pro خود انتظار می رفت.

Airpods Pro 2 vs Pro: چه تفاوت هایی ?

ماتیلد ویسنته

علاوه بر محدوده جدید آیفون 14 و سه ساعت جدید متصل ، اپل همچنین جانشینان AirPods Pro را در طول کلید اصلی خود در 7 سپتامبر ارائه داد.

نسل دوم هدفون های سطح بالا در این برند مفهوم را تغییر نمی دهد ، اما تقریباً در همه زمینه ها پیشرفت هایی به همراه دارد. بزرگترین نوآوری ها مربوط به جعبه شارژ آن است.

با AirPods Pro 2 چه خبر است ?

از طرف طراحی ، شرکت Cupertino کمی میکروفون ها و سنسورهای یکپارچه را جابجا کرده است. برای استفاده از تغییرات واقعی ، در داخل است که اتفاق می افتد. اپل تراشه H2 جدید خود را ادغام کرده است ، که قرار است پردازش صدا را بهبود بخشد و همچنین حذف فعال بهتری از نویز و بسیاری از عملکردهای نرم افزاری دیگر را ارائه دهد.

صوتی فضایی دارای یک مؤلفه شخصی جدید است. در آینده ، صاحبان یک آیفون با یک سنسور Tredepth می توانند گوش خود را اسکن کنند و تجربه صدای مکانی را با شنوایی خود تطبیق دهند. نسل اول Airpods Pro Airpods از این فناوری بهره نمی برد.

حذف فعال نویز نیز بررسی می شود. طبق اعلامیه های برند اپل ، به لطف تراشه H2 خود ، AirPods Pro 2 می تواند دو برابر سر و صدای قبلی خود را منزوی کند. ناگفته نماند که حالت شفافیت مرتبط با آن می تواند به صورت پویا و به طور خودکار با AirPods Pro 2 سازگار شود ، در حالی که این تنظیم هنوز در اولین تکرار دستی است.

صفحه کنترل لمسی جدید روی ساقه ها با احتیاط است ، اما تقریباً انقلابی ، اکنون به شما امکان می دهد حجم یک ژست اسکن ساده را تنظیم کنید.

بلوتوث 5.3

احتمالاً مهمترین بروزرسانی نرم افزار ، AirPods Pro 2 از بلوتوث 5 پشتیبانی می کند.3 و بنابراین بسیاری از امکانات جدید. این یک نوع انتقال بسیار کارآمدتر است که به لطف کدک LC3 جدید ، حداقل و همچنین قبل ، یا حتی بهتر به نظر می رسد.

از نظر تئوری ، این نوآوری عمر باتری طولانی تر و انتقال صدا مستقل را برای هر AirPod جداگانه ارائه می دهد.

در عمل ، عمر باتری Airpods Pro 2 در واقع با 6 ساعت استقلال طولانی تر است که ANC فعال می شود و 30 ساعت با این پرونده ، در برابر 4.5 و 24 ساعت برای AirPods Pro.

تغییر مواد

از طرف مواد ، البته برخی به روزرسانی ها نیز وجود دارد. اپل از یک خلبان تحریف کم جدید استفاده می کند که قرار است صدای با کیفیت بهتری ارائه دهد. ما فقط می توانیم به روشی دقیق که فقط در آزمون ما کار می کند قضاوت کنیم.

در حالی که ابعاد جهانی در مقایسه با پیشینیان تغییر نکرده است ، Airpods Pro 2 با 0.1 گرم سبک تر شده است. اگر به نظر می رسد روی کاغذ ناچیز است ، می تواند برای گوش های حساس تر تفاوت ایجاد کند.

بیشتر نوآوری ها در پایه بارگذاری Airpods Pro 2 است. در خارج ، اپل به سادگی یک چشم کوچک را در کنار آن نصب کرد تا بتوانید پرونده را به کلید یا کوله پشتی خود وصل کنید.

بر خلاف پیشینیان خود ، Airpods Pro 2 مسکن نیز از عملکرد “مکان یابی” اپل پشتیبانی می کند. اپل همچنین یک بلندگو کوچک را در خود جای داده است که قرار است هنگام جستجوی پرونده به شما کمک کند و در صورت لزوم سر و صدایی ساطع می کند. همچنین از آن برای اشاره به ظاهر و اعلام وضعیت باتری استفاده می شود. مورد دوم باید یک افزودنی مفید برای گزینه های دسترسی بسیار عالی اپل باشد.

راهی که AirPods Pro 2 برای بدون تغییر باقی مانده است ، اپل همچنان از اتصال رعد و برق استفاده می کند ، همچنین با آیفون 14 استفاده می شود. سال آینده ، این شرکت طبق وصیت نامه اتحادیه اروپا باید روی USB-C حساب کند.

این پشتیبانی از بی سیم MagSafe را پشتیبانی می کند ، ضمن افزودن سازگاری با شارژر Apple Watch ، که باید در هنگام مسافرت تعداد لوازم جانبی را کاهش دهد تا با شما همراه باشد.

قیمت

این شرکت مانند تقریباً با تمام دستگاه های دیگر که اپل در طول دوره اصلی سپتامبر خود ارائه داد ، این شرکت همچنین قیمت Airpods Pro 2 را افزایش داد. آنها برای اولین بار در برابر 299 یورو در برابر 279 یورو هزینه دارند.

با ارائه AirPods Pro 2 ، اپل پیشینیان را از محدوده خاص خود خارج کرده است. با این حال ، سهام باقیمانده هنوز از سایر فروشندگان (آمازون ، FNAC ، بولانگر ، راکوتن و غیره) در دسترس است و بیشتر با قیمت پایین تر.

نتیجه

به طور کلی ، AirPods Pro 2 در مقایسه با مدل قبلی یک به روزرسانی جالب است.

اما آیا باید Airpods Pro قدیمی خود را با New Airpods Pro 2 جایگزین کنید ? اگر قصد دارید به هر حال دستگاه های Apple -art را خریداری کنید ، پس بله. با این وجود ، اگر به طور طبیعی از پرداخت 300 یورو برای هدفون جدید دریغ می کنید ، پس ما به شما توصیه می کنیم کمی صبر کنید.

این مقاله اقتباسی از نسخه اصلی منتشر شده در وب سایت خواهر ما MacWelt است.