Apple – Apple (FR) ، WWDC23 – توسعه دهنده اپل

کد دنیای جدید

به مهندسان اپل ، طراحان و سایر کارشناسان پرسش و پاسخ بپیوندید ، با فعلی ، یخ زدگی ها و موارد دیگر ملاقات کنید. بیشتر بدانید

رویدادهای اپل

در اینجا iPhone 15 Pro ، iPhone 15 ، Apple Watch Series 9 و Apple Watch Ultra 2 است. و یک قدم مهم با هدف ما از دستیابی به بی طرفی کربن در تمام محصولات ما تا سال 2030.

فیلم این رویداد به زودی در دسترس خواهد بود.

فیلم این رویداد به زودی در دسترس خواهد بود.

در اینجا ویژگی های جدید وجود دارد.

آیفون 15 طرفدار

اولین آیفون تیتانیوم با کیفیت هوافضا. تراشه A17 Pro که وضعیت را تغییر می دهد. یک دکمه اقدام قابل تنظیم. قدرتمندترین سیستم عکس در آیفون. و اتصال USB – C با USB 3 برای سرعت انتقال فوق العاده.

آیفون 15

جزیره پویا برای توجه به هشدارها و فعالیتهای زنده خود. یک دوربین اصلی 48 MPX جدید برای عکسهای با وضوح فوق العاده بالا. یک لنز تله 2 برابر. طراحی آلومینیوم -طراحی و شیشه رنگ شده در توده. و USB-C برای بار آسان.

سریال Watch Apple 9

قدرتمندترین تراشه ما که تاکنون در Apple Watch تعبیه شده است. یک روش جدید برای تعامل با ساعت خود مانند جادو ، بدون لمس کردن صفحه نمایش. یک صفحه نمایش دو بار روشن. و برای اولین بار ، امکان انتخاب یک مورد کربن خنثی انجمن.

Apple Watch Ultra 2

تراشه باورنکردنی سری 9. درخشان ترین صفحه ای که هرگز در دستگاه اپل دیده نمی شود. دقیق ترین GPS ساعت ورزشی در محیط های متراکم شهری. و انجمن های کربن خنثی خنثی.

کربن خنثی

Apple Watch اولین محصول اپل خنثی کربن است. این یک قدم مهم با هدف ما برای دستیابی به بی طرفی کربن در تمام دستگاه های ما تا سال 2030 است. زیرا سیاره صبر نمی کند ، و ما هم.

آخرین رویدادهای اپل

WWDC 5 ژوئن 2023

MacBook Air جدید 15 اینچی را با تراشه M2 ، Mac Studio با M2 Max یا M2 Ultra و Mac Pro Chip با تراشه Ultra M2 کشف کنید و پیش نمایش های iOS 17 ، iPados 17 ، MacOS Sonoma و Watchos 10.

رویداد اپل 7 سپتامبر 2022

دامنه جدید آیفون ، AirPods Rethought ، سه مدل جدید Apple Watch و نسخه جدیدی از Apple Fitness را کشف کنید+.

WWDC 6 ژوئن 2022

همه اخبار را کشف کنید: MacBook Air ، MacBook Pro 13 اینچ ، iOS 16 ، iPados 16 ، MacOS Ventura و Watchos 9.

رویداد اپل 8 مارس 2022

نمایش جدید Mac Studio و Studio Display ، iPad Air جدید ، iPhone SE جدید و همچنین آیفون 13 و آیفون 13 Pro را در دو سایه سبز کشف کنید.

رویداد اپل 18 اکتبر 2021

MacBook Pro جدید را با Puce M1 Pro یا M1 Max ، با نام تجاری جدید AirPods و HomePod Mini در پنج رنگ کشف کنید.

کد دنیای جدید.

برای یک هفته نمایشگاه فناوری و جامعه به ما بپیوندید. جزو اولین کسانی باشید که آخرین سیستم های اپل ، فناوری ها و ابزارها را یاد می گیرید. شما همچنین می توانید با کارشناسان اپل و سایر توسعه دهندگان درگیر شوید. همه آنلاین و بدون هزینه. WWDC را در اینجا و در برنامه توسعه دهنده اپل تجربه کنید.

امروز در WWDC

اصلی و ایالت اتحادیه

کنفرانس توسعه دهندگان جهانی اپل با فاش کردن هیجان انگیز و فرصت های جدید آغاز می شود. برای نگاهی عمیق به آینده سیستم عامل های اپل ، مستقیماً از Apple Park ، به جامعه توسعه دهنده بپیوندید. سیستم عامل اصلی اتحادیه

جوایز طراحی اپل

جوایز طراحی اپل برنامه ها و بازی هایی را که در دسته های شمول ، لذت و سرگرم کننده ، تعامل ، تأثیر اجتماعی ، تصاویر و گرافیک و نوآوری برگزار می شود ، جشن می گیرند. برای تبریک فینالیست ها و برندگان امسال به ما بپیوندید. برندگان امسال را کشف کنید

جلسات

بیاموزید که چگونه با تانک کردن آخرین به روزرسانی ها در سیستم عامل های اپل ، نوآورانه ترین برنامه ها و بازی های خود را ایجاد کنید. فیلم ها و رونوشت های جدید روزانه از 6 تا 9 ژوئن ارسال می شود. برای آیفون ، آیپد ، مک و اپل تلویزیون در وب یا برنامه توسعه دهنده Apple تماشا کنید. بیشتر بدانید

آزمایشگاهها

از مهندسان ، طراحان و سایر متخصصان اپل راهنمایی های یک به یک دریافت کنید. بیاموزید که چگونه فن آوری های جدید اپل را پیاده سازی کنید ، اصول طراحی UI را کشف کنید ، حضور فروشگاه برنامه خود را بهبود بخشید و موارد دیگر. بیشتر بدانید

فعالیت

به مهندسان اپل ، طراحان و سایر کارشناسان پرسش و پاسخ بپیوندید ، با فعلی ، یخ زدگی ها و موارد دیگر ملاقات کنید. بیشتر بدانید

انجمن ها

در انجمن های توسعه دهنده Apple با جامعه ارتباط برقرار کنید. با جستجوی برچسب های خاص کنفرانس ، محتوای WWDC23 را به سرعت و به راحتی پیدا کنید. بیشتر بدانید

فراتر از WWDC

در خارج از کنفرانس فرصت های بیشتری را برای یادگیری ، شبکه سازی و سرگرمی کشف کنید. بیشتر بدانید

در ارتباط باش

ما اعلامیه های WWDC منتهی به کنفرانس را ارسال خواهیم کرد. تنظیمات ایمیل خود را در حساب توسعه Apple خود بررسی کنید . تنظیمات اعلان خود را در برنامه توسعه دهنده Apple بررسی کنید .

تماشای فیلم های جلسه ، مشاهده اسناد مرتبط و کد نمونه و ارسال در انجمن ها در دسترس هر کسی است. درخواست های انتصاب آزمایشگاه و ثبت نام های فعالیت در دسترس اعضای فعلی برنامه توسعه دهنده اپل یا برنامه توسعه دهنده اپل ، متقاضیان دانشجویی Swift 2023 و فارغ التحصیلان اردوگاه کارآفرین اپل.

کنفرانس توسعه دهندگان جهانی (WWDC) اپل از 5 ژوئن 2023 با اصلی شروع می شود

آرم سوئیفت بر روی پس زمینه سیاه قرار گرفته و با کتیبه

اپل امروز از برنامه کنفرانس سالانه WWDC خود رونمایی کرده است ، که شامل تاریخ ها و زمان های اصلی و سیستم عامل ارائه اتحادیه است و به توسعه دهندگان اطلاعات بیشتری در مورد محتوایی که به آنها ارائه می شود ، ارائه می دهد. برای همه توسعه دهندگان رایگان ، WWDC23 از 5 تا 9 ژوئن بصورت آنلاین برگزار می شود. توسعه دهندگان و دانشجویانی که مایل هستند در این مناسبت در یک رویداد به صورت حضوری در اپل پارک در اولین روز کنفرانس برگزار شوند. این هفته غنی از وقایع و فعالیت ها به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا آخرین اخبار را از نظر فناوری ، ابزار و زیرساخت های نرم افزاری که به زودی در iOS ، iPados ، MacOS ، TVOS و WatchOS در دسترس خواهند بود ، کشف کنند. در طول هفته ، توسعه دهندگان قادر خواهند بود از طریق کارگاه های آموزشی و فعالیت های فردی که بر روی SLACK سازماندهی شده اند ، با مهندسان و متخصصان اپل تعامل برقرار کنند تا در مورد ایجاد برنامه ها و بازی های منحصر به فرد و نوآورانه مشاوره بگیرند.

سیب اصلی

5 ژوئن ساعت 7 بعد از ظهر (زمان فرانسه)
این WWDC ، که قول می دهد بزرگترین و الهام بخش ترین تا به امروز باشد ، با ارائه به روزرسانی های هیجان انگیز که در طول سال به همه سیستم عامل های اپل می رسد آغاز می شود. کلید اصلی را می توان در اپل دنبال کرد.com ، در برنامه توسعه دهنده Apple ، در برنامه Apple TV و در YouTube. پس از پخش می توان آن را در صورت تقاضا مشاهده کرد.

سکوها ایالت اتحادیه

5 ژوئن ساعت 10:30 بعد از ظهر (زمان فرانسه)
توسعه دهندگان چگونه می توانند برنامه های خود را با غواصی در قلب ابزارهای جدید ، فناوری های جدید و پیشرفت در سیستم عامل های مختلف اپل کشف کنند. سیستم عامل ارائه اتحادیه از طریق برنامه و وب سایت توسعه دهنده اپل پخش می شود.

جوایز طراحی اپل

6 ژوئن ساعت 3:30 بامداد (زمان فرانسه)
جوایز طراحی اپل از خلاقیت ، می دانید -چگونه و فنی جامعه توسعه دهنده اپل را جشن می گیرند. برندگان جوایز Apple Design امسال از طریق برنامه و سایت توسعه دهنده اپل رونمایی می شوند.

دسترسی به متخصصان

از طریق بیش از 175 جلسه ویدیویی دقیق ، WWDC23 باعث می شود تا توسعه دهندگان آخرین منابع و فناوری ها را برای ایجاد نسل بعدی برنامه ها و بازی ها کشف کنند. کارگاه های آنلاین آنلاین با کارشناسان اپل به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا تمام سؤالات خود را در رابطه با جنبه های فنی ، طراحی و فروشگاه App ، به ویژه چگونگی بهبود حضور برنامه خود در فروشگاه App بپرسند. از 6 تا 9 ژوئن ، فیلم های جلسات روزانه در برنامه و سایت توسعه دهنده اپل منتشر می شود.

فعالیت ها

علاوه بر جلسات ویدئویی و کارگاه های فردی ، مهندسان و طراحان اپل فعالیت های آنلاین را در طول هفته از طریق Slack ارائه می دهند تا به توسعه دهندگان اجازه دهند تا مباحث فنی را انجام دهند ، به سؤالات خود پاسخ دهند و بین آنها تبادل نظر. در یک جلسه سؤال و پاسخ در مورد فناوری ها یا طراحی شرکت کنید ، یک جلسه ویدیویی را تماشا کنید و سؤالات خود را به شخص ارائه دهید ، یا با استفاده از یک فعالیت انسجام تیمی ، جامعه ای بسازید.

برنامه توسعه دهنده اپل

برنامه توسعه دهنده اپل به شما امکان می دهد تا از طریق اعلان های روزانه در مورد اخبار ، محتوا و فعالیت هایی که از دست نمی رود ، از WWDC23 در Mac ، iPhone ، iPad و Apple TV استفاده کنید. توسعه دهندگان می توانند محتوا را بر اساس بخش مرور کنند ، ثبت نام کنند تا در یک فعالیت آنلاین در Slack شرکت کنند یا از یک کارگاه شخصی بهره مند شوند ، فیلم هایی را با چند مورد با استفاده از SharePlay تماشا کنند ، کد را به طور مستقیم در Xcode از فیلم های جلسات جلسات جلسات کپی کنید ، مقالات الهام بخش و موارد دیگر را بخوانید.

محتوا ، فرم های ثبت نام ، اخبار ، مقالات و مستندات WWDC23 نیز برای آدرس توسعه دهنده قابل دسترسی است.سیب.کم.