اتصال استودیوی نمایش – Apple Assistio (CA) ، خرید MAC Studio – Apple (CA)

استودیوی MAC خود را انتخاب کنید

پس از پیکربندی MAC Studio ، می توانید یک استودیوی نمایشگر به کیف و لوازم جانبی جادویی خود اضافه کنید.

استودیوی نمایشگر را وصل کنید

استودیوی نمایشگر را وصل کنید. در اینجا نحوه انجام اولین قدم های خود را آورده است. با اتصال استودیوی نمایشگر خود به یک پریز برق شروع کنید. سپس کابل Thunderbolt موجود در درگاه Thunderbolt 3 واقع در پشت استودیوی Display را وصل کنید و آن را به Mac یا iPad خود وصل کنید. دکمه روشن/خاموش وجود ندارد. مانیتور شما به طور خودکار روشن می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به تنظیمات و استفاده از صفحه نمایش Apple Apple Studio استفاده کنید.

لوازم جانبی را به هم وصل کنید. از سه پورت USB-C واقع در پشت استودیوی صفحه نمایش خود برای اتصال و بارگذاری لوازم جانبی یا بارگیری و بارگذاری لوازم جانبی بی سیم مانند صفحه کلید ، ماوس و یک پیگیری استفاده کنید. با لوازم جانبی بی سیم Apple Apple به یک مک از راهنمای کاربر MACOS مشورت کنید.

صفحه کلید جادویی ، ماوس جادویی و آهنگ جادویی

تنظیمات را تغییر دهید. هنگامی که استودیوی نمایشگر خود را به MAC خود وصل کرده اید ، از تنظیمات سیستم تنظیمات سیستم برای فعال کردن کپی ویدیویی ، سازماندهی و مدیریت چندین مانیتور استفاده کنید و تنظیمات دیگری را برای رنگ ، وضوح و موارد دیگر ایجاد کنید.

استودیوی MAC خود را انتخاب کنید.

می توانید در مرحله بعدی کامپیوتر دسک تاپ خود را پیکربندی کنید.

Apple M2 Max Puce

یک تراشه فوق العاده شکل برای کمک به جوانب مثبت برای فشار آوردن به محدودیت های خلاقیت آنها

  • اجراهای حداکثر 50 ٪ سریعتر از M1 Max Note از پایین
  • از چندین برنامه استفاده کنید ، هزاران عکس را لمس کنید یا موسیقی کالیبر را ذخیره کنید
  • حداکثر 10 جریان خواندن ویدیویی 422 LUTD Notch

تراشه Apple Ultra M2

جاه طلب ترین و کارآمدترین تراشه ما تا به امروز – برای مقابله با خواستارترین کارها

  • دو برابر قدرت M2 حداکثر
  • شبیه سازی ذرات پیچیده را اجرا کنید یا در محیط های عظیم سه بعدی کار کنید
  • حداکثر 22 جریان خواندن ویدیویی 422 یادداشت غذا ⁴

خاطره متحد

در مقدار مساوی ، حافظه یکپارچه سریعتر و مؤثر از رم معمولی است

  • حافظه را اضافه کنید تا به طور همزمان از برنامه های بیشتر استفاده کنید و بیشترین کارهای گرافیکی را به راحتی راحت کنید
  • حافظه متحد MAC استودیو تا سال 192 گیگابایت قابل تنظیم است

ذخیره سازی

  • از سرعت و عملکرد قابل توجه در Start -up استفاده کنید ، وقتی برنامه ها را شروع می کنید ، پرونده ها را باز می کنید یا کتابخانه ها را مرور می کنید
  • Mac Studio Storage تا 8 تا 8 تا تنظیم شده است

لمس نهایی کامل.

پس از پیکربندی MAC Studio ، می توانید یک استودیوی نمایشگر به کیف و لوازم جانبی جادویی خود اضافه کنید.

نمایش استودیو ، استودیو MAC ، صفحه کلید جادویی با شناسه لمسی و Pavé دیجیتال و Magic Mouse

مدل های MAC را مقایسه کنید

مدل های MAC ، MacBook Pro 14 اینچ ، 16 -اینچ MacBook Pro ، IMAC ، Mac Mini ، Mac Studio ، MacBook Air 15 اینچ ، MacBook Air 13 اینچ ، Mac Pro

Applecare+ برای Mac

هر مک با یک ضمانت محدود یک ساله همراه است (در یک پنجره جدید باز می شود) و شامل 90 روز کمک فنی رایگان (در یک پنجره جدید باز می شود) . Applecare+ برای Mac این پوشش را گسترش می دهد و در صورت خسارت تصادفی تعداد نامحدودی از تعمیرات را اضافه می کند ، هر کدام منجر به هزینه 129 دلار برای صفحه نمایش یا خسارت مسکن خارجی یا 379 دلار برای هرگونه خسارت تصادفی دیگر (علاوه بر این). شما همچنین از دسترسی اولویت به تیم متخصص اپل با پچ پچ یا از طریق تلفن ، 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته (به زبان انگلیسی) بهره مند می شوید. برای اطلاع از تمام جزئیات ، به اصطلاحات مراجعه کنید (در یک پنجره جدید باز می شود) .

شما برای تجارت خود خرید می کنید?

ببینید چگونه اپل در محل کار می تواند به شما کمک کند.

نظارت و لوازم جانبی فروخته شده به طور جداگانه.

‡ ضربه: نرخ درصد سالانه. بودجه ارائه شده برای درخواست های اعتباری تأیید شده برای خرید بیشتر از 99 دلار (آیفون و اپل واچ) ، 199 دلار (MAC) و 199 دلار (iPad). این پیشنهاد مربوط به خریدهای واجد شرایط محصولات قابل قبول اپل ساخته شده در فروشگاه اپل ، در www است.سیب.com/ca/fr ، در برنامه فروشگاه Apple یا از طریق تلفن با شماره 1 800 Apple. بودجه با تأیید تأمین می شود و هر معامله باید تأیید شود. پیشنهادات تأمین مالی می تواند هر از گاهی تغییر کند و در هر زمان اصلاح یا لغو شود. برای اطلاعات بیشتر ، به اپل مراجعه کنید.com/xf/فروشگاه/مرور/تأمین مالی . (در یک پنجره جدید باز می شود) برای مشتریان کبک ، اطلاعات دیگر در اینجا ارائه شده است (در یک پنجره جدید باز می شود) .

مثال برای خرید 1،099 دلار: در کل بازپرداخت 1،192.79 دلار ، پرداخت شده در 24 پرداخت ماهانه 49.70 دلار به شیر 7.99 ٪. کل سود و هزینه وام: 93.79 دلار. کل بازپرداخت برای این مثال شامل مالیات های قابل اجرا نیست ، که باید در زمان تحویل یا انتخاب به طور کامل پرداخت شده باشد.

* مقدار مبادله بسته به وضعیت ، سال و پیکربندی دستگاه واجد شرایط متفاوت است. برخی از دستگاه ها حق تخفیف نمی دهند. شما باید حداقل 18 سال سن داشته باشید تا واجد شرایط مبادله دستگاه خود برای تخفیف یا کارت هدیه اپل باشید. ارزش مبادله را می توان برای خرید یک دستگاه واجد شرایط یا اضافه شده به کارت هدیه اپل اعمال کرد. مقدار مبادله پس از دریافت یک دستگاه واجد شرایط مطابق با توضیحات ارائه شده در زمان تخمین مشروط است. محاسبه مالیات فروش بر اساس ارزش کل دستگاه جدید است. برای پیشبرد مبادله در فروشگاه ها ، شما باید یک سند هویت عکس معتبر ارائه دهید (در صورت نیاز به قانون ، اطلاعات ظاهر می شود). این پیشنهاد ممکن است در همه مغازه ها لازم نیست. ارزش تبادل آنلاین ممکن است با فروشگاه متفاوت باشد. برخی از فروشگاه ها ممکن است نیازهای اضافی را تحمیل کنند. اپل و شرکای Exchange این حق را دارند که از هرگونه معامله مبادله ای با صلاحدید خود امتناع کنند یا محدود کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مبادله و بازیافت دستگاه های واجد شرایط ، از شرکای خود مسئول مبادله بخواهید. محدودیت ها و محدودیت ها می توانند اعمال شوند. برای اطلاعات بیشتر ، به اپل مراجعه کنید.com/xf/فروشگاه/تجارت.

1. 1 GB = 1 میلیارد بایت و 1 تا = 1 میلیارد بایت ؛ ظرفیت واقعی فرمت شده کمتر است.

2. آزمایشات انجام شده توسط اپل در آوریل و مه 2023 در نمونه های اولیه MAC استودیو با Apple M2 Max Chip ، یک پردازنده مرکزی 12 طبقه ، یک پردازنده گرافیکی 38 هسته و 96 گیگابایت رم. و در MAC Studio آماده برای بازاریابی با Apple M1 Max Chip ، یک پردازنده مرکزی 10 طبقه ، یک پردازنده گرافیکی 32 هسته و 64 گیگابایت رم. استودیو MAC با 8 ذخیره سازی SSD تا ذخیره سازی پیکربندی شد. آزمایشات انجام شده در ماژول پسوند یاقوت کبود 2023.5 از Boris FX و نسخه بتا 23.5.0 از Adobe After Effects با یک پروژه ویدیویی حاوی ده ترکیب با جلوه های مختلف. استودیوی مک به مانیتور 5K متصل شد. تست های عملکرد بر روی نمونه ای از رایانه ها انجام شد و فقط نشانگر تقریبی عملکرد MAC و IMAC است.

3. آزمایشات انجام شده توسط اپل در آوریل و مه 2023 در نمونه های اولیه MAC استودیو با Apple M2 Max Chip ، یک پردازنده مرکزی 12 محور ، یک پردازنده گرافیکی 38 هسته ، 96 گیگابایت رم و 8 ذخیره سازی SSD. تست های انجام شده در نسخه اولیه Final Cut Pro 10.6.6 با یک پروژه نوع تصویر در تصویر 1 دقیقه ای که از 10 Prores Apple 422 ویدیویی ساخته شده است به تعریف 8 192 x 4 320 و با فرکانس 30 فریم در ثانیه. استودیوی مک به مانیتور 5K متصل شد. تست های عملکرد بر روی نمونه ای از رایانه ها انجام شده است و فقط نشانگر تقریبی عملکرد Mac Studio است.

4. آزمایشات انجام شده توسط اپل در آوریل و مه 2023 در نمونه های اولیه MAC استودیو با تراشه Apple Ultra M2 M2 ، یک پردازنده مرکزی 24 محور ، یک پردازنده گرافیکی 76 هسته ، 192 گیگابایت رم و 8 ذخیره سازی SSD. تست های انجام شده در نسخه اولیه Final Cut Pro 10.6.6 با یک پروژه نوع تصویر در تصویر 1 دقیقه ای که از 22 Prores Apple 422 ویدیویی تشکیل شده است به تعریف 8 192 x 4 320 و با فرکانس 30 فریم در ثانیه. استودیوی مک به مانیتور 5K متصل شد. تست های عملکرد بر روی نمونه ای از رایانه ها انجام شده است و فقط نشانگر تقریبی عملکرد Mac Studio است.

ما از مکان شما برای ارائه سریعتر گزینه های تحویل استفاده می کنیم. ما مکان شما را به لطف آدرس IP خود می دانیم یا به دلیل اینکه آن را در طی بازدید قبلی از سایت Apple ثبت کرده اید.

حتی راه های خرید بیشتر: یک فروشگاه اپل یا یک فروشنده را در این نزدیکی پیدا کنید. یا 1800 مورد من را شماره گیری کنید .