Apple Black جمعه سوئیس 2023 | ، مک جمعه سیاه سوئیس 2023 |

سوئیس Mac Black Friday

برند اپل نسبت به معاملات ارائه شده امسال 2023 با احتیاط باقی مانده است. ما معتقدیم که این امکان وجود دارد که مارک شرکت کند و اگر اینگونه باشد ، می توانیم معاملات مورد نظر را برای لحظه ای حدس بزنیم. تیم ما توانسته است مشاهده کند که هر نسخه جدید ، و این چند سال است که اکنون ، مغازه ها و مارک های جدید عملیات جمعه سیاه خود را برای اولین بار در سوئیس آغاز می کنند. به طور کلی اقدامات تخفیف بسته به سهام انتخاب شده توسط اپل ، به ویژه در تلویزیون ، فیلم ، صوتی ، رایانه ، تلفن های هوشمند یا تبلت ها ، بین 15 ٪ و -70 ٪ است !

جمعه سیاه سیب سوئیس

من هنوز هم نیاز به ارائه اپل دارم? برند اپل با راه اندازی MacIntosh در سال 1984 ، فناوری شخصی را متحول کرده است. امروز ، اپل نوآورانه ترین شرکت در جهان با آیفون ، آی پد ، مک ، اپل واچ و اپل تلویزیون است. تقریباً 100000 کارمند اپل مشتاق ایجاد بهترین محصولات در جهان هستند. فروشگاه های اپل و وب سایت آن توسط اکثریت سوئیسی ها تحسین می شوند.

بهترین تبلیغات 2023 را مستقیماً از طریق ایمیل انتخاب شده توسط تیم های ما دریافت کنید

سیب جمعه سیاه کی است ?

اپل در جمعه سیاه 2023 در سوئیس شرکت خواهد کرد ? برنامه ریزی شده برای 24 نوامبر 2023 ، ما انتظار داریم که این برند امسال شرکت کند. تاریخ راه اندازی اقدامات تجاری اپل فقط در آخرین لحظه مشخص خواهد شد و کل تیم تمام تلاش خود را می کند تا شما را آگاه نگه دارد. این امکان وجود دارد که این برند عملیات معاملات جمعه سیاه را با چند روز قبل آغاز کند ، این مورد بیشتر و بیشتر در سالهای اخیر است بنابراین به هم وصل می شود !

چه روز جمعه سیاه اپل 2023 در سوئیس انجام می شود ?

برند اپل نسبت به معاملات ارائه شده امسال 2023 با احتیاط باقی مانده است. ما معتقدیم که این امکان وجود دارد که مارک شرکت کند و اگر اینگونه باشد ، می توانیم معاملات مورد نظر را برای لحظه ای حدس بزنیم. تیم ما توانسته است مشاهده کند که هر نسخه جدید ، و این چند سال است که اکنون ، مغازه ها و مارک های جدید عملیات جمعه سیاه خود را برای اولین بار در سوئیس آغاز می کنند. به طور کلی اقدامات تخفیف بسته به سهام انتخاب شده توسط اپل ، به ویژه در تلویزیون ، فیلم ، صوتی ، رایانه ، تلفن های هوشمند یا تبلت ها ، بین 15 ٪ و -70 ٪ است !

خرید فشرده تضمین شده در پایان نوامبر 2023 ، امروز آماده کنید !

آیفون XR – دوربین عقب 12 MPX – لنزهای زاویه ای گسترده – حالت پرتره با کنترل عمق – سنسور 2x سریعتر – فیلم 4K Apple MacBook Pro – 15.40 ” – Intel Core i7 8750H – 16GB – 256 GB SSD – AMD Radeon Pro Graphics Card 555x

و دوشنبه سایبر سیب ?

آیا اپل در سایبر دوشنبه 2023 شرکت خواهد کرد ? به دنبال و پایان جمعه سیاه در روز دوشنبه ، تیم ما برای شناسایی اینکه اگر این برند معاملات جمعه سیاه را ارائه می دهد ، شانس زیادی برای دوشنبه سایبر وجود دارد که در Rendezvous باشد. ما از انگشتان شما عبور می کنیم تا بتوانید در طول هفته سایبر در سوئیس در تلویزیون ، ویدئو ، صوتی ، رایانه ، دسته تلفن های هوشمند یا حتی قفسه ها به معاملات خوب خود ادامه دهید. اقدامات تبلیغاتی اپل مطمئناً شبیه به روزهای جمعه خواهد بود ، اما گاهی اوقات تعجب آور است ! هشدارهای ایمیل ما برای کمک به شما وجود دارد.

یک روز مجرد برای اپل امسال در سوئیس ?

روز مجرد روز جدیدی از فروش چینی است. هنوز خیلی زود است که به شما بگویم آیا اپل در آن شرکت خواهد کرد. یک چیز مسلم است ، تاریخ آن هر سال یکسان است: 11 نوامبر. سال گذشته ، ده ها مارک با چند معاملات خوب در سوئیس شرکت کردند. بنابراین برای اپل برای جشن گرفتن خرید لیسانس با قیمت پایین خواهد بود. آیا حساب خود را چند روز قبل از جمعه سیاه پیدا خواهید کرد ? اطلاعات بیشتر به محض اینکه اطلاعات بیشتری کسب کنیم.

بهترین معاملات اپل 2023

اگر اپل در این شرکت شرکت کند ، چه معاملات را می توان انتظار داشت جمعه سیاه 2023 در سوئیس ? اگر از قبل آنها را به آنها واگذار کند ، ما شما را به معاملات مارک سیاه مارک در اینجا پیوند خواهیم داد. شما باید سریع باشید زیرا بسیاری از علائم قبل از D -Day بسیار باهوش باقی می مانند بلکه به دلیل تبلیغات دارای مدت زمان محدود به یک روز است. در بهترین حالت چند روز. در حالی که منتظر لحظه بزرگ خرید سال هستید ، می توانید برای دریافت معاملات در زمان واقعی برای هشدارهای پستی ما ثبت نام کنید.

جمعه سیاه سیب در سوئیس ، تاریخ را ذخیره کنید:

  • جمعه سیاه سیب 2023: جمعه 24 نوامبر 2023
  • سایبر دوشنبه اپل 2023: دوشنبه 27 نوامبر 2023
  • Apple Day Apple 2023: شنبه 11 نوامبر 2023

سوئیس Mac Black Friday

ایجاد شده در سال 1984 ، م. داشتن. C لوازم آرایشی برای اولین بار برای متخصصان زیبایی در نظر گرفته شده است. اما در مقابل دستورالعمل مصرف کننده ، آخرین دوتایی M. داشتن. در مقابل. – فرانک توسکان و فرانک آنج- خط عمومی عمومی خود را راه اندازی کردند. موفقیت خیره کننده و فوری است. حتی ستارگان عاشق M هستند. داشتن. در مقابل.

بهترین تبلیغات 2023 را مستقیماً از طریق ایمیل انتخاب شده توسط تیم های ما دریافت کنید

جمعه سیاه کی است ?

مک مشارکت خود را در جمعه سیاه 2022 در سوئیس فوق العاده مخفی نگه داشت ، همه چیز برای نسخه جمعه سیاه 2023 در سوئیس امکان پذیر است. در حال حاضر ، ما امیدواریم که مک در 24 نوامبر 2023 عملیات تجاری “جمعه سیاه” خود را انجام دهد ، اما همچنین ممکن است که این رویداد چند روز از قبل شکل بگیرد. تخفیف ها در آخرین لحظه فاش می شود ، ما به محض اینکه اطلاعات بیشتری کسب کنیم ، شما را در پست خود نگه می داریم.

معاملات جمعه سیاه 2022 در سوئیس ?

آیا برند MAC فاش خواهد شد یا نه معاملات جمعه سیاه برای نسخه 2023 ? تعلیق در کل است ! به طور کلی ، اقدامات خرید در سوئیس بین 15 ٪ و -70 ٪ است. تیم ما توانسته است مشاهده کند که هر سال چندین سال مغازه ها و مارک های جدید عملیات جمعه سیاه خود را برای اولین بار راه اندازی کرده اند و دیگران آن را تسلیم می کنند. اگر MAC امسال شرکت کند ، هنوز مشخص است که کدام محصولات و سهام ارائه می شود ، به خصوص در دسته زیبایی و لوازم آرایشی ! خرید اکسپرس برای پایان نوامبر 2023 اطمینان حاصل کرد.

و MAC CYBER MONDAY ?

این احتمال وجود دارد که مک در سایبر دوشنبه امسال در سوئیس شرکت کند. ادامه منطقی و گسترش جمعه سیاه دوشنبه بعد ، تیم ما مشاهده کرد که اگر این برند در جمعه سیاه شرکت کند ، 90 ٪ شانس برای شرکت در سایبر دوشنبه نیز وجود دارد. در حال حاضر ، ما فقط می توانیم حدس بزنیم که شما می توانید برای هفته سایبر در گروه زیبایی و لوازم آرایشی انتظار داشته باشید. تخفیف ها مطمئناً از همان اندازه از روز جمعه خواهد بود ، اما گاهی اوقات تعجب آور است ! هشدارهای ایمیل ما برای آن وجود دارد.

یک روز مجرد برای مک امسال در سوئیس ?

رویداد تبلیغاتی جدید در سوئیس ، روز مجرد هنوز در سوئیس بسیار اخیر است ، بنابراین تصمیم گیری در مورد مشارکت مک در سال 2023 هنوز ظریف است. این رویداد عمدتا در تاریخ 11 نوامبر بصورت آنلاین برگزار می شود. سال گذشته ، نزدیک به 30 مارک اصلی با برخی از محصولات فروخته شده شرکت کردند. آیا می توانید در این زمینه تجارت عالی جمعه قبل از سیاه انجام دهید ? ما سریعتر به شما خواهیم گفت.

بهترین معاملات MAC 2023

منحصراً در Blackfriday یافت می شود.ch تمام تجارت جمعه 2023. در این صفحه است که ما سعی خواهیم کرد بهترین معاملات جمعه سیاه مک در سوئیس را در صورت موجود بودن نمایش دهیم. لازم است به سرعت انجام شود زیرا از یک طرف مارک ها به ندرت در مورد آن قبل از رویداد و از طرف دیگر صحبت می کنند زیرا تبلیغات فقط چند روز طول می کشد. در حالی که منتظر رویداد خرید هستید ، از طریق ایمیل برای هشدارهای خرید جمعه سیاه ما ثبت نام کنید.

جمعه سیاه سیاه در سوئیس ، تاریخ را ذخیره کنید:

  • جمعه سیاه مک 2023: جمعه 24 نوامبر 2023
  • سایبر دوشنبه مک 2023: دوشنبه 27 نوامبر 2023
  • روز مجرد مک 2023: شنبه 11 نوامبر 2023