Apple iPhone XR Black 128 GB – SFR ، Apple iPhone XR Noir 64 GB – SFR

آیفون XR

Contents

نمونه هایی از بودجه از خرید 801 یورو با بسته SFR:

آیفون XR

برای استفاده از پیشنهادات شخصی متصل شوید.

1. اتمام آیفون XR اپل شما

گنجایش انبار

2. در مورد در دسترس بودن هشدار داده شود یا تلفن های مشابه را کشف کنید

ثبت نام کنید تا از در دسترس بودن محصول هشدار داده شود.

من می خواهم اطلاعات مربوط به پیشنهادات تجاری SFR را از طریق ایمیل دریافت کنم

تلفن قدیمی خود را به یاد داشته باشید تا از تخفیف اضافی استفاده کنید

تلفن قدیمی خود را به خاطر بسپارید

100 € جایزه اضافی هر تلفنی که می فروشید.

تست Apple iPhone XR Frandroid

به اختصار

نقاط مثبت اپل آیفون XR

 • بسیار دلپذیر در دست
 • سیاههای عمیق برای صفحه LCD
 • یکی از قدرتمندترین تلفن های هوشمند بازار
 • عکس با کیفیت بسیار خوب
 • استقلال بسیار خوب

نقاط منفی اپل آیفون XR

 • مرزهای کمی بزرگ و بسیار قابل مشاهده در مدل های رنگی
 • پرتره کوتاه
 • شما باید iOS را دوست داشته باشید

یادداشت آزمون نهایی:

آزمایش انجام شده توسط:

Frandroid مرجع فنی برای یادگیری ، مقایسه و خرید خوب است. تیم متخصصان فناوری تست هایی را با گرفتن پیشرفته محصول و مقایسه های قطبی انجام می دهند. این آزمایش از طریق تلفنی که توسط مارک تلفن وام گرفته شده است انجام شده است.

آیفون XR

روشن.
در هر نقطه.

هر صفحه جدید شبکیه مایع ، پیشرفته ترین LCD در بازار. شناسه چهره حتی سریعتر. باهوش ترین و قدرتمندترین تراشه که تاکنون در یک تلفن هوشمند ادغام شده است. و یک دوربین آوانگارد. آیفون x r از همه زاویه ها زیبا است.

در اینجا شبکیه مایع است.
صفحه جدید آیفون X R پیشرفته ترین LCD در بازار است. یک سیستم نور پس زمینه نوآورانه صفحه نمایش را به گوشه و کنار گسترش می دهد. شما از یک انتهای به طرف دیگر دستگاه از رنگهای واقع بینانه استفاده می کنید.

آیفون x r
صفحه 6.1 ″ 1

بزرگترین ال سی دی هرگز
مشاهده گردید
آیفون

رنگ
اکثر
دقیق
از بازار

دامنه
رنگ

دست زدن به
وجد کردن

آیفون x r
صفحه 6.1 ″ 1

بزرگترین ال سی دی هرگز
مشاهده گردید
آیفون

رنگ
اکثر
دقیق
از بازار

دامنه
رنگ

دست زدن به
وجد کردن

یک صفحه نمایش بی پایان همه تفاوت ها را ایجاد می کند.
تمام فضایی را که می خواهید کشف کنید
باید آنچه را دوست دارید انجام دهید.

مواد استثنایی.
مقاوم ترین شیشه ای که تاکنون برای یک تلفن هوشمند طراحی شده است. باندهای آلومینیومی با کیفیت هوافضا با دقت بالا. مقاومت در برابر آب و گرد و غبار 2 . و شش پایان عالی جدید.

فرآیند رنگ آمیزی در هفت لایه. پایان های ظریف صورت شیشه ای عقب توسط یک فرآیند پیشرفته بدست می آید که رنگهای عمیق و درخشان را تضمین می کند.

باندهای آلومینیومی با کیفیت هوافضا. آلیاژ ، به ویژه توسط سیب ، برای ایجاد نوارهای ساختاری دقیق است ، سپس با رنگ صورت شیشه ای عقب توسط یک فرآیند آنودایزاسیون هماهنگ می شود.

شارژ بی سیم.
قسمت عقب شیشه ای به شما امکان می دهد آیفون XR بی سیم خود را شارژ کنید .

شناسه چهره پیشرفته. وقتی صورت شما به عنوان رمز عبور عمل می کند ، امنیت آشکار می شود. با یک نگاه ساده ، می توانید آیفون خود را باز کنید ، به برنامه ها وصل شوید و خریدهای خود را تنظیم کنید. شناسه چهره ایمن ترین فناوری تأیید اعتبار صورت است که تاکنون در یک تلفن هوشمند ادغام شده است. و اکنون حتی سریعتر است.

تراشه هوشمند A12 Bionic.
با امضاء New Generation Neural Engine Apple ، هوشمندترین و قدرتمندترین تراشه های تلفن هوشمند است. برای تجربیات واقعیت افزوده نفس گیر. پرتره های چشمگیر به لطف عملکرد کنترل عمق. بلکه سرعت و سیالیت در هر کاری که انجام می دهید.

عملکرد گرافیکی تا زمانی که
قلب های عالی به
هسته های بالایی با بهره وری انرژی مصرف می کنند
50 ٪ انرژی کمتر

موتور عصبی

پردازنده سیگنال تصویر

کنترل کننده عملکرد

قبل از گارد.
محبوب ترین دوربین جهان دوره جدیدی از عکاسی را افتتاح می کند. عصری که در آن یک سنسور نوآورانه با ISP و موتور عصبی همراه است تا به شما امکان دهد استعدادهای خود را مانند گذشته بیان کنید.

حالت پرتره. آیفون XR از یادگیری اتوماتیک و یک دوربین لنز واحد برای تمرکز روی سوژه ها در پیش زمینه و ایجاد یک تاری هنری استفاده می کند.

اثر بوکه بهبود یافته. یک تار و پود بزرگ و پیشرفته ، عکس های گرفته شده در حالت پرتره ظاهری حرفه ای تر می دهد.

همه کنترل عمق جدید. اکنون می توانید بعد از عکسبرداری عمق حوزه پرتره های خود را تنظیم کنید.

HDR هوشمند. لایه های جدید از تصاویر ، یک سنسور سریعتر و قدرت تراشه A12 Bionic ، رنگ و تیره عکس های شما را به ارمغان می آورد.

دوربین عقب
12 MPX

هدف، واقعگرایانه
زاویه بزرگ

روش
پرتره

با کنترل
از
عمق

سنسور 2 برابر
سریعتر

برای یک حالت HDR هوشمند در تمام عکسهای خود

فیلم 4K

دوربین Truedepth

هدف، واقعگرایانه
زاویه بزرگ

حالت پرتره

با کنترل
عمق

ویدیوی HD 1080p

یک تلفن منحصر به فرد. هر تصمیم در مورد آیفون به تبدیل شدن آن به یک دستگاه جداگانه کمک می کند. از تولید آن گرفته تا بازیافت مسئول که موضوع اپل است ، از جمله امنیت و احترام به محرمانه بودن که در قلب تصور آن قرار دارد.

مدل های آیفون را با یکدیگر مقایسه کنید.

 • 1. صفحه آیفون XR دارای زوایای گرد است که از خط ظریف دستگاه پیروی می کنند و این زاویه ها بخشی از یک مستطیل استاندارد هستند. اگر این مستطیل را اندازه بگیریم ، صفحه نمایش مورب 6.06 اینچی را نشان می دهد (منطقه نمایش واقعی کمتر است).
 • 2. آیفون XR در حال پاشیدن ، آب و گرد و غبار است. در آزمایشگاه تحت شرایط کنترل شده مورد آزمایش قرار گرفت و شاخص حفاظت IP67 را که توسط استاندارد 60529 کمیسیون الکترونیکی بین المللی (CEI) تعریف شده است (حداکثر عمق 1 متر به مدت 30 دقیقه حداکثر) به دست آورد). به عنوان بخشی از سایش و پارگی طبیعی ، مقاومت در برابر چلپ چلوپ ، آب و گرد و غبار با گذشت زمان کاهش می یابد. سعی نکنید آیفون مرطوب را دوباره شارژ کنید. راهنمای کاربر را برای یافتن دستورالعمل های تمیز کردن و خشک کردن گزارش دهید. خسارت ناشی از مایعات تحت پوشش ضمانت قرار نمی گیرد.
 • 3. شارژرهای بی سیم Qi به طور جداگانه فروخته می شوند.
 • 4. در مقایسه با تراشه A11 Bionic.

در دسترس بودن ویژگی ها ممکن است بسته به کشورها یا مناطق جغرافیایی متفاوت باشد.

امکانات

  طراحی ، ابعاد ، وزن

ابعاد در میلی متر (L * L * H)
سیاه ، قرمز ، سفید ، طلا ، آبی ، نارنجی
سیستم عامل
دوربین عقب
4K در 24 فریم در ثانیه ، 30 فریم در ثانیه ، 60 فریم در ثانیه

/10 شاخص قابل تعمیر

شاخص تعمیر چیست؟ ?
شاخص تعمیر ، یادداشتی از 1 تا 10 است که اطلاعاتی در مورد امکانات تعمیر تلفن هوشمند (در دسترس بودن و هزینه قطعات یدکی ، به روزرسانی های نرم افزار و غیره ارائه می دهد.). برای محیط زیست حرکتی ایجاد کنید ، به جای جایگزینی آن و در محدود کردن زباله ها ، تلفن هوشمند خود را تعمیر کنید و در محدود کردن زباله شرکت کنید !

در دسترس بودن قطعات یدکی
ضمانت انطباق حقوقی
تمام خصوصیات را ببینید

تلفن هایی از همان محدوده

اپل آیفون 13

+ 8 €/ماه x24 ماه با بسته 210 گیگابایت 5G جزئیات را ببینید

قیمت اولیه آیفون 13: 749 € امروز پرداخت می شود: 249 €
سپس 8 € x 24 ماه
سپس بازپرداخت پس از خرید: -80 یورو شرایط موجود در کوپن بازپرداخت را در برگه محصول مشاهده کنید قیمت پس از بازپرداخت: 169 €

سپس در صورت بازیابی موبایل جایزه
منوط به اعتبار خریدار -30 €
بسته با قیمت 31.99 یورو در ماهبه مدت 12 ماه
سپس 44.99 یورو در ماه
تعهد 24 ماهه
سر داس داس: 0.97 w/kg
das tronc: 0.98 w/kg
عضو DAS: 2.98 w/kg

آیفون 11 اپل

+ 8 €/ماه x24 ماه با بسته 210 گیگابایت 5G جزئیات را ببینید

قیمت اولیه آیفون 11: 529 € امروز پرداخت می شود: 81 €
سپس 8 € x 24 ماه
سپس بازپرداخت پس از خرید: -80 یورو شرایط موجود در کوپن بازپرداخت را در برگه محصول مشاهده کنید قیمت پس از بازپرداخت: 1 یورو

سپس در صورت بازیابی موبایل جایزه
منوط به اعتبار خریدار -30 €
بسته با قیمت 31.99 یورو در ماهبه مدت 12 ماه
سپس 44.99 یورو در ماه
تعهد 24 ماهه
سر داس داس: 0.95 w/kg
das tronc: 0.99 w/kg
عضو DAS: 3.2 W/kg

گوش دادن به خدمات مشتری

14 روز برای تغییر نظر خود

پرداخت امن

تحویل رایگان

پرداخت در 4x ، 12x ، 24x یا 36x

شبکه 5G: شبکه 5G ، در حال استقرار ، مشروط بر پوشش با پیشنهاد 5G سازگار و ترمینال معتبر است. شبکه 5G 3.5 گیگاهرتز یا 2100 مگاهرتز مطابق با شهرداری های جمع آوری شده در دسترس. جزئیات را در https: // کمک.SFR.fr/mobile-et-s-bablette/reseau-sfr/couverture-reseau-sfr.HTML . 5G با عملکرد متفاوت بسته به فرکانس های مورد استفاده ، حداکثر جریان نظری در سراشی. 5G از خارج از کشور با پیشنهاد SFR و یک ترمینال 5G سازگار ، در محدوده مناطق تحت پوشش شبکه های 5G اپراتورهای خارجی که توافق نامه رومینگ را به پایان رسانده اند ، در دسترس است. جریان 5G در خارج از کشور به اپراتورهای محلی SFR بستگی دارد.

Handsfree: استفاده از کیت بدون دست توصیه می شود.

UNLOGS موبایل: تمام موبایل های ما قفل نشده اند ، به این معنی که می توان از آنها با سیم کارت دیگر استفاده کرد.

داس: جریان جذب خاص (DAS) ، قرار گرفتن در معرض کاربر در برابر امواج الکترومغناطیسی تجهیزات مربوطه را تعیین می کند. حداکثر DAS مجاز 2 W/kg برای سر و تنه و 4 W/kg برای اعضا است. اندازه گیری تنه DAS ممکن است در رابطه با فاصله مشخصی از یک ارگانیسم شبیه سازی شده انسانی محاسبه شده باشد. به بروشور سازنده مراجعه کنید.

پیشنهاد پرداخت 4 -Time: پیشنهاد مشمول شرایط ، محفوظ برای افراد بزرگ طبیعی ، در فرانسه که دارای کارت بانکی (مستر کارت یا ویزا) است که دارای مدت اعتبار حداقل برابر با مدت زمان بازپرداخت است. راه حل پرداخت برای مدت زمان کمتر یا مساوی 90 روز ، در 4 مهلت ، اولین مداخله کننده لزوما در روز خرید. برای خرید یک ترمینال تلفن همراه و لوازم جانبی واجد شرایط تلفن همراه برای کل مبلغ بین 50 تا 3،000 یورو (هزینه حمل و نقل شامل) ، معتبر است. راه حل پرداخت بدون هزینه اگر خرید با اشتراک همزمان یک برنامه موبایل SFR یا به عنوان بخشی از تجدید تلفن همراه همراه باشد. در صورت خرید ترمینال تلفن همراه و/یا لوازم جانبی موبایل ، راه حل پرداخت با هزینه ها.

با توجه به پذیرش پرونده توسط FLOA ، RCS Bordeaux 434 130 434 – ساختمان G7 ، 71 Rue Lucien Faure 33300 Bordeaux ، Orias Nº07028160 (www.عیاش.FR). شما یک دوره برداشت 14 روزه قانونی دارید. شرایط در 07/04/2023 و قادر به تغییر. شرایط پرداخت را در چندین بار floa در https مشاهده کنید: // www.شلاق.FR/شرایط عمومی-پرداخت-بسیاری از مواقع

اعتبار 12 بار ، 24 بار یا 36 بار: اعتباری شما را مرتکب می شود و باید بازپرداخت شود. ظرفیت بازپرداخت خود را قبل از تعهد بررسی کنید.

نمونه هایی از بودجه از خرید 801 یورو با بسته SFR:

با اعتبار تحت تأثیر ** در 36x : پرداخت نقدی 81 یورو پس 36 پرداخت ماهانه 20.00 یورو در ماه. Taeg ثابت: 0 ٪. نرخ بدهکار ثابت 0 ٪. مبلغ کل ناشی از وام گیرنده: 720 یورو (به استثنای بیمه اختیاری). هزینه بیمه اختیاری 1.23 یورو در هر ماه علاوه بر پرداخت ماهانه. نرخ بیمه مؤثر 0 است.17 ٪. اعتبار اعتبار پشتیبانی شده توسط SFR.

با اعتبار تحت تأثیر ** در 24x : پرداخت نقدی 81 یورو پس 24 پرداخت ماهانه 30.00 یورو در ماه. Taeg ثابت: 0 ٪. نرخ بدهکار ثابت 0 ٪. مبلغ کل ناشی از وام گیرنده: 720 یورو (به استثنای بیمه اختیاری). هزینه بیمه اختیاری 1.23 یورو در هر ماه علاوه بر پرداخت ماهانه. نرخ بیمه مؤثر 0 است.17 ٪. اعتبار اعتبار پشتیبانی شده توسط SFR.

با اعتبار تحت تأثیر ** در 12x : پرداخت نقدی 81 یورو پس 12 پرداخت ماهانه 60.00 یورو در ماه. Taeg ثابت: 0 ٪. نرخ بدهکار ثابت 0 ٪. مبلغ کل ناشی از وام گیرنده: 720 یورو (به استثنای بیمه اختیاری). هزینه بیمه اختیاری 1.23 یورو در هر ماه علاوه بر پرداخت ماهانه. نرخ بیمه مؤثر 0 است.17 ٪. اعتبار اعتبار پشتیبانی شده توسط SFR.

مشروط به شرایط ، برای مشترکان SFR موبایل ، افراد اصلی طبیعی ، که در سرزمین اصلی فرانسه یا در DOM قرار دارند. برای هرگونه خرید ترمینال موبایل بیشتر از 200 یورو ، همراه با اشتراک همزمان یک برنامه موبایل SFR واجد شرایط یا به عنوان بخشی از تجدید تلفن همراه (به استثنای خرید پایانه های موبایل برهنه) ، پیشنهاد معتبر است. آخرین پرداخت ماهانه می تواند به سمت بالا و همچنین در حد 0.50 یورو تنظیم شود.

* نمونه نشانگر و بدون ارزش قراردادی بر اساس مهلت اول 30 روز پس از تاریخ تأمین اعتبار محاسبه می شود.

** منوط به پذیرش پرونده توسط FLOA ، RCS Bordeaux 434 130 434 – ساختمان G7 ، 71 Rue Lucien Faure 33300 Bordeaux ، Orias Nº07028160 (www.عیاش.FR). شما یک دوره برداشت 14 روزه قانونی دارید. شرایط در 07/04/2023 و قادر به تغییر.

*** یا 0.17 ٪ سرمایه وام گرفته شده در هر ماه برای وام گیرنده زیر 66 برای ضمانت های مرگ ، از دست دادن کل و برگشت ناپذیر استقلال (PTIA) و کل ناتوانی موقت برای کار (ITT). قرارداد مشترک توسط FLOA به ACM VIE SA (SA در پایتخت 778 371 392 € – RCS Strasbourg 332 377 597 – دفتر مرکزی: 4 Rue Frédéric -guillaume raiffeisen: 67000 آدرس پستی استراسبورگ: 63 Chemin Cherin) Tassin ، 69814 Tassin ، 69814 Tassin ، 698 اطمینان SA (SA با سرمایه 16،422،000 یورو – RCS Romans 350 838 686 – دفتر مرکزی: 25 Rue du Docteur Henri Abel ، 26000 Valence – آدرس پستی: 63 Antoine Pardon ، 69814 Tassin Cedex) ، شرکت های حاکم بر کد بیمه.

سهولت پرداخت: ارائه شده برای مشترکان SFR (به استثنای قرمز توسط مشتریان SFR و SFR) دارندگان یک بسته موبایل واجد شرایط SFR. با توجه به پیشنهاد و تجهیزات واجد شرایط انتخاب شده ، حداکثر راه حل پرداخت حداکثر مبلغ 192 یورو ، و این امکان را برای پرداخت ماهانه (3 ، 5 یا 8 € در ماه) سهم از قیمت تجهیزات تلفن همراه با حداکثر مدت زمان ممکن است از 24 ماه ، بدون هزینه. محدود به یک پیشنهاد واحد در هر خط تلفن همراه. در صورت خاتمه خط یا تغییر پیشنهاد به یک پیشنهاد غیرمجاز ، مشترک باید کل پرداخت های ماهانه را در پیش بینی تسویه کند.

بازیابی موبایل: مشروط به شرایط ، معتبر در سرزمین اصلی فرانسه ، در وب سایت های SFR.fr یا redbysfr.FR ، به مشتری اجازه می دهد ملک یک یا چند تلفن همراه (در حد 3 در سال) را در ازای پرداخت نقدی توسط SFR یا توسط یک خریدار ، شریک SFR بفروشد. شرایط و جزئیات را در https مشاهده کنید: // www.SFR.پیشنهاد/شرایط موبایل

بازیابی جایزه: برای خرید موبایل واجد شرایط (به استثنای موبایل به تنهایی) در ارتباط با تصرف یک موبایل قدیمی در SFR ، پیشنهاد شرایط ، معتبر در سرزمین اصلی فرانسه ، که برای SFR یا RED توسط مشترکین موبایل SFR رزرو شده است.fr یا redbysfr.خط. پرداخت پاداش بین 40 روز تا 60 روز پس از اعتبار سفارش از سر گرفته شد. شرایط و جزئیات در شرایط خاص جایزه بازیابی.

آیفون XR

برای استفاده از پیشنهادات شخصی متصل شوید.

1. اتمام آیفون XR اپل شما

گنجایش انبار

2. در مورد در دسترس بودن هشدار داده شود یا تلفن های مشابه را کشف کنید

ثبت نام کنید تا از در دسترس بودن محصول هشدار داده شود.

من می خواهم اطلاعات مربوط به پیشنهادات تجاری SFR را از طریق ایمیل دریافت کنم

تلفن قدیمی خود را به یاد داشته باشید تا از تخفیف اضافی استفاده کنید

تلفن قدیمی خود را به خاطر بسپارید

100 € جایزه اضافی هر تلفنی که می فروشید.

تست Apple iPhone XR Frandroid

به اختصار

نقاط مثبت اپل آیفون XR

 • بسیار دلپذیر در دست
 • سیاههای عمیق برای صفحه LCD
 • یکی از قدرتمندترین تلفن های هوشمند بازار
 • عکس با کیفیت بسیار خوب
 • استقلال بسیار خوب

نقاط منفی اپل آیفون XR

 • مرزهای کمی بزرگ و بسیار قابل مشاهده در مدل های رنگی
 • پرتره کوتاه
 • شما باید iOS را دوست داشته باشید

یادداشت آزمون نهایی:

آزمایش انجام شده توسط:

Frandroid مرجع فنی برای یادگیری ، مقایسه و خرید خوب است. تیم متخصصان فناوری تست هایی را با گرفتن پیشرفته محصول و مقایسه های قطبی انجام می دهند. این آزمایش از طریق تلفنی که توسط مارک تلفن وام گرفته شده است انجام شده است.

آیفون XR

روشن.
در هر نقطه.

هر صفحه جدید شبکیه مایع ، پیشرفته ترین LCD در بازار. شناسه چهره حتی سریعتر. باهوش ترین و قدرتمندترین تراشه که تاکنون در یک تلفن هوشمند ادغام شده است. و یک دوربین آوانگارد. آیفون x r از همه زاویه ها زیبا است.

در اینجا شبکیه مایع است.
صفحه جدید آیفون X R پیشرفته ترین LCD در بازار است. یک سیستم نور پس زمینه نوآورانه صفحه نمایش را به گوشه و کنار گسترش می دهد. شما از یک انتهای به طرف دیگر دستگاه از رنگهای واقع بینانه استفاده می کنید.

آیفون x r
صفحه 6.1 ″ 1

بزرگترین ال سی دی هرگز
مشاهده گردید
آیفون

رنگ
اکثر
دقیق
از بازار

دامنه
رنگ

دست زدن به
وجد کردن

آیفون x r
صفحه 6.1 ″ 1

بزرگترین ال سی دی هرگز
مشاهده گردید
آیفون

رنگ
اکثر
دقیق
از بازار

دامنه
رنگ

دست زدن به
وجد کردن

یک صفحه نمایش بی پایان همه تفاوت ها را ایجاد می کند.
تمام فضایی را که می خواهید کشف کنید
باید آنچه را دوست دارید انجام دهید.

مواد استثنایی.
مقاوم ترین شیشه ای که تاکنون برای یک تلفن هوشمند طراحی شده است. باندهای آلومینیومی با کیفیت هوافضا با دقت بالا. مقاومت در برابر آب و گرد و غبار 2 . و شش پایان عالی جدید.

فرآیند رنگ آمیزی در هفت لایه. پایان های ظریف صورت شیشه ای عقب توسط یک فرآیند پیشرفته بدست می آید که رنگهای عمیق و درخشان را تضمین می کند.

باندهای آلومینیومی با کیفیت هوافضا. آلیاژ ، به ویژه توسط سیب ، برای ایجاد نوارهای ساختاری دقیق است ، سپس با رنگ صورت شیشه ای عقب توسط یک فرآیند آنودایزاسیون هماهنگ می شود.

شارژ بی سیم.
قسمت عقب شیشه ای به شما امکان می دهد آیفون XR بی سیم خود را شارژ کنید .

شناسه چهره پیشرفته. وقتی صورت شما به عنوان رمز عبور عمل می کند ، امنیت آشکار می شود. با یک نگاه ساده ، می توانید آیفون خود را باز کنید ، به برنامه ها وصل شوید و خریدهای خود را تنظیم کنید. شناسه چهره ایمن ترین فناوری تأیید اعتبار صورت است که تاکنون در یک تلفن هوشمند ادغام شده است. و اکنون حتی سریعتر است.

تراشه هوشمند A12 Bionic.
با امضاء New Generation Neural Engine Apple ، هوشمندترین و قدرتمندترین تراشه های تلفن هوشمند است. برای تجربیات واقعیت افزوده نفس گیر. پرتره های چشمگیر به لطف عملکرد کنترل عمق. بلکه سرعت و سیالیت در هر کاری که انجام می دهید.

عملکرد گرافیکی تا زمانی که
قلب های عالی به
هسته های بالایی با بهره وری انرژی مصرف می کنند
50 ٪ انرژی کمتر

موتور عصبی

پردازنده سیگنال تصویر

کنترل کننده عملکرد

قبل از گارد.
محبوب ترین دوربین جهان دوره جدیدی از عکاسی را افتتاح می کند. عصری که در آن یک سنسور نوآورانه با ISP و موتور عصبی همراه است تا به شما امکان دهد استعدادهای خود را مانند گذشته بیان کنید.

حالت پرتره. آیفون XR از یادگیری اتوماتیک و یک دوربین لنز واحد برای تمرکز روی سوژه ها در پیش زمینه و ایجاد یک تاری هنری استفاده می کند.

اثر بوکه بهبود یافته. یک تار و پود بزرگ و پیشرفته ، عکس های گرفته شده در حالت پرتره ظاهری حرفه ای تر می دهد.

همه کنترل عمق جدید. اکنون می توانید بعد از عکسبرداری عمق حوزه پرتره های خود را تنظیم کنید.

HDR هوشمند. لایه های جدید از تصاویر ، یک سنسور سریعتر و قدرت تراشه A12 Bionic ، رنگ و تیره عکس های شما را به ارمغان می آورد.

دوربین عقب
12 MPX

هدف، واقعگرایانه
زاویه بزرگ

روش
پرتره

با کنترل
از
عمق

سنسور 2 برابر
سریعتر

برای یک حالت HDR هوشمند در تمام عکسهای خود

فیلم 4K

دوربین Truedepth

هدف، واقعگرایانه
زاویه بزرگ

حالت پرتره

با کنترل
عمق

ویدیوی HD 1080p

یک تلفن منحصر به فرد. هر تصمیم در مورد آیفون به تبدیل شدن آن به یک دستگاه جداگانه کمک می کند. از تولید آن گرفته تا بازیافت مسئول که موضوع اپل است ، از جمله امنیت و احترام به محرمانه بودن که در قلب تصور آن قرار دارد.

مدل های آیفون را با یکدیگر مقایسه کنید.

 • 1. صفحه آیفون XR دارای زوایای گرد است که از خط ظریف دستگاه پیروی می کنند و این زاویه ها بخشی از یک مستطیل استاندارد هستند. اگر این مستطیل را اندازه بگیریم ، صفحه نمایش مورب 6.06 اینچی را نشان می دهد (منطقه نمایش واقعی کمتر است).
 • 2. آیفون XR در حال پاشیدن ، آب و گرد و غبار است. در آزمایشگاه تحت شرایط کنترل شده مورد آزمایش قرار گرفت و شاخص حفاظت IP67 را که توسط استاندارد 60529 کمیسیون الکترونیکی بین المللی (CEI) تعریف شده است (حداکثر عمق 1 متر به مدت 30 دقیقه حداکثر) به دست آورد). به عنوان بخشی از سایش و پارگی طبیعی ، مقاومت در برابر چلپ چلوپ ، آب و گرد و غبار با گذشت زمان کاهش می یابد. سعی نکنید آیفون مرطوب را دوباره شارژ کنید. راهنمای کاربر را برای یافتن دستورالعمل های تمیز کردن و خشک کردن گزارش دهید. خسارت ناشی از مایعات تحت پوشش ضمانت قرار نمی گیرد.
 • 3. شارژرهای بی سیم Qi به طور جداگانه فروخته می شوند.
 • 4. در مقایسه با تراشه A11 Bionic.

در دسترس بودن ویژگی ها ممکن است بسته به کشورها یا مناطق جغرافیایی متفاوت باشد.

امکانات

  طراحی ، ابعاد ، وزن

ابعاد در میلی متر (L * L * H)
سیاه ، قرمز ، سفید ، طلا ، آبی ، نارنجی
سیستم عامل
دوربین عقب
4K در 24 فریم در ثانیه ، 30 فریم در ثانیه ، 60 فریم در ثانیه

/10 شاخص قابل تعمیر

شاخص تعمیر چیست؟ ?
شاخص تعمیر ، یادداشتی از 1 تا 10 است که اطلاعاتی در مورد امکانات تعمیر تلفن هوشمند (در دسترس بودن و هزینه قطعات یدکی ، به روزرسانی های نرم افزار و غیره ارائه می دهد.). برای محیط زیست حرکتی ایجاد کنید ، به جای جایگزینی آن و در محدود کردن زباله ها ، تلفن هوشمند خود را تعمیر کنید و در محدود کردن زباله شرکت کنید !

در دسترس بودن قطعات یدکی
ضمانت انطباق حقوقی
تمام خصوصیات را ببینید

تلفن هایی از همان محدوده

اپل آیفون 13

+ 8 €/ماه x24 ماه با بسته 210 گیگابایت 5G جزئیات را ببینید

قیمت اولیه آیفون 13: 749 € امروز پرداخت می شود: 249 €
سپس 8 € x 24 ماه
سپس بازپرداخت پس از خرید: -80 یورو شرایط موجود در کوپن بازپرداخت را در برگه محصول مشاهده کنید قیمت پس از بازپرداخت: 169 €

سپس در صورت بازیابی موبایل جایزه
منوط به اعتبار خریدار -30 €
بسته با قیمت 31.99 یورو در ماهبه مدت 12 ماه
سپس 44.99 یورو در ماه
تعهد 24 ماهه
سر داس داس: 0.97 w/kg
das tronc: 0.98 w/kg
عضو DAS: 2.98 w/kg

آیفون 11 اپل

+ 8 €/ماه x24 ماه با بسته 210 گیگابایت 5G جزئیات را ببینید

قیمت اولیه آیفون 11: 529 € امروز پرداخت می شود: 81 €
سپس 8 € x 24 ماه
سپس بازپرداخت پس از خرید: -80 یورو شرایط موجود در کوپن بازپرداخت را در برگه محصول مشاهده کنید قیمت پس از بازپرداخت: 1 یورو

سپس در صورت بازیابی موبایل جایزه
منوط به اعتبار خریدار -30 €
بسته با قیمت 31.99 یورو در ماهبه مدت 12 ماه
سپس 44.99 یورو در ماه
تعهد 24 ماهه
سر داس داس: 0.95 w/kg
das tronc: 0.99 w/kg
عضو DAS: 3.2 W/kg

بیش از حد

گوش دادن به خدمات مشتری

14 روز برای تغییر نظر خود

پرداخت امن

تحویل رایگان

پرداخت در 4x ، 12x ، 24x یا 36x

شبکه 5G: شبکه 5G ، در حال استقرار ، مشروط بر پوشش با پیشنهاد 5G سازگار و ترمینال معتبر است. شبکه 5G 3.5 گیگاهرتز یا 2100 مگاهرتز مطابق با شهرداری های جمع آوری شده در دسترس. جزئیات را در https: // کمک.SFR.fr/mobile-et-s-bablette/reseau-sfr/couverture-reseau-sfr.HTML . 5G با عملکرد متفاوت بسته به فرکانس های مورد استفاده ، حداکثر جریان نظری در سراشی. 5G از خارج از کشور با پیشنهاد SFR و یک ترمینال 5G سازگار ، در محدوده مناطق تحت پوشش شبکه های 5G اپراتورهای خارجی که توافق نامه رومینگ را به پایان رسانده اند ، در دسترس است. جریان 5G در خارج از کشور به اپراتورهای محلی SFR بستگی دارد.

Handsfree: استفاده از کیت بدون دست توصیه می شود.

UNLOGS موبایل: تمام موبایل های ما قفل نشده اند ، به این معنی که می توان از آنها با سیم کارت دیگر استفاده کرد.

داس: جریان جذب خاص (DAS) ، قرار گرفتن در معرض کاربر در برابر امواج الکترومغناطیسی تجهیزات مربوطه را تعیین می کند. حداکثر DAS مجاز 2 W/kg برای سر و تنه و 4 W/kg برای اعضا است. اندازه گیری تنه DAS ممکن است در رابطه با فاصله مشخصی از یک ارگانیسم شبیه سازی شده انسانی محاسبه شده باشد. به بروشور سازنده مراجعه کنید.

پیشنهاد پرداخت 4 -Time: پیشنهاد مشمول شرایط ، محفوظ برای افراد بزرگ طبیعی ، در فرانسه که دارای کارت بانکی (مستر کارت یا ویزا) است که دارای مدت اعتبار حداقل برابر با مدت زمان بازپرداخت است. راه حل پرداخت برای مدت زمان کمتر یا مساوی 90 روز ، در 4 مهلت ، اولین مداخله کننده لزوما در روز خرید. برای خرید یک ترمینال تلفن همراه و لوازم جانبی واجد شرایط تلفن همراه برای کل مبلغ بین 50 تا 3،000 یورو (هزینه حمل و نقل شامل) ، معتبر است. راه حل پرداخت بدون هزینه اگر خرید با اشتراک همزمان یک برنامه موبایل SFR یا به عنوان بخشی از تجدید تلفن همراه همراه باشد. در صورت خرید ترمینال تلفن همراه و/یا لوازم جانبی موبایل ، راه حل پرداخت با هزینه ها.

با توجه به پذیرش پرونده توسط FLOA ، RCS Bordeaux 434 130 434 – ساختمان G7 ، 71 Rue Lucien Faure 33300 Bordeaux ، Orias Nº07028160 (www.عیاش.FR). شما یک دوره برداشت 14 روزه قانونی دارید. شرایط در 07/04/2023 و قادر به تغییر. شرایط پرداخت را در چندین بار floa در https مشاهده کنید: // www.شلاق.FR/شرایط عمومی-پرداخت-بسیاری از مواقع

اعتبار 12 بار ، 24 بار یا 36 بار: اعتباری شما را مرتکب می شود و باید بازپرداخت شود. ظرفیت بازپرداخت خود را قبل از تعهد بررسی کنید.

نمونه هایی از بودجه از خرید 801 یورو با بسته SFR:

با اعتبار تحت تأثیر ** در 36x : پرداخت نقدی 81 یورو پس 36 پرداخت ماهانه 20.00 یورو در ماه. Taeg ثابت: 0 ٪. نرخ بدهکار ثابت 0 ٪. مبلغ کل ناشی از وام گیرنده: 720 یورو (به استثنای بیمه اختیاری). هزینه بیمه اختیاری 1.23 یورو در هر ماه علاوه بر پرداخت ماهانه. نرخ بیمه مؤثر 0 است.17 ٪. اعتبار اعتبار پشتیبانی شده توسط SFR.

با اعتبار تحت تأثیر ** در 24x : پرداخت نقدی 81 یورو پس 24 پرداخت ماهانه 30.00 یورو در ماه. Taeg ثابت: 0 ٪. نرخ بدهکار ثابت 0 ٪. مبلغ کل ناشی از وام گیرنده: 720 یورو (به استثنای بیمه اختیاری). هزینه بیمه اختیاری 1.23 یورو در هر ماه علاوه بر پرداخت ماهانه. نرخ بیمه مؤثر 0 است.17 ٪. اعتبار اعتبار پشتیبانی شده توسط SFR.

با اعتبار تحت تأثیر ** در 12x : پرداخت نقدی 81 یورو پس 12 پرداخت ماهانه 60.00 یورو در ماه. Taeg ثابت: 0 ٪. نرخ بدهکار ثابت 0 ٪. مبلغ کل ناشی از وام گیرنده: 720 یورو (به استثنای بیمه اختیاری). هزینه بیمه اختیاری 1.23 یورو در هر ماه علاوه بر پرداخت ماهانه. نرخ بیمه مؤثر 0 است.17 ٪. اعتبار اعتبار پشتیبانی شده توسط SFR.

مشروط به شرایط ، برای مشترکان SFR موبایل ، افراد اصلی طبیعی ، که در سرزمین اصلی فرانسه یا در DOM قرار دارند. برای هرگونه خرید ترمینال موبایل بیشتر از 200 یورو ، همراه با اشتراک همزمان یک برنامه موبایل SFR واجد شرایط یا به عنوان بخشی از تجدید تلفن همراه (به استثنای خرید پایانه های موبایل برهنه) ، پیشنهاد معتبر است. آخرین پرداخت ماهانه می تواند به سمت بالا و همچنین در حد 0.50 یورو تنظیم شود.

* نمونه نشانگر و بدون ارزش قراردادی بر اساس مهلت اول 30 روز پس از تاریخ تأمین اعتبار محاسبه می شود.

** منوط به پذیرش پرونده توسط FLOA ، RCS Bordeaux 434 130 434 – ساختمان G7 ، 71 Rue Lucien Faure 33300 Bordeaux ، Orias Nº07028160 (www.عیاش.FR). شما یک دوره برداشت 14 روزه قانونی دارید. شرایط در 07/04/2023 و قادر به تغییر.

*** یا 0.17 ٪ سرمایه وام گرفته شده در هر ماه برای وام گیرنده زیر 66 برای ضمانت های مرگ ، از دست دادن کل و برگشت ناپذیر استقلال (PTIA) و کل ناتوانی موقت برای کار (ITT). قرارداد مشترک توسط FLOA به ACM VIE SA (SA در پایتخت 778 371 392 € – RCS Strasbourg 332 377 597 – دفتر مرکزی: 4 Rue Frédéric -guillaume raiffeisen: 67000 آدرس پستی استراسبورگ: 63 Chemin Cherin) Tassin ، 69814 Tassin ، 69814 Tassin ، 698 اطمینان SA (SA با سرمایه 16،422،000 یورو – RCS Romans 350 838 686 – دفتر مرکزی: 25 Rue du Docteur Henri Abel ، 26000 Valence – آدرس پستی: 63 Antoine Pardon ، 69814 Tassin Cedex) ، شرکت های حاکم بر کد بیمه.

سهولت پرداخت: ارائه شده برای مشترکان SFR (به استثنای قرمز توسط مشتریان SFR و SFR) دارندگان یک بسته موبایل واجد شرایط SFR. با توجه به پیشنهاد و تجهیزات واجد شرایط انتخاب شده ، حداکثر راه حل پرداخت حداکثر مبلغ 192 یورو ، و این امکان را برای پرداخت ماهانه (3 ، 5 یا 8 € در ماه) سهم از قیمت تجهیزات تلفن همراه با حداکثر مدت زمان ممکن است از 24 ماه ، بدون هزینه. محدود به یک پیشنهاد واحد در هر خط تلفن همراه. در صورت خاتمه خط یا تغییر پیشنهاد به یک پیشنهاد غیرمجاز ، مشترک باید کل پرداخت های ماهانه را در پیش بینی تسویه کند.

بازیابی موبایل: مشروط به شرایط ، معتبر در سرزمین اصلی فرانسه ، در وب سایت های SFR.fr یا redbysfr.FR ، به مشتری اجازه می دهد ملک یک یا چند تلفن همراه (در حد 3 در سال) را در ازای پرداخت نقدی توسط SFR یا توسط یک خریدار ، شریک SFR بفروشد. شرایط و جزئیات را در https مشاهده کنید: // www.SFR.پیشنهاد/شرایط موبایل

بازیابی جایزه: برای خرید موبایل واجد شرایط (به استثنای موبایل به تنهایی) در ارتباط با تصرف یک موبایل قدیمی در SFR ، پیشنهاد شرایط ، معتبر در سرزمین اصلی فرانسه ، که برای SFR یا RED توسط مشترکین موبایل SFR رزرو شده است.fr یا redbysfr.خط. پرداخت پاداش بین 40 روز تا 60 روز پس از اعتبار سفارش از سر گرفته شد. شرایط و جزئیات در شرایط خاص جایزه بازیابی.