Apple Music 3 ماه اشتراک رایگان ارائه می دهد ، Shazam تا سال 2024 به شما موسیقی Apple را ارائه می دهد: چگونه از آن لذت ببرید?

Shazam تا سال 2024 به شما موسیقی اپل ارائه می دهد: چگونه از آن لذت ببرید 

12 سپتامبر 2023 ساعت 08:50 2 هفته,

Apple Music 3 ماه اشتراک رایگان به خدمات خود ارائه می دهد

اپل از فصل تابستان استفاده می کند تا مشتریان جدید خود را برای تست پلت فرم جریان موسیقی خود به صورت رایگان ارائه دهد. برای یک دوره محدود ، شرکت Cupertino به شما امکان می دهد 3 ماه رایگان در سرویس موسیقی اپل خود داشته باشید.

موسیقی اپل 3 ماه رایگان

برای لذت بردن از این برنامه خوب اینجا را کلیک کنید

تا 21 اوت 2023 شامل ، مشتریان جدید موسیقی اپل می توان سرویس پخش موسیقی را به صورت رایگان امتحان کنید از مارک معروف اپل در طول دوره 3 ماه.

در پایان 3 ماه آزمایش ، مبلغ ماهانه 10.99 یورو که به پیشنهاد “فردی” SO مرتبط است ، گرفته می شود. اما اشتراک می تواند در هر زمان و بدون هیچ هزینه ای لغو شود زیرا این یک پیشنهاد بدون تعهد است. به عنوان مثال ، اگر تاریخ اشتراک 13 ژوئیه باشد ، خاتمه باید حداکثر تا 12 اکتبر 2023 انجام شود.

برای فعال کردن پیشنهاد رایگان ، به سادگی روی پیوند معامله کلیک کنید. برای اطمینان از نصب آخرین به روزرسانی نرم افزار در iPhone ، iPad یا Mac. برای باز کردن برنامه موسیقی در دستگاه انتخاب شده ؛ و با شناسه اپل ارتباط برقرار کنید. اگر پیشنهاد بلافاصله پس از باز کردن برنامه ظاهر نمی شود ، به برگه بروید گوش بده به طوری که ظاهر شود. سرانجام ، لازم خواهد بود که فشار دهید استفاده کنید.

و اگر دارنده PS5 هستید ، باید بدانید که می توانید از 6 ماه اشتراک رایگان به Apple TV+ بهره مند شوید (پیشنهاد معتبر تا 31 ژوئیه).

 • اشتراک اشتراک ->
 • توییتر
 • اشتراک گذاری
 • ارسال به یک دوست

Shazam تا سال 2024 به شما موسیقی اپل ارائه می دهد: چگونه از آن لذت ببرید ?

بیش از 32 یورو پس انداز و موسیقی رایگان برای پایان سال 2023 ، همیشه لذت بخش است !

12 سپتامبر 2023 ساعت 08:50 2 هفته,

12 سپتامبر 2023 ->

موسیقی اپل

برت جردن © Unsplash

 • Shazam به تازگی با همکاری Apple Music یک تبلیغ جدید را آغاز کرده است
 • شما می توانید 3 ماه رایگان برای Apple Music دریافت کنید
 • این پیشنهاد تا 23 اکتبر 2023 ارائه می شود

این هفته ، برنامه Shazam تبلیغاتی را که ما در طول تابستان دیدیم دوباره راه اندازی کرده است. مربوط به آن است موسیقی اپل. توجه داشته باشید که با عبور از طریق برنامه خدمات شناسایی موسیقی ، می توانید اگر مشترکان برتر موسیقی اپل نیستید ، لذت ببرید 3 ماه ارائه شده است برای گوش دادن به آهنگ های مورد علاقه خود از پلت فرم Apple. اقتصاد اینجا برای دستیابی است 32.97 یورو, یا سه برابر 10.99 یورو به مدت 3 ماه پیشنهاد به پیشنهاد شخصی موسیقی اپل. چه چیزی را باید کشف یا کشف این رقیب Spotify که در طول سالها همچنان به کسب اهمیت می پردازد.

در زیر نحوه انجام.

نحوه عضویت در اپل موسیقی برای 3 ماه آینده

 • برنامه Shazam را از فروشگاه App بارگیری کنید
 • برنامه Shazam را باز کنید
 • پیشنهاد موسیقی اپل را فشار دهید

اشتراک موسیقی Apple 60 روز Shazam را ارائه داد

© iOS تصویر توسط iphon.خط

 • اشتراک را با روش پرداخت مورد علاقه خود تأیید کنید
 • سپس به موسیقی اپل ادامه دهید “

اشتراک موسیقی Apple 2 ماه ارائه شده است

© iOS تصویر توسط iphon.خط

توجه داشته باشید که با این پیشنهاد ، شما در Apple Music مشترک می شوید. در دوره مشخص شده (2 یا 3 ماه بسته به وضعیت مشترکان قدیمی یا جدید شما) ، شما چیزی پرداخت نمی کنید. می توانید در حین انجام این کار بخوانید که صورتحساب بعدی انجام شود.

بنابراین ایده است به محض اینکه از طریق Shazam مشترک شوید ، خود را از خود بازنویسی کنید. روش لغو اشتراک در اینجا شرح داده شده است ، ما از شما دعوت می کنیم تا آن را دنبال کنید. بدون این ، اشتراک تجدید می شود و پس از 90 روز ارائه شده ، از 10.99 یورو گرفته می شوید ، سپس هر ماه پس از آن.

برخی از اطلاعات مهم برای دانستن

 • اگر هرگز مشترک نشده اید ، Shazam 3 ماه اشتراک رایگان را ارائه می دهد
 • اگر قبلاً یک کاربر برتر Apple Music بوده اید ، این پیشنهاد فقط 2 ماه اشتراک رایگان را ارائه می دهد ، همانطور که مورد من است. اما همیشه خوب است
 • همچنین توجه داشته باشید که Apple Music به محدودیتی از کدهای مورد استفاده برای یک حساب واحد نیاز دارد. اگر قبلاً چندین بار از این نوع بهره مند شده اید ، ممکن است به این حد رسیده باشید. با این حال ، این می تواند دوباره تنظیم شود. بنابراین دریغ نکنید که به طور مرتب ضربه را امتحان کنید

اگر در خانه خوب کار کرده است ، و برای چه دوره ای ارائه شده ، 2 یا 3 ماه در این نظرات به ما بگویید ?