Apple Music قیمت خود را به 4.99 یورو در هر ماه کاهش می دهد. اما فقط اگر از آن با سیری استفاده کنید ، اپل صدای Apple Music Voice – Apple (FR) را ارائه می دهد

اپل پیشنهاد صدای موسیقی اپل را ارائه می دهد

بر خلاف سایر پیشنهادات Apple Music ، نسخه صوتی به کلیپ ها ، حالت کارائوکه ، گوش دادن در فضا صوتی یا قطعات بدون ضرر دسترسی ندارد. تمام این کارکردها برای پیشنهادات سنتی رزرو شده اند.

اپل موسیقی قیمت خود را به 4.99 یورو در هر ماه کاهش می دهد … اما فقط در صورت استفاده از آن با سیری

موسیقی اپل

با پیشنهاد “Apple Music Voice” ، سرویس پخش موسیقی اپل هرگز اینقدر مقرون به صرفه نبوده است. با سرعت 4.99 یورو در هر ماه ، با این وجود بن بست در مورد یک برنامه واقعی به نفع خلبانی صدا. حیرت آور.

هیچ کس او را در حال آمدن ندیده بود ، اپل نسخه ای مقرون به صرفه تر از سرویس پخش موسیقی اپل خود را راه اندازی کرد. با نرخ 4.99 یورو در ماه (پس از یک دوره آزمایشی 7 روزه) به بازار عرضه می شود ، پیشنهاد جدید “صدای موسیقی اپل” نوعی اختلاط بین نسخه های رایگان است که در برخی از رقبا یافت می شود (Spotify ، Deezer ، و غیره.) و نسخه کلاسیک Apple Music ، با 9.99 یورو در هر ماه. با این میزان تماس ، به نظر می رسد اپل برنامه را نادیده می گیرد موسیقی و خلبانی صوتی را قرار دهید ، بنابراین این سرویس را به iPhone ، iPad ، Mac ، Apple TV ، AirPods و HomePod محدود می کند.

موسیقی اپل بسیار محدود

درک “صدای موسیقی اپل” درک آن بسیار دشوار است. بر روی کاغذ ، همان کاتالوگ ارائه شده است که Apple Music Classic ، 90 میلیون قطعه و امکان تغییر قطعات نامحدود و بدون هیچ گونه تبلیغی ارائه می دهد. با این حال ، تجربه ارتباط چندانی با آنچه معمولاً در سرویس های جریان پیدا می شود وجود ندارد.

در واقع ، همه چیز توسط سیری پیش می رود. برای راه اندازی لیست پخش یا یک آهنگ ، باید از دستیار صدا بپرسید. در برنامه موسیقی, زبانه برای شما, کاوش کردن وت کتابخانه نباید در دسترس باشد. فقط تاریخچه آهنگهای گوش داده شده و همچنین توصیه های موسیقی وجود خواهد داشت. در هر زمان ، یک مشترک “Apple Music Voice” می تواند به یک پیشنهاد کلاسیک تغییر دهد.

برای کشف در فیلم:

بر خلاف سایر پیشنهادات Apple Music ، نسخه صوتی به کلیپ ها ، حالت کارائوکه ، گوش دادن در فضا صوتی یا قطعات بدون ضرر دسترسی ندارد. تمام این کارکردها برای پیشنهادات سنتی رزرو شده اند.

موجود در پاییز امسال (بدون تاریخ رسمی) ، Apple Music Voice باید به اپل اجازه دهد قبل از انجام آنها ، سرویس پخش خود را به برخی از موارد غیرقابل برگشت معرفی کند ، احتمالاً به پیشنهاد کلاسیک تغییر می دهد. به یاد بیاورید که با سرعت 4.99 یورو در هر ماه ، دانشجویان می توانند از طریق سایت Unadays از موسیقی کامل اپل بهره مند شوند.

اپل پیشنهاد صدای موسیقی اپل را ارائه می دهد

خواندن ترانه ای از سیری در اپل موسیقی در آیفون متصل به AirPods و HomePod Mini

Cupertino ، California Apple امروز از Apple Music Voice پیشنهاد می دهد ، فرمول جدید اشتراک Apple Music طراحی شده در اطراف Technology Siri. پیشنهاد صدای موسیقی Apple Music به افرادی که مشترک هستند برای دسترسی به کاتالوگ 90 میلیون آهنگ ، ده ها هزار لیست پخش از جمله صدها لیست پخش خلق و خوی جدید و فعالیت ، ترکیب شخصی و ایستگاه های توسط ژانر موسیقی و همچنین در سرویس رادیو موسیقی Apple اجازه می دهند. همه از طریق سیری فقط با قیمت 4.99 یورو در ماه قابل دسترسی است.

الیور شوسر ، معاون رئیس جمهور اپل موسیقی و بیت گفت: “اپل موسیقی و سیری به طور طبیعی در ارتباط هستند و در حال حاضر بسیار خوب کار می کنند.”. “با توجه به استفاده فعال سیری از صدها میلیون دستگاه در جهان ، ما خوشحالیم که این پیشنهاد جدید را ارائه می دهیم که یک تجربه موسیقی بصری را با استفاده ساده از صدا ارائه می دهد ، و این باعث می شود اپل موسیقی حتی در دسترس باشد. »»

با تلفظ “Say Siri ، راه اندازی دوره آزمایشی صوتی اپل موسیقی من” یا از طریق برنامه موسیقی اپل ، می توان در پیشنهاد صدای Apple Music Commitive مشترک شد. با استفاده از این اشتراک ، کاربران می توانند از سیری بخواهند موسیقی را در تمام دستگاه های خود سازگار با Siri ، از جمله HomePod Mini ، AirPods ، آیفون و هر دستگاه دیگر اپل و همچنین در CarPlay گوش دهند.

Apple Music صدها لیست پخش جدید خلق و خو و فعالیت ایجاد شده توسط تیم های سرمقاله Apple Music را اضافه می کند و برای فرمان صوتی کاملاً بهینه شده است. این کافی خواهد بود که به عنوان مثال “شام لیست پخش را با دوستان” راه اندازی کنید ، “چیزی برای استراحت بازی می کند” یا “قطعات بیشتری از این سبک را بازی می کند” تا از یک تجربه موسیقی واقعاً شخصی لذت ببرید. این لیست های پخش جدید برای همه کاربران Apple Music ، هرچه اشتراک آنها باشد ، قابل دسترسی خواهد بود. که تجربه موسیقی اپل را با سیری بهتر می کند. پیشنهاد صدای Apple Music همچنین به همه لیست های پخش موسیقی Apple ، از جمله موسیقی محبوب جدید روزانه ، Tobes of the Moment ، The Code ، French Hits ، Tobes of Tomorrow ، Rap Life ، Actus Pop و سایر موارد دیگر دسترسی خواهد داشت.

پیشنهاد صدای موسیقی اپل در پاییز در 17 کشور در دسترس خواهد بود: آلمان ، استرالیا ، اتریش ، کانادا ، چین ، اسپانیا ، ایالات متحده ، فرانسه ، هنگ کنگ ، هند ، ایرلند ، ایتالیا ، ژاپن ، مکزیک ، نیوزیلند ، انگلستان و تایوان.

مشترکین پیشنهاد صوتی Apple Music با توصیه هایی که بر اساس ترجیحات موسیقی خود هستند ، از تجربه شخصی در این برنامه بهره مند می شوند. آنها همچنین می توانند لیست آخرین آهنگ هایی را که از طریق سیری به آنها گوش می دهند پیدا کنند. در برنامه ، بخش “Ask Siri” نکاتی را برای بهینه سازی Siri برای Apple Music ارائه می دهد.

برای دسترسی به ویژگی های برتر موسیقی اپل ، از جمله کیفیت صوتی و کیفیت بدون ضرر ، یا حتی اشعار و کلیپ های ویدیویی ، آسان است که در هر زمان با قیمت 9.99 € در ماه یا یک اشتراک خانوادگی که شامل UP است به اشتراک Apple Music بروید به شش حساب به مبلغ 14.99 یورو در هر ماه.

قیمت و در دسترس بودن

  • پیشنهاد جدید Apple Music Voice با قیمت در دسترس خواهد بود 4.99 یورو در هر ماه این پاییز ، در برخی از کشورها.
  • کاتالوگ کامل Apple Music حاوی بیش از 90 میلیون آهنگ از طریق سیری قابل دسترسی است.
  • مشترکین از طریق سیری به کلیه سفارشات خواندن دسترسی دارند ، از جمله امکان پرش از قطعات به روشی نامحدود.
  • پیشنهاد صوتی Apple Music صدها ایستگاه جدید و لیست های پخش برای هر خلق و خو و فعالیت ارائه می دهد ، که به گونه ای طراحی شده اند که به سادگی با فرمان صوتی کار کنند.
  • مشترکین قادر خواهند بود به همه دستگاه ها و ویژگی های سازگار با SIRI از جمله HomePod Mini ، AirPods ، CarPlay ، iPhone ، iPad ، Apple Watch ، Apple TV و MAC به پیشنهاد صوتی Apple Music دسترسی پیدا کنند.
  • یک دوره آزمایشی هفت روزه رایگان ، فقط یک بار و بدون نوسازی خودکار ، به افرادی که از سیری برای گوش دادن به موسیقی استفاده می کنند ، به افراد غیر مشترک ارائه می شود.