اشتراک یک اشتراک دانشجویی در Apple Music – Apple Assister (FR) ، Apple Music: قیمت اشتراک دانشجویی در فرانسه افزایش می یابد.

موسیقی اپل: قیمت اشتراک دانشجویی در فرانسه افزایش می یابد

نرخ تبلیغاتی برای دانشجویان در موسیقی اپل در چندین کشور افزایش یافته است. این بار ، ایالات متحده ، کانادا ، انگلستان ، فرانسه و سایر کشورهای نگران است. اکنون باید یک یورو دیگر در هر ماه بپردازیم.

اشتراک دانشجویی در Apple Music

دانشجویان ثبت نام شده در دانشگاه ها یا مؤسسات آموزش عالی که دیپلم صادر می کنند می توانند با نرخ ماهانه کاهش یافته برای حداکثر 48 ماه در اپل موسیقی مشترک شوند. علاوه بر این ، اگر اشتراک دانشجویی در Apple Music دارید ، می توانید برای یک دوره محدود به Apple TV+ رایگان دسترسی پیدا کنید.

برای بهره مندی از اشتراک دانشجویی در اپل موسیقی ، شما باید دانشجوی دانشگاه یا یک مرکز آموزش عالی باشید که مدرک دانشگاهی را ارائه می دهد. مؤسسات قبل از اتحادیه ، دانشکده های آموزش فنی و برخی دوره های ویژه نیز واجد شرایط ژاپن هستند. اشتراک یک اشتراک دانشجویی اشتراک دانشجویی در Apple Music فقط در برخی از کشورها و مناطق خاص موجود است. در مورد در دسترس بودن و قیمت های اپل موسیقی اطلاعات بیشتری کسب کنید.

نحوه اشتراک در اشتراک دانشجویی در Apple Music

 1. برنامه Apple Music یا iTunes را باز کنید.
 2. دسترسی به گوش دادن یا به شما.
 3. روی پیشنهاد آزمون لمس کنید یا کلیک کنید (یک آزمایش برای هر نفر یا خانواده).
 4. دانش آموز را انتخاب کنید ، سپس تأیید صلاحیت خود را لمس یا کلیک کنید.
 5. شما به وب سایت Unadays هدایت خواهید شد که در آن برای بررسی ثبت نام خود باید دستورالعمل های موجود در صفحه را دنبال کنید. هنگامی که وضعیت دانشجویی خود را تأیید کردید ، به Apple Music یا iTunes هدایت خواهید شد.
 6. با استفاده از شناسه اپل و رمزعبور که با آن خریدهای خود را انجام می دهید وصل کنید. اگر شناسه اپل ندارید ، ایجاد یک شناسه اپل را انتخاب کنید ، سپس به شرح زیر ادامه دهید. اگر مطمئن نیستید که شناسه اپل دارید ، می توانیم به شما کمک کنیم.
 7. اطلاعات صورتحساب خود را تأیید کرده و یک روش پرداخت معتبر اضافه کنید.
 8. لمس یا کلیک کنید.

چگونه می توان از Apple TV بهره مند شد+

اگر اشتراک دانشجویی در Apple Music دارید ، می توانید برای مدت محدود به Apple TV+ رایگان دسترسی پیدا کنید. برای انجام این کار ، به سادگی برنامه Apple TV را باز کنید و از Apple Originals Creations لذت ببرید. شما نمی توانید دسترسی رایگان خود به Apple TV+ را با سرویس اشتراک خانواده به اشتراک بگذارید.

Apple TV+ در همه کشورها و همه مناطق موجود نیست. ممکن است شما بتوانید از Apple Music در کشور یا منطقه خود استفاده کنید ، اما Apple TV نیست+. خدمات موجود در کشور یا منطقه خود را کشف کنید.

چگونه دوباره وضعیت دانشجویی خود را تأیید کنیم

در پایان هر سالی که برای آن اشتراک دانشجویی در Apple Music دارید ، پیامی دریافت خواهید کرد که از شما می خواهد وضعیت دانشجویی خود را در برنامه Apple Music یا در iTunes تأیید کنید. همچنین می توانید وضعیت دانشجویی خود را در هر زمان در تنظیمات برنامه در iPhone ، iPad یا iPod Touch خود تأیید کنید.

در برنامه Apple Music یا iTunes برای ویندوز

اگر یک پیام از شما می خواهد وضعیت دانشجویی خود را تأیید کنید:

 1. تأیید صلاحیت خود را لمس کنید یا کلیک کنید.
 2. دسترسی به سایت را لمس یا کلیک کنید.
 3. به پورتال تأسیس خود وصل شوید.
 4. پس از اتصال به پورتال تأسیس ، شما به موسیقی اپل هدایت می شوید و یک صفحه تأیید ظاهر می شود.

در تنظیمات در iPhone ، iPad یا iPod Touch خود

 1. به تنظیمات> [نام خود] بروید ، سپس اشتراک ها را لمس کنید.
 2. روی اشتراک موسیقی اپل ضربه بزنید.
 3. “وضعیت دانشجویی خود را تأیید کنید” را لمس کنید. شما به وب سایت Unidays هدایت می شوید.
 4. برای تأیید صلاحیت خود ، دستورالعمل ها را دنبال کنید. اگر اعتبار سنجی موفق شود ، شما به طور خودکار به Apple Music هدایت می شوید و اشتراک دانشجویی Apple Music شما ادامه دارد.

اگر دیگر دانشجو نیستید

اگر دیگر دانش آموز نیستید یا به پایان 48 ماه اشتراک دانشجویی رسیده اید ، اشتراک شما به طور خودکار به یک اشتراک فردی در Apple Music تبدیل می شود و دسترسی رایگان به Apple TV را از دست می دهید+.

اگر از شما دعوت شده اید که وضعیت دانشجویی خود را پس از راه اندازی موسیقی اپل ، تأیید کنید ، اما دیگر دانش آموز نیستید یا به پایان 48 ماه اشتراک رسیده اید ، روی “من دیگر دانش آموز نیستم” لمس یا کلیک کنید. شما دیگر دعوت نخواهید شد که بعداً وضعیت خود را تأیید کنید.

اگر در دوره مشخص تأیید نکنید و هنوز به پایان 48 ماه نرسیده اید ، باید به عنوان دانش آموز مجدداً ثبت نام کنید.

حل مشکل با حساب Unays شما

اگر در حساب Unadays خود به کمک نیاز دارید ، با Unadays Assive تماس بگیرید.

اطلاعات اضافی

 • همچنین می توانید یک اشتراک فردی یا خانوادگی را در موسیقی اپل بیرون بیاورید.
 • پس از مشترک شدن در Apple Music ، می توانید نوع اشتراک خود را برای اشتراک خانواده ، دانش آموز ، فردی یا سالانه تغییر دهید.
 • نحوه لغو اشتراک خود را پیدا کنید.
 • از برنامه Apple Music برای مدیریت کتابخانه موسیقی خود استفاده کنید ، آهنگ های جدیدی را برای افزودن به مجموعه خود و موارد دیگر کشف کنید.

اطلاعات مربوط به محصولاتی که توسط اپل تولید نشده اند ، یا به وب سایت های مستقل که توسط اپل بررسی نشده و مورد آزمایش قرار نمی گیرند ، فقط به عنوان یک نشانه ارائه شده است و هیچ توصیه ای را تشکیل نمی دهد. اپل نمی تواند مسئولیت استفاده از چنین سایت ها یا محصولات شخص ثالث یا عملکرد آنها را بر عهده بگیرد. اپل به هیچ وجه قابلیت اطمینان یک وب سایت شخص سوم یا صحت اطلاعاتی را که دومی ارائه می دهد تضمین نمی کند. برای اطلاعات بیشتر با تامین کننده تماس بگیرید.

موسیقی اپل: قیمت اشتراک دانشجویی در فرانسه افزایش می یابد

موسیقی اپل

نرخ تبلیغاتی برای دانشجویان در موسیقی اپل در چندین کشور افزایش یافته است. این بار ، ایالات متحده ، کانادا ، انگلستان ، فرانسه و سایر کشورهای نگران است. اکنون باید یک یورو دیگر در هر ماه بپردازیم.

برای چندین سال ، بسیاری از سیستم عامل های جریان ، قیمت های رو به بالا خود را تجدید نظر می کنند. این به ویژه مورد Netflix است که فرمول اساسی خود را با 8.99 یورو (+ 1 یورو) در فرانسه در اوت گذشته گذراند.

شرکت Los Gatos به طور مرتب قیمت فرمول های اشتراک خود را افزایش می دهد ، اما تنها نیست زیرا اپل موسیقی با احتیاط قیمت های خود را در چندین کشور جهان افزایش داده است. ماه گذشته ، این پلتفرم قیمت فرمول خود را برای دانشجویان در آفریقای جنوبی ، عربستان سعودی ، هند ، فیلیپین ، سنگاپور ، اسرائیل و نیوزیلند افزایش داد.

امروز اپل قیمت فرمول دانشجویی خود را افزایش می دهد در ایالات متحده ، کانادا ، انگلستان و فرانسه. بلژیک ، سوئیس و ژاپن نیز در فرمول دانش آموزان افزایش قیمت های این فرمول را افزایش می دهند.

یک یورو بیشتر برای اشتراک دانشجویی

در ایالات متحده ، اشتراک دانشجویی Apple Music با قیمت 4.99 دلار در هر ماه صورتحساب شد. امروز ، در هر ماه به 5.99 دلار افزایش می یابد ، یک دلار دیگر. در انگلستان ، قیمت نیز از 4.99 پوند استرلینگ به 5.99 پوند استرلینگ افزایش می یابد.

قیمت موسیقی اپل 2022

و در فرانسه ، دانشجویان برای حفظ اشتراک خود در Apple Music مجبور به پرداخت یورو اضافی در هر ماه هستند. این نرخ از 4.99 یورو به 5.99 یورو در ماه می رود. اگر این افزایش “فقط” یک یورو در هر ماه باشد ، این هنوز نشان دهنده افزایش 20 درصدی قیمت دانشجویان است.

Apple Music سپس به Deezer پیوست که تاکنون تنها کسی بود که فرمول دانشجویی را با قیمت 5.99 یورو در هر ماه ارائه می داد. سایر سیستم عامل های پخش موسیقی مانند Spotify ، YouTube Music یا Tidal ، هنوز هم برای دانش آموزان با قیمت 4.99 یورو در هر ماه قیمت کاهش یافته است. قیمت دیگر فرمول های اشتراک (صدا ، فردی و خانواده) در حال حاضر بدون تغییر باقی می ماند.

به اشتراک گذاری در فیس بوک WhatsApp Twitter ارسال کنید

ADSL
فیبر
18.99 یورو
18.99 یورو
27.99 یورو
31.99 یورو
دیدن “
ADSL
فیبر
19.99 یورو
19.99 یورو
19.99 یورو
29.99 یورو
دیدن “
ADSL
فیبر
19.99 یورو
19.99 یورو
44.99 یورو
44.99 یورو
دیدن “
ADSL
فیبر
20.99 یورو
20.99 یورو
20.99 یورو
30.99 یورو
دیدن “
ADSL
فیبر
20.99 یورو
20.99 یورو
34.99 یورو
34.99 یورو
دیدن “
ADSL
فیبر
24.99 یورو
24.99 یورو
37.99 یورو
42.99 یورو
دیدن “

تبلیغ و شما

150 گیگابایت 12.99 یورو 12.99 یورو دیدن “
100 گیگابایت 9.99 یورو 9.99 یورو دیدن “
30 گیگابایت 7.99 یورو 7.99 یورو دیدن “
20 گیگابایت 6.99 یورو 6.99 یورو دیدن “
5 گیگابایت 4.99 یورو 4.99 یورو دیدن “

تبلیغ و شما

آرم ویدیویی Prime ، پلت فرم SVOD آمازون

حق بیمه ویدیو: فرمول با تبلیغات در سال 2024 راه اندازی می شود

هواوی 5 گرم

5G: اپراتورها تا سال 2031 قادر به استفاده از تجهیزات هواوی خواهند بود

گوشی های هوشمند

تورم: از هر سه فرانسوی یک نفر آماده تغییر اپراتورها برای پرداخت ارزان تر است

تلویزیون نارنجی

اسپانیا نارنجی: اولین اپراتور اروپایی که در جریان MABR از یک روتر محتوا ارائه می دهد

آنتن 5 گرم

Reunion: اپراتورها می توانند برنامه ای را برای باند 900 مگاهرتز ارسال کنند

iOS 17.0.1

iOS 17.0.1: اپل نقص ایمنی اضطراری را تصحیح می کند

کانال+ حقوق لیگ برتر را تا سال 2028 حفظ می کند

آیفون 15 و 15 طرفدار

آیفون 15 با بهترین قیمت: در اینجا پیشنهادات در Orange ، SFR ، Free و Bouygues Telecom ارائه شده است

متا آرم جدید فیس بوک را مستقر می کند
آمازون کلیدهای جدید چوب آتش نشانی را که در AI دوپ شده است ارائه داده است

نظرات اخبار 30 روز پس از انتشار باز است. اگر سوالی دارید ، به دنبال صفحه مناسب در بخش های تلفن همراه ، اینترنت یا تلویزیون ما باشید و نظر دهید.