Apple Music – Apple (BE) ، Apple Music – Apple (CA)

موسیقی اپل

Contents

اشتراک های جدید Apple Music به مدت 1 ماه رایگان است ، سپس 10.99 دلار در هر ماه هزینه دارد.

موسیقی اپل

 • بدون تبلیغات به بیش از 100 میلیون قطعه و 30،000 لیست پخش گوش دهید.

خرید دستگاه اپل

6 ماه ارائه شده است

برای خرید دستگاه های واجد شرایط به مدت 6 ماه از Apple Music به طور رایگان استفاده کنید .

آزمایش رایگان یک ماهه

موسیقی اپل

برای هر اشتراک جدید ، به مدت 1 ماه از Apple Music به صورت رایگان استفاده کنید ، سپس در هر ماه 10.99 یورو بپردازید.

آزمایش رایگان یک ماهه

یک سیب

یک بسته از جمله Apple Music و 3 سرویس اپل دیگر را برای یک نرخ ماهانه و کاهش ماهانه مشترک کنید.
بیشتر بدانید

یک تجربه موسیقی ناسازگار.

خود را در صدای بی ضرر و صدا غوطه ور کنید
فضایی.

بگذارید خودتان با صدا پیچیده شوید و موسیقی خود را دوباره کشف کنید و بزرگترین موفقیت های ریحانا در فضا با Dolby Atmos 1 . و همچنین از یک تعریف صوتی باورنکردنی با فرمت بدون ضرر استفاده کنید.

به عنوان مورد علاقه هنرمندانی که شما را علامت گذاری می کنند مارک کنید.

به طور خودکار اطلاعاتی را در مورد آخرین مسافرت ها دریافت کرده و با شناسایی هنرمندان مورد علاقه خود توصیه های مرتبط تری دریافت کنید.

به بهترین برنامه های رادیویی زنده گوش دهید.

Zane Lowe با هنرمندان مشهور جهان ، Ebro Rhymes هیپ هاپ و عدالت اجتماعی مبادله می کند ، و Dotty فرهنگ موسیقی سیاه را در سراسر جهان جشن می گیرد.

با اپل موسیقی آواز بخوانید در گروه کر آواز بخوانید .

با ویژگی های جدید برای نمایش کلمات ، به استعدادهای خود مجانی رایگان بدهید. بهترین بازدیدها را به دنبال اشعار در زمان واقعی بخوانید و پارامترهای صوتی را تنظیم کنید تا نمایش را در انفرادی ، دوت یا گروه کر انجام دهید.

گروه های مورد علاقه خود را با CarPlay در تور ببرید.

جاده را با اپل موسیقی طی کنید و از سیری بخواهید آهنگ های مورد علاقه خود را پخش کند.

با گوش دادن به دنبال صداهای جدید باشید.

موسیقی را با الهام از آهنگهایی که به آنها گوش می دهید کشف کنید. موارد دلخواه تضمین شده.

برای همه خواسته های خود لیست های پخش را پیدا کنید.

هزاران لیست پخش را که فقط توسط متخصصان ما ایجاد شده است مرور کنید.

همیشه مکانی در ردیف جلو با Apple Music Live.

به سری کنسرت های ما با اجراهای اختصاصی ضبط شده به صورت زنده نگاه کنید. فقط در موسیقی اپل.

موسیقی اپل
در تمام دستگاه های شما.

اشتراک را که برای شما می خواند انتخاب کنید.

بدون درگیری. خاتمه در هر زمان ممکن است.

Apple Music در iTunes و برای دستگاه های iOS و Android در دسترس است.

100 میلیون آهنگ و بیش از 30،000 لیست پخش توسط متخصصان ما ساخته شده است

دسترسی به همه آهنگ ها ، آلبوم ها ، لیست های پخش و ایستگاه ها با پرسیدن سیری یا استفاده از نوشتن به سیری

آزمایش رایگان و غیر اتصال 7

پخش موسیقی و بدون تبلیغات

برنامه های اصلی ، کنسرت ها و انحصاری ها ، و دسترسی زنده و تقاضا برای ایستگاه های رادیویی به رهبری هنرمندان

در دستگاه های اپل موجود است

در دستگاه های سازگار موجود است

صوتی فضایی با Dolby Atmos

کاتالوگ کامل در قالب بدون ضرر

Apple Music آواز می خواند ، با نمایش کلمات در زمان واقعی و تنظیم صداها 4

بارگیری 100000 آهنگ در کتابخانه خود ، دسترسی به کتابخانه خود در تمام دستگاه های خود و گوش دادن به موسیقی خود با یا بدون اتصال

امکان دیدن آنچه عزیزان شما به آن گوش می دهند

دسترسی نامحدود برای حداکثر 6 نفر

کتابخانه شخصی برای هر یک از اعضای خانواده

توصیه های شخصی برای هر یک از اعضای خانواده

برای خرید دستگاه های واجد شرایط به مدت 6 ماه از Apple Music به طور رایگان استفاده کنید .

یک بسته 4 خدمات اپل را مشترک کنید.
و بیشتر لذت ببرید.
برای کمتر.

اشتراک دانشجویی Apple Music شامل دسترسی رایگان به Apple TV+ 8 است .

پرسش ?
پاسخ ها اینجا هستند.

موسیقی اپل چیست ? آیا این همان چیز است ?

Apple Music یک سرویس جریان است که به شما امکان دسترسی به بیش از 100 میلیون آهنگ را می دهد. این ویژگی های بسیاری از جمله امکان بارگیری آهنگ های مورد علاقه خود را برای گوش دادن به آنها به صورت آفلاین ، اشعار در زمان واقعی ، گوش دادن به تمام دستگاه های شما ، نوآوری های شخصی با توجه به سلیقه شما یا لیست های پخش با دقت توسط تیم های ما ، از جمله دیگران ، شامل می شود. همه اینها علاوه بر محتوای انحصاری و اصلی. شما کتابخانه iTunes خود را نگه دارید. برای MacOS یا Windows می توانید به کل کتابخانه خود از Apple Music یا از iTunes دسترسی پیدا کنید.

چگونه به موسیقی اپل گوش دهیم ?

Apple Music در حال حاضر در بلندگوهای iPhone ، iPad ، Apple Watch ، Apple TV 4K ، Mac و HomePod شما قرار دارد و می توانید با CarPlay یا آنلاین در موسیقی به آن دسترسی پیدا کنید.سیب.کم. Apple Music همچنین در ویندوز و دستگاه های Android ، Sonos ، Google Nest Speakers ، Smart TV و موارد دیگر موجود است.

موسیقی اپل چقدر است ?

همه اینها به پیشنهاد انتخاب شده بستگی دارد. (1) اگر دانشجو هستید ، اشتراک دانشجویی Apple Music را با قیمت 5.99 یورو در هر ماه انتخاب کنید. (2) اشتراک فردی پس از محاکمه رایگان فقط 10.99 یورو در ماه است. (3) اشتراک خانواده در Apple Music فقط 16.99 یورو در ماه است. این امکان را به شما می دهد تا حساب خود را با پنج نفر به اشتراک بگذارید و به هرکدام دسترسی پیدا می کند. (4) اشتراک فردی و اشتراک خانواده در Apple Music نیز در پیشنهاد Apple One گنجانده شده است که چهار سرویس اپل را در یک اشتراک ماهانه جمع می کند. اشتراک Apple One از 16.95 یورو در هر ماه در دسترس است.

آیا اشتراک دانشجویی در Apple Music وجود دارد؟ ?

اشتراک دانشجویی همان ویژگی ها و مزایای مشابه را به عنوان اشتراک فردی ارائه می دهد. هنگامی که ثبت نام برای تأسیس شما بررسی شد ، می توانید حداکثر چهار سال از این نرخ استفاده کنید ، مشروط بر اینکه تحصیلات خود را ادامه دهید. پس از چهار سال ، اشتراک شما به نرخ فردی تبدیل می شود.

آیا می توان از سیری با همه اشتراک ها استفاده کرد ?

آره. با داشتن یک دستگاه سازگار با سیری و هر اشتراک موسیقی Apple ، می توانید از تمام ویژگی های Apple Music و Siri لذت ببرید. عملکرد نوشتن به سیری نیز توسط همه اشتراک ها پشتیبانی می شود.

قالب Dolby Atmos چیست و چگونه می توانم از آن لذت ببرم ?

Dolby Atmos یک فناوری صوتی است که به لطف صدای پوشیدن 360 درجه ، تجربه گوش دادن همهجانبه را ایجاد می کند. افرادی که در Apple Music مشترک شده اند و با استفاده از آخرین نسخه Apple Music در آیفون ، آی پد ، مک یا Apple TV 4K می توانند با استفاده از هر هدفون یا هدست به هزاران عنوان در قالب Dolby Atmos گوش دهند. با هدفون یا هدفون Apple یا Beats و بیشترین هدفون یا هدفون بلوتوث ، نسخه Dolby Atmos یک آهنگ به طور خودکار هر بار که در دسترس است پخش می شود. اگر از هدفون یا کلاه ایمنی دیگر استفاده می کنید ، به تنظیمات> موسیقی> صوتی بروید ، سپس Dolby Atmos را تنظیم کنید که همیشه فعال شده است. همچنین می توانید از طریق بلندگوهای یکپارچه آیفون ، آی پد ، مک بوک پرو ، مک بوک ایر یا IMAC سازگار ، یا با اتصال 4K Apple TV خود به یکی از دستگاه های زیر ، به موسیقی در قالب Dolby Atmos گوش دهید: HomePod بلندگوها به عنوان بلندگوهای پیش فرض پیکربندی شده اند. یک نوار صوتی سازگار با Dolby Atmos ، یک گیرنده A/V سازگار با Dolby Atmos یا یک تلویزیون که از صدای Dolby Atmos پشتیبانی می کند. برای مشورت با لیست کامل دستگاههای سازگار ، لطفاً به پشتیبانی بروید.سیب.com/fr-be/ht212182.

قالب صوتی بدون ضرر چیست و چگونه می توانم از آن لذت ببرم ?

فشرده سازی بدون ضرر (بدون از دست دادن) اندازه اصلی یک فایل صوتی را کاهش می دهد در حالی که به طرز فجیعی تمام داده های خود را حفظ می کند. کاتالوگ موسیقی اپل ، که بیش از 100 میلیون آهنگ را گرد هم می آورد ، در وضوح مختلف با فرمت بدون ضرر در دسترس است. در Apple Music ، “Lissless” صدا را بدون از دست دادن حداکثر 48 کیلوهرتز و “با کیفیت بالا بدون ضرر” تعیین می کند ، صدای از دست دادن بین 48 کیلوهرتز و 192 کیلوهرتز. پرونده ها در قالب های بدون ضرر و بدون ضرر و با کیفیت بالا بسیار حجیم هستند و از پهنای باند و فضای ذخیره سازی بسیار بیشتری نسبت به پرونده های استاندارد AAC استفاده می کنند. شما می توانید با استفاده از جدیدترین برنامه Apple Music در آیفون ، آی پد ، مک یا اپل تی وی 4K به پرونده های بدون ضرر گوش دهید. با رفتن به تنظیمات> موسیقی> کیفیت صدا ، صدای بی ضرر را فعال کنید. شما می توانید بین قالب های بدون ضرر و بدون ضرر با کیفیت بالا برای اتصالات سلولی یا Wi-Fi انتخاب کنید. توجه داشته باشید که قالب بدون ضرر با کیفیت بالا به تجهیزات خارجی مانند مبدل دیجیتال به آنالوگ USB نیاز دارد. برای مشورت با لیست کامل دستگاههای سازگار ، لطفاً به پشتیبانی بروید.سیب.com/fr-be/ht212183.

آیا می توانیم با اعضای خانواده به اشتراک بگذاریم ?

آره. با اشتراک خانوادگی در Apple Music ، حداکثر شش نفر از خانواده شما می توانند از ویژگی های کامل Apple Music و کاتالوگ کامل استفاده کنند. سرویس اشتراک خانواده را در دستگاه iOS یا iPados خود ، تلفن Android یا Mac خود پیکربندی کنید ، سپس اعضای خانواده را برای پیوستن به گروه خانواده دعوت کنید.

آیا تبلیغات وجود دارد ?

Apple Music هیچ تبلیغاتی را پخش نمی کند.

آیا می توانم از 6 ماه از Apple Music ارائه شده بهره مند شوم ? چگونه از آن استفاده کنیم ?

مشترکین جدید می توانند از شش ماه از Apple Music ارائه شده برای خرید یک دستگاه صوتی واجد شرایط بهره مند شوند. اطمینان حاصل کنید که آخرین نسخه iOS یا iPados را در iPhone یا iPad خود نصب کرده اید. شما می توانید پس از ترکیب دستگاه صوتی خود با iPhone یا iPad خود ، آزمایش موسیقی رایگان خود را فعال کنید. شما سه ماه پس از اولین فعال سازی دستگاه خود دارید تا از پیشنهاد ◊ استفاده کنید .

موسیقی اپل برای جوانب مثبت.

اپل موسیقی با ارائه ابزاری برای ایجاد ، انتشار و ترویج موسیقی خود و همچنین اندازه گیری تأثیر بین المللی آنها از هنرمندان پشتیبانی می کند. موفقیت های خود را با طرفداران خود با به اشتراک گذاشتن مراحل مهم ، مانند تعداد خواندن ، تحقیق در مورد Shazam یا موارد اضافی در لیست های پخش ، جشن بگیرید. و تمام راه های تبلیغ محتوا در Apple Music ، از جمله Musickit ، فیدهای RSS ، ویجت ها ، راهنمای کاربر ، نشان ها و موارد دیگر را کشف کنید.

سیب

 • * فقط مشترکان افراد جدید. 10.99 یورو/ماه پس از محاکمه رایگان. اگر خاتمه نشود ، اشتراک به طور خودکار تمدید می شود. مشمول شرایط.
 • فقط مشترکان افراد جدید. 10.99 یورو/ماه پس از محاکمه رایگان. برای مدت زمان محدودی برای مشترکان جدید که دستگاه واجد شرایط برای اپل تحت iOS 15 یا iPados 15 (یا بعد از آن) را در دسترس قرار می دهد ، در دسترس است. پس از دوقلوی دستگاه واجد شرایط ، به مدت 3 ماه معتبر است. هیچ خرید محصول صوتی برای افرادی که دارای دستگاه های واجد شرایط هستند ضروری نیست. اگر خاتمه نشود ، اشتراک به طور خودکار تمدید می شود. محدودیت ها و شرایط دیگر اعمال می شود.
 1. سخت افزار و نرم افزار سازگار مورد نیاز است. همه محتوا در Audio Space با Dolby Atmos در دسترس نیست.
 2. آزمایش رایگان Apple One فقط شامل خدماتی است که شما در حال حاضر در زمینه آزمایش رایگان یا اشتراک از آن استفاده نمی کنید. در صورت خاتمه ، اشتراک در پایان دوره آزمایشی به طور خودکار تمدید می شود. محدودیت ها و شرایط دیگر اعمال می شود.
 3. Apple Music 1 ، Apple Music Hits و Apple Music Country بدون اشتراک در Apple Music در دسترس هستند.
 4. عملکرد Apple Music Sing در آیفون 11 (و مدل های اخیر) و آیفون SE (نسل 3ᵉ) با iOS 16 پشتیبانی می شود.2 (یا بالاتر) ، در iPad Pro 11 اینچ (نسل 3ᵉ یا بعد از آن) ، iPad Air (نسل 4ᵉ یا بعد از آن) ، iPad Mini (نسل 6ᵉ) و iPad (نسل 9 یا بعد) با iPados 16.2 (یا بالاتر) ، و در تلویزیون 4K Apple (نسل 3ᵉ).
 5. فقط دانشجویان و دانشجویان. تأیید مورد نیاز.
 6. به اشتراک خانواده نیاز دارد. برای اطلاعات بیشتر به اپل بروید.com/اشتراک خانوادگی.
 7. محاکمه رایگان برای مشترکان افراد جدید محفوظ است. در صورت عدم خاتمه ، اشتراک به طور خودکار با نرخ ماهانه تمدید می شود.
 8. پیشنهاد مدت زمان محدود ، احتمالاً در هر زمان به پایان می رسد. دسترسی رایگان برای دانشجویان و دانشجویان به Apple TV+ در صورتی که افراد از واجد شرایط بودن خودداری کنند یا اگر اشتراک دانشجویی خود را در Apple Music تمدید نمی کنند ، پایان می یابد. این پیشنهاد برای دانشجویان محفوظ است و نمی تواند برای گروه های اشتراک خانواده اعمال شود.
 • چتر (با جی Z) ، نوشته شده توسط کریستوفر استوارت ، تریوس نش ، تاددیس هارل ، شاون کارتر.
 • چراغ سبز ، نوشته شده توسط الا یلیش-کاننر ، جک آنتونوف ، جوئل کوچک.

همچنین می توانید در یک فروشگاه اپل یا در یک فروشنده خرید کنید. یا با شماره 0800 93 932 تماس بگیرید.

کپی رایت © 2023 Apple Inc. کلیه حقوق محفوظ است.

 • توافق محرمانه
 • استفاده از کوکی ها
 • شرایط استفاده
 • فروش و بازپرداخت
 • اطلاع قانونی
 • نقشه سایت

موسیقی اپل

 • بدون تبلیغات به بیش از 100 میلیون آهنگ و 30،000 لیست خواندن گوش دهید.

یک دستگاه اپل بخرید

6 ماه رایگان

6 ماه اشتراک دریافت کنید
موسیقی اپل با یک دستگاه واجد شرایط .

آزمایش رایگان یک ماهه

موسیقی اپل

اشتراک های جدید Apple Music به مدت 1 ماه رایگان است ، سپس 10.99 دلار در هر ماه هزینه دارد.

آزمایش رایگان یک ماهه

یک سیب

موسیقی اپل و حداکثر 5 سرویس برجسته دیگر را با نرخ ماهانه سودمند ترکیب کنید. بیشتر بدانید

گوش دادن و کشف. هماهنگی کامل.

خود را در صوتی فضایی غوطه ور کنید
و از دست دادن صدا.

بگذارید خودتان با موسیقی از جمله بهترین موفقیتهای ریحانا-با تشکر از صدای فضا با Dolby Atmos 1 پیچیده شوید . و از تعریف باورنکردنی از ضرر صوتی لذت ببرید.

موارد دلخواه را جمع کنید.

هشدارهایی در مورد انتشار محصولات جدید دریافت کرده و با شناسایی هنرمندان مورد علاقه خود توصیه های بهتری دریافت کنید.

نمایش های ساعت را با رادیو زنده همگام کنید.

زین لاو در مورد هنرمندان مشهور سیاره ای ، Ebro Rhymes Hip – هاپ و عدالت اجتماعی صحبت می کند ، و Dotty فرهنگ موسیقی سیاه را در سراسر جهان جشن می گیرد.

با آهنگ موسیقی Apple Music 4 آواز بخوانید .

ویژگی های جدید برای نفس کشیدن به عملکرد صوتی شما می آیند. به لطف کلمات در زمان واقعی ، خود را برای زمان هنرمند ببرید و با تنظیم صدا به صورت انفرادی ، دونفره یا گروه کر راه اندازی کنید.

با CarPlay راه را به موسیقی بروید.

سیری را به کنترل های اپل موسیقی واگذار کنید و از او بخواهید آهنگ های مورد علاقه خود را پخش کند.

گوش دادن به گوش دادن.

توصیه ها را بر اساس آنچه دوست دارید کشف کنید.

موسیقی را به روحیه خود بسازید.

لیست های خواندن شخصی و با طعم و مزه توسط تیم متخصص ما را کاوش کنید.

با Apple Music Live در خط مقدم نصب کنید.

سری جدید کنسرت های ما را کشف کنید و عملکرد منحصر به فرد ضبط شده را هر ماه به صورت زنده مشاهده کنید. فقط در موسیقی اپل.

موسیقی اپل کلاسیک

برنامه موسیقی کلاسیک.

با اشتراک Apple Music 5 خود رایگان .

از بزرگترین کاتالوگ موسیقی کلاسیک در جهان و کیفیت صدای بی نظیر آن استفاده کنید – حداکثر 192 کیلوهرتز در قالب بدون کیفیت بالا 24 بیت 6 بیت 6 . به راحتی به لطف تحقیقات تخصصی آثار ، آهنگسازان ، نوازندگان یا ضبط ها را پیدا کنید. و با شرح حال و توضیحات دقیق در مورد قطعات مورد علاقه خود اطلاعات بیشتری کسب کنید. همه اینها ، بدون تبلیغات.

Apple Music در تمام دستگاه های شما است.

بسته خود را انتخاب کنید.

بدون تعهد. و آزادی متوقف کردن در هر زمان.

Apple Music در iTunes و برای دستگاه های iOS و Android در دسترس است.

100 میلیون آهنگ و بیش از 30،000 لیست خواندن توسط تیم متخصص ما گردآوری شده است

دستورات صوتی یا نوشته شده به سیری برای داشتن آهنگ ، آلبوم ، لیست خواندن یا ایستگاه های رادیویی

آزمایش رایگان بدون اتصال 10

موسیقی مداوم ، بدون تبلیغات

برنامه های اصلی ، کنسرت ها ، انحصاری ها و رادیوهای زنده یا تقاضا به رهبری هنرمندان

در دسترس بودن در دستگاه های اپل

برنامه کلاسیک Apple Music – بزرگترین کاتالوگ موسیقی کلاسیک در جهان

در دسترس بودن در سایر دستگاه های پشتیبانی شده

صوتی فضایی با Dolby Atmos

کارنامه صوتی کامل بدون از دست دادن

آهنگ موسیقی اپل با کلمات در زمان واقعی و تنظیم صدا 4

بارگیری 100000 آهنگ در کتابخانه خود ، دسترسی به کل کتابخانه در تمام دستگاه های خود و گوش دادن به صورت آنلاین یا آفلاین

نمای کلی از آنچه همراهان شما گوش می دهد

دسترسی نامحدود برای شش نفر

کتابخانه موسیقی شخصی برای هر یک از اعضای خانواده

توصیه های شخصی برای هر یک از اعضای خانواده

6 ماه اشتراک موسیقی اپل با یک دستگاه واجد شرایط دریافت کنید .

حداکثر 6 سرویس اپل را ترکیب کنید. این بهترین سرگرمی است – گزارش جایزه.

بسته دانشجویی Apple Music شامل دسترسی رایگان به Apple TV+ 11 است .

پرسش?
در اینجا پاسخ ها وجود دارد.

آن موسیقی اپل چیست? همان است?

Apple Music یک سرویس پخش مداوم است که بیش از 100 میلیون آهنگ به شما ارائه می دهد. این شامل انواع ویژگی ها ، مانند بارگیری برای دسترسی آفلاین ، نمایش کلمات در زمان واقعی ، گوش دادن به تمام دستگاه های شما ، پیشنهادات شخصی و لیست های طعم و مزه است که با تیم متخصص ما تهیه شده است. و جایزه محتوای اختصاصی و اصلی را ارائه می دهد. کتابخانه iTunes شما مال شماست. می توانید به طور کامل در Apple Music یا iTunes برای MacOS یا Windows دسترسی پیدا کنید.

نحوه دسترسی به موسیقی اپل?

Apple Music علاوه بر اینکه با CarPlay و موسیقی در دسترس است ، در حال حاضر در iPhone ، iPad ، Apple Watch ، Apple TV 4K ، Mac و HomePod قرار دارد.سیب.com/ca. این سرویس همچنین در محصولات شخص ثالث مانند ویندوز و دستگاه های Android ، Sonos و Amazon Echo Speakers ، سیستم Google Nest و تلویزیون های هوشمند در دسترس است.

موسیقی اپل چقدر است?

همه چیز به پیشنهادی که انتخاب می کنید بستگی دارد. (1) بسته صوتی Apple Music پس از آزمایش رایگان 4.99 دلار در ماه هزینه دارد. (2) بسته دانشجویی ، که برای افرادی که مکرراً یک مرکز آموزشی هستند ، رزرو شده است ، 5.99 دلار در ماه هزینه دارد. (3) بسته بندی جداگانه فقط 10.99 دلار در ماه پس از محاکمه رایگان هزینه دارد. (4) بسته خانوادگی ، که می توانید با پنج نفر به اشتراک بگذارید و به شما امکان می دهد یک حساب شخصی برای هر یک از اعضای خانواده ایجاد کنید ، فقط 16.99 دلار در ماه هزینه دارد. (5) بسته های فردی و خانوادگی نیز در Apple One گنجانده شده است ، که باعث می شود در یک اشتراک ماهانه حداکثر شش سرویس را ترکیب کنید. برنامه های Apple One با 18.95 دلار در ماه شروع می شود. برنامه کلاسیک Apple Music در بسته های دانشجویی ، فردی و خانوادگی گنجانده شده است.

بسته صوتی Apple Music چیست و چگونه می توانم به آن دسترسی پیدا کنم?

Apple Music Voice بسته ای است که برای کار با سیری طراحی شده است. با او ، شما می توانید به بیش از 100 میلیون آهنگ در پخش مداوم ، فقط با صدای 4 دسترسی پیدا کنید . فقط آهنگ ، آلبوم ، هنرمند یا لیست خواندن را که می خواهید بشنوید بخواهید. Apple Music Voice همچنین ایستگاه های سازگار با انواع خلق و خوی یا فعالیت ها ، گوش دادن به تمام دستگاه های شما ، لیست های خواندن تهیه شده توسط تیم متخصص ما ، روش های جدید شخصی برای استفاده از سیری با موسیقی اپل ، محتوای منحصر به فرد و اصلی و موارد دیگر. برای دسترسی به بسته صوتی Apple Music ، بسیار ساده است: شما فقط باید به سیری بگویید تا موسیقی بگذارید. در برنامه مشترک شوید ، سپس با دستور صوتی در هر دستگاهی که سیری فعال شده است به آنچه می خواهید گوش دهید.

اشتراک دانشجویی Apple Music وجود دارد?

بسته دانشجویی Apple Music همان ویژگی ها و مزایای مشابه را ارائه می دهد. پس از بررسی ثبت نام در Cégep یا دانشگاه ، شما به مدت چهار سال به بسته دانشجویی حق خواهید داشت ، مشروط بر اینکه در مطالعات خود باقی بمانید. پس از چهار سال ، اشتراک شما به بسته بندی اختصاصی می رود.

سیری با همه بسته ها کار می کند?

آره. اگر جادوگر سیری روی دستگاه شما فعال شده و یک بسته موسیقی اپل دارید ، می توانید از تمام ویژگی های Apple Music و Siri استفاده کنید. همه بسته ها نیز با نوشتن به سیری سازگار هستند.

موسیقی Dolby Atmos چیست و چگونه می توانم از آن استفاده کنم?

با تشکر از صدای پاکت آمیز ، فناوری Dolby Atmos شما را در یک تجربه گوش دادن همهجانبه غوطه ور می کند. افرادی که در Apple Music مشترک شده اند که از آخرین نسخه برنامه در iPhone ، iPad ، Mac یا Apple TV 4K استفاده می کنند می توانند با هر هدفون به هزاران عنوان در قالب Dolby Atmos گوش دهند. در بیشتر هدفون های بلوتوث ، یا مدل های سازگار Apple and Beats ، صدای Dolby Atmos در صورت وجود به طور خودکار انتخاب می شود. برای هدفون دیگر ، به تنظیمات> موسیقی> صوتی> Dolby Atmos بروید و همیشه فعال شده را انتخاب کنید. همچنین می توانید با استفاده از بلندگوهای ادغام شده در iPhone ، iPad ، MacBook Pro ، MacBook Air و IMAC های سازگار ، یا با اتصال 4K Apple TV به HomePods پیکربندی شده به عنوان بلندگوهای پیش فرض یا نوار صدا ، گیرنده شنوایی و یا تلویزیون سازگار ، از صدای Dolby Atmos لذت ببرید. برای مشورت با لیست کامل دستگاه های پشتیبانی شده ، به پشتیبانی مراجعه کنید.سیب.com/fr-ca/ht212182. Dolby Atmos با بسته صوتی Apple Music در دسترس نیست.

صوتی بدون ضرر چیست و چگونه می توانم از آن بهره مند شوم?

فشرده سازی صوتی بدون ضرر ، بدون از بین بردن هر چیزی از کیفیت داده ها ، اندازه اصلی پرونده های صوتی را کاهش می دهد. تقریباً 100 میلیون قطعه کاتالوگ موسیقی Apple همه در قالب صوتی بدون ضرر ، در فرکانس های مختلف نمونه برداری موجود است: “بدون ضرر” به معنای فرکانس های تا 48 کیلوهرتز و “بدون کیفیت بالا” ، فرکانس های 48 کیلوهرتز در 192 کیلوهرتز. مانند فایل های ضرر و ضرر و زیان بسیار زیاد است ، آنها پهنای باند و فضای ذخیره سازی بسیار بیشتری را نسبت به پرونده های استاندارد AAC مصرف می کنند. شما می توانید در برنامه Apple Music در iPhone ، iPad ، Mac یا Apple TV 4K از صدا درآمده لذت ببرید. برای فعال کردن آن ، به تنظیمات> موسیقی> کیفیت صوتی بروید. بدون از دست دادن یا از دست دادن کیفیت بالا برای اتصالات سلولی یا Wi -Fi انتخاب کنید. توجه داشته باشید که فرمت با کیفیت بالا با کیفیت بالا نیاز به تجهیزات خارجی دارد ، مانند مبدل دیجیتال USB -Digital -. برای مشورت با لیست کامل دستگاه های پشتیبانی شده ، به پشتیبانی مراجعه کنید.سیب.com/fr-ca/ht212183. صوتی بدون از دست دادن با بسته صوتی Apple Music در دسترس نیست.

سپس اشتراک را با خانواده ام به اشتراک بگذارید?

آره. با بسته خانوادگی ، حداکثر شش عضو از همان خانواده به طور کامل به ویژگی ها و مجموعه موسیقی Apple Music دسترسی دارند. برای شروع ، به سادگی به اشتراک گذاری خانواده در دستگاه iOS یا iPados ، تلفن Android یا Mac خود پیکربندی کنید ، سپس خانواده خود را دعوت کنید.

این است که تبلیغات وجود دارد?

موسیقی اپل حاوی تبلیغاتی نیست.

من واجد شرایط برای پیشنهاد 6 ماهه از Apple Music هستم? اگر چنین است ، چگونه آن را فعال کنیم?

این پیشنهاد برای مشترکان تازه وارد که یک محصول صوتی واجد شرایط دارند اعمال می شود. iPhone یا iPad شما باید به آخرین نسخه iOS یا iPados مجهز باشد. می توانید پس از ترکیب محصول صوتی خود واجد شرایط برای iPhone یا iPad خود ، آزمایش موسیقی اپل خود را فعال کنید. شما یک دوره سه ماه از تاریخ فعال سازی محصول دارید .

چه چیزی به عنوان کلاسیک موسیقی اپل است?

برنامه کلاسیک Apple Music ، که با اشتراک Apple Music ارائه شده است ، در بسته های فردی ، خانوادگی و دانشجویی و همچنین با اپل One ، بدون هزینه اضافی گنجانده شده است. این سرویس کاملاً اختصاص داده شده به موسیقی کلاسیک توسط پیروان انواع و اقسام برای انواع مخاطبان طراحی شده است. Musicans از بزرگترین مجموعه ژانر ، موتور جستجوی قدرتمند و کیفیت صوتی برتر ، که عدالت را به موسیقی کلاسیک انجام می دهد ، خوشحال می شوند. و Neophytes به لطف لیست های خواندن با دقت طراحی شده ، ناوبری بصری و توضیحات آثار دقیق قادر به اکتشافات خواهد بود.

چرا یک برنامه جداگانه برای موسیقی کلاسیک ارائه می دهید?

موسیقی کلاسیک به ساختار ابرداده بسیار متفاوتی از ژانرهایی مانند پاپ ، هیپ – هاپ یا کشور نیاز دارد. به همین دلیل باید موضوع یک رویکرد خاص برای تحقیق ، ناوبری ، سازمان کتابخانه و توصیه ها باشد. داده های آلبوم باید با فرمت بسیار خاصی ارائه شود. و پیروان دوست دارند به اطلاعاتی مانند شرح حال و توضیحات آثار دسترسی داشته باشند. شما در حال حاضر موسیقی کلاسیک را دوست دارید و اشتراک Apple Music دارید? قسمت های کلاسیک کتابخانه موسیقی اپل شما به طور خودکار در برگه مورد علاقه Apple Music کلاسیک ، گوش دادن ظاهر می شود.

چگونه می توانم Apple Music کلاسیک بگیرم ، و از کجا از آن لذت می برم?

می توانید Apple Music Classical را در فروشگاه App و Google Play بارگیری کنید. اگر یک دانشجوی موسیقی اپل ، اشتراک فردی یا خانوادگی دارید ، اکنون بدون هزینه اضافی به آن دسترسی دارید. اگر قبلاً انجام نشده است ، می توانید هنگام باز کردن برنامه کلاسیک Apple Music به راحتی در Apple Music مشترک شوید. سپس می توانید از دو کاتالوگ لذت ببرید. Apple Music Classic در تمام مدلهای آیفون با iOS 15 در دسترس است.4 یا نسخه بعدی. این برنامه هنوز توسط CarPlay ، iPad ، Mac ، Apple TV یا HomePod پشتیبانی نمی شود. با این حال ، از آنجا که او کتابخانه خود را با Apple Music به اشتراک می گذارد ، عناوین ، آلبوم ها و لیست های خواندن که شما با یک ستاره علامت گذاری می کنید یا به موارد دلخواه خود در Apple Music Classical اضافه می کنید به طور خودکار در کتابخانه موسیقی اپل شما نمایش داده می شود. سپس می توانید در تمام دستگاه های خود ، از کتابخانه موسیقی اپل ، که محتوای آن بصورت آنلاین یا آفلاین قابل دسترسی است ، به آنها گوش دهید.

برنامه موسیقی به ارائه موسیقی کلاسیک ادامه خواهد داد?

آره. مانند برنامه کلاسیک Apple Music ، بزرگترین کاتالوگ موسیقی کلاسیک در جهان را ارائه می دهد. با این حال ، Apple Music Classic با ویژگی های اضافی مانند ناوبری و افکار تحقیق برای موسیقی کلاسیک ، مجموعه ای از توصیه ها ، زندگی نامه های هنرمندان و توضیحات آثار وقف شده است.

برنامه کلاسیک Apple Music ژانرهای موسیقی دیگری را ارائه می دهد?

هیچ. Apple Music Classic کاملاً به کلاسیک اختصاص دارد ، اما کاتالوگ آن میزبان سبک های مرتبط مانند موسیقی فیلم است. همچنین از طریق اشتراک موسیقی اپل به بیش از 100 میلیون آهنگ دسترسی می دهد.

با اپل موسیقی کنسرت ایجاد کنید.

Apple Music با ارائه ابزاری برای ایجاد ، ترویج و انتشار آثار خود و اندازه گیری دامنه آنها در سراسر جهان از هنرمندان پشتیبانی می کند. نکات برجسته خود را با طرفداران خود به اشتراک بگذارید و آنها را از لیست های جدید خواندن حاوی آهنگ های خود ، تعداد تحقیقات شازام یا دستیابی به مراحل مهم دیگر مطلع کنید. روش های مختلف ترویج محتوا را در Apple Music کشف کنید – Musickit ، RSS ، Widgets ، Directions Directions ، Bays و موارد دیگر.

سیب

 • * فقط اشتراک های جدید. 10.99 دلار در ماه پس از محاکمه رایگان. بسته به طور خودکار تمدید می شود ، مگر اینکه لغو شود. روشها اعمال می شود.
 • فقط اشتراک های جدید. 10.99 دلار در هر ماه پس از محاکمه. این پیشنهاد برای مدت زمان محدود لازم است و با هدف افراد تازه مشترک که یک آیفون جدید را خریداری و فعال می کنند ، انجام می شود. سه ماه معتبر از فعال شدن آیفون واجد شرایط ارائه دهید. یک پیشنهاد واحد برای هر شناسه اپل ، صرف نظر از تعداد دستگاه های خریداری شده. این پیشنهاد را نمی توان با سایر پیشنهادات یا آزمایشات رایگان مربوط به موسیقی اپل دوق داد. بسته به طور خودکار تمدید می شود ، مگر اینکه لغو شود. محدودیت ها و شرایط اعمال می شود.
 1. سخت افزار و نرم افزار سازگار مورد نیاز است. برخی از مطالب در Dolby Atmos ارائه نمی شود.
 2. دوره آزمایشی رایگان فقط شامل خدماتی است که شما قبلاً از آنها استفاده نمی کنید و از قبل از یک دوره آزمایشی رایگان بهره نمی برید. پس از اتمام دوره آزمایش ، بسته به طور خودکار تمدید می شود ، مگر اینکه لغو شود. محدودیت ها و شرایط اعمال می شود.
 3. Apple Music 1 ، Apple Music Hits و Apple Music Country بدون اشتراک Apple Music در دسترس هستند.
 4. Apple Music Song توسط آیفون 11 (یا مدل اخیر) و آیفون SE (نسل 3) با iOS 16 پشتیبانی می شود.2 (یا بالاتر) ، iPad Pro 11 In (نسل 3 یا مدل جدیدتر) ، iPad Air (نسل 4 یا مدل جدیدتر) ، iPad Mini (نسل 6) و iPad (نسل نهم یا مدل اخیر) با iPados 16.2 (یا بالاتر) ، و Apple TV 4K (نسل 3).
 5. به یک دانشجوی موسیقی اپل ، اشتراک فردی یا خانوادگی نیاز دارد.
 6. فرمت بدون از دست دادن با کیفیت بالا به تجهیزات خارجی مانند مبدل دیجیتال USB -Digital -Ear -Ealogical نیاز دارد.
 7. ویژگی های ارائه شده با توجه به بسته متفاوت است. برای اطلاع از بسته صوتی Apple Music شامل جدول مشورت کنید. Apple Music Voice یک بسته صوتی است و بنابراین محتوای ویدیویی را شامل نمی شود. عملکرد سیری نیز مسئول نوشتن به سیری است. سخت افزار و نرم افزار سازگار مورد نیاز است.
 8. فقط دانشجویان پس از دوم. تأیید مورد نیاز.
 9. به اشتراک خانواده نیاز دارد. برای اطلاعات بیشتر ، به اپل مراجعه کنید.com/ca/fr/اشتراک خانوادگی.
 10. پیشنهاد آزمایش برای اشتراک های جدید محفوظ است. بسته به طور خودکار با نرخ ماهانه مشخص شده تمدید می شود (به جز در صورت لغو).
 11. این پیشنهاد برای مدت زمان محدود معتبر است و می تواند در هر زمان به پایان برسد. دسترسی رایگان به Apple TV+ به پایان می رسد که دارنده دیگر معیارهای واجد شرایط بودن را رعایت نمی کند یا بسته دانشجویی Apple Music خود را تمدید نمی کند. این پیشنهاد فقط برای دانشجویان پس از دوم (تأیید مورد نیاز) معتبر است و نمی تواند برای یک گروه به اشتراک گذاری خانواده اعمال شود.
 • استفاده از موسیقی اپل کلاسیک نیاز به اتصال به اینترنت دارد.
 • “چتر” با جی Z ، نوشته شده توسط کریستوفر استوارت ، تریوس نش ، تاددیس هارل و شاون کارتر.
 • “چراغ سبز” ، نوشته شده توسط الا یلیچ -o کانر ، جک آنتونوف و جوئل کوچک.

حتی راه های خرید بیشتر: یک فروشگاه اپل یا یک فروشنده را در این نزدیکی پیدا کنید. یا با 1800 APPLE تماس بگیرید.

© 2023 Apple Inc. کلیه حقوق محفوظ است.

 • سیاست حفظ حریم خصوصی
 • استفاده از شاهدان
 • شرایط استفاده
 • فروش و بازپرداخت
 • مشاوره قضایی
 • نقشه سایت

به مدت 6 ماه از Apple Music به طور رایگان استفاده کنید

ایکون جدید

اشتراک های جدید از 6 ماه رایگان برای هرگونه خرید آیفون یا AirPods ، HomePods و دستگاه های Beats واجد شرایط 1 بهره مند می شوند .

از بیش از 100 میلیون عنوان ، بدون تبلیغات استفاده کنید. در تمام دستگاه های خود به صورت آنلاین یا آفلاین گوش دهید. و اجازه دهید صدا با صدای فضایی Dolby Atmos 2 بسته شود .

چگونه پیشنهاد خود را با دستگاه های صوتی فعال کنیم

اطمینان حاصل کنید که آخرین نسخه iOS یا iPados را در iPhone یا iPad خود دارید.

دستگاه صوتی خود را واجد شرایط iPhone یا iPad خود کنید.

نحوه فعال کردن پیشنهاد در آیفون

دستگاه های واجد شرایط

 • Airpods (نسل دوم)
 • Airpods (نسل 3)
 • جوانه های استودیویی
 • پرهای برق
 • Powerbeats Pro Power
 • Beats Solo Pro
 • Beats Fit Pro
 • جوانه های استودیویی +
 • Beats Studio Pro
 • خانه
 • Homepod Mini

اگر چیزی را از دست داده اید.

دستگاه های واجد شرایط برای بهره مندی از 6 ماه رایگان به Apple Music چیست ?

دستگاه های صوتی واجد شرایط: AirPods Pro ، AirPods (نسل 2 و 3) ، AirPods Max ، HomePod ، HomePod Mini ، Beats Fit Pro ، Beats Studio Buds ، Powerbeats ، PowerBeats Pro ، Beats Solo Pro ، Beats Studio Studio Pro +، یا Beats Studio Pro. هیچ خریدی برای افراد در حال حاضر با دستگاه واجد شرایط لازم نیست. Airpods (نسل اول) ، Beats Solo3 Wireless ، Beats Studio3 Wireless ، Beats EP و Beats Flex واجد شرایط نیستند.

آیفون واجد شرایط: هر آیفون جدیدی که جدیدترین نسخه iOS را تهیه کرده است ، خریداری شده از اپل یا یک فروشنده مجاز.

من یک دستگاه اپل دارم که شامل 6 ماه موسیقی اپل رایگان است. چگونه اشتراک خود را فعال کنم ?

چه زمانی پیشنهاد من منقضی می شود ?

شما 90 روز پس از فعال کردن دستگاه خود دارید تا از شش ماه رایگان خود در Apple Music استفاده کنید. برای صاحبان دستگاه های صوتی واجد شرایط ، 90 روز پس از نصب آخرین نسخه iOS یا iPados برای فعال کردن شش ماه رایگان خود دارید.

از کجا می توانم به موسیقی اپل گوش دهم ?

سیب

 1. شرایط برای دستگاه های صوتی: برای مدت زمان محدود در اشتراک های جدید با یک دستگاه صوتی واجد شرایط معتبر است. اشتراک به طور خودکار هر ماه با قیمت موجود در منطقه شما ، تا زمان خاتمه تمدید می شود. خرید لازم برای صاحبان دستگاههای صوتی واجد شرایط. در دسترس بودن خدمات با توجه به منطقه متفاوت است. در معرض محدودیت ها و دیگران
 2. مقررات.
  شرایط برای آیفون: برای مدت زمان محدود در اشتراک های جدید معتبر است. اشتراک به طور خودکار هر ماه با قیمت موجود در منطقه شما ، تا زمان خاتمه تمدید می شود. در دسترس بودن خدمات با توجه به منطقه متفاوت است. در معرض محدودیت ها و دیگران
 3. مقررات.
 4. همه محتوا ممکن است در قالب Dolby Atmos در دسترس نباشد. برای دسترسی به ویژگی های Dolby Atmos ، یک دستگاه سازگار مورد نیاز است. کیفیت خواندن به تجهیزات ، لوازم جانبی صوتی و اتصال به اینترنت بستگی دارد.