ما Apple Music Classic را برای طرفداران موسیقی کلاسیک امتحان کردیم – Numerama ، نظر Apple Music | نظرات بازرگان را بخوانید

Apple Music Avis

نمایه غیرمجاز

ما Apple Music Classic را به طرفداران موسیقی کلاسیک امتحان کردیم

منبع: سیب

اپل در تاریخ 28 مارس 2023 “Apple Music Classical” راه اندازی شد ، یک برنامه جدید پخش از خرید آن از متخصص موسیقی کلاسیک Primephonic. این پیشنهاد اصلی در بازار جریان چیست ? بهترین ها این است که از ذینفعان اصلی سؤال کنید.

Apple Music در مواجهه با Spotify ، Deezer ، Amazon یا YouTube ، سلاح غیر منتظره ای جدید دارد: موسیقی کلاسیک. غول کالیفرنیا ، که عموماً با رپ و هیپ پاپ همراه است (اپل موسیقی جایگزین موسیقی Beats شد ، که توسط دکتر تأسیس شده است. dre) ، این ژانر نخبه گرا را به دور از علاقه همه قرار دهید تا پیشنهاد خود را کامل تر کند. فرضیه اپل به شرح زیر است: موسیقی کلاسیک ، اگرچه در همه برنامه های جریان وجود دارد ، اما از یک مشکل سلسله مراتبی رنج می برد. Apple Music Classic یک برنامه جدید است که دقیقاً برای حل این مشکل طراحی شده است. رایگان برای مشترکان موسیقی Apple (از 10.99 یورو در هر ماه ، 5.99 یورو برای دانشجویان) ، در حالی که رقیب آن Qobuz ، که کیفیت صدا را ارائه می دهد ، حداقل 14.99 یورو در هر ماه هزینه دارد ، این برنامه امیدوار است که دوستداران موسیقی کلاسیک را متقاعد کند که پلت فرم را تغییر دهند.

آیا Apple Music کلاسیک بالا است ? بیایید صادق باشیم ، ما در مورد موسیقی کلاسیک چیزی نمی دانیم. ناگهان ، ما تصمیم گرفتیم که به سه علاقه مندان ، که قادر به شناسایی نقاط قوت و ضعف سرویس هستند ، کف کنیم. در اینجا نظرات آنها وجود دارد.

چرا ما به برنامه ای اختصاص داده شده به موسیقی کلاسیک نیاز داریم ?

اول ، آنچه اپل موسیقی کلاسیک است ? مانند بسیاری از کاربران خدمات جریان ، ممکن است تعجب کنید که چرا یک ژانر موسیقی به کاربرد خود نیاز دارد. پاسخ ساده است: موسیقی کلاسیک بسیار پیچیده تر از ژانرهای دیگر است.

“در همه برنامه ها ، موسیقی کلاسیک هر نوع موسیقی دیگری در نظر گرفته می شود. این عناوین فرمت را ایجاد می کند ، شما نمی دانید چه چیزی را گوش می دهید “ Corentin Durand را توضیح می دهد ، مشترک در Philharmonie de Paris و علاقه مندان به موسیقی کلاسیک (و اتفاقاً روزنامه نگار سابق Numumama). واضح است ، عناوین بسیاری از آهنگ ها روی یک خط نگه نمی دارند ، که باعث نمی شود آنها غیرقابل خواندن باشند و همه به همان روش شروع می شوند. این امر Spotify ، Deezer یا Apple Music را ملزم به فداکاری اطلاعات زیادی می کند ، که باعث می شود کشف عناوین جدید بسیار پیچیده باشد. Corentin Durand با عضویت در Spotify برای چندین سال ، توضیح می دهد که او عادت کرده است موسیقی کلاسیک را مصرف کند “به خصوص در کنسرت و در فرانسه Musique”, در صورت عدم وجود یک سرویس دیجیتالی خوب در اختیار آن.

برای هر ترکیب ، اپل موسیقی کلاسیک تعداد عناوین موجود را نشان می دهد. عناوین در چندین خط و اطلاعات کامل است. // منبع: شماره های شماره

چه کاری می توانیم با Apple Music Classic انجام دهیم ، که در نگاه اول در نگاه اول به موسیقی معمولی Apple ? “ما در اپل هستیم ، روان و شهودی است”, تجزیه و تحلیل آدری براهیمی ، مدیر پروژه و ارتباطات ارکستر ملی اپرا در مونتپلیر. یکی از کارکردهای مورد علاقه اوست “تحقیقات ابزار ، که وقتی می خواهید به یک کارنامه خاص باز شوید یا موسیقی را مطالعه کنید بسیار کاربردی است”. نظر به اشتراک گذاشته شده توسط Corentin Durand ، که بسیار جالب است تا بتواند آهنگ ها را دقیقاً مرتب کند: “شما می توانید به دنبال یک ساز باشید یا به عنوان مثال سوناتا می خواهید … من حتی به یکی از پادکست های آنها گوش کردم و خیلی خوب بود. »»

رابط اپل موسیقی بسیار شبیه به Apple Music Classic است. امکان تشکیل یک کتابخانه یک امتیاز واقعی است که به ویژه برای این ژانر مناسب است. // منبع: شماره های شماره

Apple Music Classic به اتفاق آرا نیست

ورود اپل موسیقی کلاسیک توسط طرفداران موسیقی کلاسیک مورد ستایش قرار می گیرد ، اما شخص سوم که با آنها مصاحبه کردیم ، Cyprien Bonsergent ، یک دی جی سابق که در حین محاصره عاشق موسیقی کلاسیک شد ، کمی مهم تر است. این یک مزیت در مقایسه با بسیاری از کاربران بالقوه دیگر Apple Music Classic است. او مشترک در Qobuz است ، در این زمینه بسیار خوب است ، که به او کمک می کند تا نقص سرویس اپل را شناسایی کند:

“این یک برنامه برای مبتدیان است. لیست های پخش به شدت ساخته شده اند ، کنسرت ها ، سمفونی ها را مخلوط می کنند. خواه باخ ، بتهوون ، هر لیست پخش کمی مخلوط است. آنها لیست های پخش را برای موسیقی معاصر می سازند ، در حالی که در موسیقی کلاسیک ، شما نمی توانید همین کار را انجام دهید. »»

حتی اگر او تشخیص دهد که اپل موسیقی کلاسیک است “یک برنامه نسبتاً بصری”, Cyprien Bonsurgent نمی تواند مقایسه با Qobuz را انجام دهد. “من از Qobuz خیلی یاد گرفتم” این جوان 28 ساله را توضیح می دهد ، که برجسته می کند “کار عظیم تحریریه و فکری “ سرویس فرانسوی. به گفته وی ، سرویس اپل بیش از حد راضی است. “آنها کمی بهتر از مراجعه به آنها کار کرده اند ، اما در اینجا متوقف می شود” او پس از مدتها انتظار برنامه ، از این امر غافل می شود. “این برای کسی که چیزی در مورد آن نمی داند بسیار خوب است ، که می خواهد یک دوره را کشف کند. از طرف دیگر ، برای کسی که موسیقی کلاسیک را می شناسد ، که در حال حاضر در جای دیگر به او گوش می دهد ، او را ناامید می کند. »»

Apple Music به لطف چندین جهان برای کشف موسیقی پیشنهاد می کند. // منبع: شماره های شماره

نظرات سه علاقه مندان ما نیز در مورد کیفیت گوش دادن ارائه شده توسط Apple Music Classical ، به ویژه با توجه به صوتی فضایی و قالب های صوتی پیشنهادی ، متفاوت است. آدری براهیمی Deplores a “کاتالوگ کاملاً کاهش یافته به دلیل چند سوابق موجود در Dolby Atmos”, که با این حال یکی از وعده های خدمات است. “” من به نسخه های فاجعه بار قهرمانانه بتهوون رسیدم که به نظر می رسد صدا خواندن وینیل بیکار است “. در غیر این صورت ، وقتی کار می کند, “کیفیت گوش دادن عالی است. این صدا موسیقی را به روشی نسبتاً وفادار می سازد ، ما حتی گاهی اوقات این احساس را داریم که ترتیب ارکستر را ببینیم و صدای سازها از کجا ناشی می شود. »»

صوتی فضایی امکان تقلید از حضور بلندگوها در اطراف یک شخص را فراهم می کند. // منبع: اپل

quid du lisless ، وعده دیگر اپل ? Corentin Durand یک واقعیت شگفت انگیز را به ما اشاره می کند: این برنامه فقط در آیفون موجود است (اپل هنوز چیزی را در iPad ، Mac ، Windows و Android منتشر نکرده است). “من واقعاً نمی بینم که چگونه می توانم به سلام بر روی آیفون گوش کنم” علاقه مندان به موسیقی کلاسیک ، که می توانست برنامه را در Mac با یک جک مرتبط تر پیدا کند. اثبات آن دشوار است ، منحصر به فرد بودن آیفون از Apple Music Classic ، که به مدت دو سال در توسعه است ، بسیار عجیب است.

“” ما گاهی اوقات این احساس را داریم که ترتیب ارکستر را ببینیم و صدای سازها از کجا ناشی می شود “

Apple Music Classic مرجع جدید است ?

Spotify ، Deezer و سایر خدمات Apple Music Classical را کپی می کنند ? هیچ کس واقعاً آن را در بین علاقه مندان ما باور ندارد ، که آن را بالاتر از همه می بینند تا اپل یک بار دیگر خود را ادعا کند “شرکت CSP+”. Cyprien Bonsurgent قصد دارد در Qobuz بماند ، در حالی که Corentin Durand ماجراجویی موسیقی Apple Music را در پریشانی Spotify محاکمه می کند. “” وقتی به یک ضبط گوش می دهید ، می دانید که نقص های کوچک را که باعث جذابیت زندگی می شود ، از دست می دهید ، هنرهای نمایشی که هر اتفاقی می تواند رخ دهد “, تجزیه و تحلیل از طرف خود آدری براهیمی ، که واقعاً احساس هدف این نوع برنامه ها نمی کند.

“خدمات جریان بیشتر به افرادی که به موسیقی مدرن گوش می دهند علاقه مند هستند زیرا ویژگی های جدیدی وجود دارد. موسیقی کلاسیک ، شما به آنچه دوست دارید گوش می دهید. در آغاز ، شما به همه چیز گوش می دهید ، پس از آن می دانید که چه چیزی را دوست دارید “ Cyprien را توضیح می دهد ، که فکر می کند طرفداران موسیقی کلاسیک با گذشت زمان کتابخانه خودشان هستند. واقعیت این است که پیشنهاد اپل فقط توسط طرفداران موسیقی کلاسیک قابل ستایش است ، که سرانجام توسط یک غول فنی در نظر گرفته می شود.

این محتوا مسدود شده است زیرا شما کوکی ها و سایر ردیاب ها را قبول نکرده اید. این محتوا توسط YouTube تهیه شده است.
برای اینکه بتوانید آن را تجسم کنید ، باید استفاده از YouTube را با داده های خود که می تواند برای اهداف زیر مورد استفاده قرار گیرد ، بپذیرید: به خودتان اجازه دهید تا محتوا را با رسانه های اجتماعی مشاهده و به اشتراک بگذارید ، توسعه و بهبود محصولات D’Humanoid و آن را به اشتراک بگذارید. شرکا ، تبلیغات شخصی را در رابطه با مشخصات و فعالیت خود به شما نشان می دهد ، یک پروفایل تبلیغاتی شخصی را برای شما تعریف می کند ، عملکرد تبلیغات و محتوای این سایت را اندازه گیری می کند و مخاطبان این سایت را اندازه گیری می کند (بیشتر)

آینده NUMERAMA به زودی فرا می رسد ! اما قبل از آن ، ما به شما احتیاج داریم. شما 3 دقیقه فرصت دارید ? به تحقیقات ما پاسخ دهید

Apple Music Avis

وقتی در موسیقی مشکلی دارید ، لازم نیست که آنها را حل کنید تا آن را حل کنید.

تاریخ تجربه: 31 دسامبر 2021

این شرکت متعلق به شما است ?

نمایه خود را برای دسترسی به ابزارهای TrustPilot رایگان و تقویت روابط مشتری خود ادعا کنید.

فعالیت های تجاری برای نمایش

نمایه غیرمجاز

هیچ اثری از درخواست ها

مشتریان نظرات ابتکار عمل خود را ترک می کنند

گزارش شفافیت 2022 ما در دسترس است

این شرکت متعلق به شما است ?

نمایه خود را برای دسترسی به ابزارهای TrustPilot رایگان و تقویت روابط مشتری خود ادعا کنید.

مخاطب

  • 22401
  • فردریکسبورگ
  • ایالات متحده

  افرادی که با صفحه این شرکت مشورت کرده اند نیز تماشا کردند:

  نمایه غیرمجاز

  نمایه غیرمجاز

  شرکت های ارائه شده در اینجا براساس روند ناوبری سایر کاربران است.

  تجربه TrustPilot

  ما برای همه باز هستیم

  هرکسی می تواند نظر TrustPilot را بنویسد. بررسی ها می توانند در هر زمان آنها را تغییر داده یا حذف کنند و نظرات تا زمانی که حسابهای کاربری مربوطه فعال باشند نمایش داده می شوند.

  نظر تأیید شده

  شرکت ها می توانند از دعوت های خودکار ما برای جمع آوری نظرات استفاده کنند. آنها با وضعیت “تأیید شده” همراه هستند تا نشان دهند که این تجربیات معتبر هستند.

  در مورد انواع مختلف بررسی ها بیشتر بدانید.

  ما با عقاید دروغین مبارزه می کنیم

  ما افراد و فن آوری های هوشمند را اختصاص داده ایم تا به ما در محافظت از پلتفرم خود کمک کنند. دریابید که چگونه ما با بررسی های دروغین مبارزه می کنیم.

  ما بازخورد سازنده را تشویق می کنیم

  ما شرکت ها و اعلامیه ها را بررسی می کنیم

  تأیید می تواند اطمینان حاصل کند که افراد واقعی در مورد مشاغل واقعی نظرات می نویسند.

  اقدامات احتیاطی ضد بیسی

  ارائه مشوق ها در ازای بررسی ها بر خلاف شرایط استفاده ما است. ما همچنین اطمینان حاصل می کنیم که همه نظرات بدون اعتدال منتشر می شوند.

  انتخاب کشور

  • دمانگار
  • österreich
  • چویز
  • دویچه
  • استرالیا
  • کانادا
  • انگلستان
  • ترمیم کردن
  • نیوزلند
  • ایالات متحده
  • لات
  • رنگ
  • بلژیک بلژیک
  • فرانسه
  • ایتالیا
  • 日本
  • غر
  • عیاشی
  • کله پاچه
  • برزیل
  • کشور پرتغال
  • بی پروا

  در باره

  • درباره ما
  • شغل ها
  • مخاطب
  • وبلاگ
  • TrustPilot چگونه کار می کند
  • گزارش شفافیت
  • مطبوعات
  • روابط سرمایه گذار

  انجمن

  شرکت

  • تجارت TrustPilot
  • محصولات
  • بسته ها و قیمت ها
  • ارتباط تجاری
  • وبلاگ برای شرکت ها

  ما را دنبال در

  • اطلاعات حقوقی
  • سیاست حفظ حریم خصوصی
  • شرایط استفاده
  • شرایط استفاده برای نویسندگان اخطار
  • وضعیت سیستم
  • اظهارات برده داری مدرن