دانلود Apple Music – صوتی ، موسیقی – دیجیتال ، دانلود موسیقی اپل – CNET فرانسه

موسیقی اپل

نه ، اپل موسیقی همانطور که می تواند نسخه رایگان ارائه نمی دهد دره, با لکه بینی کردن یا موسیقی یوتیوب با نسخه های آنها پر از تبلیغات. پلت فرم برند اپل امکان گوش دادن به عصاره از لیست های پخش خود را ارائه می دهد. بنابراین ، چند ثانیه از هر آهنگ برای کاربرانی که مایل به ایده گرفتن هستند در دسترس است.

موسیقی اپل

Apple Music سرویس پخش موسیقی است که توسط اپل با بیش از 50 میلیون عنوان ارائه شده است. به لطف برنامه های تلفن همراه و سرویس آنلاین به همه جا گوش دهید.

  • اندروید
  • iOS iPhone / iPad
  • سرویس آنلاین

چرا از موسیقی اپل استفاده کنید ?

خبر آخرین نسخه Apple Music چیست ?

که با آن موسیقی موسیقی اپل سازگار است ?

بهترین گزینه برای موسیقی اپل چیست؟ ?

شرح

Apple Music سرویس پخش موسیقی است که توسط شرکت مادر خود اپل راه اندازی شده است و بیش از 50 میلیون عنوان کاتالوگ را به کاربران خود ارائه می دهد. این سیستم قدیمی را در iTunes جایگزین می کند.

اینها امکان پیمایش آزادانه و اضافه کردن قطعاتی را دارند که آنها را به لیست های پخش که می توانند به آنها دسترسی آفلاین نیز داشته باشند. اگر آنها نمی دانند به چه چیزی گوش فرا دهند ، می توانند با توجه به ترجیحات خود به لیست های پخش پیشنهادی دسترسی پیدا کنند ، بلکه به رادیوهای وب به رهبری متخصصان شناخته شده و مقدار زیادی پادکست گوش می دهند.

رابط کاربری ساده و آسان است ، به خصوص در دستگاه های برند اپل.

چرا از موسیقی اپل استفاده کنید ?

Apple Music یک بستر نوآورانه است که توسط اپل ایجاد شده است و تجربه پخش موسیقی بی نظیر را به کاربران خود ارائه می دهد. این بیش از 50 میلیون آهنگ از بزرگترین نام های موسیقی از جمله تیلور سویفت ، دریک ، آدل و بسیاری دیگر ارائه می دهد. همچنین دارای یک کتابخانه از لیست های خواندن منتخب برای کمک به شما در کشف موسیقی جدید یا یافتن ارتعاشات مناسب برای مهمانی بعدی خود است. علاوه بر این ، Apple Music مطالب اختصاصی مانند اجرای زنده ، مصاحبه با هنرمندان و سکانس های پشت صحنه را ارائه می دهد تا به طرفداران اجازه دهد تا از هنرمندان مورد علاقه خود مطلع شوند.

برای کسانی که به دنبال یک تجربه گوش دادن شخصی هستند ، Apple Music به کاربران اجازه می دهد تا لیست های خواندن خود را با توجه به سلیقه موسیقی خود تطبیق دهند و ایستگاه های رادیویی شخصی را بر اساس هنرمندان یا ژانرهای خاص ایجاد کنند. توجه داشته باشید که برخی از عناوین در Audio Space (با تجهیزات سازگار) موجود است.

این سرویس همچنین به کاربران خود اجازه می دهد آهنگ های محلی را بارگیری و ذخیره کنند تا بعداً به صورت آفلاین به آنها گوش دهند (نسخه موبایل و اپل واچ فقط).

چه چیزی می توانیم در موسیقی اپل گوش کنیم ?

موسیقی اپل

اپل انتخاب های لیست پخش را به کاربران خود ارائه می دهد تا بتوانند عناوین جدیدی را کشف کنند. همچنین می توانید به طور مستقیم به آخرین آلبوم های هنرمندان مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید. توجه داشته باشید که ، به عنوان دره, Apple Music یک لیست پخش به نام Mix Découverte (معادل جریان) به شما ارائه می دهد که با توجه به سلیقه شما آهنگ ها را ارائه می دهد.

علاوه بر این صفحه Discovery Home (به نام Explorer) همچنین می توانید تحقیقات مستقیم توسط کلمات کلیدی ، هنرمندان ، عناوین و غیره انجام دهید. وقتی لیست پخش یا آهنگی را پیدا می کنید که مورد علاقه شما باشد ، می توانید آنها را به موارد دلخواه خود اضافه کنید. هنگامی که یک لیست پخش یا یک آلبوم را راه اندازی می کنید ، آهنگ های موجود به طور خودکار به لیست خواندن اضافه می شوند. شما همچنین امکان نمایش اشعار آهنگی را دارید که به آن گوش می دهید.

Apple Music همچنین به همه ایستگاه های رادیویی فرانسه و همچنین رادیوهای بین المللی گوش فرا می دهد. همچنین به حضور یک رادیو خاص که برنامه های خاص خود را تولید می کند توجه داشته باشید. همچنین پادکست ها را در آنجا پیدا خواهید کرد.

تمام داده های شما در تمام دستگاه های شما که از حساب Apple Music خود استفاده می کنید هماهنگ شده است. علاوه بر این ، Apple Music با CarPlay سازگار است (سیستم Apple on -board برای اتومبیل های سازگار).

نحوه استفاده از موسیقی اپل ?

رابط موسیقی اپل بسیار ساده است. صفحه اصلی به گوش دادن گفته می شود. لیست های پخش را که اخیراً به آن گوش کرده اید ، اما همچنین ضربات مطابق با موارد دلخواه خود را پیدا خواهید کرد. توجه داشته باشید در سمت راست بالای صفحه آواتار خود که به شما امکان می دهد به منوی پیکربندی حساب و برنامه خود دسترسی پیدا کنید.

از صفحه نمایش Explorer ، می توانید لیست های پخش جدید طبقه بندی شده بر اساس دسته ها ، آلبوم ها یا آهنگ های جدید که به تازگی منتشر شده اند و غیره را کشف کنید. مخلوط های مختلف از این صفحه قابل دسترسی هستند. صفحه رادیویی به شما امکان می دهد خواندن رادیو رادیو مورد نظر خود را شروع کنید.

تمام موارد مورد علاقه و لیست های پخش شخصی شما از برگه کتابخانه در دسترس است. موارد دلخواه توسط هنرمندان ، آلبوم ها یا آهنگ ها طبقه بندی می شود. تمام موسیقی بارگیری شده شما نیز از این صفحه در دسترس است.

Apple Music و تمام مدیریت آن کاملاً با سیری سازگار است.

آیا Apple Music رایگان است ?

نه ، اپل موسیقی همانطور که می تواند نسخه رایگان ارائه نمی دهد دره, با لکه بینی کردن یا موسیقی یوتیوب با نسخه های آنها پر از تبلیغات. پلت فرم برند اپل امکان گوش دادن به عصاره از لیست های پخش خود را ارائه می دهد. بنابراین ، چند ثانیه از هر آهنگ برای کاربرانی که مایل به ایده گرفتن هستند در دسترس است.

اگر تصمیم به اشتراک گذاری گرفتید ، بدانید که می توانید یک ماه رایگان برای آزمایش بیشتر سرویس داشته باشید. توجه داشته باشید که تجدید خودکار است.

چندین نوع اشتراک در دسترس است ، از جمله یکی برای دانشجویان و دیگری برای خانواده (چندین حساب).

خبر آخرین نسخه Apple Music چیست ?

آخرین به روزرسانی Apple Music در Android موارد دلخواه را معرفی می کند. اکنون می توانید توصیه هایی را بر اساس سلیقه و هنرمندانی که دنبال می کنید دریافت کنید. همچنین امکان مرتب سازی لیست های پخش را معرفی می کند.

که با آن موسیقی موسیقی اپل سازگار است ?

Apple Music در تمام دستگاه های شما موجود است. شما می توانید برنامه تلفن همراه را برای تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود در زیر Android یا iOS (iPhone ، iPad) بارگیری کنید ، ساعت ساعت تماس سازگار است.

کاربران با رایانه ای از مارک اپل (یا MAC) همچنین می توانند از یک برنامه اختصاصی از اشتراک Apple Music خود لذت ببرند. در رایانه شخصی ، Apple Music همیشه از رابط iTunes برای ویندوز در دسترس است.

Apple Music با اکثر بلندگوهای متصل سازگار است (HomePod ، Sonos ، Google Nest ، Amazon Echo و غیره.) و همچنین با جعبه های جریان (Apple TV ، Roku) ، تلویزیون هوشمند ، کنسول های بازی و غیره.

بهترین گزینه برای موسیقی اپل چیست؟ ?

دره یک سرویس جریان فرانسوی است. این میلیون ها عنوان را ارائه می دهد (آهنگ ها ، صداهای طبیعت ، موسیقی کلاسیک و غیره.) بلکه پادکست ها و داستانها برای کودکان. Deezer خواندن ساده موسیقی و همچنین سایر ویژگی های عملی مانند مدیریت کتابخانه ، اکتشافات ، جریان و به اشتراک گذاری موسیقی مورد علاقه خود را ارائه می دهد. این پلتفرم برای بارگیری در دستگاه های ویندوز ، مک ، اندروید و iOS در دسترس است ، یا مستقیماً از طریق هر مرورگر وب به صورت آنلاین قابل دسترسی است. یک نسخه رایگان با تبلیغات وجود دارد.

با لکه بینی کردن یک سرویس پخش موسیقی است که محتوای سازگار با سلیقه کاربر را ارائه می دهد. در اینجا بدون جریان اما مشاوره با توجه به سلیقه موسیقی خود (لیست خواندن ، آلبوم های مورد علاقه و هنرمندان). از جمله ویژگی های اصلی آن ، به ما اجازه دهید خواندن تصادفی ، ایجاد و بارگیری لیست های خواندن برای گوش دادن آفلاین ، ادغام جلد آلبوم ها و اشعار ، لیست های خواندن روزانه و غیره را نقل قول کنیم. شما می توانید Spotify را در اکثر دستگاه ها از جمله تلفن های هوشمند ، تبلت ، رایانه و غیره بارگیری کنید. این در قالب برنامه یا وب سایت ، با نسخه رایگان (با تبلیغات) یا نسخه حق بیمه پرداخت شده در دسترس است.

موسیقی یوتیوب آیا پلت فرم موسیقی Google است که ناشی از خدمات است یوتیوب و Google Play Music. این گوش دادن رایگان با تبلیغات ، یا اشتراک ماهانه بدون تبلیغات. این پلتفرم به کاربران امکان می دهد فیلم های موسیقی را توسط هنرمند ، توسط جنسیت ، توسط لیست های خواندن از پیش تعریف شده یا توصیه های مربوط به خوانش های قبلی مرور کنند. پرداخت دسترسی ماهانه (حساب حق بیمه) اجازه گوش دادن بدون تبلیغات و خواندن آفلاین را می دهد. برای بارگیری برای Android یا iOS (iPhone ، iPad) و از هر مرورگر وب تماشا کنید.

موسیقی آمازون پلت فرم پخش موسیقی غول آمریکایی آمازون است. این یک انتخاب گسترده از موسیقی رایگان و نامحدود با تبلیغات یا بدون تبلیغات با اشتراک های مختلف را ارائه می دهد. رابط کاربری آن ارگونومیک و بصری است و به کاربران امکان می دهد آهنگ های خاص یا پادکست ها را جستجو کنند ، یا به مرور دسته ها و توصیه ها بپردازند. کاربران می توانند به قسمت های پادکست فردی گوش دهند یا شروع به خواندن تمام قسمت های یک برنامه کنند. آنها همچنین می توانند با کلیک بر روی نماد قلب به شکل قلب ، برنامه ای را دنبال کنند ، که آن را به کتابخانه آنها اضافه می کند. برای بارگیری برای Android و iOS (iPhone ، iPad) یا استفاده از طریق مرورگر اینترنت خود.

اگر به دنبال صدای با کیفیت بالا هستید ، ممکن است به آن علاقه مند باشید جزر و مدی یا قبوز.

موسیقی اپل

Apple Music دسترسی به یک کتابخانه موسیقی حاوی صدها هزار موسیقی را از طریق اشتراک (شامل اشتراک Apple One) ارائه می دهد. Apple Music برای بارگیری برای iPhone یا iPad (دستگاه های iOS) در دسترس است ، بلکه برای تلفن های هوشمند و تبلت Android نیز در دسترس است. یک سرویس آنلاین همچنین به شما امکان می دهد از طریق رایانه خود تحت ویندوز ، سیستم عامل Mac یا Linux به حساب خود وصل شوید.

Apple Music یک پلت فرم پخش موسیقی اشتراک است. شما بدون هیچ گونه تبلیغی ، نامحدود به کل کاتالوگ دسترسی پیدا می کنید و حتی می توانید برخی از آهنگ ها را برای گوش دادن به آنها به صورت آفلاین بارگیری کنید. بسیاری از لیست های پخش ایجاد شده توسط تیم های موسیقی اپل در دسترس هستند و همچنین رادیوهای موضوعی و ایستگاه های رادیویی واقعی.

برای استفاده از Apple Music در نسخه تظاهرات خود ابتدا باید یک حساب اپل ایجاد کنید (مگر اینکه قبلاً به لطف دستگاه iOS خود یکی از آنها را داشته باشید). سپس به همه چیز دسترسی دارید. شما می توانید با کلمات کلیدی بلکه با ژانر تحقیق کنید. گزینه خواندن اتوماتیک از آخرین آهنگهایی که برای پخش آن گوش داده اید الهام گرفته شده است ، بنابراین آهنگ های جدیدی از همان نوع را کشف می کنید. شما حتی می توانید با کلمات آهنگ ها جستجو کنید ! کاربران iOS همچنین می توانند برای انجام تحقیقات خود از سیری عبور کنند.

البته می توانید آهنگ ها و هنرمندان مورد علاقه خود را در حافظه قرار دهید و لیست های پخش خود را با آهنگ های مورد علاقه خود ایجاد کنید. همچنین می توانید از لیست های پخش ارائه شده توسط تیم های موسیقی اپل برای یافتن سریعتر آنها استفاده کنید. توجه داشته باشید که Apple Music همچنین به تماشای کلیپ های ویدیویی به تنهایی یا در لیست پخش پیشنهاد می دهد. Apple Music حتی به شما امکان می دهد اشعار آهنگ ها را نمایش دهید (مانند نسخه کارائوکه) ، می توانید همزمان با هنرمند مورد علاقه خود آواز بخوانید !

Apple Music با Google Chromecast سازگار است و به شما امکان می دهد آهنگ های خود را به تلویزیون خود ارسال کنید. همچنین می توانید برنامه را در Apple Watch و Apple TV خود پیدا کنید. همچنین می توانید از iTunes برای اتصال به Apple Music استفاده کنید.

محصولات جدید Apple Music: