چگونه ماه های رایگان در Apple Music بازیابی کنیم? | Igeneration ، 6 ماه رایگان دریافت کنید

موسیقی رایگان اپل

Contents

برای خرید دستگاه های واجد شرایط به مدت 6 ماه از Apple Music به طور رایگان استفاده کنید .

چگونه ماه های رایگان در Apple Music بازیابی کنیم ?

از 28 مارس ساعت 9:30 صبح به روز کنید : امروز ، روز انتشار اپل موسیقی کلاسیک در فرانسه است ! اگر در Apple Music مشترک نیستید اما هنوز می خواهید ببینید که این برنامه چگونه به نظر می رسد ، توصیه این مقاله همیشه به روز است. من امروز صبح که من مشتری سابق هستم ، توانستم دو ماه رایگان از طریق پیشنهاد Shazam دریافت کنم. اگر قبلاً در رقابت ثبت نام کرده اید ، این ارزش را دارد که سعی کنید.

شما می خواهید ویژگی های خاصی از Apple Music را امتحان کنید ، اما نمی خواهید به پرداخت هزینه بروید ? از زمان راه اندازی آن در سال 2015 ، اپل همچنان پیشنهاداتی را برای کشف خدمات خود ارائه می دهد. با ورود امسال صوتی و از دست دادن صوتی ، Apple Music به طور فزاینده ای در برابر Spotify و Consort جالب است ، به خصوص اگر انتظار دارید یک جفت AirPods یا یک HomePod در Foot Fir پیدا کنید. خوشبختانه ، اپل چندین پیشنهاد تست ارائه می دهد ، در حال حاضر 6 ماه برای افرادی که هرگز این سرویس را آزمایش نکرده اند و 2 ماه برای دیگران.

اساسی ، اپل 1 ماه به همه مشتریان جدید ارائه می دهد. اگر شما AirPods یا HomePod بلندگو دارید ، این دوره دو برابر شده و به 6 ماه کاهش می یابد. چندین محصول دیگر واجد شرایط هستند (مانند برخی از کلاه ایمنی) ، و پس از آن باید با دستگاهی که تحت آخرین نسخه iOS یا iPados قرار می گیرد ، جفت شود.

لازم نیست خرید جدیدی را برای ارائه 6 ماه ارائه دهید: این پیشنهاد باید مستقیماً در برنامه موسیقی به شما ارائه شود. این فقط مربوط به اشتراک های موسیقی اپل است و نمی تواند با یک دوره آزمایشی رایگان دیگر ترکیب شود.

اگر یک دستگاه صوتی واجد شرایط ندارید و بنابراین فقط یک آیفون یا آیپد در دست است ، هنوز هم می توان 5 ماه آزمایش را به لطف Shazam بدست آورد. شما باید اینجا را کلیک کنید و کد QR را اسکن کنید تا به برنامه هدایت شود. اگر این کار نکند ، یک پرچم نیز در تنظیمات Shazam با یک لینک مستقیم وجود دارد.

و برای کسانی که مدتها پیش این سرویس را امتحان کرده اند ، اما دوست دارند تجربه را تکرار کنند ? پیشنهاد Shazam در بالا همه آنها 2 ماه رایگان به آنها می دهد. هر از گاهی از راه اندازی مجدد موسیقی اپل دریغ نکنید ، اپل گاهی اوقات دوره های آزمایشی جدید را به مشتریان سابق می دهد (به طور کلی یک ماه). Apple Music Voice نیز باید به مدت 7 روز به عنوان بخشی از یک تست اکسپرس به شما ارائه شود. به یاد داشته باشید اگر می ترسید از فراموش کردن اشتراک در زمان ، یادآوری با زنگ خطر ایجاد کنید.

اپل همچنین گاهی اوقات با شرکای خاصی پیشنهاداتی را ارائه می دهد. اگر می خواهید اشتراک خود را ادامه دهید ، فراموش نکنید که دانش آموزان نرخ کاهش یافته (4.99 یورو در هر ماه با Apple TV+) دارند و اشتراک های خانوادگی وجود دارد که امکان پس انداز خوبی را فراهم می کند.

به مدت 6 ماه از Apple Music به طور رایگان استفاده کنید.

ایکون جدید

اشتراک های جدید از 6 ماه رایگان برای خرید AirPods ، HomePod یا ضربات واجد شرایط 1 دستگاه 1 بهره می برد .

موسیقی

از بیش از 100 میلیون آهنگ ، بدون تبلیغات استفاده کنید. به همه دستگاه های خود ، آنلاین یا آفلاین گوش دهید. سپس اجازه دهید صدا با صدای صوتی ، با استفاده از Dolby Atmos 2 بسته شود .

نحوه فعال کردن پیشنهاد خود را پیدا کنید

اطمینان حاصل کنید که آخرین نسخه iOS یا iPados در iPhone یا iPad شما نصب شده است.

دستگاه صوتی خود را واجد شرایط iPhone یا iPad خود کنید.

دستگاه های واجد شرایط

 • Airpods (نسل دوم)
 • Airpods (نسل 3)
 • جوانه های استودیویی
 • پرهای برق
 • Powerbeats Pro Power
 • Beats Solo Pro
 • Beats Fit Pro
 • جوانه های استودیویی +
 • Beats Studio Pro
 • خانه
 • Homepod Mini

سوالات و پاسخ ها (سؤالات متداول)

کدام دستگاه ها واجد شرایط از 6 ماه رایگان برای Apple Music هستند?

AirPods Pro ، AirPods (نسل دوم و نسل 3) ، AirPods Max ، HomePod ، HomePod Mini ، Beats Fit Pro ، Beats Studio Buds ، PowerBeats ، PowerBeats Pro ، Beats Solo Pro ، Beats Studio Studio Pro واجد شرایط هستند. در صورت داشتن دستگاه واجد شرایط ، هیچ خریدی لازم نیست. Airpods (نسل اول) ، Beats Solo3 Wireless ، Beats Studio3 Wireless ، Beats EP و Beats Flex واجد شرایط نیستند.

من یک دستگاه صوتی اپل دارم که شامل 6 ماه رایگان در Apple Music است. چگونه می توانم اشتراک خود را فعال کنم?

وقتی پیشنهاد من منقضی می شود?

شما 90 روز پس از اولین دوقلوی دستگاه خود دارید تا از 6 ماه رایگان خود در Apple Music استفاده کنید. اگر قبلاً دستگاه واجد شرایط دارید ، 90 روز پس از بروزرسانی آخرین نسخه iOS یا iPados برای فعال کردن 6 ماه رایگان خود دارید.

از کجا می توانم به موسیقی اپل گوش دهم?

سیب

 1. پیشنهاد مدت زمان محدود فقط برای مشترکان جدید و جدید که دارای یک دستگاه واجد شرایط هستند. اشتراک به طور خودکار با قیمت ماهانه در منطقه شما ، تا زمان فسخ تمدید می شود. خرید لازم برای افرادی که دارای دستگاه واجد شرایط هستند. در دسترس بودن خدمات با توجه به منطقه متفاوت است. محدودیت ها و
 2. روشها اعمال می شود.
 3. محتویات همه در Dolby Atmos موجود نیست. برای گوش دادن به Dolby Atmos ، شما باید یک دستگاه سازگار داشته باشید. کیفیت خواندن به تجهیزات ، لوازم جانبی صوتی و اتصال به اینترنت بستگی دارد.

موسیقی اپل

 • بدون تبلیغات به بیش از 100 میلیون قطعه و 30،000 لیست پخش گوش دهید.

خرید دستگاه اپل

6 ماه ارائه شده است

برای خرید دستگاه های واجد شرایط به مدت 6 ماه از Apple Music به طور رایگان استفاده کنید .

آزمایش رایگان یک ماهه

موسیقی اپل

برای هر اشتراک جدید ، به مدت 1 ماه از Apple Music به صورت رایگان استفاده کنید ، سپس در هر ماه 10.99 یورو بپردازید.

آزمایش رایگان یک ماهه

یک سیب

یک بسته از جمله Apple Music و حداکثر 4 سرویس اپل دیگر را برای یک نرخ ماهانه و کاهش ماهانه مشترک کنید.
بیشتر بدانید

یک تجربه موسیقی ناسازگار.

خود را در صدای بی ضرر و صدا غوطه ور کنید
فضایی.

بگذارید خودتان با صدا پیچیده شوید و موسیقی خود را دوباره کشف کنید و بزرگترین موفقیت های ریحانا در فضا با Dolby Atmos 1 . و همچنین از یک تعریف صوتی باورنکردنی با فرمت بدون ضرر استفاده کنید.

به عنوان مورد علاقه هنرمندانی که شما را علامت گذاری می کنند مارک کنید.

به طور خودکار اطلاعاتی را در مورد آخرین مسافرت ها دریافت کرده و با شناسایی هنرمندان مورد علاقه خود توصیه های مرتبط تری دریافت کنید.

به بهترین برنامه های رادیویی زنده گوش دهید.

Zane Lowe با هنرمندان مشهور جهان ، Ebro Rhymes هیپ هاپ و عدالت اجتماعی مبادله می کند ، و Dotty فرهنگ موسیقی سیاه را در سراسر جهان جشن می گیرد.

با اپل موسیقی آواز بخوانید در گروه کر آواز بخوانید .

با ویژگی های جدید برای نمایش کلمات ، به استعدادهای خود مجانی رایگان بدهید. بهترین بازدیدها را به دنبال اشعار در زمان واقعی بخوانید و پارامترهای صوتی را تنظیم کنید تا نمایش را در انفرادی ، دوت یا گروه کر انجام دهید.

گروه های مورد علاقه خود را با CarPlay در تور ببرید.

جاده را با اپل موسیقی طی کنید و از سیری بخواهید آهنگ های مورد علاقه خود را پخش کند.

با گوش دادن به دنبال صداهای جدید باشید.

موسیقی را با الهام از آهنگهایی که به آنها گوش می دهید کشف کنید. موارد دلخواه تضمین شده.

برای همه خواسته های خود لیست های پخش را پیدا کنید.

هزاران لیست پخش را که فقط توسط متخصصان ما ایجاد شده است مرور کنید.

همیشه مکانی در ردیف جلو با Apple Music Live.

به سری کنسرت های ما با اجراهای اختصاصی ضبط شده به صورت زنده نگاه کنید. فقط در موسیقی اپل.

موسیقی اپل کلاسیک

برنامه تنظیم کلاسیک برای.

در اشتراک موسیقی Apple خود بدون هزینه اضافی 5 را وارد کنید .

از دسترسی نامحدود به بزرگترین کاتالوگ موسیقی کلاسیک در جهان استفاده کنید و از کیفیت بهینه گوش دادن با فرمت با کیفیت بالا و با کیفیت بالا تا 24 بیت/192 کیلوهرتز 6 بهره مند شوید . به لطف ابزاری که به طور خاص با موسیقی کلاسیک سازگار است ، با کار ، آهنگساز یا آهنگساز ، مجری یا ضبط تحقیق کنید. و دانش خود را با شرح حال و توضیحات دقیق غنی کنید. بدون کوچکترین تبلیغ.

موسیقی اپل در تمام دستگاه های شما.

اشتراک را که برای شما می خواند انتخاب کنید.

بدون درگیری. خاتمه در هر زمان ممکن است.

Apple Music در iTunes و برای دستگاه های iOS و Android در دسترس است.

100 میلیون آهنگ و بیش از 30،000 لیست پخش توسط متخصصان ما ساخته شده است

دسترسی به همه آهنگ ها ، آلبوم ها ، لیست های پخش و ایستگاه ها با پرسیدن سیری یا استفاده از نوشتن به سیری

آزمایش رایگان و غیر اتصال 10

پخش موسیقی و بدون تبلیغات

برنامه های اصلی ، کنسرت ها و انحصاری ها ، و دسترسی زنده و تقاضا برای ایستگاه های رادیویی به رهبری هنرمندان

در دستگاه های اپل موجود است

برنامه کلاسیک Apple Music ، با بزرگترین کاتالوگ موسیقی کلاسیک در جهان

در دستگاه های سازگار موجود است

صوتی فضایی با Dolby Atmos

کاتالوگ کامل در قالب بدون ضرر

Apple Music آواز می خواند ، با نمایش کلمات در زمان واقعی و تنظیم صداها 4

بارگیری 100000 آهنگ در کتابخانه خود ، دسترسی به کتابخانه خود در تمام دستگاه های خود و گوش دادن به موسیقی خود با یا بدون اتصال

امکان دیدن آنچه عزیزان شما به آن گوش می دهند

دسترسی نامحدود برای حداکثر 6 نفر

کتابخانه شخصی برای هر یک از اعضای خانواده

توصیه های شخصی برای هر یک از اعضای خانواده

برای خرید دستگاه های واجد شرایط به مدت 6 ماه از Apple Music به طور رایگان استفاده کنید .

یک بسته از جمله حداکثر 5 سرویس اپل را مشترک کنید.
و بیشتر لذت ببرید.
برای کمتر.

اشتراک دانشجویی Apple Music شامل دسترسی رایگان به Apple TV+ 11 است .

پرسش ?
پاسخ ها اینجا هستند.

موسیقی اپل چیست ? آیا این همان چیز است ?

Apple Music یک سرویس جریان است که به شما امکان دسترسی به بیش از 100 میلیون آهنگ را می دهد. این ویژگی های بسیاری از جمله امکان بارگیری آهنگ های مورد علاقه خود را برای گوش دادن به آنها به صورت آفلاین ، اشعار در زمان واقعی ، گوش دادن به تمام دستگاه های شما ، نوآوری های شخصی با توجه به سلیقه شما یا لیست های پخش با دقت توسط تیم های ما ، از جمله دیگران ، شامل می شود. همه اینها علاوه بر محتوای انحصاری و اصلی. شما کتابخانه iTunes خود را نگه دارید. برای MacOS یا Windows می توانید به کل کتابخانه خود از Apple Music یا از iTunes دسترسی پیدا کنید.

چگونه به موسیقی اپل گوش دهیم ?

Apple Music در حال حاضر در بلندگوهای iPhone ، iPad ، Apple Watch ، Apple TV 4K ، Mac و HomePod شما قرار دارد و می توانید با CarPlay یا آنلاین در موسیقی به آن دسترسی پیدا کنید.سیب.کم. Apple Music همچنین در دستگاه های Windows و Android ، Sonos ، Amazon Echo Speakers ، Google Nest ، تلویزیون های متصل و موارد دیگر موجود است.

موسیقی اپل چقدر است ?

همه اینها به پیشنهاد انتخاب شده بستگی دارد. (1) اشتراک صوتی Apple Music پس از محاکمه رایگان 4.99 یورو در ماه است. (2) اگر دانشجو هستید ، اشتراک دانشجویی Apple Music را با قیمت 5.99 یورو در هر ماه انتخاب کنید. (3) اشتراک فردی پس از محاکمه رایگان فقط 10.99 یورو در ماه است. (4) اشتراک خانواده در Apple Music فقط 16.99 یورو در ماه است. این امکان را به شما می دهد تا حساب خود را با پنج نفر به اشتراک بگذارید و به هرکدام دسترسی پیدا می کند. . اشتراک Apple One از 16.95 یورو در هر ماه در دسترس است. برنامه کلاسیک Apple Music در اشتراک های اپل دانشجویی ، موسیقی فردی و خانوادگی گنجانده شده است.

اشتراک صدای اپل موسیقی چیست و چگونه می توانم از آن لذت ببرم ?

اشتراک Apple Music Voice یک سرویس پخش است که برای استفاده با Siri طراحی شده است. این امکان را به شما می دهد تا فقط با صدای خود به بیش از 100 میلیون آهنگ دسترسی پیدا کنید . فقط آهنگ ، آلبوم ، هنرمند یا لیست پخش را که می خواهید به آن گوش دهید بخواهید. شما همچنین از ایستگاه های اقتباس شده با هر یک از خواسته ها یا فعالیت های خود بهره مند می شوید ، به همه دستگاه های خود گوش می دهید ، لیست های پخش شده توسط متخصصان ما ، روش های جدید شخصی برای استفاده از سیری با موسیقی اپل ، محتوای اختصاصی و اصلی و علاوه بر این. استفاده از Apple Music Voice بسیار ساده است: شما فقط باید از سیری بخواهید که قطعه مورد نظر خود را راه اندازی کند. شما می توانید به طور مستقیم در برنامه مشترک خود مشترک شوید و با تدوین یک پرس و جو صوتی در هر دستگاه سازگار با سیری ، به موسیقی خود گوش دهید.

آیا اشتراک دانشجویی در Apple Music وجود دارد؟ ?

اشتراک دانشجویی همان ویژگی ها و مزایای مشابه را به عنوان اشتراک فردی ارائه می دهد. هنگامی که ثبت نام برای تأسیس شما بررسی شد ، می توانید حداکثر چهار سال از این نرخ استفاده کنید ، مشروط بر اینکه تحصیلات خود را ادامه دهید. پس از چهار سال ، اشتراک شما به نرخ فردی تبدیل می شود.

آیا می توان از سیری با همه اشتراک ها استفاده کرد ?

آره. با داشتن یک دستگاه سازگار با سیری و هر اشتراک موسیقی Apple ، می توانید از تمام ویژگی های Apple Music و Siri لذت ببرید. عملکرد نوشتن به سیری نیز توسط همه اشتراک ها پشتیبانی می شود.

قالب Dolby Atmos چیست و چگونه می توانم از آن لذت ببرم ?

Dolby Atmos یک فناوری صوتی است که به لطف صدای پوشیدن 360 درجه ، تجربه گوش دادن همهجانبه را ایجاد می کند. افرادی که در Apple Music مشترک شده اند و با استفاده از آخرین نسخه Apple Music در آیفون ، آی پد ، مک یا Apple TV 4K می توانند با استفاده از هر هدفون یا هدست به هزاران عنوان در قالب Dolby Atmos گوش دهند. با هدفون یا هدفون Apple یا Beats و بیشترین هدفون یا هدفون بلوتوث ، نسخه Dolby Atmos یک آهنگ به طور خودکار هر بار که در دسترس است پخش می شود. اگر از هدفون یا کلاه ایمنی دیگر استفاده می کنید ، به تنظیمات> موسیقی> صوتی بروید ، سپس Dolby Atmos را تنظیم کنید که همیشه فعال شده است. همچنین می توانید از طریق بلندگوهای یکپارچه آیفون ، آی پد ، مک بوک پرو ، مک بوک ایر یا IMAC سازگار ، یا با اتصال 4K Apple TV خود به یکی از دستگاه های زیر ، به موسیقی در قالب Dolby Atmos گوش دهید: HomePod بلندگوها به عنوان بلندگوهای پیش فرض پیکربندی شده اند. یک نوار صوتی سازگار با Dolby Atmos ، یک گیرنده A/V سازگار با Dolby Atmos یا یک تلویزیون که از صدای Dolby Atmos پشتیبانی می کند. برای مشورت با لیست کامل دستگاههای سازگار ، لطفاً به پشتیبانی بروید.سیب.com/fr-fr/ht212182. Dolby Atmos با اشتراک صوتی Apple Music در دسترس نیست.

قالب صوتی بدون ضرر چیست و چگونه می توانم از آن لذت ببرم ?

فشرده سازی بدون ضرر (بدون از دست دادن) اندازه اصلی یک فایل صوتی را کاهش می دهد در حالی که به طرز فجیعی تمام داده های خود را حفظ می کند. کاتالوگ موسیقی اپل ، که بیش از 100 میلیون آهنگ را گرد هم می آورد ، در وضوح مختلف با فرمت بدون ضرر در دسترس است. در Apple Music ، “Lissless” صدا را بدون از دست دادن حداکثر 48 کیلوهرتز و “با کیفیت بالا بدون ضرر” تعیین می کند ، صدای از دست دادن بین 48 کیلوهرتز و 192 کیلوهرتز. پرونده ها در قالب های بدون ضرر و بدون ضرر و با کیفیت بالا بسیار حجیم هستند و از پهنای باند و فضای ذخیره سازی بسیار بیشتری نسبت به پرونده های استاندارد AAC استفاده می کنند. شما می توانید با استفاده از جدیدترین برنامه Apple Music در آیفون ، آی پد ، مک یا اپل تی وی 4K به پرونده های بدون ضرر گوش دهید. با رفتن به تنظیمات> موسیقی> کیفیت صدا ، صدای بی ضرر را فعال کنید. شما می توانید بین قالب های بدون ضرر و بدون ضرر با کیفیت بالا برای اتصالات سلولی یا Wi-Fi انتخاب کنید. توجه داشته باشید که قالب بدون ضرر با کیفیت بالا به تجهیزات خارجی مانند مبدل دیجیتال به آنالوگ USB نیاز دارد. برای مشورت با لیست کامل دستگاههای سازگار ، لطفاً به پشتیبانی بروید.سیب.com/fr-fr/ht212183. فرمت بدون ضرر با اشتراک Voice Apple Music در دسترس نیست.

آیا می توانیم با اعضای خانواده به اشتراک بگذاریم ?

آره. با اشتراک خانوادگی در Apple Music ، حداکثر شش نفر از خانواده شما می توانند از ویژگی های کامل Apple Music و کاتالوگ کامل استفاده کنند. سرویس اشتراک خانواده را در دستگاه iOS یا iPados خود ، تلفن Android یا Mac خود پیکربندی کنید ، سپس اعضای خانواده را برای پیوستن به گروه خانواده دعوت کنید.

آیا تبلیغات وجود دارد ?

Apple Music هیچ تبلیغاتی را پخش نمی کند.

آیا می توانم از 6 ماه از Apple Music ارائه شده بهره مند شوم ? چگونه از آن استفاده کنیم ?

مشترکین جدید می توانند از شش ماه از موسیقی اپل ارائه شده برای خرید یک دستگاه واجد شرایط بهره مند شوند. اطمینان حاصل کنید که آخرین نسخه iOS یا iPados را در iPhone یا iPad خود نصب کرده اید. شما می توانید بعد از ترکیب دستگاه خود با iPhone یا iPad خود ، آزمایش رایگان Apple Music خود را فعال کنید. شما سه ماه پس از اولین فعال سازی دستگاه خود دارید تا از پیشنهاد ◊ استفاده کنید .

موسیقی کلاسیک اپل چیست ?

برنامه کلاسیک Apple Music ، در نظر گرفته شده برای افراد مشترک در Apple Music ، بدون هیچ هزینه اضافی در اشتراک های موسیقی فردی ، خانواده و دانشجویی و همچنین در اشتراک Apple One گنجانده شده است. این سرویس کاملاً به موسیقی کلاسیک اختصاص داده شده توسط و برای همه نوع پیروان طراحی شده است. Musicans می توانند از بزرگترین مجموعه ژانر ، ابزارهای جستجوی کامل و کیفیت صوتی برتر برای موسیقی کلاسیک لذت ببرند. و نئوفیت ها می توانند جنسیت را با لیست های پخش دقیق و دقیق ، ناوبری بصری و ارائه های دقیق آثار بیاموزند.

چرا برنامه ای که جدا از موسیقی کلاسیک است ?

موسیقی کلاسیک به ساختار ابرداده بسیار متفاوتی از ژانرهایی مانند پاپ ، لگن یا کشور نیاز دارد. به همین دلیل برای ویژگی های تحقیق ، ناوبری ، سازماندهی کتابخانه و توصیه ها به یک رویکرد خاص نیاز دارد. داده های آلبوم باید با فرمت بسیار خاصی ارائه شود. و پیروان کلاسیک نیز دوست دارند با مشاوره با اعلامیه های بیوگرافی و ارائه های دقیق از آثار ، تجربه گوش دادن خود را عمیق تر کنند. اگر موسیقی کلاسیک را دوست دارید و در حال حاضر اشتراک موسیقی Apple Music دارید ، تمام موسیقی کلاسیک موجود در کتابخانه موسیقی اپل شما به طور خودکار در برگه مورد علاقه Apple Music Classical ، در کل در اختیار شما قرار می گیرد.

چگونه موسیقی اپل را کلاسیک دریافت کنیم و از کجا به محتوا گوش دهیم ?

می توانید Apple Music Classical را از فروشگاه App یا Google Play بارگیری کنید. اگر یک دانشجوی موسیقی اپل ، اشتراک فردی یا خانوادگی دارید ، می توانید بلافاصله از Apple Music Classic و بدون هزینه اضافی لذت ببرید. اگر هنوز اشتراک موسیقی Apple Music ندارید ، مشترک شدن با افتتاح Apple Music Classical برای شما آسان خواهد بود. پس از عضویت در Apple Music ، می توانید از Apple Music Classic نیز لذت ببرید. Apple Music Classic برای همه مدل های آیفون با iOS 15 در دسترس است.4 (یا بعد). برنامه کلاسیک Apple Music هنوز در CarPlay ، iPad ، Mac ، Apple TV یا HomePod پشتیبانی نمی شود. با این حال ، همانطور که برنامه کتابخانه خود را با Apple Music به اشتراک می گذارد ، آهنگ ها ، آلبوم ها یا لیست های پخش که در موارد دلخواه خود قرار می دهید یا یک ستاره را در Apple Music Classic به طور خودکار در کتابخانه موسیقی اپل شما نمایش داده می شود. بنابراین می توانید از کتابخانه موسیقی اپل خود ، که محتوای آن به صورت آنلاین یا آفلاین قابل دسترسی است ، در تمام دستگاه های خود به آنها گوش دهید.

موسیقی کلاسیک همیشه در Apple Music در دسترس خواهد بود ?

بله ، این دو برنامه بزرگترین کاتالوگ موسیقی کلاسیک در جهان را ارائه می دهند. اما Apple Music Classic ویژگی های دیگری از جمله ناوبری و موتور جستجو را برای موسیقی کلاسیک ، توصیه های با دقت تعیین شده ، زندگی نامه های هنرمندان و مترجمان و توضیحات آثار ارائه می دهد.

برنامه کلاسیک Apple Music همچنین ژانرهای موسیقی دیگری نیز ارائه می دهد ?

هیچ. Apple Music Classic برنامه ای است که به کلاسیک اختصاص داده شده است ، اما کاتالوگ آن شامل محتوای بسیاری از جهان های دیگر مانند سینما است. افرادی که از Apple Music Classic استفاده می کنند نیز از طریق اشتراک موسیقی اپل خود به بیش از 100 میلیون آهنگ دسترسی دارند.

موسیقی اپل برای جوانب مثبت.

اپل موسیقی با ارائه ابزاری برای ایجاد ، انتشار و ترویج موسیقی خود و همچنین اندازه گیری تأثیر بین المللی آنها از هنرمندان پشتیبانی می کند. موفقیت های خود را با طرفداران خود با به اشتراک گذاشتن مراحل مهم ، مانند تعداد قرائت ها ، تحقیقات در مورد Shazam یا موارد اضافی در لیست های پخش ، جشن بگیرید. و تمام راه های تبلیغ محتوا در Apple Music ، از جمله Musickit ، فیدهای RSS ، ویجت ها ، راهنمای کاربر ، نشان ها و موارد دیگر را کشف کنید.

سیب

 • * فقط مشترکان افراد جدید. 10.99 یورو/ماه پس از محاکمه رایگان. اگر خاتمه نشود ، اشتراک به طور خودکار تمدید می شود. مشمول شرایط.
 • فقط مشترکان افراد جدید. 10.99 یورو/ماه پس از محاکمه رایگان. برای مدت زمان محدودی برای مشترکان جدید که دستگاه واجد شرایط برای اپل تحت iOS 15 یا iPados 15 (یا بعد از آن) را در دسترس قرار می دهد ، در دسترس است. پس از دوقلوی دستگاه واجد شرایط ، به مدت 3 ماه معتبر است. هیچ خرید محصول صوتی برای افرادی که دارای دستگاه های واجد شرایط هستند ضروری نیست. اگر خاتمه نشود ، اشتراک به طور خودکار تمدید می شود. محدودیت ها و شرایط دیگر اعمال می شود.
 1. سخت افزار و نرم افزار سازگار مورد نیاز است. همه محتوا در Audio Space با Dolby Atmos در دسترس نیست.
 2. آزمایش رایگان Apple One فقط شامل خدماتی است که شما در حال حاضر در زمینه آزمایش رایگان یا اشتراک از آن استفاده نمی کنید. در صورت خاتمه ، اشتراک در پایان دوره آزمایشی به طور خودکار تمدید می شود. محدودیت ها و شرایط دیگر اعمال می شود.
 3. Apple Music 1 ، Apple Music Hits و Apple Music Country بدون اشتراک در Apple Music در دسترس هستند.
 4. عملکرد Apple Music Sing در آیفون 11 (و مدل های اخیر) و آیفون SE (نسل 2 یا متعاقباً) با iOS 16 پشتیبانی می شود.2 (یا بالاتر) ، در iPad Pro 11 اینچ (نسل 3ᵉ یا بعد از آن) ، iPad Air (نسل 4ᵉ یا بعد از آن) ، iPad Mini (نسل 6ᵉ) و iPad (نسل 9 یا بعد) با iPados 16.2 (یا بالاتر) ، و در تلویزیون 4K Apple (نسل 3ᵉ).
 5. به یک دانشجوی موسیقی اپل ، اشتراک فردی یا خانوادگی نیاز دارد.
 6. قالب بدون ضرر با کیفیت بالا به تجهیزات خارجی مانند مبدل دیجیتال به آنالوگ USB نیاز دارد.
 7. ویژگی های پیشنهادی بسته به اشتراک متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه در بسته صوتی Apple Music گنجانده شده است ، با جدول اشتراک مشورت کنید. اشتراک Apple Music Voice فقط شامل محتوای صوتی است و شامل محتوای ویدیویی نیست. سیری همچنین با نوشتن به سیری کار می کند. سخت افزار و نرم افزار سازگار مورد نیاز است.
 8. فقط دانشجویان و دانشجویان. تأیید مورد نیاز.
 9. به اشتراک خانواده نیاز دارد. برای اطلاعات بیشتر به اپل بروید.com/fr/اشتراک خانوادگی.
 10. محاکمه رایگان برای مشترکان افراد جدید محفوظ است. در صورت عدم خاتمه ، اشتراک به طور خودکار با نرخ ماهانه تمدید می شود.
 11. پیشنهاد مدت زمان محدود ، احتمالاً در هر زمان به پایان می رسد. دسترسی رایگان برای دانشجویان و دانشجویان به Apple TV+ در صورتی که افراد از واجد شرایط بودن خودداری کنند یا اگر اشتراک دانشجویی خود را در Apple Music تمدید نمی کنند ، پایان می یابد. این پیشنهاد برای دانشجویان محفوظ است و نمی تواند برای گروه های اشتراک خانواده اعمال شود.
 • برای گوش دادن به موسیقی در Apple Music Classic ، باید یک اتصال اینترنتی داشته باشید.
 • چتر (با جی Z) ، نوشته شده توسط کریستوفر استوارت ، تریوس نش ، تاددیس هارل ، شاون کارتر.
 • چراغ سبز ، نوشته شده توسط الا یلیش-کاننر ، جک آنتونوف ، جوئل کوچک.

همچنین می توانید در یک فروشگاه اپل یا در یک فروشنده خرید کنید. یا با شماره 0800 046 046 تماس بگیرید.

کپی رایت © 2023 Apple Inc. کلیه حقوق محفوظ است.

 • توافق محرمانه
 • استفاده از کوکی ها
 • شرایط استفاده
 • فروش و بازپرداخت
 • اطلاع قانونی
 • نقشه سایت