Apple Music یا Spotify: مقایسه ای برای کمک به شما در انتخاب ، Spotify ، Deezer ، Apple Music: بهترین پلت فرم جریان چیست? سهام

Spotify ، Deezer ، Apple Music: بهترین پلتفرم پخش چیست

Contents

شما به دنبال پیشنهاد Bouygues هستید ? پیشنهادات موجود را کشف کنید و به خودتان اجازه دهید تا از پیشنهاد شریک زندگی متناسب با نیازهای خود استفاده کنید.

Apple Music یا Spotify: مقایسه برای کمک به شما در انتخاب

Spotify و Apple Music هر دو سیستم عامل موسیقی در Vogue هستند. با این حال ، آنها از نظر پیشنهادات و قیمت های ارائه شده متفاوت هستند. انتخاب چه خدمتی بهتر است ? مزایا و مضرات هر سیستم عامل چیست؟ ? در این مقاله خلاصه ای را برای کمک به شما در انتخاب کشف کنید.

شما به دنبال یک پیشنهاد موبایل با Spotify یا Apple Music هستید ?

موسیقی در صورت درخواست Spotify یا Apple Music

 • ضروری
 • برخلاف موسیقی اپل ، Spotify یک اشتراک رایگان که به شما امکان می دهد بیش از 50 میلیون عناوین.
 • Spotify ، مانند Apple Music ، ارائه می دهد پیشنهاد کاهش قیمت طبق گفته برخی برای دانشجویان و چندین سال قابل تجدید نظر در نظر گرفته شده است مقررات.
 • این دو سیستم عامل هستند سازگار با بسیاری از پشتیبانی ها ، حتی اگر Spotify با کنسول های بازی ویدیویی.

Apple Music and Spotify: چه پیشنهادی ارائه می دهند ?

شما هستید دنبال از یک بستر موسیقی در تقاضا برای گوش دادن عناوین مورد علاقه شما (تقریبا همه جا ? شما کمی هستید گمشده در میان تمام پیشنهادهایی که در حال حاضر موجود است و نمی دانید کدام یک را انتخاب کنید ? وحشت نکنید: ما اینجا هستیم تا شما را به شما قرض دهیم و شما را بیاوریم عناصر مقایسه که می توانید در این مقاله کشف کنید.

روی پیشنهاد موسیقی موسیقی اپل تمرکز کنید

روی سکوی موسیقی روی تقاضای Spotify تمرکز کنید

نحوه اشتراک اشتراک Spotify یا Apple Music ?

خواه موسیقی Apple را انتخاب کنید یا Spotify ، می توانید از طریق آن عبور کنید سایت اینترنتی از هر سیستم عامل برای اشتراک در چند کلیک:

 1. به وب سایت Spotify یا Apple Music بروید و سپس روی “کلیک کنید” ثبت نام »در سمت راست بالای صفحه.
 2. آگاه کردن اطلاعات لازم در قسمتهای ارائه شده برای این منظور سپس بر روی “” کلیک کنید ثبت نام »».
 3. قبل از کلیک بر روی “” ، اشتراک را که می خواهید مشترک شوید انتخاب کنید بیا پایین »».
 4. آگاه کردن جزئیات بانکی شما سپس برای دسترسی به سؤالات پرسیده شده توسط هر سیستم عامل پاسخ دهید پیشنهادات شخصی.
 5. مرور کردن کاتالوگ موسیقی برای اینکه بتوانید به آهنگ های مورد علاقه خود گوش فرا دهید و هنرمندان جدید را کشف کنید.

آیا می دانید چه زمانی می توانید از طریق Apple Music مشترک شوید برنامه, عضویت در Spotify Premium بدون عبور از خود غیرممکن است کامپیوتر.

Apple Music یا Spotify ، چه سازگاری ?

اگر قصد دارید در یک یا پلت فرم دیگر مشترک شوید ، ممکن است جالب باشد تفاوت های سازگاری پوشیده شده توسط Apple Music و Spotify. لذت بردن از یک سرویس موسیقی در صورت تقاضا در تجهیزات پشتیبانی شده توسط دومی بسیار خوشایند تر است.

شما می خواهید اشتراک موسیقی Apple را بیرون بیاورید ?

با یک تلفن هوشمند اندرویدی ، Apple Music یا Spotify را انتخاب کنید ?

شما احتمالاً از آن شنیده اید, سازگاری محصولات اپل گاهی اوقات می توانند مورد نظر خود را ترک کنند. درست است که شرکت اپل تمایل دارد تا از خدمات و نرم افزارهای خود در دستگاه ها استفاده کند و از آن پشتیبانی کند که خود توسعه داده است. ناگفته نماند که رقابت دیرینه بین iOS و Android.

خوشبختانه ، در حال حاضر صاحب یک تلفن هوشمند اندرویدی بسته به اینکه آیا شما ترجیح می دهید موسیقی اپل یا Spotify داشته باشید ، دیگر واقعاً یک نقطه ضعف را نشان نمی دهد. این دو سیستم عامل بسیار خوب پشتیبانی می کنند سیستم عامل توسعه یافته توسط Google. به سادگی ، اگر به iOS عادت کرده اید ، Apple Music می تواند اثبات شود آسان برای استفاده برای شما.

موسیقی شما در صورت تقاضا روی کنسول

با این حال ، این محدودیت ها با گذشت زمان کاهش می یابد ، و اپل موسیقی اکنون در بسیاری از پشتیبانی ها سازگار است. حتی با آمازون الکسا یا بلندگوهای Google. با این حال ، این پلت فرم Spotify است که برنده این مسابقه می شود زیرا در کنسول های بازی ویدیویی نیز قابل دسترسی است پلی استیشن وت باکس, در حالی که موسیقی اپل نیست.

توجه داشته باشید فراموش نکنید که برای استفاده از موسیقی اپل در دستگاه های Android خود ، باید نسخه آن را داشته باشید Android 5.0 لولیپوپ یا بعداً برای لذت بردن از موسیقی خود.

MacBook ، iPad ، iPhone: آیا بهتر است از Apple Music استفاده کنید ?

Spotify یا Apple Music با آیفون

در وب سایت خود ، اپل موسیقی افتخار می کند که به مشترکان خود اجازه گوش دادن را می دهد 70 میلیون آهنگ, پادکست ها و ایستگاه های رادیویی و عناوین بارگیری شده در انواع دستگاه ها. اما ما نمی خواهیم به شما دروغ بگوییم ، اگرچه خدمات موسیقی اپل در سایر پشتیبانی ها و سیستم های عملیاتی مانند Android ، Windows ، Google Home یا Amazon قابل دسترسی است ، اما استفاده بهینه آنها هنوز از طریق محصولات اپل هنوز و همیشه است. به عنوان مثال ، نسخه دسک تاپ Apple Music ممکن است در مقایسه با IMAC یا MacBook موفق تر و کارآمد به نظر برسد.

به همین ترتیب ، هر دو برنامه بدون در نظر گرفتن سیستم عامل تلفن هوشمند شما در وسیله نقلیه شما در دسترس هستند. در آیفون ، حداقل به نسخه 7 نیاز خواهید داشت.1 iOS برای استفاده از فناوری روی تخته بازی. اگر برعکس ، شما یک تلفن هوشمند اندرویدی با آن دارید نسخه 5.0 لولیپوپ, اشتراک Spotify شما می تواند از طریق فناوری در ماشین شما استفاده شود اتومبیل اندرویدی.

نتیجه گیری ? اگر قبلاً MacBook ، iPhone یا iPad دارید و می خواهید سهولت را انتخاب کنید ، به نظر می رسد پیشنهاد موسیقی Apple بهترین گزینه است. یک بار دیگر ، شما این مزیت را خواهید داشت که از رابط کار خود را بشناسید و میانبرهای iOS, که بدون شک شما را بهبود می بخشد تجربه ی کاربر.

خانواده بی شماری: آیا بهتر است Spotify یا Apple Music را انتخاب کنید ?

خانواده Spotify یا Apple Music

حتی اگر هر دو پیشنهادات خانوادگی از Apple Music و Spotify ، در نگاه اول ، بسیار مشابه ، هر دو تعداد کمی دارند امکانات به آنها اجازه می دهد تا از یکدیگر ایستادگی کنند.

اشتراک خانواده: شباهت های موسیقی Spotify و Apple

همانطور که در این مقاله در بالا به تفصیل توضیح داده ایم ، دو سیستم عامل موسیقی در مورد تقاضا Spotify و Apple Music مشترکین خود را به فرمول در نظر گرفته شده برای خانواده ها می فروشند. این دو اشتراک با همان نرخ 14.99 یورو در ماه در دسترس هستند ، بدون تعهد هستند و به شما امکان می دهند از آن بهره مند شویدیک ماه آزمایش رایگان (3 در مورد Apple Music). به همین ترتیب ، اشتراک خانواده برند اپل یا شرکت سوئدی به شما امکان می دهد حساب خود را با حداکثر به اشتراک بگذارید 6 عضو همان خانه.

شما به دنبال یک پیشنهاد موبایل متناسب با نیازهای خود هستید ?

سرویس Selectra رایگان

تفاوت بین موسیقی اپل یا خانواده Spotify

جایی که امتیازات پلت فرم موسیقی Spotify در سطح عملکرد خود قرار دارد ترکیب خانوادگی. این یک لیست خواندن است که از سلیقه موسیقی هر یک از اعضای خانواده ایجاد شده است. دور سرگرم کننده و دوستانه برای به اشتراک گذاشتن ترجیحات موسیقی خود با عزیزانتان ، و کشف یا ساختن خود نفع !

پلت فرم موسیقی اپل ارائه شده است اختیاری به عنوان مثال ، به عنوان بخشی از پیشنهاد خانوادگی خود ، به عنوان بخشی از پیشنهاد خانوادگی خود ، به عنوان مثال.

توابع طراحی شده برای کودکان

باز هم ، پلت فرم Spotify به شما ارائه می دهد یک سیستم فیلتر محتوای صریح ، کمی شبیه به کنترل والدین در اینترنت. به عنوان بخشی از اشتراک خانوادگی, این می تواند بسیار مفید باشد ، به خصوص اگر حساب خود را با آنها به اشتراک بگذارید کاربران جوان. سرانجام ، Spotify Kids برنامه ای است که مخصوصاً برای کوچکترین و ساخته شده از آهنگ ها ، موسیقی متن ها و لیست های خواندن اقتباسی ساخته شده است. در کنترل حساب خودشان ، کودکان قادر به گوش دادن به لوله های مورد علاقه خود خواهند بود بدون تبلیغات.

بنابراین ، در پایان ، کدام سیستم عامل را انتخاب کنید ? بستگی به آن خواهد داشت تجهیزات شما در خانه دارید بلکه و مهمتر از همه شنوایی این اشتراک برای چه کسی برنامه ریزی شده است: آیا این برای خودتان ، فرزندان شما و غیره خواهد بود. ? Apple Music همچنین یک کتابخانه گسترده تر از 70 میلیون از عناوین ، بیست میلیون بیشتر از رقیب سوئدی خود.

من دانشجو هستم ، آیا باید Spotify یا Apple Music را انتخاب کنم ?

اشتراک دانشجویی Spotify یا Apple Music

دانش آموز در یک موسسه آموزش عالی ، اگر بین تردید دارید می توانید خوشحال شوید Apple Music یا Spotify. در واقع ، بر خلاف موسیقی آمازون که هنوز پیشنهاد ویژه ای برای دانشجویان ندارد ، برند اپل و شرکت سوئدی هر دو اشتراک را به فروش می رسانند کاهش قیمت برای بودجه اغلب سخت کارگران جوان آینده. این در سطح نرخ نیست که یک پلتفرم جالب تر از دیگری باشد ، زیرا بسته دانشجویی با کاهش 50 ٪ یا 4.99 یورو در هر دو مورد ارائه می شود. از طرف دیگر ، اگر قبلاً Apple Music یا Spotify مشتری نبوده اید ، از آن بهره مند خواهید شد 3 ماه رایگان در مورد اول ، در مقابل تنها در ثانیه.

از طرف دیگر ، وجود دارد یک مشاجره کی میتونه مقیاس ها را نوک بزنید به نفع یک سکو یا دیگری. اگر از قبل تعداد سالهایی را که تحصیلات شما باید دوام داشته باشد ، می دانید ، این معیاری است که باید به آرامی انجام شود. دانش آموزان می توانند از پیشنهاد تبلیغاتی Spotify در طول استفاده کنند حداکثر سه سال, در حالی که Apple Music این پیشنهاد را گسترش می دهد چهار سال. یک جایزه کوچک دیگر در Apple Music: گنجاندن اخیر ، در اشتراک دانشجویی ، دسترسی به Apple TV+. بنابراین می توانید سریال ها و فیلم های اصلی را بین دو نسخه مشاهده کنید.

اپراتورهایی که با آنها مشترک Spotify یا Apple Music هستند

شما می خواهید به عنوان بخشی از بسته تلفن همراه خود از موسیقی مورد علاقه خود لذت ببرید ? در هلند با اپراتور وتدافون, در ایالات متحده با ورمون یا در سوئیس با طلوع خورشید, دارندگان یک بسته موبایل همچنین می توانند در پیشنهاد موسیقی اپل مشترک شوند. بدانید که فعلاً هیچ اپراتور تلفن همراه ارائه نمی دهد خدمات موسیقی اپل در فرانسه به شکل a شراکت. احتمالاً لازم است قبل از وقوع کمی بیشتر صبر کنید.

گفته می شود ، شما امکان انتخاب گزینه را دارید حق بیمه Spotify Chez Bouygues Telecom. با قیمت 9.99 یورو در ماه ، بدون تعهد ، از مزایای اشتراک در سکوی موسیقی بهره مند می شوید. اگر SFR و نارنجی گزینه Deezer Premium را ارائه دهند ، در حال حاضر سرویس Spotify نیست در دسترس نیست با این اپراتورها.

شما به دنبال پیشنهاد Bouygues هستید ? پیشنهادات موجود را کشف کنید و به خودتان اجازه دهید تا از پیشنهاد شریک زندگی متناسب با نیازهای خود استفاده کنید.

Apple Music Spotify مقایسه: خلاصه

شما اکنون تمام اطلاعات لازم برای گرفتن تصمیم آگاهانه بین Spotify یا Apple Music. تا یک بار دیگر به شما کمک کند فرمول های مختلف در دسترس است ، در زیر یک جدول که خلاصه ویژگی های این دو سیستم عامل است پیدا کنید.

 • دسترسی به بیش از 50 میلیون موسیقی موسیقی
 • به اشتراک گذاری با 6 کاربر برای اشتراک خانواده
 • سازگاری گسترده با سیستم عامل ها و پشتیبانی های مختلف
 • گوش بده آفلاین فقط برای اشتراک های پرداخت شده
 • پیشنهاد دانشجویی در دسترس واجد شرایط بودن
 • دسترسی به 70 میلیون موسیقی موسیقی
 • به اشتراک گذاری با 6 کاربر برای اشتراک خانواده
 • ناسازگار با کنسول های بازی ویدیویی (پلی استیشن ، ایکس باکس. )
 • گوش بده آفلاین حتی با پیشنهاد اساسی موجود است
 • پیشنهاد دانشجویی در دسترس واجد شرایط بودن

به کدام سرویس بین Apple Music ، Spotify یا Deezer تبدیل شود ?

Spotify Deezer یا Apple Music را انتخاب کنید

برای اینکه کار خیلی راحت نباشید ، چرا یک عنصر را در معادله اضافه نکنید ? چه سکویی باید بین Spotify ، Apple Music و. دره ? از ابتدا ، که سه رقیب را متمایز می کند اندازه کاتالوگ موسیقی پیشنهادی. در واقع ، Deezer فرانسوی “گناهان” را به دلیل کتابخانه خود “فقط” گناه می کند 56 میلیون عنوان, در برابر 70 میلیون برای اپل موسیقی و بیش از 50 میلیون نفر برای Spotify. حتی اگر بعید است که همه این آهنگ ها را به اندازه کافی سریع دور کنید تا تفاوت آن را مشاهده کنید ، ممکن است جالب باشد که هنگام انتخاب خود این معیار را در ذهن داشته باشید.

شما می خواهید اشتراک موسیقی Apple را بیرون بیاورید ?

یک پیشنهاد آزمایشی که باعث ایجاد تفاوت می شود

اگر لزوماً با فناوری های جدید و سایر سیستم عامل های چندرسانه ای راحت نیستید ، یک سرویس موسیقی را در صورت تقاضا ترویج کنید یک پیشنهاد آزمون طولانی تر از حد متوسط ​​می تواند یک ایده عالی باشد. شما وقت خواهید داشت آشنا کردن با رابط کاربری ، برای کشف محرک از این سکو و برای به دست آوردن ایده دقیقی از سرویس مورد نظر واقعاً چیست. Apple Music ، همانطور که دیدیم ، مشترکین خود را ارائه می دهد سه ماه آزمایش رایگان برای هر اشتراک جدید. و همین مورد برای Deezer ، که او نیز با مدت زمان پیشنهاد آزمون خود از Spotify نیز متمایز می شود ، سه ماه است.

کیفیت صدا در Deezer

مثل موسیقی آمازون و پیشنهاد HD آن, سکوی تقاضای فرانسه اشتراک را با قیمت 14.99 یورو در ماه تعمید می دهد Deezer Hifi. با این کار دسترسی به کاتالوگ 56 میلیون عنوان بدون از دست دادن کیفیت صدا را درک کنید. یک صدا وفاداری بالا در قالب FLAC (کدک صوتی بدون ضرر رایگان) ، بنابراین ، علاقه مندان به موسیقی را خوشحال می کنند. جدا از این اشتراک ویژه ، Deezer و Spotify در همان سطح قرار دارند ، زیرا کیفیت رمزگذاری عناوین موجود است 320kbit/s. از طرف دیگر موسیقی اپل با کیفیت 256kbit/s کمی پایین تر است.

در نهایت ، به نظر می رسد که همه سیستم عامل ها ، از جمله Apple Music ، Spotify یا Deezer کم و بیش هستند مشابه. البته بسته به وضعیت و نیازهای شما ، برخی امکانات ممکن است بیش از سایرین برای شما مناسب باشد (نرخ ماهانه ، اندازه کاتالوگ ، تعریف صوتی و غیره.). بنابراین به سادگی این است که معیارهایی را که به دنبال آن هستید مرتب کنید ، تا بتوانید به درخواست مورد نظر خود ، در اشتراک مناسب در بستر موسیقی مشترک شوید.

به روز شده در تاریخ 09/21/2023

فلورین در مورد همه موضوعات مرتبط با اینترنت و موبایل می نویسد.

Spotify ، Deezer ، Apple Music: بهترین پلتفرم پخش چیست ?

امروز برای هر دوستداران موسیقی ضروری شده است ، سیستم عامل های پخش موسیقی اکنون پر از زندگی روزمره ما هستند. با میلیون ها آهنگ و ویژگی های مختلف و متنوع به منظور افزایش راحتی شنوندگان ، می توان درک کرد که چرا برنامه هایی مانند Spotify ، Deezer و Apple Music موفقیت در سراسر جهان را تجربه می کنند.با این حال ، هنگامی که یک پلت فرم جریان را انتخاب می کنید ، پیدا کردن یکی از مواردی که نیازهای شما را برآورده می کند مهم است.

من شخصاً دیگر نمی توانم بدون موسیقی انجام دهم. با وجود گزینه های موجود ، می توان دانست که کدام یک را انتخاب کنید و می تواند منجر به بحث طولانی با دوستان شود تا بدانند کدام یک بهترین است. در این مقاله ، ما سه سیستم عامل اصلی جریان موسیقی را بررسی خواهیم کرد: Apple Music ، Spotify و Deezer.

Apple Music vs Spotify

Apple Music and Spotify دو بزرگترین سیستم عامل پخش موسیقی در دسترس هستند. آنها هر دو ویژگی های مختلفی از جمله لیست پخش شخصی ، پادکست ها ، توصیه های آلبوم را ارائه می دهند. با این حال ، قبل از انتخاب شما تفاوت های مهمی وجود دارد.

رابط کاربری

رابط کاربری عامل مهمی است که باید هنگام انتخاب یک پلت فرم جریان موسیقی در نظر بگیرید. Apple Music و Spotify هر دو یک رابط زیبا و آسان برای استفاده دارند. با این حال ، Apple Music یک رابط کاربری تصفیه شده تر و ساده تر مانند برند دارد ، در حالی که Spotify دارای یک رابط متحرک تر و رنگارنگ تر است.

کاتالوگ موسیقی

کاتالوگ موسیقی نیز عامل مهمی است که باید در نظر بگیرید. این که آیا شما می توانید در اشتراک Apple Music یا اشتراک Spotify مشترک شوید ، این دو سیستم عامل دارای کتابخانه های موسیقی نسبتاً مشابه هستند ، اما شناخته شده است که اپل موسیقی کمی انتخاب بیشتری دارد ، که برخی از آنها با هنرمندان و برچسب ها مستثنی هستند.

کیفیت صدا

کیفیت صدا یکی دیگر از عناصر مهم دیگری است که باید هنگام انتخاب یک پلت فرم جریان در نظر بگیرید. Apple Music and Spotify هر دو کیفیت صوتی استثنایی ارائه می دهند ، اما Apple Advantage که کیفیت صوتی برتر از Spotify را ارائه می دهد. اگر تجهیزات با کیفیت دارید استدلال قابل توجه است.

قیمت

قیمت همچنین یک عامل مهم در نظر گرفتن یک پلت فرم جریان موسیقی است. Apple Music و Spotify قیمت های مشابهی دارند ، اما Apple Music یک اشتراک خانوادگی ارزان تر تا شش نفر را ارائه می دهد:

 • اشتراک خانواده (اپل) ➡ 16.99 یورو
 • اشتراک خانواده (Spotify) ➡ 17.99 یورو

دسترسی

Apple Music در دستگاه های Apple و Android در دسترس است ، در حالی که Spotify در سیستم عامل های مختلفی از جمله Apple ، Android ، Windows و Linux در دسترس است.

مقایسه Spotify Deezer

Deezer یکی دیگر از پلت فرم های پخش موسیقی محبوب و فرانسوی است (Cocorico !) که با Spotify رقابت می کند. بیایید تفاوت های بین Deezer و Spotify را بررسی کنیم.

رابط کاربری

Deezer و Spotify دارای رابط های کاربر مشابه هستند ، اما اگر تصمیم دارید در اشتراک Deezer مشترک شوید ، این پلتفرم دارای یک رابط واضح تر و ساده تر است.

کاتالوگ موسیقی

Deezer یک کتابخانه موسیقی شبیه به Spotify دارد ، اما همچنین ارائه نمی دهد که در Spotify موجود نیست.

کیفیت صدا

Deezer و Spotify کیفیت صوتی مشابهی را ارائه می دهند.

قیمت

قیمت Deezer و Spotify نیز مشابه است:

 • اشتراک خانواده (Deezer): ➡ 17.99 یورو
 • اشتراک خانواده (Spotify) ➡ 17.99 یورو

دسترسی

Deezer دقیقاً همانطور که Spotify در سیستم عامل های مختلفی از جمله Apple ، Android ، Windows و Linux در دسترس است.

تفاوت بین Deezer و Spotify

Deezer و Spotify دو بزرگترین سیستم عامل پخش موسیقی امروز هستند. اگرچه آنها شباهت هایی دارند ، اما در انتخاب پلت فرم جریان موسیقی که متناسب با نیازهای شما باشد ، تفاوت های مهمی نیز وجود دارد.

تفاوت اصلی بین Deezer و Spotify در کاتالوگ موسیقی آنها است. Deezer اغلب به نظر می رسد که دارای یک کتابخانه موسیقی متنوع تر با انواع بیشتری از ژانرهای موسیقی موجود است. با این حال ، Spotify به طور مداوم در حال گسترش است و همچنین دارای یک کتابخانه موسیقی بزرگ است که شامل ژانرهای موسیقی محبوب و همچنین ژانرهای کمتر شناخته شده است.

تفاوت دیگر این است که Deezer در بیشتر کشورها نسبت به Spotify در دسترس است ، و آن را به گزینه ای در دسترس تر برای افرادی که در مناطق دوردست زندگی می کنند ، تبدیل شده است. با این حال ، Spotify به طور کلی در نظر گرفته می شود که یک رابط کاربری دوستانه کاربر داشته باشد ، و آن را به گزینه ای عملی تر برای کاربران تازه کار تبدیل می کند.

سرانجام ، با توجه به قیمت ها ، Deezer و Spotify پیشنهادات مشابهی را ارائه می دهند ، اما Deezer یک اشتراک ارزان تر برای دانشجویان ارائه می دهد.

در پایان ، پلت فرم پخش موسیقی که انتخاب می کنید به ترجیحات موسیقی و نیازهای شخصی شما بستگی دارد. این دو سیستم عامل یک تجربه موسیقی استثنایی را ارائه می دهند ، بنابراین مهم است که آنها را امتحان کنید و تصمیم بگیرید که کدام یک مناسب برای سلیقه ها و نیازهای شما است.

بهترین پلتفرم موسیقی

موسیقی یک عنصر اساسی در زندگی روزمره ما است و انتخاب بهترین پلت فرم جریان موسیقی برای پاسخگویی به نیازهای موسیقی ما بسیار مهم است. وقتی نوبت به یافتن بهترین پلتفرم پخش موسیقی می رسد ، چندین مورد برای در نظر گرفتن وجود دارد ، مانند کیفیت صوتی ، کتابخانه موسیقی ، قیمت ها ، در دسترس بودن و رابط کاربری.

پس از بررسی سیستم عامل های اصلی جریان موسیقی ، می توان نتیجه گرفت که Apple Music به دلیل کتابخانه موسیقی بزرگتر و پرونده های صوتی برتر آن بهترین پلتفرم پخش موسیقی است. با این حال ، Spotify و Deezer همچنین سیستم عامل های عالی جریان موسیقی هستند و برای انواع مختلف کاربران مناسب هستند.

در پایان ، انتخاب پلت فرم پخش موسیقی به ترجیحات شخصی و نیازهای موسیقی شما بستگی دارد. چه کاربر اپل ، اندرویدی ، ویندوز یا کاربر لینوکس باشید ، پلت فرم پخش موسیقی را پیدا خواهید کرد که مناسب شما باشد.

شما فقط موسیقی اپل ، Spotify یا Amazon Music هستید ?

Apple Music Spotify جریان

Spotify مطابق با پیراهن زرد برنده می شود انجمن ناشران موسیقی ملی با 44.4 میلیون مشتری پرداخت شده. برای مقایسه ، اپل موسیقی 32.6 میلیون مشتری در ایالات متحده خواهد داشت. سوئدی با شمارش کاربران فرمول رایگان ، پیشرفت راحت را تضمین می کند.

در سمت رقابت, موسیقی یوتیوب و رادیو پاندورا 8.5 میلیون و 2.4 میلیون مشتری پرداخت شده به ترتیب ارائه می دهند. با این حال ، تعجب آور ترین ، ممکن است رتبه آمازون با تنها 3.3 میلیون نفر باشد.

ما می توانیم به این ترتیب در مورد پانل سؤال شده س questions ال کنید, داده هایی که قرار است تعداد کل مشترکان را در هر سرویس موسیقی در ایالات متحده در فوریه 2023 نشان دهند.

آیا شما بیشتر Apple Music ، Spotify یا Amazon Music هستید؟

و در بقیه جهان ?

در کنار سیب, مورد دوم نسبت به تعداد مشترکین آن نسبتاً حیرت انگیز است, ترجیح می دهید اصطلاحات صاف تری مانند رشد 2 و میزان رضایتمندی داشته باشید .

رسماً, Apple Music طبق گفته Eddy Cue 60 میلیون مشتری پرداخت شده در سراسر جهان دارد, اما این رقم مربوط به مصاحبه سال 2019 است و ما گمان می کنیم که در 5 سال اوضاع مطلوب تکامل یافته است ، به ویژه با ورود اپل موسیقی کلاسیک. برای مقایسه, Spotify رقم 210 میلیون مشتری پرداخت شده در سراسر جهان را فاش کرده است.