Apple Music قیمت اشتراک های خود را افزایش می دهد به طوری که هنرمندان درآمد بیشتری کسب می کنند | مجله Trax ، توجه ، Apple Music ، Apple TV و Apple One افزایش می یابد! شمار

لطفا توجه داشته باشید ، Apple Music ، Apple TV و Apple One افزایش می یابد 

 • Apple Music Voice (فقط با سیری): 4.99 یورو در ماه ، مانند گذشته.
 • موسیقی دانشجویی اپل: مانند گذشته 5.99 یورو در هر ماه.
 • موسیقی اپل فردی: 10.99 یورو در ماه, به جای 9.99 یورو در هر ماه.
 • خانواده موسیقی اپل: 16.99 یورو در هر ماه, به جای 14.99 یورو در هر ماه.
 • موسیقی سالانه Apple: 109 یورو در سال, به جای 99 یورو در سال.

Apple Music قیمت اشتراک های خود را افزایش می دهد “به گونه ای که هنرمندان درآمد بیشتری کسب کنند”

با تورم اقتصادی ، اپل موسیقی تصمیم می گیرد قیمت اشتراک های خود را افزایش دهد و سپس قصد دارد تا هنرمندان را بهتر پاداش دهد.

بعد از حق بیمه YouTube ، اکنون نوبت اپل موسیقی – دومین پلت فرم پخش موسیقی موسیقی استفاده شده – برای اعلام تصمیم زیر است: قیمت اشتراک های آن را افزایش دهید تا بهتر به هنرمندان و نویسندگان آهنگساز کاتالوگ خود بپردازید. اشتراک ماهانه آن در ایالات متحده و برای افراد اکنون 10.99 دلار قیمت دارد و 1 دلار افزایش یافته است. اشتراک خانواده وی (با حداکثر پنج نفر) در هر ماه 14.99 تا 16.99 دلار خرج می کند. اشتراک سالانه که 99 دلار بود اکنون 109 دلار است. در مورد انگلستان ، برنامه های فردی و خانوادگی Apple Music به ترتیب 10.99 پوند و 16.99 پوند هزینه خواهد داشت ، در حالی که در اروپا ، قیمت آنها 10.99 یورو و 16 ، 99 € خواهد بود.

طبق اعلامیه اپل ارسال شده به CNN ، افزایش قیمت “است” به دلیل افزایش هزینه های مجوز و بنابراین ، هنرمندان و ترانه سراان برای پخش موسیقی خود چیزهای بیشتری کسب می کنند »». در واقع ، فشارهای کلان اقتصادی مانند تورم و عدم اطمینان اقتصادی به شدت به بخش فناوری وارد شد. در نتیجه ، بسیاری از شرکت ها به دنبال راه هایی برای تحریک درآمد خود هستند ، از جمله خدمات پخش ویدیویی مانند Netflix ، به عنوان مثال با معرفی اشتراک های تأمین شده توسط تبلیغات.

این اولین افزایش قیمت است که توسط اپل موسیقی از زمان راه اندازی آن در سال 2015 اعلام شده است. این شرکت همچنین برای اولین بار هزینه سرویس پخش Apple TV را افزایش می دهد ، که در سال 2019 راه اندازی شد. این خبر بدون خوشحال نیست دانیل اك – مدیرعامل رقیب مستقیم خود – Spotify ، كه اعلام می كند: ” وقتی رقبای ما قیمت های خود را افزایش می دهند ، برای ما واقعاً خوب است زیرا ، یک بار دیگر ، با تعهد عمیقی که داریم و پایین ترین میزان عدم اشتراک همه رقبا ، احتمالاً بهتر از آن خارج خواهیم شد »».

به تازگی ، Apple Music همچنین نام تجاری Palace Skateboards را به عنوان DJ Mixes on the Platform انتخاب کرده است.

لطفا توجه داشته باشید ، Apple Music ، Apple TV+ و Apple One افزایش می یابد !

منبع: سیب

اپل از راه اندازی به روزرسانی های جدید خود استفاده کرد تا با احتیاط قیمت اشتراک های پرچمدار خود را افزایش دهد. iCloud+ ، Apple Arcade و Apple Fitness+ از آن استفاده نمی شوند.

اپل پس از افزایش قیمت تقریباً تمام محصولات خود ، به خدمات خود حمله می کند. در بیشتر کشورها ، از جمله فرانسه ، اپل با احتیاط قیمت اشتراک خود را افزایش داده است (اما برخی از رسانه ها را در بالادست مانند 01NET آگاه می کند.com). Apple Music ، Apple TV+ و Apple One ، بسته نرم افزاری که همه چیز را گرد هم می آورد ، اکنون گران تر است. خدمات دیگر (بازی ، تناسب اندام+ و iCloud) با همان قیمت ها باقی می مانند.

قیمت جدید اشتراک های اپل

موسیقی اپل

قیمت دو گرانترین موسیقی اپل افزایش می یابد ، و همچنین اشتراک سالانه. در اینجا شبکه قیمت گذاری جدید است:

منبع: سیب

 • Apple Music Voice (فقط با سیری): 4.99 یورو در ماه ، مانند گذشته.
 • موسیقی دانشجویی اپل: مانند گذشته 5.99 یورو در هر ماه.
 • موسیقی اپل فردی: 10.99 یورو در ماه, به جای 9.99 یورو در هر ماه.
 • خانواده موسیقی اپل: 16.99 یورو در هر ماه, به جای 14.99 یورو در هر ماه.
 • موسیقی سالانه Apple: 109 یورو در سال, به جای 99 یورو در سال.

تلویزیون اپل+

سرویس پخش ویدیویی اپل ، به اتفاق آرا مانند آنچه که بهترین برنامه ها را در بازار ارائه می دهد ، ستایش می شود ، همچنین افزایش قیمت خوبی دارد. اکنون با میخانه ها بیش از Netflix هزینه دارد.

 • Apple TV+: 6.99 یورو در ماه, به جای 4.99 یورو در هر ماه.
 • Apple TV+ سالانه: 69 یورو در سال, به جای 49.99 یورو در سال.

یک سیب

Apple One بسته ای است که تمام خدمات اپل را با یک پیشنهاد واحد گرد هم می آورد. اپل سه فرمول مختلف را ارائه می دهد ، همه قیمت ها را تغییر می دهد:

 • یک سیب جداگانه: 16.95 یورو در هر ماه, به جای 14.95 یورو در هر ماه.
 • خانواده Apple One: 22.95 یورو در هر ماه, به جای 19.95 یورو در هر ماه.
 • Apple One Premium: 31.95 یورو در هر ماه, به جای 28.95 یورو در هر ماه.

افزایش قیمت با Apple One کمی پایین تر است ، این برند نوعی “هدیه” 1 یورو است.

11189363-EC11-41166E5-4FFBAA907D60

Apple Arcade ، Apple Fitness+ و iCloud+

خدمات دیگر اپل در حال تغییر قیمت نیست. بازی در ماه 4.99 یورو در هر ماه باقی مانده است ، تناسب اندام+ با 9.99 یورو در هر ماه و ICLOUD+ همان پیشنهادات را بدون افزایش ذخیره سازی حفظ می کند.

این اولین بار است که اپل از سال 2015 قیمت اشتراک خود را افزایش داده است ، سال راه اندازی Apple Music (به استثنای پیشنهاد دانشجویی ، که قبلاً 1 یورو گرفته بود). در سایر غول های خدمات ، این افزایش مکرر است. Netflix اغلب قیمت های خود را افزایش می دهد ، دیزنی+ قبلاً یک بار این کار را انجام داده است ، Spotify چندین پیشنهاد را آزمایش کرده است در حالی که آمازون اخیراً با تغییر قیمت فرمول اصلی خود ، بحث و جدال کرده است. اپل احتمالاً ترجیح می دهد همه کارها را برای ذخیره کاربران خود انجام دهد. این برند توضیح می دهد که همه چیز با افزایش هزینه های مجوز موسیقی Apple و بیشترین تعداد محتوای موجود در Apple TV مرتبط است+.

منبع: مونتاژ Numerama

سرویس SVOD برای شما چه کاری انجام شده است ? Netflix ، Disney+، Canal+، OCS: مقایسه 2023 پیشنهادات SVOD در فرانسه مقایسه ما را کشف کنید

آینده NUMERAMA به زودی فرا می رسد ! اما قبل از آن ، ما به شما احتیاج داریم. شما 3 دقیقه فرصت دارید ? به تحقیقات ما پاسخ دهید