Apple One – Apple ، بسته نرم افزاری اشتراک Apple One است که در بهار 2022 ارزش آن را دارد? | وابسته به اپلین

آیا بسته اشتراک Apple One در بهار 2022 ارزش آن را دارد

Contents

16 دلار.95 /ماه. هر ماه

یک سیب

Apple One تا شش اشتراک اپل با یک قیمت ماهانه پایین تر ، شامل حداکثر 2TB از ICLOUD+ ذخیره سازی. و با برنامه خانوادگی یا برنامه برتر ، می توانید از پنج نفر دیگر برای پیوستن به آنها دعوت کنید – با دسترسی خصوصی به همه دستگاه های آنها. به دست آوردن بیشتر هرگز آسان تر نبوده است. برای کمتر.

شخصی

16 دلار.95 /ماه. هر ماه

7 دلار در هر مگابایت صرفه جویی کنید. ** در مورد محتوای مورد علاقه خود و iCloud+ ذخیره سازی.

شخصی

16 دلار.95 /ماه. هر ماه

7 دلار در هر مگابایت صرفه جویی کنید. ** در مورد محتوای مورد علاقه خود و iCloud+ ذخیره سازی.

23 دلار نیست.96 /ماه. هر ماه

16 دلار.95 /ماه. هر ماه

خانواده

22 دلار.95 /ماه. هر ماه

9 دلار در هر مگابایت صرفه جویی کنید. ** در مورد iCloud+ ذخیره سازی و محتوای بیشتر برای کل خانواده.

با حداکثر پنج نفر به اشتراک بگذارید

خانواده

22 دلار.95 /ماه. هر ماه

9 دلار در هر مگابایت صرفه جویی کنید. ** در مورد iCloud+ ذخیره سازی و محتوای بیشتر برای کل خانواده.

با حداکثر پنج نفر به اشتراک بگذارید

31 دلار نیست.96 /ماه. هر ماه

22 دلار.95 /ماه. هر ماه

اولین

32 دلار.95 /ماه. هر ماه

26 دلار در هر مگابایت صرفه جویی کنید. ** در بیشترین ذخیره سازی iCloud+ و هر شش اشتراک اپل.

با حداکثر پنج نفر به اشتراک بگذارید

اولین

32 دلار.95 /ماه. هر ماه

26 دلار در هر مگابایت صرفه جویی کنید. ** در بیشترین ذخیره سازی iCloud+ و هر شش اشتراک اپل.

با حداکثر پنج نفر به اشتراک بگذارید

58 دلار نیست.94 /ماه. هر ماه

32 دلار.95 /ماه. هر ماه

بزرگترین انفجار ، پرخاشگرانه و انفجار برای جفت شما.

دارای صدای بلند+

حداکثر 2 تن از ذخیره سازی برای همه چیز ، از عکس ها و فیلم ها گرفته تا پشتیبان گیری از دستگاه و فیلم های امنیتی خانگی ، که در تمام دستگاه های شما همگام سازی شده است. به علاوه ویژگی های قدرتمند برای محافظت از حریم خصوصی شما.

تلویزیون اپل+

سریال ، فیلم های بلند ، سرگرمی بچه ها و موارد دیگر را از خلاق ترین ذهن در تلویزیون و فیلم – با نسخه های جدید اپل که هر ماه اضافه می شود ، تماشا کنید.

موسیقی اپل

بیش از 100 میلیون آهنگ و 30،000 لیست پخش را پخش یا بارگیری کنید. تجربه فضایی صوتی ، رادیو موسیقی اپل زنده و موسیقی کلاسیک بزرگ جهان
کاتالوگ – همه تبلیغات – رایگان.

قوس سیب

دسترسی نامحدود به بیش از 200 بازی فوق العاده سرگرم کننده ، همه بدون تبلیغات یا خرید -. به صورت آنلاین ، آفلاین و در دستگاه های اپل مورد علاقه خود بازی کنید.

تناسب اندام سیب+

تناسب اندام برای همه. هر راهی که می خواهید. از 12 نوع تمرین ، همه چیز از ضربه تا یوگا – و مراقبه نیز انتخاب کنید. با جلسات جدید هر هفته ، 5 تا 45 دقیقه اضافه می شود.

اخبار اپل+

دسترسی به صدها مجله و روزنامه های پیشرو ، اخبار محلی ، پوشش ورزشی و داستانهای صوتی با بهترین مقالات هفته.

پرسش? پاسخ.

چگونه می توانم برای اپل یک ثبت نام کنم?

اگر از آیفون با iOS 14 یا بعد از آن استفاده می کنید ، یک iPad با iPados 14 یا بعد از آن ، یا Mac با MacOS Big Sur یا بعد از آن ، برای ثبت نام در فروشگاه App ما روی اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید. اما به Setings> Accord> Subcript Manage بروید. و اگر این باعث صرفه جویی در هزینه شما شود ، ما به طور خودکار یک برنامه Apple One را هنگام ثبت نام در زمینه های اپل ، بر اساس زیرنویس هایی که قبلاً دارید ، توصیه می کنیم.

چه هزینه ای هزینه دارد? آیا این یک شرح ماهانه یا سالانه است?

Apple One یک سرویس زیرنویس ماهانه است و هیچ تعهد طولانی مدت ندارد. برنامه فردی 16 دلار است.95 در هر ماه ، برنامه خانواده 22 دلار است.95 در هر ماه ، و اولین برنامه 32 دلار است.95 در ماه. در مقایسه با پرداخت هزینه های شخصی ، این برنامه ها تخفیف حداکثر 44 ٪ را ارائه می دهند. شما می توانید اشتراک خود را در هر زمان حداقل یک روز قبل از تاریخ تمدید ماهانه خود لغو کنید و به پایان چرخه صورتحساب که پرداخت کرده اید دسترسی خواهید داشت.

چگونه می توانم به اشتراک های Apple One خود دسترسی پیدا کنم?

هنگامی که شما به صورت فرعی ، می توانید از اشتراک Apple One خود در هر مکانی که در دسترس باشد لذت ببرید ، شامل وب (Apple Music و Apple TV+) ، Apple TV و انتخاب تلویزیون های هوشمند (Apple Music ، Apple TV+و Apple Fitness+) ، Apple Watch (Apple Watch) Watch (Apple Watch (Apple Watch (Apple Watch (Apple Watch Fitness+)) ، دستگاه های Android (Apple Music) و سایر دستگاه های پخش شخص ثالث (Apple Music و Apple TV+).

آیا من یک آزمایش رایگان دریافت می کنم؟? و چه چیزی را شامل می شود?

هر اشتراک که قبلاً ندارید برای ماه اول اشتراک Apple One رایگان است. * اگر در حال حاضر هزینه هر یک از اشتراک ها را پرداخت می کنید ، تا زمانی که آزمایش Apple One انجام نشود ، به طور جداگانه برای آنها شارژ می شوید و به یک برنامه Apple One پرداخت می کنید. پس از آزمایش رایگان ، این طرح به طور خودکار به عنوان یک شرح ماهانه تمدید می شود. و هیچ تعهدی وجود ندارد – شما می توانید حداقل یک روز قبل از تاریخ تمدید ماهانه خود در مجموعه ها> Apple ID لغو کنید.

اگر به فضای ذخیره سازی بیشتر نیاز داشته باشم چه می شود?

شما می توانید ذخیره سازی iCloud اضافی را به طور جداگانه خریداری کنید تا مکمل آنچه در برنامه Apple One شما شامل می شود. بیشتر بدانید

آیا می توانم با خانواده ام به اشتراک بگذارم? چگونه می توانم آن را تنظیم کنم?

اگر برنامه برتر ORO Apple One Family Oro را دارید ، می توانید از اشتراک خانواده برای به اشتراک گذاشتن همه موارد شامل اشتراک های اپل با حداکثر پنج عضو خانواده دیگر بدون نیاز به به اشتراک گذاری رمز عبور خود استفاده کنید (اشتراک خانواده به طور خودکار اتفاق نمی افتد ؛ شما باید تنظیم کنید آن بالا). و Apple TV+ و Apple Arcade همیشه شامل اشتراک خانواده است ، حتی در یک برنامه جداگانه Apple. به اشتراک گذاری خانواده iCloud+ کمی متفاوت از اشتراک دیگر کار می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر روی اینجا ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید. برای تمام سابقه ای که به اشتراک می گذارید ، اعضای خانواده در تمام دستگاه های خود دسترسی خصوصی خواهند داشت – آنها فعالیت یکدیگر را نمی بینند یا به اسناد و پرونده های خصوصی یکدیگر دسترسی دارند. بیاموزید که چگونه به اشتراک گذاری خانواده راه اندازی کنید

چگونه می توانم بین اسکناس های فردی و زیر نسخه های اپل یک تغییر کنم?

انتقال آسان است. به سادگی مراحل ذکر شده در بالا را برای ثبت نام در Apple One دنبال کنید. هر اشتراک موجود که شامل می شود ، به طور خودکار بخشی از برنامه Apple One شما خواهد شد و دیگر برای آنها جداگانه ای صورت نمی گیرد. یک استثناء این است که اگر یک برنامه ICLOUD+ موجود دارید که شامل ذخیره سازی بیشتر از برنامه جدید Apple One شما است – در این صورت ، شما همچنان به جدایی شارژ می شوید اما می توانید آن را لغو کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر روی اینجا ضربه بزنید یا اینجا را کلیک کنید. اگر برنامه Apple One خود را در هر زمان لغو کنید ، این فرصت را خواهید داشت که هرگونه سابقه شخصی را که می خواهید نگه دارید ، انتخاب کنید ، و توپ خواهید بود. اشتراک های شما همه در جایی که ترک کرده اید ادامه خواهد یافت – شما محتوای سفارشی مانند لیست پخش Apple Music یا Apple TV+ Tails را از دست نخواهید داد.

سیب

  • * آزمایش رایگان Apple One فقط شامل اشتراک است که شما در حال حاضر از طریق یک آزمایش رایگان یا اشتراک از آن استفاده نمی کنید. پس از برنامه لغو آزمایش به طور خودکار تمدید می شود. محدودیت ها و شرایط دیگر اعمال می شود.
  • ** پس انداز بر اساس قیمت گذاری استاندارد ماهانه برای اشتراک های جداگانه خریداری شده.
  • Apple Fitness+ مورد نیاز سال آیفون 8 یا بعد از آن یا Apple Watch Series 3 یا بعد از.
  • برای به دست آوردن جدیدترین ویژگی ها ، اطمینان حاصل کنید که دستگاه های شما آخرین نسخه نرم افزاری را اجرا می کنند.

آیا بسته اشتراک Apple One در بهار 2022 ارزش آن را دارد?

ویلیام گالاگر

ویلیام گالاگر | 10 مارس 2022

فقط یک ضربه مانند “تد لاسو” طول می کشد تا یک سرویس به طرز چشمگیری جذاب تر شود. اعتبار: اپل

هزینه یک مجموعه خدمات Apple One از زمان راه اندازی تغییر کرده است ، اما این سرویس ها رشد کرده اند. در اینجا نحوه تصمیم گیری در مورد این که ارزش خرید بسته نرم افزاری را در سال 2022 دارد آورده شده است.

اپل آبها را بر سر خدمات خود لکه دار کرده است ، آزمایش های رایگان خود را تغییر می دهد ، یا در هنگام دانشجویی ، به موارد گسترده می دهد ، یا یک اپل واچ را بدست آورده اید ، و غیره. با این حال ، در بعضی از مواقع ، شما نمی خواهید یک حیله گر باشید ، شما تمام دستگاه ها را به دست می آورید ، و پس از آن می توانید هزینه کامل Apple One را بپردازید.

اپل یکی از سه شخص ثالث تشکیل شده است که تعداد فزاینده ای در هر یک ارائه می دهد. کل خدمات اپل موجود عبارتند از:

  • موسیقی اپل
  • تلویزیون اپل+
  • تناسب اندام سیب+
  • اخبار اپل+
  • قوس سیب
  • ذخیره سازی اضافی iCloud

هنگامی که از تمام آزمایشات رایگان خارج شدید ، هزینه خرید Everthing به طور جداگانه 54 دلار خواهد بود.94 در ماه. شما می توانید با خرید برنامه Apple Fitness+ سالانه ، که 79 دلار است ، کمی آن را ژاکت دهید.99 در سال به معنای هزینه معادل هر ماه 6 دلار است.70. این وای کل هزینه را به 51 دلار تبدیل می کند.65 در ماه.

برای به دست آوردن تمام خدمات یکسان در بسته نرم افزاری Apple One ، شما باید فقط 29 دلار بپردازید.95 در هر ماه و اولین ردیف را بدست آورید. این صرفه جویی در 24 دلار است.99 (21 دلار طلا.70 اگر سالانه در حال خرید تناسب اندام هستید.)

بنابراین اگر می خواهید Everthing ، یا رئیس یک گروه به اشتراک گذاری خانواده iCloud باشید ، Apple One یک معامله است. برو حالاش کن.

اما به همان اندازه که اپل دوست دارد همه ما از تمام خدمات خود استفاده کنیم ، نیازها و خواسته ها و بودجه های ما متفاوت است. و خود خدمات نیز به طور پیوسته تغییر یافته و بهبود یافته اند.

سپس این سؤال که یک اپل از کجا تعجب می کند همیشه به چه خدماتی می خواهید و از آنها استفاده می کنید ، همچنین بستگی به این دارد که کدام یک از سه سوم را در نظر بگیرید.

خدمات در اپل یک

خدمات در اپل یک

آنچه در یک برنامه جداگانه اپل وجود دارد

با قیمت 14 دلار.95 در هر ماه ، برنامه جداگانه Apple One شما را به موسیقی اپل (نه نسخه اشتراک خانواده) ، اپل تلویزیون+، اپل آرکاد و iCloud با فضای 50 گیگابایتی می رساند.

موسیقی اپل برای افراد 9 دلار هزینه دارد.99 در هر ماه ، که هر دو Apple TV+ و Apple Arcade 4 دلار هستند.99 هر ماه. هزینه 50 گیگابایت فضای iCloud در خارج از بسته Apple One 0 دلار است.99.

بنابراین اگر از تمام خدمات در برنامه فردی استفاده کرده اید ، 14 دلار.95 شما 6 دلار پس انداز می کنید.01 ، و برنامه فردی یک معامله واضح خواهد بود.

با این حال ، واقعاً ، برنامه فردی فقط در صورت تمایل به موسیقی ، 50 گیگابایت iCloud و حداقل یکی از Eith Apple TV+ یا Apple Arcade ارزش آن را دارد. اگر فضای ذخیره سازی iCloud را نمی خواهید ، برنامه فردی 3 سنت بیشتر از خرید Apple Music و Eith Apple TV+ یا Apple Arcade به طور جداگانه است.

این که آیا شما Apple TV+ یا Apple Arcade را می خواهید به وضوح به شما بستگی دارد. هر دو سرویس ، همچنان به گسترش Sincerech ادامه داده اند.

در حال حاضر Apple Arcade بیش از 200 بازی ارائه می دهد ، در حالی که Apple TV+ هنوز هم یک کتابخانه کوچک در مقایسه با سایر خدمات جریان دارد. هدف وابسته به اپلین درست از همان ابتدا گفت که اندازه کتابخانه است که واقعاً مهم است ، جایی است که جریان یا یک شرکت پخش یک ضربه واقعی دارد.

Apple TV+ هنگامی که “Ted Lasso” گرفت و از آن زمان به یک سرویس قوی تبدیل شد. بیشتر این به تازگی Baseball Major League را اضافه کرده است ، که اگر طرفدار ورزش باشید ممکن است نتیجه ای باشد ، اما اگر طرفدار ورزش با یک Apple TV+ Subction باشید ، یک نتیجه است.

با این حال ، یک خروجی دیگر با برنامه فردی وجود دارد و این فقط شامل Apple TV+ و Apple Arcade است. اگر فقط کمی بیشتر ، به طور خاص به اشتراک گذاری خانواده Apple Music و 200 گیگابایت Icloud Storage می خواهید ، باید برنامه خانواده را خریداری کنید.

آنچه در برنامه خانوادگی Apple One وجود دارد

برنامه خانواده Apple One هیچ سرویس اضافی به ارمغان نمی آورد ، آن فردی است که دارای دو تغییر است. آنها برای تغییر آرامش ، در جایی که ارزش خرید برنامه یا پرداخت جداگانه برای خدمات را دارد ، تغییر می کنند.

برای برنامه خانواده 19 دلار.95 در هر ماه ، شما Apple Music Tier را دریافت می کنید ، که معمولی 14 دلار است.99. بیشتر شما 200 گیگابایت ذخیره سازی iCloud را دریافت می کنید ، که در غیر این صورت 2 دلار برای شما هزینه دارد.99 در ماه.

Boutht به طور جداگانه ، پس از آن ، 200 گیگابایت ICloud Storage و Apple Music Family 17 دلار هزینه دارد.98 ، که 1 دلار است.97 بیشتر از برنامه خانوادگی Apple One.

اما برنامه خانوادگی Apple One نیز شامل Apple TV+ و Apple Arcade است. اگر یکی از این موارد را استفاده کنید یا می خواهید ، برنامه خانواده 3 دلار برای شما صرفه جویی می کند.02. اگر از غرفه استفاده می کنید و می خواهید ، پس انداز 8 دلار است.01.

Apple TV+ و Apple Arcade هر دو خدمتی هستند که طیف وسیعی از پاسخ ها را استخراج می کنند. شما می توانید یک طرفدار باشید ، به هیچ وجه نمی توانید علاقه ای داشته باشید ، اما یک شانس قوی وجود دارد که شما در جایی در وسط با بازی عجیب و غریب یا نمایش تلویزیونی هستید.

با ذخیره سازی iCloud ، یا به آن احتیاج دارید یا این کار را می کنید. در این حالت ، می تواند در برنامه Apple One یا بالشتک در BOON EITH EITH باشد.

Apple Arcade در حال اضافه کردن بازی های مشهور است

Apple Arcade در حال اضافه کردن بازی های مشهور است

اگر نمی خواهید 200 گیگابایت ICloud Storage ، پس از برنامه Family Apple Music و Apple TV+ و Apple Arcade برای برنامه Family Apple One برای صرفه جویی در هزینه خود بخواهید. انجام این کار به این معنی است که برنامه خانوادگی Apple One کاملاً سه گانه ارزان تر است.

اما پس از آن سه سنت ارزان تر است ، به علاوه همچنین داشتن یک پرداخت در هر ماه در یک زمان راحت تر است. و ممکن است اکنون از تمام خدمات یا iCloud استفاده نکنید ، اما ممکن است بعداً – و به خصوص اگر آنها قبلاً هزینه های خود را پرداخت کرده اند و منتظر شما هستند.

و خانواده به شما امکان می دهد تمام خدمات را با حداکثر پنج مشهور دیگر به اشتراک بگذارید. به نظر می رسد این معامله مهم نیست ، اما به استثنای موسیقی اپل ، همه اجازه می دهند حتی در صورت جداگانه به اشتراک بگذارند.

آنچه در برنامه برتر Apple One وجود دارد

برنامه برتر Apple One تنها لایه ای است که خدمات بیشتری را در کنار همان موسیقی Apple Music ، Apple TV+، Apple Arcade و Icloud Storage اضافه می کند. ذخیره سازی iCloud اکنون 2TB است که به طور جداگانه 9 دلار برای شما هزینه می کند.99 در ماه. و Apple Music نسخه اشتراک خانواده است.

شما نمی توانید آن را خاموش کنید ، هر چند. شما می توانید به داشتن موسیقی اپل فقط برای شما برگردید ، و اگر نمی خواهید آن را کاهش دهید.

به همین ترتیب ، شما گزینه ای برای کاهش خدمات اضافی ندارید. برنامه اول اپل Apple News+و Apple Fitness را اضافه می کند+. باز هم ، همچنین به شما امکان می دهد همه آنها را با حداکثر پنج مشهور دیگر به اشتراک بگذارید.

سوال این است که شما Apple News+ و Apple Fitness را می خواهید+. به طور جداگانه ، هر دو 9 دلار هستند.99 در هر ماه ، اگرچه تناسب اندام+ آن گزینه سالانه را دارد که هزینه هر ماه را به حدود 6 دلار کاهش می دهد.70.

برنامه اول اپل 29 دلار هزینه دارد.95 در ماه. برای اینکه این ارزشمند باشد ، باید حداقل از سه سرویس استفاده کنید و بخواهید.

اگر یکی از این موارد 14 دلار باشد.99 نسخه خانوادگی Apple Music ، پس می توانید فقط Apple TV+ و Apple Arcade را بخواهید. این بار برای خرید جدایی آنها با 3 سنت کمتر وارد می شود ، اما فقط این ، و در سایر خدمات باید بیش از 3 سنت ارزش برای شما داشته باشد.

به همین ترتیب ، اگر از نسخه خانواده Apple Music و فقط یکی از 9 دلار دیگر استفاده می کنید.99 سرویس ، شما با خرید بسته نرم افزاری 2 سنت هستید. اما اگر تمام آنچه می خواهید دو از 9 دلار است.99 سرویس ، شما 9 دلار خواهید بود.97 بهتر است آنها را به طور جداگانه خریداری کنید.

با این حال ، وقتی می خواهید سه از 9 دلار.99 سرویس ، یا ترکیبی از نسخه خانواده Apple Music و یک 9 دلار.99 به علاوه یک 4 دلار.99 سرویس ، بسته نرم افزاری ارزشش را دارد.

این فقط مربوط به هزینه نیست

اگر برای صرفه جویی در هر پول برای خرید یک بسته نرم افزاری Apple One می روید ، این همان انتخاب شما است. اما اینها همه خدمات هستند ، آنها دستگاه نیستند ، و چیزی که با خدمات وجود دارد این است که ارزش آنها می تواند بسیار سحابی تر باشد.

آنها نیز رشد می کنند. Apple Fitness+ هر هفته تمرینات جدیدی را اضافه می کند ، Apple Arcade به طور مرتب بازی های جدید را اضافه می کند. و به نظر می رسد Apple TV+ از Leacluster به یک پخش کننده واقعاً رقابتی با محتوای سرپرست و با کیفیت رفته است.

تیفانی هادیش در

تیفانی هادیش در “پس از آن”

شاید تنها چیزی که شما در Apple TV+ دوست داشتید “پس از آن بود.”سپس برای هشت آخر هفته ، Apple TV+ ارزش آن را برای شما داشت و 44 هفته از سال اینطور نبود. با اخبار+ و تناسب اندام+ یکسان است ، می توانید در امواج استفاده و لذت بردن از آنها بروید ، یا نه.

هیچ نکته ای برای پرداخت آنچه شما هرگز استفاده نمی کنید وجود ندارد. اما یک مزیت اصلی خرید بسته نرم افزاری Apple One این است که اگر شما یک سرویس دارید ، می توانید با هوی و هوس از داخل آن غرق شوید و از آن خارج شوید.

و نتیجه این خواهد بود که شما در نهایت از خدمات اپل بیشتر استفاده می کنید.