Apple One – Apple (FR) ، اشتراک و صورتحساب – کمک اپل اپل

صورتحساب و اشتراک

Contents

اگر در تلاش نیستید بسته iCloud+خود را خاتمه دهید ، فاکتور خود را پیدا کنید:

یک سیب

Apple One شامل پنج اشتراک اپل برای یک نرخ واحد و کاهش ماهانه از جمله حداکثر 2 TB ICLOUD است+. با بسته خانواده یا بسته حق بیمه ، می توانید آن را تا پنج نفر دیگر به اشتراک بگذارید. و هر عضو از دسترسی خصوصی به همه دستگاه های خود بهره می برد. لذت بردن از بیشتر هرگز آسان تر نبوده است. برای کمتر.

شخصی

16.95 یورو در ماه در هر ماه

7 €/ماه را صرفه جویی کنید ** در محتوای مورد علاقه خود و ذخیره سازی iCloud+.

جزئیات قیمت را مشاهده کنید

شخصی

16.95 یورو در ماه در هر ماه

7 €/ماه را صرفه جویی کنید ** در محتوای مورد علاقه خود و ذخیره سازی iCloud+.

23.96 یورو در ماه نیست

16.95 یورو در ماه در هر ماه

خانواده

22.95 یورو در ماه در هر ماه

صرفه جویی در 9 €/ماه ** در یک فضای ذخیره سازی و محتوای برتر ICLOUD+ برای کل خانواده.

از حداکثر پنج نفر استفاده کنید

جزئیات قیمت را مشاهده کنید

خانواده

22.95 یورو در ماه در هر ماه

صرفه جویی در 9 €/ماه ** در یک فضای ذخیره سازی و محتوای برتر ICLOUD+ برای کل خانواده.

از حداکثر پنج نفر استفاده کنید

31.96 یورو در ماه نیست

22.95 یورو در ماه در هر ماه

حق بیمه

31.95 یورو /ماه در هر ماه

صرفه جویی در 17 یورو در ماه ** در iCloud+ بزرگترین و پنج اشتراک اپل.

از حداکثر پنج نفر استفاده کنید

جزئیات قیمت را مشاهده کنید

حق بیمه

31.95 یورو /ماه در هر ماه

صرفه جویی در 17 یورو در ماه ** در iCloud+ بزرگترین و پنج اشتراک اپل.

از حداکثر پنج نفر استفاده کنید

48.95 یورو در ماه نیست

31.95 یورو /ماه در هر ماه

برای سرگرمی خود مقداری خواهید داشت.

دارای صدای بلند+

حداکثر 2 برای ذخیره سازی برای نگه داشتن عکس ها ، فیلم ها ، دستگاه های پشتیبان گیری دستگاه ها ، ضبط دوربین های نظارتی و موارد دیگر. همه چیز در تمام دستگاه های شما هماهنگ شده است ، و ویژگی های قدرتمند از حریم خصوصی شما محافظت می کند.

تلویزیون اپل+

به سریال ، فیلم های بلند ، نمایش های جوانان و سایر مطالب تصور شده توسط خلاق ترین ذهن تلویزیون و سینما نگاه کنید. و هر ماه از اخبار اصلی اپل لذت ببرید .

موسیقی اپل

از بیش از 100 میلیون آهنگ و 30،000 لیست پخش ، برای گوش دادن به جریان یا بارگیری استفاده کنید. Apple Music Radio Live و بزرگترین کاتالوگ موسیقی کلاسیک در جهان را کشف کنید. بدون هیچ تبلیغاتی.

قوس سیب

از دسترسی نامحدود به بیش از 200 بازی جذاب ، بدون میخانه یا خرید یکپارچه استفاده کنید. در دستگاه های اپل مورد علاقه خود به صورت آنلاین یا آفلاین بازی کنید.

تناسب اندام سیب+

تناسب اندام برای همه. و در آزادی کامل. انتخاب خود را از 12 نوع تمرین ، از HIIT تا یوگا انجام دهید. بدون فراموش کردن مراقبه. و هر هفته 5 تا 45 دقیقه جلسات جدیدی را کشف کنید.

پرسش ? پاسخ ها اینجا هستند.

نحوه عضویت در اپل ?

اگر از آیفون با iOS 14 (یا بعد از آن) استفاده می کنید ، یک iPad با iPados 14 (یا بعد از آن) یا Mac با Big Macos (یا بعد) ، برای عضویت در فروشگاه App اینجا را لمس کنید یا کلیک کنید. یا به تنظیمات> حساب> مدیریت اشتراک بروید. و اگر در چندین اشتراک Apple مشترک شوید و یک بسته Apple One از آن سودمندتر است ، بسته به اشتراک که قبلاً دارید ، به طور خودکار توصیه ای دریافت خواهید کرد.

قیمت آن چند است ? آیا این یک اشتراک ماهانه یا سالانه است ?

Apple One یک سرویس با اشتراک ماهانه و بدون تعهد طولانی مدت است. بسته های فردی ، خانوادگی و حق بیمه به ترتیب 16.95 یورو ، 22.95 یورو و 31.95 یورو در هر ماه هزینه دارند. این بسته ها می توان از کاهش حداکثر 35 ٪ در مقایسه با پرداخت اشتراک های جداگانه بهره مند شد. شما می توانید اشتراک خود را در هر زمان ، حداکثر روز قبل از تاریخ تمدید ماهانه خود فسخ کنید. شما تا پایان دوره صورتحساب دسترسی خود را به سرویس حفظ خواهید کرد.

نحوه دسترسی به اشتراک های Apple One من ?

پس از اشتراک اشتراک شما ، می توانید از خدمات Apple One خود در هر کجا که در دسترس باشد ، یعنی در وب (Apple Music و Apple TV+) ، در Apple TV و برخی از تلویزیون های متصل (Apple Music ، Apple TV+ و Apple Fitness+) استفاده کنید. در Apple Watch (Apple Fitness+) ، در دستگاه های Android (Apple Music) و سایر دستگاه های جریان حزبی سوم (Apple Music و Apple TV+).

آیا من حق یک آزمایش رایگان را دارم ? و اگر چنین است ، چه چیزی شامل می شود ?

تمام اشتراک هایی که قبلاً ندارید در ماه اول اشتراک Apple One * رایگان است . اگر در حال حاضر در یکی از اشتراک ها مشترک هستید ، تا پایان دوره آزمایش اپل یکی به طور جداگانه صورتحساب می شود و شما به اشتراک Apple One می روید. در پایان دوره آزمایشی ، اشتراک به طور خودکار هر ماه تمدید می شود. همه ، بدون تعهد: شما می توانید اشتراک خود را ، حداکثر روز قبل از تاریخ تمدید ماهانه خود ، با مراجعه به تنظیمات> شناسه اپل خاتمه دهید.

چه اتفاقی می افتد اگر من به یک بسته بندی بزرگتر iCloud Storage نیاز دارم ?

برای تکمیل بسته موجود در Apple One Pack خود می توانید در یک بسته اضافی ICloud به طور جداگانه مشترک شوید. بیشتر بدانید

آیا می توانم اشتراک را با خانواده ام به اشتراک بگذارم ? نحوه ادامه ?

اگر در خانواده Apple One یا Premium Pack مشترک شده اید ، می توانید تمام اشتراک های اپل موجود را با پنج عضو خانواده با استفاده از اشتراک خانواده به اشتراک بگذارید ، بدون اینکه رمز ورود خود را برقرار کنید (اشتراک خانواده اتوماتیک نیست ، این به عهده شماست). اگر در یک بسته جداگانه Apple One مشترک شده اید ، اشتراک خانواده به طور خودکار با Apple TV+ و Apple Arcade در دسترس است. اشتراک خانواده برای iCloud+ متفاوت از سایر اشتراک ها کار می کند ، برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را لمس یا کلیک کنید. اعضای خانواده از دسترسی خصوصی به اشتراک هایی که به اشتراک می گذارید ، از همه دستگاه های خود بهره مند می شوند. فعالیت های مربوطه از سایر اعضای قابل مشاهده نیست و پرونده ها و اسناد خصوصی آنها غیرقابل دسترسی است. نحوه پیکربندی اشتراک خانواده را ببینید

چگونه اشتراک های جداگانه خود را در اشتراک Apple One گروه بندی کنم ?

هیچ چیز ساده تر نیست. فقط مراحل توضیح داده شده در بالا را دنبال کنید تا در Apple One مشترک شوید. تمام اشتراک های فعلی شما به طور خودکار در Apple One Pack شما گنجانده می شود و دیگر آنها به طور جداگانه به شما صورتحساب نمی شوند. فقط یک استثنا وجود دارد: اگر قبلاً یک بسته iCloud+ دارید که ظرفیت ذخیره سازی آن از بسته جدید Apple One شما بیشتر است ، به طور جداگانه همچنان صورتحساب می شود ، اما شما امکان خاتمه آن را دارید. برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را لمس کنید یا اینجا را کلیک کنید. اگر تصمیم دارید اشتراک خود را در Apple One خاتمه دهید ، امکان انتخاب اشتراک های جداگانه ای را که می خواهید نگه دارید ، خواهید داشت. سپس اینها به طور جداگانه به شما صورتحساب می شوند و همه چیز مانند آن حفظ می شود. بنابراین شما محتوای شخصی خود را مانند لیست پخش Apple Music یا لیست های Apple TV خود از دست نخواهید داد+.

سیب

 • * آزمایش رایگان Apple One فقط شامل خدماتی است که شما در حال حاضر در زمینه آزمایش رایگان یا اشتراک از آن استفاده نمی کنید. در صورت خاتمه ، اشتراک در پایان دوره آزمایشی به طور خودکار تمدید می شود. محدودیت ها و شرایط دیگر اعمال می شود.
 • ** پس انداز بر اساس قیمت های استاندارد ماهانه اشتراک ها به طور جداگانه مشترک است.
 • Apple Fitness+ نیاز به آیفون 8 (یا مدل بعدی) یا یک سری Watch Series 3 (یا مدل بعدی) دارد که با آیفون 6S (یا مدل بعدی) دوقلوی شده است.
 • Apple Fitness+ جلسات ورزش و مدیتیشن به زبان انگلیسی است. زیرنویس ها به زبان فرانسه ، اسپانیایی ، آلمانی ، ایتالیایی ، روسی و پرتغالی از برزیل موجود است.
 • برای استفاده از آخرین ویژگی ها ، بررسی کنید که جدیدترین نسخه نرم افزاری روی دستگاه های شما نصب شده است.

همچنین می توانید در یک فروشگاه اپل یا در یک فروشنده خرید کنید. یا با شماره 0800 046 046 تماس بگیرید.

کپی رایت © 2023 Apple Inc. کلیه حقوق محفوظ است.

 • توافق محرمانه
 • استفاده از کوکی ها
 • شرایط استفاده
 • فروش و بازپرداخت
 • اطلاع قانونی
 • نقشه سایت

صورتحساب و اشتراک

شما می توانید یک اشتراک اپل یا اشتراک را که در یک برنامه مشترک شده اید ، مستقیماً در فروشگاه App در دستگاه خود خاتمه دهید.

درخواست بازپرداخت

برخی از خریدها می توانند واجد شرایط بازپرداخت باشند. برای درخواست یکی ، روی پیوند زیر کلیک کنید ، وارد شوید و “درخواست بازپرداخت” را انتخاب کنید.

با تاریخچه خریدهای خود مشورت کنید

تاریخچه برنامه ها ، اشتراک ها ، قطعات موسیقی و سایر مطالب را که در فروشگاه App و فروشگاه iTunes خریداری کرده اید ، پیدا خواهید کرد.

اطلاعات پرداخت خود را مدیریت کنید

روشهای پرداخت ثبت شده را نمایش دهید ، سفارش روش های پرداخت خود را تغییر دهید یا اطلاعات صورتحساب خود را به روز کنید.

اگر از روش پرداخت شما امتناع ورزید

اگر نمی توانید در فروشگاه App یا فروشگاه iTunes خرید کنید ، یک روش پرداخت جدید اضافه کنید یا اطلاعات پرداخت خود را به روز کنید.

هزینه های صورتحساب را بررسی کنید

نحوه مشورت با سابقه خریدهای خود را پیدا کنید و هزینه های موجود در صورت حساب Apple خود را بررسی کنید.

دستگاه فرزند خود را پیکربندی کنید

به کودک خود کمک کنید تا با استفاده از شناسه اپل خود به دستگاه اپل متصل شود ، یک کد دسترسی برای دستگاه خود ایجاد کنید و از اشتراک خانواده برای دسترسی به برنامه ها و محتوای خریداری شده استفاده کنید.

به همه دستگاه های خود به خریدها دسترسی پیدا کنید

پس از ورود به سیستم با استفاده از شناسه اپل ، می توانید برنامه ها ، موسیقی ، فیلم ها و سریال هایی را که قبلاً خریداری کرده اید بارگیری کنید.

درباره بخشنامه خدمات پرداخت

در اروپا ، شما ممکن است مجبور شوید خریدها را تأیید کنید یا داده های صورتحساب خود را از بانک یا صادرکننده کارت خود اصلاح کنید.

اگر می خواهید اشتراک اپل را خاتمه دهید

نحوه خاتمه اشتراک اپل یا اشتراک مشترک با یک برنامه برای فروشگاه App را پیدا کنید.

اشتراک اپل را خاتمه دهید

اشتراک در iPhone یا iPad خود را خاتمه دهید

دکمه مشترک در تنظیمات آیفون

 1. تنظیم را باز کنید.
 2. نام خود را لمس کنید.
 3. اشتراک های لمسی.
 4. اشتراک مربوطه را لمس کنید.
 5. لغو اشتراک را لمس کنید. برای یافتن دکمه اشتراک لغو ، ممکن است مجبور شوید به پایین صفحه بروید. اگر دکمه Cancel ظاهر نشود یا پیام انقضا به رنگ قرمز نمایش داده شود ، این بدان معنی است که اشتراک قبلاً خاتمه یافته است.

اشتراک در MAC خود را خاتمه دهید

دکمه Couring در کنار اشتراک در فروشگاه App Mac

 1. فروشگاه برنامه برنامه را باز کنید.
 2. روی نام خود کلیک کنید. اگر نام شما ظاهر نمی شود ، روی Connect کلیک کنید.
 3. روی تنظیمات حساب کلیک کنید.
 4. به بخش اشتراک بروید ، سپس روی مدیریت کلیک کنید.
 5. در کنار اشتراک انتخاب شده ، روی اصلاح کلیک کنید.
 6. روی اشتراک Exervie کلیک کنید. اگر دکمه خاتمه یا خاتمه اشتراک نمایش داده نشود ، این بدان معنی است که اشتراک قبلاً خاتمه یافته است.

اشتراک در رایانه ویندوز خود را دوباره پر کنید

دکمه گرفتن دکمه در iTunes

 1. در رایانه شخصی خود ، iTunes را باز کنید. اگر iTunes ندارید ، نحوه بارگیری iTunes را برای ویندوز پیدا کنید.
 2. از نوار منو واقع در بالای پنجره iTunes ، حساب را انتخاب کنید ، سپس به حساب من مراجعه کنید.
 3. به بخش تنظیمات دسترسی پیدا کنید. با توجه به اشتراک ها ، روی مدیریت کلیک کنید.
 4. اشتراک را که می خواهید خاتمه دهید پیدا کنید ، سپس روی اصلاح کلیک کنید.
 5. روی اشتراک Exervie کلیک کنید. اگر دکمه خاتمه یا خاتمه اشتراک نمایش داده نشود ، این بدان معنی است که اشتراک قبلاً خاتمه یافته است.

شما نمی توانید اشتراک را که می خواهید خاتمه دهید پیدا کنید ?

اگر در تلاش نیستید بسته iCloud+خود را خاتمه دهید ، فاکتور خود را پیدا کنید:

 1. به دنبال اصطلاحات “اپل اپل” در ایمیل های خود باشید.
 2. در صورتحساب اشتراک ، بررسی کنید که از شناسه اپل استفاده شده است.

فاکتور دریافت شده از طریق پست الکترونیکی نشان دهنده شناسه اپل که برای خرید از اپل استفاده شده است

 • اگر شناسه اپل یکی از اعضای خانواده در فاکتور ظاهر شد ، از این شخص بخواهید مراحل توصیف شده در این مقاله را برای خاتمه اشتراک دنبال کند. شما نمی توانید اشتراک یکی از اعضای خانواده را فسخ کنید.
 • اگر از شناسه اپل دیگری استفاده می کنید و در فاکتور ظاهر می شود ، با این شناسه ارتباط برقرار کرده و مراحل شرح داده شده در این مقاله را دنبال کنید تا اشتراک را خاتمه دهید.
 • اگر نمی توانید فاکتور اپل خود را پیدا کنید ، ممکن است در این اشتراک در یک شرکت دیگر مشترک شده باشید. برای شناسایی شرکتی که شارژ می کنید ، صورت حساب حساب بانکی یا کارت اعتباری خود را بررسی کنید. برای خاتمه اشتراک ، باید با شرکت ایجاد این صورتحساب تماس بگیرید.

با Apple Assist تماس بگیرید

درباره اشتراک

 • اگر در اشتراک قیمت رایگان یا کاهش یافته مشترک شده اید ، و نمی خواهید آن را تمدید کنید ، حداقل 24 ساعت قبل از پایان آزمون آن را خاتمه دهید.
 • روش خاتمه اشتراک در برخی از کشورها و مناطق کمی متفاوت است. در مورد شرایط خاص که در آلمان ، اسرائیل ، آفریقای جنوبی و ترکیه کاربرد دارد اطلاعات بیشتری کسب کنید.

اطلاعات مربوط به محصولاتی که توسط اپل تولید نشده اند ، یا به وب سایت های مستقل که توسط اپل بررسی نشده و مورد آزمایش قرار نمی گیرند ، فقط به عنوان یک نشانه ارائه شده است و هیچ توصیه ای را تشکیل نمی دهد. اپل نمی تواند مسئولیت استفاده از چنین سایت ها یا محصولات شخص ثالث یا عملکرد آنها را بر عهده بگیرد. اپل به هیچ وجه قابلیت اطمینان یک وب سایت شخص سوم یا صحت اطلاعاتی را که دومی ارائه می دهد تضمین نمی کند. برای اطلاعات بیشتر با تامین کننده تماس بگیرید.