Apple Pay Boursorama: نظر ، عملیات و معاملات خوب!, Boursorama و Apple Pay: در اینجا نحوه استفاده از پرداخت تلفن همراه است

Apple Pay with Boursorama: نحوه پرداخت با تلفن هوشمند خود


منابع اضافی ما:

Apple Pay Boursorama: هر آنچه را که باید در مورد پرداخت تلفن همراه بدانید

شما به پیشنهاد علاقه دارید پرداخت تلفن همراه Apple Pay Boursorama Bank ? تو در جای درستی هستی :).

Boursorama Banque از نظر پرداخت تلفن همراه و ابزارهای دیجیتالی به طور کلی یکی از مجهزترین بانکهای آنلاین است. بنابراین منطقی بود که برای به اشتراک گذاشتن با مشتریان خود با پرداخت موبایل Apple Pay ، کار کند ، به همه صاحبان یک آیفون به همه صاحبان بورسوراما اجازه می دهد بدون تماس با کارت بانکی خود ، خریدهای خود را بپردازند.

با این حال ، چگونه پرداخت موبایل بانک Boursorama با Apple Pay کار می کند ? نحوه اضافه کردن کارت به کیف پول سیب ? محدودیت های پرداخت چیست ? آیا ضمانت های ویزا کارت کارت Boursorama با پرداخت Apple Pay معتبر است ? ایمن است ? بنابراین بسیاری از سؤالات که در پرونده خود در مورد پرداخت Apple Pay در Boursorama Banque پاسخ خواهیم داد.

و برای بیشترین عجله ، در اینجا یک جدول خلاصه ای از آنچه شما باید در مورد بورسوراما و اپل پرداخت کنید ، آورده شده است:

Apple Pay / Boursorama Bank: نکات کلیدی

Boursorama با Apple Pay سازگار است ?

Boursorama Banque با Apple Pay سازگار است. برای استفاده از آن ، شما باید با کارت بانکی فعال در Boursorama مشتری باشید و آن را در کیف پول خود ضبط کنید. پس از انجام این مرحله ، می توانید از آیفون یا اپل واچ خود به عنوان پرداخت بدون تماس استفاده کنید. با این حال ، آیفون شما باید با شناسه صورت یا شناسه لمس سازگار باشد.

Apple Pay با Boursorama Banque: آنچه شما باید بدانید

در اینجا تمام اطلاعاتی که باید در مورد Apple Pay با Boursorama Banque بدانید: عملکرد آن ، برای فعال کردن آن ، دستگاه های سازگار با آیفون ، نحوه استفاده روزانه ، جنبه های مربوط به امنیت ، محدودیت پرداخت Apple Pay .. ! ��

�� چگونه Apple Pay با Boursorama کار می کند ?

عملکرد Apple Pay با Boursorama Banque بسیار ساده است. ابتدا باید کارت بانکی Boursorama Banque خود را به کیف پول خود به آیفون خود اضافه کنید. سپس می توانید از iPhone یا Apple Watch خود به عنوان وسیله پرداخت بدون تماس استفاده کنید ، با اعتبارسنجی معامله با Touch ID یا شناسه Face ، به تلفن هوشمند یا ساعت متصل به TPE نزدیک شوید.

عملیات پرداخت اپل با بورسوراما

سرانجام ، توجه داشته باشید که تمام بیمه ویزا و کمک کارت بانکی Boursorama Banque شما یکسان هستند که آیا با استفاده از کارت شما یا پرداخت موبایل در صورت بروز یک درخشش یکسان است. پرداخت موبایل نیز می تواند در خارج از کشور استفاده شود. اگر نگرانی را برآورده کردید ، می توانید از همان بیمه و ویزا و کمک استفاده کنید که گویی از کارت خود استفاده کرده اید.

�� سازهای سازگار با Apple Pay از طریق بورسوراما چیست ?

در اینجا لیست دستگاه های سازگار با Apple Pay از طریق Boursorama Banque وجود دارد ::

 • مدل های آیفون با شناسه صورت
 • مدل های آیفون با شناسه لمسی ، به جز آیفون 5S
 • Apple Watch Series 1 و 2 و مدل های بعدی
 • Apple Watch (نسل اول)

�� نحوه فعال کردن Pay Apple با Boursorama ?

برای فعال کردن Pay Apple با Boursorama Banque ، در اینجا مراحل است ::

 • در آیفون خود به قسمت تنظیمات و سپس کیف پول و Apple Pay بروید
 • سپس کارت بانکی Boursorama Banque خود را ثبت کنید
 • کد امنیتی دریافت شده توسط پیام کوتاه را تحویل دهید
 • منتظر چند دقیقه و کارت بورسوراما شما به کیف پول اضافه شده است

توجه داشته باشید که می توانید حداکثر 8 کارت بانکی را در کیف پول خود اضافه کنید ، که کمی کمتر از سامسونگ Pay و Google Pay است که به ضبط 10 کارت امکان پذیر است. توجه داشته باشید که در زمان تاریخ انقضا ، شما هیچ کاری برای انجام دادن ندارید ، تمدید به طور خودکار روی کیف پول شما انجام می شود.

کیف پول Apple Pay Boursorama

سرانجام ، با Boursorama امکان دارد قبل از دریافت کارت بانکی Boursorama ، از طریق تولید کارت مجازی از برنامه خود ، از پرداخت موبایل Apple Pay Mobile استفاده کند. کاربردی.

�� نحوه استفاده از Apple Pay با Boursorama ?

در عمل ، برای استفاده از Apple Pay با Boursorama Banque ، بسیار ساده است ::

 • فقط اطلاعات را از روش پرداخت خود در برنامه کیف پول آیفون خود ذخیره کنید. سپس می توانید از تلفن همراه خود برای پرداخت بدون کارت بانکی در پایانه های پرداخت با NFC استفاده کنید.
 • هنگام تنظیم مسابقه ، برنامه را باز کرده و به تلفن ترمینال خود نزدیک شوید.
 • پس از آن برای تأیید معامله خود ، یا با استفاده از شناسه لمسی یا شناسه صورت ، لازم خواهد بود. بدون این ، پرداخت در نظر گرفته نمی شود.

شما می توانید در کلیه فروشگاه هایی که ویزا را در جایی که تصویرگرام Apple Pay نمایش داده شده است بپردازید پرداخت کنید

همچنین جالب است که توجه داشته باشید که این سقف ها می توانند مستقیماً از برنامه Boursorama Banque اصلاح شوند ، مثل همیشه از طریق برنامه پرداخت موبایل در صورت لزوم می تواند فعال یا غیرفعال شود.

�� مبلغ مبلغ Apple Pay و Boursorama چقدر است ?

محدودیت مبلغ با پرداخت موبایل Apple Pay در سقف کارتهای بانکی Boursorama شما مدل شده است, و برای کارتهای اولتیم و خوش آمدید از مانده موجود در حساب شما. با این حال ، ممکن است اتفاق بیفتد که VSE 300 € استفاده از Contactless را محدود کند.

�� چه امنیتی است که اپل با بورسروما پرداخت می کند ?

برای هر پرداخت موبایل انجام شده با اپل از طریق Boursorama ، شما باید با استفاده از فناوری های ایمنی اپل ، دومی را تأیید کنید این شناسه لمسی و چهره ، یا تشخیص دیجیتالی یا صورت است. دو دستگاه برش که ایمنی بهینه برای پرداخت شما از طریق موبایل را تضمین می کنند.

همچنین باید بدانید که کلیه پرداخت های انجام شده با Apple Pay مشمول درخواست مجوز سیستماتیک از Boursorama Banque است. سرانجام ، شماره کارت بانکی شما ، همانطور که اطلاعات شخصی شما توسط اپل ثبت نشده است.

منابع اضافی ما:

پیشنهادی یا تمایل به اظهار نظر خود در مورد پرونده بورسروما Apple Pay ما ? کمی اظهار نظر برای ما بگذارید ، ما خوشحال خواهیم شد که به شما پاسخ دهیم یا در مورد اظهارات شما گزاف گویی کنیم. ��

Apple Pay with Boursorama: نحوه پرداخت با تلفن هوشمند خود

پرداخت با Apple Pay و کارت Boursorama آن نسیم است تا زمانی که می دانید چگونه انجام دهید. با ما کشف کنید که چگونه با کارت جدید Boursorama خود را نصب و پرداخت کنید.

خبر خوب ، کارتهای پرداخت بازار سهام با Apple Pay سازگار است. از طریق تلفن هوشمند خود معاملات انجام دهید بنابراین راحت تر و راحت می شود. اما چگونه می توانید با تلفن هوشمند خود پرداخت کنید وقتی هرگز Apple Pay را لمس نکردید ? ما همه چیز را برای شما توضیح خواهیم داد.

بهترین بانکهای آنلاین

ارزان ترین بانک

حداکثر 150 € ارائه شده است برای باز کردن یک حساب با کد BRS150
بهترین بانک آنلاین

حداکثر 180 € ارائه شده است : 80 یورو برای هر حساب اول باز کردن + 100 یورو در صورت تحرک بانکی
مدرن ترین بانک

حداکثر 230 یورو ارائه شده است + 100 یورو کوپن ارائه شده

نحوه استفاده از Apple Pay با Boursorama Banque ?

Apple Pay روشی را که ما پرداخت می کنیم تغییر داده است ، و Boursorama Banque در صدر این انقلاب قرار دارد. چه از شناسه لمسی ، شناسه چهره یا اپل واچ استفاده کنید ، اکنون می توانید با سادگی و امنیت بی سابقه پرداخت کنید. اما چگونه دقیقاً کار می کند ، و مزایا و معایب بالقوه چیست ?

همکاری بین Apple Pay و Boursorama Banque امکانات جدیدی را برای مصرف کنندگان باز کرده است. با ادغام سیال و یک رابط دوستانه ، پرداخت ها سریعتر و ایمن تر شده اند. با این حال ، مانند هر فناوری ، به ویژه با توجه به سازگاری با پایانه های پرداخت خاص ، بدون چالش نیست.

محدودیت پرداخت با Apple Pay چقدر است ?

حد پرداخت با Apple Pay در Boursorama موضوعی است که بسیاری از کاربران را فریب می دهد. بنابراین این حد چیست ?

Apple Pay به طور کلی از حد کارت بانکی مرتبط پیروی می کند. بنابراین می توان بیش از 50 یورو را از طریق Apple Pay پرداخت کرد ، حداکثر مبلغ به سقف کارت در پرداخت بستگی دارد. فراتر از مبلغ مشخصی ، اپل پرداخت درخواست می کند قبل از انجام معامله ، مبلغ را تأیید کند.

نحوه استفاده از کارت Boursorama خود با Apple Pay ?

استفاده از کارت Boursorama با Apple Pay به گونه ای طراحی شده است که تا حد ممکن ساده باشد. اما مزایای این روش چیست و اشکالاتی بالقوه وجود دارد ? امکان استفاده از کارت Boursorama با Apple Pay پیشرفت قابل توجهی در راحتی پرداخت ها است. این امکان انعطاف پذیری بیشتر و افزایش امنیت را فراهم می کند ، در حالی که کاملاً فناوری را در زندگی روزمره کاربران ادغام می کند.

برای فعال کردن کارت بانکی Boursorama Banque ، مطمئن شوید که کارت بانکی Boursorama شما فعال و آماده استفاده است.

کارت Boursorama خود را به کیف پول خود به آیفون اضافه کنید:

 • برنامه کیف پول را در آیفون خود باز کنید.
 • علامت Plus (+) را در سمت راست بالا فشار دهید.
 • دستورالعمل ها را برای افزودن کارت بانکی Boursorama دنبال کنید.
 • کارت Boursorama خود را در برنامه Boursorama ذخیره کنید.

سپس برنامه Boursorama Banque را باز کنید. به بخش مدیریت کارت دسترسی پیدا کنید و دستورالعمل های ضبط کارت خود را با Apple Pay دنبال کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که ضبط کارت Boursorama خود را تأیید کنید. سپس یک کد امنیتی پیامکی دریافت خواهید کرد. این کد را در برنامه کیف پول یا Boursorama وارد کنید تا اعتبار ضبط کارت خود را تأیید کنید.
سوابق کارت شما چند دقیقه طول می کشد. پس از افزودن کارت خود ، می توانید از Apple Pay با آیفون یا اپل واچ خود استفاده کنید تا پرداخت های بدون تماس را انجام دهید.

خوب است بدانید ، با Boursorama ، شما حتی می توانید قبل از دریافت کارت بانکی فیزیکی خود ، از پرداخت موبایل Apple Pay Mobile استفاده کنید ، به لطف تولید کارت مجازی از برنامه خود.

توجه داشته باشید که می توانید حداکثر 8 کارت بانکی را در کیف پول خود اضافه کنید ، و در زمان تاریخ انقضا ، تجدید بصورت خودکار روی کیف پول شما انجام می شود.

در صورت پرواز ، Apple Pay را غیرفعال کنید: چگونه کار می کند ?

اگر شما یک کاربر Boursorama Banque هستید و به Apple Pay Card خود پیوسته اید ، در اینجا چگونه می توانید در صورت پرواز ، کارت خود را غیرفعال کنید:

 • به برنامه “Locate iPhone من” دسترسی پیدا کنید: اگر آیفون شما به سرقت رفته است ، می توانید از برنامه “مکان یابی آیفون من” در دستگاه دیگر اپل یا از طریق مرورگر وب در iCloud استفاده کنید.کم.
 • با شناسه اپل خود ارتباط برقرار کنید.
 • دستگاه سرقت شده خود را انتخاب کنید: در برنامه “Locate My iPhone” ، دستگاهی را که به سرقت رفته است انتخاب کنید.
 • دستگاه خود را در حالت گمشده قرار دهید: روی “مد گم شده” یا “قفل” کلیک کنید و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.
 • حذف کارت های Apple Pay خود: پس از قرار دادن دستگاه خود در حالت گمشده ، می توانید تمام کارتهای مرتبط با Apple Pay را از جمله کارت Boursorama خود حذف کنید. این در استفاده فیزیکی از کارتهای بانکی شما تأثیر نمی گذارد.
 • به بانک خود اطلاع دهید: برای اطلاع از پرواز با Boursorama Banque تماس بگیرید. پس از آن بانک شما قادر خواهد بود برای محافظت از حساب شما اقدامات دیگری انجام دهد.
 • هوشیار باشید: برای تشخیص هرگونه فعالیت مشکوک ، حساب های بانکی خود را تماشا کنید.

اگر هنوز آیفون خود را در اختیار دارید ، اما فقط می خواهید کارت نمونه کارها مجازی اپل خود را حذف کنید ، در اینجا نحوه انجام این کار آمده است:

 • برنامه کیف پول را در iPhone یا iPad خود باز کنید: برنامه کیف پول جایی است که تمام کارتهای پرداخت شما برای Apple Pay ذخیره می شوند.
 • کارت Boursorama را که می خواهید حذف کنید انتخاب کنید: تا زمانی که کارت Boursorama را که می خواهید حذف کنید ، از طریق کارت های خود حرکت کنید. سپس این کارت را فشار دهید تا آن را انتخاب کنید.
 • سه نقطه را در سمت راست بالا فشار دهید: این منو با گزینه های بیشتر باز می شود.
 • به پایین بروید و “حذف این کارت” را فشار دهید: این گزینه را در پایین منو پیدا خواهید کرد. یک پیام تأیید ظاهر می شود ، از شما می پرسد که آیا مطمئن هستید که می خواهید کارت را حذف کنید.
 • حذف را تأیید کنید: “حذف” را فشار دهید تا تأیید کنید که می خواهید کارت بورس را از کیف پول خود حذف کنید. کارت شما بلافاصله از Apple Pay حذف می شود.
 • در صورت لزوم با بانک خود بررسی کنید که این عملیات با موفقیت انجام شده است.

اگر با مشکل روبرو شدید یا نگرانی های بیشتری دارید ، برای کمک به Boursorama Banque تماس بگیرید.