پی پال سازگار با Apple Pay. اما یک صید وجود دارد ، پی پال شیر را برای پرداخت آیفون ها ادغام می کند

پی پال شیر را برای پرداخت آیفون ها ادغام می کند

PayPal برای لحظه ای به شما امکان می دهد از کارت بانکی ضبط شده یا حساب بانکی پرداخت کنید. این بسیار کاربردی خواهد بود که بتوانیم Apple Pay Pay را از طریق Apple Pay ارسال کنیم. در مورد کارت پی پال به معنی> Apple Pay ، در فرانسه ، ما با توجه به طیف وسیعی از بانک ها و کارت های بانکی که از خدمات پرداخت اپل پشتیبانی می کنند ، کمتر نیاز داریم. امکان صدور کارتهای مجازی سازگار با Pay Apple Pay وجود دارد ، که قبلاً در Revolut دیده می شود ، یا Swile. اگر پی پال می تواند روزی این نوع سیستم را در فرانسه اجازه دهد, بدون نیاز به کارت فیزیکی, ما بیش از آن خوشحال خواهیم شد.

پی پال سازگار با Apple Pay … اما مشکلی وجود دارد

ادغام به شما امکان می دهد بدون تماس با پول از حساب PayPal خود پرداخت کنید. با این حال ، همه نمی توانند از آن استفاده کنند.

12 سپتامبر 2023 در 3:15 بعد از ظهر 2 هفته,

12 سپتامبر 2023 ->

پیپ

  • PayPal اکنون با کارت ها سازگار است (iOS)
  • آمریکایی ها اولین نفری هستند که از آن حق دارند ، اما لازم است در فرانسه صبر کنید
  • پرداخت از وب سایت توسعه دهنده گاهی اوقات مقرون به صرفه تر است

اگر کارت PayPal Bank دارید ، اکنون می توانید آن را از برنامه کارت اسکن کنید تا معاملات با یک آیفون تنظیم کنید. یک پرچم باید به زودی با حساب های سازگار نمایش داده شود ، اما ما هنوز دقیقاً نمی دانیم که چه شرایطی نگران کننده است. سپس فقط دعوت ها را برای پیکربندی وسایل جدید پرداخت خود دنبال کنید.

ده ها گزینه دیگر با نقشه ها و Apple Pay در فرانسه مانند Bforbank ، Bitpay یا AXA و BNP Paribas سازگار هستند. با تشکر از این خدمات شرکت Apple ، می توان برای بسیاری از معامله گران که TPE با NFC سازگار است پرداخت کنید. اما این همه چیز نیست ، زیرا خرید از طریق فروشگاه App نیز پشتیبانی می شود.

درب باز برای توسعه دهندگان

اگر عملکرد Apple Pay با پی پال فقط در بین کاربران قرار دارد ، مدتی در ناشر در حال توسعه است. و به دلایل خوب: مستندات اختصاص داده شده به سازندگان شخص ثالث قبلاً مارس گذشته منتشر شده بود ، و جزئیات نحوه به روزرسانی خدمات خود را با توجه به تغییرات در تازگی ، جزئیات می دهد. محتوا در اینجا موجود است ، اما البته به زبان انگلیسی.

متأسفانه ، برای لحظه ای ، به نظر می رسد که PayPal با Apple Pay در دسترس نیست که در ایالات متحده. با این حال ، ما هنوز نمی دانیم که استقرار راه حل برای سایر نقاط جهان برنامه ریزی شده است. بنابراین شاید ما باید چند روز دیگر صبر کنیم.

چه زمانی فرانسه ?

PayPal برای لحظه ای به شما امکان می دهد از کارت بانکی ضبط شده یا حساب بانکی پرداخت کنید. این بسیار کاربردی خواهد بود که بتوانیم Apple Pay Pay را از طریق Apple Pay ارسال کنیم. در مورد کارت پی پال به معنی> Apple Pay ، در فرانسه ، ما با توجه به طیف وسیعی از بانک ها و کارت های بانکی که از خدمات پرداخت اپل پشتیبانی می کنند ، کمتر نیاز داریم. امکان صدور کارتهای مجازی سازگار با Pay Apple Pay وجود دارد ، که قبلاً در Revolut دیده می شود ، یا Swile. اگر پی پال می تواند روزی این نوع سیستم را در فرانسه اجازه دهد, بدون نیاز به کارت فیزیکی, ما بیش از آن خوشحال خواهیم شد.

که اغلب در بین شما از پی پال استفاده می کند ?

پی پال شیر را برای پرداخت آیفون ها ادغام می کند

پی پال شیر را برای پرداخت آیفون ها ادغام می کندپی پال شیر را برای پرداخت آیفون ها ادغام می کند

PayPal به زودی روشهای جدیدی را برای مشتریان و بازرگانان برای لذت بردن از Apple Pay ، آیفون و غیره ارائه می دهد. پی پال اعلام کرد که به زودی شیر جدید را برای پرداخت ویژگی در آیفون اپل برای بازرگانان و همچنین اضافه کردن اپل پرداخت برای مراقبت از کارتهای اعتباری بدهی و برند خود و اضافه کردن اپل پرداخت به عنوان گزینه پرداخت در جریان پرداخت ،.

با صحبت از این راه اندازی ، یک بیانیه مطبوعاتی پی پال گفت: “افزودن اپل پرداخت به عنوان گزینه پرداخت در جریان پرداخت پی پال در سیستم عامل های بازار ، از جمله بستر تجاری PayPal. سال آینده ، مشتریان آمریکایی قادر خواهند بود کارت های اعتباری و اعتباری برند Venmo و Venmo را به Apple Wallet اضافه کنند و از آنها استفاده کنند در هر کجا که Apple Pay پذیرفته شده باشد.

Apple Tap To Pay Technology در اوایل سال جاری راه اندازی شده است و به بازرگانان این امکان را می دهد تا Apple Pay ، پرداخت توسط کارت اعتباری یا بدهی بدون تماس را از طریق NFC Technology بپذیرند.

غول پرداخت همچنین پیشرفت های دیگری را نیز ارائه می دهد تا سیستم عامل های آن با Apple Pay بهتر کار کنند. از سال 2023 ، مشتریان در ایالات متحده قادر به اضافه کردن اعتبار برند PayPal یا Vendo Brand یا کارت اعتباری برند خود به برنامه کیف پول در آیفون هستند و از آن برای پرداخت بدون تماس با Apple Pay استفاده می کنند.

پی پال وارد Apple Pay می شود

پی پال دیروز اعلام کرد که قرار است Apple Pay و Apple Cards را وارد کند تا وسایل جدیدی را برای پرداخت به کاربران خود در آیفون ارائه دهد.

پی پال به عنوان وسیله ای برای پرداخت در آیفون مرکزی تر خواهد شد. به عنوان بخشی از انتشار آخرین نتایج مالی خود ، این گروه پنجشنبه اعلام کرد استقرار آینده روش های جدید پرداخت و دریافت پرداخت با PayPal و Venmo (سرویس پرداخت تلفن همراه آن که در سال 2012 خریداری شده است) در تلفن های هوشمند اپل. و جای تعجب نیست که این کار از طریق Apple Pay انجام خواهد شد.

همانطور که اپل خودی خاطرنشان می کند ، پی پال و غول کوپرتینو در حال حاضر در حال کار با هماهنگی هستند تا به برنامه های پی پال و Venmo اجازه دهند تا از پرداخت های بدون تماس پشتیبانی کنند و “به پرداخت” معاملات در آیفون و همچنین در ساعتهای سازگار سازگار.

پی پال راه خود را در Apple Cards می کند

با جزئیات ، ما می آموزیم که در سال 2023 ، کاربران این دو سیستم عامل قادر به اضافه کردن کارت های PayPal و Vendo (یا بدهی) در برنامه Apple Cards خواهند بود تا آنها را در Apple Pay پیدا کنند تا از آنها استفاده کنند در هر کجا که این وسیله پرداخت پذیرفته شود. سرانجام پی پال قصد دارد Apple Pay را به عنوان گزینه پرداخت در خود اضافه کند تجارت سکو, و سایر پرداخت های آن برچسب گذاری نشده است.

پی پال با تمرکز بر پرداخت “شیر به پرداخت” ، از عملکردی که توسط اپل در ماه فوریه گذشته برای تسهیل معاملات بین صاحبان آیفون اعلام شده است ، سرمایه گذاری می کند ، بلکه زندگی بازرگانان را که مایل به جدا شدن از مشاغل سنتی بسیار کوچک هستند ، ساده می کند. “” شیر برای پرداخت در آیفون ، روشی ایمن ، خصوصی و آسان برای پذیرش پرداخت های بدون تماس و باز کردن تجربیات پرداخت جدید با استفاده از قدرت ، ایمنی و راحتی آیفون را در اختیار بازرگانان قرار می دهد “، اپل در ابتدای سال توضیح داد. بنابراین استفاده از این ویژگی به پی پال اجازه می دهد تا به اندازه معامله گران مشتریان را لمس کند.

آینده NUMERAMA به زودی فرا می رسد ! اما قبل از آن ، همکاران ما به شما احتیاج دارند. شما 3 دقیقه فرصت دارید ? به تحقیقات آنها پاسخ دهید