Apple TV – Apple (FR) ، Apple TV: VPN بالاخره در دسترس است!

Apple TV: VPN بالاخره در دسترس است! راهنمای کامل برای محافظت از حریم خصوصی شما

Contents

اشتراک دانشجویی
در Apple Music
اکنون شامل می شود
دسترسی رایگان
به Apple TV+ 3 .

تلویزیون اپل+

همه
خلاقیت های اصلی سیب.
منحصراً در Apple TV+.

به برنامه نگاه کنید

 • هر ماه ، خلاقیت های اصلی اپل.
 • از برنامه Apple TV در دستگاه های اپل ، تلویزیون های متصل ، کنسول های بازی یا کلیدهای پخش خود استفاده کنید.
 • Apple TV+ را با خانواده خود به اشتراک بگذارید.

خرید دستگاه اپل

3 ماه ارائه شده است

سه ماه اشتراک Apple TV+ برای خرید دستگاه اپل ارائه شده است. شما 90 روز فرصت دارید تا برای اشتراک 1 درخواست کنید .

آزمایش رایگان 7 روزه

6.99 یورو در ماه

اشتراک ماهانه. فقط 6.99 یورو در ماه پس از محاکمه هفت روزه رایگان. برای به اشتراک گذاشتن با اعضای خانواده 2 .

آزمایش رایگان یک ماهه

یک سیب

یک بسته از جمله Apple TV+ و حداکثر چهار سرویس اپل دیگر را برای یک نرخ واحد و کاهش ماهانه مشترک کنید. و بیشتر لذت ببرید. برای کمتر.
بیشتر بدانید

Apple TV+ را در هر کجا که در برنامه Apple TV هستید تماشا کنید.

برنامه Apple TV را در دستگاه های اپل مورد علاقه خود پیدا کنید یا برنامه های آنلاین Apple TV+ را در تلویزیون تماشا کنید.سیب.کم.

تلویزیون اپل

آیفون

منی

مک

پخش

از تلویزیون یا دستگاه جریان متصل خود استفاده کنید.

رایگان

تلویزیون هوشمند سامسونگ

تلویزیون هوشمند ال جی

سونی

پلی استیشن

باکس

تلویزیون آتش نشانی آمازون

تلویزیون گوگل

رکو

اگر از دست داده اید
چیزی.

Apple TV چیست+ ?

Apple TV+ یک سرویس پخش است که ارائه دهنده اصلی Apple Creations: سری برنده جایزه ، فیلم ها ، مستندها ، برنامه های کودکان ، طنز … و لیست خلاقیت ها هر ماه طولانی تر می شود.

کجا نگاه کنیم ?

Apple TV+ از طریق برنامه Apple TV در تمام دستگاه های Apple شما پخش می شود. فقط برنامه را باز کنید ، Apple TV+را انتخاب کنید و نمایش شروع می شود. همچنین می توانید Apple TV+ را در سیستم عامل های پخش ، تلویزیون های متصل و آن پخش کننده های سازگار با برنامه Apple TV تماشا کنید ، یا از Apple TV+ آنلاین در تلویزیون لذت ببرید.سیب.کم. بیشتر بدانید

قیمت آن چند است ?

همه اینها به پیشنهاد انتخاب شده بستگی دارد. 1) اگر یک دستگاه اپل خریداری می کنید ، می توانید از سه ماه اشتراک رایگان در Apple TV لذت ببرید+ 1 . (2) پس از هفت روز آزمایش رایگان می توانید ماهانه را فقط با 6.99 یورو در ماه دریافت کنید . (3) Apple TV+ در Apple One گنجانده شده است که در یک اشتراک ماهانه چهار سرویس دیگر اپل را گرد هم می آورد. اشتراک Apple One از 16.95 یورو در هر ماه در دسترس است. (4) اشتراک دانشجویی Apple Music شامل دسترسی رایگان به Apple TV+ 3 است .

آیا می توانیم با اعضای خانواده به اشتراک بگذاریم ?

البته. می توانید اشتراک خود را در Apple TV+ با پنج عضو خانواده به اشتراک بگذارید.

آیا تبلیغات وجود دارد ? آیا می توانیم به درخواست نگاه کنیم ?

Apple TV+ بدون تبلیغات است. برای برخی از سریال ها ، همه قسمت ها به طور همزمان در دسترس هستند. برای دیگران ، اپیزودهای جدید هر جمعه منتشر می شود. سپس می توانید آنها را به صورت تقاضا تماشا کنید ، کجا و چه زمانی می خواهید.

آیا ما به Apple TV 4K احتیاج داریم ?

هیچ. حتی اگر Apple TV 4K – با کیفیت تصویر 4K HDR و صدای Dolby Atmos – به شما امکان می دهد از Apple TV+ در شرایط ایده آل لذت ببرید ، سری و فیلم های اصلی Apple TV+ از طریق برنامه Apple TV نصب شده بر روی دستگاه های اپل شما نیز قابل دسترسی هستند. دستگاه های پشتیبانی شده را ببینید

آیا می توانیم محتوا را برای تماشای آن به صورت آفلاین بارگیری کنیم ?

کاملا. Apple Creations اصلی را در دستگاه Apple خود بارگیری کنید تا در هر کجا و در صورت تمایل ، بدون اتصال WI -Fi به آنها نگاه کنید.

یک سیب

یک بسته از جمله Apple TV+ و حداکثر چهار سرویس دیگر Apple را مشترک کنید.
و بیشتر لذت ببرید. برای کمتر.

اشتراک دانشجویی
در Apple Music
اکنون شامل می شود
دسترسی رایگان
به Apple TV+ 3 .

Apple TV 4K

تجربه اپل.
نمایش در هر نقطه
منظره.

پخش

Apple TV+ وارد می شود
در تمام صفحه های خود.

سیب

 • * آزمایش رایگان Apple One فقط شامل خدماتی است که شما در حال حاضر در زمینه آزمایش رایگان یا اشتراک از آن استفاده نمی کنید. در صورت خاتمه ، اشتراک در پایان دوره آزمایشی به طور خودکار تمدید می شود. محدودیت ها و شرایط دیگر اعمال می شود.
 1. مشترکین افراد جدید و مشترکان سابق واجد شرایط. 6.99 یورو/ماه پس از محاکمه رایگان. یک پیشنهاد واحد برای هر شناسه اپل ، و فقط یک پیشنهاد برای هر خانواده اگر شما بخشی از یک گروه به اشتراک گذاری خانواده هستید ، صرف نظر از تعداد دستگاه های خریداری شده توسط شما یا خانواده خود. اگر شما یا اعضای خانواده خود قبلاً سه ماه یا یک سال اشتراک رایگان به Apple TV را بپذیرید ، این پیشنهاد در دسترس نیست+. پس از فعال کردن دستگاه واجد شرایط به مدت 3 ماه معتبر است. اگر خاتمه نشود ، اشتراک به طور خودکار تمدید می شود. محدودیت ها و شرایط دیگر اعمال می شود.
 2. اشتراک توسط گروه به اشتراک گذاری خانواده. اگر خاتمه نشود ، اشتراک به طور خودکار تمدید می شود.
 3. پیشنهاد مدت زمان محدود ، احتمالاً در هر زمان به پایان می رسد. دسترسی رایگان برای دانشجویان و دانشجویان به Apple TV+ در صورتی که افراد از واجد شرایط بودن خودداری کنند یا اگر اشتراک دانشجویی خود را در Apple Music تمدید نمی کنند ، پایان می یابد. این پیشنهاد برای دانشجویان محفوظ است و نمی تواند برای گروه های اشتراک خانواده اعمال شود.

همچنین می توانید در یک فروشگاه اپل یا در یک فروشنده خرید کنید. یا با شماره 0800 046 046 تماس بگیرید.

کپی رایت © 2023 Apple Inc. کلیه حقوق محفوظ است.

 • توافق محرمانه
 • استفاده از کوکی ها
 • شرایط استفاده
 • فروش و بازپرداخت
 • اطلاع قانونی
 • نقشه سایت

Apple TV: VPN بالاخره در دسترس است ! راهنمای کامل برای محافظت از حریم خصوصی شما

Apple TV VPN

ورود TVOS 17 درهای استفاده از VPN ها را در Apple TV باز کرد ، یک به روزرسانی طولانی. در ابتدا برای استفاده آموزشی و حرفه ای برنامه ریزی شده است ، اکنون گزینه VPN برای دسترسی به کاتالوگ های جریان بین المللی مورد استفاده قرار می گیرد. آخرین نسخه TVOS 17 درب VPN را در Apple TV باز کرد ، نسخه جدیدی که برای مدت طولانی انتظار می رود. اپل گفت که این عملکرد برای مشتریان آموزشی و حرفه ای مفید خواهد بود. با این حال ، بسیاری از کاربران علاقه مند به استفاده از VPN برای جریان خارجی هستند. در این مقاله ، ما برای شما توضیح خواهیم داد که چگونه می توانید از VPN در Apple TV استفاده کنید و در حال حاضر کدام خدمات در دسترس است.

نحوه پیکربندی VPN در Apple TV

برای استفاده از VPN در Apple TV ، ابتدا باید کاربرد یک تأمین کننده VPN را از فروشگاه App TVOS بارگیری کنید. پس از نصب برنامه, با یک حساب به سرویس متصل شوید یا برای اشتراک جدید انتخاب کنید. در اولین استفاده ، از مجوز خواسته می شود که پیکربندی VPN را به تلویزیون اپل خود اضافه کنید. یک نماد VPN ظاهر می شود در مرکز کنترل TVOS, نشان می دهد که این سرویس به درستی کار می کند. می توانید VPN را به سرعت فعال یا غیرفعال کنید ، یا حتی اگر چندین نفر دارید آن را تغییر دهید.

خدمات VPN در حال حاضر در دسترس و قابلیت اطمینان آنها است

برای انتخاب یک سرویس VPN ، اعتماد به نفس یک عامل مهم است. ترافیک اینترنت شما کاملاً از طریق تونل VPN انجام می شود. تأمین کننده قادر خواهد بود داده های شما را بدون خط مشی حریم خصوصی محکم کنترل کند. در حال حاضر ، خدمات مانند خالص برنامه هایی را که شروع به 11.95 یورو هر ماه. از طرف آن, وابسته به بسته هایی از 2.39 یورو هر ماه, برای یک تعهد دو ساله. swizzvpn همچنین گزینه های مختلفی از جمله دوره آزمایشی سه روزه را ارائه می دهد قیمت هفتگی با 2.99 یورو. با این حال ، با خدماتی مانند جریان وت VPN انگلستان, این مشکلات محرمانه بودن.

VPN و جریان: یک مسابقه مناسب برای Apple TV

VPN در Apple TV نه تنها برای متخصصان یا دانشجویانی که مایل هستند دسترسی به شبکه های خصوصی. در واقع ، اکثر کاربران انتظار داشتند که این قابلیت ها عمدتاً برای دسترسی به کاتالوگ های جریان بین المللی دسترسی داشته باشند. به عنوان مثال Netflix و Video Prime, محتوای خاص را محدود کنید به مناطق خاص. یک VPN خوب به شما امکان می دهد تا این محدودیت ها را به راحتی دور بزنید. بنابراین ، برای کسانی که در حال حاضر اشتراک VPN دارند ، عاقلانه است که منتظر بمانید که خدمات فعلی شما در Apple TV در دسترس باشد.

گزینه های VPN تخصصی برای نیازهای حرفه ای

اگر استفاده شما از VPN در Apple TV است عمدتا مربوط به نیازهای حرفه ای یا دانشگاهی است, گزینه هایی مانند محفوظ در دسترس هستند. بر خلاف سایر VPN هایی که به شما امکان اتصال به شما را می دهند سرورهای سراسر جهان, Tailscale بیشتر در اتصال به شبکه های خصوصی شرکت متمرکز است. بنابراین اگر هدف اصلی شما حرفه ای است ، ممکن است جالب باشد که خدمات مانند این را بررسی کنید.

تأمین کنندگان VPN هنوز انتظار می رود

در حال حاضر ، VPN های محبوب مانند Nordvpn یا رفیق هنوز در Apple TV ظاهر نشده است. این یک خلاء باقی می گذارد ، به خصوص برای کسانی که قبلاً در این خدمات مشترک هستند. بنابراین ، اگر از قبل خدمات قابل اعتماد دارید ، ممکن است عاقلانه تر صبر کنید تا در Apple TV در دسترس باشد.