نحوه دسترسی به سرویس Apple TV با اشتراک کانال من? با پاسخ (ها) ، کانال Apple TV را بدون هیچ هزینه اضافی به مشترکان خود ارائه می دهد – دیجیتال

کانال Apple TV را بدون هیچ هزینه اضافی به مشترکان خود ارائه می دهد

این مقاله این پنجشنبه ، 20 آوریل به روز شد ، در حالی که اپل تی وی+ به طور رسمی به پیشنهاد کانال پیوسته است+.

نحوه دسترسی به سرویس Apple TV+ با اشتراک کانال من+ ?

Apple TV+ یک سرویس پخش اپل است. این شامل سریال ها و فیلم های اپل Originals با برخی از بزرگترین استعدادهای صنعت و اخبار موجود در هر ماه به طور انحصاری است. به عنوان مثال نمایش صبح ، ارتباط یا بنیاد و تهران پیدا خواهید کرد.

در کدام پیشنهاد به Apple TV دسترسی دارم+ ?

Apple TV+ به محض اینکه اشتراک پرداخت شده در کانال+ کانال+ ، در سرزمین اصلی فرانسه در پیشنهاد شما گنجانده شده است

من کانال+ کانال را در پیشنهاد خود ندارم ، چه اتفاقی برای من می افتد ?

می توانید با قیمت 6.99 یورو در ماه در Apple TV+ اختیاری مشترک شوید یا به پیشنهاد حاوی کانال مهاجرت کنید+. می توانید گزینه های خود را در هر زمان از طریق منطقه مشتری آنلاین یا با تماس با یک مشاور ، اضافه کنید یا پیشنهاد خود را تغییر دهید.

از کجا محتویات Apple TV را پیدا خواهم کرد+ ?

Apple TV+ محتوا به طور مستقیم در کانال+ جهان در دسترس خواهد بود: در رمزگشایی ها توسط زنجیره اختصاصی شماره 23 (در رمزگشاهای سازگار) یا از طریق برنامه MyCanal.

روی کدام دستگاه ها می توانم مصرف کنم ?

می توانید Apple TV+ محتوای CanalPlus را پیدا کنید.com یا از طریق برنامه کانال+، از تجهیزات متصل خود: رایانه ها ، تبلت ها ، تلفن های هوشمند ، کنسول های بازی (PS4 ، PS5 ، Xbox One ، Xbox Series S و X) ، Fire TV ، Apple TV ، Chromecast ، Airplay و Android TV یا Android یا Android در مورد کانال+ برنامه برای تلویزیون های متصل به اینترنت سازگار (سامسونگ از سال 2018 ، ال جی از سال 2018 ، Hisense از سال 2020). اگر اشتراک با تعهد دارید ، به لطف کانال+ رمزگشایی (مشمول اتصال) یا جعبه اپراتور خود ، به تمام برنامه های خود در تلویزیون خود نگاه کنید

من قبلاً در Apple TV+ مشترک شده ام. آیا می توانم حساب های خود را ضمیمه کنم ?

نه ، شما نمی توانید برای لحظه ای حساب های خود را ضمیمه کنید.

آیا می توانم برنامه Apple TV را مصرف کنم+ ?

خیر ، مصرف هنوز در برنامه شما در دسترس نیست ، همه چیز به طور مستقیم از طریق کانال+ (رمزگشایی یا برنامه MyCanal) در دسترس است.

آیا ما به جامع محتوای Apple TV دسترسی خواهیم داشت+ ?

آره ! تمام مطالب در تاریخ 20 آوریل در دسترس نخواهد بود ، اما تمام مطالب طی چند روز به آن ارجاع می شوند تا بتوانید به کامل بودن کاتالوگ Apple TV دسترسی پیدا کنید+.

چرا Apple TV+ را در منطقه مشتری خود نمی بینم ?

اگر شما در Canal+ Cine Series یا Canal+ Friends و Family مشترک هستید ، Apple TV+ را در محصول سری Cine دارید ، باید از نظر جزئیات کانال های شما در منطقه مشتری ظاهر شود. برای سایر مشترکان ، شما به تدریج می بینید که محصول از نظر “گزینه های من” در منطقه مشتری وب خود ظاهر می شود ، اما نگران نباشید ، حتی اگر آن را نمی بینید ، به آن دسترسی دارید.

چه محتوای محتوا و صدا برای Apple TV در دسترس است+ ?

برخی از برنامه ها در 4K ، Dolby Atmos ، اما نه همه ، و برای بهره مندی از آن ، شما باید از تجهیزات سازگار استفاده کنید.

آیا ما نیز به MLS دسترسی خواهیم داشت ?

نه ، “گذر فصل MLS” با Apple TV ارائه نمی شود+. با این حال ، شما به همه سریال های تلویزیونی اپل ، فیلم ها و مستند دسترسی خواهید داشت+

Canal+ Apple TV+ را بدون هزینه اضافی به مشترکین خود ارائه می دهد

کانال+ پیشنهاد خود را با ادغام Apple TV+ از 20 آوریل غنی می کند. محتوای شرکت کوپرتینو بدون هزینه اضافی اضافی به علائم زنجیره رمزگذاری شده ارائه می شود.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد
بروزرسانی | 04/20/2023 در 16:54

این مقاله این پنجشنبه ، 20 آوریل به روز شد ، در حالی که اپل تی وی+ به طور رسمی به پیشنهاد کانال پیوسته است+.

ضربه خوب برای کانال+. پس از اینکه اخیراً با پیشنهاد محدود خود برای افراد زیر 26 سال ، از جمله خدمات Netflix ، Disney+ ، OCS و Paramount+ Streaming برای کمتر از 20 € در ماه احساس حسی کرده است ، گروه فرانسوی به تازگی Apple TV را خریداری کرده است+.

بدیهی است ، این یک تصرف نیست ، بلکه یک همکاری چند ساله بین این دو شرکت است. ابتدا پیشنهادات Apple TV+ در فرانسه و سوئیس ، سپس در جمهوری چک و اسلواکی ارائه می شود. شرایط مالی این اتحاد فاش نشده است.

Ted Lasso (Apple TV+): بازگشت به AFC Richmond در تریلر برای فصل 3

تد لاسو ، سریال پرچمدار Apple TV+، از تریلر برای فصل 3 خود رونمایی می کند ، که از 15 مارس 2023 آغاز می شود.

هزینه اضافی برای مشترکین کانال وجود ندارد+

در این زمینه ، سرویس جریان شرکت Cupertino در کلیه پیشنهادات Canal+ گنجانده شده است و کلیه محتوای Apple TV+ از طریق برنامه MyCanal و رمزگشایی هایی که امکان دسترسی به برنامه ها کانال رمزگذاری شده را از 20 آوریل مشاهده می کنند ، مشاهده می شود. اگر Apple TV+ کاتالوگ بیش از 200 برنامه داشته باشد ، همه آنها اصلی هستند و به کیفیت شرط می بندند.

بنابراین ، مشترکین کانال+ به سری عالی دسترسی خواهند داشت جدا شدن, کوچک کننده, تد لاسو (چند بار در جوایز امی) یا نمایش صبحگاهی, و همچنین فیلم هایی مانند ماتری, نجیب, وت کما, اسکار برای بهترین فیلم در سال 2022. همه بدون هزینه اضافی ، در حالی که پلت فرم جریان اپل به طور معمول 6.99 یورو در هر ماه هزینه دارد.

با این همکاری ، Canal+ رشته ای را به کمان خود اضافه می کند تا پیشنهاد محتوای خود را گسترش دهد. “با این همکاری تاریخی ، ما هم حرفه خود را به عنوان یک جمع ، از طریق توزیع اپل تی وی+و تجارت ما به عنوان ناشر ، با انتشار سریال اصلی اپل در کانال+کانال ما ، به لذت مشترکان خود تحکیم می کنیم”, Maxime Saada ، رئیس گروه کانال ، استقبال می کند+.

در عین حال ، این به اپل اجازه می دهد تا تأثیر خود را برای خدمات جریان خود ، که با نتفلیکس و دیزنی دست و پنجه نرم می کند ، تأثیر خود را افزایش دهد+. در حال حاضر ، سرویس جریان تیم کوک فقط نزدیک به 40 میلیون مشترک در سراسر جهان خواهد داشت ، به دور از بیش از 230 میلیون ادعا شده توسط Netflix ، از جمله بیش از 10 میلیون نفر در فرانسه.