محصولات Applecare – iPhone – Apple (FR) ، مشترک AppleCare – Apple Assister (CA)

مشترک یک قرارداد AppleCare

اگر در صورت از دست دادن یا سرقت ، پوشش را انتخاب کنید ، عملکرد مکان باید در زمان از دست دادن یا سرقت و در کل فرآیند شکایت بر روی دستگاه شما فعال شود .

خدمات و کمک توسط افرادی که آیفون شما را به بهترین وجه می شناسند.

از آنجا که اپل تجهیزات ، سیستم عامل ها و بسیاری از برنامه ها را طراحی می کند ، کارشناسان و کارشناسان ما کاملاً خوب می دانند که چگونه همه چیز بیان شده و با هم کار می کند و می تواند بیشتر مشکلات را در یک مکالمه واحد حل کند.

آرامش بیشتر با Applecare+ برای آیفون.

Applecare+ برای آیفون و Applecare+ با پوشش در صورت ضرر یا پرواز محصولات بیمه ای هستند که کمک های فنی را ارائه می دهند که توسط کارشناسان و متخصصان ما 1 و یک ضمانت مادی 2 که تعداد نامحدودی از حوادث مربوط به آسیب های تصادفی را پوشش می دهد ، ارائه می دهند ، هر یک از آنها در معرض اضافی قرار می گیرند. هزینه 29 یورو برای خسارت ناشی از صفحه یا شیشه پشت و 99 یورو برای هر نوع دیگر از آسیب های تصادفی 3 . با توجه به خط مشی بیمه مشترک ، حتی می توانید در صورت ضرر یا سرقت از حفاظت بهره مند شوید. ضمانت نامه از تاریخ خرید AppleCare اعمال می شود+.

مزایای استفاده از AppleCare+ به عنوان مصرف کنندگان و مصرف کنندگان برای به دست آوردن تعمیر یا تعویض بدون هیچ هزینه ای ، توسط فروشنده ، محصولاتی که مطابق با قرارداد فروش در طی دو سال پس از تحویل آنها نیست ، مطابق با کد مصرف کننده فرانسوی ، به حقوق شما اضافه می شود. همچنین می توانید بازپرداخت محصول را دریافت کنید یا محصول را نگه دارید و در طی دو سال پس از کشف نقص پنهان ، مطابق با قانون مدنی فرانسه ، بازپرداخت جزئی را از فروشنده یا تولید کننده دریافت کنید. برای جزئیات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

مجوز و مجوز معتبر اپل
دسترسی اولویت به کمک های فنی
ضمانت پوشش تعداد نامحدودی از حوادث مربوط به آسیب های تصادفی 3
تعویض باتری 3

بیمه ای را که متناسب با شما باشد انتخاب کنید.

پشتیبانی اپل+

Applecare+ برای آیفون ضمانت سخت افزاری را ارائه می دهد که تعداد نامحدودی از حوادث مربوط به آسیب های تصادفی 3 را پوشش می دهد . هر حادثه مشمول هزینه های اضافی است که در زیر ذکر شده است. همچنین می توانید از تعویض باتری ، سرویس جایگزینی Express 3 و دسترسی به اولویت به متخصصان و متخصصان اپل 1 بهره مند شوید .

Applecare+ با پوشش در صورت از دست دادن یا پرواز

از تمام مزایای Applecare+ اضافه شده به حفاظت از دو حادثه مرتبط با پرواز یا از بین رفتن دستگاه در هر دوره 12 ماه 3 استفاده کنید . هر حادثه مشمول هزینه های اضافی است که در زیر ذکر شده است.

اگر در صورت از دست دادن یا سرقت ، پوشش را انتخاب کنید ، عملکرد مکان باید در زمان از دست دادن یا سرقت و در کل فرآیند شکایت بر روی دستگاه شما فعال شود .

هزینه های اضافی با یک نگاه

حوادث تحت پوشش
خسارت مؤثر بر صفحه یا شیشه در شیشه 3:
نوع دیگر آسیب های تصادفی:
خسارت مؤثر بر صفحه یا شیشه پشت 5:
نوع دیگر آسیب های تصادفی:

کمک متمرکز

به لطف سرویس جایگزینی Express بدون آیفون خود طولانی نباشید

همانطور که اپل هم آیفون ، iOS و هم بسیاری از برنامه ها را طراحی می کند ، آیفون یک سیستم واقعاً یکپارچه است. و فقط Applecare+ فروش و کمک های متمرکز پس از فروش ، ارائه شده توسط کارشناسان و کارشناسان اپل را ارائه می دهد. که بیشتر مشکلات را با یک تماس تلفنی حل می کند.

 • دسترسی اولویت به متخصصان و متخصصان اپل از طریق چت یا از طریق تلفن
 • در همان روز در اکثر شهرهای بزرگ جهان تعمیر کنید
 • سرویس جایگزینی اکسپرس: ما یک دستگاه جایگزینی را برای مدت زمان تعمیرات در اختیار شما قرار می دهیم
 • پوشش در صورت از دست دادن یا پرواز: اگر آیفون شما گم شده یا به سرقت رفته باشد ، می توان یک دستگاه جایگزینی را در همه کشورهایی که در آن پوشش در صورت از دست دادن یا پرواز در دسترس است ، برای شما ارسال کنید

ضمانت سخت افزاری اضافی

ضمانت پوشش تعداد نامحدودی از حوادث مربوط به آسیب های تصادفی 3
جایگزینی باتری هایی که کمتر از 80 ٪ از ظرفیت اصلی خود را حفظ می کنند

دو محصول Applecare+ بیمه به شما امکان می دهد تعمیر یا تعویض آیفون خود را بدست آورید. با توجه به بیمه نامه مشترک ، شما از حفاظت از تعداد نامحدود حوادث مربوط به خسارت تصادفی و برای دو حادثه مرتبط با پرواز یا از بین رفتن دستگاه در هر دوره 12 ماه 3 بهره می برید . هر حادثه مشمول هزینه های اضافی است که در جدول بالا نشان داده شده است. ضمانت عناصر زیر را پوشش می دهد:

 • آیفون شما
 • 3 باتری آن
 • کابل ارائه شده

کمک نرم افزاری

دسترسی اولویت به کارشناسان و متخصصان اپل برای هرگونه سؤال مربوط به استفاده از iOS یا موارد دیگر

با استفاده از Applecare+ برای آیفون ، متخصصان و متخصصان اپل می توانند به شما در حل مشکلات تأثیرگذار در برنامه های آیفون ، iOS ، ICLOUD و اپل برای آیفون 1 کمک کنند:

 • iOS و iCloud
 • بي سيم
 • برنامه های اپل برای آیفون مانند FaceTime ، Mail ، Safari و تقویم

از آیفون خود محافظت کنید

Applecare+ با پوشش در صورت از دست دادن یا پرواز

شما می توانید برای یک دوره دو سال یا به صورت پلیس سالانه پرداخت شده توسط پرداخت های ماهانه که هر سال به طور خودکار تمدید می شود تا زمان خاتمه 6 ، پوشش خود را در قالب یک قلم ثابت انجام دهید .

iPhone 15 Pro ، iPhone 15 Pro Max

آیفون 15 پلاس ، آیفون 14 پلاس

آیفون 15 ، آیفون 14 ، آیفون 13

آیفون SE (نسل 3ᵉ)

پشتیبانی اپل+

شما می توانید برای یک دوره دو سال یا به صورت پلیس سالانه پرداخت شده توسط پرداخت های ماهانه که هر سال به طور خودکار تمدید می شود تا زمان خاتمه 6 ، پوشش خود را در قالب یک قلم ثابت انجام دهید .

iPhone 15 Pro ، iPhone 15 Pro Max

آیفون 15 پلاس ، آیفون 14 پلاس

آیفون 15 ، آیفون 14 ، آیفون 13

آیفون SE (نسل 3ᵉ)

نحوه خرید

 1. AppleCare+ را با آیفون جدید خود بخرید.
 2. یا آن را ظرف 60 روز از خرید آیفون خود بخرید:
  • در آیفون خود در آیفون خود (به تنظیمات> عمومی> اطلاعات بروید ، سپس Add A AppleCare+Coverage را انتخاب کنید)
  • آنلاین (شما باید شماره سریال خود را بررسی کنید و تشخیص از راه دور را اجرا کنید)
  • با تماس با شماره 0805 540 003 (شما باید یک تشخیص از راه دور انجام دهید و اثبات خرید را ارائه دهید)

برای اطلاع از نحوه تمدید ضمانت ، لطفا اینجا را کلیک کنید.

Applecare+ محصولات در Monaco ، Droms ، Tom و PTOM در دسترس نیستند.

اگر در صورت از دست دادن و سرقت ، پوشش را انتخاب کنید ، عملکرد مکان باید در زمان از دست دادن یا سرقت و در کل فرآیند شکایت بر روی دستگاه شما فعال شود .

برای اطلاعات بیشتر در مورد این محصولات ، به شرایط عمومی AppleCare+ یا به شرایط عمومی AppleCare+ با پوشش در صورت از دست دادن یا پرواز مراجعه کنید.

کمک اضافی

کمک از طریق تلفن یا گربه ، تعمیرات و موارد دیگر.

شماره تلفن کمک اپل خود را در اینجا پیدا کنید.

کمک برای همه دستگاه های اپل خود در یک برنامه واحد.

سیب

 1. هزینه تماس تلفنی محلی ممکن است اعمال شود. شماره تلفن و ساعات مداخله ممکن است متفاوت باشد و ممکن است اصلاح شود. کمک های فنی مشاوره ای از متخصصان و کارشناسان که به طور معمول از آنها استفاده می شود ارائه می دهد.
 2. پوشش از تاریخی که شما بیمه AppleCare گرفته اید آغاز می شود+. به عبارت دیگر ، اگر AppleCare+ را تا 60 روز پس از خرید آیفون خود خریداری کنید ، پوشش مواد فقط از این تاریخ اعمال می شود. کمک های فنی با انقضاء کمک های فنی 90 روزه رایگان ارائه شده توسط اپل آغاز می شود ، که از تاریخ خرید آیفون شما اعمال می شود.
 3. ضمانت Applecare+ محصول فقط مربوط به آیفون و لوازم جانبی اصلی آن است. دو پوشش محصولات Applecare+ بیمه (i) باتری هایی که کمتر از 80 ٪ از ظرفیت اصلی خود را حفظ می کنند و (ب) تعداد نامحدودی از حوادث مربوط به آسیب های تصادفی. Applecare+ با پوشش در صورت از دست دادن یا پرواز برای دو حادثه مربوط به پرواز یا از بین رفتن دستگاه در هر دوره 12 ماه محافظت می کند. هر حادثه برای تعویض صفحه نمایش یا خسارت مؤثر بر پشت شیشه و 99 یورو برای هر نوع دیگر از آسیب های تصادفی ، هزینه های اضافی 29 یورو است. هزینه های اضافی در مورد بازگشت شیشه فقط مربوط به مدل های آیفون 12 ، آیفون 13 ، آیفون 14 و آیفون 15 است. هر حادثه بلااستفاده مرتبط با پرواز یا از دست دادن پس از 12 ماه منقضی می شود و شما از دو حادثه جدید مربوط به پرواز یا ضرر برای 12 ماه پوشش بعدی بهره مند می شوید. سرویس جایگزینی اکسپرس در چارچوب هزینه های تعویض اضافی صفحه یا هزینه های تعمیر کمر قرار نمی گیرد. تجهیزات جایگزینی ارائه شده توسط اپل به عنوان بخشی از سرویس تعمیر یا جایگزینی ممکن است حاوی اپل جدید یا قبلاً استفاده شده یا قطعات قبلاً استفاده شده باشد که موضوع آزمایشات بوده و مشخصات عملکردی اپل را برآورده می کند. برای اطلاعات بیشتر ، در صورت ضرر یا پرواز به شرایط عمومی AppleCare+ یا به شرایط عمومی AppleCare+ با پوشش مراجعه کنید.
 4. اگر در صورت از دست دادن و سرقت ، پوشش را انتخاب کنید ، عملکرد مکان باید در زمان از دست دادن یا سرقت بر روی دستگاه شما فعال شود. بومی سازی عملکرد باید فعال شود و آیفون شما باید در طول روش ادعا که مربوط به سرقت یا از دست دادن است ، با شناسه اپل شما در ارتباط باشد. به عنوان بخشی از این روش ، از شما خواسته می شود تا داده ها را از دستگاه سرقت شده یا گمشده پاک کنید ، آن را غیرفعال کنید و قبل از اینکه بتوانید یک دستگاه جدید را بدست آورید ، املاک را منتقل کنید.

برای اینکه بتوانید به عملکرد بومی سازی وصل و دسترسی به عملکرد ، مهم است که شناسه اپل و رمز عبور خود را به خاطر بسپارید و اطلاعات حساب خود را به روز نگه دارید. اگر از دو عامل تأیید هویت اپل خود استفاده می کنید ، توصیه می کنیم شماره تلفن قابل اعتماد دیگری را به حساب خود اضافه کنید که می توانید کد چک شش ضلعی مورد نیاز برای اتصال را دریافت کنید حتی اگر N “آیفون بیشتری داشته باشید.

 • مزایای AppleCare+ جداگانه و به ضمانت محدود اپل و حقوق تضمین شده توسط قانون حمایت از مصرف کننده و مصرف کنندگان اضافه شده است. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید. Applecare+ اشتراک برای خرید آیفون اجباری نیست.
 • Applecare+ محصولات توسط Apple Distribution International Limited فروخته می شود ، که دفتر مرکزی آن در املاک صنعتی هالی هیل ، هالی هیل ، کورک ، در جمهوری ایرلند واقع شده است. Apple Distribution International Limited یک واسطه بیمه است که توسط بانک مرکزی ایرلند اداره می شود. برای اطلاعات بیشتر ، به http: // ثبت نام کنید.بانک مرکزی.یعنی.
 • AIG Europe SA ، شرکت بیمه سرمایه 47،176،225 یورو ، ثبت شده در لوکزامبورگ (RCS N ° B 218806) ، که دفتر مرکزی آن در خیابان 35 D John F واقع شده است. کندی ، L-855 ، لوکزامبورگ. AIG Europe SA توسط وزارت دارایی لوکزامبورگ تصویب شده و توسط کمیسر بیمه ، 7 بلوار جوزف دوم ، L-1840 لوکزامبورگ ، GD از لوکزامبورگ ، تلفن تلفن کنترل می شود. : ((+352) 22 69 11 – 1 ، caa@caa.لو ، http: // www.سعید.خواندن.
 • شعبه تور فرانسه CB21 – 16 Place de L’Iris 92400 Courbevoie – RCS Nanterre 838 136 463 – تلفن. : +33 1.49.02.42.22. بازاریابی قراردادهای بیمه در فرانسه توسط شعبه فرانسوی AIG Europe SA منوط به مقررات قابل اجرا در فرانسه ، تحت کنترل اداره کنترل و حل و فصل محتاطانه ، 4 مکان دو بوداپست ، CS 92459 ، 75436 Paris Cedex 09 ، https: / / ACPR.بیداد.خط.

همچنین می توانید در یک فروشگاه اپل یا در یک فروشنده خرید کنید. یا با شماره 0800 046 046 تماس بگیرید.

کپی رایت © 2023 Apple Inc. کلیه حقوق محفوظ است.

 • توافق محرمانه
 • استفاده از کوکی ها
 • شرایط استفاده
 • فروش و بازپرداخت
 • اطلاع قانونی
 • نقشه سایت

مشترک یک قرارداد AppleCare

اگر دستگاه شما واجد شرایط است ، می توانید یک قرارداد AppleCare+ یا یک برنامه حفاظت AppleCare را برای بهره مندی از پوشش اضافی تهیه کنید.

مجموعه ای از محصولات که واجد شرایط پوشش با AppleCare هستند

برای این دستگاه قرارداد مشترکی کنید

یک پتو برای iPhone ، iPad یا Mac واجد شرایط که در حال حاضر از آن استفاده می کنید ، و همچنین هر دستگاهی که توسط بلوتوث جفت شده است ، مانند AirPods یا Apple Watch خود تهیه کنید. برای این دستگاه پتو تهیه کنید

برای یک دستگاه دیگر یک قرارداد مشترک کنید

یک پتو برای یکی از دستگاه های واجد شرایط خود تهیه کنید. محصولی را برای پوشش انتخاب کنید

اگر پوشش AppleCare+ موجود را مشاهده نکردید ، بررسی کنید که دستگاه شما واجد شرایط است.

برخی از محصولات و گزینه های خرید خاص در همه کشورها یا همه مناطق موجود نیست.

آنچه پوشانده شده است?

بیشتر بدانید

 • اگر هنوز برای برقراری قرارداد AppleCare به کمک نیاز دارید ، با Apple Assist تماس بگیرید.
 • در بیشتر کشورها و مناطق ، می توانید ظرف 60 روز از خرید دستگاه خود ، یک قرارداد AppleCare+ را از بین ببرید. در ژاپن ، اشتراک یک قرارداد Applecare+ ظرف 30 روز از خرید دستگاه شما امکان پذیر است. در Continental China ، شما می توانید ظرف 7 روز از خرید دستگاه خود یا در فروشگاه Apple Store ظرف 60 روز پس از خرید دستگاه خود ، یک قرارداد Applecare+ را در دستگاه خود انجام دهید. (در مورد فروشگاه Apple Store ، شما باید اثبات خرید خود را ارائه دهید و ما دستگاه را بازرسی خواهیم کرد.)
 • در برخی از کشورها و مناطق ، می توانید در سال پس از خرید مک ، اپل تلویزیون یا سایر دستگاه های واجد شرایط ، یک برنامه محافظ AppleCare خریداری کنید.

مزایای ضمانت نامه محدود اپل و قرارداد AppleCare به حقوقی که توسط قانون حمایت از مصرف کننده پیش بینی شده است اضافه می شود.