حرفه ای ها – Arkana E -Tech Full Hybrid – Renault ، Renault Arkana E -Tech Hybrid 145 آزمایش توسط Laurent Hurgon – گروه رنو

تست هیبرید E-Tech Renault Arkana توسط Laurent Hurgon ، خلبان اتومبیل های آلپ

با تشکر از مزایای این حرکتی ترکیبی الکترونیکی ، رنو آرکانا تا 80 ٪ از زمان در شهر در حالت 100 ٪ برقی گردش می کند ، برای کاهش مصرف تا 40 ٪ در مقایسه با یک موتور حرارتی سنتی. در جاده ، موتورهای برقی که به موتور گرما نیازمند کمک می کنند. بنابراین مصرف سوخت حتی در حالت ورزشی محدود است. در پایان ، مصرف مخلوط 4.8 لیتر در 100 کیلومتر به دست می آید و انتشار CO2 از 108 گرم در کیلومتر (مقادیر WLTP).

جدید رنو آرکانا الکترونیکی کامل ترکیبی

حرفه ای ها - رنو آرکانا E -Tech Full Hybrid

نمونه ای از اجاره طولانی مدت به استثنای بیمه اختیاری ، بیش از 36 ماه و 90،000 کیلومتر برای جدید رنو آرکانا Techno E-Tech Full Hybrid 145 با گزینه های رنگ فلزی و چرخ یدکی ، بدون کمک ، یا 36 اجاره 580.00 یورو شامل مالیات/ماه شامل ضمانت ، نگهداری و کمک به وسیله نقلیه و افراد ، بسته به شرایط قراردادی موجود در شبکه. در پایان قرارداد ، بازگشت وسیله نقلیه در فروشنده خود با پرداخت هرگونه هزینه تحویل به حالت استاندارد و KM اضافی.

منوط به پذیرش پرونده توسط Diac Rental SA ، شرکت اجاره و واسطه بیمه ، در پایتخت 29،240،988 یورو ، دفتر مرکزی: 14 Avenue du Pavé Neuf 93 168 Noisy-le-Cedex-Siren 329 892 368 RC Bobignyy. شماره orias: 07 004 967 – www.عیاش.خط. کمکهای مشترک توسط اجاره DIAC با AXA Assist France Insurance ، SA در سرمایه 24،099،560.20 یورو ، شرکت بیمه ای که توسط قانون بیمه اداره می شود ، Siren 451 392 724 RCS Nanterre – 6 Rue André Gide 92320 Châtillon ، از جمله عملیات تحت کنترل کنترل این کنترل است. اداره کنترل احتمالی و وضوح – 4 Place de Budapest – CS 92459 – 75436 Paris Cedex 09.

پیشنهادهای غیرقانونی ، برای شرکت هایی که حداکثر 15 وسیله نقلیه در ناوگان خودرو خود دارند (به استثنای شرکت های اجاره ای ، اداره ها ، مشتریان تحت پروتکل های ملی یا منطقه ای) و معتبر از 09/01/2023 در 30/09/2023 در شرکت کنندگان ، واسطه های غیر انحصاری. Easy Loc Pro یک برندی است که یک پیشنهاد اجاره Diac LLD را به متخصصان تعیین می کند.

تست هیبرید E-Tech Renault Arkana توسط Laurent Hurgon ، خلبان اتومبیل های آلپ

رنو آرکانا جدید در نسخه هیبریدی E-Tech 145 در تست ویدیو است. دو موتور الکتریکی و یک موتور گرما با گیربکس بدون کلاچ همراه است. این فناوری 80 ٪ از زمان و 40 ٪ صرفه جویی در سوخت در شهر را فراهم می کند. در چرخ رنو آرکانا لورن هنگون ، خلبان اتومبیل آلپین ، نظر خود را در مورد این Suiv-Cut مانند سایرین به ما می دهد.

توسط نیکلاس لو بوچر

جدید رنو آرکانا: SUV-Coupé ، بهترین های هر دو جهان

در اروپا ، رنو اولین تولید کننده عمومی است که یک SUV کوپه ارائه می دهد. پویا ، طراحی آرکانا جدید ویژگی های بصری دلپذیر جهان SUV ها (200 میلی متر ترخیص زمین زمین ، جعبه بالا کمربند ، محافظت از چرخ های چرخ ، اسکی جلو و عقب) و کوپه ها (خط سقف زودگذر و ارتفاع متوسط ​​از 1.58 متر). طول آن به طول 4.57 متر و یک پایه چرخ 2.72 متر نشان می دهد.

در نسخه R.حرف. خط ، جدید آرکانا با سایه خاص نارنجی والنسیا ، خروجی اگزوز دوتایی آن از ظاهر کروم ، اسکی جلو و عقب و تیغه F1 آن از رنگ فلزی تیره قابل تشخیص است. در داخل ، R پایان.حرف. خط به ویژه توسط یک اثاثه یا لوازم داخلی چرمی مخلوط ، پدال آلومینیومی ، یک اهرم سرعت از نوع “e-shifter” (بدون کابل مکانیکی) و نشان های R قابل شناسایی است.حرف. خط.

فضای داخلی آرکانا فناوری پیشرفته است. داشبورد با دو صفحه آراسته شده است: صفحه نمایش رنگ داشبورد 10.2 اینچ و صفحه لمسی مرکزی 9.3 اینچی. از طرف اتصال ، تجهیزات شامل سازگاری Apple Carplay و Android Auto ، شارژ مجدد تلفن های هوشمند در کنسول مرکزی و چهار سوکت USB (2 در جلو و 2 در عقب).

علیرغم ظاهر برش ، آرکانا جدید در واقع یک وسیله نقلیه خانوادگی است. سرنشینان صندلی های عقب از فضای زانو 211 میلی متر و ارتفاع زیر پرچم 862 میلی متر برای چنین طرحی برخوردار هستند. صندوق عقب ، سخاوتمندانه با 513 لیتر (480 لیتر در نسخه الکترونیکی ترکیبی) و دسترسی آسان ، به شما امکان می دهد بدون نگرانی تمام چمدان ها را برای تعطیلات بارگیری کنید.

حرکتی ترکیبی اقتصادی

موتور الکترونیکی ترکیبی 145 اسب بخار از یک بنزین 4 سیلندر 1 موتور گرما 1 تشکیل شده است.6 از 94 اسب بخار و دو موتور الکتریکی-یک موتور الکترونیکی “(36 کیلو وات) و یک استارت ولتاژ بالا از HSG (ژنراتور استارت ولتاژ بالا) 15 کیلو وات 15 کیلو وات. موتورها با هدایت انرژی خود به سمت چرخ ها یا باتری قادر به کار مستقل یا هماهنگ هستند. درایور هیچ کاری برای انجام دادن ندارد: سیستم E-Tech به طور خودکار 15 ترکیب عملیاتی بین موتورهای مختلف و گزارش های مربوط به گیربکس را مدیریت می کند. در استفاده ، تغییرات در حالت ها تقریباً غیرقابل تصور است. در شهر ، شارژ مجدد باتری در کاهش و ترمز بهینه می شود.

با تشکر از مزایای این حرکتی ترکیبی الکترونیکی ، رنو آرکانا تا 80 ٪ از زمان در شهر در حالت 100 ٪ برقی گردش می کند ، برای کاهش مصرف تا 40 ٪ در مقایسه با یک موتور حرارتی سنتی. در جاده ، موتورهای برقی که به موتور گرما نیازمند کمک می کنند. بنابراین مصرف سوخت حتی در حالت ورزشی محدود است. در پایان ، مصرف مخلوط 4.8 لیتر در 100 کیلومتر به دست می آید و انتشار CO2 از 108 گرم در کیلومتر (مقادیر WLTP).

پشت فرمان رنو آرکانا E-Tech Hybrid 145

راننده از نرمی زیاد استفاده بهره می برد زیرا شروع همیشه در حالت الکتریکی 100 ٪ انجام می شود. محور جلو دقیق و میرایی کارآمد است. بنابراین آرکانا بدون اینکه ورزشکار باشد ، رفتار پویا ارائه می دهد ، در حالی که سرنشینان خود را تحت الشعاع قرار می دهد. با تشکر از تنظیمات چند منظوره می توان نقشه برداری موتور ، کمک فرمان ، جو نور و پیکربندی صفحه دیجیتالی را که جایگزین پیشخوان ها می شود ، تطبیق داد. سه حالت در دسترس است ، از جمله کاملاً قابل تنظیم.

رانندگی توسط آخرین فن آوری های نسل ، از جمله دستیار بزرگراه و ترافیک که ترکیب کنترل کروز تطبیقی ​​(با توقف و GO) و عملکرد کمک به مرکز را تسهیل می کند ، تسهیل می شود. این رانندگی تقریباً خودمختار است و به عنوان مثال در ترافیک امنیت و آرامش را به ارمغان می آورد.

نظر لورن هنگون

لورن هورگوون از سال 2004 یک متخصص خلبان Alpine Cars بوده است. متخصص در زمینه های زمینی و توسعه وسایل نقلیه ورزشی ، خلبان Emeritus ، او نویسنده سوابق بیشماری از جمله سریعترین تور Nordschleife Nürburgring در پشت فرمان Megane R است.حرف. Trophy-R به دومی اجازه می دهد بار دیگر عنوان سریعترین کشش استاندارد را خوشحال کند “.

Arkana به لطف موتور هیبریدی و شاسی کارآمد آن ، همه کاره بودن استفاده خود را نشان می دهد. راحت و قابل سکونت ، این یک ماشین خانوادگی واقعی با طراحی جذاب است. با سهولت در شهر و در جاده ، به لطف حرکتی فناوری الکترونیکی که هم اقتصادی و هم پویا است ، این رنو آرکانا بیشترین تعداد از جمله خانواده ها را دارد. من در چرخ خیلی سرگرم شدم .