Arlo از سیستم هشدار خود در #CES2022 رونمایی می کند و به ماده می پیوندد! اتوماسیون خانه و خانه ، Arlo Alarm: همه نسخه های مقایسه شده – Secufd

Arlo Alarm: همه نسخه های مقایسه شده

Contents

نسخه Pro یک نسخه بهبود یافته از سیستم اصلی Arlo است. در حال حاضر 3 نسخه حرفه ای وجود دارد: Arlo Pro Alarm ، Arlo Pro 2 Alarm و Arlo Pro 3 Alarm.

Arlo از سیستم هشدار خود در #CES2022 رونمایی می کند و به ماده می پیوندد !!

Arlo به دلیل دوربین های نظارت کاملاً بی سیم خود ، که به راحتی در هر نقطه نصب می شوند ، مشهور است. آنچه از این سیستم گم شده بود ? البته یک سیستم هشدار ! خوب ، سازنده به تازگی از راه اندازی خود در طی این سال 2022 ، با یک راه حل بسیار ابتکاری ، بر اساس زنگ هشدار صفحه کلید ، خبر داده است ، اما مهمتر ، نشت ، تشخیص دود و موارد دیگر.

چند کپکتور انقلابی

هشدار آرلو

در حالی که آرلو در رهبران بخش مانند آمازون رینگ رقابت می کرد و با زنگ های ویدیویی و دوربین های امنیتی خود است ، تولید کننده هنوز تاکنون در بازار سیستم های امنیتی داخلی یکپارچه نشده است. این سیستم امنیتی جدید برای نصب ، حتی رقابت مستقیم با تعداد زیادی از شرکت ها ، از جمله ستون های امنیتی مانند Simplisafe و Abode. نوآوری عمدتا از Multicaptor آن ، وسیله ای منحصر به فرد است که جایزه ای برای نوآوری در CES کسب کرده است. در حالی که بیشتر رقبا سنسورهای مختلفی را برای انجام کارکردها در خانه ارائه می دهند و به شما هشدار می دهند ، به عنوان مثال ، در صورت باز کردن درب ، تشخیص حرکت ، نشت یا شروع آتش ، سیستم Arlo همه اینها را انجام می دهد و بیشتر. Arlo Multicaptor در واقع می تواند باز و تمایل ویندوز ، نشت آب ، تغییر نور و دما و دو نوع دود/CO را تشخیص دهد (این نمودارهای زنگ هشدار T3 و T4 را تشخیص می دهد ، اما خود را دود یا CO نمی کند).

ما سیستم امنیتی ARLO را نه تنها برای تکمیل اکوسیستم ARLO ، بلکه برای حل مشکلات مشترک برای سایر راه حل های بازار طراحی کرده ایم. همه در یک سیستم چندگانه سیستم به لطف همه کاره بودن ، زندگی مصرف کنندگان را ساده می کند و به آنها تضمین می کند که می توانند از یک سنسور هوشمند واحد برای پاسخ به انواع موارد استفاده استفاده کنند. علاوه بر این ، این سیستم به طور شفاف با دوربین های امنیتی موجود در Arlo در خانه یک کاربر کار می کند تا اطلاعات مهمی را برای صلح کامل در سراسر خانه اضافه کند – مزیتی که با پیشنهادات رقیب در دسترس نیست. تیم جانستون ، معاون رئیس محصولات آرلو

قطب ماژولار سیستم امنیتی به عنوان کنترل مرکزی عمل می کند و عملکردهای یکپارچه مانند پری دریایی ، حرکت و دود/CO و همچنین یک صفحه کلید با نور پس زمینه یکپارچه را برای مدیریت روز و شب ارائه می دهد. هاب همچنین به فناوری NFC مجهز است ، که به کاربران امکان می دهد سیستم را به سرعت مسلح کنند/فشار واحد بر روی دستگاه تلفن همراه خود را خلع سلاح کنند.

دوربین های آرلو و منسوخ برنامه ریزی شده: 4 دور کوچک و سپس بروید.

این سیستم همچنین فناوری Arlorf را در Multicaptor و Hub قرار می دهد ، که قرار است رمزگذاری قوی تری با دامنه و خاصیت ضد درخشش فراهم کند ، برای یک سیستم ایمنی قابل اعتماد مهم است. یک عمل بسیار امیدوارکننده ، که البته با تجهیزات موجود در محدوده ، از دوربین ها تا روشنایی ، از جمله زنگ ها ، برای به دست آوردن یک سیستم امنیتی کاملاً کامل ادغام خواهد شد. اما شما باید صبور باشید ، زیرا ARLO برای سیستم امنیتی جدید خود قیمت یا تاریخ انتشار را اعلام نکرده است و جدا از این Multicaptor ، اطلاعات موجود بسیار محدود است. در هر صورت یک تازگی است که ما یک وام را دنبال خواهیم کرد !

آرلو به ماده استاندارد می پیوندد

همانطور که می دانید موضوع پروتکل اتوماسیون منزل بسیار امیدوار کننده است ، قرار است همه تولید کنندگان را متحد کند و بنابراین پروتکل های مالک را که نمی دانند چگونه با همسایگان خود ارتباط برقرار کنند ، پایان دهند. اپل ، گوگل ، آمازون و غیره. همه در تصویب این پروتکل باقی مانده اند. بنابراین جای تعجب است که آرلو نیز اعلام کرد که به این استاندارد بپیوندد. اگر برای بسیاری از تولید کنندگان شامل یک به روزرسانی ساده سیستم عامل است ، ما هنوز نمی دانیم چگونه می توان Arlo را انجام داد ، یا چه کالاهایی نگران خواهد بود. در همین زمان ، ماده دیر شده است: برنامه اولیه ارائه شده برای توسعه کیت توسعه و برنامه صدور گواهینامه محصول برای پایان سال 2021 ، سرانجام به پایان رسید تا پایان نیمه اول 2022. بنابراین محصولات اول بلافاصله در دسترس نخواهند بود ، اما جالب است بدانید که بسیاری از تولید کنندگان سازگاری خود را با ماده در این زمینه اعلام کرده اند !

دوربین های آرلو و منسوخ برنامه ریزی شده: 4 دور کوچک و سپس بروید.
منبع: CNET

برای اطلاعات ، این مقاله ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد ، بدون هیچ گونه تاثیری در آنچه خود را به دست می آورید یا قیمتی که می توانید برای محصول بپردازید. عبور از این لینک به شما امکان می دهد از من بخاطر کارهایی که هر روز در وبلاگ انجام شده است تشکر کنید و به پرداخت هزینه های سایت کمک کنید (محل اقامت ، هزینه حمل و نقل برای مسابقات و غیره.). هزینه ای برای شما ندارد ، اما به من خیلی کمک می کند ! بنابراین از کسانی که بازی را انجام می دهند متشکرم !

مشترک شدن در خبرنامه ما !

به لطف یک ایمیل در جعبه خود هر جمعه ، هیچ مقاله ، تست محصول یا راهنمای خود را از دست ندهید !

ذخیره ثبت شده 0
سایر مقالات مرتبط
اضافه کردن به موارد مورد علاقه محصول که از لیست آرزوهای 28 خارج شده است

Timberline Solar: فتوولتائیک یکپارچه در پشت بام ، که مانند هر روکش شکل است !

اضافه کردن به موارد مورد علاقه محصول که از لیست خواسته های 1 خارج شده است

Ecovacs Deebot X1 Omni: Robot Premium Cleaning ، که در بازار #CES2022 متحول می شود

اضافه کردن به موارد مورد علاقه محصول که از لیست خواسته های 0 خارج شده است

حوا حرکتی خود را از پرده ها و یک دوربین در فضای باز ، سازگار با اپل Homekit #CES2022 ارائه می دهد

اضافه کردن به موارد مورد علاقه محصول که از لیست خواسته های 0 خارج شده است

شماره خواب تختخواب متصل و هوشمند را نشان می دهد ، تا خواب را به مرور زمان #CES2022 بهبود بخشد

نظر شما در مورد این مقاله چیست ? نظرات خود را برای ما بگذارید !
با تشکر از شما برای ماندن مودب: سلام و تشکر از شما هزینه ای ندارد ! ما اینجا هستیم تا به صورت سازنده مبادله کنیم. ترول ها حذف می شوند.

Arlo Alarm: همه نسخه های مقایسه شده

Arlo Alarm: همه نسخه های مقایسه شده

برند Arlo به لطف طیف گسترده ای از دوربین های نظارتی با هشدار در حوزه امنیتی شناخته شده است. با استفاده از سیستم هشدار ARLO ، از دوربین فیلمبرداری بی سیم HD و دو طرفه آن بهره مند می شوید. این دو نقطه مشترک اصلی همه هشدارهای برند است. با این وجود ، ما نسخه های مختلف هشدار ARLO را با یکدیگر مقایسه کردیم تا به شما در انتخاب دوربین با زنگ خانه Arlo که نیازهای شما را برآورده می کند ، کمک کنیم.

بهترین دوربین با زنگ آرلو در بین نسخه های مختلف چیست؟ ?

تیم ما ضمن در نظر گرفتن بررسی های کاربر ، برخی از تست ها را انجام داده است تا بتواند این مقایسه بهترین دوربین ها را با هشدار برند به اشتراک بگذارد.

Arlo Sonnette متصل به ضد آب بی سیم بی سیم

Arlo Sonnette را بدون خارجی متصل کرد.

نظارت بر دوربین WiFi در فضای باز Arlo Essential بدون

Arlo Essential Camera Outdoor WiFi نظارت.

Arlo Pro 4 Camera Outdoor WiFi نظارت بدون

Arlo Pro 4 Camera Outdoor WiFi نظارت.

دوربین نظارت دوربین Arlo Ultra 2

دوربین نظارت دوربین Arlo Ultra 2.

دوربین با Arlo Alarm: نسخه های مختلف

نسخه های مختلف این محدوده را کشف کنید تا زنگ دوربین Arlo را برای استفاده از آن می خواهید از آن پیدا کنید.

Arlo Essential Spotlight

این مقرون به صرفه ترین دوربین نسخه های مختلف است. سهولت نصب و استفاده از آن در واقع یک دوربین بی سیم بسیار کاربردی است.

این قطعنامه تا حد زیادی با HD کامل آن رضایت بخش است. این دستگاه دارای ردیاب های حرکتی است و در صورت بروز حرکات مشکوک به تلفن هوشمند خود هشدار داده می شود. شما قادر خواهید بود در هر کجا که هستید ، ماشه زنگ آرلو را فعال کنید.

باتری دوربین 6 ماه استقلال دارد و لازم به ذکر است که این پرونده ضد آب است. اگر به دنبال زنگ بیرونی آرلو کم و بیش مقرون به صرفه هستید ، کاملاً مناسب خواهد بود. به خصوص که از نورپردازی یکپارچه برخوردار است. شما روز و شب محافظت خواهید شد ، چه زیبا و چه در هوای بارانی.

در مورد زنگ صدا ، باید اعتراف کرد که با 71.7 dB خود کارآمدترین نیست. اگر دوربین مقرون به صرفه است ، توجه داشته باشید که یک ابر ماهانه باید برای دسترسی به فیلم ها به ضبط فیلم بپردازد.

Arlo Pro

نسخه Pro یک نسخه بهبود یافته از سیستم اصلی Arlo است. در حال حاضر 3 نسخه حرفه ای وجود دارد: Arlo Pro Alarm ، Arlo Pro 2 Alarm و Arlo Pro 3 Alarm.

Arlo Pro: یک نسخه حرفه ای برای استفاده از ویژگی های هوشمند

دوربین Arlo Pro یک وضوح HD خوب را نشان می دهد و دارای لنز زاویه ای 130 درجه است. این دستگاه همچنین با سنسور حرکات PIR زاویه ای گسترده مجهز شده است ، که امکان تشخیص پیشرفته حرکات را فراهم می کند.

پرونده Suufd -> زنگ خطر: انتخاب ما از بهترین هشدارهای ضد آتش

اگر به ویژگی های هوشمند نگاه کنیم ، دوربین با یک پری دریایی بیش از 100 دسی بل هشدار هوشمند دارد که از تلفن هوشمند شما کنترل می شود. یک نکته مثبت در مقایسه با آژیر زنگ هشدار Essential Arlo.

با توجه به ذخیره سازی ، می توانید یک درایو USB را برای تهیه نسخه پشتیبان از محلی به ایستگاه Arlo Pro وصل کنید. اگر ذخیره سازی را در ابر ترجیح می دهید ، از 7 روز رایگان ضبط که توسط صداها و/یا حرکات ایجاد می شود ، بهره مند می شوید.

نزولی کوچک این نسخه حرفه ای: میکروفون به اندازه کافی تکامل نمی یابد تا صداهای پایین را کاهش دهد. اگر محیط پر سر و صدا باشد ، ضبط ها ممکن است به اندازه کافی واضح نباشند.

Arlo Pro 2: سازگاری بهتر و ویژگی های جدید هنگام اتصال دوربین به بخش و استفاده از داخل خانه

اگر Arlo Pro فقط با بلندگو Apple Homekit کار کند ، Arlo Pro 2 نیز با Amazon Alexa و Google Assistant سازگار است.

Arlo Pro 2 همچنین با عملکرد آن “3 ثانیه از تجسم قدامی” متمایز است ، در صورت اتصال دوربین و استفاده از داخل. دومی برای ضبط فعالیت 3 ثانیه قبل از وقوع یک رویداد طراحی شده است. این به شما امکان می دهد سناریو را درک کنید و بدانید که به طور کامل چه اتفاقی افتاده است.

اگر می خواهید هنگام استفاده از دوربین در داخل و متصل به بخش ، ضبط غیر توقف 24/7 به عنوان گزینه در دسترس باشد.

با اتصال دوربین به بخش و استفاده از آن در داخل ، شما همچنین امکان انتخاب زمینه های بینایی را دارید که به ویژه در صورت حرکت یا سر و صدا می خواهید به آنها اطلاع دهید.

نصب این دوربین آسانتر است. در واقع ، شما باید قبل از نصب برنامه اختصاصی ، از ایستگاه خانه عبور کنید تا آن را پیکربندی کنید. توجه داشته باشید که ایستگاه باید در نزدیکی جعبه اینترنت شما نصب شود زیرا آنها باید توسط یک کابل اترنت وصل شوند.

Arlo Pro 3: یک دوربین حرفه ای با کوچکترین جزئیات

همانطور که انتظار می رفت ، این نسخه حتی از نسخه قبلی به عنوان دوربین جالب تر است.
دوربین Arlo Pro 3 به شما امکان می دهد تا به لطف وضوح 2K HDR ، جزئیات را با دقت بیشتری تشخیص دهید. حالت دوم به شما اجازه می دهد تا جزئیات را بهتر درک کنید.

میدان دید آن نیز به لطف هدف 160 درجه آن گسترده تر است. با توجه به روشنایی ، شما در صورت تشخیص حرکت ، بین فعال کردن آن به صورت دستی یا خودکار انتخاب می کنید.

پرونده sucufd -> دوربین هشدار و ساختگی: برنامه های خوب ما

Arlo Pro 3 با یک کابل شارژ مغناطیسی همراه است که اجازه می دهد حتی سریعتر بارگیری شود. همچنین با پشتیبانی مغناطیسی طراحی شده است که رفع و تنظیم ساده شده را تضمین می کند.

Arlo Pro 3 با Apple Watch ، Google Home و Amazon Alexa سازگار است.

زنگ صدا Arlo Pro 3 با این حال ناامید کننده است. شما بین 2 حالت انتخابی دارید که قانع کننده نیستند. برای پری دریایی متوسط ​​، شما باید از فاصله 79 دسی بل (الف) یک متر راضی باشید. دوم به 85 دسی بل (A) رسید ، از طرف دیگر ، صدا بسیار تیز است. نظرات دقیقاً در مورد این زنگ آرلو حتی اگر دوربین عالی باشد ، همه چیز خوب نیست.

Arlo Ultra: یک دوربین فوق العاده کارآمد

در صورتی که دوست دارید یک ذهن کاملاً آرام داشته باشید ، دوربین Arlo Ultra Alarm با ویژگی های بیشتر به نجات می رسد.

کیفیت بهینه تصویر با ضبط های ویدئویی 4K HDR ، زمینه ای از بینایی به صورت مورب 180 درجه ، یک دید شب بهتر و کیفیت صدای غیرقابل مقایسه باعث جذابیت این دوربین با زنگ هشدار می شود. صدای دو طرفه با این نسخه بهبود می یابد زیرا میکروفن ها برای کاهش صداهای پس زمینه مانند باد یا باران طراحی شده اند.

اگر پیرو خانه متصل هستید ، مطمئناً این نسخه را دوست خواهید داشت. این یک هشدار هوشمند یکپارچه دارد و با Apple Homekit ، Amazon Alexa و Google Assistant سازگار است. شما فقط باید برنامه ARLO رایگان را نصب کنید تا به سرعت هشدارهای هوشمند Arlo را دریافت و پاسخ دهید.

تصور کنید که به محض اینکه یک دوست در آستان است ، حتی قبل از اینکه او وقت خود را برای فشار دادن درب در را فشار دهد ، در تلفن هوشمند خود هشدار دریافت می کنید.

اگرچه این نسخه با چندین گزینه پیشرفته متمایز است و هزینه آن زیاد است ، ابر همچنان پرداخت می شود و اتصال به ایستگاه پذیرش برای کار دستگاه اجباری است.

Arlo Go: برای دوربین تلفن همراه صورتحساب شده است

این دوربین هشدار Arlo از نسخه های مختلف در مقایسه با نسخه های مختلف متمایز شده است زیرا این یک دوربین تلفن همراه LTE با وضوح HD است. از این رو اشتراک تلفن همراه لازم است تا بتواند از آن استفاده کند.

مانند سایر دوربین های آرلو ، با صدای دو طرفه کار می کند ، در برابر هوای بد مقاومت می کند و روز و شب کار می کند. زاویه دید 130 درجه برای فیلمبرداری یک منطقه گسترده در دسترس است.

پرونده suffd -> اگر خانه من چمباتمه زده شود چه می شود ?

این دوربین متصل با Amazon Alexa ، Google Assistant ، IFTTT و Stringify کار می کند. توجه داشته باشید که این یک دوربین طولانی استقلال است.

شما هیچ تعهدی برای عضویت در ابر ندارید. مانند Arlo Pro ، 7 روز ضبط رایگان برای ذخیره سازی ابر دارید. با این حال ، دوربین موبایل به لطف کارت یکپارچه SD خود ، یک نسخه پشتیبان تهیه می کند.

پیکربندی این دوربین بسیار ساده است. فقط باتری و سیم کارت را نصب کنید. سپس برنامه را بارگیری کنید. برنامه (Android و iOS) بسیار خوب انجام شده است ، شما گام به گام هدایت می شوید و پس از ارائه کد QR ، دوربین برای تأیید موفقیت این جفت شدن حلقه می زند.

به طور خلاصه ، این یک دوربین خودمختار کارآمد است که احتمالاً با آن نگرانی از استقلال یا اینترنت ندارید.

کدام دوربین با هشدار Arlo برای انتخاب از نسخه های مختلف ?

بهترین فروش آن لحظه را کشف کنید تا ایده ای از دوربین ها با بیشترین زنگ هشدار آرلو را بدست آورید.