قیمت های جدید Audi E -tron رونمایی شده – Audi France Media ، Audi E -Tron 2022 – گالری های تست ، اخبار ، عکس و فیلم – راهنمای خودکار

قیمت آندرون

آئودی با ایجاد اولین مدل برقی خود احتیاط کرد. با ساختن آن ابتدا بر روی نسخه ای از معماری MLB EVO که قبلاً تأسیسات ورزشی Q7 و Q8 خود را تأکید می کرد ، سپس بدنی را با خطوط بسیار توافق شده و یک کابین همه چیز که ..

قیمت آندرون

قیمت جدید آئودی e-tron رونمایی شد

• Audi E-Tron 55 جدید برای سفارش از 82،600 یورو در دسترس است
• 4 پایان پیشنهاد شده است: E-Tron ، Avus ، Avus Extended و Edition One
• نسخه One One به 100 نسخه محدود شده و برای راه اندازی رزرو شده است
• Audi e-tron جدید از 4 آوریل 2019 در شبکه آئودی موجود است

E-Tron جدید 100 ٪ SUV Audi Electric است و دوره جدیدی را در تاریخ تولید کننده اعلام می کند. این مدل جدید در هنگام راه اندازی با یک موتور برقی واحد ، یک طراحی خاص و چهار سطح پایان ارائه شده است که آخرین فناوری های آئودی را ارائه می دهد. قیمت ها از 82،600 یورو در نسخه e-tron شروع می شود و این راه اندازی برای 4 آوریل 2019 برنامه ریزی شده است.

ارائه شده در مارس 2018 در نمایشگاه موتور ژنو در نسخه نمونه اولیه خود و سپس در نمایشگاه موتور پاریس در نسخه نهایی خود ، جدید Audi E-Tron تمایل تولید کننده برای اختراع تحرک برقی را تأیید می کند.

این SUV خانوادگی در راحتی و سکوت درجه یک بهترین فناوری آئودی را دارد. این استقلال را در چرخه WLTP تا 415 کیلومتر ارائه می دهد و در چهار پایان از جمله نسخه محدود به نام Edition One در دسترس است:

  • e-tron از 82،600 یورو
  • Avus از 96.900 یورو
  • AVU از 106،400 یورو تمدید شد
  • یک نسخه با قیمت 107،140 یورو

SUV در هنگام پرتاب با سطح قدرت به نام “55 quattro” ، شامل دو موتور برقی است: موتور در محور عقب که 190 اسب بخار در حال توسعه است و یکی از 170 اسب بخار در جلو. در حالت تقویت ، سیستم قدرت 408 اسب بخار را توسعه می دهد.

Audi E-Tron

آئودی e-tron 2022

اولین وسیله نقلیه الکتریکی 100 ٪ در آئودی ، E-Tron Quattro سفر خود را برای سال 2022 ادامه می دهد. از 86.100 دلار ارائه می شود. با باتری 95 کیلووات ساعت خود می تواند تا 357 کیلومتر با بار حرکت کند. به لطف دو موتور الکتریکی خود ، یکی از محور جلو و دیگری ، محور عقب ، از COG کامل بهره می برد. در کاتالوگ همچنین نسخه های Sportback و Sportback ظاهر می شوند. دومی قدرت 496 اسب بخار را توسعه می دهد.

آزمایش و پرونده ها

راه اندازی SUV برقی Audi E-Tron Quattro در حال حاضر به سال 2018 باز می گردد. اندکی پس از نوع Sportback خود با یک پروفایل فرار ، و همچنین یک نوع انیمیشن توسط سه موتور ، E-Tron Quattro به عنوان رهبر بازار در Electric Wat در اروپا تبدیل شده و بیشتر می فروشد ..

انتخاب یک نام تحریک آمیز برای یک ماشین یک عنصر مورد مطالعه است و توسط تولید کنندگان مختلف اتومبیل به طور جدی گرفته می شود. از طرف دیگر ، برخی از نامگذاری ها با پوچ بودن آنها در بازارهای خاص واکنش نشان داده اند. در اینجا ده مدل اتومبیل با نام های مسخره وجود دارد که باعث خنده یا لبخند می شوند.

از آنجا که قیمت بنزین دارای ارتفاعات جدید است ، موج جدیدی از SUV برقی در حال آماده سازی برای روشن کردن جاده های ما است. به عنوان بخشی از چرخ چرخ با گابریل ژلاناس ، میزبان نمای کلی از آب و برق را ارائه می دهد که به زودی به بازار عرضه می شود. با محبوبیت وسایل نقلیه ..

اگرچه آئودی اولین تولید کننده ای بود که واقعاً به Tesla Model X پاسخ داد ، اما اخیراً چندین مورد نیز دنبال کرده اند. تا جایی که ، در سال 2023 ، این پیشنهاد غنی تر از همیشه است. Cadillac Lyriq Lexus RZ 450th و Polestar 3 به این ترتیب امسال به لیست اضافه شده اند که قبلاً در سال 2022 توسط ..

آئودی با ایجاد اولین مدل برقی خود احتیاط کرد. با ساختن آن ابتدا بر روی نسخه ای از معماری MLB EVO که قبلاً تأسیسات ورزشی Q7 و Q8 خود را تأکید می کرد ، سپس بدنی را با خطوط بسیار توافق شده و یک کابین همه چیز که ..

برای محافظت از نقاشی طولانی مدت نقاشی اتومبیل خود ، ابزاری مؤثرتر از سایر موارد وجود دارد. و فیلم برهنه یکی از آنهاست. برای بحث در مورد آن ، آنتوان ژوبرت و ژرمن گویر پاتریک بودرائول ، بازاریابی و ارتباطات را در Protx Canada ، در LE Guide دریافت کردند ..

اخبار

تصادف مربوط به یک آئودی الکترونیکی در ریچموند ، بریتیش کلمبیا ، نتیجه عجیبی را تجربه کرد در حالی که باتری ولتاژ بالا از SUV برقی بیرون کشیده شد تا به چندین متر دیگر برسد. این حادثه در آغاز عصر روز سه شنبه رخ داد و مجبور به بسته شدن بازی گاردن سیتی شد ..

چهار سال پس از شروع E-Tron Quattro Electric SUV ، آئودی اعلام کرد که این مدل نام خود را تغییر می دهد. نام او اکنون Q8 e-tron خواهد بود. این تغییر نام با یک استراحت و همچنین یک جایزه استقلال همراه است. در بازار کانادا ، آئودی Q8 55 e-tron را در پیکربندی VUR ارائه می دهد و…

مانند هر سال ، راهنمای خودکار بهترین خریدهای خود را در همه دسته های خودرو منتشر می کند. ما تصمیم گرفتیم دسته وسایل نقلیه برقی را در چندین قسمت جداگانه تقسیم کنیم. بخشی که در اینجا مورد علاقه ماست ، گرانترین وسایل نقلیه موجود در بازار ، برق لوکس را گرد هم می آورد. که

تخریب باتری ها و از بین رفتن استقلال در هوای سرد دو عنصر است که تعداد خوبی از خریداران بالقوه وسایل نقلیه برقی را نگران می کند . عادت های رانندگی و شارژ به هیچ وجه مشابه تابستان نیست. بدیهی است ، همه مدل ها برابر نیستند.

آئودی با ذکر این نکته که آخرین وسیله نقلیه آن با موتور احتراق در سال 2026 راه اندازی می شود و دامنه آن تا سال 2033 کاملاً برقی خواهد بود ، استراتژی برق سازی خود را تأیید کرده است. این اطلاعیه توسط رئیس بزرگ آئودی ، مارکوس دوسمان ، در کنفرانسی در مورد کربن بودن. جزئیات نه ..

آئودی امروز حجاب را بر روی یک مدل برقی جدید ، Q4 e-tron بلند می کند. این وسیله نقلیه کوچک ابزار کوچک در دو تنظیمات ، دیده شده یا Sportback ، با یک مهارکننده در پیشرانه یا پر و پر از دو باتری ، با ظرفیت 52 یا 77 کیلووات ساعت در دسترس خواهد بود. به طور خلاصه ، پیشنهاد تولید کننده ..

مانند هر سال ، راهنمای خودکار بهترین خریدهای خود را در همه دسته های خودرو منتشر می کند. در میان آنها ، دسته وسایل نقلیه برقی لوکس نشان دهنده مدلهای باتری ، لوکس و تصفیه شده ترین است. در حال حاضر ، تعداد کمی از مدل های موجود در بازار ساخته شده است ..

اکثریت قریب به اتفاق (82 ٪) از افرادی که قبلاً یک وسیله نقلیه برقی یا هیبریدی قابل شارژ دارند ، می گویند که می خواهند “به طور قطعی” تجربه را هنگام خرید تکرار کنند. این همان چیزی است که اولین مطالعه شرکت آمریکایی J فاش می کند.د. قدرت رضایت از وسایل نقلیه برقی ، ..