فورد موستانگ ماچ – تست ، قیمت ، تاریخ انتشار ، برگه فنی ، عکس و فیلم – Autnaisws Green ، Ford Mustang Mach -e: قیمت SUV برقی در حال سقوط است

فورد Mustang Mach-E: قیمت SUV برقی به سمت پایین می افتد

او عاشق اتومبیل ها است ، او رسانه ها را دوست دارد ، بنابراین او این دو را با یک روزنامه نگار خودرو ، با اشتهای خاصی برای قاشق و ویژگی های جدید مخلوط کرد. همچنین خاصیت مخلوط کردن کفش ورزشی خود را دارد.

Ford Mustang Mach -e – قیمت ، تاریخ انتشار ، برگه فنی ، عکس و فیلم

نامگذاری موستانگ برای اولین بار در یک SUV قرار دارد که دارای 100 ٪ حرکتی الکتریکی است. پیشگام یک برند جدید به خودی خود در فورد و با افتخار ورزش اسب وحشی را بر روی مشبک کامل خود ورزش می کند ، Mustang Mach-E در کارآمدترین پیکربندی خود تا بیش از 600 کیلومتر استقلال ادعا می کند. قیمت ، برگه فنی ، استقلال … در زیر تمام اطلاعات مربوط به این وسیله نقلیه را پیدا کنید.

Ford Mustang Mach -e - قیمت ، تاریخ انتشار ، برگه فنی ، عکس و فیلم

ضروری

  • نام: فورد موستانگ ماچ-ای
  • تاریخ ارائه: 18 نوامبر 2019
  • تاریخ بازاریابی: “نسخه اول” پیش از
  • قدرت: 190 کیلو وات در 210 کیلو وات (258 اسب بخار در 337 اسب بخار)
  • باتری: 75 کیلووات ساعت یا 99 کیلووات ساعت
  • استقلال: 420 تا 600 کیلومتر در چرخه WLTP

فورد موستانگ ماچ-E با طول 4.71 متر به طول 1.88 متر (به استثنای یکپارچهسازی با سیستمعامل) و ارتفاع 1.62 متر ، ظاهری پویا و نسبت های متعادل را به لطف یک چرخ چرخ نزدیک به 10 پا نشان می دهد. طراحی خاص آن به آن اجازه می دهد تا دو سینه داشته باشد ، یکی در پشت 402 لیتر و یک سینه کمکی دیگر در جلو (میوه) که 81 لیتر اضافی را ارائه می دهد. خط 100 ٪ SUV برقی داوطلبانه بدن سریع اتومبیل های عضلانی را با برجسته ترین اسب آتشین به یاد می آورد.

در دو یا چهار چرخ محرک موجود است ، قدرت Mustang Mach-E بین 269 اسب بخار و 487 اسب بخار با یک یا چند موتور الکتریکی ترکیبی تلاش می کند. دو بسته باتری می تواند با این نسخه های مختلف با 75.7 کیلووات ساعت یا 98.8 کیلووات ساعت ظرفیت خام مورد نظر همراه باشد. این باتری ها به ترتیب بین 400 کیلومتر (4×4) و 440 کیلومتر خودمختاری (4×2) برای متوسط ​​و بین 540 کیلومتر (4×4) و 610 کیلومتر (4×2) برای بزرگترین اجازه می دهند.

Mach-E از 60،700 یورو ارائه می شود ، قیمت تماس که به شما امکان می دهد از موتور 269 اسب بخار و 430 نیوتن متر گشتاور در پیشرانه بهره مند شوید. انتقال به باتری بزرگ ، اگر با درایو چهار چرخ همراه باشد ، قدرت را به 294 اسب بخار و به 351 اسب بخار افزایش می دهد. نسخه GT و 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در 4.4 ثانیه ، لزوماً گرانتر است ، از 86.100 €.

نسخه باتری قیمت از)
MACH-E RWD (پیشران) دامنه استاندارد (76 کیلووات ساعت) 60،700 یورو
MACH-E RWD (پیشران) دامنه گسترده (99 کیلووات ساعت) 66،300 یورو
Mach-E AWD (4×4) دامنه استاندارد (76 کیلووات ساعت) 65،500 یورو
Mach-E AWD (4×4) دامنه گسترده (99 کیلووات ساعت) 74000 یورو
Mach-E GT (4×4) دامنه گسترده (99 کیلووات ساعت) 86،100 €

فورد Mustang Mach-E: قیمت SUV برقی به سمت پایین می افتد

وقتی فورد موستانگ ماچ را راه اندازی کرد ، قیمت شروع 48 بود.990 €. اما قیمت ها پرواز کردند. نسخه اصلی پیشرانه (باتری 76 کیلووات ساعت) به پایان سال 2022 61 رسید.650 € ! این برند چاره ای جز عبور از شیوع هزینه های تولید از جمله هزینه های مواد نداشت.

اما وضعیت بهبود می یابد. بنابراین فورد برای اولین SUV برقی خود “یک تغییر قیمت” را اعلام کرد. او قصد دارد یک شبکه قیمت جدید در فرانسه تنظیم کند ، با این زمان افت. ما هنوز جزئیات را نمی دانیم (مارک باید آنها را در روزهای آینده ارتباط برقرار کند) اما می دانیم که بلیط ورود جدید 56 خواهد بود.990 € ، تقریبا 5.000 € کمتر.

این برند توضیح می دهد که این “تصمیم” نتیجه یک وضعیت مطلوب تر است ، با نرخ ارز سودمند و تنش های پایین تر در مورد مواد اولیه “. این برند همچنین نرخ تولید را تسریع می کند: 78.000 واحد در سال 2022 مونتاژ شد ، این شرکت با هدف 130.000 در سال 2023. چه چیزی برای کاهش قیمت ها ، بلکه برای کاهش زمان تحویل کمک می کند.

درباره نویسنده

فرییر

او عاشق اتومبیل ها است ، او رسانه ها را دوست دارد ، بنابراین او این دو را با یک روزنامه نگار خودرو ، با اشتهای خاصی برای قاشق و ویژگی های جدید مخلوط کرد. همچنین خاصیت مخلوط کردن کفش ورزشی خود را دارد.

او عاشق اتومبیل ها است ، او رسانه ها را دوست دارد ، بنابراین او این دو را با یک روزنامه نگار خودرو ، با اشتهای خاصی برای قاشق و ویژگی های جدید مخلوط کرد. همچنین خاصیت مخلوط کردن کفش ورزشی خود را دارد.

فورد موستانگ ماچ را امتحان کنید ?

وسیله نقلیه Ford Mustang Mach-E خود را پیکربندی کنید یا یک آزمایش رایگان بخواهید.

شما می خواهید مطمئن باشید که در مورد اخبار اتومبیل های برقی چیزی را از دست نخواهید داد ?

افت قیمت بزرگ برای Ford Mustang Mach-E: آیا زمان خرید آن است ?

فورد افت شدید قیمت Mustang Mach-E خود را در ماه آوریل اعلام کرد. در پاسخ به جنگ اعلام شده توسط تسلا ، SUV برقی کمی کمتر از 5000 یورو از دست می دهد. اما برخلاف مدل تسلا y ، هنوز واجد شرایط دریافت جایزه زیست محیطی نیست.

در ژانویه گذشته ، تسلا افت باورنکردنی در قیمت های خود در سراسر جهان ، تا 13،000 یورو در فرانسه عمل کرد. سقوطی که مربوط به دو مدل بهترین فروش آن ، یعنی مدل 3 و مدل Y بود. دومی همچنین یک رکورد تولیدی برای برلین Gigafactory شکست. که بدیهی است دیگر تولید کنندگان بی تفاوت دیگر ، که سریعاً برای برخی واکنش نشان می دهند ، ترک نمی کند.

کاهش شدید

این به ویژه در مورد فورد اتفاق می افتد. در پایان ژانویه گذشته ، شرکت بیضی آبی از کاهش قیمت در Mustang Mach-E خود خبر داد ، اما فقط در ایالات متحده. بنابراین SUV برقی بسته به پایان ، بین 600 تا 5،900 دلار (حدود 555 تا 5458 یورو) از دست داد. یک واقعیت شگفت انگیز ، از آنجا که سازنده کمی زودتر اعلام کرد که می خواهد سود خود را صعود کند.

اما جنگ اعلام شده توسط تسلا اوضاع را بسیار تغییر داده است. اکنون نوبت مشتریان فرانسوی است که از اولین مدل برقی برند آمریکایی از افت قیمت بهره مند شوند. در هر صورت ، این همان چیزی است که یک بیانیه مطبوعاتی از فورد فرانسه ، که باعث می شود ” تغییر قیمت قیمت فورد موستانگ ماچ »در محدوده.

از آنجا که در واقع یک روش ساده برای اعلام سقوط قیمت آن است SUV برقی کمتر از 4660 یورو از دست نمی دهد در مقایسه با قیمت قبلاً نمایش داده شده. به طور مشخص ، اکنون لازم است 56.990 یورو برای تهیه یک نسخه ، در برابر 61.650 یورو تا آن زمان برای نسخه پیشرانه سطح ورود پرداخت کنید.

برای رکورد ، فورد موستانگ ماچ-E “تنها” 48.990 یورو را هنگامی که در سال 2020 راه اندازی شد ، شروع کرد. نرخ نسبتاً مقرون به صرفه ای که به وی اجازه می داد واجد شرایط پاداش زیست محیطی باشد ، که هنوز هم به اتومبیل های بیش از 47000 یورو اعطا شده است. امروز دیگر این مورد نیست و بنابراین SUV برقی دیگر نمی تواند ادعا کند هیچ کمک مالی از طرف دولت وجود ندارد.

فورد موستانگ ماچ-فندروئید

یک وضعیت مطلوب تر

البته ، فورد رقابت شدید و جنگ قیمت را در بیانیه مطبوعاتی خود برانگیخته است. او راضی است که این تصمیم را توجیه کند ” یک وضعیت اقتصادی مطلوب تر ، با نرخ ارز سودمند و تنش های پایین تر در مورد مواد اولیه“” . باید درک کرد که کمبود نیمه هادی ها با مهربانی حل می شوند. این باید به سال آینده پایان یابد.

علاوه بر این ، قیمت لیتیوم نیز در هفته های اخیر اندکی کاهش یافته است. اگر فعلاً ، فورد از باتری های NMC (نیکل – منگنز – کبالت) برای SUV برقی خود استفاده می کند ، به زودی جایگزین با استفاده از شیمی LFP (لیتیوم – آهن – فسفات) در اروپا ارائه می شود. این فناوری ، به زودی توسط گروه Stellantis نیز به تصویب رسیده است.

اگر فورد بیش از همه بخواهد غنی شود ، این شرکت مستقر در Dearborn نیز مایل است اتومبیل های ارزان تری را به مشتریان خود ارائه دهد. این به ویژه به همین دلیل است که وی قصد دارد با کاشت استراتژی رنو و تسلا را دنبال کند باتری های کوچکتر در اتومبیل های او. از آنجا که یک باتری بزرگ فقط مزایایی ندارد ، به این واقعیت که دیگر لزوماً لازم نیست استقلال نامتناسب ، همانطور که در مقاله قبلی توضیح دادیم ، ضروری نیست.

آیا وقت آن رسیده است که فورد موستانگ ماچ را بخریم ?

اگر به Ford Mustang Mach-E علاقه دارید ، این افت قیمت خوش آمدید. اما ، همچنین ممکن است که به لطف استفاده از باتری های LFP ، قیمت ها در آینده کاهش یابد. مگر اینکه این افت قیمت نتیجه وجود باتری های جدید باشد. بنابراین باید قبل از اینکه قلب پاک بدست آورید کمی صبر کنید. ما با فورد تماس گرفتیم تا از آنها سؤال کنیم و این مقاله را پس از دریافت پاسخ آنها به روز کنیم.

از کجا بخریم
فورد موستانگ ماچ با بهترین قیمت ?
61،650 € پیشنهاد را کشف کنید

در مقابل ، مدل تسلا نسبت استقلال / قیمت جذاب تر و مصرف پایین تر ارائه می دهد. اما فورد در بعضی از مناطق مانند حضور صندلی های تهویه ، دوربین 360 درجه یا البته Apple Carplay و Android Auto در جلو ایستاده است.

بسیاری از تولید کنندگان تصمیم گرفته اند موقعیت یابی قیمت خود را به دلیل تسلا بررسی کنند. این به ویژه مورد Lucid ، Vinfast ، Toyota یا Nissan و Citroën است که قیمت برق برقی آن را کاهش می دهد. از طرف دیگر ، رنو تصمیم گرفته است با از بین بردن ارزانترین نسخه ، قیمت اصلی Megane E-Tech خود را افزایش دهد. به نوبه خود ، فولکس واگن نمی خواهد دامنه فعلی خود را ارزان تر کند ، اما مدل های مقرون به صرفه تری مانند ID را تهیه می کند.2.

آیا از Google News (اخبار در فرانسه) استفاده می کنید ? شما می توانید رسانه مورد علاقه خود را دنبال کنید. دنبال کردن Frandroid در Google News (و numerama).