دانلود دفترچه راهنمای Autodesk – عکس – دیجیتال ، دانلود کتاب طراحی رایگان Autodesk در Futura

دانلود کتاب طرح Autodesk

توسعه یافته توسط شرکت انتشارات Autodesk ، که ما در حال حاضر ما این نرم افزار را مدیون ایجاد و تجسم مدل های سه بعدی هستیم تینکرکاد وت dwg trueview, Sketchbook نرم افزار طراحی دیجیتالی رایگان است که ویژگی های جالبی را ارائه می دهد. با استفاده از دفترچه Autodesk ، صفحه رایانه یا رایانه لوحی گرافیکی شما به یک بوم یا یک برگه ترسیم تبدیل می شود.

دفترچه طراحی Autodesk

Autodesk Sketchbook نرم افزار ایجاد گرافیکی است که به تصویر و نقاشی مجازی اختصاص داده شده است ، برای هر دو سیستم عامل ویندوز و MAC و همچنین پایانه ها و تبلت های لمسی موبایل مناسب است.

  • اندروید
  • iOS iPhone / iPad
  • ویندوز 64 بیت – XP/Vista/7/8/10/11
  • MacOS (فروشگاه App Mac)

چرا از دفترچه طراحی Autodesk استفاده کنید ?

اخبار آخرین نسخه Autodesk Sketchbook چیست؟ ?

با کدام استخوان سازگار است ?

بهترین گزینه برای Autodesk Sketchbook چیست ?

شرح

توسعه یافته توسط شرکت انتشارات Autodesk ، که ما در حال حاضر ما این نرم افزار را مدیون ایجاد و تجسم مدل های سه بعدی هستیم تینکرکاد وت dwg trueview, Sketchbook نرم افزار طراحی دیجیتالی رایگان است که ویژگی های جالبی را ارائه می دهد. با استفاده از دفترچه Autodesk ، صفحه رایانه یا رایانه لوحی گرافیکی شما به یک بوم یا یک برگه ترسیم تبدیل می شود.

چرا از دفترچه طراحی Autodesk استفاده کنید ?

با داشتن یک رابط تصفیه شده ، مدرن و به زبان فرانسوی ، کاربران سریع به ابزارهای مختلف (منوی فوقانی) دسترسی خواهند داشت ، به مدادها و برس های مختلف ارائه شده در منوی سمت چپ و یک چهارم کیست در پایین سمت چپ ، که ابزارها را می گیرد در دروس عملیاتی و میانبر به دستورات دیگر. این به طور کلی این منوی دایره ای است که کاربران Touch Touch را انتخاب می کنند تا به همه ویژگی ها فشار قلم برسند. ویرایشگر رنگ ، مدیر لایه و کتابخانه رنگی COPIC در ویندوزهای مستقل و مدولار باز می شوند.

جعبه ابزار Autodesk Sketchbook شامل برس ها ، مدادهای دیجیتالی یا حتی برنج هوایی است که در صورت نیاز قابل اصلاح است. ابزارها و رنگها قابل تنظیم هستند. یک پنجره جدید با ویژگی های ابزار باز می شود تا هنگام کلیک بر روی نماد تنظیمات در بالای منوی سمت چپ ، کدورت و چگالی آن را مدیریت کنید.

رابط Sketchbook Autodesk

این هدف برای طراحان گرافیک است که برای اولین بار “جت” به یک ابزار ساده نیاز دارند بلکه همه دوستداران نقاشی نیز دارند زیرا انجام آن ساده است ، پس از انجام اولین یادگیری ها.

علاوه بر ابزارهای ترسیم ، Autodesk Sketchbook دارای ویژگی هایی برای ایجاد شیب ، اضافه کردن یک لایه متن ، ایجاد به راحتی تقارن ، ترسیم یک خط ثابت یا یک منحنی پیش بینی کننده. بسیار کاربردی ، این آخرین ابزار به شما امکان می دهد منحنی های هماهنگ و گرد را ترسیم کنید.

قوانین و راهنماهای چشم انداز برای کمک به شما و همچنین یک ابزار بزرگنمایی وجود دارند. ابزارهای انتخابی استاندارد در دسترس هستند: لاسو ، مستطیل ، بیضوی ، دست -ن و غیره. می توانید موارد را از انتخاب خود اضافه یا حذف کنید.

بیایید در مورد انواع و شکل های برس در دسترس برای چند لحظه زندگی کنیم. چندین فرم استاندارد در منوی سمت چپ نمایش داده می شود: مداد ، برس ، نشانگر ، نمد بغل ، قلم توپ ، قلم نمدی ، قلم جوهر ، برس و غیره. سپس ، شما یک کتابخانه برس با انتخاب گسترده ای از بافت ها ، شکل ها ، طرح ها و بسیاری دیگر برای ایجاد خلاقیت های اصلی و رایگان دارید. در میان این برس ها ، شما حتی برس های بی رنگ نیز دارید که در نظر گرفته شده برای نرم کردن آهنگ های خاص است. برس های دیگر برای پخش وجود دارند و برخی نیز به شما امکان می دهند خطوط هنری خاص را بازتولید کنید تا راحت تر موها را بکشید یا با یک مخلوط طبیعی یا رنگ مصنوعی نقاشی کنید. و سرانجام ، کاربر می تواند گزینه های پیشرفته مانند فشار ضعیف یا بالا ، گرد ، چرخش ، ارائه بافت و بسیاری دیگر را مدیریت کند.

تنها نزولی که در برنامه یافت می شود ، تعهد بستن دستی خواص خواص و کتابخانه ها یا جابجایی آنها برای داشتن کل فضای کاری است.

اخبار آخرین نسخه Autodesk Sketchbook چیست؟ ?

تغییر بزرگ در آوریل 2021 ، Autodesk با ساخت Autodesk Sketchbook فقط در نسخه رایگان برای همه سیستم عامل ها به نوبه خود مهم می شود. مجوز تجاری Autodesk Sketchbook Pro دیگر وجود ندارد.

با کدام استخوان سازگار است ?

شما می توانید Autodesk Sketchbook را در نسخه دسک تاپ برای ویندوز 10 در معماری 64 -bit ، Mac OS X Catalina بارگیری کنید (نسخه 10.15) یا بعد ، بلکه در برنامه تلفن همراه رایگان برای Android و iOS.

بهترین گزینه برای Autodesk Sketchbook چیست ?

Clip Studio Paint یکی از پیشرفته ترین طراحی دیجیتال و نرم افزار رنگ دیجیتال است. این یک پالت از ویژگی های چشمگیر را ارائه می دهد و از گرافیک و تبلت های شیک پشتیبانی می کند. علاوه بر بسیاری از بافت های خود که امکان تولید مثل در چند ثانیه در کل شهرها را فراهم می کند ، به پرواز در برابر باد یا توری خوب روی لباس می رود ، Clip Studio Paint همچنین از مدل های شخصیت های سه بعدی در حال حرکت برای شما الهام می گیرد تا در طول کمیک ها یا خلاقیت های مانگا الهام بگیرید. برای بارگیری در نسخه تظاهرات برای ویندوز ، MacOS ، Android ، iPhone و iPad.

ایجاد شده توسط طراحی محیط, عرفان یک نرم افزار رنگ دیجیتالی بسیار کارآمد است که طرحی نزدیک به کتاب طراحی Autodesk را ارائه می دهد ، با پالت ابزارهای موجود در یک دایره در گوشه های پایین رابط. امکانات خلاق فقط با تخیل طراح محدود است. در نسخه تظاهرات برای ویندوز و مک و فقط در مجوز تجاری برای برنامه تلفن همراه موجود است فیلم هنری موبایل برای اندرویدی ، آیفون و آی پد.

همیشه در یک نسخه تظاهرات, طراح همچنین ابزارهای زیادی را برای طراحی نقشه های خود با سهولت ارائه می دهد. این به طور مبتنی بر حالت بردار و حالت ماتریس برای ارائه با کیفیت ارتباط دارد. برای ویندوز ، مک و iPad موجود است.

کریتا نرم افزار رایگان و رایگان برای انتخاب است. این ویژگی به همان اندازه سایر نرم افزارها دارای ویژگی های کارآمد است ، اگرچه انتخاب بافت ها از اهمیت کمتری برخوردار است و شخصی سازی رابط برس کمتر ارگونومیک است. و از آنجا که این نرم افزار رایگان است ، می توانید آن را در نسخه دسک تاپ از تمام سیستم عامل های Windows ، MacOS و Linux بارگیری کنید ، برخلاف سایر نرم افزاری که در لینوکس قابل اجرا نیستند.

دانلود کتاب طرح Autodesk

Autodesk Sketchbook نرم افزار طراحی و نقاشی دیجیتالی رایگان است که توسط شرکت انتشارات Autodesk ساخته شده است ، که ما قبلاً مدیون ایجاد و ایجاد نرم افزار تجسم مدل های 3D Tinkercad و DWG TrueView هستیم.

از یک رابط مدرن و ترجمه به فرانسوی ، کاربران قادر خواهند بود به سرعت به تمام ویژگی های ارائه شده توسط نرم افزار دسترسی پیدا کنند. رقبای نرم افزارهای کارآمدتر مانند Clip Studio Paint ، Krita یا Procreate (برای سیستم عامل های موبایل iOS) ، Autodesk Sketchbook با این وجود انتخاب گسترده ای از برس ها ، شکل ها ، انتخاب ها و ابزارهای پر کردن را برای ایجاد خلاقیت های اصلی و شخصی ارائه می دهد.

مانند اکثر نرم افزارهای طراحی دیجیتال ، Autodesk Sketchbook به شما امکان می دهد ابزارها و فضای کاری را تعدیل و شخصی سازی کنید. هر پانل ابزار را می توان با توجه به نیاز کاربر منتقل ، فعال یا نامرئی کرد ، و در صورت لزوم امکان بزرگنمایی فضای کاری را فراهم می کند و فقط ابزارهای مورد نیاز خود را نمایش می دهد.

ما همچنین از خواص قابل تنظیم برای هر ابزار و به ویژه مدادها ، برس ها ، برس ها و هواخورده که کاربر می تواند کدورت ، چگالی ، شکل نقطه ، بول و بسیاری دیگر را پیکربندی کند ، قدردانی می کنیم. او همچنین می تواند تصمیم بگیرد که آیا طرح ثابت است یا اینکه باید یک منحنی پیش بینی کننده را دنبال کند ، تا یک شبکه و بدون لرزیدن بکشد. مدیریت تخریب ها و رنگ ها نیز مورد توجه بسیاری در دفترچه طراحی Autodesk است ، به ویژه از دایره کروماتیک و کتابخانه رنگی Copic.

البته ، مانند اکثر نرم افزارهای نقاشی و نقاشی دیجیتال ، Autodesk Sketchbook از مدیریت لایه ها و پشتیبان گیری غیر مخرب از نقاشی پشتیبانی می کند. با استفاده از این نرم افزار ، اضافه کردن لایه های متن ، ایجاد تقارن ، اضافه کردن یک تصویر و بسیاری دیگر نیز امکان پذیر است.

تصویرگران همچنین می توانند از قوانین مختلف یا ابزارهای اندازه گیری و مدیریت برنامه های عقب برای تکمیل گرافیک خود استفاده کنند.

توجه داشته باشید که کاربرد موبایل به ویژه با یک رابط بصری با استفاده از قلم سازگار است.

مشخصات فنی

اخرین بروزرسانی 27 ژوئیه 2023
مجوز تظاهرات
بارگیری 51 (30 روز گذشته)
نویسنده Autodesk Inc.
سیستم های عامل Android ، iOS iPhone/iPad ، Windows 64 Bit – XP/Vista/7/8/10/11 ، MACOS
دسته بندی عکس