جریان رایگان: بهترین خدمات ویدیویی چیست?, پخش مستقیم در AWS | راه حل های AWS | کتابخانه راه حل های AWS

پخش مستقیم در AWS

این سرویس به دنبال متنوع سازی است و اخیراً هفت کانال موضوعی سریع را با نام تجاری انبه راه اندازی کرده است ، که محتوای Molotov رایگان را با هم جمع می کند:

جریان رایگان: بهترین خدمات ویدیویی چیست ?

نیازی به پرداخت اشتراک هر ماه برای تماشای فیلم و سریال های تلویزیونی در جریان قانونی نیست. خدمات ویدیویی خطی رایگان یا رایگان در انتشار محتوای تأمین شده توسط تبلیغات تخصص داشته اند ، و اغلب نیازی به ایجاد یک حساب کاربری برای بهره مندی از آن نیست.

پخش ویدیویی رایگان

Netflix ، Video Prime ، Disney+، MyCanal ، Apple TV+… پیشنهاد در سیستم عامل های پخش ویدیویی ممتاز ، و بنابراین پرداخت ، فاقد آن است ، و بازیکنان جدید به طور مرتب به این بازار در حال حاضر خوب می پیوندند ، مانند Paramount+اخیراً. اما همچنین تقاضای بسیار زیادی برای تماشای فیلم و سریال های تلویزیونی به صورت رایگان در حالی که به طور قانونی باقی مانده است وجود دارد ، و کاربران حتی گزینه های متنوعی را نیز در اختیار آنها قرار می دهند ، از جمله ظهور تلویزیون سریع (پخش تلویزیونی رایگان که توسط تبلیغات تأمین می شود). Google TV حتی با ادعاهای کاربر سازگار است تا این نوع محتوا را در رابط خود بهتر برجسته کند. ما گزیده ای از سرویس های پخش رایگان ویدیویی را پیشنهاد می کنیم که به نظر ما جالب توجه است و می تواند شما را دوست داشته باشد ، از نگاهی به آن دریغ نکنید !

تلویزیون پلوتو

تلویزیون پلوتون یکی از شناخته شده ترین سیستم عامل های پخش ویدئویی رایگان است و از ابتدای سال 2021 در یک نسخه فرانسوی در دسترس است. این سرویس یک پیشنهاد خطی ارائه می دهد ، یعنی می گویند این محتوا مانند تلویزیون از طریق کانال ها به صورت زنده از طریق کانال ها پخش می شود. با بیش از 100 کانال موجود است در فرانسه ، انتخاب لژیون است. برخی از کانال ها موضوعی هستند (تاریخ ، حیوانات ، بازی های ویدئویی ، سریال های طنز …) و برخی دیگر قسمت های پخش کننده همان سریال یا همان حماسه (Star Trek ، Doctor Who …) پخش می شوند.

فضایی اختصاص داده شده به فیلم در صورت تقاضا نیز وجود دارد ، به عنوان مثال ، به بسیاری از فیلم های ژانرها ، از جمله تپه اصلی ، و همچنین فصلی مانند South Park ، کارآگاه کانن ، یک پسر یک دختر ، استارکی و هاچ یا هاچ دسترسی پیدا می کند. تفنگداران (بی بی سی).

تلویزیون پلوتو

نیازی به ثبت نام نیست ، به سادگی برنامه یا سایت را وارد کنید و برنامه خود را برای شروع مشاهده انتخاب کنید. چه به صورت خطی و چه در صورت تقاضا ، تلویزیون پلوتون با انتشار تبلیغات قبل و در طول محتوا پرداخت می شود. این سرویس در قالب یک وب سایت و برنامه ای برای اکثر اکوسیستم ها موجود است: Android ، iOS ، Smart TV ، Windows ، MacOS…

مولوتف

Molotov یک بستر مشهور برای دسترسی به پخش ویدیو به جریان کانال های TNT و دسته های تلویزیونی خاص است. پیشنهاد رایگان محدود است و تعداد کمی از کانال ها و کانال های مفقود شده از گروه TF1 و M6 ارائه می دهد ، اما می تواند در موارد خاص کمک کند یا در صورت نیاز به دسترسی به کانال های رایگان فرانسه Télévisions ، RMC/BFM یا کانال ، به تیم تلویزیون. .

این سرویس به دنبال متنوع سازی است و اخیراً هفت کانال موضوعی سریع را با نام تجاری انبه راه اندازی کرده است ، که محتوای Molotov رایگان را با هم جمع می کند:

 • انبه
 • سری انبه
 • سینمای انبه
 • بچه های انبه
 • اسناد انبه
 • تاریخ انبه
 • انبه نوامبر

علاوه بر برنامه های موجود در خطی در این کانال ها ، Molotov دارای یک کاتالوگ انبه Avod (ویدئویی در مورد تقاضا توسط تبلیغات) است که در طی ماه ها ضخیم می شود. از طرف سری ، ما به MR بی انتها دسترسی داریم. لوبیا ، و همچنین برنامه هایی مانند Tudors ، The Body Collector ، Louis La Brocante ، Cordier Judge و Cop یا Hélène و پسران. اگر فیلم های بلند را ترجیح می دهید ، Molotov سکس درمانی ، Sharknado 5 را ارائه می دهد ، به مرکز زمین ، به تنهایی روی زمین و بسیاری دیگر سفر می کند.

مولوتف

یک برنامه Molotov در تمام دسک تاپ های بزرگ ، تلفن همراه و تلویزیون در دسترس است. همچنین با عملکرد Chromecast سازگار است.

تلویزیون سامسونگ به علاوه

با Samsung TV Plus ، شما به بیش از صد کانال پخش رایگان دسترسی دارید و تعداد زیادی از مضامین را پوشش می دهید. ما کانال های BBC و MTV ، مستند ، تلویزیون واقعیت ، آشپزی ، ورزش ، موسیقی ، اخبار را داریم … این پلتفرم همچنین تماشای فیلم ها در بسیاری از زنجیره های سینمایی را که این پیشنهاد را تهیه می کنند امکان پذیر است. کودکان فراموش نمی شوند ، زیرا آنها به Jellytoon ، Supertoons TV یا حتی لاک پشت های تخصصی نینجا ، Bob The Sponge یا Caillou دسترسی پیدا می کنند.

تلویزیون سامسونگ به علاوه

بیشتر محتوای Samsung TV Plus با فرمت خطی ارائه می شود ، اما بخشی نیز در صورت تقاضا به فیلم اختصاص داده شده است. اگر این سرویس رایگان باشد ، لازم است یک دستگاه سامسونگ برای دسترسی به آن دسترسی داشته باشید: تلویزیون ، تلفن هوشمند ، رایانه لوحی. از آنجا که سازنده شماره 1 تلویزیون و تلفن های هوشمند در فرانسه است ، این پلتفرم برای تعداد بسیار زیادی از کاربران قابل دسترسی است. در تلفن همراه ، شما باید برنامه را از یک نابینا بارگیری کنید ، در حالی که از قبل نصب شده و به طور بومی در بسیاری از مدل های تلویزیون هوشمند این برند در دسترس است.

تلویزیون راکوتن

غول بازرگانی آنلاین ژاپنی Rakuten ، که در فرانسه از طریق مشارکت های استراتژیک خود با Cdiscount مشهور است ، یکی از بهترین سیستم عامل های پخش رایگان در جهان را ارائه می دهد: Rakuten TV. فیلم ها و سریال های زیادی در مورد تقاضا با تبلیغات وجود دارد ، از جمله محتوای منحصر به فرد و اصلی ، که در این نوع خدمات بسیار نادر است. یک بخش فیلم های فرانسوی به شما امکان می دهد تا تولیدات محلی ما ، مانند عملیات 118 318 را مشاهده کنید ، که همیشه در سیستم عامل های بزرگ بین المللی Avod اتفاق نمی افتد. بخش سرگرمی کودکان شلوغ است ، و ما به بعضی از فیلم ها با نام های خروپف مانند Underworld ، Stuart Little یا Meam Meam دسترسی پیدا می کنیم.

تلویزیون Rakuten همچنین تلویزیون خطی زنده است. نسخه فرانسوی Euronews در آنجا موجود است ، مانند کانال های موضوعی که به کمدی ها ، حقایق مختلف ، فیلم های اکشن ، آشپزی یا امور جنایی اختصاص داده شده است. به طور خلاصه ، چیزی برای همه وجود دارد. یک مغازه میزبان یک کتابخانه فیلم برای خرید یا اجاره است ، جایی که یک انتخاب کامل از آثار وجود دارد ، که بیشتر آنها تا لحظه ای جدید است.

تلویزیون راکوتن

Rakuten TV علاوه بر کاتالوگ سخاوتمندانه خود ، چه در Fast یا Avod ، قدرت خود را از حضور شدید خود در پشتیبانی های مختلف جلب می کند. این برنامه در مدل های خاصی از تلویزیون هوشمند از قبل نصب شده است و می توانید از فروشگاه های مختلف برنامه های تلویزیونی بارگیری کنید. Rakuten TV همچنین خود را از طریق وب و رابط تلفن همراه Android و iPhone/iPad در قالب یک برنامه به رایانه دعوت می کند. نیازی به ایجاد یک حساب کاربری برای بررسی محتوای رایگان نیست.

وادو

پشتیبانی شده توسط دو NBCUNIVERSAL و WARNER BROS Audio -Visual Behemoths. Discovery ، Vudu فقط در ایالات متحده موجود است ، بنابراین شما باید به VPN متصل شوید تا بتوانید به آن دسترسی پیدا کنید. این سرویس بیشتر به خاطر فهرست ویدیو در صورت تقاضا برای اجاره یا خرید شناخته شده است ، اما بخشی را نیز ارائه می دهد که با تبلیغات به محتوای رایگان اختصاص داده شده است.

Vudu در تئوری از فرانسه قابل دسترسی نیست ، ما می بینیم که تعداد بسیار کمی از برنامه های زبان فرانسوی. اما با جستجوی گروه بین المللی ، ما هنوز هم می توانیم برخی از تولیدات فرانسوی را در نسخه اصلی (بنابراین VF) پیدا کنیم ، مانند کمدی دیوانه دانی بون یا شرمساری انتخاب با الکساندرا لامی. برای Hispanophones ، این انتخاب به لطف حضور یک دسته بندی ویژه به محتوا به زبان اسپانیایی بیشتر است. برای بقیه ، شما با انگلیسی ارتباط برقرار می کنید ، و گزینه ها پس از آن بسیار کامل است: نمایش های تلویزیونی ، سریال ، فیلم های همه ژانرها ، مستندها ..

وادو

برای مشاهده محتوا ، حتی رایگان ، در VUDU باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. این پلتفرم دارای یک وب سایت و یک برنامه تلفن همراه برای Android و iOS است.

MYTF1 ، 6Play ، France TV ، RMC BFM Play

در اینجا ما تمام خدمات پخش زنده ، پخش مجدد و محتوا را به درخواست گروه های بزرگ رسانه ای فرانسوی جمع می کنیم. اگر در بیشتر موارد ، MYTF1 ، 6PLAY ، FRANCE TV ، RMC BFM Play مخصوصاً برای مشاهده کانال های پخش شده از TNT Live مفید است و یا با برنامه هایی که می توانستیم در تلویزیون خطی سنتی از دست داده باشیم ، این سیستم عامل ها برای ارائه مطالب حتی بیشتر تکامل می یابند.

در MYTF1 ، ما به عنوان مثال یک بخش جریان داریم که شامل ده ها زنجیره با فرمت سریع است. برخی از آنها موضوعی هستند (کمدی های عاشقانه ، فیلم های اکشن ، انیمیشن ژاپنی ، تریلر و غیره) ، برخی دیگر قسمت های یک سری یا یک برنامه بسیار خاص را در حلقه پخش می کنند. Palmashow ، Lolywood ، The Shield ، Naruto ، Hunter X Hunter ، Academy Star ، Dance With the Stars ، The Broken Hearts Villa … همه این برنامه ها زنجیره ای خود را در MYTF1 پخش می کنند.

mytf1

6play به اندازه کامل نیست ، اما همچنین شروع به پخش این نوع محتوای خطی که توسط تبلیغات تأمین می شود. این سکو به Vice ، Konbini ، منطقه ممنوع ، نظرسنجی های جنایی ، Telenovelas و Telefilms دسترسی می دهد ، 24 ساعت شبانه روز تهیه می شود. یک کانال زنده توسط 6Play به شما امکان می دهد از برنامه های پرچمدار که قبلاً در کانال های TNT گروه M6 پخش شده است استفاده کنید. Télévisions فرانسه از این بخش عقب مانده است ، اما برای راه اندازی اولین کانال های سریع خود در آینده نزدیک کار می کند.

تابلوی

Tubi یک بستر بسیار محبوب در ایالات متحده است. مانند Vudu ، در فرانسه در دسترس نیست و برای دسترسی به آن باید از VPN استفاده کنید. بنابراین اکثر مطالب به زبان انگلیسی است ، با یک بخش کامل برنامه هایی را به زبان اسپانیایی ارائه می دهد. تنوع محتوا در این سرویس چشمگیر است ، که به وضوح یکی از کامل ترین ها در بازار است. توبا شرکای وسایل نقلیه کالاهای سنگین مانند MGM ، Lionsgate ، Warner Bros و Paramount را برای تهیه کاتالوگ خود حساب می کند.

ما به تعداد بسیار زیادی از کانال های زنده دسترسی داریم ، از اخبار مداوم گرفته تا ورزش ، از جمله برنامه های تلویزیونی ، فیلم ها ، سریال ها و مستندهای. بخش بزرگی از این کانال ها در سایر سیستم عامل های سریع ارائه نمی شود و محتوا وجود دارد که بدست آوردن در جای دیگر به صورت رایگان دشوار است ، حتی اگر برخی از آنها ایالات متحده بسیار گرا باشند. Tubi ، همچنین یک پیشنهاد گسترده از فیلم های مورد تقاضا و فیلم های با کیفیت نسبتاً اخیر است. The Amazin Spider-Man ، The Smurfs: The Lost Village ، The Hanger Games ، Ghostbusters ، Hancock ، Twilight … بسیاری از فیلم های بلند شناخته شده که می توانید بدون آن لذت ببرید ، با تنها قیمت چند تبلیغات.

تابلوی

شما حتی نیازی به ایجاد یک حساب کاربری برای تماشای کانال ها به صورت زنده و محتویات موجود در Avod ندارید. Tubi در وب ، در اندروید و iOS از طریق یک برنامه برای بارگیری و در بسیاری از سیستم های تلویزیونی (Android TV ، Roku ، Apple TV ، Fire TV ، Chromecast ، LG ، Sony ، Hisense و Samsung و حتی کنسول های Xbox و Playstation در دسترس است. ).

سینمای اوکی

از آنجا که Samsung TV Plus برای صاحبان دستگاه سامسونگ محفوظ است ، OQEE CINé فقط برای مشترکین Freebox قابل دسترسی است ، بدون هزینه اضافی در اشتراک آنها. ویدئویی در مورد تقاضا که توسط تبلیغات در طی ماه ها در حال توسعه است ، پس از همه خدمات اخیر است. فیلم های جانبی ، OQEE CINé به عنوان مثال بی حد و حصر ، Hellboy ، Godzilla ، Tintin ، ملاقات از نوع سوم ، Evil Dead ، Frankenstein ، به یاد داشته باشید تابستان گذشته 2 … برای سریال ، شما می توانید در میان دیگران متاهل ، دو فرزند یا گرفته شده مشاهده کنید.

cine oqee برای دانستن

Oqee Ciné بخشی از OQEE به صورت رایگان است ، که به 220 کانال تلویزیونی و بسیاری از خدمات پخش مجدد دسترسی می دهد. این برنامه در جعبه های Devialet ، Pop و Revolution ارائه شده توسط Free (Mini 4K و Crystal ناسازگار) در دسترس است. همچنین در Android TV ، Apple TV ، Android ، iOS و در مرورگر وب در دسترس است.

یوتیوب

بیایید این انتخاب را با سکویی که قبلاً برای همه شناخته شده است به پایان برسانیم: YouTube ! خاصیت Google دیگر برای ارائه نیست: طرح ها ، داستان ها ، فیلم های محبوب سازی ، کلیپ های موسیقی ، مجدداً … همه چیز در YouTube وجود دارد و اگر از تبلیغات پشتیبانی می کنید ، اشتراک Premium به دور از ضروری نیست.

یوتیوب

این سرویس حتی به شما امکان می دهد بسیاری از آثار را به صورت قانونی مشاهده کنید. آیا به عنوان مثال می دانید که انتگرال قسمت های سریال Kaamelott دسترسی رایگان به YouTube است ? برخی از کانال ها همچنین فیلم هایی را منتشر می کنند که حقوق آنها به دست آورده اند. می توانید “فیلم کامل به زبان فرانسه” را در نوار جستجو تایپ کنید تا خوشبختی خود را پیدا کنید. Thriller Stockholm Mafia ، Wolf Cage یا حتی United Fight به عنوان مثال در سینمای سینما در نسخه فرانسوی قابل مشاهده است.

 • اشتراک اشتراک ->
 • توییتر
 • اشتراک گذاری
 • ارسال به یک دوست

پخش مستقیم در AWS

به عنوان بخشی از کتابخانه AWS Solutions ، AWS دو راه حل پخش زنده ویدیویی را ارائه می دهد که به محتوای چندرسانه ای اجازه می دهد تا به مخاطبان جهانی برگردد. در این صفحه نکاتی را برای کمک به شما در انتخاب بین دو راه حل پخش ویدیویی زنده برای پاسخگویی به بهترین نیازهای تجاری خود پیدا خواهید کرد.

برای مشاوره بیشتر در مورد انتخاب گزینه مناسب برای مورد استفاده خود در بین کلیه راه حل ها و خدمات پخش مستقیم در AWS ، این پست وبلاگ را بخوانید.

استفاده از این راه حل AWS

چه راه حل پخش مستقیم در AWS انتخاب می کند ?

تابع پخش مستقیم در AWS با Amazon S3 پخش مستقیم در AWS
خدمات AWS AWS Elemental Medialive
سرویس ذخیره سازی ساده آمازون (آمازون S3)
AWS Elemental Medialive
AWS Elemental MediaPackage
تنظیمات شخصی کمتر بیشتر
ورودی پشتیبانی از url_pull ، rtmp_push ، rtp_push و دستگاه های لینک عنصر بدون افزونگی پشتیبانی از url_pull ، rtmp_push ، rtmp_pull ، rtp_push و mediaConnect با افزونگی
خروج فقط HLS چندین قالب سفر از جمله CMAF ، HLS و DASH برای مدیریت خواندن در خوانندگان مختلف
مدیریت حفاظت از محتوا n / a DRM
توابع مشابه یک ضبط کننده دیجیتال
(بازگشت سریع ، راه اندازی مجدد و غیره.)

فواید

متن برای رزرو فضا

توضیحات برای رزرو فضا

متن برای رزرو فضا

توضیحات برای رزرو فضا

متن برای رزرو فضا

توضیحات برای رزرو فضا

جزییات فنی

مدل AWS CloudFormation محصولات و خدمات AWS لازم برای مصرف ، کدگذاری و پخش فیلم های زنده را راه اندازی می کند.

پخش مستقیم در AWS با Amazon S3
پخش مستقیم در AWS
پخش مستقیم در AWS با Amazon S3

نمودار جریان D

شما می توانید این راه حل را برای مصرف محتوای پروتکل حمل و نقل در زمان واقعی (RTP) ، پروتکل پیام رسانی در زمان واقعی (RTMP) ، پخش مستقیم HTTP (HLS) یا ویدیوی زنده از یک دستگاه لینک ابتدایی AWS پیکربندی کنید.

نمودار جریان D

شما می توانید این راه حل را برای مصرف محتوای پروتکل حمل و نقل در زمان واقعی (RTP) ، پروتکل پیام رسانی در زمان واقعی (RTMP) ، پخش مستقیم HTTP (HLS) یا ویدیوی زنده از یک دستگاه لینک ابتدایی AWS پیکربندی کنید.

مرحله 1
AWS Elemental Medialive جریان ورودی را وارد می کند و محتوای شما را در جریان پخش مستقیم HTTP (HLS) تطبیقی ​​(ABR) در خروجی رمزگذاری می کند.

مرحله 2
سرویس ذخیره سازی ساده آمازون (Amazon S3) یک محفظه ذخیره سازی تکاملی و بسیار در دسترس را برای اسکان بخش های رمزگذاری شده فراهم می کند.

مرحله 3
توزیع ابر آمازون برای استفاده از نقاط خاتمه شخصی آمازون S3 به عنوان Origin پیکربندی شده است. توزیع Cloudfront جریان شما را برای کاربران با تأخیر کم و سرعت انتقال زیاد فراهم می کند.

مرحله 4
یک محفظه آمازون S3 روزنامه های Cloudfront را ذخیره می کند.

مرحله 1
AWS Elemental Medialive جریان ورودی را وارد می کند و محتوای شما را در جریان پخش مستقیم HTTP (HLS) تطبیقی ​​(ABR) در خروجی رمزگذاری می کند.

مرحله 2
سرویس ذخیره سازی ساده آمازون (Amazon S3) یک محفظه ذخیره سازی تکاملی و بسیار در دسترس را برای اسکان بخش های رمزگذاری شده فراهم می کند.

مرحله 3
توزیع ابر آمازون برای استفاده از نقاط خاتمه شخصی آمازون S3 به عنوان Origin پیکربندی شده است. توزیع Cloudfront جریان شما را برای کاربران با تأخیر کم و سرعت انتقال زیاد فراهم می کند.

مرحله 4
یک محفظه آمازون S3 روزنامه های Cloudfront را ذخیره می کند.

مطالب مرتبط

ساختن یک کانال ویدیویی زنده با Medialive ، MediaPackage و Cloudfront

این دوره مروری بر پیکربندی AWS Elemental Medialive ، پیکربندی AWS Elemental MediaPackage و پیکربندی Amazon CloudFrount برای توزیع MediaPackage ارائه می دهد.

ساختن یک کانال ویدیویی زنده با Medialive و MediaPackage

در این آموزش ، شما می آموزید که چگونه یک جریان ویدیویی با کیفیت بالا را از یک رویداد زنده بگیرید ، و نحوه استفاده از AWS Elemental Medialive برای ایجاد یک جریان جریان سازگار. شما همچنین می توانید نحوه پیکربندی AWS Elemental MediaPackage را برای شرط جریان RBR یاد بگیرید تا بتواند در اینترنت به تعداد نامحدودی از مشتریان ارسال شود. سرانجام ، نحوه استفاده از Amazon Cloudfront برای توزیع این جریان ABR به تعداد نامحدودی از دستگاه های متصل در سراسر جهان.

آغازگر میانی ابتدایی AWS

این دوره مروری بر عملکردهای اساسی AWS Elemental Elemental Medialive ، با تأکید بر جنبه های اصلی عملیاتی جریان های ویدیویی پخش مستقیم ارائه می دهد. این عناصر اصلی رابط کاربری و مراحل ایجاد یک جریان ویدیوی زنده با استفاده از AWS Elemental Medialive را ارائه می دهد. همچنین مراحل اساسی برای کنترل وضعیت سیستم را توصیف می کند.

برنامه یادگیری خدمات رسانه ای

این برنامه آموزشی برای کمک به تصمیم گیرندگان تصمیم گیری حرفه ای و همچنین مهندسین رسانه و اپراتورها برای استفاده از خدمات AWS برای ایجاد تجربیات رسانه ای با کیفیت بالا طراحی شده است. آموزش دیجیتالی موجود در این برنامه یادگیری به شما امکان می دهد خود را با اجرای گردش کار ویدیویی زنده و در صورت تقاضا آشنا کنید ، در حالی که فعالیت های آزمایشگاهی انجام شده با سرعت خود به شما امکان می دهد مهارت های خود را توسعه دهید.

در مورد این استقرار
زمان استقرار تخمین زده شده
گزینه های استقرار
این راه حل را با راه اندازی آن در کنسول AWS خود مستقر کنید
شما به کمک احتیاج دارید ? استقرار با یک شریک زندگی.
برای کمک به شما در این استقرار یک متخصص شخص ثالث AWS پیدا کنید
آیا این راه حل AWS به شما کمک می کند ?
پخش مستقیم در AWS

نمودار جریان D

نمودار جریان D

مرحله 1
AWS Elemental Medialive ، که دو جریان ورودی را مصرف می کند و محتوای شما را به دو پخش مستقیم HTTP (HLS) با جریان باینری سازگار (ABR) در خروجی تبدیل می کند.

مرحله 2
AWS Elemental MediaPackage Ingère خروجی داخلی ABR و EMPACHEST پخش زنده در قالب های HLS ، جریان تطبیقی ​​پویا از طریق HTTP (DASH) و قالب برنامه کاربردی رسانه مشترک (CMAF) ، به سه نقطه پایانی MediaPackage منتقل می شود.

مرحله 3
توزیع Cloudfront آمازون برای استفاده از نقاط خاتمه MediaPackage شخصی به عنوان Origin پیکربندی شده است و شامل یک شناسه CDN و یک عنوان HTTP شخصی برای تأیید اعتبار درخواست ها است. MediaPackage فقط با استفاده از شناسه CDN به درخواست های خواندن مجاز بین MediaPackage و Cloudfront پاسخ می دهد. این شناسه CDN به عنوان بخشی از استقرار CloudFormation ایجاد شده و با خیال راحت در AWS Secrets Manager ذخیره می شود.

مرحله 4
توزیع Cloudfront جریان شما را برای کاربران با تأخیر کم و سرعت انتقال زیاد فراهم می کند.

مرحله 5
یک خواننده پیش نمایش HTML در نمایشگاه در دسترس است تا به شما در آزمایش راه حل کمک کند. خواننده یک وب سایت استاتیک است که در یک محفظه سرویس ذخیره سازی ساده آمازون (Amazon S3) میزبانی شده است. Amazon Cloudfront برای محدود کردن دسترسی به محتوای محفظه وب سایت راه حل استفاده می شود.