آمازون الکسا به ارائه و گسترش مراقبت از بیمار در کانادا کمک می کند | وبلاگ بخش عمومی AWS ، Echo Hub ، صفحه جدید آمازون برای کنترل خانه

Echo Hub ، صفحه جدید آمازون برای کنترل خانه

پیشگام مراقبت از سالمندان در تورنتو ، انتاریو ، Baycrest یک مرکز بهداشت دانشگاه است که برای بیش از 1200 سالخورده ، از جمله خدمات زندگی مستقل ، کمک به زندگی خودمختار ، مراقبت طولانی مدت و یک بیمارستان مراقبت های پس از فوریه ، یک مرکز مراقبت را ارائه می دهد. ، همه در یک دانشگاه. این سازمان در زمینه تحقیقات علوم مغز ، با حمایت از بیماران مبتلا به زوال عقل و تروما مغزی به لطف مراقبت های تخصصی و همچنین در طراحی راه حل های مراقبت های پیشگیرانه تخصص دارد. در پاسخ به Covvi-19 ، Baycrest دسترسی به بازدید کنندگان به دانشگاه را محدود کرده و تحرک بیرونی و داخلی ساکنان را به منظور مبارزه با ویروس محدود کرده است. اما این انزوا با وجود محافظت ای که وی ارائه داد ، برای سلامت روان بیماران دشوار است. برای حمایت از بیماران خود ، Baycrest تیم خود را از Telemedcine Rapid اجرای سریع (TRIM) تأسیس کرد. به گفته ران ریسنباخ ، معاون رئیس جمهور نوآوری و مدیر فناوری در BuyCrest ، “این تیم با ایجاد برنامه هایی که می تواند از راه دور در اتاق های خصوصی و توسط سازنده برای دستگاه های تعهد اجتماعی ، آموزش و آموزش تحویل داده شود ، همه کاره بود.”. این تیم امتیازات آمازون اکو را در فضاهای عمومی و چرخ دستی های پزشکی از راه دور موبایل نصب کرده است تا ساکنان بتوانند به موسیقی گوش دهند ، بسازند یا مهارت های تمرین کنند.

آمازون الکسا به ارائه و گسترش مراقبت از بیمار در سراسر کانادا کمک می کند

در سراسر کانادا ، سیستم های نوآورانه بهداشتی و ارائه دهندگان مراقبت از فناوری آمازون برای مقیاس کردن فرآیندهای مصرف خود ، مراقبت از بیمار را در حالی که طی روز درمانی جریان می یابند و تعهد و تحریک بیمار را فراهم می کنند ، استفاده می کنند. به جای جایگزینی استعداد انسانی ، بیمارستان ها ، ارائه دهندگان مراقبت ، مراکز علوم بهداشت دانشگاهی و موارد دیگر از فناوری در دسترس و مقیاس پذیر برای حمایت از کارکنان خود و فراهم کردن دسترسی سریعتر و بهتر به شهروندان نیازمند مراقبت استفاده می کنند. و با آمازون الکسا ، بیماران فقط به صدای خود نیاز دارند تا به یک کار بیرونی پاسخ دهند و به سمت بهبودی شروع کنند.

استفاده از الکسا برای جمع کردن مردم در حالی که از هم جدا می شود

پیشگام در مراقبت از سالمندان در تورنتو ، انتاریو ، Baycrest یک مرکز بهداشت دانشگاهی است که شامل مراقبت های مداوم برای بیش از 1200 فرد مسن ، شامل اتاق نشیمن مستقل ، زندگی کمک شده ، مراقبت طولانی مدت و یک بیمارستان پس از حاد است (پردیس. این سازمان در تحقیقات علوم مغز ، حمایت از زوال عقل و ترومای مغزی با مراقبت های تخصصی و همچنین راه حل های مراقبت از نقل قول پیشگیرانه تخصص دارد. Baycrest در مسئول Covid-19 ، بازدید کنندگان را به دانشگاه محدود کرد و تحرک بیرونی و داخلی ساکنان را برای مبارزه با ویروس محدود کرد. اما این عایق علیرغم محافظت از آن ، برای سلامت روانی بیماران به چالش کشیده شده است. برای حمایت از بیماران خود ، Baycrest تیم اجرای سریع Telemedicine (TRIM) را راه اندازی کرد. به گفته ران Ruesenbach ، معاون رئیس جمهور نوآوری و مدیر ارشد فناوری Baycrest ، “این هم در ایجاد برنامه نویسی چند وجهی بود که می تواند از راه دور به اتاق های خصوصی و دستگاه های ساختمانی برای کمیته اجتماعی ، آموزش و آموزش تحویل داده شود.”این تیم نقاط آمازون اکو را در فضاهای عمومی مستقر کرده و در چرخ دستی های درمانی از راه دور برای ساکنان برای گوش دادن به موسیقی ، انجام کار کردن و یا تمرین مهارت.

برای نوآوری بیشتر ، Baycrest قصد دارد سوئیت ها را تشکیل دهد – متشکل از نورپردازی هوشمند ، پرده ها و ترموستات های متصل به یک نمایش آمازون – به بیماران اجازه می دهد تا از طریق قدرت متصل اینترنت اشیاء (IoT) به راحتی محیط خود را راحت کنند. سرانجام Baycrest امیدوار است که مراقبت های بیمار بیشتری را از طریق دستگاه های آمازون الکسا که به طور گسترده ای در دانشگاه مستقر شده است ، انجام دهد و به بیماران اجازه می دهد تا با عزیزان تماس بگیرند و از ساکنان بخواهند که از نظر بهداشتی مراقبت های بهداشتی را انجام دهند. برای سالمندان ، سواد فنی می تواند یک چالش باشد. اما استفاده از صدا ساده است ، و باعث می شود فناوری پیشرفته به راحتی در دسترس ساکنان Baycrest و وام دادن فرصت به تیم نوآوری Baycrest برای پیکربندی آمازون الکسا به عنوان یک کارگر پشتیبانی دیجیتالی و شخصی باشد.

حمایت از کارگران مراقبت های بهداشتی با یک دستیار مجازی برای غربالگری علائم Cavid -9

مرکز بهداشت دانشگاه مک گیل (MUHC) یکی از مهمترین مرکز بهداشت دانشگاهی در جهان است که مراقبت های مهم کواترنری را ارائه می دهد و به بیماران از مونترال تا کبک خدمت می کند. تیم آنها پتانسیل فن آوری های مبتنی بر صدا را هم در بیمارستان و هم در خانه برای گسترش خدمات مراقبت برای بیماران تشخیص داد. و سپس ، “با بیماری همه گیر Covvi-19 ، ما متوجه نشدیم که یکی از مسائل این بود که بسیاری از منابع انسانی برای نمره علائم Covvi-19 استفاده می شود.”. آنها به عنوان یک برنامه آزمایشی برای آزمایش توانایی اولیه ، غربالگری برای COVID-19 را در کلینیک قلب و عروق آغاز کردند. این کار برای 215 بیمار به طور مؤثر کار کرد ، نشان داد که از فناوری های مبتنی بر صدا می توان برای غربالگری کارآمد بیماران و خانواده های آنها برای علائم COVID-19 استفاده کرد. این امکان را دارد که کارمندان تمام وقت را آزاد کنند تا مستقیم با سایر بیماران و خانواده های آنها همکاری کنند. MUHC با خودکار کردن بخشی از فرآیند ورودی ، نشان داد که چنین فناوری هایی می توانند Barden را در تیم های مراقبت های بهداشتی خود کاهش دهند.

الکسا از بیماران پرسید که سوالات را به دو زبان فرانسوی و انگلیسی غربال می کردند. بیماران و خانواده هایشان گزارش می دهند که با استفاده از نسخه های انگلیسی و فرانسوی از دستگاه غربالگری Covid-19 با کمک صدا بسیار راحت هستند و استفاده از آن را به خصوص برای جمعیت مسن آسان می دانند. این اثبات مفهوم به تیم اجازه می دهد تا راه حل های مبتنی بر صدا را در سایر زمینه های مراقبت های بهداشتی و مراقبت های بهداشتی ، چه از نظر بیمار و چه از منظر پزشک ، گسترش دهد.

براساس موفقیت خلبان ، با استفاده از بودجه تأمین شده توسط بنیاد MUHC ، کارشناسان قلب و عروق بیمارستان اکنون قصد دارند بهینه سازی کنند که چگونه الکسا می تواند سؤالات بیشتری را در مورد علائم مجدداً به Covid-9 بپرسد. MUHC مشتاقانه منتظر ارزیابی چگونگی الکسا می تواند به انتشار اطلاعات بیشتر کمک کند. این تیم با بودجه ابتکار بین رشته ای مک گیل در عفونت و مصونیت (MI4) ، اکنون یک چکمه چت واکسن Covid-9 را به یاری که معمولاً در مورد واکسن های COVID-19 که در کانادا موجود است ، در حال توسعه است.

گسترش دسترسی برای نظارت بر سلامت در خانه

شبکه بهداشت دانشگاه (UHN) بیمارستان بزرگ آموزشی در کانادا است که از تورنتو عمومی ، تورنتو وسترن ، بیمارستان پرنسس مارگارت ، توانبخشی تورنتو و موسسه میشنر تشکیل شده است. آنها از بیماران مراقبت می کنند ، به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و رهبران مراقبت های بهداشتی آینده می آموزند و سالانه 400 میلیون دلار تحقیق می کنند. به عنوان یکی از سازمان های بزرگ تحقیقاتی در کانادا ، تیم UHN یک مداخله بهداشت دیجیتالی به نام Medly را برای کمک به بیماران و خانواده ها به مراقبت از خود مدیریت از نارسایی قلبی که به سمت بالا یک میلیون نفر در کانادا از آن رنج می برند ، آغاز کرد و این امر اغلب منجر به آن می شود. مجدداً در بیمارستان. با Medly ، بیماران می توانند از یک برنامه تلفن هوشمند برای اندازه گیری فشار خون ، وزن و علائم آنها روزانه استفاده کنند. الگوریتم برنامه توصیه می کند بیمار در مورد استفاده از دارو و بهترین روش های مراقبت از خود ، در نهایت در صورت لزوم به کلینیک اطلاع دهد. UHN با موفقیت بیش از 50 ٪ و جهان را برای بهبود نتایج سلامت کاهش داد.

با وجود موفقیت برنامه ، دسترسی می تواند یک چالش برای جمعیت های خاص باشد. “من معتقدم که این یک اجتناب ناپذیر است که ما در آینده از صدا به عنوان ابزاری برای برقراری ارتباط با برنامه های دیجیتال استفاده خواهیم کرد ، و فکر می کنم پلت فرم الکسا ابزاری جذاب و بالغ بود. و ما فکر کردیم ، ‘این می تواند یک ترکیب یا جایگزین بسیار مناسب برای استفاده از برنامه تلفن های هوشمند باشد و برای برخی از بیماران ممکن است به طور کلی برنامه تلفن هوشمند را جایگزین کند.”. جوزف کافازو ، مدیر اجرایی مهندسی زیست پزشکی در UHN و Wolfond صندلی در بهداشت دیجیتال.

این تیم نسخه Alexa را از برنامه Medly راه اندازی کرد و یک برنامه بصری برای نمایشگاه اکو برای کمیته رانندگی ایجاد کرد. از طریق یک خلبان بالینی با 20 بیمار ، UHN متوجه شد که برای برخی از بیماران ، فناوری مبتنی بر صدا بسیار کاربر پسند تر است و مشارکت بالایی را نسبت به سیستم مبتنی بر برنامه ایجاد می کند. از نظر هزینه ، الکسا بسیار ارزان تر از یک تلفن هوشمند است و امکان دسترسی بهتر بیماران را از منظر عدالت فراهم می کند. تیم UHN در تلاش است تا این راه حل را در استفاده بالینی با دستیابی به کیفیت و بررسی های امنیتی لازم – که توسط AWS ارائه شده است ، در تلاش باشد.

از طریق بهبود دسترسی و نوآوری رانندگی ، فناوری صوتی اصطکاک را به حداقل می رساند و موانع را برای بیماران کاهش می دهد تا مراقبت هایی را که برای بهبودی بیشتری انجام می دهند ، دریافت کنند.

در مورد Health Smart Properties در مورد Alexa برای مراقبت های بهداشتی بیشتر بدانید. کشف کنید که چگونه می توانید مهارت های واجد شرایط HIPAA خود را با الکسا و سایر مهارتهای مرتبط با مراقبت های بهداشتی ایجاد کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی کمک الکسا به حمایت از بیماران و کارکنان مراقبت های بهداشتی ، مستقیماً با ما تماس بگیرید.

در خبرنامه وبلاگ بخش عمومی AWS مشترک شوید برای به دست آوردن جدیدترین ابزارها ، راه حل ها و نوآوری های AWS از بخش دولتی که به صندوق ورودی شما تحویل داده شده است یا تماس با ایالات متحده.

لطفاً چند دقیقه وقت بگذارید تا بینش هایی را که تجربه خود را با وبلاگ بخش عمومی AWS در این نظرسنجی به دست می آورید به اشتراک بگذارید ، و ما از بازخورد این نظرسنجی برای ایجاد محتوای بیشتر با ترجیحات خوانندگان ما استفاده خواهیم کرد.

آمازون الکسا به ارائه و توسعه مراقبت های ارائه شده به بیماران در سراسر کانادا کمک می کند

در همه جای کانادا ، سیستم های بهداشتی و ارائه دهندگان مراقبت های نوآورانه از فناوری آمازون استفاده می کنند تا بتوانند فرآیندهای پذیرش خود را توسعه دهند ، مراقبت از بیمار را در طول دوره پردازش خود منطقی کنند و تعهد و همچنین تحریک بیمار را تضمین کنند. به جای جایگزینی استعداد انسانی ، بیمارستان ها ، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ، علوم بهداشتی در علوم بهداشتی و سایر سازمان ها از فناوری در دسترس و مقیاس پذیر برای حمایت از کارکنان خود استفاده می کنند و دسترسی سریع تری به شهروندان نیازمند مراقبت می کنند. و با آمازون الکسا ، بیماران فقط به صدای خود نیاز دارند تا به چند سؤال پاسخ دهند و روند بهبودی خود را شروع کنند.

از الکسا استفاده کنید تا مردم از آنها جدا شود

پیشگام مراقبت از سالمندان در تورنتو ، انتاریو ، Baycrest یک مرکز بهداشت دانشگاه است که برای بیش از 1200 سالخورده ، از جمله خدمات زندگی مستقل ، کمک به زندگی خودمختار ، مراقبت طولانی مدت و یک بیمارستان مراقبت های پس از فوریه ، یک مرکز مراقبت را ارائه می دهد. ، همه در یک دانشگاه. این سازمان در زمینه تحقیقات علوم مغز ، با حمایت از بیماران مبتلا به زوال عقل و تروما مغزی به لطف مراقبت های تخصصی و همچنین در طراحی راه حل های مراقبت های پیشگیرانه تخصص دارد. در پاسخ به Covvi-19 ، Baycrest دسترسی به بازدید کنندگان به دانشگاه را محدود کرده و تحرک بیرونی و داخلی ساکنان را به منظور مبارزه با ویروس محدود کرده است. اما این انزوا با وجود محافظت ای که وی ارائه داد ، برای سلامت روان بیماران دشوار است. برای حمایت از بیماران خود ، Baycrest تیم خود را از Telemedcine Rapid اجرای سریع (TRIM) تأسیس کرد. به گفته ران ریسنباخ ، معاون رئیس جمهور نوآوری و مدیر فناوری در BuyCrest ، “این تیم با ایجاد برنامه هایی که می تواند از راه دور در اتاق های خصوصی و توسط سازنده برای دستگاه های تعهد اجتماعی ، آموزش و آموزش تحویل داده شود ، همه کاره بود.”. این تیم امتیازات آمازون اکو را در فضاهای عمومی و چرخ دستی های پزشکی از راه دور موبایل نصب کرده است تا ساکنان بتوانند به موسیقی گوش دهند ، بسازند یا مهارت های تمرین کنند.

برای نوآوری بیشتر ، Baycrest قصد دارد تا مجموعه های هوشمند را که از نورپردازی هوشمند ، پرده ها و ترموستات های متصل به یک نمایش آمازون تشکیل شده است ، پیاده سازی کند تا به بیماران اجازه دهد تا به راحتی محیط خود را تغییر داده و راحت تر باشند ، به لطف قدرت متصل به اینترنت از اینترنت چیزها (IoT). Baycrest امیدوار است به لطف دستگاه های آمازون الکسا که به طور گسترده در محوطه دانشگاه مستقر شده است ، به بیماران مراقبت بیشتری ارائه دهد تا به بیماران اجازه دهد تا با عزیزان خود تماس بگیرند و از ساکنان چک های بهداشتی درخواست کنند. برای بزرگان ، سواد فناوری می تواند یک چالش باشد. اما استفاده از صدا یک چیز ساده است ، بنابراین فناوری اوج را به راحتی در دسترس ساکنان Byycrest قرار می دهد و همچنین فرصت های زیادی را به تیم نوآوری Boycrest می دهد ، که می تواند بیشتر آمازون الکسا را ​​به عنوان پشتیبانی شخصی دیجیتال پیکربندی کند.

حمایت از کارگران بهداشت به لطف یک دستیار مجازی که برای تشخیص علائم COVID-19 استفاده می شود

مرکز دانشگاه مک گیل (CUSM) یکی از اصلی ترین مؤسسات بهداشتی دانشگاه در جهان است که مراقبت های مهم کواترنری را ارائه می دهد ، در خدمت مونترال ، کبک و سایر شهرها است. تیم وی پتانسیل ادغام فن آوری های صوتی ، چه در بیمارستان و چه در خانه ، را برای گسترش ارائه خدمات مراقبت از بیمار تشخیص داده است. ابیناو شارما ، استادیار قلب و عروق در دانشگاه مک گیل گفت: “با همه گیر Covvi-19 ، ما فهمیدیم که یکی از مشکلات این است که از بخش بزرگی از منابع انسانی برای تشخیص علائم COVID-19 استفاده شده است.”. آنها به عنوان یک برنامه آزمایشی با هدف آزمایش ظرفیت اولیه ، آنها یک تمرین غربالگری Covvi-19 را در قلب و عروق قلب و عروق راه اندازی کردند. این تمرین برای 215 بیمار به طور مؤثر کار کرد ، که نشان می دهد از فناوری های صوتی می توان به طور مؤثر برای تشخیص بیماران و خانواده های آنها به منظور تشخیص علائم COVID-19 استفاده کرد. به طور بالقوه ، این می تواند باعث آزاد شدن کادر کار تمام وقت شود تا آنها بتوانند مستقیماً از بیماران و خانواده های آنها مراقبت کنند. CUSM با خودکار سازی بخشی از فرآیند پذیرش ، نشان داده است که چنین فناوری هایی می توانند بار وزنه برداری را در تیم های مراقبت های بهداشتی خود کاهش دهند.

الکسا از بیماران از بیماران به زبان فرانسوی و انگلیسی خواسته است. بیماران و خانواده های آنها گفتند که با نسخه های انگلیسی و فرانسوی دستگاه غربالگری Covvi-19 که توسط دستیار صدا فعال شده است ، بسیار راحت هستند و استفاده از آن را به خصوص برای بیماران مسن آسان می دانند. این تظاهرات امکان سنجی به تیم اجازه می دهد تا راه حل های صوتی را برای سایر زمینه های بهداشتی و ارائه خدمات درمانی ، چه از نظر بیمار و چه از نظر پزشک ، گسترش دهد.

با توجه به موفقیت پروژه آزمایشی ، و به لطف بودجه ارائه شده توسط بنیاد CUSM ، کارشناسان قلب و عروق بیمارستان اکنون قصد دارند تا روشی را که الکسا می تواند سؤالات بیشتری در مورد علائم مربوط به Covvi-19 بهینه کند ، بهینه سازی کند. CUSM بی تاب است تا ارزیابی کند که چگونه الکسا می تواند به انتشار حتی بیشتر اطلاعات کمک کند. این تیم با تشکر از تأمین اعتبار ابتکار بین رشته ای در عفونت و ایمنی (MI4) مک گیل ، این تیم در حال توسعه یک عامل مکالمه با محوریت واکسن های COVVI-19 است و قادر به پاسخگویی به سؤالاتی است که اغلب در مورد واکسن های Covvi-19 موجود در کانادا پرسیده می شود.

دسترسی به نظارت بر سلامت خانه را افزایش دهید

شبکه بهداشت دانشگاه (شبکه بهداشت دانشگاه – UHN) بزرگترین بیمارستان آموزشی در کانادا است که از تورنتو ژنرال ، مؤسسات غربی تورنتو ، بیمارستان پرنسس مارگارت ، تورنتو توانبخشی و موسسه میشنر تشکیل شده است. آنها از بیماران مراقبت می کنند ، به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و رهبران بهداشت آینده آموزش می دهند و تا 400 میلیون دلار در سال تحقیق می کنند. به عنوان یکی از بزرگترین سازمان های تحقیقاتی در کانادا ، تیم UHN یک کارگر بهداشت دیجیتالی به نام Medly را برای کمک به بیماران و خانواده ها در صورت نارسایی قلبی در صورت نارسایی قلبی راه اندازی کرد ، چالشی که بیش از یک میلیون نفر در کانادا و اغلب رهبری می کنند برای بازگشت به بیمارستان و کیفیت زندگی کمتری. با استفاده از Medly ، بیماران می توانند از یک تلفن هوشمند برای اندازه گیری فشار خون ، وزن و علائم خود استفاده کنند. الگوریتم کاربرد به بیمار در مورد استفاده از داروها و بهترین روشها از نظر خودکار توصیه می کند و در صورت لزوم به کلینیک توصیه می کند. UHN توانسته است تعداد بیمارستان ها را بیش از 50 ٪ کاهش دهد و در بهبود نتایج بهداشتی کار کرده است.

با وجود موفقیت برنامه ، دسترسی به برخی از جمعیت می تواند یک چالش برای جمعیت های خاص باشد. “من معتقدم که این اجتناب ناپذیری است که ما از صدا به عنوان ابزاری برای برقراری ارتباط با برنامه های دیجیتال در آینده استفاده خواهیم کرد و فکر می کنم پلت فرم الکسا ابزاری جذاب و بالغ بوده است. و ما فکر کرده ایم ، “این می تواند یک مکمل بسیار خوب یا جایگزین بسیار خوبی برای استفاده از برنامه برای تلفن های هوشمند باشد”. برای برخی از بیماران ، وی می تواند درخواست تلفن های هوشمند را به طور کامل جایگزین کند. “.

این تیم نسخه Alexa را از برنامه Medly راه اندازی کرد و جنبه بصری برای نمایش Echo برای تحریک تعهد ایجاد کرد. با تشکر از یک کارآزمایی بالینی که 20 بیمار را به حساب می آورد ، UHN دریافت که برای برخی از بیماران ، فناوری آواز بسیار دوستانه تر از کاربری است که از آن استفاده می کند و مشارکت بیشتری نسبت به برنامه بر اساس برنامه ایجاد کرده است. از نظر هزینه ، الکسا بسیار ارزان تر از یک تلفن هوشمند است که با توجه به حقوق صاحبان سهام ، امکان دسترسی بهتر به بیماران را فراهم می کند. تیم UHN برای اجرای این راه حل در استفاده بالینی پس از دستیابی به بررسی های کیفیت و امنیتی لازم ، پشتیبانی شده توسط AWS کار می کند.

با بهبود دسترسی و تحریک نوآوری ، فناوری صوتی اصطکاک را به حداقل می رساند و موانع را کاهش می دهد تا بیماران بتوانند مراقبت مورد نیاز خود را برای بهبود آسانتر انجام دهند.

با مشاوره با صفحه Properties Alexa Smart در مورد استفاده از Alexa در مراقبت های بهداشتی بیشتر بدانید. دریابید که چگونه می توانید مهارت های خود را واجد شرایط HIPAA با الکسا و سایر مهارت های مراقبت های بهداشتی ایجاد کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی کمک الکسا به بیماران و کارکنان بهداشت ، مستقیماً با ما تماس بگیرید.

Echo Hub ، صفحه جدید آمازون برای کنترل خانه

به مناسبت کنفرانس محصول و خدمات خود ، آمازون از محصولات جدیدی رونمایی کرده است که به زودی به خانه می رسند تا بهتر آن را وصل و کنترل آن را کنترل کنند.

این اواخر سال 2023 است که در انتظار آمازون است. روز چهارشنبه ، گروه آمریکایی با سازماندهی کنفرانس بازگشت به مدرسه خود به محصولات و خدمات ، رسماً دفاتر جدید آرلینگتون ، در نزدیکی واشنگتن ، در سواحل شرقی ایالات متحده را افتتاح کرد.

و مانند هر سال در این دوره ، بنابراین دستگاه های جدیدی هستند که در حال آماده سازی برای حمله به سایت بازرگان و خانه های کاربر هستند. با یک نکته مشترک برای همه: الکسا ، دستیار صدا ، بیش از هر زمان دیگری غیرقابل اجتناب خواهد بود ، اکنون با کمی هوش مصنوعی آمیخته شده است تا در استفاده از آن شهودی تر ، باهوش تر و انسانی تر شود.

دفتر جدید آمازون در آرلینگتون (ویرجینیا)

یک مرکز کنترل خانه جدید

اگر طیف وسیعی از صفحه نمایش های هوشمند Echo بار دیگر با به روزرسانی Echo Show 8 Rethought با صدای فضایی ، یک ردیاب از راه دور برای تطبیق صفحه نمایش خود در صورت نزدیک بودن یا نه ، و به طور خاص یک پردازنده سریعتر ، یک ردیاب از راه دور برای تطبیق صفحه نمایش خود قرار داده است. این تازه وارد است که چشم را به خود جلب کرده است. Echo Hub یک صفحه لمسی است که آمازون را امضا کرده است ، اما در اینجا ، امکان تماشای Prime Video یا Netflix ، نمایش قرار ملاقات های خود یا لیست خرید آن که توسط Alexa تکمیل شده است ، نیست. او در آنجا برای حل و فصل روی دیوار یا در یک پایه قرار دارد تا بتواند اشیاء متصل به خانه را بهتر مدیریت کند.

مرکز جدید آمازون اکو

مرکز اکو بیش از همه یک مرکز کنترل برای رو به رشد اتوماسیون منزل در خانوارها است. او بدین ترتیب تمام اشیاء خانه سازگار الکسا را ​​به نمایش می گذارد و قبلاً با برنامه دوقلوی شده است. ایده این است که یک ابزار ساده و بصری برای متمرکز کردن اقدامات انجام شده در خانه ، روال برنامه ، خاموش کردن نور از یک منطقه کامل یا توجه به دوربین های نظارتی یک کلیک داشته باشید.

یک سنسور محلی برای دانستن اینکه با چه کسی صحبت کند

این صفحه 8 اینچی به صورت الکتریکی با یک پریز برق وصل شده است. سپس به صورت داشبورد قابل تنظیم خواهد بود که اشیاء را به صورت بخشی ، براساس دسته ، با استفاده ، برای چرخش یا خاموش کردن ، باز یا بسته شدن دسترسی ، فعال کردن یک سیستم امنیتی و غیره لیست می کند. ویجت ها امکان دسترسی سریع به بیشترین اشیاء ، قطعات مورد نظر یا جریان دوربین را فراهم می کنند. در حین نسخه ی نمایشی ، می دیدیم که آنها به سرعت به سفارشات پاسخ دادند و همچنین می توانند روال را تحریک کنند (کودک در رختخواب است ، شما باید هنگام فعال کردن ویدیوفون ، لالایی را راه اندازی کنید).

مرکز اکو آمازون

برای افزودن یک شی ، کافی خواهد بود که طبق معمول برنامه Alexa را برای پیکربندی آن و نصب آن انجام دهید. سپس به داشبورد اضافه می شود. هاب اکو با پروتکل های اصلی و سیستم های اتصال سازگار است (Zigbee ، Thread ، Bluetooth و Matter). بلندگوهای آن همچنین به شما امکان می دهد با بازدیدکنندگان خود که در درب زنگ می زنند گپ بزنید.

برای تسهیل استفاده ، Echo Hub همچنین می داند که چگونه سازگار شود. صفحه نمایش آن از یک صفحه نمایش کلاسیک در صفحه کنترل به محض اینکه سنسور آن یک کاربر در نزدیکی را تشخیص می دهد تغییر می کند. تابعی که می تواند در هر زمان با بستن مخفیگاه Caméra ، دقیقاً مانند احتمال برش یا عدم استفاده از میکروفون یکپارچه برای استفاده از Alexa غیرفعال شود.

میلیون ها دستگاه سازگار

آمازون برای قدرت دادن به مرکز خود ، که می تواند خود را برای میلیون ها هواپیمای مجهز به الکسا در فروش نشان دهد ، فراموش نکرده است که سایر محصولات متصل را در میان صورت فلکی خود در زیر بنر ارائه دهد ، مانند دوربین های امنیتی جدید در Blink ، برند مقرون به صرفه آن ، یا حلقه ، با قیمت طلا برای دانش ویدیویی خود خریداری شده است.

حلقه حلقه Up Cam Pro

دومی به ویژه نسخه جدیدی از Stick Up Cam Pro خود را اعلام کرده است که می تواند در خارج از منزل و در داخل خانه نصب شود. با فرمت ظریف و کوچک ، این دوربین نظارت به لطف فناوری رادار ، تشخیص حرکات سه بعدی خود را بهبود می بخشد. این امر باعث می شود تا ماهیت جنبش ، منطقه ای که باید از آن اطمینان حاصل شود ، بهتر مشخص شود ، بلکه قبل از ارسال اعلان با یک فیلم قبل از ایجاد هشدار ، یک حادثه را شناسایی کنید. و او به لطف دوربین HDR و دید شب خود ، شب و شب را تشخیص می دهد.

قیمت و در دسترس بودن:

Echo Show 8 از 26 اکتبر با قیمت 169.99 یورو با قیمت 169.99 یورو در دسترس خواهد بود.

مرکز اکو با قیمت 199.99 یورو اعلام می شود ، اما بدون تاریخ در دسترس بودن.

Cam Pro حلقه حلقه در سایت های حلقه فروخته می شود.com و آمازون با 179.99 یورو برای نسخه های سیمی یا باتری ، با قیمت 199.99 یورو برای نسخه خورشیدی.