نحوه انتقال یک بسته حسی به بسته B & You?, بسته Bouygues خود را به راحتی تغییر دهید.

نحوه تغییر بسته Bouygues

برای کسانی که یک بسته احساس تلفن هوشمند Smarts را نگه دارید و می خواهند بسته Bouygues خود را تغییر دهند ، بسته به این مورد شرایط به شرح زیر است:

نحوه انتقال یک بسته حسی به بسته B & You ?

امروز ، تغییر بسته بیشتر و راحت تر می شود ، تا جایی که فقط به چند کلیک نیاز داشته باشید. در اینجا چیزی است که شما باید قبل از شروع مراحل بدانید.

در Bouygues Telecom به “بدون تعهد” بروید

همه اپراتورهای تلفن همراه با تعهد و بدون تعهد فرمول دارند. در مورد بسته موبایل با تعهد ، باید صبر کنید تا پایان دوره ای که شما را به اپراتور متصل می کند (12 یا 24 ماه به عنوان یک قاعده). پایان دادن به چنین اشتراک قبل از تاریخ تعیین شده امکان پذیر است ، اما هزینه های خاتمه قابل توجهی را برای شما هزینه می کند.

این قانون همچنین در Bouygues Telecom معتبر است که در آن برخی از مشتریان تصمیم می گیرند از یک بسته حسی به یک بسته B و شما بروند. بسته های حسی که فرمول هایی هستند که شما را درگیر می کنند ، اگر مدت زمان اشتراک شما در قرارداد شما به پایان رسیده باشد ، نمی توانید به یک B&Y ارائه دهید (بدون تعهد). علاوه بر این ، تغییر بسته فقط در صورتی امکان پذیر است که در پرداخت پرداخت ماهانه خود به روز باشید.

البته ، عملیات مخالف (رفتن از B&Y به احساس) نیز امکان پذیر است. در این حالت ، اشتراک شما باید حداقل سه ماه سن داشته باشد.

نحوه تغییر بسته Bouygues ?

برای همه کسانی که از برنامه موبایل Bouygues خود راضی نیستند ، همیشه می توان یک بسته جدید را با اپراتور خاتمه داد یا از آن خارج کرد. در راهنمای ما کشف کنید که چگونه بسته Bouygues خود را قبل یا بعد از پایان دوره نامزدی تغییر دهید ، بلکه نحوه رفتن از یک بسته حسی به یک بسته B&Y و برعکس و تحت چه شرایطی.

شما می خواهید بسته Bouygues خود را به صورت رایگان تغییر دهید ?

 • ضروری
 • بیشتر تغییرات بسته بندی Bouygues امکان پذیر است از ماه اول ارشد.
 • تغییرات بسته Bouygues را می توان مستقیماً انجام داد منطقه مشتری اپراتور آنلاین یا از برنامه تلفن همراه.
 • هزینه ها می تواند برای قبل از پایان تعهد ، بسته Bouygues را تغییر دهید یا هنگام انتقال یک بسته حسی به یک بسته پایین دیگر در همان محدوده.

چه شرایطی برای تغییر بسته Bouygues وجود دارد ?

تغییر قرارداد

برای بسته Bouygues را تغییر دهید, شرایط با توجه به نوع اشتراک مشترک و مدت زمان درگیری متفاوت است. Bouygues ، با این حال ، روش های آنلاین عملی را برای بسته خود را به سادگی و سریع تغییر دهید.

شرایط تغییر بسته Bouygues به نوع بسته اعلام شده و نوع بسته موبایل Bouygues DeSiré بستگی دارد. تغییر بسته B&Y به بسته دیگری با همان محدوده به عنوان مثال در هر زمان ممکن است و منجر به هزینه ها نمی شود ، محدوده B & You فقط بسته های Bouygues را ارائه می دهد.

گاهی اوقات تغییر یک بسته احساس Bouygues پیچیده تر است ، این موارد در معرض دوره تعهد 12 تا 24 ماهه بسته به اینکه آیا این بسته با تلفن هوشمند همراه است یا خیر.

چگونه می توان در مورد تغییر بسته خود مذاکره کرد ? اگر مطمئن هستید که می خواهید برنامه خود را تغییر دهید ، همیشه در مورد شرایط بیش از حد محدود کننده می توانید با اپراتور خود مذاکره کنید. ذکر ساده تغییر اپراتور به تأمین کننده شما گاهی اوقات می تواند شرایط سودمند تری را بدست آورد.

چگونه می توان بسته Bouygues را قبل از پایان تعهد تغییر داد ?

همیشه ممکن است بسته Bouygues را قبل از پایان دوره تعهد تغییر دهید اگر شرایط خاصی رعایت شود. تغییر بسته Bouygues قبل از پایان دوره تعهد نیز می تواند منجر شود هزینه خاتمه یا مجبور شوید دوباره این دوره را تمدید کنید. توجه داشته باشید که در همه موارد ، به روز بودن ضروری است از نظر پرداخت فاکتورهای وی قبل از اینکه بتوانید پیشنهادات را تغییر دهید. اگر هنوز پرداخت نشده باشد ، پس خواهد بود بسته بندی Bouygues امکان پذیر نیست.

بنابراین چندین مورد در مورد تغییر بسته احساس قبل از پایان دوره تعهد ارائه می شود:

 1. برای بسته احساس را به یک بسته B & You تغییر دهید, لازم است دوره تعهد خود را تمام کنید. اگر اینگونه نباشد ، پس از پرداخت هزینه های خاتمه لازم است که بسته را فسخ کنید. هزینه های خاتمه در کلیه پرداختهای ماهانه باقیمانده سال اول و یک چهارم کل مبلغ پرداخت ماهانه سال دوم تشکیل شده است. به عنوان مثال ، برای بسته حسی با 31.99 یورو در ماه (سپس 49.99 یورو در ماه در سال دوم) مشروط بر تعهد 24 ماهه ، خاتمه پس از 8 ماه منجر به پرداخت 127.96 یورو (31.99 یورو 4 ماه) + خواهد شد. 149.97 یورو (49.99 یورو 12 ماه / 4) یا در مجموع 277.93 یورو.
 2. برای بسته احساس را به بسته احساس دیگری تغییر دهید, خاتمه لازم نیست اما شرایط با توجه به نوع احساس اشتراک نگه داشته شده است. به عنوان یک قاعده کلی ، کسانی که مایل به تغییر برای یک بسته حسی بالاتر هستند ، نباید دوباره به این نتیجه برسند که این مورد برای تغییر در بسته Bouygues به یک بسته احساس پایین تر خواهد بود.

تغییر یک برنامه موبایل Bouygues به طور کلی امکان پذیر است از ماه اول سنوات. بیشتر تغییرات بین بسته های مختلف Bouygues را می توان از منطقه مشتری Bouygues انجام داد.

شما می خواهید پیشنهاد Bouygues خود را به سرعت تغییر دهید ?

Bouygues بسته خود را تغییر می دهد: بسته احساس

تغییر برای یک بسته حسی دیگر

مرد با تلفن هوشمند

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، می توان بسته احساس را برای یک بسته دیگر در همان محدوده تغییر داد. با این حال ، بسیاری از موارد وجود دارند و شرایط مطابق با اینها یکسان نیستند.

بسته حسی که خودشان به دو دسته تقسیم می شوند: فقط بسته های سیم سیم ارسال شده است بدون تلفن فروخته می شود و منوط به تعهد 12 ماهه و بسته های حسی با تلفن هوشمند فروخته شده با یک تلفن کاهش یافته و منوط به تعهد 24 ماهه

برای کسانی که یک بسته احساس تلفن هوشمند Smarts را نگه دارید و می خواهند بسته Bouygues خود را تغییر دهند ، بسته به این مورد شرایط به شرح زیر است:

 • برای جابجایی به یک بسته مزایای تلفن هوشمند پایین دیگر ، تغییر امکان پذیر است اما منجر به یک شرکت مجدد 12 ماهه می شود. اگر این تغییر قبل از 18 ماه از سن و سال رخ دهد ، هزینه های 300 یورو اعمال می شود.
 • برای عبور از یک سیم سیم ایمن ، لازم است که دیگر تحت تعامل قرار نگیرید و تغییر شامل 12 ماه است که یک شرکت مجدد را شامل می شود.

برای کسانی که به تنهایی یک بسته SIM Sense Sense داشته باشید, شرایط تغییر بسته Bouygues عبارتند از:

 • تغییر به یک بسته سیم سیم سیم به تنهایی منجر به یک دوره 12 ماهه می شود.
 • تغییر در یک بسته حسی مزایای تلفن هوشمند رایگان است.

18 ماه سن و سال از بسته حسی مزایای توجه به تلفن های هوشمند به این دوره 18 ماهه برای جلوگیری از هزینه 300 یورو در هنگام تغییر در بسته های Sensation Fenances Smartphone. دوره 18 ماهه از تاریخ خرید یا از تاریخ آخرین تجدید ترمینال موبایل آغاز می شود.

نحوه تغییر برنامه موبایل Bouygues از منطقه مشتری ?

برای بسته موبایل Bouygues را تغییر دهید, ساده ترین راه این است به منطقه مشتری Bouygues خود متصل شوید و مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. “بسته و گزینه های من” را از بسته Bouygues مورد نظر انتخاب کنید.
 2. برای دیدن بسته های موبایل موجود با توجه به پیشنهاد آن ، به بخش “بسته تغییر” بروید.
 3. بسته احساس مورد نظر را انتخاب کنید. هزینه های تغییر پتانسیل ها و همچنین هر گزینه و خدماتی که با بسته جدید سازگار نیستند نشان داده شده است.
 4. سپس برای تأیید تغییر روی “ادامه” کلیک کنید. تاریخ در نظر گرفتن تغییر در احساس Bouygues نشان داده شده است.

برای تأیید یک پیام کوتاه و یک ایمیل توسط اپراتور ارسال می شود با در نظر گرفتن تغییر بسته Bouygues.

از یک بسته حسی به یک بسته B & You بروید

از یک بسته حسی به B & You بروید ساده تر است زیرا کافی است که از تعهد به بسته حسی خود برای انتقال عاری باشید. تمام پیشنهادات B & You کم هزینه همیشه بدون تعهد است.

برای از یک بسته حسی به یک بسته B & You بروید, این تغییر از منطقه مشتری Bouygues ساخته شده است:

 1. به بخش “بسته من و گزینه های من” از بسته احساس مربوطه بروید.
 2. “تغییر بسته” را انتخاب کنید. برای دیدن پیشنهادات B & You در دسترس ، به سادگی روی “B & You Package” کلیک کنید تا جزئیات بسته های B & You در دسترس را پیدا کنید.
 3. برای انتخاب بسته B&Y ، با کلیک بر روی “ادامه” روی “Select” و اعتبارسنجی کلیک کنید (گزینه ها و خدمات ناسازگار با بسته جدید مشخص شده اند).
 4. پس از اعتبار سنجی ، تاریخ تغییر بسته Bouygues نشان داده می شود.

Bouygues سپس یک پیام کوتاه و یک ایمیل خلاصه از این تغییر برای تأیید در نظر گرفتن آن ارسال می کند.

همچنین می توان بسته Bouygues را مستقیماً از برنامه منطقه مشتری Bouygues تغییر داد. برای انجام این کار ، برای کشف بسته های دیگر به بخش “خطوط من” بروید “.

بسته تغییر Bouygues: بسته B & You

برای یک بسته دیگر B & You تغییر دهید

تغییر برای بسته شدن از یک بسته B & You به یک بسته دیگر در همان محدوده ، ساده ترین تغییرات بسته Bouygues است. برنامه های B&Y بدون تعهد ، هیچ شرایط خاصی برای پایان تعهد و بیش از همه وجود ندارد بدون هزینه تغییر.

برای از یک بسته B & You به یک بسته B & You دیگر بروید, فقط به منطقه مشتری وصل شوید و روند زیر را دنبال کنید:

 1. روی “بسته من و گزینه های من” از بسته B & You مورد نظر کلیک کنید.
 2. “تغییر بسته” را انتخاب کرده و بسته B & You Désiré را انتخاب کنید.
 3. سپس بر روی “انتخاب” و “ادامه” کلیک کنید تا به مرحله اعتبار سنجی بروید. در صورت لزوم ، گزینه ها و خدمات سازگار با بسته جدید مشخص می شوند.
 4. قبل از اعتبار سنجی ، Bouygues تاریخ تغییر مؤثر در بسته جدید را نشان می دهد.

با در نظر گرفتن تغییر در بسته B & You سپس از طریق ایمیل و پیام کوتاه تأیید می شود.

شما می خواهید یک بسته B & You را بیرون بیاورید?

از یک B&Y به بسته SENSITATION بروید

از یک B&Y به بسته SENSITATION بروید یک تغییر برنامه موبایل ساده است. تنها شرط این است که از آن بهره مند شوید سه ماه ارشد برای تغییر بسته Bouygues. اشتراک در یک بسته حسی بدون تلفن هوشمند منوط به تعهد 12 ماهه است در حالی که اشتراک در یک بسته حسی با تلفن شامل یک تعهد 24 ماهه است.

در تغییر B&Y با بسته SENTATION از منطقه مشتری انجام می شود:

 • روی بخش “بسته من و گزینه های من” از خط B & You مورد نظر کلیک کنید و روی “تغییر بسته” کلیک کنید.
 • در بخش “بسته فعلی من” انتخاب “تغییر موبایل من” را انتخاب کنید و لپ تاپ مورد نظر خود را برای تغییر در بسته بندی حسی مزایای تلفن هوشمند انتخاب کنید.
 • سپس بسته احساس دلخواه را انتخاب کنید.
 • سبد را تأیید کنید و سفارش را نهایی کنید.

مانند هرگونه تغییر در بسته Bouygues ، اپراتور پیامکی و یک ایمیل تأیید را ارسال می کند.

سوالات مکرر

هزینه های خاتمه در Bouygues چقدر است ?

Bouygues Telecom یک شبیه ساز را در دسترس مشتریان خود قرار داده است که هزینه خاتمه شما را محاسبه می کند. شبیه ساز هزینه خاتمه را مطابق بسته شما ، نوع قرارداد شما (با یا بدون تعهد) و مدت زمان قرارداد شما تخمین می زند.

شرایط خاتمه یافته چیست?

 • اگر به منطقه ای بروید که توسط شبکه مخابراتی Bouygues پوشانده نشده باشد.
 • در صورت معلولیت یا بیماری شما را برای استفاده از خدمات مخابراتی Bouygues ناتوان می کند.
 • بررسی اجمالی یا ورشکستگی.
 • مرگ دارنده خط.
 • بیکاری ناشی از برکناری یک قرارداد دائمی.
 • بازداشت در یک مرکز مجازات برای حداقل مدت 3 ماه.

چه زمانی می توانید بسته Bouygues خود را تغییر دهید ?

امکان تغییر بسته Bouygues در هر زمان ، در منطقه مشتری Bouygues ممکن است.

در تاریخ 02/20/2023 به روز شده است

جولیان پس از کسب مدرک کارشناسی ارشد خود در روزنامه نگاری ، در ماه مه 2019 به Selectra پیوست. او از اخبار مخابراتی و پرسنل سرمقاله راهنمایان Bouygues و SFR مراقبت می کند.