دانلود Babbel برای Android (رایگان) – Clubic ، Download Babbel – درس زبان برای Android ، iOS و APK – Frandroid

بابل – درس زبان

غنی از چند صد پرسشنامه ، مشکلات مختلفی دارد و به بسیاری از مضامین می پردازد. با این وجود ، مشترک شدن در اشتراک ماهانه لازم است تا بتوانید واقعاً از این تجربه بهره مند شوید.

بابل برای اندروید

مانند دوولینگو ، بابل به شما امکان می دهد به لطف یک روش ساده و سرگرم کننده ، زبان های خارجی را یاد بگیرید. برنامه مبتنی بر تمرینات شفاهی و کتبی ، درک و تلفظ است.

غنی از چند صد پرسشنامه ، مشکلات مختلفی دارد و به بسیاری از مضامین می پردازد. با این وجود ، مشترک شدن در اشتراک ماهانه لازم است تا بتوانید واقعاً از این تجربه بهره مند شوید.

  • چرا از بابل استفاده کنید ?
  • خوب -درسهای سازمان یافته
  • بیشماری از فعالیت ها برای یادگیری

چرا از بابل استفاده کنید ?

Babbel که در سال 2007 در برلین ایجاد شده است ، نسخه موبایل یکی از مشهورترین نرم افزار یادگیری زبان است. این پیشنهاد می کند 14 زبان را مطالعه کند: انگلیسی (انگلیسی و آمریکایی) ، اسپانیایی (کاستیلی و آمریکای جنوبی) ، ایتالیایی ، آلمانی ، پرتغالی ، روسی ، لهستانی ، ترکی ، نروژی ، دانمارکی ، سوئدی ، هلندی و اندونزیایی.

برای شروع صحیح ، برنامه از شما دعوت می کند تا به چند سؤال پاسخ دهید تا سطح خود را در زبان منتخب ، سن و انگیزه یادگیری خود تعیین کنید: مطالعات ، خانواده ها و دوستان ، کار ، علاقه شخصی ، سفر و غیره. همچنین می توان زمان صرف شده در روز برای درس را نشان داد (بین 5 تا 60 دقیقه برای بیشترین انگیزه).

پس از ارائه ارائه ها ، برنامه در صورت لزوم ارزیابی سطح کمی و همچنین صدها درس ، توزیع شده توسط سطح دشواری یا با مضامین (بخش های فعالیت خاص ، مکالمه تلفنی ، زندگی اجتماعی و غیره را ارائه می دهد.).

خوب -درسهای سازمان یافته

هر درس انواع مختلفی از تمرینات را متناوب می کند: کلمات را تلفظ کنید ، ترجمه مناسب را پیدا کنید یا بنویسید ، گفتگو را تکمیل کنید و غیره. این با ترکیب این رویکردهای مختلف زبانی است که بابل ادعا می کند شما را پیشرفت می کند. درس های دیگر این پیشنهاد را تکمیل می کند ، با تمرکز بر گرامر ، واژگان ، بیان شفاهی یا فرهنگ کشور.

این برنامه شامل یک ابزار تجدید نظر ، آفلاین در دسترس است. این امکان را به شما می دهد تا کلمات واژگان را که با آنها با مشکل روبرو شده اید تجدید نظر کنید. این وظیفه شماست که با یافتن ترجمه کلماتی که برنامه به شما پیشنهاد می کند ، تمرینات تسخیر شده را دوباره انجام دهید یا خود را آزمایش کنید.

به نظر می رسد این رابط روان است و درمان گرافیکی که برای هر درس ارائه شده است باعث خوشحالی این تجربه می شود. تشخیص صدای خیلی بد گاهی اوقات باعث می شود که بیش از حد خواستار یا خیلی آرام باشد.

بیشماری از فعالیت ها برای یادگیری

Babbel همچنین چندین بازی سرگرم کننده ، پادکست ها و همچنین پشتیبانی صوتی را ارائه می دهد. آنها به زبانهای مختلف موجود هستند ، آنها قصد دارند یادگیری شما را از طریق داستانهایی که برای لحظه ای به زبان انگلیسی ، اسپانیایی ، فرانسوی و ایتالیایی و همچنین به آلمانی -اسپیک کردن تسهیل می کنند ، تسهیل کنند.

پیشنهاد رایگان بسیار محدود است و برخی از درس ها را محدود می کند. بنابراین برای استفاده از دسترسی نامحدود به دروس ، قیمت های خیاطی و تجدید نظر روزانه ، باید در اشتراک ماهانه یا سالانه مشترک شوید. به طور موازی ، اشتراک Live Babble به شما امکان می دهد دوره های آنلاین را که در کمیته های کوچک توسط معلمان معتبر ارائه می شود رزرو کنید.

Babbel یک برنامه عالی برای آموزش برای برقراری ارتباط با استفاده از دیالوگ های واقع گرایانه ، یادگیری با سرعت خود و دریافت کمک از طریق دروس خصوصی است. این تعداد بسیار زیادی از درس ها ، یک ابزار شناخت صوتی هوشمندانه ، یک برنامه ریز یادآوری و یک حالت آفلاین را در بر می گیرد. با این حال ، کاربران آن از عدم وجود فضای جامعه برای تبادل با سایر کاربران پشیمان هستند و تجربه یادگیری را دوستانه تر می کنند.

مشخصات فنی

ویرایشگر بچه
اندازه 106.49 مگابایت
بارگیری 2146 (7 روز گذشته)
مجوز نرم افزار تجاری
نسخه 20.90.0
اخرین بروزرسانی 12/20/2021
سیستم عامل اندروید
دسته بندی ها زبان ها

بابل – درس زبان

بابل - درس زبان

Babbel یک برنامه است که به شما امکان می دهد زبانی را از تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود یاد بگیرید. انتخاب کردن انگلیسی ، ایتالیایی ، سوئدی ، روسی ، ترکی و ده زبان دیگر و وارد یک برنامه یادگیری مترقی و کارآمد شوید.

با جلسات کوتاه 15 دقیقه ای که درسهای کامل است و مفصل بوبل که توسط زبان شناسان توسعه یافته است ، با تمام نیازهای شما سازگار است ، خواه به زبانها علاقه مند باشید یا فقط با تمایل به دستیابی به مفاهیم حمل می شود. برای دسترسی به برنامه مورد نیاز شما مشترک شدن در اشتراک, با این حال می توانید یک درس اول را به صورت رایگان کشف کنید.

ویرایشگر بچه
سیستم های عامل Android ، iOS
اطلاع 1،045،482
دسته بندی ها آموزش ، اوقات فراغت