تنظیم مجدد Bbox: نحوه انجام تنظیم مجدد Bbox به مرحله به مرحله?, نحوه تنظیم مجدد bbox?

نحوه تنظیم مجدد bbox

Contents

خارج از جایگزینی باتری ها, کنترل از راه دور همچنین می تواند یک مشکل باشد ، به خصوص در تلویزیون Bbox یا تنظیم مجدد اینترنت. به یاد داشته باشید ، در اولین نصب ، پیامی در تلویزیون شما را به آن دعوت کرد کنترل از راه دور را همگام سازی کنید, به طوری که کنترل از راه دور به خوبی رمزگشایی را خلبان می کند.

تنظیم مجدد Bbox: نحوه انجام تنظیم مجدد Bbox به مرحله به مرحله ?

Boxes گاهی اوقات نوسانات خلقی کمی دارد و می توانیم بگوییم که تنظیم مجدد “اشکالات” کوچک را از بین می برد و به طور کلی عملکرد آن را بهبود می بخشد. در چه مواردی واقعاً مفید است ? نحوه ادامه ? ما با جزئیات ، گام به گام برای شما توضیح می دهیم.

شما می خواهید bbox خود را تغییر دهید ? پیشنهادهای موجود در حال حاضر در تبلیغات را کشف کنید و به خودتان اجازه دهید تا از پیشنهاد شریک زندگی متناسب با نیازهای خود استفاده کنید.

 • ضروری
 • تمام مدل های Bbox (جعبه های اینترنتی و رمزگذار تلویزیون) می توانند باشند بازپا به روشی بسیار ساده.
 • برای چی تنظیم مجدد Bbox یا تنظیم مجدد تلویزیون Bbox ? زیرا بسیاری از اشکالات را می توان با تنظیم مجدد Bbox یا رمزگذار تلویزیون برطرف کرد.
 • ساده BBOX RESTART RESTART همچنین در مواجهه با اختلالات مانند از دست دادن شبکه لحظه ای توصیه می شود.
 • bbox خود را دوباره تنظیم کنید اولین کاری است که در صورت نگرانی انجام می شود ، قبل از تلاش برای دستیابی به خدمات مشتری Bouygues Telecom.

در صورت مسدود کردن ، bbox را تنظیم کنید: نحوه انجام ?

تنظیم مجدد Bbox: یک راه حل ساده برای بسیاری از مشکلات

بازنشانی Bbox

گاهی اوقات با مشکلات اتصال روبرو می شوید ? آیا برای شما اتفاق می افتد که صفحه تلویزیون شما در یک توقف تصویر “یخ زده” باقی می ماند ، فقط در لحظه مهم سریال مورد علاقه خود یا یک مسابقه فوتبال در High Stake ? در این دو مورد ، مانند بسیاری دیگر ، ساده ترین و اغلب مؤثرترین راه حل این است bbox خود را دوباره تنظیم کنید. بیش از چند دقیقه طول نمی کشد و به دانش خاصی احتیاج ندارد.

از طرف دیگر ، همیشه ساده نیست ، زیرا جعبه های اینترنتی و رمزگشایی های تلویزیون اغلب بدون سوئیچ و دکمه کوچک “تنظیم مجدد” هستند که به شما امکان می دهد راه اندازی مجدد همیشه در دسترس نباشد. ساده ترین راه اغلب استفاده ازسوئیچ روشن/خاموش هنگامی که یکی وجود دارد و این مورد در تمام Boxes موجود است (به جز Mini).

ما همچنین میتوانیم قطع شدن, به عنوان مثال با استفاده از یک سوکت چندگانه مجهز به سوئیچ. در واقع ، یک تنظیم مجدد ساده شبیه به یک راه اندازی مجدد ساده از نوع “روشن/خاموش” است. این در حال حاضر امکان از بین بردن تمام پرونده های دیجیتالی کوچک جمع آوری شده در طول استفاده های قبلی ، “تمیز کردن” هارد دیسک و به ویژه برای راه اندازی مجدد برنامه ها را فراهم می آورد. این روش نمی تواند ساده تر باشد ، هر فرصتی برای باز کردن قفل (یا “آغاز”) BBOX شما برای یک عملیات بدون توهین است.

آ تنظیم مجدد Bbox (“راه اندازی مجدد سخت” در ژارگون دیجیتال) حتی توسط رستوران ها جعبه های اصلی جعبه نیز بیشتر می رود. پس از تنظیم مجدد Bbox ، پس از استفاده مجدد از کد امنیتی WPA به منظور استفاده از لینک WiFi Wireless ، ضروری می شود.

دکمه تنظیم مجدد را روی مودم Bbox پیدا کنید

قبل از تنظیم مجدد جعبه Bouygues ، لازم است رمزگشایی تلویزیون را قطع کنید. سپس می توانید bbox خود را از این بخش جدا کنید. اگر این سوکت غیرقابل دسترسی باشد ، باید دکمه کوچک را فشار دهید ” بازپا »چه کسی در پشت مسکن اینترنت است (ما در اینجا در مورد رمزگشایی تلویزیون صحبت نمی کنیم). معلوم است که:

 • بر احساس Bbox (جعبه سیاه) و Bbox Miami, دکمه تنظیم مجدد در سمت چپ ، بین درگاه کواکسیال برای فیبر و دو سوکت USB است.
 • روی جعبه سفید پیشنهادات مناسب bbox, BBOX باید وت bbox ultym, دکمه تنظیم مجدد نیز در سمت چپ بین درگاه کواکسیال و سوکت های USB قرار دارد.

نحوه تنظیم مجدد bbox خود ?

برای تنظیم مجدد Bbox ، این روش بسیار ساده است:

بازنشانی Bocigues

 1. چند ثانیه فشار دهید روی دکمه تنظیم مجدد با استفاده از یک شیء انتهایی برجسته و خوب (خمیردندان ، قلم ، ترومبون. ).
 2. وقتی که بینندگان جعبه خاموش می شوند, این بدان معنی است که وارد مرحله تنظیم مجدد می شود و به طور خلاصه می میرد. دکمه را رها کنید در این لحظه.
 3. آنجا تنظیم مجدد چند دقیقه طول می کشد و هنگامی که همه چراغ ها به حالت عادی بازگشتند ، می توانیم دوباره وصل کنیم کابل اتصال تلویزیون.

برای Bbox Miami وت احساس, پس از آن لازم است که کد امنیتی WPA را برای شبکه WiFi خود ، از رابط جعبه آن و با رفتن به آن پیکربندی کنید پیکربندی پیشرفته, سپس پیکربندی Wi-Fi Plus و در برگه امنیت, کلید WPA مورد نظر را در یا وارد کنید تولید می کنند آ.

فراموش نکنید که رمزگذار تلویزیون را روشن کنید کهپس از تنظیم مجدد کامل جعبه اینترنت.

BBOX را مجدداً راه اندازی کنید: یک راه حل سریع دیگر

یک راه اندازی مجدد Bbox را در سایت انجام دهید

برخلاف تنظیم مجدد کامل ، یک راه اندازی مجدد ساده یا راه اندازی مجدد Bbox در مواجه شدن با یک مشکل جزئی عملیاتی مودم می تواند مفید باشد. در اینجا ، نیازی به ایجاد پیکربندی جدید پارامترها نیست. فقط:

 • bbox خود را با دکمه روشن/خاموش در پشت پرونده واقع شده است.
 • خروجی الکتریکی را جدا کنید از bbox برای یک دقیقه سپس دوباره وصل کنید.
 • آنجا روشن کن سپس و صبر کنید تا آن را به تدریج دوباره وصل کنید.

وقتی که نشانگر ADSL (یا نشان دادن در شکل @ برای جعبه فیبر) ، این بدان معنی است که دوباره کار می کند. باید اطمینان حاصل شد که همه چیز کاربردی است پس از انجام راه اندازی مجدد Bbox. در غیر این صورت ، تنظیم مجدد Bbox گام پیشرفته تری برای ادامه است.

Bbox را از راه دور راه اندازی کنید: روش

اگر در خارج از خانه هستید و به دلایلی مانند سایر موارد ، مشکلی در Bbox مشاهده می شود یا می خواهید آن را مجدداً راه اندازی کنید ، امکان پذیر است فاصله. دسترسی به رابط مدیریت Bbox لازم است و قبلاً فعال شده استگزینه دسترسی از راه دور برای مدیریت مودم از هر دستگاه متصل به اینترنت.

از آدرس http: // قاب.دارایی.خط (یا با وارد کردن آدرس IP جعبه آن 192.168.1.254 در نوار ناوبری) ، الف دکمه گرد سفید باید در منوی خانه رابط قابل مشاهده باشد. روی آن کلیک کنید به شما امکان می دهد از راه دور از Bbox مجدداً راه اندازی کنید.

همچنین می توان با خدمات مشتری Bouygues تماس گرفت 1064 به طوری که یک مشاور مجدداً از راه دور مودم شروع کند. لازم است شناسه های دسترسی آن به تلفن ارتباط برقرار کند.

نحوه تنظیم مجدد Bbox Miami یا 4K TV DECODER خود ?

نیازی به جدا کردن جعبه اینترنت خود نیست رمزگشایی تلویزیون خود را دوباره تنظیم کنید.

 • اگر رمزگذار تلویزیون باشد Bbox Miami, دکمه تنظیم مجدد را در سمت چپ سمت عقب (سمت چپ اتصال اترنت) پیدا خواهید کرد. همچنین می توانید دکمه ON/OFF را روی کنترل از راه دور امتحان کنید: اگر Bbox به طور کامل مسدود نشده باشد ، یک پنجره روی صفحه نمایش داده می شود و راه اندازی مجدد به تدریج انجام می شود. تنظیم مجدد Bbox TV سپس به پایان می رسد.
 • اگر آن باشد رمزگذار تلویزیون Bbox 4K یا 4K HDR, همانطور که در بالا دیدیم ، هیچ دکمه تنظیم مجدد اما یک سوئیچ واقعی ، واقع در سمت راست پانل عقب ، در کنار خروجی بخش 12 ولت ، برای تنظیم مجدد رمزگذار Bbox قرار دارد. سپس می توانید قبل از برگرداندن Bbox به سادگی از سوئیچ برای کاهش منبع تغذیه برای ده ثانیه استفاده کنید.

نحوه تنظیم مجدد کنترل از راه دور Bbox ?

خارج از جایگزینی باتری ها, کنترل از راه دور همچنین می تواند یک مشکل باشد ، به خصوص در تلویزیون Bbox یا تنظیم مجدد اینترنت. به یاد داشته باشید ، در اولین نصب ، پیامی در تلویزیون شما را به آن دعوت کرد کنترل از راه دور را همگام سازی کنید, به طوری که کنترل از راه دور به خوبی رمزگشایی را خلبان می کند.

سپس کلید “Bbox TV” را در سمت چپ بالای کنترل از راه دور فشار داده و چند ثانیه صبر کنید. اگر چراغ Bbox روشن شود ، همه چیز به طور عادی کار می کند. سپس به طور همزمان روی کلیدهای “خانه” و “مکث” در پایین کنترل از راه دور فشار دهید ، تا زمانی که یک صفحه تأیید ظاهر شود. همگام سازی هنگامی که کلید OK را فشار داده اید تأیید می شود و دو دستگاه اکنون با هم کار می کنند.

مدل های مختلف Bbox

سه مدل Bbox در حال حاضر موجود است

با پیشنهادات جدید ، دو جعبه ظاهر شده است: یک اینترنت جدید Bbox (مورد سفید) و نسخه جدیدی از رمزگذار تلویزیون (کیس سیاه) به نام Bbox 4K 4K. در رمزگذار Bbox Miami دیگر پیشنهاد مشترکی برای مشترکان آینده نمی شود. در اینجا جعبه هایی که در حال حاضر به مشترکان ارائه شده است با توجه به پیشنهاد انتخاب شده:

 • در پیشنهاد Bbox Fit ، فقط جعبه ورودی جدید در Bouygues وجود دارد. قابل تشخیص توسط یک جعبه سفید نسبتاً کوچک ، این امکان را می دهد دسترسی به اینترنت ADSL یا VDSL و تلفن ثابت نامحدود. از طرف دیگر ، دسترسی به تلویزیون را شامل نمی شود و هیچ رمزگشایی چندرسانه ای با آن تحویل داده نمی شود: بنابراین این پیشنهاد مناسب کسانی است که از قبل دسترسی خود را با Apple TV Android TV یا موارد دیگر دارند.
 • در Bbox باید ارائه شود ، تجهیزات به صلاحیت مشتری بستگی دارد. در ADSL ، ما Decoder Bbox TV را علاوه بر اینترنت سفید Bbox از پیشنهاد مناسب می یابیم. این دو جعبه دسترسی به تلفن همراه ثابت و نامحدود, دراینترنت پرسرعت و همکارانپیشنهاد تلویزیون. Bbox باید به شما امکان دهد بیش از 180 کانال ، از جمله حدود پنجاه نفر در HD ، دریافت کنید ، که به آنها 32 سرویس پخش مجدد و یک سرویس VOD اضافه شده است. با فیبر ، رمزگذار Bbox 4K تهیه شده است.
 • سرانجام ، Bbox Ultym دسترسی به اینترنت در فیبر یا ADSL, آنجا تلفن نامحدود ثابت و موبایل, همچنین تلویزیون غنی شده با Bbox 4K HDR جدید (فیبر) BBOX 4K BASIC مشتق شده است. مانند Bbox که باید ارائه دهد ، این پیشنهاد شامل یک جعبه سفید و یک رمزگذار تلویزیون سیاه کوچک (دقیقاً مشابه با Miami Bbox است. ).

این سه پیشنهاد از راه دور Bouygues ، مانند موارد قبلی ، مشمول تعهد 12 ماهه هستند.

سه مدل “تاریخی” که دیگر در دسترس نیست

جعبه بوایگ

نتیجه گیری این مقاله بدون یادآوری دشوار است مدل های مختلف Bbox امروز موجود است. در واقع ، Bbox از اکتبر 2008 ، تاریخ راه اندازی اولین پیشنهاد تجاری “بازی سه گانه” در ADSL ، پس از خرید باشگاه اینترنتی توسط Bouygues Telecom وجود داشته است. اپراتور تلفن همراه سپس به طور رسمی FAI شد (ارائه دهنده خدمات اینترنت). با توجه به آمار و ارقام ژانویه 2021 در سه ماهه چهارم سال 2020 ، پیشنهادات Bbox بیش از آن فتح شده است 4.2 میلیون مشتری در DSL یا فیبر ، از جمله 1.6 میلیون مشترک در FTTH.

در آوریل 2018 ، دامنه تجدید شد 3 پیشنهاد جدید تحت عنوان Bbox Fit ، Bbox Must و Bbox Ultym. با این پیشنهادات جعبه های جدیدی ارائه می شود (به تصویر زیر مراجعه کنید) ، به استثنای Bbox باید در DSL ارائه دهد که رمزگذار تلویزیون Bbox Miami را نگه می دارد.

با این وجود ، بنابراین می تواند در فعالیت ، در بین Bouygues یا B&E شما ، مدلهای اخیراً از بازار خارج شود. اینها دو هستند:

 • آنجا ورود به سطح ADSL BBOX که توسط B & You ، مارک “کم هزینه” توسط Bouygues به بازار عرضه شد. این فقط یک جعبه اینترنت است.
 • آنجا احساس Bbox, که در ADSL (دو جعبه) یا نسخه فیبر وجود داشته است (فقط یک مورد برای اینترنت و تلویزیون)

Bbox Sensation Thd پیشنهادات دیگر به دنبال این فعال نیستتوقف کل فناوری FTTLA توسط Bouygues ، مشترکان هنوز مشترک در پیشنهاد Bbox Sensation THD هستند تا بسته به صلاحیت آنها ، با تماس با خدمات مشتری Bouygues ، به Bbox باید ADSL یا فیبر را از اپراتور پیشنهاد دهند.

به روز شده در 03/13/2023

Hervé یک ویراستار مستقل با تجربه است که در مورد همه موضوعات مربوط به ارتباطات از راه دور می نویسد

نحوه تنظیم مجدد bbox ?

اگر اتصال اینترنت Bouygues Telecom شما با یک مشکل روبرو می شود ، یکی از مؤثرترین راه حل ها اغلب تنظیم مجدد BBOX شما است ، یا فقط مجدداً آن را مجدداً راه اندازی کنید. دکمه تنظیم مجدد روی Bbox کجاست ? نحوه تنظیم مجدد یا راه اندازی مجدد bbox ? ما همه چیز را به شما می گوییم !

 • ضروری
 • Bouygues Telecom اجازه می دهد تنظیم مجدد Bbox و تلویزیون.
 • برای bbox یا رمزگشایی خود را دوباره تنظیم کنید, فقط فشار دهید دکمه تنظیم مجدد تجهیزات موجود.
 • هر تجهیزات روشهای مختلف تنظیم مجدد.

دکمه تنظیم مجدد روی Bbox کجاست ?

برای تنظیم مجدد مودم خود ، لازم است رمزگشایی تلویزیون را قطع کنید, اگر یکی دارید ، جعبه. برای این کار لازم خواهد بود دکمه تنظیم مجدد را فشار دهید از مودم شما.

 • در الف جعبه سفید متناسب ، Must و Ultym ارائه می دهد: دکمه تنظیم مجدد Bbox در قسمت واقع شده استپشت جعبه.
 • در الف باکس سیاه Sensation and Miami پیشنهادات: دکمه تنظیم مجدد است همچنین در پشت جعبه.

تنظیم مجدد یک bbox: نحوه ادامه ?

هر مدل Bbox که دارید (Bbox Fit ، Bbox Must ، Bbox Ultym ، Bbox Miami ، Bbox Miami+، فیبر احساس Bbox) ، تنظیم مجدد اجازه می دهد یک مشکل اتصال را حل کنید.

اکنون که دکمه تنظیم مجدد را در Bbox خود پیدا کرده اید ، در اینجا مراحل تنظیم مجدد آورده شده است:

 1. دکمه تنظیم مجدد را برای چند ثانیه با ترومبون فشار داده و نگه دارید
 2. وقتی جعبه های جعبه بیرون می روند ، دکمه را رها کنید
 3. چند دقیقه صبر کنید تا دوباره وصل شود.

هنگامی که نور اینترنت ADSL Bbox یا LED @ فیبر Bbox شما روشن است ، Bbox شما دوباره کاربردی است !

پس از تنظیم مجدد Bbox و احساس میامی ، لازم است کد امنیتی WPA را دوباره پیکربندی کنید, برای wi-fi.

 1. جلسه http: // managementbox.شبکه از مرورگر وب شما ؛
 2. روی کلیک کنید پیکربندی Wi-Fi در صفحه پیکربندی پیشرفته ؛
 3. روی برگه کلیک کنید امنیت ؛
 4. کلید WPA مورد نظر را وارد کنید (کلید باید بین 10 تا 63 کاراکتر الفبایی باشد) یا روی آن کلیک کنید یک کلید ایجاد کنید برای به دست آوردن یک کلید جدید به صورت تصادفی ؛
 5. در آخر روی اعتبار سنجی کلیک کنید.

نحوه تنظیم مجدد رمزگذار تلویزیون Bbox بدون کنترل از راه دور ?

در صورت مشکل رمزگشایی تلویزیون, یا اگر به کانالهای خاصی دسترسی ندارید ، با این حال در اشتراک خود گنجانده شده است ، می توانید سعی کنید رمزگشایی تلویزیون Bbox خود را دوباره تنظیم کنید.

اگر شما رمزگذار Bbox Miami, دکمه تنظیم مجدد روی است سمت عقب ، سمت چپ. در حالی که اگر شما رمزگذار تلویزیون Bbox 4K یا 4K HDR, هیچ دکمه تنظیم مجدد وجود ندارد ، اما الف سوئیچ عقب مودم.

برای تنظیم مجدد رمزگذار خود ، می توانید دکمه یا سوئیچ را فشار دهید, به گفته مودم

لطفاً با تنظیم مجدد رمزگذار تلویزیون با تنظیمات کارخانه خود ، توجه داشته باشید, شما به طور خودکار محتویات را پاک خواهید کرد از این یکی.

چگونه می توان با کنترل از راه دور تنظیم مجدد از رمزگذار تلویزیون Bbox خود را تنظیم کرد ?

علاوه بر روش دکمه و سوئیچ ، انجام این کار نیز امکان پذیر است با کنترل از راه دور از تلویزیون خود بازنشانی کنید.

 1. تلویزیون خود را روشن کنید و یک کانال تلویزیونی را انتخاب کنید
 2. به بخش بروید منو ؛
 3. کلیک کنید روی دنده کوچک, در بالا سمت راست وجود دارد
 4. انتخاب کنید ذخیره سازی و تنظیم مجدد در گروه نگهداری ؛
 5. با کلیک بر روی تأیید کنید بازپا.

چگونه می توان bbox خود را بدون تنظیم مجدد مجدداً راه اندازی کرد ?

برای جلوگیری از پیکربندی مجدد مودم خود ، می توانید یک bbox راه اندازی مجدد یا راه اندازی مجدد کنید, قبل از تنظیم مجدد.

این رویکرد ساده است زیرا کافی است:

 1. فشار دادن دکمه روشن/خاموش برای خاموش کردن bbox. این دکمه در پشت مودم است
 2. چند ثانیه صبر کنید قبل از شروع مجدد آن ؛
 3. شما باید چند دقیقه صبر کنید تا به تدریج دوباره وصل کنید.

نحوه تنظیم مجدد bbox خود ?

چه می شود اگر Bbox یا رمزگذار تلویزیون Bouygues شما به درستی کار نکند ? قبل از تماس با Bouygues بعد از خدمات -فروش ، همیشه توصیه می شود که یک تنظیم مجدد Bbox را برای حل مشکل امتحان کنید. ما در این راهنما نحوه تنظیم مجدد Bbox یا رمزگذار تلویزیون ، گام به گام توضیح می دهیم.

شما می خواهید یک پیشنهاد اینترنتی Bouygues را تهیه کنید ?

 • ضروری
 • تنظیم مجدد Bbox اجازه می دهد پارامترهای پیش فرض را بازیابی کنید از جعبه اینترنت آن. مهم است که اتصال را با رمزگذار تلویزیون جدا کنید قبل از اینکه تو شروع کنی.
 • bbox خود را بازنشانی کنید متفاوت از راه اندازی مجدد آن. راه اندازی مجدد همچنین می تواند حل مشکلات شبکه را امکان پذیر کند اما در صورت ادامه آنها ، تنظیم مجدد می تواند لازم باشد.
 • همچنین در صورت بروز مشکل تلویزیون Bbox می توانید رمزگشایی Bbox خود را مجدداً تنظیم کنید.

چرا Bbox خود را دوباره تنظیم کنید ?

سوال

bbox خود را دوباره تنظیم کنید مانور است که اغلب یک مشکل اتصال را حل می کند. بازنشانی Bbox پارامترهای اصلی را که به آن پارامترهای کارخانه گفته می شود بازیابی می کند ، که اغلب می توانند اجازه دهند اختلال عملکرد شبکه را حل کنید.

Bbox به طور کلی نشان دهنده یک مشکل اتصال است که چراغ اینترنت Bbox ADSL یا نشانگر “@” یک فیبر Bbox خاموش است. قبل از شروع تنظیم مجدد Bbox, شروع مجدد این ممکن است گاهی اوقات برای حل یک مشکل اتصال کافی باشد.

برای انجام این کار ، کافی است Bbox را با استفاده از دکمه ON/OFF واقع در قسمت پشت کیس خاموش کرده و سیم برق را جدا کنید. یک دقیقه صبر کن قبل از اتصال مجدد و روشن کردن آن برای یافتن اینکه آیا این دستکاری مشکل را حل کرده است.

اگر اینگونه نباشد ، زمان آن رسیده است که امتحان کنید تنظیم مجدد bbox برای بازگرداندن پارامترهای پیش فرض جعبه اینترنت. با این حال مراقب باشید ، تنظیم مجدد Bbox شما شامل پیکربندی اتصال Wi-Fi و رمز عبور دوباره (کلید رمزگذاری) است. تمام پارامترهای اصلاح شده از طریق رابط مدیریت Bbox در واقع هستند در هنگام تنظیم مجدد Bbox حذف شد.

مراحل مختلف برای تنظیم مجدد bbox شما

دکمه تنظیم مجدد Bbox

برای تنظیم مجدد ، یافتن دکمه ضروری است بازنشانی Bbox. این دکمه تنظیم مجدد لزوماً آشکار ترین چیز برای یافتن نیست زیرا این یک دکمه کوچک است که به لطف یک شیء مخروط و اشاره شده در جای دیگر فعال می شود. یک قلم ، خمیردندان یا یک سنجاق در nourricبه عنوان مثال E اغلب می تواند ترفند را انجام دهد.

این که آیا برای مشتریان قدیمی Bouygues که هنوز هم احساس Bbox Sensation یا مشتریان اخیر Bbox Fit ، Must یا Ultym دارند ، دکمه تنظیم مجدد Bbox واقع شده است در سمت چپ بین درگاه های USB و درگاه کواکسیال.

تنظیم مجدد bbox

پس از قرار گرفتن دکمه تنظیم مجدد Bbox ، زمان تنظیم مجدد جعبه مناسب است. قبل از شروع ، مطمئن شوید که این دیگر به رمزگذار تلویزیون متصل نیست.

برای راه اندازی آن تنظیم مجدد Bbox, فقط چند ثانیه با یک شیء تیز دکمه تنظیم مجدد را فشار دهید. شما باید مطمئن شوید که برای کار این دستکاری کمی کلیک می کنید. دکمه تنظیم مجدد را فشار دهید تا زمانی که چراغ های Bbox از بین بروند.

سپس لازم است چند دقیقه قبل از راه اندازی مجدد مودم Bbox صبر کنید. هنگامی که این یکی دوباره کار می کند ، رمزگذار تلویزیون را به آن وصل کنید. همانطور که قبلاً ذکر شد ، اگر تنظیم مجدد Bbox موفقیت آمیز باشد ، لازم است به رابط Bbox بروید رمز ورود خود را دوباره پیکربندی کنید یا هر پارامتر اتصال اینترنتی دیگر که قبلاً پیکربندی شده است.

نحوه تنظیم مجدد تلویزیون Bbox ?

مشکل رمزگشایی تلویزیون

همچنین ممکن است که تنظیم مجدد Bbox برای حل A انجام شود مشکل تلویزیون Bbox. در این حالت ، در واقع همیشه توصیه می شود با تنظیم مجدد Bbox (با رمزگذار قطع شده مودم Bbox) شروع کنید تا دریابید که آیا این برای حل نقص کافی است.

در غیر این صورت ، همچنین امکان پذیر است رمزگشایی Bbox را دوباره تنظیم کنید با دنبال کردن مراحل زیر:

 1. تلویزیون Bouygues خود را با انتخاب یک زنجیره تصادفی روشن کنید.
 2. سپس به سرعت کلید “خانه” (آرم یک خانه آبی) و کلیدهای 1 و 3 را فشار دهید.
 3. هنگامی که پنجره “پشتیبانی فنی” ظاهر می شود ، لازم است که به صورت متوالی روی کلیدها 0،5،0،9.0 و 8 فشار دهید.
 4. سرانجام با استفاده از فلش های کنترل از راه دور “تنظیم مجدد کارخانه” را انتخاب کنید و “OK” را در صفحه “تعمیر و نگهداری” فشار دهید.

لازم است چند دقیقه صبر کنید تا بتوانید بررسی کنید تنظیم مجدد تلویزیون Bbox کامل بودن. توجه داشته باشید که ممکن است Bbox Miami را دوباره تنظیم کنید در این روش بلکه Bbox 4K به عنوان تابعی از پیشنهاد Bouygues که برگزار می شود.

شما می خواهید در اشتراک Bbox با رمزگذار تلویزیون مشترک شوید ?

اگر تنظیم مجدد bbox کار نکند چه کاری باید انجام شود ?

اگر تنظیم مجدد Bbox یا برنامه نویسی تلویزیون Bouygues کار نمی کند ، چندین راه حل با اپراتور امکان پذیر است. گزینه اول تماس با خدمات مشتری Bouygues است تا مشاوران اپراتور بتوانند به شما کمک کنند.

خدمات Bouygues پس از فروش می توانند در صورت خرابی فنی در دستگاه های Bbox ، به شما کمک کنند و به شما کمک کنند. همچنین وجود دارد ابزار تشخیصی آنلاین Bbox 7 روز در هفته و 24 ساعت در روز در دسترس است. این ابزار کمک Bouygues تست های تجهیزات Bbox را انجام می دهد و از شما می خواهد که به سؤالات پاسخ دهید تا راه حلی برای مشکل روبرو پیدا کنید. اگر دستیار منبع مشکل را پیدا نکند ، پس از آن پیشنهاد می دهد یک حادثه ایجاد کنید.

چه پس از تماس با خدمات به مشتری و چه از جادوگر Bbox ، حوادث ایجاد شده می توانند از منطقه مشتری در بخش “MA Box” و “به دنبال آن حوادث Bbox من” مشاوره شوند. سپس امکان پذیر خواهد بود با تاریخچه حادثه مشورت کنید و اقدامات بعدی که برای حل آن برنامه ریزی شده است.