Bbox Bouygues: دسترسی به کانال های ورزشی Bein امکان پذیر نیست – با پاسخ (ها) ، دسترسی به رابط مدیریت جعبه من غیرممکن است – انجمن ها – Bbox -mag

دسترسی به bbox

آنچه کنجکاو است این است که من کانال های دیگر Canal+ Sport Pack ، مانند Multisports ، Canal+ Sport 360 و غیره را دریافت می کنم. بنابراین این مشکل برای کانالهای خاص خاص است.

Bbox Bouygues: دسترسی به کانال های ورزشی Bein امکان پذیر نیست

من در Canal+ Sport Pack مشترک هستم ، که از طریق رمزگذار تلویزیون Bouygues دریافت می کنم.

هنگامی که من در کانال های 51.52.53.54 و غیره زپ می کنم. (بنابراین کانال های ورزشی Bein) ، من هیچ تصویری ندارم و به من پیشنهاد می شود که از طریق Bouygues مشترک شوم (“خوب برای عضویت”). علاوه بر این ، من با کانال های Eurosport همین مشکل را دارم.

آنچه کنجکاو است این است که من کانال های دیگر Canal+ Sport Pack ، مانند Multisports ، Canal+ Sport 360 و غیره را دریافت می کنم. بنابراین این مشکل برای کانالهای خاص خاص است.

من برای اولین بار به مشکلی در رابطه با ISP (Bouygues) فکر کردم ، اما بعد از چندین دستکاری با یک مشاور تلفن ، مشکل من حل نشده و من به کانال فرستاده شدم+.

من چندین بار دستکاری های توصیه شده توسط کانال+ را امتحان کردم (حقوق تلویزیون را دوباره فعال کنید ، تنظیم مجدد برقی جعبه. ) اما مشکل من همچنان ادامه دارد.

من مشخص می کنم که من به تمام کانال های خود در محیط کانال خود در رایانه شخصی/تبلت/تلفن هوشمند دسترسی دارم ، اما در محیط Bouygues من در تلویزیون من نیست.

آیا کسی قبلاً در مورد من بوده است ? اگر چنین است ، چگونه این مشکل را حل کنیم ?

PS: رمزگذار من یک تلویزیون 4K HDR Bbox است (بنابراین ، اخیر)

متشکرم و روز خوبی داشته باشید.

دسترسی به bbox

مسدود کننده تبلیغ شناسایی شده: انجمن ما با نمایش تبلیغات آنلاین برای بازدید کنندگان ما امکان پذیر است. به یاد داشته باشید که با غیرفعال کردن مسدود کننده تبلیغات خود در انجمن ما از ما پشتیبانی کنید.

WiFi و روتر ⇒ امکان دسترسی به رابط مدیریت جعبه من غیرممکن است

درخواستی در تنظیمات WiFi ، روتر و غیره.

موضوع

Michelb91150 عضو ثبت شده پیام ها: 8 صرفه جویی: 25 ژوئن ، 2023 ، 07:39 پیشنهاد من : فیبر Bbox ارتباط : فیبر

سلام ، من واقعاً نمی دانم این پیام را کجا قرار دهم و این دسته به نظر من کمترین بد است.

من یک Bbox Ultym برای کمتر از 2 سال دارم و در حال حاضر مشکلی دارم: به من متصل است ، دسترسی من به رابط مدیریت جعبه من برای حداقل 10 روز غیرممکن است. من در سایت Telecom Bouygues به حساب مشتری خود متصل می شوم. در بخشی از اشتراک ثابت اینترنتی من ، برای مدیریت یا عیب یابی در عکس جعبه خود روی پیوند کلیک می کنم. سپس بر روی دکمه قرمز “من به رابط کاربری خود دسترسی پیدا می کنم” برای رفتن به رابط مدیریت کلیک می کنم. اما ، این صفحه هرگز از آن مراقبت نمی کند: یا من یک صفحه خالی با یک آرم در حال چرخش دارم ، یا صفحه رابط مدیریت را دارم اما بدون هیچ گونه اطلاعاتی با چرخاندن آرم جایگزین شده است.

من برای توضیح مشکل خود با 1064 تماس گرفتم و به من گفته شد که یکشنبه (06/18) یا یکشنبه بعد (در تاریخ 25/06) منتظر جعبه ای از جعبه باشم. من به تازگی جعبه خود را دوباره راه اندازی مجدد کرده ام که به امید دیدن یک MAJ انجام خواهد شد (به نظر می رسد که راه اندازی مجدد طبق معمول بدون به روزرسانی اتفاق افتاده است) و من هنوز نمی توانم به رابط مدیریت جعبه خود دسترسی پیدا کنم. با همان علائم.

برخی از شما مشکل مشابهی دارید ? اگر چنین است ، شما آن را حل کردید ? چگونه ? پیشاپیش از پاسخ های احتمالی شما متشکرم.

tofoo93 پیام ها: 7302 صرفه جویی: 09 ژوئیه. 2013 ، 19:36

پاسخ ها: 30
پیشنهاد من : فیبر Bbox ارتباط : فیبر محل : سنت دنیس

من پست را جابجا می کنم (اما در این مورد مشکلی نیست) مشکل در مرز 3 عنصر است.

اگر من به درستی درک کنم ، شما از برنامه Bouygues Telecom و سپس در دکمه مدیریت Bbox که برنامه های Interrne برنامه ها است ، به مدیر دسترسی دارید.

جای تعجب نیست که یک مشکل تصادفی وجود دارد ، تیم ها مدتهاست که سعی در ردیابی آن دارند ، اما هنوز نتوانسته اند علت آن را پیدا کنند.

از طرف دیگر ، شما باید از طریق هر مرورگر (تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، رایانه لوحی) از طریق:
قاب.دارایی.fr یا http: // 192.168.1.254/
تنها نکته مهم این است که اگر روتر ردیف داشته باشید ، زنده روی جعبه باشید.

من به شماره مشتری شما علاقه مندم (شما او را در فاکتور Bbox پیدا می کنید) با تکمیل پرونده انجمن خود ، به من این امکان را می دهد تا تیم را مسئول بازگشت شما به این مشکل بخورم.

با تشکر از شما و یکشنبه خوب

موضوع

Michelb91150 عضو ثبت شده پیام ها: 8 صرفه جویی: 25 ژوئن ، 2023 ، 07:39 پیشنهاد من : فیبر Bbox ارتباط : فیبر

من فقط مشخصات خود را با شماره مشتری Bouygues به روز کردم و سعی کردم تجهیزات خود را نشان دهم اما دقیقاً مارک و مدل را نمی دانم. من فقط می دانم که اشتراک Bbox Ultym را گرفتم.

با توجه به URL ها برای دسترسی مستقیم به رابط مدیر ، من آنها را نیز برای یک نتیجه یکسان امتحان کردم. برای من ، مشکل تصادفی نیست: دسترسی همیشه غیرممکن است.

من مشخص می کنم که دسترسی من به رابط سرپرست حداقل تا 06/05 بدون مشکل کار کرده است (تاریخی که من یک چاپگر وای فای را در شبکه نصب کردم) و وقتی سعی می کنم دستگاه دیگری را به WiFi در 06/15 وصل کنم ، متوجه مشکل شدم. بین این 2 تاریخ ، من چیزی در شبکه خود تغییر نداده ام.

tofoo93 پیام ها: 7302 صرفه جویی: 09 ژوئیه. 2013 ، 19:36

پاسخ ها: 30
پیشنهاد من : فیبر Bbox ارتباط : فیبر محل : سنت دنیس

آه بله در این حالت هنوز مشکل دیگری است ، شما از طریق WiFi Bbox خوب پیش می روید و نه توسط یک روتر وای فای شخصی (یا تکرار کننده) ?

در صورت عدم موفقیت فکر می کنم از طریق تنظیم مجدد کارخانه لازم باشد (شما باید جعبه را در زیر بلند کنید ، دکمه ای است که باید در 5 ثانیه فشار داده شود) تا ببینید که آیا تصحیح می شود (مراقب باشید که WiFi Bbox شخصی سازی شده است ، توجه داشته باشید که نام شبکه و رمز ورود شخصی شده است تا بعداً آن را برگردانید (برای اینکه همه چیز دوباره ظاهر شود) اگر نام شبکه WiFi و رمز عبور استفاده شده این است که به طور پیش فرض هیچ کاری برای انجام دادن وجود نخواهد داشت.

موضوع

Michelb91150 عضو ثبت شده پیام ها: 8 صرفه جویی: 25 ژوئن ، 2023 ، 07:39 پیشنهاد من : فیبر Bbox ارتباط : فیبر

من در اترنت روی جعبه (از طریق سوئیچ) برای رایانه شخصی ثابت و جعبه جعبه برای لپ تاپ خود متصل شده ام: مشکل در 2 رایانه شخصی یکسان است. برای رایانه ثابت من ، من همیشه از طریق این سوئیچ در اترنت متصل شده ام و قبل از این که متوجه شوم که غیرممکن شده است ، می توانم بدون مشکل به رابط مدیر دسترسی پیدا کنم.

tofoo93 پیام ها: 7302 صرفه جویی: 09 ژوئیه. 2013 ، 19:36