Bbox Mini جدید Bouygues Telecom برای پیشنهادات اینترنتی بدون تلویزیون در دسترس است!, پیشنهاد Bbox غنی شده و WiFi در کانون توجه | از راه دور Bouygues

پیشنهاد Bbox غنی شده و WiFi در کانون توجه

در خانه ، با فیبر مخابرات Bouygues ، Bbox Ultym سرعت ارائه می دهد تا 2 گیگابایت در ثانیه در جهت نزولی (بارگیری) و 900 مگابیت در ثانیه در Rising Sense (بارگذاری).

Bbox Mini جدید Bouygues Telecom برای پیشنهادات اینترنتی بدون تلویزیون در دسترس است !

Mini جدید Bbox که در ابتدای سال رونمایی شده است ، اکنون در شبکه Club Club Bouygues Telecom ، Darty و Télévente به بازار عرضه شده است. این جعبه جدید به اندازه یک مورد CPL برای اینترنت DualPlay و پیشنهادات تلفنی با پیشنهادات فعلی ارائه شده توسط اپراتور از 19 است.99 € در هر ماه در منطقه جدا نشده یا 37.99 € در منطقه غیر بدون باند. در اینجا تمام جزئیات این Bbox Mini جدید آورده شده است !

Bbox جدید اندازه یک جعبه CPL:

از راه دور Bouygues اخبار را به بازار عرضه می کند bbox mini از 19 ژانویه در شبکه مخابراتی Bouygues Club ، این مورد جدید هنوز در وب سایت اپراتور در دسترس نیست. این مودم روتر به عنوان یک CPL و اندازه تقریباً یکسان وصل می شود. این مینی جعبه برای ADSL بدون اشتراک تلویزیون در نظر گرفته شده است. این جعبه از یک رابط مدیریت بسیار کامل ، آسان و قابل استفاده از هر صفحه (رایانه شخصی ، تلفن هوشمند ، رایانه لوحی و غیره) ساخته شده است. این پرونده به سه پورت مجهز شده است: ADSL ، تلفن و اترنت. بالای جعبه ، زبانی که در پشت اطلاعات WiFi ، شماره سریال ، یک کد QR ظاهر می شود. در اولین شروع -UP لازم به ترک آن خواهد بود مینی بوکس چندین به روزرسانی را انجام دهید ، این عملیات بسته به جریان خط می تواند تا 10 دقیقه طول بکشد ، در غیر این صورت کمتر از 4 دقیقه طول می کشد تا Mini-Bbox آماده باشد تا در طی یک راه اندازی استاندارد ، خدمات خود را در اختیار شما قرار دهد.

پیشنهاد

Mini Bbox Prosele با پیشنهادات فعلی Bbox:

بسته به منطقه جغرافیایی ، قیمت اشتراک متفاوت است و تلویزیون با انتخاب bbox mini. بنابراین پیشنهادات از 19 آغاز می شود.99 یورو در هر ماه در منطقه جدا نشده با اینترنت و تلفن نامحدود برای ثابت شدن به 100Destinations بین المللی ، گزینه ای در 6 € برای لذت بردن علاوه بر این نیز در دسترس است تماس های نامحدود به سمت موبایل در فرانسه یا از 25.99 € در ماه. در منطقه میزان این فرمول با 8 یورو بیشتر در هر ماه بدون گزینه از 27 ارائه می شود.99 € و در منطقه غیرقانونی, پیشنهاد بازی دوگانه با قیمت 37 است.99 €.

پیشنهاد Bbox غنی شده و WiFi در کانون توجه

–> ->

برای بسیاری از خانوارهای فرانسوی, WiFi یکی از اصلی ترین معیارهای انتخاب است از یک پیشنهاد اینترنتی. سالهاست که Bouygues Telecom به این نیاز اساسی پاسخ می دهد و با اجرای راه حل های نوآورانه ارائه داده است آخرین نسل استانداردهای WiFi در Boxes آن. هدف ارائه این است پوشش و کیفیت اتصال به اینترنت در WiFi ، در همه جای خانه. این تلاش ها توسط پاداش داده شد عنوان اپراتور N ° 1 در WiFi مطابق NPERF.

از 7 نوامبر ، Bouygues Telecom در حال راه اندازی است دامنه جدید Bbox که بر کیفیت تأکید می کند وای فای در سراسر خانه, در حالی که توجه ویژه ای به طراحی اکو از bboxes آن. برای این ، الف جعبه Wifi 6 جدید پیشنهاد را ادغام می کند bbox باید فیبر و به نوبه خود ، پیشنهاد bbox ultym ، در Wifi 6th, با خدمات پشتیبانی و سرگرمی غنی شده است.

Bbox باید: جعبه WiFi 6 و Ecoconçue جدید

با خود طراحی عمودی برای بهینه سازی پوشش WiFi در قلب ، مودم جدید Bbox باید پیشنهاد فیبر شود WiFi 6 سازگار. به لطف فیبر مخابراتی Bouygues ، آن را شامل می شود فناوری “WiFi هوشمند” که به طور مداوم اتصال با تجهیزات خانگی را بهینه می کند.

با فیبر Telecom Bouygues ، Bbox باید WiFi 6 به شما امکان دسترسی به سرعت اینترنت را بدهد 1Gbit/s در جهت نزولی (بارگیری) و 700Mbit/s در Rising Sense (بارگذاری). طرف تلویزیون ، با رمزگذار تلویزیون 4K, Bbox باید به بیش از 180 کانال موجود دسترسی پیدا کند !

یک جعبه WiFi 6 به راحتی وصل می شود

سبک و احتیاط, Bbox WiFi 6 به راحتی جای خود را در خانه شما پیدا می کند و به لطف اتصال داخلی فیبر ویژه ، اتصال تسهیل می شود: نیازی به یک مورد کوچک برای ورود فیبر نیست !

توجه داشته باشید که اگر محل اقامت آنها به آن نیاز داشته باشد ، مشتری می تواند درخواست کند یک تکرار کننده وای فای اختیاری ، WiFi 6 سازگار او نیز برای تکمیل پوشش خانه.

یک جعبه طراحی شده با محیط زیست

Bbox WiFi 6 با نگرانی از آن فکر کرده و ساخته شده است تأثیر خود را بر محیط زیست تسلط دهید:

  • آن را تشکیل می دهد 90 ٪ پلاستیک بازیافت شده
  • بسته بندی آن است پایدار (برچسب FSC) و پلاستیکی
  • او وزن بهینه شده است برای تسهیل حمل و نقل آن
  • پایان زندگی اوست پیش بینی شده (از بین بردن آن آسان است ، مواد آن مقاوم و بالقوه قابل استفاده مجدد و غیره است)

این طراحی محیط زیست بود تأیید شده توسط یک سازمان مستقل و Bbox باید WiFi 6 (و تکرار کننده WiFi آن) تأیید شده باشد

سرانجام ، برای تسهیل اتصال Bbox WiFi 6 توسط افراد بینایی, معیارهای بریل در پشت جعبه حضور دارند.

Bbox Ultym WiFi 6th: نصب کلیدی در یک برای یک تجربه کامل

برای مشتریانی که مایل به بهره مندی از آنها هستند بهترین وای فای, پشتیبانی شخصی و خدمات اضافی ، Bbox Ultym گنجانده شده است Wifi Ultym:

  • یک جعبه سازگار با وای فای ششم, آخرین نسل WiFi ، با فناوری “WiFi Smart”
  • نصب و راه اندازی جعبه و رمزگذار تلویزیون توسط حرفه ای واجد شرایط
  • تشخیص پوشش و کیفیت بي سيم در محل اقامت
  • مرتب سازی تکرار وای فای (حداکثر 2) توسط تکنسین با توجه به نتیجه تشخیص
  • آ جعبه مینی 4G در سفرهای خود در فرانسه با 50 گیگابایت اینترنت موبایل هر ماه

در خانه ، با فیبر مخابرات Bouygues ، Bbox Ultym سرعت ارائه می دهد تا 2 گیگابایت در ثانیه در جهت نزولی (بارگیری) و 900 مگابیت در ثانیه در Rising Sense (بارگذاری).

سرگرمی شامل !

طرف تلویزیون ، با رمزگذار تلویزیون 4K HDR, Bbox Ultym به بیش از 180 کانال دسترسی پیدا می کند و علاوه بر این ، خدمات دیزنی+ و SALTO در طول 6 ماه, بدون درگیری ! فیلم ، سریال و سرگرمی برای کل خانواده !

با این پیشنهادات جدید ، Bouygues Telecom آرزو می کند به آن دسترسی پیدا کند یک تجربه کامل و با کیفیت به اتصال به اینترنت, همه جا در خانه.