Bbox Smart TV Samsung Bouygues از 49 یورو ، Bbox Ultym Smart TV | از راه دور Bouygues

تلویزیون هوشمند Bbox Ultym

Contents

پس از عضویت در Bbox Ultym Smart TV خود ، می توانید تلویزیون هوشمند خود را در سایت اختصاصی سامسونگ سفارش دهید. پس از فعال شدن جعبه شما ، یک ایمیل از سامسونگ دریافت خواهید کرد که به شما امکان می دهد تلویزیون خود را سفارش دهید (کافی خواهد بود که آدرس ایمیل خود را برای شناسایی شما ، در دسترس از منطقه مشتری خود قرار دهید).

Bbox Smart TV: جعبه فیبر با تلویزیون سامسونگ Bouygues از 49 €

اگر به دنبال یک تلویزیون هوشمند کم و زیاد هستید ، پیشنهاد Bbox Smart TV از Bouygues برای شما ساخته شده است. این امکان را به شما می دهد تا یک تلویزیون متصل به سامسونگ را فقط از 49 یورو به دست آورید تا بتوانید بدون اینکه از طریق رمزگشایی از همه محتوای خود لذت ببرید. پیشنهادات سازگار چیست ? با چه قیمتی ? مدل های تلویزیونی هوشمند گنجانده شده است ? برای کسب اطلاعات بیشتر از این راهنما پیروی کنید.

شما به دنبال پیشنهاد فیبر Bouygues هستید ?

Bbox Smart TV: پیشنهادات سازگار چیست ?

پیشنهاد Bbox Smart TV فقط با پیشنهادات فیبر Bouygues سازگار است بازی سه گانه, یعنی Bbox باید و Bbox Ultym در نسخه فیبر. Bbox Fit یک سرویس تلویزیونی ارائه نمی دهد و بنابراین با این پیشنهاد سازگار نیست.

با استفاده از گزینه Bbox Smart TV ، این پیشنهادات در معرض A قرار دارند تعهد 24 ماهه.

لطفا به پیشنهادات توجه کنید BBox ADSL با تلویزیون هوشمند Bbox سازگار نیستند.

Bbox باید فیبر با تلویزیون هوشمند ، جعبه با بهترین ارزش برای پول

اگر به دنبال a هستید ، Bbox باید ایده آل باشد پیشنهاد کامل با بهترین قیمت. این شامل یک سرویس تلفنی ثابت ، دسترسی به اینترنت با سرعت بسیار بالا و یک سرویس تلویزیونی است. او همچنین به شما فواید می دهد 6 ماه ارائه شده است در سیستم عامل های SVOD ویدئو و نخست جهانی+.

فیبر Bbox Ultym با تلویزیون هوشمند ، کامل ترین جعبه

Bbox Ultym جعبه بالایی از Telecom Bouygues است: این کامل ترین پیشنهاد است ، دسترسی به اینترنت با سرعت بسیار بالا ، یک سرویس تلویزیونی با 6 ماه ارائه شده است در سیستم عامل های SVOD ویدئو ، دیزنی+ و حق بیمه جهانی+, و همچنین یک سرویس تلفنی ثابت از جمله ارتباطات بین المللی. در صورت لزوم ، تا 2 تکرار کننده WiFi 6 با Bbox Ultym قابل ارائه است.

پیشنهاد تلویزیون هوشمند Bbox چیست ?

Bbox Smart TV ارائه می دهد مزایای بسیاری وت سهولت تا حد زیادی تجربه تلویزیون شما. از طرف دیگر ، برای اینکه بتوانیم یک تلویزیون متصل به چنین قیمتی بدست آورید ، ماهانه علاوه بر اشتراک Bbox شما پرداخت می شود.

مزایای پیشنهاد تلویزیون هوشمند Bbox چیست ?

با تشکر از یک همکاری انحصاری بین Bouygues و سامسونگ ، پیشنهاد تلویزیون هوشمند Bbox به شما امکان می دهد یک تلویزیون متصل به سامسونگ را بدست آورید قیمت پایین با عضویت در یک پیشنهاد فیبر Bouygues با تلویزیون (bbox must یا bbox ultym) ، و این از 49 €.

تلویزیون هوشمند Bbox استفاده شما از تلویزیون را ساده می کند: تمام محتوای و خدمات تلویزیون هوشمند Bbox شما اکنون در دسترس هستند بدون نیاز به رمزگذار سنتی. این ماده به طور مستقیم در تلویزیون متصل سامسونگ ادغام شده و یکپارچه شده است.

نحوه ارائه Bouygues Smart TV Bouygues چگونه کار می کند ?

همانطور که قبلاً اشاره شد ، پیشنهاد تلویزیون هوشمند Bbox در دسترس است از 49 € برای مدل سطح ورودی.

وقتی در یک پیشنهاد تلویزیون هوشمند Bbox مشترک می شوید ، تحت یک تعهد 24 ماهه که در طی آن باید پرداخت کنید پرداخت ماهانه 40.99 یورو یا 49.99 یورو بسته به مدل انتخاب شده, علاوه بر اشتراک شما bbox باید یا bbox ultym.

علاوه بر این ، Bbox باید و Ultym که به طور معمول نرخ ترجیحی در طول سال اول درگیری دارند ، مستقیماً پرداخت می شود با قیمت اساسی, هر یک 41.99 یورو/ماه برای Bbox باید و 50.99 یورو/ماه برای Bbox Ultym.

از راه دور Bouygues پشتیبانی می کند تا 100 یورو هزینه خاتمه برای اپراتور سابق خود.

شما می خواهید یک bbox را باید یا ultym بیرون بکشید ?

با پیشنهاد تلویزیون هوشمند Bbox چه پس انداز می کنم ?

4 مدل از تلویزیون هوشمند سامسونگ با پیشنهاد Bbox Smart TV ، در قالب های مختلف ارائه می شود:

 • تلویزیون هوشمند سامسونگ UHD
 • SAMSUNG SMART TV OLED
 • سامسونگ Smart TV Qled
 • سامسونگ تلویزیون هوشمند قاب

در پروژکتور سامسونگ نیز با هزینه در این پیشنهاد گنجانده شده است 399 € به جای 999 یورو.

تلویزیون هوشمند سامسونگ UHD

اولین مدل تلویزیون سامسونگ این است تلویزیون هوشمند UHD, ارائه کیفیت فوق العاده بالایی در 4K.

اندازه 43 “(108 سانتی متر) 50 “(125 سانتی متر) 55 “(138 سانتی متر) 65 “(163 سانتی متر)
قیمت شروع 449 € 499 € 549 € 699 €
قیمت تلویزیون هوشمند Bbox 49 یورو 159 € 229 € 399 €

اطلاعات up -to -date در 05/29/2023

SAMSUNG SMART TV OLED

سامسونگ تلویزیون هوشمند OLED اهمیت دادن واقع گرایی تصاویر به لطف او 8.3 میلیون پیکسل. با پردازنده کوانتومی عصبی 4K ، تصویر همیشه بهینه و تابش می شود.

اندازه 55 “(138 سانتی متر) 65 “(163 سانتی متر)
قیمت شروع 2199 € 2999 €
قیمت تلویزیون هوشمند Bbox 999 € 1599 €

اطلاعات up -to -date در 05/29/2023

سامسونگ Smart TV Qled

آنجا تلویزیون هوشمند qled به شما رنگهای پرتلاطم و روشن را ارائه می دهد. سیستم آنهوش مصنوعی و یادگیری عمیق این همه قدرتمندتر و خلاقانه تر می شود.

اندازه 43 “(108 سانتی متر) 50 “(125 سانتی متر) 55 “(138 سانتی متر) 65 “(163 سانتی متر)
قیمت شروع 899 € 899 € 1099 € 1499 €
قیمت تلویزیون هوشمند Bbox 299 € 99 € 399 € 599 €

اطلاعات up -to -date در 05/29/2023

سامسونگ تلویزیون هوشمند قاب

قاب آیا تلویزیون هوشمند سامسونگ است که کاملاً ترکیب می کندهنر و فناوری : شما واقعاً می توانید تصویر آماده به کار را تغییر دهید تا کاملاً در فضای داخلی شما باشد. او صفحه نمایش بازتاب ها را کاهش می دهد و تصاویر 4K با کیفیت استثنایی را به شما ارائه می دهد.

اندازه 43 “(108 سانتی متر) 50 “(125 سانتی متر) 55 “(138 سانتی متر) 65 “(163 سانتی متر)
قیمت شروع 1099 € 1299 € 1499 € 1999 €
قیمت تلویزیون هوشمند Bbox 499 € 649 یورو 799 € 999 €

چگونه می توان یک Bocugues TV Smart Bbox را داشت ?

برای داشتن Bbox Smart TV Bouygues ، ابتدا باید در اشتراک فیبر Bouygues مشترک شوید: یک BBOX باید فیبر یا فیبر فیبر Bbox Ultym. سپس می توانید تلویزیون متصل سامسونگ را در وب سایت سازنده سفارش دهید.

یک پیشنهاد Bbox یا Bbox Ultym را مشترک کنید

برای تهیه یکی از پیشنهادات ، در اینجا مراحل دنبال شده است:

 1. در وب سایت Bouygues ، به بخش بروید “تلویزیون هوشمند“و تا زمانی که پیشنهادات سازگار ظاهر شود ، به صفحه بروید.
 2. روی “کلیک کنید”bbox باید فیبر” یا “فیبر Uitym Bbox“بسته به پیشنهادی که مورد علاقه شما باشد. شما هدایت خواهید شد.e به یک تست واجد شرایط بودن فیبر Bouygues که لازم است قبل از عضویت در پیشنهاد انجام شود. فقط آدرس پستی یا شماره خط ثابت خود را نشان دهید.
 3. پس از تأیید صلاحیت شما ، روی “کلیک کنید”من این پیشنهاد را انتخاب می کنم“و به خودتان اجازه دهید با نشانه های نمایش داده شده برای تأیید سفارش شما هدایت شوید.

محل اقامت شما به فیبر وصل نشده است اما در ساختمان یا محله شما موجود است ? در این حالت ، یک تکنسین برای نصب فیبر Bouygues به صورت رایگان به خانه شما می رود.

Box + پیشنهادات تلویزیون را از طریق تلفن مقایسه کنید

تلویزیون هوشمند سامسونگ Bouygues را سفارش دهید

پس از اشتراک در Bbox باید Smart TV یا Bbox Ultym Smart TV را پیشنهاد کنید ، به سرعت دریافت خواهید کرد ایمیل از راه دور Bouygues به شما امکان می دهد تلویزیون متصل به سامسونگ خود را در وب سایت سازنده سفارش دهید به دنبال نشانه های ایمیل.

پس از قرار دادن سفارش ، سامسونگ از آن مراقبت خواهد کرد Delive و تلویزیون هوشمند خود را نصب کنید در تأخیر 2 تا 10 روز, در اتاق مورد نظر شما.

Bbox Smart TV: نحوه اتصال تلویزیون از Bbox ?

بر خلاف تلویزیون های معمولی ، تلویزیون هوشمند Bbox از رمزگشایی آزاد می شود ، بنابراین نصب آن را به ویژه آسان و سریع می کند. برای اتصال تلویزیون هوشمند خود از Bbox ، در اینجا روشی است که باید دنبال کنید:

 1. تلویزیون هوشمند خود را روشن کنید و پیکربندی کنید پارامترهای اساسی.
 2. به لطف کابل ، تلویزیون هوشمند را به bbox خود وصل کنید شبکه محلی کابلی ارائه شده. بندر اترنت در پشت تلویزیون واقع شده است. همچنین می توان با انتخاب “در WiFi وصل شد”اتصال بیسیم“، اما این کمی توصیه می شود زیرا می توان کیفیت محتوای شما را کاهش داد.
 3. تلویزیون هوشمند شما آماده استفاده است: اکنون می توانید بارگیری برنامه b.تلویزیون و از برنامه ها و خدمات مورد علاقه خود استفاده کنید.

چگونه می توان پیشنهاد Bouygues TV Box Smart TV را با تعهد 24 ماهه خاتمه داد ?

چندین وسیله در اختیار شما هستند تا پیشنهاد تلویزیون هوشمند Bbox خود را خاتمه دهید. از طرف دیگر ، بسته به وضعیت تعهد خود ، باید هزینه خاتمه را پرداخت کنید ، کم و بیش زیاد.

هزینه خاتمه تلویزیون هوشمند Bbox من چقدر است ?

اگر می خواهید پیشنهاد تلویزیون هوشمند Bbox خود را از آن خاتمه دهید هزینه های خاتمه متغیر اگر دوره تعهد 24 ماهه خود را تمام نکرده اید ، قادر به درخواست خواهد بود. میزان این هزینه ها به وضعیت تعهد شما در زمان خاتمه فیبر Bouygues بستگی دارد.

 • خاتمه در سال اول نامزدی : شما باید مبلغ پرداخت های ماهانه باقیمانده را تا ماه دوازدهم + 25 ٪ از سال دوم قرارداد پرداخت کنید.
 • خاتمه در سال دوم نامزدی : شما باید 25 ٪ از پرداخت های ماهانه باقی مانده خود را بپردازید.
 • خاتمه پس از دوره تعهد 24 ماهه خود : شما آزاد هستید که به محض تمایل ، بدون هزینه ، به جز هزینه های خاتمه ثابت که 59 یورو است ، خاتمه دهید.

شما می خواهید اپراتور را تغییر دهید ? با یک مشاور تماس بگیرید و به خودتان اجازه دهید تا از پیشنهاد شریک زندگی متناسب با نیازهای خود استفاده کنید.

برای خاتمه تلویزیون هوشمند Bbox خود با خدمات مشتری تماس بگیرید

اگر می خواهید پیشنهاد تلویزیون هوشمند Bbox خود را خاتمه دهید ، باید با خدمات مشتری Fiber Bouygues تماس بگیرید. برای این کار ، چندین گزینه در دسترس شما است:

 • تلفنی : در 614 از یک موبایل Bouygues یا در 1064 از یک موبایل ثابت یا موبایل دیگر. سرویس خاتمه از آن باز است دوشنبه تا شنبه از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر.
 • توسط ایمیل : با نامه خاتمه ارسال شده از طریق نامه ثبت شده به آدرس زیر: Bouygues Telecom ، خدمات مشتری ، TSA 59013 ، 60643 Chantilly Cedex.
 • برخط : از منطقه مشتری Bouygues.
 • تلفنی : در 01 82 88 35 60 با یک مشاور متخصص که از خاتمه شما مراقبت خواهد کرد و تغییر اپراتور شما.

لطفاً به خاتمه توسط پست برای مشتریان محفوظ است مایل به نگه داشتن شماره ثابت خود نیست.

در هر صورت ، شما مجبور خواهید شد تمام تجهیزات خود را برگردانید طی 30 روز به آدرس زیر:

بند ناف الکترونیکی
11 Rue du Nouette
ساختمان Quai A6 – zi de Quévert
22977 دینان

بعد از این دوره 30 روزه ، مجازاتها قابل بکارگیری است. از طرف دیگر ، تلویزیون هوشمند سامسونگ یکی از تجهیزات بازگشت نیست.

تلویزیون هوشمند Bbox Ultym

تلویزیون هوشمند سامسونگ

نحوه استفاده از تلویزیون هوشمند یا پروژکتور ویدیوی قابل حمل سامسونگ با قیمت های شکسته ?

1 – من پیشنهاد تلویزیون هوشمند Bbox خود را مشترک می کنم

2 – من از یک ارتباط رایگان از خانه خود به فیبر بهره مند می شوم

حساب مشتری به شما امکان می دهد از آدرس bbox خود به ایمیل دسترسی پیدا کنید.خط

برای ایجاد حساب سامسونگ خود به وب سایت سامسونگ بروید (یک ایمیل برای تأیید اعتبار آن برای شما ارسال می شود) و محصول خود را سفارش دهید

با استفاده از نام کاربری خود به آن متصل شوید (آدرس ایمیل bbox.FR که می توانید در ایمیل دریافت شده در طول اشتراک خود پیدا کنید) و رمز عبور منطقه مشتری Bouygues خود

در طرف جعبه ، Wifi ultym (1)

بکسو

با WiFi ششم ، بهترین وای فای در همه جا در خانه

یک فناوری -از فناوری -art ، برای سرعت و دامنه بی سابقه. من قول می دهم ، ما سخنان خود را وزن می کنیم.

با نصب 100 ٪ همراه

اتصال فیبر ، راه اندازی تجهیزات خود ، تشخیص WiFi از محل اقامت شما. ما مراقب همه چیز هستیم !

با جعبه مینی 50 گیگابایتی 4G گنجانده شده است

یک همراه جدید برای ماندن در هنگام سفر به سرزمین اصلی فرانسه. قالب مینی ، حداکثر عملی.

با تکرار WiFi 6 برای پوشش گسترده

اگر تشخیص وی توصیه کند ، نصب کننده حداکثر دو تکرار کننده را سفارش می دهد ! و همه اینها ، رایگان.

بکسو

WiFi Ultym را در فیلم کشف کنید

خدمات ب.تلویزیون+

بیش از 180 کانال تلویزیونی
و با b دوباره تکرار می شود.تلویزیون+

برنامه ب.تلویزیون+ مستقیماً در هواپیما است
تلویزیون هوشمند یا پروژکتور ویدیویی سامسونگ شما.

برنامه های تلویزیونی خود را با ضبط ذخیره کنید
100 ساعت تلویزیون شامل می شود

چند ب.تلویزیون+ باعث می شود از خدمات بهره مند شوید
و برنامه های B.تلویزیون+ در تلویزیون دوم خود.

چگونه ? با اتصال Google بر روی آن
Chromecast سازگار در تلویزیون هایی که از یک سوکت HDMI بهره مند می شوند.

این دستگاه کوچک با نرخ ترجیحی ارائه می شود
در چشمان چشم مستقر می شود.

گیلاس روی کیک ? در حال حاضر ، لذت ببرید ..

به مدت 6 ماه ارائه شده است

سپس 6 99 یورو در ماه. بدون تعهد (2)

از تحویل اولویت رایگان در هزاران مورد واجد شرایط در فرانسه استفاده کنید. شما همچنین به فیلم ها و سریال ها با جایزه ویدیویی دسترسی خواهید داشت بلکه به موسیقی آمازون Prime Prime ، Prime Reading و Prime Gaming نیز دسترسی خواهید داشت.

شامل 6 ماه

سپس 8 99 یورو در ماه. بدون تعهد (3)

با دیزنی+، در فیلم های پخش ، سریال و مستند از دیزنی ، پیکسار ، مارول ، جنگ ستارگان ، نشنال جئوگرافیک و جهان پیدا کنید.

شامل 6 ماه

سپس 5 99 یورو در ماه. بدون تعهد (4)

Universal+ یک پیشنهاد سرگرمی جدید است که به 4 کانال ، سیزدهم Rue ، Syfy ، E دسترسی می دهد! و Dreamworks و چندین هزار ساعت برنامه در صورت تقاضا !

تا با عزیزانتان در تماس باشید

تماس های نامحدود برای رفع
و موبایل

در سرزمین اصلی فرانسه ، دام ، اروپا و سوئیس
و در بیش از 110 مقصد بین المللی ثابت شد

آزور (LES) نامحدود ثابت موبایل نامحدود
آلمان نامحدود ثابت موبایل نامحدود
آندورا (اصولگرایی) نامحدود ثابت موبایل نامحدود
انگلستان نامحدود ثابت موبایل نامحدود
اتریش نامحدود ثابت موبایل نامحدود
بلژیک نامحدود ثابت موبایل نامحدود
بلغارستان نامحدود ثابت موبایل نامحدود
قناری ها (LES) نامحدود ثابت موبایل نامحدود
قبرس نامحدود ثابت موبایل نامحدود
کورفو موبایل نامحدود
کرت نامحدود ثابت موبایل نامحدود
کرواسی نامحدود ثابت موبایل نامحدود
سیکلده موبایل نامحدود
دانمارک نامحدود ثابت موبایل نامحدود
اسکاتلند نامحدود ثابت موبایل نامحدود
اسپانیا نامحدود ثابت موبایل نامحدود
وابسته به استنی نامحدود ثابت موبایل نامحدود
عظم نامحدود ثابت موبایل نامحدود
فرانسه نامحدود ثابت موبایل نامحدود
جبل الطارق نامحدود ثابت موبایل نامحدود
یونان نامحدود ثابت موبایل نامحدود
گورزی نامحدود ثابت موبایل نامحدود
مجارستان نامحدود ثابت موبایل نامحدود
ایرلند نامحدود ثابت موبایل نامحدود
ایرلند شمالی نامحدود ثابت موبایل نامحدود
ایسلند نامحدود ثابت موبایل نامحدود
ایتالیا نامحدود ثابت موبایل نامحدود
پیراهن ورزشی نامحدود ثابت موبایل نامحدود
Balearic (LES) نامحدود ثابت موبایل نامحدود
لتونی نامحدود ثابت موبایل نامحدود
لیختن اشتاینشتین نامحدود ثابت موبایل نامحدود
لیتوانی نامحدود ثابت موبایل نامحدود
لوکزامبورگ نامحدود ثابت موبایل نامحدود
مقدونیه نامحدود ثابت موبایل نامحدود
مادیرا نامحدود ثابت موبایل نامحدود
مالت نامحدود ثابت موبایل نامحدود
موناکو نامحدود ثابت موبایل نامحدود
نروژ نامحدود ثابت موبایل نامحدود
ولز نامحدود ثابت موبایل نامحدود
هلند نامحدود ثابت موبایل نامحدود
لهستان نامحدود ثابت موبایل نامحدود
کشور پرتغال نامحدود ثابت موبایل نامحدود
جمهوری چک نامحدود ثابت موبایل نامحدود
واقع در رومانی نامحدود ثابت موبایل نامحدود
روسیه نامحدود ثابت موبایل نامحدود
ساردینیا نامحدود ثابت موبایل نامحدود
اهل سنت مارین نامحدود ثابت موبایل نامحدود
سیسیل نامحدود ثابت موبایل نامحدود
اسلوکیا نامحدود ثابت موبایل نامحدود
اسلوونی نامحدود ثابت موبایل نامحدود
سوئد نامحدود ثابت موبایل نامحدود
سوئیس نامحدود ثابت موبایل نامحدود
Türkiyeye نامحدود ثابت موبایل نامحدود
واتیکان نامحدود ثابت موبایل نامحدود

آمریکای جنوبی

وابسته به آرژانتین نامحدود ثابت موبایل نامحدود
باهاما (LES) نامحدود ثابت موبایل نامحدود
برمودا (LES) نامحدود ثابت موبایل نامحدود
برزیل نامحدود ثابت موبایل نامحدود
شیلی نامحدود ثابت موبایل نامحدود
کلمبیا نامحدود ثابت موبایل نامحدود
کاستاریکا نامحدود ثابت موبایل نامحدود
پروانه نامحدود ثابت موبایل نامحدود
پورتو ریکو نامحدود ثابت موبایل نامحدود
پانما نامحدود ثابت موبایل نامحدود
پاراگوئه نامحدود ثابت موبایل نامحدود
سرود نامحدود ثابت موبایل نامحدود
تثلیث و توباگو نامحدود ثابت موبایل نامحدود
ونزوئلا نامحدود ثابت موبایل نامحدود

آمریکای شمالی

کانادا نامحدود ثابت موبایل نامحدود
ایالات متحده آمریکا نامحدود ثابت موبایل نامحدود
بنگلادش نامحدود ثابت موبایل نامحدود
چین نامحدود ثابت موبایل نامحدود
کره جنوبی نامحدود ثابت موبایل نامحدود
هنگ کنگ نامحدود ثابت موبایل نامحدود
هندوستان نامحدود ثابت موبایل نامحدود
اندونزی نامحدود ثابت موبایل نامحدود
ژاپن نامحدود ثابت موبایل نامحدود
ماکائو نامحدود ثابت موبایل نامحدود
مالزی نامحدود ثابت موبایل نامحدود
سنگاپور نامحدود ثابت موبایل نامحدود
تایوان نامحدود ثابت موبایل نامحدود
تایلند نامحدود ثابت موبایل نامحدود
برونئی نامحدود ثابت موبایل نامحدود
استرالیا نامحدود ثابت موبایل نامحدود
گام نامحدود ثابت موبایل نامحدود
نیوزلند نامحدود ثابت موبایل نامحدود
سایپان نامحدود ثابت موبایل نامحدود
تاسمانی نامحدود ثابت موبایل نامحدود
آفریقای جنوبی نامحدود ثابت موبایل نامحدود
بحرین نامحدود ثابت موبایل نامحدود
اسرائيل نامحدود ثابت موبایل نامحدود
اردن نامحدود ثابت موبایل نامحدود
مراکشی نامحدود ثابت موبایل نامحدود
گادلوپ نامحدود ثابت موبایل نامحدود
گویانا نامحدود ثابت موبایل نامحدود
ملاقات نامحدود ثابت موبایل نامحدود
مارتینیک نامحدود ثابت موبایل نامحدود
میهمان نامحدود ثابت موبایل نامحدود
سنت مارتین نامحدود ثابت موبایل نامحدود
سنت پیر و میکلون نامحدود ثابت موبایل نامحدود
Caimans (جزایر) نامحدود ثابت موبایل نامحدود
کریسمس (جزایر) نامحدود ثابت موبایل نامحدود
aland (ایل) نامحدود ثابت موبایل نامحدود
فاروس (جزایر) نامحدود ثابت موبایل نامحدود
عید پاک (ایل د) نامحدود ثابت موبایل نامحدود
ماریانن شمالی (جزایر) نامحدود ثابت موبایل نامحدود
Pitcairn (جزیره) نامحدود ثابت موبایل نامحدود
باکره های آمریکایی (جزایر) نامحدود ثابت موبایل نامحدود
ساموآ آمریکایی (LES) نامحدود ثابت موبایل نامحدود

محصول سامسونگ شما رسیده است ?
برای استفاده از b.تلویزیون+، بسیار ساده است !

نحوه پیکربندی
برنامه ب.تلویزیون +

ما به تمام سوالات شما پاسخ ندادیم ?

چرا Bbox Ultym Smart TV را انتخاب کنید ?

پیشنهادی با تلویزیون هوشمند با قیمت پایین و بهترین WiFi:

گشت و گذار در اینترنت ، بارگیری پرونده ها ، تماشای تلویزیون ، شبکه … اتصال اینترنت شما می تواند خیلی سریع در خانه شما سؤال شود ! با تلویزیون هوشمند Bbox Ultym ، سرعت اینترنت تا 2 گیگ بر ثانیه با سرعت رو به پایین و بالاتر دارید. دیگر برش و کندی نیست ! شما می توانید تمام دستگاه های خود (تلفن هوشمند ، رایانه ، کنسول یا رایانه لوحی) را وصل کنید و از آنها در صلح استفاده کنید.

با Box Ultym Smart TV ، از WiFi تضمین شده با جدیدترین نسل WiFi ، بهترین WiFi ، برای پوشش بهتر محل اقامت خود بهره مند شوید.بسته به نتیجه تشخیص WiFi شما که به طور مستقل انجام شده است ، به لطف برنامه ESPACE مشتری ، می توانید از 2 تکرار کننده WiFi 6 بهره مند شوید تا پوشش WiFi را در خانه خود گسترش دهید. کاملاً با Bbox سازگار است ، این تکرار کننده ها قابل استفاده و نصب هستند.

علاوه بر این ، با b.تلویزیون+ نیازی به رمزگشایی تلویزیون ، خدمات تلویزیونی مستقیماً در برنامه B در دسترس است.تلویزیون+ از قبل در تلویزیون هوشمند سامسونگ با بیش از 180 کانال زنده و تکرارهای زیاد. حداکثر 100 ساعت ضبط شامل به لطف ضبط کننده تلویزیون.

با عزیزان خود در تماس باشید ، حتی دورترین شما: تماس با ثابت و موبایل در فرانسه / اروپا / سوئیس نامحدود است و بیش از 110 کشور را برطرف می کند.

تو حرکت کن ? شما به سرعت به اینترنت احتیاج دارید ? با اینترنت تضمین شده ، Bouygues Telecom 100 گیگابایت را در یک کلید 4G یا برنامه تلفن همراه خود در دسترس قرار می دهد تا به محض درخواست اشتراک ، از اینترنت استفاده کنید ، تا زمانی که خدمات شما فعال شود. Bouygues Telecom نیز به لطف برنامه B بلافاصله به شما امکان دسترسی به تلویزیون را می دهد.تلویزیون. اگر در این صورت دسترسی به اینترنت شما قطع شود ، تا زمانی که خدمات شما ترمیم نشود ، از همان سرویس بهره مند می شوید.

چرا پیشنهاد تلویزیون هوشمند Bbox من 24 ماهه است ?

ما در تلویزیون هوشمند سامسونگ خود یک قیمت استثنایی به شما می دهیم. به همین دلیل است که ما از شما می خواهیم 24 ماه به ما اعتماد کنید.

آیا قیمت اشتراک من بعد از سال اول افزایش می یابد ?

پیشنهاد Bbox Smart TV Bbox با قیمت ماندگار است: بنابراین شما حتی پس از سال اول ، همان قیمت (50 یورو در ماه) را پرداخت خواهید کرد.

تلویزیون های سامسونگ که شما ارائه می دهید سریال اختصاصی Bouygues Telecom هستند ?

منابع تلویزیون هوشمند سامسونگ 4K که در این پیشنهاد ارائه شده است نیز از توزیع کنندگان تلویزیون معمول در دسترس است. Bouygues Telecom تلویزیون های هوشمند را از سال 2020 تا 2023 ارائه می دهد.

چگونه می توانم تلویزیون هوشمند خود را سفارش دهم و چه زمانی آن را دریافت می کنم ?

پس از عضویت در Bbox Ultym Smart TV خود ، می توانید تلویزیون هوشمند خود را در سایت اختصاصی سامسونگ سفارش دهید. پس از فعال شدن جعبه شما ، یک ایمیل از سامسونگ دریافت خواهید کرد که به شما امکان می دهد تلویزیون خود را سفارش دهید (کافی خواهد بود که آدرس ایمیل خود را برای شناسایی شما ، در دسترس از منطقه مشتری خود قرار دهید).

سپس در طی 2 تا 10 روز کاری تلویزیون هوشمند خود را در اتاق مورد نظر خود دریافت خواهید کرد.

من هنوز واجد شرایط فیبر نیستم. آیا می توانم از پیشنهاد بهره مند شوم ?

پیشنهاد تلویزیون Smart Bbox Ultym در حال حاضر فقط برای مشتریان واجد شرایط فیبر موجود است. ما در تلاش هستیم تا پیشنهاد خود را برای واجد شرایط بودن آن برای مشتریان DSL ارائه دهیم. کمی صبر: به زودی می توانید مشترک شوید !

هنوز س questions الات ? کارشناسان ما به شما پاسخ می دهند

پیشنهاد BBOX SMART TV SMART:

(1) تعهد 24 ماهه. برای هر اشتراک اول از 07/10/2023 مشروط به واجد شرایط بودن و اتصال فیبر به خانه ، معتبر است. هزینه های راه اندازی: 48 یورو ؛ هزینه های خاتمه: 59 یورو. حداکثر سرعت نظری: حداکثر 2 گیگابایت در ثانیه در جریان رو به پایین (حداکثر 1 گیگابایت در ثانیه با یک مورد خاتمه نوری خارجی) و 900 مگابیت در ثانیه در نرخ هرس. تماسهای نامحدود به موبایل و موبایل فرانسه / دام / اروپا و 110 مقصد تا 199 خبرنگار مختلف (فراتر از: صورتحساب خارج از بسته). ارتباطات (به استثنای شماره کوتاه و ویژه) برای استفاده خصوصی بین 2 نفر. تلویزیون از برنامه BTV+ (فقط با تلویزیون هوشمند سامسونگ از سال 2019 تا 2023 سازگار است). لیست کانال ها و مقصد تماس های مربوط به 07/10/2023 به احتمال زیاد تکامل می یابد. منابع UHD 4K 43CU7105K برای 43 ″ ، 50CU7105K برای 50 ″ ، 55CU7105K برای 55 ″ و 65CU7105K برای 65 “” “” “” “” “” “” “” “” “” “” “” “” “” “” “” “” “” “” “” “” “” “” “” “” “” “” “” “” “” “” “” “” “” “”. مراجع QLED 4K TQ43Q60C برای 43 ″ ، TQ50Q60C برای 50 ″ ، TQ55Q60C برای 55 ″ و TQ65Q60C برای 65 ″ است که منابع پروژکتور ویدئویی SP-LSP3 برای Freestyle است که این قاب 43ls03bgu برای 43 ″ برای 50ls03bgu است. 50 ″ ، 55LS03BGU برای 55 ″ و 65LS03BGU برای 65. منابع OLED 4K TQ55S90C برای 55 “TQ65S90C برای پرداخت 3 برابر 65” به صورت رایگان با تمام تلویزیون های خارج از 43CU7105K ، از طریق Oney Partner در دسترس است. جزئیات و شرایط در سامسونگ.کم. برخی از برنامه های موجود در تلویزیون هوشمند سامسونگ توسط اشخاص ثالث منتشر شده است و احتمالاً مشمول اشتراک های پرداخت شده ، تغییر ، تحول یا متوقف شدن مطابق انتخاب و تصمیمات ناشران مربوطه هستند. برای دسترسی به محتوا ، اتصال اینترنتی لازم است. ضبط کننده 100H تلویزیون با گزینه هارد دیسک دیجیتال 100H شامل شامل. لیست کانال های واجد شرایط موجود در Bouyguestelecom.خط. ضبط های موجود 12 ماه در دسترس است. برخی از مطالب ممکن است پرداخت شود.

مزایای آن به مدت 6 ماه احتمالاً در تعداد و محتوا تکامل می یابد

دیزنی+: معتبر برای هر اشتراک جدید در Bbox Ultym ، در طی سه ماه از تاریخ مؤثر راه اندازی ، مشمول اشتراک در منطقه مشتری Bouygues Telecom است. دیزنی+ به مدت 6 ماه شامل 8.99 یورو در ماه ، موجود در سرزمین اصلی فرانسه ، بدون تعهد. محتوا ، قیمت و شرایط احتمالاً تکامل می یابد. دسترسی به سرویس نیاز به ایجاد یک حساب دیزنی+ با موضوع دیزنی+ شرایط استفاده دارد (https: // www.دیزنی.com/fr-fr/legal/شرایط-ژنرال-d’Abonment) که داده های شخصی شما را به عنوان کنترل کننده پردازش برای اجرای قرارداد پردازش می کند. سرویس موجود در رمزگذار تلویزیون Bbox ، تلویزیون هوشمند ، تلفن هوشمند ، رایانه لوحی ، رایانه

جهانی+: معتبر برای هر اشتراک جدید در Bbox Ultym ، در طی سه ماه از تاریخ مؤثر راه اندازی ، مشمول اشتراک در منطقه مشتری Bouygues Telecom است. پیشنهاد جهانی+ شامل 6 ماه و سپس 5.99 یورو در ماه ، بدون تعهد. Universal+ شامل دسترسی به کانال های سیزدهم Rue ، Syfy ، E! و DreamWorks و همچنین محتوای پخش مجدد آنها. محتوا ، قیمت و شرایط احتمالاً تکامل می یابد.

آمازون نخست: 6 ماه توسط Bouygues Telecom ارائه شده است. برای هر اشتراک جدید به Bbox Ultym از 07/10/2023 معتبر است. شما یک دوره 3 ماهه از تاریخ مؤثر راه اندازی برای فعال کردن مزیت خود به مدت 6 ماه به لطف پرچم فعال سازی که در منطقه مشتری خود پیدا خواهید کرد. پس از مشترک شدن در سرویس آمازون نخست ، به استثنای Uber Eats League 1 (لیست موجود در https: // www ، به Amazon Video Prime و مزایا دسترسی خواهید داشت.وابسته به آمازون.fr/amazonprime). ایجاد یک حساب کاربری آمازون نخست و ارتباطات اطلاعات بانکی شما ضروری است. اشتراک استاندارد در آمازون نخست در حال حاضر 6.99 یورو در هر ماه است. در پایان 6 ماه ارائه شده توسط Bouygues Telecom ، شما به طور خودکار با 6.99 یورو در هر ماه یا قیمت لازم در این تاریخ با استفاده از پرداخت پیش فرض آمازون یا هر وسیله پرداخت دیگری که در پرونده شما ظاهر می شود. پیشنهاد بدون تعهد است. شما می توانید اشتراک آمازون خود را در هر زمان در https: // www خاتمه دهید.وابسته به آمازون.خط. محتوا ، قیمت و شرایط احتمالاً تکامل می یابد. سرویس موجود در رمزگذار تلویزیون Bbox (Bbox Must و Bbox Ultym) ، تلویزیون هوشمند ، تلفن هوشمند ، رایانه لوحی ، رایانه. پیشنهاداتی برای مشتریانی که در 12 ماه گذشته از پیشنهاد تبلیغاتی آمازون بهره مند نشده اند. اگر اشتراک فعلی آمازون شما توسط شخص ثالث دیگر صورتحساب شود ، نمی توانید از این پیشنهاد بهره مند شوید. آمازون ، آمازون نخست و تمام آرم های مرتبط با علائم تجاری آمازون هستند.com ، inc. یا شرکتهای تابعه آن.

(2) WiFi Ultym: با تجهیزات سازگار با WiFi ششم. نصب ، راه اندازی تجهیزات تشخیصی Bouygues Telecom و WiFi توسط یک تکنسین. حداکثر 2 تکرار کننده WiFi 6 با توجه به نتیجه تشخیص گنجانده شده است. سفارش تکرار کنندگان در آدرس نصب خط توسط تکنسین یا برنامه ESPACE مشتری از راه دور Bouygues یا با خدمات مشتری. برای نصب مودم و تکرار کننده های آن مکانهایی را بدون موانع ترجیح می دهند (پله ها ، عناصر فلزی یا بتونی …). جعبه مینی 4G در صورت درخواست. 50 گیگابایت در هر ماه برای استفاده در فرانسه مترو. مشمول پوشش 4G. پوشش 4G در فرآیند استقرار در Bouyguestelecom.خط

. پیشنهاد تلویزیون هوشمند Bbox Ultym. شرایط و واجد شرایط بودن تلویزیون هوشمند Bbox Ultym را در BouyguesteleCom مشاهده کنید.خط

بسته به نتیجه تشخیص WiFi ، حداکثر 2 تکرار کننده WiFi 6 در صورت درخواست. تشخیص WiFi در برنامه منطقه مشتری Bouygues Telecom یا با خدمات به مشتری.

نصب فیبر 100 ٪ کلید en-nain : با راه اندازی تجهیزات مخابراتی Bouygues توسط یک تکنسین.

دیزنی+ 6 ماه شامل: معتبر برای هر اشتراک جدید در Bbox Ultym ، در طی سه ماه از تاریخ مؤثر راه اندازی ، مشمول اشتراک در منطقه مشتری Bouygues Telecom است. دیزنی+ به مدت 6 ماه شامل 8.99 یورو در ماه ، موجود در سرزمین اصلی فرانسه ، بدون تعهد. محتوا ، قیمت و شرایط احتمالاً تکامل می یابد. دسترسی به این سرویس نیاز به ایجاد یک حساب دیزنی+ با موضوع دیزنی+ شرایط استفاده (DisneyPlus “.com/fr-fr/legal/شرایط-ژنرال-d’Abonment) که داده های شخصی شما را به عنوان کنترل کننده پردازش برای اجرای قرارداد پردازش می کند. سرویس موجود در رمزگذار تلویزیون Bbox ، تلویزیون هوشمند ، تلفن هوشمند ، رایانه لوحی ، رایانه.

Salto 6 ماه شامل: معتبر برای هر اشتراک جدید در Bbox Ultym ، در طی سه ماه از تاریخ مؤثر راه اندازی ، مشمول اشتراک در خدمات مشتری Bouygues Telecom است. محتوا ، قیمت و شرایط احتمالاً تکامل می یابد. پیشنهاد Salto شامل 6 ماه و سپس 7.99 یورو در ماه برای 3 کاربر همزمان. بدون درگیری. دسترسی به سرویس نیاز به ایجاد یک حساب SALTO و رضایت به شرایط کلی اشتراک Salto دارد. سرویس موجود در رمزگذار تلویزیون Bbox ، تلفن هوشمند ، رایانه لوحی ، رایانه. شرایط مربوط به سالتو را ببینید.خط.

ضبط کننده 100H تلویزیون با گزینه هارد دیجیتال اصلی 100H در فعال سازی گنجانده شده است. بیش از 150 کانال قابل ضبط. لیست کانال های واجد شرایط موجود در Bouyguestelecom.خط. ضبط های موجود 36 ماه.

تماس ها: نامحدود به موبایل متروپولیتن فرانسه + DOM (به استثنای مایوت) تا 199 خبرنگار مختلف (فراتر از: صورتحساب به استثنای بسته). ارتباطات (به استثنای شماره کوتاه و ویژه) برای استفاده خصوصی بین 2 نفر. لیست مقصد در تاریخ 06/11/2022 احتمالاً تکامل می یابد.

100 € بازپرداخت شده:

پیشنهاد بازپرداخت تأخیر ، در قالب انتقال به حساب بانکی معتبر برای هر اشتراک از 06/24/2023 به 02/01/2024.