دانلود Beatfind – شناخت موسیقی – موسیقی – Les Numériques ، Soundhound ، یک Shazam بهبود یافته که یک هوم را تشخیص می دهد

Soundhound ، یک Shazam بهبود یافته که یک آهنگ Hummed را تشخیص می دهد

این برنامه همچنین گزینه های مختلفی را ارائه می دهد ، از جمله دسترسی به تقویم تور و لیستی از هنرمندان مشابه برای کشف.

Beatfind – شناخت موسیقی

Beatfind نرم افزار شناسایی موسیقی است که در چند ثانیه به موسیقی در روند گوش دادن و به دست آوردن اطلاعات در مورد عنوان آهنگ و هنرمند امکان می دهد.

شرح

مانند Shazam یا Soundhoud ، Beatfind – شناخت موسیقی یک برنامه تلفن همراه برای تلفن های هوشمند Android ، iPhone و iPad Smart و رایانه لوحی است که به شما امکان می دهد عنوان و مترجم یک آهنگ را در چند ثانیه تشخیص دهید.

شما تعجب می کنید که عنوان آهنگی که در حال حاضر در رادیو ، فروشگاه یا در طول یک عصر می رود چیست؟ ? برنامه BeatFind را بر روی موبایل و یک کلیک خود راه اندازی کنید ، تمام اطلاعات مربوط به آهنگ گوش داده شده. با استفاده از میکروفون تلفن هوشمند خود ، برنامه با پایگاه داده خود از چندین میلیون قطعه مقایسه می کند و به سرعت آن را مشخص می کند. رابط کاربری بسیار آسان و بصری است.

پس از شناسایی این آهنگ ، کاربران این فرصت را خواهند داشت که با آهنگ های دیگر از آلبومی که از آن آهنگ گرفته شده است ، مشورت کنند ، زندگی نامه این هنرمند را بخوانید ، عناوین دیگری را از همین هنرمند کشف کنید یا به یک عصاره گوش دهید. پیوندهای مستقیم به سیستم عامل های پخش موسیقی مانند Spotify یا Deezer به شما امکان می دهد تا به طور کامل به این آهنگ گوش دهید ، بلکه به دیدن کلیپ موسیقی در YouTube نیز می پردازید.

یک سیستم اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی از شما دعوت می کند تا دوستان خود را با این عنوان معرفی کنید ، یا حتی مستقیماً در اینترنت جستجو کنید. این سیستم همچنین تاریخچه آهنگهایی را که قبلاً شناسایی شده بودند حفظ می کند.

و برای تفریح ​​کمی در یک شب ، حالت جشن را با چراغ قوه فعال کنید که همزمان با سرعت موسیقی برای یک اثر ترسناک Delive باشد.

با این حال ، این برنامه فاقد برخی از ویژگی ها ، از جمله امکان ایجاد یک حساب کاربری برای قرار دادن آهنگ ها در موارد دلخواه ، توصیه های سایر هنرمندان یا عناوین مشابه ، یا ارائه طبقه بندی محبوب ترین عناوین.

Soundhound ، یک Shazam بهبود یافته که یک آهنگ Hummed را تشخیص می دهد

برنامه Soundhound به شما امکان می دهد عنوان و مترجم یک آهنگ را از موسیقی متن اصلی ، درست مثل Shazam پیدا کنید. اما این بار ، چندین کارکرد وجود دارد که آن را به یک ابزار شناسایی و تحقیق کامل تر تبدیل می کند.

برای شناسایی یک آهنگ ، نیازی به ایستادن در نزدیکی بلندگو نیست ، با صدا ، می توانید به سادگی آواز بخوانید ، سوت بزنید یا هوا را هوم کنید تا اطلاعات را بدست آورید.

/datascontent/apercu-pplication-soundhound-android.jpg

مروری بر آنچه به نظر می رسد برنامه Soundhound.

تحقیقات و کشف موسیقی

شما می خواهید اطلاعاتی در مورد یک هنرمند یا یک آهنگ داشته باشید? Soundhound به شما امکان می دهد تا با این گزینه های مختلف تحقیق و شناسایی به سرعت آن را بدست آورید.

این برنامه قادر است عصاره صوتی را از یک ضبط اصلی شناسایی کند و همچنین آهنگ های سونگ ، سوت زده یا خفه را تشخیص می دهد. تمام تحقیقات پس از آن به صورت تاریخ برای تسهیل بازخوانی است.

این برنامه همچنین دارای بخشی در نظر گرفته شده برای کشف موسیقی است که از جمله چیزهای دیگر ، ستاره های هفته ، اکتشافات در نزدیکی ما و در سراسر جهان ، یا بخشی که روزانه یک هنرمند را ارائه می دهد که روز تولد را جشن می گیرد ، می یابد.

وقتی یک قطعه مشخص شد ، می توانید به عصاره گوش دهید ، کلمات را بگیرید یا حتی آن را در فیس بوک به اشتراک بگذارید.

علاوه بر این ، کمی شبیه Shazam ، می توانیم صدا را به حساب Spotify یا Apple Music خود متصل کنیم ، که تمام تحقیقات ما را در یک پوشه خاص ثبت می کند.

این برنامه همچنین گزینه های مختلفی را ارائه می دهد ، از جمله دسترسی به تقویم تور و لیستی از هنرمندان مشابه برای کشف.

ابزار جستجو همچنین با وارد کردن نام یک هنرمند یا یک قطعه موسیقی ، می توان نتیجه را پیدا کرد.

برنامه رایگان است ، هم برای کاربران iOS و هم برای Android ، به شرط تحمل تبلیغات در اینجا و آنجا. یک نسخه پرداخت شده بدون AD ، Soundhound ∞ ، با هزینه 5 در دسترس است.99 دلار.