Bechtle & HP ، بازیگران در قلب پروژه Lycée 4.0. از منطقه Grand Est!, Grand EST: این رایانه دانش آموزان دبیرستانی است

Grand EST: این رایانه دانش آموزان دبیرستانی است

“شورای اقتصادی ، اجتماعی و زیست محیطی منطقه ای (سرسر ، یادداشت سردبیر) از Grand Est که در ژانویه سال 2019 ادعا کرد یک مهلت قانونی برای گرفتن زمان یک ارزیابی ، که کمترین مواردی است برای برنامه ای که دو سال پیش به عنوان تجربی ارائه شده است”. یادداشت ها را یادداشت می کند. “در ماه فوریه ، CHSTC (بهداشت ، ایمنی و شرایط کار) Haut-Rhin همان آرزو را فرمود. »»

Bechtle & HP ، بازیگران در قلب پروژه Lycée 4.0. از منطقه Grand Est !

Lycee Project 4.0 منطقه Grand EST

Illkirch Graffenstaden ، 21 دسامبر 2021 – در سال 2016 راه اندازی شد ، پروژه Lycée 4.0. تکامل خود را ادامه می دهد. برای شروع سال تحصیلی 2021 ، منطقه گراند Est فروشنده رایانه Bechtle و همچنین شریک HP خود را برای اجرای و اجرای عرضه لپ تاپ برای دانش آموزان دبیرستانی در Grand EST انتخاب کرد.

  • لپ تاپ 71000 اسب بخار و کیسه های اقتباسی که در 352 دبیرستان در منطقه گراند EST در طی 4 هفته تحویل داده شده است.
  • موفقیت و همکاری بی پروا با وجود یک زمینه پیچیده اقتصادی و بهداشتی
  • افزایش محصولات برای حمایت از پروژه آموزشی کلی منطقه ای.

یک پروژه به مرور زمان برای حمایت از آینده دانش آموزان دبیرستانی

منطقه Grand Est با برنامه دبیرستان 4 انتخاب کرده است.0., برای اینکه هر دانش آموز دبیرستانی به قلمرو اجازه دسترسی برابر به لپ تاپ HP 245 G8 ، به کلیه کتابچه ها و سایر منابع دیجیتال را بدهد.

این پروژه ، که در پایان سال 2016 با مشورت با مقامات دانشگاهی آغاز شد ، در سال 2019 با یک انتخاب جدی برای تهیه یک لپ تاپ رایگان برای همه دانش آموزان دبیرستانی – رایانه ای که در پایان تحصیل خود نگه می دارند ، یک تحول بزرگ را تجربه کرد.

برای این اجرای ، منطقه Grand EST سرمایه گذاری های قابل توجهی را در خدمت آغاز کرده است
217،885 دانش آموز دبیرستانی از منطقه Grand Est با توزیع 71000 رایانه.

تعهد بچل ، عطر محلی

Bechtle مفتخر است که از منطقه Grand Est در این پروژه با ارزش های مشترک پشتیبانی کرده است: فرصت های برابر ، سرمایه گذاری برای جوانان ما و برای استعدادهای ما از فردا.

برای ژان روتنر ، رئیس منطقه Grand Est ، این رابطه در واقع کاملاً در استراتژی جامعه خود است: “این همکاری به ما امکان می دهد تا به قولی که برای جوانان خود تدوین می کنیم پاسخ دهیم: رایانه ای که برای تسهیل زندگی ارائه می شود امروز ، برای آماده شدن برای سفر خود از فردا. رضایت ما از همه مهمتر است زیرا Bechtle به ما اجازه داده است تا بدون مجازات خانواده های Grand EST با مشکلات مربوط به زمینه بین المللی در مورد منابع روبرو شویم ! »»

“این دستاورد نشانگر تمایل بچل برای ثبت نام در پروژه های منطقه ای ، انرژی بخشیدن به اقتصاد محلی ، بلکه به لطف تیم های اختصاصی و تخصصی ما در بخش دولتی ، از مؤسسات در سطح ملی حمایت می کند. »Franck Gentzbittel – مدیر عامل Bechtle France را برای بحث در مورد این تعهد مشخص می کند.

Bechtle از ابتدا تا پایان این پروژه با احاطه خود با ارائه دهندگان محلی با ویژه ایجاد یک سرویس پس از فروش واقع در Mundolsheim (Bas-Rhin) در این پروژه بازی می کند.

یک ابزار کار دیجیتال HP را امضا کرد

HP یک بازیگر بسیار حاضر در دنیای آموزش و به ویژه در منطقه Grand Est است. همچنین یک شریک دیرینه Bechtle است. بنابراین همکاری سه جانبه به طور طبیعی انجام شد و انجام این پروژه بزرگ با تجهیز 71000 دانش آموز از دبیرستان های منطقه امکان پذیر شد. در ماه سپتامبر ، دانش آموزان یک کامپیوتر قابل حمل HP 245 G8 (دال Full HD ، دیسک SSD 128 گیگابایتی ، کارت SD 128 گیگابایتی) دریافت کردند ، بنابراین امکان پشتیبانی از پروژه آموزشی RGE به عنوان یک کل را فراهم می آورد.

“ما به خصوص مفتخریم که به لطف رایانه های ما که برای دنیای آموزش و پرورش طراحی شده اند ، به تجهیز دانش آموزان از منطقه Grand Est کمک کنیم. این نوع پروژه بدون همکاری نزدیک نمی تواند تحقق یابد و بر اساس اعتماد به نفس نهادهای منطقه ای Grand EST و شریک تاریخی Bechtle ما “اظهار داشت Rodolphe Delahaye ، مدیر مناطق فروش HP France.

مهلت های محترم با وجود زمینه بین المللی

کمبود مؤلفه ها ، زمینه بهداشت نامشخص ، تحویل تأخیر. نسخه 2021 سهم خود را از شگفتی ها داشته و همه بازیکنان این پروژه را به چالش می کشد. در واقع ، دانش آموزان و همچنین معلمان برای شروع سال تحصیلی باید تجهیزات خود را داشته باشند ، تحویل تجهیزات باید در ماه سپتامبر در ماه سپتامبر انجام شود. اما این بدون حساب کردن این نیروی جمعی بین RGE ، Bechtle و HP است که باعث می شود این تعهد را حفظ کند. در کمتر از 4 هفته ، 71000 دانش آموز متوسطه در 352 دبیرستان 4 به تجهیزات خود مجهز شده اند.0. یک شاهکار برای یادداشت برداری و تبریک !

درباره بچل

Bechtle AG دارای 80 خانه خانه در آلمان ، اتریش و سوئیس است. Bechtle با داشتن 24 شرکت تجارت الکترونیکی در 14 کشور ، یکی از شرکتهای اصلی فناوری اطلاعات در اروپا است. این شرکت که در سال 1983 تأسیس شده است ، دفتر مرکزی خود را در Neckarsulm در جنوب آلمان دارد و در حال حاضر بیش از 12000 نفر را استخدام می کند. Bechtle بیش از 70،000 مشتری از بخش های صنعتی ، تجاری ، مالی و عمومی یک نمونه کارها کامل و خنثی را در مقابل تأمین کنندگان ارائه می دهد ، و کلیه جنبه های زیرساخت ها و عملیات IT را پوشش می دهد. Bechtle در شاخص های MDAX و TECDAX ذکر شده است. در سال 2020 ، این شرکت در حدود 5.82 میلیارد یورو به گردش درآمد.

شرکت تابعه Bechtle France ، مستقر در Illkirch-Graffenstaden و به رهبری آلن بازلگا ، در 6 مارس 2000 به دنیا آمد. در سال 2020 ، وی با نیروی کار 105 نفر ، گردش مالی 113 میلیون یورو را ثبت کرد.

برای اطلاعات بیشتر: بچل.com/fr

مخاطب

مدیر ارتباطات – بچل فرانسه

Grand EST: این رایانه دانش آموزان دبیرستانی است

از دو SME به عنوان بخشی از “Lycée 4” استفاده شد.0 “: شرکت EconoCom (عکس ما) رایانه ها را ارائه و توزیع می کند ، و شرکت LDE مسئولیت منابع دیجیتال را بر عهده دارد.

منطقه Grand Est از 2 سپتامبر ، 115،000 لپ تاپ به صورت رایگان توزیع شد به نفع دانش آموزان دبیرستانی خود ، به عنوان بخشی از یک برنامه منحصر به فرد در فرانسه به نام “Lycée 4”.0 “. این دستگاه ، که به همان اندازه ترس ها باعث ایجاد شور و شوق می شود ، قصد دارد شکاف دیجیتالی را کاهش دهد و دانش آموزان را بهتر وارد بازار کار کند ، در دنیای همیشه دیجیتالی تر.

آیا همه دانش آموزان یک کامپیوتر دریافت می کنند ?

تقریبا. از 353 دبیرستان در Grand Est ، 293 به “Lycée 4” پایبند هستند.0 “برای شروع سال تحصیلی 2019. این در آنها است (لیست کامل آنها در پورتال جوانان موجود است.en) که 115،000 رایانه به صورت رایگان توزیع می شود. یا برای همه دانش آموزان ، یا فقط در مقاطع مشخص (دوم ، اول ، ترمینال) ، با توجه به انتخاب هر مدیریت موسسه. ژان روتنر ، رئیس منطقه گراند EST گفت: “برخی از دبیرستان ها آن را می خواستند ، برخی دیگر نه ، برخی دیگر فقط برای دانش آموزان متوسطه خود … ما کاملاً انعطاف پذیر بودیم و به تیم های تدریس گوش می دادیم.”.

مننیل برای سفارش لپ تاپ: از تاریخ 2 سپتامبر ، دو هفته ، در مدارس شرکت کننده به دانش آموزان توزیع می شود.

خانواده هایی که مایل به بهره مندی از آن نیستند ، قادر به امتناع از آن خواهند بود ، اما فقط دانش آموزان دبیرستانی که تأسیس آنها 4 نیست.0 می تواند توسط منطقه Grand Est (بین 40 تا 100 یورو) برای دستیابی به کتابهای درسی در قالب کاغذ کمک کند.

چه شکلی خواهد بود ?

به یک لپ تاپ کاملاً اساسی. نسخه “Grand EST ویژه” HP 240 G7 (هیچ ارتباطی با بالای سران ایالتی ندارد) پیشنهادات صفحه نمایش 14 اینچی ، 128 گیگ فضای ذخیره سازی و 12:30 بعد از ظهر به کاربر خود. پردازنده کارت گرافیکی یکپارچه آن Celeron می تواند به راحتی تمام فعالیت های پردازش کلمات را مدیریت کند ، اما اگر سعی کنیم جدیدترین بازی های ویدیویی را نصب کنیم ، بیش از حد حریص نیز سرفه می کنیم.

امکانات ویندوز 10, نسخه حرفه ای ، رایانه همچنین دارای یک پخش کننده دیسک ، کارت دیگر (SD ، SDHC ، SDXC) و دو درگاه USB است. و حتی یک دوربین HD. شارژ باتری آن از طریق یک کابل برق در یک محل کار در یک محوطه شارژ می شود.

در داخل: چندین نرم افزار از پیش نصب شده مانند Office 365 Office Suite (Word ، Excel و غیره) و پتانسیل 3000 منبع آموزشی دیجیتال که از طریق محل کار دیجیتال (ENT) دانش آموزان قابل دسترسی هستند.

آیا می توانیم همه کارها و هر کاری را با آن انجام دهیم ?

نه ، به طور طبیعی. در حال حاضر ، دانش آموز متعهد می شود با امضای منشور از آن مراقبت کند. اگر دستگاه از ضمانت سه ساله صادر شده توسط سازنده خود (مسئولیت هرگونه شکست) بهره مند شود ، دانش آموز دبیرستانی مسئولیت تجهیزات خود را بر عهده دارد: او نخواهد بود در صورت ضرر یا شکستگی جایگزین نشده است, حتی اگر یک پرواز که با تشکیل شکایت تأیید شده است ، می تواند وام یا تهیه رایانه جدید را از طریق “صندوق اضطراری” اعطا کند.

در پایان دبیرستان ، دانش آموز قادر به حفظ رایانه خود خواهد بود (مگر اینکه او تحصیلات خود را متوقف کند یا به خارج از منطقه نقل مکان کند).

آیا برای کار یا سرگرمی استفاده می شود ?

هر دو. رایانه ای که به دانشجویان ارائه می شود ، یک ابزار کار در نظر گرفته می شود: حتی اگر آنها بتوانند آن را به خانه ببرند و از آن استفاده کنند و از ساعت کلاس خارج از کلاس استفاده کنند ، به ویژه شامل میزبان محتوای آموزشی قابل استفاده در دبیرستان خواهد بود: در وهله اول ، تمام کتابهای درسی در نسخه دیجیتالی شده آنها در طول سال نیاز دارند. اما همچنین اشتراک در سرویس آموزشی کانال تلویزیونی Arte (آموزش), که منطقه Grand Est تنها در فرانسه است که به مدت سه سال به دانشجویان خود ارائه می دهد. از این رو نیاز به همیشه در دبیرستان ، با باتری شلوغ خود. به خصوص از آنجا که معلمان از این پشتیبانی دیجیتال برای انتقال اسناد مربوط به دوره ها یا وظایف خود استفاده می کنند.

برای کسانی که در حال حاضر منتظر استفاده از این ابزار برای سرگردانی هستند ، یک دوش سرد کوچک: “فیلترهای ممنوعیت دسترسی به سایتهای خاص” “در سطح سرورهای دانشگاهی و شبکه WiFi” در مؤسسات نصب شده اند تا از جلوگیری از استفاده دیجیتالی جلوگیری کنند. به آموزش و پرورش ، “منطقه Grand Est را به یاد می آورد.

آیا کتابهای درسی ناپدید می شوند ?

نه در حال حاضر. ژان روتنر گفت: “با رایانه ای که توسط منطقه گراند استر ارائه شده است ، نیازی به کتابچه راهنمای کاربر در قالب کاغذ نیست.”. چه کسی از همه در مورد دیجیتالی شدن کتاب های مدرسه امتناع می ورزد ، که توسط بخشی از معلمان Grand EST مورد انتقاد قرار گرفته است: “یک معلم نامه هایی که اخیراً با من روبرو شده است به من گفت” یک عصاره کار برای استفاده دیجیتالی مناسب است ، اما برای یک کار کامل ، ما این کار را خواهیم کرد همیشه از قالب کاغذ طرفداری کنید “. و من با او موافقم. نه ، “برنامه دبیرستان 4.0 “کاغذ را حذف نمی کند, این یک ابزار اضافی است. محیط مدرسه مکانی برای یادگیری است که معلم باید دانش آموزان خود را در کل جهان باز کند. امروز ، یک نیاز اجتماعی برای کمک به خانواده ها از نظر مالی و نیاز به سازگاری با فناوری دیجیتال وجود دارد ، در دنیایی که سرعت بسیار بالایی در همه جا وجود دارد و مدارس برنامه نویسی در حال ضرب هستند. تصمیم ما فکر می شود: باید به دانش آموزان اجازه دهد تا کارآمدتر باشند ، تا بتوانند راحت تری در بازار کار پیدا کنند. »»

واقعیت باقی مانده است که کتابهای درسی کاغذ ، که به شدت با این ابزار جدید به رقابت می پردازند ، ممکن است برای زنده ماندن بجنگند: “کاغذ و دیجیتال دو پشتیبانی مکمل هستند که استفاده از آنها آموزش و پرورش است. استفاده از آنها به اختیار معلم است. “.

دبیرستان ها آماده هستند ?

بله ، حتی اگر سکسکه وجود داشته باشد. در سال 2017 راه اندازی شد ، “برنامه دبیرستان 4.0 “در مرحله سوم او : پس از موجی از 49 مؤسسه ، دوم از 62 نفر دیگر ، 182 دبیرستان اضافی در سال تحصیلی به آنها پیوستند تا “پیشنهاد دیجیتال جهانی” را که توسط منطقه گراند EST ارائه شده است ، آزمایش کنند ، و این امکان را می دهد تا ضمن جایگزینی کتابهای درسی در دسترس باشد در حالی که در دسترس ابزارهای آموزشی جدید است. و منابع. “ما در فرانسه کمی پیشگام بودیم. ژان روتنر توضیح می دهد:. “سیستم ما اضافه بار را تجربه کرده است و تجهیزات خاصی کافی نبوده است که باعث اختلال در عادت معلمان ، دانش آموزان و خانواده ها می شود. ما اکنون مدل ها را تغییر داده ایم و توزیع این رایانه ها نقطه عطفی در برنامه است. »»

WiFi در 145 دبیرستان منطقه ای مستقر شده است که تاکنون آن را نداشته اند و نمایندگان جدید مسئول نگهداری رایانه توسط منطقه Grand Est (100 در کل) امسال مستقر شده اند.

قرار گرفتن در معرض WiFi و صفحه نمایش خطرناک است ?

ما نمی دانیم. از یک طرف ، منطقه Grand EST نشان می دهد که “مطالعات متعددی انجام شده است [در WiFi] و نشان می دهد که هیچ اثر بیولوژیکی اثبات شده وجود ندارد. استانداردهای لازم و توصیه های ANSES (آژانس ملی مواد غذایی ، محیط زیست و ایمنی کار ، یادداشت ویرایشگر) در کار نصب رعایت می شود. از سوی دیگر ، صفحه کل مجموعه شهروندان که توسط یک Intersyndicale از آموزش و پرورش (CGT ، SNUEP-FSU ، SUD) پشتیبانی می شود ، یادآوری می کند که WiFi “به عنوان سرطان زا بالقوه توسط WHO (سازمان بهداشت جهانی ، یادداشت سردبیر) طبقه بندی شده است و هیچ مطالعه ای در نظر نگرفته است. که می توانیم 35 فرستنده را در یک کلاس در کنار هم جمع کنیم “. و همان دسته هایی را که در گزارشی که در ماه مه منتشر شده است ، نقل می کند که “داده های علمی جدید نتیجه سال 2010 را بر روی سمیت نور آبی برای چشم تقویت می کند که می تواند منجر به افت چشم انداز شود”.

“شورای اقتصادی ، اجتماعی و زیست محیطی منطقه ای (سرسر ، یادداشت سردبیر) از Grand Est که در ژانویه سال 2019 ادعا کرد یک مهلت قانونی برای گرفتن زمان یک ارزیابی ، که کمترین مواردی است برای برنامه ای که دو سال پیش به عنوان تجربی ارائه شده است”. یادداشت ها را یادداشت می کند. “در ماه فوریه ، CHSTC (بهداشت ، ایمنی و شرایط کار) Haut-Rhin همان آرزو را فرمود. »»

پاسخ ژان روتنر: “کسانی هستند که برای آنها هستند و کسانی که مخالف هستند. ما از جنبه فنی ، آموزش ملی در آموزش معلمان خود مراقبت کردیم تا آنها با این ابزارهای آموزشی جدید سازگار شوند. آموزش دیجیتال یکی از ماموریت های آنهاست. »»

14 نظر

سلام ، من به خودم اجازه می دهم با شما تماس بگیرم ، موافق نیستم که اگر فرزند من قبل از پایان سال تحصیلات خود را متوقف کند ، باید رایانه شخصی خود را پس دهد. او به او و نام او پیشنهاد شد. لطفاً وضعیت جوانی را که توانایی پرداخت آن را ندارد ، در نظر بگیرید. پیشاپیش با درک شما متشکرم

سلام بدانید که رایانه به ما پیشنهاد نمی شود اما به مدت سه سال وام داده می شود و در پایان دبیرستان می دهید