دوچرخه های الکتریکی ایتالیایی Bikel High -end مسیر VTT VILLE POLINI ، ARMONY TREKKING VIAREGGIO: یک دوچرخه برقی شگفت انگیز ایتالیایی – Numerama

تست Trekking Armony Trekking: یک دوچرخه برقی شگفت انگیز ایتالیایی

سنسور در میل لنگ تأثیر خود را دارد: ما احساس موتور بوش را می یابیم ، همیشه آماده است تا شتاب خوبی را در این نوع تجهیزات سنگین بکشیم. ممکن است پشیمان شویم که سنسور فشار بیش از حد … فشار می آورد. پدال توقف را کمی بیش از حد فشار دهید و موتور چرخش خود را شروع می کند. ما به سرعت رفلکس را می گیریم تا در هنگام توقف ترمز همیشه محکم شود.

دوقطبی

راک 19 هوا

Bikel فقط یک دوچرخه برقی ساده نیست بلکه یک محصول اصلی است که با تولید دقیق ایتالیایی ، مجهز به بهترین قطعات از بازار ، از بازار خارج می شود.

با یک نگاه جدید ، یک ظرافت تصفیه شده و منحصر به فرد حداکثر قابلیت اطمینان ، سهولت و لذت را به شما ارائه می دهد !

فریم های آلیاژ آلومینیوم منیزیم و سیلیکون ما ساخته شده اند تا بسته به برنامه خود و همچنین نسبت وزن / استحکام عالی ، بهترین هندسه ممکن را داشته باشند.

ادغام 7000 آلومینیوم در قاب های “Rock and Boost” ما به این مدل ها مقاومت خاصی می بخشد.

مونتاژ “شعاعی” ترمزهای دیسک هیدرولیک (4 پیستون برای مدل های ++ ما) و کیفیت تولید آنها به شما امنیت و لذت خلبانی فوق العاده ای می دهد.

همه کابل ها در قاب ادغام می شوند و به همان اندازه اختیار زیبایی شناسی می توانند از آنها محافظت کنند.

تمام مؤلفه های دیگر با بیشترین مراقبت انتخاب می شوند و دقیقاً با مدل و استفاده درخواست شده مطابقت دارند.

سرانجام ، دوچرخه های برقی ما از نظر رنگ قابل تنظیم هستند و از ضمانت 2 ساله بهره مند می شوند.

اندازه S / M / L

موتور جدید Polini EP-3 را کشف کنید + ! اینجا کلیک کنید

مدل های ما به جدیدترین موتور Polini EP-3 مجهز شده اند + (70 نانومتر*) و EP-3 + MX (90 نانومتر*، سنگ و تقویت) و در تمام مدل های دیگر دوچرخه های برقی اختیاری است.

در حالی که سبک ترین بازار در بازار است ، یکی از بزرگترین گشتاور موجود در حال حاضر را به شما ارائه می دهد و در حالی که می توانید یکی از 5 سطح کمک را با توجه به زمینه و شکل خود انتخاب کنید ، شما را به طرز دلپذیری سوق می دهد !

علاوه بر این ، این موتور اقتصادی واتس استقلال استثنایی را به شما ارائه می دهد (به جدول در انتهای کاتالوگ مراجعه کنید).

باتری در قسمت فوقانی لوله مورب ادغام شده است ، که آن را از سنگ ها محافظت می کند و باعث می شود که برای شارژ مجدد از شما ، واریز شود.

اتحادیه Bikel / Polini اوج تعالی “ساخته شده در ایتالیا” از نظر دوچرخه برقی است.

*متر نیوتن. دیدن اطلاعات اینجا .

تست Trekking Armony Trekking: یک دوچرخه برقی شگفت انگیز ایتالیایی

Armony viarggio: دوچرخه ایتالیایی که غولها را سایه می زند

Armony Bikes یک شرکت ایتالیایی است که در فرانسه طیف گسترده ای از دوچرخه های برقی را به بازار عرضه می کند. ما به دلایلی خوب ، پیاده روی viarggio را آزمایش کرده ایم: اجزای آن به وضوح استانداردهای بازار را ترک می کنند و قیمت آن در مقایسه با خدمات آن بسیار تهاجمی است.

اگر شما دوچرخه های آرمونی را نمی شناسید ، هیچ کس شما را سرزنش نمی کند. این تولید کننده ایتالیایی 15 سال است که دوچرخه تولید کرده است ، اما فقط 2 سال در قلمرو فرانسه حضور داشته است. استدلال بازاریابی او ? در محدوده ای که سازنده در آن حضور دارد ، دوچرخه را ارزان تر کنید. پیاده روی Viagggio که ما در حال آزمایش هستیم یک دوچرخه معمولی VTC است ، با یک زمینه استفاده که می تواند کاربران خود را از مسیرهای پیاده روی به قیر شهرهای شهرها سوق دهد.

بنابراین این یک مدل همه کاره است که ما با دامنه سبیل X-Road (از 2،800 یورو کاملاً مجهز) یا دامنه Pathlite رقابت خواهیم کرد: در د کانیون (از 2500 یورو بدون هیچ تجهیزات). آرمونی 2600 یورو مجهز به 2600 یورو مجهز به فروش می کند (چراغهای جلو ، قفسه های بوته ، قفسه چمدان ، درب درب-.

Armony Trekking ViaReggio // منبع: Louise Audry for Numerama

و ما واقعاً باید فراتر از این ناامیدی های کوچک باشیم ، زیرا پیاده روی Viagggio با دوچرخه های آرمونی واقعاً یک دوچرخه تعجب آور است. به عنوان مثال ، شرکت ایتالیایی به یکی از غول های حرکتی مانند بوش برای تجهیز دوچرخه خود اعتماد نکرد ، اما به OLI روی آورد. موتور OLI بیش از 250 وات موتور برای 80 نانومتر در میل لنگ است و مجهز به سنسورهای فشار است که باعث می شود دوچرخه هنگام شروع کار با سکته مغزی پدال بسیار واکنش پذیر باشد. تولید کننده در پرانرژی ترین حالت 5 تا 400 ٪ از قدرت عضلات را ادعا می کند. ما نمی خواهیم دروغ بگوییم ، تفاوت بین حالت های 2 ، 3 و 4 برای استفاده کوچک است و ما اغلب در حالت 5 هستیم که یک دوچرخه سرگرم کننده زیر پا داشته باشیم.

الکترونیک توسط یک صفحه نمایش رنگی بسیار قابل مشاهده ، حتی در آفتاب ، که اطلاعات بسیار مرتبط را نشان می دهد تکمیل می شود. علاوه بر سرعت ، زمان ، مسافت طی شده را می یابیم (با دقت دقیق وقتی که آن را در سفر در نقشه های گوگل مقایسه می کنیم) ، درصد باتری باقیمانده یا دمای خارج. چراغهای جلو حالت اتوماتیک خوبی دارند که به محض سقوط شب ، آنها را به تنهایی روشن می کند. شما می توانید احتراق را با فشار مجبور کنید.

Armony Trekking ViaReggio // منبع: Louise Audry for Numerama

از طرف باتری ، یک باتری سامسونگ 504 WH وجود دارد که نوید خود را تا 120 کیلومتر حداکثر استقلال (در حالت اکو که ما زیاد استفاده نمی کنیم). سیستم دلبستگی آن بسیار بصری است و باتری در متن در یک جیب قرار دارد. با 3 کیلوگرم آن ، شما نمی خواهید آن را در همه جا با خود ببرید ، اما هنوز هم برای باتری با این ظرفیت قابل مانور است.

از طرف مکانیکی ، در محدوده الکتریکی سطح ورودی بسیار استاندارد وجود دارد: ترمزهای دیسک هیدرولیک Tektro (160 میلی متر) ، انتقال 9 سرعته S-Ride (کمی برای این نوع دوچرخه پویا) ، چنگال معلق ، 28 چرخ 28 اینچ از ساخت ایتالیایی که روی آن لاستیک های معمولی نصب شده اند همه مسیرها. به طور کلی ، مؤلفه ها یکدست هستند: هیچ چیز ما را به این محدوده دوچرخه نمی رساند که به هر قیمتی به دنبال سبکی نیستند. فقط ما کنترل کننده سرعت را برای استفاده بسیار رضایت بخش نمی دانیم ، با کلاه های بزرگ و لمس پلاستیکی آن که به سختی باعث اعتماد به نفس می شود.

Armony Trekking ViaReggio // منبع: Louise Audry for Numerama

در جاده با Armony پیاده روی viareggio

اما این با سوار شدن است که viarggio موفق به متقاعد کردن بهترین ها می شود. موتور OLI به عنوان مثال یک تعجب عالی است. زوج آن سخاوتمندانه است و به شما امکان می دهد بدون کوچکترین تلاش در جاده های مسطح یا ظروف ایستاده جعلی ، تا 25 کیلومتر در ساعت بروید. در یک صعود ناگهانی تر ، او همچنین دارای Dragee High است ، با سرعت تا 20 کیلومتر در ساعت در آهنگ های معیار ما – این شبیه به عملکرد Bosch است. این دوچرخه به طور کلی بسیار پویا است و ما قدردانی می کنیم که موتور خطی عالی دارد: ما از اولین کیلومتر در ساعت و تا آخرین نظارتی احساس می کنیم.

برای … بیشتر

سنسور در میل لنگ تأثیر خود را دارد: ما احساس موتور بوش را می یابیم ، همیشه آماده است تا شتاب خوبی را در این نوع تجهیزات سنگین بکشیم. ممکن است پشیمان شویم که سنسور فشار بیش از حد … فشار می آورد. پدال توقف را کمی بیش از حد فشار دهید و موتور چرخش خود را شروع می کند. ما به سرعت رفلکس را می گیریم تا در هنگام توقف ترمز همیشه محکم شود.

رانندگی بسیار هیجان انگیز است و موقعیت ، بین راحتی و ورزشکار ، امکان متناوب لحظه های آرام و SWERM ها را فراهم می آورد. چنگال معلق نقش خود را تا آنجا که می تواند بازی کند ، حتی اگر باید تشخیص داد ، دوچرخه ارتعاشات را به خوبی در دسته های سمت راست خود منتقل می کند. عدم وجود دستگیره های راحت شاید برای چیزی باشد: Armony viarggio خود را با دستگیره های بسیار سفت و سخت ارائه می دهد که خیلی سریع توسط دستکش تغییر می یابد یا از بین می رود.

Armony Trekking ViaReggio // منبع: Louise Audry for Numerama

استقلال دومین سورپرایز خوب از این viareggio است. معیارهای ما به ما نشان داده اند که 10 ٪ باتری را برای 7 کیلومتر مصرف کرده است ، که به آن یک استقلال نظری 70 کیلومتر می دهد – با عمدتا حالت 5 استفاده شده ، به عبارت دیگر قدرتمندترین. نظری ، زیرا بسته به وزن شما و شرایط استفاده ، آرمونی تخمین می زند که این مقدار می تواند تا 40 کیلومتر دورتر کاهش یابد. این بسیار نادر است که ما از آنچه که یک تولید کننده اعلام می کند ، ارقام بالاتری داریم.

بقیه دوچرخه نمی درخشند ، اما به مشخصات آن پاسخ می دهد: احساساتی را که اغلب در دوچرخه ها یافت می شود ، گاهی اوقات 3000 یورو فروخته می شود. توهم عالی است ، حتی اگر همیشه بتوانیم درک کنیم که چرا آرمونی قادر به ارائه این دوچرخه با این قیمت است: قفسه چمدان ، چراغهای جلو و جوی استیک های سرعت مدل های میان رده مانند سایر دوچرخه های این نوع نیست. این امتیازات مربوط به لوازم جانبی به شرکت اجازه می دهد تا روی ملزومات متمرکز شود: موتور ، باتری ، قاب ، لاستیک ، ترمزها.

Armony Trekking ViaReggio // منبع: Louise Audry for Numerama

ما از این ده ها کیلومتر در ViAggio بیرون می آییم و متقاعد می شویم که این مدل دوچرخه سواری را با کمک موتور الکتریکی تعریف نمی کند ، بلکه گزینه ای منسجم و بسیار جدی را ارائه می دهد که بودجه لازم برای تجهیزات بوش را بر روی دوچرخه سوار نمی کند همان دامنه. به طور خلاصه ، امتیازات به شما امکان می دهد احساس یک دامنه عملکرد ، زیر قیمت و با یک دوچرخه کاملاً دسترسی داشته باشید.