Blog Shell -telephone – Samsung Galaxy S22 FE: Outing., Samsung Galaxy S22 Fe هنوز هم با تعجب در لوله ها قرار می گیرد

Samsung Galaxy S22 Fe هنوز هم با تعجب در لوله ها قرار می گیرد

با وجود Exynos Dating Soc در سالهای اخیر ، سامسونگ با تولید پردازنده ها به پایان نرسیده است. چندین شایعه حاکی از آن است که سامسونگ توسعه SOC را برای تلفن های هوشمند خود ادامه می دهد که جزئی از سطح بالا نیستند. چه چیزی نشانگر ورود یک پتانسیل FE Galaxy S22 سامسونگ ، مقرون به صرفه تر از سایر S22 فعلی است.

سامسونگ گلکسی S22 FE: خروجی

سامسونگ شروع به راه اندازی نسخه های Fe یا Fan Edition از تلفن های High -end خود از سری S در سال 2020 کرد. ما تاکنون 2 مدل Samsung FE را دیده ایم و در حال حاضر شایعاتی وجود دارد که نشان می دهد S22 FE در حال آمدن است.

خروجی سامسونگ گلکسی S22 FE

سری Galaxy S22 در حال حاضر دارای سه تلفن هوشمند مختلف است. اگر ما به سنت و گزارش های سامسونگ اعتقاد داشته باشیم ، این بدان معنی است که می توانیم انتظار ساعت هوشمند چهارم را داشته باشیم. این Samsung S22 Fe یا Samsung S22 Fan Edition است. مدل های Samsung FE بهترین سریال را که در آن با قیمت مناسب قرار دارند ترکیب می کنند.

برای به دست آوردن ایده ای از انتظارات مربوط به S22 FE ، S20 FE حدود 8 ماه پس از سری Galaxy 20 وارد شد. S21 FE حدود 11 ماه پس از تاریخ انتشار S21 منتشر شد. S22 FE احتمالاً بیش از یک سال پس از انتشار دستگاه S22 راه اندازی می شود.

آیا یک گلکسی سامسونگ وجود خواهد داشت ?

گزارشی که در ژوئن سال 2022 منتشر شد ، ادعا کرد که سامسونگ سریال Fan Edition را پایان می دهد. همین گزارش بعداً توسط یک رسانه کره ای سامسونگ منتشر شد. ظاهراً سامسونگ می خواست S22 FE را به تأخیر بیندازد تا بر افزایش تولید گلکسی S22 Ultra تمرکز کند.

پس از این گزارش ها هیچ اشاره ای به گلکسی S22 FE نشده است. تا زمانی که اطلاعات در دسامبر 2022 فاش نشود ، نشان می دهد که سامسونگ هنوز هم می تواند S22 FE را راه اندازی کند.

اخبار و شایعات

ژوئیه 2022

ما هنوز درباره سامسونگ Galaxy S22 Fe نشنیده ایم ، اما نشت می گوید S22 FE مجهز به یک چیپست MediaTek Dimchens 9000 خواهد بود. این چیپست باید S22 Fe و Galaxy A53 Pro را تجهیز کند. Dimchens 9000 در حال حاضر یکی از سریعترین کک های موجود در بازار است. به طور معمول ، ما این چیپست را در یک آهن نمی بینیم. معمولاً این دستگاه ها مجهز به چیپست Exynos مانند S21 و S22 هستند.

نوامبر 2022

Samsung Galaxy S22 FE در رویداد بدون بسته کهکشان اعلام نمی شود. این رویداد برای اول فوریه برنامه ریزی شده است که در طی آن سری Galaxy S23 ارائه می شود. S22 FE به احتمال زیاد ساکت است یا در طی یک رویداد دیگر کهکشان بسته نشده اعلام می شود.

25 دسامبر 2022

به جای سامسونگ A74 ، یک گلکسی S22 FE وجود خواهد داشت. این همان چیزی است که یک خبرچین ناشناس ادعا می کند. سامسونگ در حال حاضر روی مدل های سری A کار می کند: A14 ، A24 ، A34 ، A54 و A74. در حال حاضر ، هیچ به روزرسانی در مورد توسعه سامسونگ A74 وجود ندارد ، که نشان می دهد این مدل ممکن است لغو شده باشد.

در همین زمان ، یک نشت گفت که سامسونگ به زودی S22 FE و Galaxy Buds 2 را به صورت زنده راه اندازی می کند. احتمال اینکه S22 FE در سه ماهه اول به بازار عرضه شود بسیار کم است. این بدان معنی است که یک سفر دیر قریب الوقوع است یا خروج بسیار غیرممکن است.

آنچه ما از Samsung Galaxy S22 FE انتظار داریم

یک باتری بهتر

Samsung S21 FE استقلال بسیار ناامید کننده ای داشت. این دستگاه یک روز با استفاده متوسط ​​دوام نیاورد ، که در مقایسه با رقبای خود عمدتاً پایین تر است. برای S22 FE ، بنابراین ما به استقلال بهتر ، بیشتر از حد متوسط ​​امیدواریم.

با این حال ، این بعید است زیرا خود S22 استقلال خوبی ندارد. ضعف باتری یک مشکل مکرر در سری S سامسونگ برای مدتی است. دستگاه های S21 نیز باتری عالی دارند.

موقعیت شفاف S22 FE

گلکسی S21 سامسونگ تا حد زیادی ویژگی های مشابه S21 FE را ارائه می دهد. از آنجا که S21 FE به عنوان یک تلفن کمتر کارآمد قرار دارد ، مشکلی پیش آمده است. علاوه بر این ، خصوصیات خاصی از S21 Fe حتی بهتر از ویژگی های Galaxy S21 است.

به عنوان مثال ، تفاوت در دوربین ها. Galaxy S21 FE از پیشرفت زیادی در دوربین جلو بهره مند شد. S21 FE یک دوربین جلوی 32 مگاپیکسلی دارد در حالی که گلکسی S21 فقط 10 مگاپیکسل داشت.

استقلال S21 Fe نیز بهتر از S21 است. در واقع ، S21 FE ظرفیت 4500 میلی آمپر ساعت داشت در حالی که S21 ظرفیت 4000 میلی آمپر ساعت داشت.

قیمت پایین تر

ما انتظار داریم که Samsung Galaxy S22 Fe ارزان تر از S22 باشد ، زیرا نسخه FE به عنوان یک تلفن ارزان تر قرار دارد. هنگامی که S21 FE راه اندازی شد ، S21 از قبل ارزان تر بود ، که باعث می شد خرید S21 FE کمتر جالب شود. از دیدگاه استراتژیک ، قیمت S21 Fe بسیار جالب تر است.

یک طرح جدید

اگرچه Samsung Galaxy S22 Fe یک گوشی هوشمند پرچمدار نیست ، اما به اندازه کافی گران است که ظاهری زیاد داشته باشد. به جای پشتی پلاستیکی ، یک لیوان پشت طراحی را بهبود می بخشد.

البته با پشتی شیشه ای ، دستگاه شما به احتمال زیاد در اثر سقوط و شوک آسیب دیده است. شما قصد دارید سامسونگ S22 FE جدید را هنگام انتشار خریداری کنید ? در این حالت ، پیش از این با موارد سامسونگ ما مشورت کنید.

هزینه سامسونگ S22 FE چقدر خواهد بود ?

ما هنوز نمی دانیم که S22 FE به بازار عرضه خواهد شد ، اما می توانیم خودمان را بر اساس مدل های قبلی برای تعیین قیمت آن پایه گذاری کنیم. تا کنون ، قیمت هایی که برای مدل های نسخه فن دیده ایم وجود دارد:

سامسونگ S20 FE سامسونگ S21 FE (5G)
4 گرم 649 یورو 6 گیگابایت / 128 گیگابایت 749 €
5 گرم 749 € 8 گیگابایت / 256 گیگابایت 819 €

S20 FE به عنوان تلفن هوشمند 4G یا 5G ارائه شد که سپس با یک مدل واحد جایگزین شد. در حقیقت ، S21 فقط به عنوان یک دستگاه 5G با 6 گیگابایت رم و 128 گیگابایت حافظه یا 8 گیگابایت و 256 گیگابایت ارائه شد. Galaxy S22 FE همچنین باید 749 یورو هزینه داشته باشد ، دو مدل FE قبلی که با همان قیمت فروخته شده اند.

نتیجه

اگر ما به شایعات دسامبر گذشته اعتقاد داشته باشیم ، S22 FE در آنجاست. از آنجا که S23 نیز در حال ورود است ، به نظر می رسد که هیچ لحظه ای سامسونگ Galaxy S22 Fe وجود نخواهد داشت. S23 در آینده نزدیک اعلام و راه اندازی می شود. پیش از این هرگز اتفاق نیفتاده است که یک مدل FE پس از دستگاه پرچمدار جدید در سری S به بازار عرضه شود. بنابراین یک سوال انتظار است. بنابراین در مورد انتظار و دیدن است.

بیشتر س questions الات پرسیده شده

آیا یک Samsung Galaxy S22 Fe وجود خواهد داشت ?

ما انتظار داشتیم S22 FE در حدود اکتبر 2022 ، اندکی پس از راه اندازی گلکسی Z Fold 4 و Galaxy Z Flip 4 راه اندازی شود. متأسفانه ، این اتفاق نیفتاد و این امکان وجود دارد که S22 FE به هیچ وجه راه اندازی نشود. اگر S22 FE به دنیا بیاید ، برای مدت کوتاهی برای بیرون آمدن آن باقی می ماند زیرا S23 نیز وارد می شود.

چه می کند ?

نسخه هواداری. مدل های Fan Edition Samsung Galaxy Edition دستگاه هایی با بهترین مشخصات دستگاه های سری S هستند. مدل های FE نیز بسیار ارزان تر از مدل های سری S هستند.

Samsung Galaxy S22 Fe هنوز هم با تعجب در لوله ها قرار می گیرد

با وجود Exynos Dating Soc در سالهای اخیر ، سامسونگ با تولید پردازنده ها به پایان نرسیده است. چندین شایعه حاکی از آن است که سامسونگ توسعه SOC را برای تلفن های هوشمند خود ادامه می دهد که جزئی از سطح بالا نیستند. چه چیزی نشانگر ورود یک پتانسیل FE Galaxy S22 سامسونگ ، مقرون به صرفه تر از سایر S22 فعلی است.

Samsung Galaxy S21 Fe

مطابق با دیجیتالی (از طریق رسانه های آلمانی جبهه) ، سامسونگ به توسعه SOC های خود ادامه می دهد. تراشه های کمتری نسبت به بهترین MediaTek یا Qualcomm ، به عنوان مثال با Snapdragon 8 Gen 2 که اخیراً ارائه شده است. اگر ممکن است فکر کنید که سامسونگ Galaxy S23 از این SOC بهره مند می شود ، یک Galaxy S22 Fe بالقوه می تواند ظاهر خود را ، مجهز به یک پردازنده Exynos 2300 ایجاد کند.

سامسونگ استراتژی خود را برای Galaxy S22 Fe خود تغییر می داد

در حالی که ما فکر می کردیم که سامسونگ پروژه Galaxy S22 Fe را رها کرده است ، به نظر می رسد که تولید کننده به این امر بازگشت. شایعات چند ماه پیش نشان می دهد که توسعه Exynos برای مدلهای بالا دستگیر شده است. دو هفته پیش ، با این حال ، ما آموختیم که تیمی در سامسونگ برای کار در کک های تلفن های هوشمند جدید آموزش دیده است. خود این برند اعلام کرده بود که به کار با AMD در کک های بازو ادامه می دهد. یکی از آنها ، Exynos 2300 ، ممکن است خیلی سریعتر از آنچه انتظار می رفت با Galaxy S22 FE که به زودی بیرون می آید اتفاق بیفتد.

Samsung Galaxy S21 Fe

با توجه به اطلاعات از ویفوتوراشمیه : ” اکنون می شنویم که سامسونگ می خواهد از تراشه Octacore جدید استفاده کند ، که باید در یک کارخانه گروهی با عرض ساختار تنها چهار نانومتر ساخته شود. “رسانه ها اضافه می کنند:” سامسونگ همچنین می تواند به تولید 5 نانومتر منتقل شود ، که باعث می شود تراشه در سطح انرژی کمی کارآمد باشد ، اما باعث کاهش هزینه های تولید و افزایش عملکرد تولید می شود. »»

موقعیت یابی متفاوت برای مدل بعدی ” نسخه هواداری »»

تلفن های هوشمند ” نسخه هواداری از سامسونگ همیشه کمی زیر نسخه اصلی کهکشان ها قرار گرفته است ، با قیمت اغلب جذاب تر. اما سال گذشته ، ما قیمت آن Galaxy S21 Fe را مورد توبیخ قرار دادیم ، به خصوص با توجه به کلاسیک Galaxy S21. خطایی که سامسونگ می فهمید ، از آنجا که Galaxy S22 Fe در اواسط رده قرار می گیرد. “” مدل جدید باید نوعی جایگزینی باشد […] از سری کهکشان A »». به خصوص از آنجا که اخیراً فهمیدیم که Galaxy A73 جانشین نخواهد داشت. این امر باعث می شود ورود یک گلکسی S23 FE که از او از یک تراشه اسنپدراگون که در وسط محدوده رزرو شده است بهره مند شود.

Samsung Galaxy S21 Fe

با این حال ، جدا از این شایعات جدید ، هیچ چیز نشان نمی دهد که Galaxy S22 FE راه اندازی می شود و Exynos 2300 چند ماه در پایگاه داده های عمومی دیده نمی شود. از این رو خروجی بالقوه این تلفن هوشمند با موچین گرفته می شود. با این حال می توان تصور کرد که طی چند سال ، تلفن های هوشمند برتر سامسونگ می توانند مجهز به تراشه های خاص خود باشند.

برای دنبال کردن ما ، ما از شما دعوت می کنیم تا برنامه Android و iOS خود را بارگیری کنید. می توانید مقالات ، پرونده های ما را بخوانید و آخرین فیلم های YouTube ما را تماشا کنید.

سامسونگ می توانست Galaxy S22 FE را لغو کند و ما اکنون می دانیم که چرا

Samsung Galaxy S21 Fe

OnePlus 10T در مقابل OnePlus 10 Pro

سامسونگ امسال نباید Galaxy S22 Fe را به بازار عرضه کند. در یک زمینه کمبود ، این شرکت تصمیم می گرفت کک های در نظر گرفته شده برای تلفن های هوشمند را به تولید گلکسی S22 Ultra اختصاص دهد. با وجود این بازپرداخت ، این محدوده سال آینده بازگشت خود را خواهد کرد.

سامسونگ تصمیم می گرفت یک صلیب در Galaxy S22 FE درست کنید (نسخه فن). با توجه به اطلاعات مربوط به ELEC ، یک رسانه کره جنوبی که متخصص در صنعت است ، این تولید کننده رسماً این پروژه را رها کرده است.

این گزارش اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط Sammobile ، سایتی که در ماه ژوئن در ماه ژوئن به محصولات سامسونگ اختصاص داده شده است ، تأیید می کند. رسانه ها با استناد به چندین منبع نزدیک به این موضوع ، تأیید كردند كه سازنده با توجه به ارقام فروش ناامید كننده مدل قبلی ، S21 FE ، S22 FE را رها كرده است. در اوایل سال 2022 راه اندازی شد ، این تلفن هوشمند با اواخر سفر خود مجازات شد.

سامسونگ Ultra Galaxy S22 را ترجیح می داد

به گفته ELEC ، سامسونگ به دلیل مجبور به دفن S22 FE به دلیل کمبود کک رایانه. در زمانی که نیمه هادی ها یک کالای نادر هستند ، غول سئول مجبور شده است بین S22 FE و Galaxy S22 Ultra انتخاب کند ، که فروش آن بسیار عالی خواهد بود. این برند در نیمه اول تا 10 میلیون واحد فروخته می شد.

تراشه ها در ابتدا برای S22 Fe رزرو شده به تولید تلفن هوشمند بالا و بالا اختصاص می یابد. این تلفن از همان SOC به عنوان Ultra S22 ، یعنی Exynos 2200 ، نیرو می گرفت. برای غلبه بر کمبود ، این برند برنامه ریزی شده بود که مدتی به یک تراشه MediaTek تبدیل شود.

سامسونگ به جای راه اندازی یک تلفن هوشمند جدید مقرون به صرفه در بازار ، انتخاب می کرد S22 Ultra Stock را تحمیل کنید در دسترس. سامسونگ با بازیابی تراشه های در نظر گرفته شده برای S22 FE ، امیدوار است S22 Ultra را بفروشد و مزایای بیشتری را بدست آورد.

این غیر معمول نیست که تولید کنندگان تصمیمات مشابهی بگیرند زیرا صنعت نیمه هادی کمبودهای شدیدی را ایجاد کرده است. این به دلیل کمبود کک است. در ابتدا ، سامسونگ برنامه ریزی کرده بود 3 میلیون Galaxy S22 Fe را تهیه کنید تا پایان سال ، ELEC فاش می کند.

Galaxy S23 FE در سال 2023 ارائه شده است

با این وجود ، سامسونگ دامنه را به طور کامل نمی شنود. آگاه از علاقه خریداران برای مدل های مقرون به صرفه ، شماره 1 جهان برنامه ریزی کرده بود Galaxy S23 FE را راه اندازی کنید در طول سال آینده. بدیهی است ، سامسونگ همیشه در آن زمان آزاد است تا برنامه های خود را بررسی کند. همانطور که از نام آن پیداست ، این دستگاه قول می دهد نزدیک به Galaxy S23 آینده باشد ، که خروج آنها قبل از فوریه 2023 انتظار نمی رود.