BMW Active Hybrid e -bike: یک دوچرخه برقی با احتیاط و کارآمد – CleanRider ، و اگر شما یک دوچرخه برقی BMW ارائه می دادید! ابو

Velo BMW Electric

Contents

با تشکر از قاب آلومینیومی ، که در جلو یک چنگال هیدرولیک NCX Suntour NCX دریافت می کند ، این دوچرخه برقی 23.5 کیلوگرم وزن دارد.

BMW Active Hybrid Bike: یک دوچرخه برقی با احتیاط و کارآمد

BMW Active Hybrid Bike: یک دوچرخه برقی با احتیاط و کارآمد

بیشتر و بیشتر تولید کنندگان اتومبیل دوچرخه و اسکوتر برقی ارائه می دهند. این مورد BMW است که سفر دریایی الکترونیکی خود را که در سال 2013 در سال 2013 در سال 2013 تولید شده بود تنها در 1000 نسخه ارائه داد.

در تابستان سال 2021 ، کاتالوگ آن دارای 2 مدل مختلف است ، دقیقاً به همان اندازه با احتیاط ، مؤثر و نسبتاً متنوع. اینها دوچرخه های الکترونیکی ترکیبی شهری و دوچرخه های الکترونیکی فعال هستند. این دومی است که ما با رفتن به نمایشگاه Bordeaux از Edenauto ، نصب شده در آشیانه شماره 17 Quai de Bacalan ، که رو به یک مسیر چرخه و Garonne است ، سعی کردیم. بنیامین سروان ، مسئول پویا برای این نقطه نمایشگاه ، نسبت به این مدل بسیار مشتاق بود که ما را از اولین دور نیز به دست آورد.

از ماشین برقی گرفته تا دوچرخه برقی

“” وقتی نمایشگاه نمایشگاه را در سپتامبر 2019 افتتاح کردیم ، دوچرخه های برقی BMW را در پایین فروشگاه قرار دادیم. ما آنها را به نوعی پنهان می کنیم ، زیرا در این زمینه چیزی نمی دانستیم “بنیامین سروان می گوید.

رئیس این موسسه برای تشویق خرید اتومبیل های برقی گروه آلمانی ، خط رفتاری را تعیین کرده بود. “” وقتی از ما خواسته شد تا ارقام بسازیم به این VAE ها علاقه مند بودیم. سپس آنها را در پنجره به نمایش گذاشتیم. من قبلاً هرگز دوچرخه برقی را امتحان نکرده بودم. با دیدن هر روز آنها را دیدم ، تصمیم گرفتم “او گزارش می دهد. “” من به سرعت دوچرخه های الکترونیکی فعال ترکیبی را فوق العاده پیدا کردم. کشف او برای من شبیه به اولین تجربه من در یک ماشین برقی بود “، او به یاد می آورد.

بیش از 120 کیلومتر استقلال

معمولاً با 3529 یورو از جمله مالیات ارائه می شود ، BMW Active Hybrid Bikes در همان حیاط بازی می کند که Axis Scott Eride 20 ، Trek Going+ 7 ، Mustache 28.7 و Cube Cross Hybrid SL 625 Allroad.

این خود را در 2 سطح مثبت متمایز می کند. اول از همه ، یک استقلال بالاتر از 120 کیلومتر (بسته به سکته مغزی پدال دوچرخه سوار) ، با پرتوهای عمل که 65 کیلومتر (پیاده روی+ 7) تا 95 کیلومتر (سبیل 28) گسترش یافته است.7).

“” برخی از مشتری های من حتی در حالت تقویت ، دامنه فراتر از 120 کیلومتر را تأیید کرده اند. یکی از آنها روزانه از آن استفاده می کند تا سفرهای Cestas-Bordeaux را انجام دهد [یادداشت ویرایشگر: 17 کیلومتر] و بازگشت “، تأکید می کند که بنیامین سروان.

BMW Bikes همچنین تخمین می زند که موتور درایو برنج برقی در پدال های دوچرخه های الکترونیکی فعال آن یکپارچه شده است. این زن و شوهر 90 نانومتر ، بیشتر از برش 65-85 نانومتر که در آن رقبای خود قرار دارند ، ارائه می دهد. حداکثر کمک 380 ٪ را صادر می کند.
Interocutor ما اظهار داشت: “Brose یک تولید کننده موتور الکتریکی BMW کاملاً شناخته شده است ، زیرا مدل هایی را برای ویندوزهای برقی در اتومبیل های ما فراهم می کند.”.

قیمتی که به 2،823 یورو داده می شود

“” از زمان افتتاح نمایشگاه ، ما حدود بیست نسخه از VAE فعال هیبریدی را به فروش رسانده ایم. یکی از مشتری های من سفیر واقعی این مدل است. او ویدئویی از استفاده خود را که در YouTube ارسال کرده بود تهیه کرد. من از آن چند تشکر کردم “Benjamin Servan.

“به طور کلی ، زمانی است که مدل 20 ٪ ذخیره شده است ، همانطور که در حال حاضر ، این دوچرخه فروخته می شود. قیمت آن از 3529 به 2،823 یورو کاهش می یابد. “. “تعداد کمی از مردم می دانند که BMW دوچرخه برقی تولید می کند. خریداران لزوماً مشتریان گروهی نیستند. از طرف دیگر ، حداقل 2 یا 3 سپس یک اتومبیل از BMW یا Mini Brands به دست آورد. “.

باتری لیتیوم یون 600 WH

موجود در 3 اندازه فریم (S برای دوچرخه سواران از 160 تا 175 سانتی متر ؛ M: 175-185 سانتی متر ؛ L: از 185 سانتی متر) ، دوچرخه الکترونیکی هیبریدی فعال BMW دارای یک باتری لیتیوم یون قابل جابجایی با ظرفیت انرژی 600 WH است.

این بسته دارای طول 700 چرخه شارژ/تخلیه کامل است. یکی از اصالت های آن تنها در رنگ آب آبی کاملاً باهوش است ، که قبلاً برای اتومبیل های سری BMW 1 رزرو شده بود. این دوچرخه برقی دارای ترمزهای دیسک هیدرولیک در جلو (180 میلی متر) و عقب (160 میلی متر) Shimano MT200 است. تأمین کننده تجهیزات ژاپنی همچنین سیستم انتقال قوی XT 10S را برای دوچرخه سواری در کوهستان فراهم می کند. برای راحتی دوچرخه سوار ، BMW Bikes یک Ezone Bike Royal Royal Ezone را انتخاب کرده است. لاستیک های قاره قاره 28 اینچ بر روی رینگ های Rody Black Rody سوار شده اند.

4 سطح کمک

با تشکر از قاب آلومینیومی ، که در جلو یک چنگال هیدرولیک NCX Suntour NCX دریافت می کند ، این دوچرخه برقی 23.5 کیلوگرم وزن دارد.

علامت متمایز: دوچرخه های الکترونیکی فعال ترکیبی روشنایی را که کاملاً در پشت در پشت در عقب یکپارچه شده است ، تصویب می کند. صفحه نمایش دوچرخه های Bik Bik Bik Bik قابل خواندن به شما امکان می دهد تا بلافاصله با یک کد رنگ سطح کمک ، از کل مهار آن (خاکستری) تا حداکثر نقطه تقویت آن (قرمز) ، عبور از Eco (سبز) ، Eco+ (آبی) را شناسایی کنید. ) و ورزش (نارنجی). سرعت فوری ، سطح انرژی باقی مانده در باتری و استقلال تخمین زده شده نیز به خوبی قابل شناسایی است. این دوچرخه با برنامه Ebikemotion سازگار است که به شما امکان می دهد اطلاعات بیشتری را نمایش دهید ، داده ها را به پروفایل Strava منتقل کنید و GPS داشته باشید.

دسته اول

ما 3 ساله بودیم ، بین 20 تا 55 سال ، برای کمک به الکتریکی زیاد کمک برقی BMW برای چند کیلومتر تلاش کردیم. جوانترین ما هرگز vae را امتحان نکرده بودیم و به زودی قصد انجام این کار را ندادیم. و با این حال ، همه 3 ، ما همان تماس را احساس کردیم که به محض اینکه دست خود را روی دسته های ارگونومیک قرار دادیم ، در مسیر چرخه ترسیم کردیم.

موتور در میل لنگ از دور چرخ اول به روشی انعطاف پذیر و مترقی خاموش می شود. تعادل در دستگاه فوری است. کمک قدرتمند یک تماس جدید برای چرخش روی آسفالت است. او تا 27 کیلومتر در ساعت بسیار حضور دارد و در آنجا کاملاً ناگهان قطع می شود. با این حال ، موتور هر از گاهی به این نگاه از فشار کوچک به طور مرتب برای پشتیبانی از ریتم می فرستد.

یک Vae بسیار باهوش

رنگ فلزی ، موتور بسیار ساکت که به خوبی در پدال ها ادغام شده است ، باتری مرتبط با قاب به روش نامرئی: فقط سهولت تکامل در دسته های دوچرخه الکترونیکی فعال ترکیبی فعال به پیشرانه هیبریدی هیبریدی برقی آن خیانت می کند.

همه ما از فاصله بیشتر از آنکه زمان خود را به ما اجازه دادیم از فاصله دور رفتیم. یک بار روی زین ، این دوچرخه BMW بالا دیگر به شما اجازه نمی دهد. او واقعاً شما را دعوت می کند تا ماشین را به گاراژ واگذار کنید تا از آن در مسیری در درد طبیعی استفاده کند و هم به مطب برسد یا به کار خود برسد. در بازگشت آزمون ، همه ما موز را به نمایش گذاشتیم. تا جایی که واقعاً وسوسه شده است که یک چک را امضا کنید. خیلی بد است که BMW راه حل های تأمین مالی خود را برای دستیابی به آن به روشی انعطاف پذیر ارائه نمی دهد.

مشارکت با Bikes Bikes Pros

“” دوچرخه های برقی BMW توسط بخش DesignWorks آن طراحی شده اند. آنها در مونیخ ذخیره می شوند که در آن همه سفارشات موفق می شوند. من نسخه های خود را به چرخه اکسل تحویل داده ام ، چند صد متر از نمایشگاه ما ، 88 دوره Saint-Louis ، “. وی گفت: “این متخصص در دوچرخه های خارق العاده و بسیار بالا برای این رقابت توسط 2 سه گانه نشان داده شده است. من ترجیح می دهم که این متخصصانی مانند آنها باشند که بالا می روند ، مستقر می شوند و دوچرخه های برقی ما را امتحان می کنند “او توضیح می دهد.

“” انگار که آنها ماشین بودند ، من تا آخر مشتری هایم را همراهی می کنم. از جمله با رفتن با آنها برای دستیابی به چرخه برای تحویل دوچرخه های الکترونیکی فعال ترکیبی. مشتریان من با نکات بسیار زیادی از یک جلسه بسیار کامل استفاده می کنند. بنابراین برای پیدا کردن بهترین موقعیت در دوچرخه و استفاده از لنت های ترمز تا حد ممکن »، از همکار ما قدردانی کنید. “” آنها از یک مهربانی واقعی هستند. ما خود را در رقبا قرار نمی دهیم. در مقابل ، از آنجا که دوچرخه های ما اغلب در چرخه اکسل نگهداری می شوند که در آن لوازم جانبی توسط مشتریان خریداری می شود »، Benjamin Servan را توجیه می کند.

نسل Ebike و من از بنیامین سروان بخاطر استقبال و در دسترس بودن وی تشکر می کنم.

دوچرخه های برقی خوب

Velo BMW Electric

در اولین اتاق نشیمن وسیله نقلیه الکتریکی Côtes-D’Armor که در زمین گلف Bluegreen در Pléneuf-Val-André برگزار شد ، BMW نه تنها مدل های جدید IX3 و IX خود را به نمایش گذاشت.

در مقابل آنها ، دوچرخه های الکترونیکی هیبریدی شهری و دوچرخه های برقی دوچرخه الکترونیکی فعال نیز موفقیت آمیز را تجربه کرده اند. و نه لزوماً از طرف مشتریانی که به برند عادت کرده اند.

قیمت این VAE ها به طور مرتب ارسال می شود ، تا جایی که قادر به صرفه جویی در بیش از 700 یورو در دوره های خاص است.

دوچرخه های الکترونیکی ترکیبی شهری

معمولاً با قیمت 2،521 یورو ، مدل دوچرخه های الکترونیکی ترکیبی شهری ، همانطور که از نام آن پیداست ، مدلی است که برای استفاده در شهر طراحی شده است. از آنجا که مانند VAE تأیید شده است ، قدرت آن به 250 W محدود می شود. اما گشتاور موتور آن نصب شده در چرخ عقب 75 نانومتر است.

که بسیار بهتر از مدل های Roadlite Canyon است: ما AL7.0 از (60 نانومتر) ، orbea keram asphalt 30 (40 نانومتر) و سبیل جمعه 28.1 (50 نانومتر) در منظره یاب سازنده آلمانی در خروج هیبرید شهری خود.

باتری لیتیوم یون با ظرفیت انرژی 300 WH ، که به روش به سختی قابل مشاهده است ، وقف شده با دامنه تا 70 کیلومتر. دوچرخه های الکترونیکی ترکیبی شهری با قاب آلومینیومی خود ، وزن 18.5 کیلوگرم را متهم می کنند که در رده آن بهترین نیست. به رنگ سیاه ، 3 اندازه وجود دارد: S برای دوچرخه سواران از 160 تا 175 سانتی متر ، متر (175 – 185 سانتی متر) و L (از 185 سانتی متر).

تا زمانی که سیاه باشد

این وظیفه همه است که بسته به استفاده و ظرفیت های آنها ، یکی از 5 سطح کمکی که 0 ، 100 ٪ برای حالت Boost گسترش می یابد ، انتخاب کنند. این دومی است که عملکرد بهینه موتور را ارائه می دهد. اما در این مورد از استقلال مراقب باشید. بین 2 ، حالت های اکو (30 ٪) ، راحتی (50 ٪) که بهترین سازش بین دامنه عمل و کمک را فراهم می کند ، و ورزش (70 ٪) توصیه شده برای افزایش.

هیبرید شهری کاملاً سیاه است ، یا تقریباً تا حداکثر 28 اینچ Rody Rims Rims مجهز به لاستیک های ورزشی اضافی اضافی ورزشی. برای راحتی ، VAE یک زین Royal Mach 2 دارد. و برای ترمز کوتاه ، تأمین کننده تجهیزات ژاپنی Shimano سیستم ترمز هیدرولیک تخلیه 180 میلی متر را در جلو و 160 میلی متر در عقب فراهم می کند. همچنین در کاتالوگ خود است که سیستم انتقال XT 10V انتخاب شده است.

چنگال سفت و سخت بیش از حد تشویق نمی کند تا از مسیرهای چرخه خارج شود و در شرایط خوبی بپوشد.

دوچرخه های الکترونیکی فعال

با ترک هیبرید شهری ، مدل دوچرخه الکترونیکی فعال ترکیبی بسیار متنوع تر و قانع کننده به نظر می رسد. در حال حاضر با سهولت گرفتن یک دوچرخه سوار بیش از 100 کیلوگرم. درست است که موتور درایو درایو درایو درایو ALU آن دارای گشتاور 90 نانومتر است. مقداری بیشتر از برش 65-85 نانومتر که در آن رقبای خود اسکات محور 20 را انجام می دهند ، Trek Going+ 7 ، سبیل 28 قرار می گیرند.7 و Cube Cross Hybrid SL 625 Allroad.

دستگاه ساکت تر از ساکنان شهر است. از دور چرخ اول به روشی انعطاف پذیر و تدریجی شروع می شود. پس از رسیدن نظری 25 کیلومتر در ساعت ، به طور مرتب پالس های کوچکی را برای پشتیبانی از سرعت می فرستد.

با استفاده از این دستگاه ، تعادل فوری است و تمایل به فرود در اعماق آن برای برنده شدن. این قیمت لزوماً مرتبط است: 3529 یورو ، که قبلاً به 2،823 یورو کاهش یافته است.

اب ابی

همچنین در آلومینیوم ، و در همان اندازه 3 در دسترس است ، قاب آلومینیومی هیبرید فعال با سایه آب آبی نسبتاً باهوش پوشیده شده است ، که همچنین نسخه های زیادی از اتومبیل های سری BMW 1 را نیز در بر می گیرد.

باتری دارای ظرفیت انرژی دو برابر در مقایسه با مدل شهری است: 600 WH. از این رو یک استقلال فراتر از 120 کیلومتر که مطابق با خواسته های فرار است. سازنده نشان می دهد که این بسته از طول عمر حدود 700 چرخه شارژ/تخلیه کامل بهره مند می شود.

برای تجهیزات ، ما تأمین کنندگان دوچرخه های الکترونیکی ترکیبی شهری را پیدا می کنیم. بنابراین Shimano برای ترمزهای هیدرولیک با دیسک MT200 (180 میلی متر در جلو و 160 میلی متر در عقب) ، اما همچنین برای سیستم انتقال قوی XT 10S که برای دوچرخه های کوهستانی طراحی شده است. چرخ های 28 اینچی از کروزر لاستیک های قاره ای که بر روی رینگ های سیاه Rody نصب شده اند تشکیل شده است.

باسن دوچرخه سوار بر روی یک زین Ezone Royal Bike Ezone قرار خواهد گرفت. راحتی با حضور یک چنگال هیدرولیک Suntour NCX به پایان رسید.

قانع کننده ترین 2

وزن سوال ، دوچرخه های الکترونیکی فعال ترکیبی مقیاس را به 23.5 کیلوگرم افزایش می دهد. توجه داشته باشید به حضور گلدان های موجود در این مدل. یکی در پشت ، روشنایی کاملاً یکپارچه را اتخاذ می کند.

برای دوچرخه سواران معتاد به صفحه های دیجیتال ، این دوچرخه کمک برقی روی دسته های Handlebars A BH Bikes Display Device BM509 دریافت می کند. این به وضوح کاربر خود را در سطح کمک به لطف کد رنگی ، سرعت فوری ، تعادل انرژی موجود در باتری و استقلال تخمین زده شده به شما اطلاع می دهد.

علاوه بر این ، این سیستم با برنامه Ebikemotion سازگار است که به شما امکان می دهد اطلاعات بیشتری را نمایش دهید ، داده ها را به پروفایل Strava منتقل کنید و روی سیستم GPS حساب کنید.

دوچرخه های الکترونیکی هیبریدی فعال ماندگارترین دوچرخه های کمک الکتریکی است که در حال حاضر در کاتالوگ BMW قرار دارد (به بیان صورت تستر ما Pascal Houssard مراجعه کنید: سبز یک گلف زمین مورد علاقه مدل شهری نیست)). برای تطبیق پذیری طراحی شده است ، هیبرید فعال کارآمد و راحت است. لذت خالص. با پایین آمدن از زین ، بسیاری از آنها را برآورده کردن VAE دیگر دشوار خواهد کرد.

این اخبار را به اشتراک بگذارید:

موضوعاتی که ممکن است شما را مورد علاقه قرار دهند

بررسی Que Choisir: دوچرخه های بیشتر.

فرانسوی ها با محدود کردن خود به خریدهای انجام شده توسط افراد ،. بیشتر بخوانید

چاپ دهم انرژی Vendée.

این در حال حاضر دهمین نسخه از تور Vendée énergie است که در آن آغاز شده است. بیشتر بخوانید

پژو خانواده ای از دوچرخه را راه اندازی می کند.

برای متخصصان دوچرخه سواری ، نمایشگاه طرفدار روز افتتاح شده در 2 یا 4. بیشتر بخوانید

دوچرخه های برقی جدید برای.

در سپتامبر 2010 افتتاح شد ، سرویس اجاره دوچرخه برقی یا. بیشتر بخوانید

راه اندازی اولین رصدخانه از.

آزمایشگاه تحرک هوشمند و راه نظر به نیروهای خود برای راه اندازی رصدخانه بپیوندید. بیشتر بخوانید

دوچرخه: دوچرخه برقی.

دوچرخه سواری که به تازگی “ابتکار قابل توجه” متمایز شده است ، ارائه می دهد. بیشتر بخوانید

نظرات

پیام بگذارید پاسخ را لغو کنید

ثبت نام برای ما
خبرنامه

به شبکه AVEM بپیوندید

تبدیل شدن
عضو
انجمن

تولید کنندگان ، واردکنندگان ، جوامع ، شرکت ها یا افراد ، به ما بپیوندند و از مزایای بسیاری که به اعضای ما اعطا شده اند بهره مند شوند.

فیلم های

کاربران شهادت درایور تاکسی ، تاکسی در Tesla Model 3 در Cagnes-sur-mer

کاربران شهادت درایور تاکسی ، تاکسی در Tesla Model 3 در Cagnes-sur-mer

کاربران در GERS در Kia e-Soul ، فابری را شهادت می دهند

کاربران در GERS در Kia e-Soul ، فابری را شهادت می دهند

اعضای ما از ما حمایت می کنند

انجمن فرانسه برای قایق برقی LCIE BUEAU VERITAS شکل گیری Keo Systems توسط PACS ازار هم افزایی EDF - بخش تحرک برقی جامعه Agglomeration Sophia Antipolis (CASA) ایزویا ابهای فرانسه تحرک + دوچرخه سواری ادیس métropole nice cote d'Azur متقابل از دوچرخهسواران عکسبرداری مرمر شارژ 55 برقی قید دفتر توریستی وال D'Isère Blue2bgreen روح 66 keba ag BMZ فرانسه سارل کافه فرانسه برگ پرنده توزیع JPF - Delec Stemmann Technik France شارژ واگا Automobile Club du Mont Blanc فرنس اگزوز نفخ همیشه موناکو تطبیق کردن CASSIS باشگاه مهاری سر و صدا سازمان مسافرتی Atypik تسویه حساب تالار شهر پراد وابسته به سیکلیک اتاق نشیمن لیون 2 AASPP تزیین کننده Garage Mistral وارد کننده موتورهای Addax وات آسان بی نظمی 2 تن حرکت الکتریکی EVWT - تور جهانی وسیله نقلیه الکتریکی ما می توانیم دوچرخه سواری کنیم go2roues رفیق اکسلکسیکس اسکوتر یوروکا بار فناوری انرژی سیگ Cannet Electric - Editions HF مهندسی سیستم انرژی دو رول Provence Moto Casse همه فن آوری های شارژ شارژ مقدار کمی عکسبرداری ffauve در ماشین 22 رفیق Avere Occitanie سبز سازمان مسافرتی Atypik موبایل پول وابسته به ماوراء ققنوس با ساس فرانسه تماس بگیرید isiohm k- حرکات Smartgreencharge ماشین برقی رصدخانه تحرک arval

اقامت کردن
متصل

شما می خواهید از آخرین اخبار مطلع شوید ، برای خبرنامه ما ثبت نام کنید.

خبرنامه

تاج ، bât. شرح
21 خیابان سیمون حجاب
06200 خوب

وب سایت AVEM طراحی شده است
با حمایت ازقید

انجمن
  • به AVEM بپیوندید
  • انجمن آینده وسیله نقلیه الکترو موبایل
  • اقدامات ما
  • با ما تماس بگیرید
  • اطلاع قانونی