سلام بانک: افتتاح حساب ، کارت ، قیمت و خدمات آنلاین ، سلام بانک! توسط BNP Paribas – برنامه های Google Play

سلام بانک! توسط BNP Paribas

Contents

یک بانک موظف نیست دلایل امتناع از باز کردن حساب را توجیه کند. توصیه می شود بدون شفاف بودن در اهداف آن ، یک حساب کاربری باز کنید ، زیرا بانک می تواند در صورت توجه به آن ، خیلی راحت آن را ببندد.

سلام بانک! : افتتاح حساب ، کارت ، قیمت و خدمات آنلاین

ایجاد شده در سال 2013 ، سلام بانک! آیا بانک آنلاین BNP Paribas است. با وجود سن جوانی ، او به لطف تنوع و جذابیت محصولات خود خود را تحمیل کرده است. حساب های بانکی انفرادی ، حساب مشترک ، کتابچه های پس انداز ، اعتبار ، بیمه: سلام بانک! چیزی برای حسادت به رقابت ندارد. در قلب این پیشنهاد ، برنامه تلفن همراه آن به لطف ارگونومی خود موفق به تسخیر کاربران خود شده است. در فرانسه ، سلام بانک! اکنون ضروری شده است.

از 17/08 تا 09/10: حداکثر 180 € از مزایای ارائه شده در سلام One و سلام Prime + 1 €/ماه به مدت 6 ماه در Hello Prime
در اینجا جزئیات ارائه شده است:

 • یک: 80 یورو برای همه 1 باز کردن حساب + 100 یورو در کوپن (برای هر تحرک بانکی با سلام شروع +) ارائه شده است
 • حق بیمه: 80 € برای همه باز کردن حساب اول + 100 یورو در کوپن (برای هر تحرک بانکی با سلام شروع +) + 1 یورو در هر ماه به مدت 6 ماه ارائه می شود

�� حساب بانکی سلام خود را باز می کنم

 • سلام یکی و سلام نخست
 • Visa Classic و Visa Premier برای حساب های پیوست
 • اعتبار (اعتبار مصرف کننده و وام رهنی)
 • پس انداز (جزوه ها و بیمه عمر)
 • مبادله سوتک

�� یک حساب بانکی سلام باز کنید!

سلام بانک! دو پیشنهاد را به شکل ارائه می دهد بسته های بانکی, برای افتتاح یک حساب جاری فردی: سلام یکی و سلام نخست. هر حساب با کارت بانکی و خدمات مختلف همراه است. ویزا سلام یک کارت برخلاف ویزا سلام کارت کارت بدون شرایط درآمدی قابل دسترسی است.

یک حساب بانکی سلام باز کنید!

شرایط و مهلت افتتاح حساب بانکی سلام!

یک حساب بانکی را در Hello Bank باز کنید! ساده است. پیشنهادات بانکی آنلاین BNP بسیار در دسترس است, از آنجا که شرط اصلی دسترسی “است” فرد بالغ توانمند ، ساکن فرانسه ، برای اهداف غیر حرفه ای عمل می کند »». با این حال ، معیارهای خاص را می توان با توجه به پیشنهادات اضافه کرد و بدیهی است که با توجه به نیاز ، قیمت و شرایط اشتراک ، مطالعه آنها قبل از راه اندازی به خوبی مهم است.

با سلام بانک!, دو پیشنهاد برای حساب های فردی در دسترس است, ورود به سطح ، سلام یک و بالا ، سلام Prime. هر حساب کارت بانکی خاصی دارد.

 • ویزا سلام کارت برتر در مجوز systicatic
 • سلام کارت مجازی Prime
 • برداشت: 1.50 ٪ اما برای همه توزیع کنندگان BNP Paribas و شرکت های تابعه آن رایگان است
 • پرداخت ها: رایگان

شرایط باز برای یک حساب بانکی سلام! بنابراین ، فرد بسیار منطقی است ، حتی در مورد پیشنهاد عالی خود.

سلام یک پیشنهاد یک پیشنهاد عمومی عمومی است ، بدون شرایط درآمدی ، برای پروفایل های خاص ایده آل است (دانشجویان ، افراد دارای درآمد کم ، هیچ کس مایل به تأخیر نیست). فقط محرومیت: ممنوعیت های بانکی. لازم است قبل از باز کردن یک حساب بانکی سلام ، وضعیت خود را با Banque de France تنظیم کنید. نزولی کوچک این دسترسی بزرگ این است: اضافه برداشت مجاز نیست.

Hello Prime پیشنهاد, آیا پیشنهاد حق بیمه Hello Bank 5 یورو در هر ماه است و ماهانه به درآمد 1000 یورو نیاز دارد. برخلاف اولتیم Boursorama ، سلام Prime یک پیشنهاد پرداخت شده است. برخلاف سلام یک ، این فرمول شامل خدماتی مانند تأخیر در بدهی و بیمه است. انتخاب Hello Prime این است که به عنوان اولین کارت ویزا ، از همان ضمانت های بیمه و کمک بهره مند شوید ، به ویژه برای مسافران بسیار مفید است. اگرچه Hello Prime Card در مجوز سیستماتیک است ، اما اضافه برداشت مجاز. میزان تسهیلات نقدی با توجه به نیاز و مشخصات مشتری می تواند با یک مشاور مذاکره شود. موارد دیگر: کلیه معاملات خارج از کشور رایگان است.

برای هر دو پیشنهاد ، وسیع شرایط باز کردن به یک حساب بانکی سلام! با مقدار خدمات رایگان ، مانند سفارش چک ، نقل و انتقالات و نمونه ها همراه هستند. سرانجام ، برای انواع حساب های بانکی ، دوره افتتاح به یک حساب بانکی سلام! در واقع یکسان است ، دو تا سه هفته.

یک حساب بانکی سلام باز کنید! : چه چیزی دنبال می شود – ? سلام بانک! دنبال کردن مداوم و در هر زمان برای باز کردن حساب بانکی سلام خود!. برای انجام این کار ، به سادگی به بخش “Help & Services” برنامه تلفن همراه یا سایت Hellobank بروید.اطلاعات شخصی خود را وارد کرده و وارد کنید: آدرس ایمیل و کد دسترسی.

سلام حساب بانکی برای دانشجو

حساب جاری فردی در قلب پیشنهادات Hello Bank است!, که در نظر گرفته شده برای بیشترین تعداد قابل دسترسی است. سلام یکی برای جوانان ایده آل است و بنابراین دانشجویان ، زیرا این پیشنهاد هیچ شرط درآمدی را برای آن تحمیل نمی کند حساب بانکی سلام خود را باز کنید. یک مزیت دیگر: خدمات نیز رایگان هستند. به عنوان یک دانش آموز ، دسترسی به آن امکان پذیر است:

حساب دانشجویی Hellobank

 • یک حساب جاری کلاسیک برای نقل و انتقالات و نمونه ها
 • یک کارت ویزا سلام یک مجوز سیستماتیک دارد
 • پرداخت بدون تماس ؛
 • سقف پرداخت 1000 یورو بیش از سی روز ؛
 • سقف برداشت 400 یورو در طی هفت روز ؛
 • یک دفترچه چک.

تنها آشکارا خطوطی این است که Hello One پیشنهاد اجازه مجوز اضافه برداشت را نمی دهد, و این کمک و بیمه گنجانده نشده است.

یک حساب بانکی سلام باز کنید! دانشجو بنابراین مزایای بیشتری نسبت به مضرات دارد: پیشنهاد آنلاین رایگان بدون شرایط درآمد ، کاهش هزینه های بانکی ، برنامه بسیار ارگونومیک موبایل. برای دسترسی به بانکداری آنلاین BNP, همیشه لازم است دانش آموز ساکن فرانسه باشد. بدیهی است ، برای کسانی که درآمد منظم دارند ، می توان پیشنهاد Hello Prime را انتخاب کرد که از طرف خود به شرایط درآمد بستگی دارد.

مانند هر بازه حساب ، اگر می خواهید در پیشنهاد Hello Bank مشترک شوید! برای دانش آموز ، انجام سپرده اولیه حداقل 10 یورو ضروری است. با این حال ، این پیشنهاد بدون تعهد مدت زمان و در هر زمان خاتمه می یابد.

سلام بانک! برای کارآفرین خودرو

از جمله تحولات بسیاری که وضعیت خود اشتغالی در سالهای اخیر تجربه کرده است ، مواردی وجود داشته است که در مورد آن صحبت شده است: تعهد برای باز کردن حساب بانکی فقط به فعالیت حرفه ای آن اختصاص داده شده است. برای بسیاری ، این تغییر فرصتی برای علاقه به پیشنهادات بانکی آنلاین بوده است ، که اغلب پیشنهادات جذاب را ارائه می دهند. اما آیا می توانیم برای باز کردن یک حساب کاربری اختصاص داده شده به فعالیت خود اشتغالی آن ، دومی را انتخاب کنیم ?

این مهم است که به یاد داشته باشید که افراد خودکشی گزینه های مختلفی دارند. آنها می توانند یک حساب کاربری حرفه ای (که اغلب بسیار گران است) باز کنند ، یک حساب کاربری خود را باز کنند (برخی از بانک ها آن را ارائه می دهند ، و قیمت آن بین یک حساب حرفه ای و یک حساب جاری است) یا ، کاملاً ساده ، یک حساب بانکی را منحصراً باز کنید به فعالیت حرفه ای اختصاص داده شده است.

بنابراین ، پیشینی کاملاً قانونی خواهد بوددر Hello Bank یک حساب باز کنید! به عنوان یک خود اشتغالی. اما در واقع ، این کاملاً برای بانک آنلاین BNP – و بسیاری از رقبای آن – صادق نیست. بسیاری هنوز هم از کارآموزی خودداری می کنند تا برای فعالیت خود یک حساب کاربری در خانه باز کنند ، که برخی از آنها را ملزم به هدایت خود به پیشنهادات حرفه ای و گران تر می کنند.

امروز ، بیشتر بانک های آنلاین ، از جمله سلام بانک!, از کارآفرین خودداری کنید. دیگه چی, داشتن بیش از یک حساب بانکی اختصاصی در Hello Bank امکان پذیر نیست!. در سایت او ، همه چیز به وضوح نشان داده شده است: ” باز کردن یک حساب کاربری حرفه ای امکان پذیر نیست. سلام بانک! هنوز یک حساب بانکی برای متخصصان ، انجمن ها ، SCI و مالکیت مشترک ارائه نمی دهد. »»

یک بانک موظف نیست دلایل امتناع از باز کردن حساب را توجیه کند. توصیه می شود بدون شفاف بودن در اهداف آن ، یک حساب کاربری باز کنید ، زیرا بانک می تواند در صورت توجه به آن ، خیلی راحت آن را ببندد.

یک حساب مشترک در Hello Bank باز کنید!

سلام بانک! پیشنهادات ، علاوه بر پیشنهاد حساب های فردی, یک پیشنهاد منحصر به فرد برای باز کردن یک حساب مشترک. این اجازه می دهد تا کسانی که مایل به باز کردن یک حساب مشترک برای هزینه های روزمره هستند. با حساب مشترک بانک سلام!, این انتخاب بین دو نوع کارت ویزا بانک وجود دارد که خدمات و قیمت ها را به میزان قابل توجهی تغییر می دهد:

سلام بانک سلام یک کارت

سلام بانک سلام یکی
0 € در ماه

سلام بانک! توسط BNP Paribas

سلام بانک! تکامل می یابد و به شما یک تجربه جدید می پردازد که حتی روان تر و شهودی تر است.
برای پاسخگویی به نیازهای خود از طراحی مجدد ناوبری ساده لذت ببرید. همه چیز به راحتی و به سرعت از صفحه اصلی شما قابل دسترسی است.

ما برخی از ویژگی های جدید برنامه بانکی خود را به شما پیشنهاد دادیم:

– مدیریت کارتهای بانکی خود را مستقیماً در منطقه پرداخت پیدا کنید
– با سلام Prime ارائه شده ، یک کارت مجازی تهیه کنید
– برنامه خود را با تغییر به مد تاریک شخصی کنید
– Open با عضویت در Hello Business ارائه شده ، حساب حرفه ای دارد
– هشدارهای مربوط به مدیریت حساب خود را فعال و شخصی سازی کنید
– اکنون برنامه MACOS را کشف کنید.

هرگز در تیم برنده تغییر نکنید ! ما ویژگی های مورد علاقه شما را حفظ کرده ایم:

به همه حساب های خود توجه کنید!
– حسابهای خود را که در بانک های دیگر نگهداری می شود اضافه کنید تا مانده و ترازهای بانکی همه خدمات خود را در یک نگاه مشاهده کنید.

بدون تأخیر نقل و انتقالات کنید!
– با کلید دیجیتال ذینفعان را از تلفن همراه خود اضافه کنید
– انتقال فوری *؛ ذینفع شما ظرف چند ثانیه وجوه را در حساب خود دریافت می کند.

خود مختار! کارت بانکی خود را همانطور که می خواهید مدیریت کنید!
– محدودیت های پرداخت و برداشت را با توجه به نیاز خود مدیریت کنید
– مدیریت پرداخت آنلاین ؛
– مدیریت پرداخت به خارج از کشور توسط منطقه جغرافیایی ؛
– با کارت بانکی شما در یک ژست مخالف است
– جایزه: کارت مجازی را کشف کنید ، با پیشنهاد Hello Prime موجود است و آن را به طور مستقل از کارت Hello Hello Prime مدیریت کنید: خریدهای خود را بصورت آنلاین و با دستگاه های متصل خود در صورت لزوم انجام دهید.

Light Out Light: شما به مدت طولانی نیازی به کیف پول خود ندارید ، تلفن هوشمند شما کافی است!
– با Apple Pay با تلفن هوشمند خود پرداخت کنید
– استخرهای جایزه را بدون بار با پرداخت LYF ایجاد کنید
– با Paylib به شماره تلفن همراه ارسال کنید! وجوه بلافاصله به تماس شما جاری می شود.

محصولات Hello Bank را کشف کنید! ::
– سلام یکی یا سلام نخست? پیشنهاد خود را به راحتی تغییر دهید
– مشترک شدن در Hello Prime ارائه شده و یک کارت مجازی دریافت کنید ، حتی قبل از دریافت کارت Hello Hello Prime ، خریدهای خود را انجام دهید
– یک Livret A را در چند مرحله مستقیماً از تلفن هوشمند خود باز کنید
– با عضویت در بیمه خانه یا خانه دانشجویی از درخواست خود ، از خانه خود محافظت کنید.

شما هنوز مشتری نیستید ? شما وحشت می کنید ، می توانید مستقیماً در تلفن همراه خود یک حساب کاربری درخواست کنید ، سریع ، ساده و ایمن است!
• برنامه را بارگیری کنید
• فرم خود را کامل و امضا کنید
• درخواست خود را با بارگذاری اسناد پشتیبانی خود تکمیل کنید
• اولین پرداخت خود را برای بهره مندی از همه بانک سلام انجام دهید! دفاع.

ما یاتاقان ها را در خدمت متخصصان قرار می دهیم:

– راه حل های تولد ، کارت و Cashout متناسب با نیاز خود را با Hello Business ارائه شده دریافت کنید
– از ابزار فاکتور برای ایجاد نقل قول و شوراها استفاده کنید
– فعالیت حرفه ای خود را با سهولت با برنامه خود مدیریت کنید.

برای توصیف ، ساده است ، در یک مرحله PHA از برنامه شما ، برای حساب حرفه ای باز است.

سلام بانک! : نظر و تجزیه و تحلیل پیشنهاد آنلاین

سلام بانک! آیا بانک آنلاین BNP Paribas است. اگر قلمرو مورد علاقه آن فرانسه باشد ، جاه طلبی آن اروپایی است زیرا پیشنهاد آن در چندین کشور همسایه قابل دسترسی است! بانک تلفن همراه سلام مشتریان بانک!, خاصیت BNP Paribas ، می تواند از توسعه برنامه ای که برای ساده کردن زندگی آنها طراحی شده است خوشحال شود.

سپتامبر 2023: 180 € ارائه شده است با سلام یک کارت رایگان

180 € ارائه شده است و 6 ماه با 1 € در سلام Prime (سپس 5 € در ماه)

پیشنهاد بانکی Hello Bank!

سلام بانک! آیا بانک آنلاین گروه BNP Paribas است. شما نمی توانید راه اندازی آن را در سال 2013 از دست بدهید ، از یک حرکت رسانه ای نسبتاً پایدار استفاده کرد. بازیکن خالص به ویژه با تبلیغات خود در قالب پیام های فوری بین مشتری و بانک مورد توجه قرار می گیرد. یک رویکرد جامعه سازگار با فناوری جدید مانند وبلاگ ، انجمن ، گپ … همه چیز برای انتقال یک تصویر جوان و مدرن انجام می شود.

برای حفظ رشد خود در جهان بسیار رقابتی بانکداری آنلاین ، سلام بانک! تعمیرات اساسی در مورد کارتهای بانکی خود ایجاد کرده است. از این پس ، این برند با هدف اغوا کردن مخاطبان مسافرانی که به دنبال یک سرویس بهینه و بسیار کیفی هستند ، یک پیشنهاد حق بیمه کاملاً جدید ارائه می دهد. سلام پیشنهاد منحصر به فرد بانک! بنابراین به دو پیشنهاد مختلف داده شده است: سلام یک ، یک قرارداد اساسی و رایگان و سلام Prime ، متشکل از پانلی از محصولات و خدمات مجلل بیشتر. بنابراین بیایید با جزئیات بیشتری ببینیم که عملکرد یک حساب در Hello Bank چیست!

سلام بانک! آیا او راه حل های پس انداز ارائه می دهد ?

برای کمک به شما در تحقق جاه طلبی های خود ، سلام بانک! چندین راه حل پس انداز را برای شما فراهم می کند. البته این جزوه های تنظیم شده مانند جزوه A را تنظیم کرده است. با این وجود ، سلام بانک! همچنین جزوه های پس انداز خاصی را به مارک خود ارائه می دهد ، که نرخ آن گاهی اوقات افزایش یافته و بالاتر از موارد موجود در بازار است. کل توسط طیف وسیعی از بیمه عمر تکمیل می شود که هر دو پشتیبانی را در یورو و واحدهای حساب ارائه می دهد.

آیا می توان در یک اعتبار بانکی سلام! ?

سلام بانک! راه حل های اعتباری مختلفی را به شما ارائه می دهد. خدمات تأمین مالی آن در سه قطب مختلف موجود است: وام ، اعتبار مصرف کننده و وام ماشین. بنابراین ، سلام بانک! شما را در خودجوش ترین مراحل خود مانند بزرگترین پروژه های زندگی خود پشتیبانی می کند. چه بیشتر ، سلام بانک! راه حل های بسیار سودمند ، به ویژه با توجه به هزینه های پرونده ارائه می دهد. مشاوران آنجا هستند تا وام شما را با وضعیت شما تطبیق دهند و بازپرداخت انعطاف پذیر و مدولار باقی مانده است.

بیمه سلام بانک چیست! ?

سلام بانک! همچنین یک پیشنهاد بیمه کامل ارائه می دهد. خواه به دنبال بیمه اتومبیل ، خانه یا برای محافظت از دستگاه های تلفن همراه خود باشید ، سلام بانک! وعده برای برآورده کردن درخواست شما. بانک آنلاین همچنین از شما دعوت می کند تا بیمه امنیتی BNP Paribas خود را کشف کنید ، که باعث تقویت حمایت شما در برابر ضرر ، سرقت و استفاده کلاهبرداری از وسایل پرداخت شما می شود. توجه داشته باشید که این قرارداد شامل سایر تضمین های اضافی مانند پوشش جلوه های شخصی یا کلیدها است.

یک حساب بانکی سلام باز کنید!

مانند همه بانک ها ، برای رضایت از افتتاح حساب بانکی ، سلام بانک! به حداقل شرایط واجد شرایط بودن نیاز دارد:

 • یک فرد طبیعی ، بزرگسال ، توانمند و ساکن فرانسه است
 • یک حساب کاربری را به عنوان یک فرد باز کنید
 • در توافق نامه حساب سپرده گذاری شخصی Hello Bank مشترک شده اند! ؛
 • و موضوع حوادث بانکی از طریق سایر بانک ها یا سازمان های مالی دیگر نباشد.

در مورد افتتاح حساب مشترک ، شرایط پذیرش به طور مستقل برای هر دارنده حساب مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد.

دانشجویان همچنین می توانند در Hello Bank یک حساب کاربری افتتاح کنند!, مشروط بر اینکه یک سپرده اولیه بین 10 تا 300 € تهیه کنید و کارت دانشجویی تهیه کنید.

نحوه باز کردن حساب بانکی سلام! ?

افتتاح حساب بانکی سلام! فقط در چند دقیقه از تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا رایانه قابل انجام است. برای این کار ، رویکرد زیر باید دنبال شود:

 • پیشنهاد مربوط به نیازهای خود را انتخاب کنید (سلام یک یا سلام نخست) ؛
 • فرم آنلاین را تکمیل کنید
 • محصولات اضافی مانند حساب های بیمه یا پس انداز را انتخاب کنید
 • درخواست اشتراک آنلاین خود را تأیید کنید ، با استفاده از یک کد محرمانه دریافت شده توسط پیام کوتاه
 • اسناد پشتیبانی درخواست شده را عکاسی یا اسکن کنید
 • پس از دریافت دنده سلام سلام ، اولین پرداخت 10 یورو را برای هر انتقال انجام دهید!

پس از انجام این مراحل مختلف ، حساب Hello Bank! به طور کلی در طی چند روز ، پس از دریافت و پذیرش اسناد پشتیبانی فعال می شود. از آن لحظه بود که سلام بانک! کدهای دسترسی را به منطقه مشتری Hello Bank ارسال کنید!, از طریق پست ، و همچنین کارت بانکی همراه با کد آن ، در یک برابر جداگانه.

البته ، می توان با استفاده از یک شماره پرونده ساده ، تکامل باز کردن حساب خود را مستقیماً از یک فضای اختصاصی ، گام به گام دنبال کرد. این کد از طریق ایمیل ، در زمان اشتراک ارتباط برقرار می شود.

Hello Hello Hello Hello Service Service کار می کند! ?

برای ساده کردن انتقال حساب خود به Hello Bank!, بانک آنلاین از شما دعوت می کند تا سرویس Hello Start را کشف کنید. 100 ٪ رایگان و ایمن ، به شما کمک می کند تا درخواست خود را برای تغییر در محل زندگی بانکی بهتر مدیریت کنید. این شامل محل اقامت و نمونه های شما از حساب جدید Hello Bank است! در جایگاه تو. شما هیچ کاری برای انجام دادن ندارید: سلام بانک از تمام مدارک اداری مرتبط با تغییر بانکی شما مراقبت می کند.

افتتاح حساب بانکی سلام چقدر است! ?

در سلام بانک! افتتاح حساب بانکی رایگان است. فقط پیشنهاد انتخاب شده احتمالاً پرداخت می شود:

 • سلام یکی با 0 € در ماه قابل دسترسی است. این همه نیازهای روزانه شما را کاملاً برآورده می کند
 • سلام نخست در هر ماه 5 یورو صورتحساب می شود ، اما خدمات گسترده تری ارائه می دهد.

گزینه انتخاب شده هر چه باشد ، سلام بانک! هنگام استفاده از کارت بانکی خود ، هیچ هزینه نگهداری حساب یا هزینه های خود را پرداخت نکنید. این همچنین یک قرارداد بدون تعهد مدت زمان است.

چه اسناد حامی برای ارائه به Hello Bank ارائه می شود! ?

برای باز کردن یک حساب بانکی سلام! دارنده باید اسناد پشتیبانی زیر را ارائه دهد:

 • 2 اسناد هویت معتبر ؛
 • 1 اثبات آدرس کمتر از سه ماه ؛
 • 1 اثبات درآمد (مگر اینکه گزینه Hello One را انتخاب کنید) ؛
 • 1 دنده از حساب دیگر به نام شما ؛
 • امضای شما.

که می تواند یک حساب بانکی سلام باز کند! ?

این پیشنهاد برای هر بزرگسال ، ساکن فرانسه و به عنوان یک فرد در نظر گرفته شده است. برای باز کردن یک حساب شخصی ، سلام بانک! حداقل درآمد لازم نیست. این بانک آنلاین به شما پیشنهاد می دهد یک حساب شخصی و/یا مشترک را همراه با کارت بانکی باز کنید.

سلام به وسیله پرداخت بانک

در Hello Bank ، چندین کارت بانکی در دسترس است و مشمول شرایط سن و درآمد است.

سلام یکی

سلام یک کارت:

سلام یکی بدون شرایط درآمدی قابل دسترسی است و در پذیرش ساده بانک. کارت رایگان باقی می ماند به شرط استفاده حداقل 1 بار در ماه در غیر این صورت 3 € درخواست/ماه. این کارت ویزا را می توان در سراسر جهان استفاده کرد. عملی ، می توانید آن را مستقیماً از طریق برنامه تلفن همراه خود مسدود یا باز کنید.

سلام کارتهای نخست

Hello Prime Card:

سلام نخست از 1000 یورو درآمد خالص در هر ماه (قبل از مالیات) و در پذیرش سلام بانک در دسترس است!. این کارت پرداخت شده ، 5 یورو در هر ماه هزینه دارد . می توان جریان فوری یا تأخیر را انتخاب کرد و سقف های کاربر آن برتر است.

مزایای کارت Hello Prime چیست ?

این کارت دارای بیمه حق بیمه و کمک به همان سطح با کارت برتر ویزا است. برداشت و پرداخت در سراسر جهان رایگان است. بنابراین Hello Prime Card برای مسافران ایده آل است.

برای تغذیه حساب بانکی خود! اعتبار دادن به مبلغ با چک کاملاً امکان پذیر است.

برای انتقال از منطقه مشتری Hello Bank خود! فقط از وب سایت بانک یا از برنامه تلفن همراه آن به بخش “انتقال یک” بروید.

برای پرداخت قبض های منظم یا دقیق خود ، شما می توانید نمونه های اتوماتیک را بپذیرید و تنظیم کنید.

در خط مقدم آخرین پیشرفت ها و روندهای جدید ، Hello Bank! همچنین از سیستم Paylib استفاده کنید. کاملاً ایمن ، این سرویس به شما امکان می دهد تا از طریق مواد مخدر پرداخت کنید.

ما برای شما توضیح می دهیم که چگونه از وسایل مختلف پرداخت آن با Hello Bank استفاده کنید!

سلام بر بررسی های بانکی!

عقاید

خلاصه نظر

بانک آنلاین سلام بانک! یکی از آخرین بانکهای آنلاین است که به بازار فرانسه رسیده است. بانک آنلاین گروه BNP Paribas یک کاتالوگ محصول نسبتاً کامل را از ابتدا ارائه می دهد: بیمه ، اعتبار ، بورس تحصیلی … اگر محصولات و خدمات بانکی کلاسیک هستند ، در ارتباطات Hello Bank است! می ایستد! این امکان وجود دارد که با مشاور آنلاین خود گپ بزنید ، بانک یک خبر خبری از سلام ، یک مجله سلام زندگی یا پروژه الهام بخش یک دقیقه ای را منتشر می کند.

این بانک آنلاین جذاب ، جوان و پویا ممکن است کاملاً در بازار باشد ، با این وجود در حال حاضر بسیار گسترده است … سلام بانک! طیف گسترده ای از مشتریان را هدف قرار دهید و برای پیشنهاد از جمله پس انداز ، راه حل های اعتباری ، بیمه ، ارائه دهنده ها بلکه سرمایه گذاری در بازار سهام شرط بندی کنید.

برنامه Hello Bank Mobile!

می توان آن را از موبایل ، رایانه لوحی و حتی از Apple Watch بارگیری کرد.

برنامه ای برای دنبال کردن بودجه شما

پیروی از بودجه خود با برنامه Hello Bank Mobile ساده تر است! این امکان را به شما می دهد تا از هزینه ها و درآمدهای خود ، از قبل طبقه بندی و طبقه بندی شده ، دید خوبی داشته باشید. چنین یک ماده کاملاً واضح ، نظارت گرافیکی از بودجه شما را روز به روز و از ماه به ماه تسهیل می کند. طبقه بندی خودکار برای کمک به شما در شناسایی سریع واقعیت های ایستگاه های مختلف هزینه خود ساخته شده است.

هشدارهای خاصی که از این برنامه دریافت خواهید کرد ، هنگامی که از آستانه های هوشیاری که تعیین کرده اید بیش از آستانه هوشیاری به شما هشدار می دهد. پس از دریافت یک ایمیل از یک مشاور تیم سلام ، شما نیز توسط یک سیگنال مطلع می شوید.

سلام درخواست بانکی

سلام جوامع بانکی! در تلفن همراه شما

برنامه Hello Bank Mobile! اجازه اجرای یک جامعه از کاربر خدمات این بانک آنلاین را فراهم کرد. اگر یکی از این موارد هستید ، می توانید عزیزان خود را به تمام اطلاعات مورد نظر و همچنین تمام برنامه های خوب خود شناخته کنید.

با برنامه Hello Bank Mobile! بارگیری شده در Apple Watch ، شما حتی امکان راه اندازی جلسه چت با سایر کاربران ابزار را دارید.

حساب بانکی سلام! با یک نگاه به موبایل

اگر مشتری Hello Bank هستید! و اینکه یک ساعت اپل دارید ، می توانید با نگاه کردن به مچ دست خود با حساب بانکی خود مشورت کنید. در واقع امکان بارگیری برنامه موبایل در این ساعت انقلابی وجود دارد که به شما امکان می دهد از چندین سرویس استفاده کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید مانده حساب خود را بدانید و 3 عملیات آخر را انجام دهید. همچنین هر بار که پیام دریافت می کنید ، یک اعلان به شما امکان می دهد به موقع مطلع شوید.

سلام قیمت بانکی!

سلام بانک!, سادگی یک بانک آنلاین با بهترین قیمت

سلام بانک! پیشنهاد دیجیتالی 100 ٪ BNP Paribas را تعیین می کند. با این حال ، چه کسی می گوید بانکداری آنلاین همچنین می گوید رویکرد بسیار سودمندتر به خدمات بانکی تعرفه. برای Hello Bank Services انتخاب کنید! به معنای انتخاب شفاف ، کارآمد و بر اساس رابطه اعتماد است. سلام بانک! همه چیز از یک بانک بزرگ را با نوک انگشتان ، از رایانه ، رایانه لوحی یا موبایل در دسترس دارد. بله ، اما با چه قیمتی ?

افتتاح ، بهره برداری و نظارت بر حساب خود

خدمات اصلی Hello Bank! آزاد هستند. بنابراین ، نگه داشتن حساب های شما ، صدور دنده ، هزینه های جستجو برای اسناد یا مشاوره عصاره های شما از یک حساب از راه دور هیچ هزینه ای ایجاد نمی کند. فقط چند سرویس صورتحساب داده می شود ، مانند برخی از اظهارات خاص حساب. تهیه گونه ها در پیشخوان آژانس BNP Paribas نیز 20.50 یورو صورتحساب می شود.

وسیله پرداخت شما

سلام بانک! همچنین عاری از پرداخت به معنای یک جاذبه بسیار قوی است.

کارتهای بانکی

البته دسترسی به کارتهای خاص (ویزای اول) مشمول شرایط خاص است. برداشت نقدی از توزیع کنندگان اتوماتیک BNP در سراسر سیاره رایگان است. آنها 2 ٪ از هر عملیات برای کلیه بانکهای دیگر واقع در خارج از منطقه یورو شارژ می شوند. پرداخت کارت در فرانسه و در منطقه یورو رایگان است. آنها 2 ٪ از هر عملیات فراتر از این محدودیت های سرزمینی را شارژ می کنند. تغییرات در سقف کارتهای شما می تواند بصورت آنلاین انجام شود. فقط بازتاب کارت بانکی شما قبل از مهلت 15 €.

انتقال

کلیه نقل و انتقالات انجام شده از وب سایت Hello Bank! آزاد هستند.

نمونه ها

نمونه ها نیز بدون هیچ هزینه ای اجرا می شوند.

داوطلبان

به همین ترتیب ، یک دفترچه چک بدون هزینه اضافی در دسترس شما قرار می گیرد.

بی نظمی و حوادث

برخی از عملیات که منجر به بی نظمی عملیاتی حساب شما می شود ، نیاز به درمان ویژه دارد و بنابراین فاکتور می شوند. بنابراین ، هزینه های هر اطلاعیه به دارنده شخص ثالث ، هزینه های مخالف اشخاص ثالث و هزینه های مربوط به انتساب نسبت به قیمت گذاری 130 یورو است. ارسال نامه اطلاعاتی در حساب غیرمجاز 20 € برای شما هزینه خواهد کرد. اطلاعیه ای از بانك دو فرانسه برای ممنوعیت صدور هزینه های 33.50 یورو و مخالفت اداری ، 10 ٪ از مبلغ آن را در حد 160 یورو ایجاد می كند. هرگونه چک ناآگاه منجر به ارسال خبرنامه در 14 € می شود. و هرگونه چک رد شده باعث 50 یورو هزینه می شود (یا 30 یورو اگر مقدار چک کمتر از 50 یورو باشد). سرانجام ، برداشت کارت بانکی که توسط Banque de France تصمیم گرفته شده است 25 یورو برای شما خواهد بود.

سلام اعتبار بانک!

سلام بانک! همچنین انواع مختلفی از اعتبار مانند وام های مصرف کننده یا املاک و مستغلات را ارائه می دهد. نرخ بسته به دوره و نیازهای شما متفاوت است. بنابراین آنها باید مستقیماً با یک مشاور مورد مطالعه قرار گیرند. تسهیلات صندوق نیز با نرخ اسمی سالانه 8 ٪ تأسیس می شود.

سلام پس انداز بانک!

سلام بانک! انتخاب گسترده ای از سرمایه گذاری های پس انداز ، خواه جزوات استاندارد یا بیمه عمر (هزینه ورود آنها و پرداخت ها بسته به مبلغی که سرمایه گذاری می کنید کاهش می یابد) ارائه می دهد. سلام بیمه عمر بانک! به شما امکان می دهد پول خود را در وجوه خود در یورو یا پیشنهادات بازار سهام قرار دهید.

سلام بیمه بانکی و مشروط!

بالاخره سلام بانک! قادر خواهد بود شما را با چندین کار خود ، خانه ، سگ و گربه ، مدرسه ، موبایل یا بهداشت خود متقاعد کند. قیمت ها با توجه به مشخصات شما نوسان می کنند و قرار است مستقیماً بصورت آنلاین مورد مطالعه قرار گیرند.