Boursorama شما را خراب می کند: 130 یورو تحت یک شرایط (کوچک) ، آخر هفته صورتی Boursorama: حداکثر 130 یورو برای ورود قبل از دوشنبه 11 سپتامبر 2023 ساعت 5 بعد از ظهر پیشنهاد می شود – راهنمای پس انداز

آخر هفته صورتی Boursorama: حداکثر 130 یورو قبل از دوشنبه 11 سپتامبر 2023 ساعت 5 بعد از ظهر به تصرف خود پیشنهاد داد

Contents

خوش آمدید Boursorama Banque © Francetransactions.کم

Boursorama شما را خراب می کند: 130 یورو تحت شرایط (کوچک) ارائه می شود

بانک تعادل

بسته موبایل ارزان

آخر هفته صورتی بنک Boursorama “لحظه” برای باز کردن یک حساب کاربری است. در صورت انتخاب خدمات آن ، بانک آنلاین با پاداش حداکثر 130 یورو به شما اعتبار می دهد. ما همه چیز را برای شما توضیح خواهیم داد.

در فرانسه ، رقابت های Boursorama Banque را خرد می کند. اولین بانک آنلاین در فرانسه بیش از 3.7 میلیون مشتری در رکورد خود دارد (31 مارس 2022). بعد از سن قطعاً ورودی را به بازار فرانسه انداخت ، اولین دونده وی -Hello Bank است!. این تنها 700000 مشتری دارد ، بنابراین تقریباً 5 برابر کوچکتر از شرکت تابعه گروه Société Générale است.

برای افزایش بیشتر پیشرفت خود در رقبای خود ، Boursorama Banque این هفته یک عملیات استثنایی را آغاز می کند: آخر هفته صورتی. دومی به شما امکان می دهد در صورت باز کردن یک حساب کاربری در بانک آنلاین ، حق بیمه 130 یورو دریافت کنید. دومی بدون شرایط و بدون تعهد در دسترس است. فقط یک بزرگسال باشید.

برای استفاده از آن ، باید حساب خود را بین جمعه 10 تا دوشنبه 13 ژوئن 2022 باز کنید. شما به خصوص باید از کد استفاده کنید پودوف برای فعال کردن این پیشنهاد. زمینه اختصاص داده شده به کدهای تبلیغاتی به شکل ساده برجسته شده است.

افتتاح حساب در Boursorama Banque فقط چند دقیقه طول خواهد کشید و هیچ تعهدی از طرف شما وجود ندارد. بانک از شما نمی خواهد که آن را به یک حساب اصلی یا بودجه محل زندگی در آنجا تبدیل کنید. برای باز کردن یک حساب حتی لازم نیست حداقل درآمد را توجیه کنید. کارت Ultim که معادل ویزای اول است ، بدون شرایط درآمد قابل دسترسی است. و این موضوع برای استفاده از آن یک بار در ماه رایگان است.

چرا Boursorama Banque اینقدر حاکم است ?

از سال 2016 ، Boursorama Banque فرم رعد و برق با یک سیاست دستیابی به مشتری بسیار تهاجمی ارسال کرده است. مشتریان از آنجا که در همه سطوح به یک سرویس عالی دسترسی پیدا می کنند ، برندگان بزرگی هستند. حق بیمه فعلی ، آخر هفته صورتی ویژه ، استدلال در بین بسیاری دیگر است.

وقتی بانک را تغییر می دهید ، چندین مورد برای در نظر گرفتن وجود دارد. اول ، هزینه واقعی تأسیس. و حداقل برای گفتن ، این است که Boursorama Banque در این نقطه برتری دارد. همچنین ارزانترین بانک فرانسه به مدت 14 سال است (منبع). بیش از نیمی از کل پایه آن به هیچ وجه هزینه بانکی ندارد.

در Boursorama Banque ، قیمت پایین با خدمات بد قافیه نمی کند – کاملاً برعکس. این کامل ترین بانک آنلاین در بازار است: طیف وسیعی از محصولات و خدمات آن به اندازه یک موسسه سنتی گسترده است. اعتبار ، پس انداز یا سرمایه گذاری برای رفع تمام نیازهای خود پیدا خواهید کرد. سرویس تحرک بانکی EasyMove به شما امکان می دهد همه چیز را به صورت رایگان و بدون بار اداری منتقل کنید.

Apple Pay Google Pay Pay Pay

بانک گرانتر

Apple Pay ، Google Pay

کارت حق بیمه رایگان

پرداخت های رایگان در خارج از کشور

شرایط: بدون شرایط درآمد – کارت های خوش آمدید و Ultim

هزینه های سالانه: 0 € • سپرده اولیه: 300 €

سپرده را بررسی کنید: ✔ • سپرده خاص:

هزینه کارت ماهانه: 0 €

برداشت منطقه یورو: رایگان • پرداخت منطقه یورو: رایگان

برداشت ارز: 1.69 ٪ • پرداخت دعوت: رایگان

Apple Pay Google Pay Pay Pay

حق بیمه در دو بخش

Boursorama Banque کارت شفافیت را برای حق بیمه 130 یورو که برای آخر هفته صورتی ارائه می شود ، پخش می کند. اولین پرداخت 80 یورو پس از باز و فعال کردن حساب خود انجام می شود. این شامل پر کردن اولین فرم ثبت نام ، فعال کردن حساب با انتقال و سفارش کارت Ultim (یا Welcome) رایگان است.

قسمت دوم این جایزه به طور مستقیم با سرویس EasyMove مرتبط است و مبلغ آن 50 یورو است. به طور مشخص ، شما باید حداقل یک بار در سال اول پس از ثبت نام خود از این سرویس استفاده کنید تا این قسمت را بدست آورید. این شامل انتقال حداقل یکی از محصولات شما از بانک فعلی شما به Boursorama Banque است. کل انتقال توسط بانک آنلاین اداره می شود ، شما کاری نخواهید داشت.

برای به دست آوردن این حق بیمه ، لازم است در یکی از دو فرمول خوش آمدید یا اولتیم مشترک شوید. Boursorama Banque محتوای پیشنهاد Ultim را تغییر داده است ، بنابراین امروز بسیار کامل تر و انعطاف پذیر است. او همچنین در فرمول خوش آمدید صعود کامل را گرفت ، که دیگر خیلی محبوب نیست. Ultim Card شبیه به ویزای اول است در حالی که استقبال یک کلاسیک است ، در حالی که شرایط واجد شرایط بودن برابر است و کارت رایگان است.

بنابراین شما علاقه ای به انتخاب فرمول Ultim دارید ، که تقریباً تمام حساب های بانکی آنلاین را نشان می دهد. دومی همچنین با اضافه برداشت مجاز ، سقف های مطرح شده و سازگاری با تلفن همراه همراه است. Apple Pay ، Google Pay یا Samsung Pay همه راه حل هایی هستند که به شما امکان می دهد از تلفن هوشمند خود به عنوان یک جایگزین کارت بانکی استفاده کنید.

آخر هفته صورتی و این حق بیمه 130 یورو دارای مدت زمان زودگذر است: از 10 تا 13 ژوئن 2022 برگزار می شود. پس از آن ، پاداش اختصاص داده شده توسط بانک آنلاین باید به سطح استاندارد خود یا در کل 50 یورو سقوط کند. بنابراین شما اکنون علاقه ای به استفاده از آن دارید ، حتی اگر این به معنای استفاده از سرویس بانکی کمی بعد باشد. آخر هفته صورتی هر سال چند بار نادر اتفاق می افتد ، این فرصت را نباید از دست داد. هر بار ، Boursorama Banque در طی این عملیات اوج فروش را ثبت می کند.

برای کشف آخر هفته صورتی ، اینجا است:

آخر هفته صورتی Boursorama: حداکثر 130 یورو قبل از دوشنبه 11 سپتامبر 2023 ساعت 5 بعد از ظهر به تصرف خود پیشنهاد داد

موج های جدید از پیشنهادات استقبال در Boursorama: Pink Weekend Weekend برای کشف ، حداکثر 130 یورو برای مشتریان جدید ارائه می شود.

آخر هفته صورتی Boursorama: حداکثر 130 یورو قبل از دوشنبه 11 سپتامبر 2023 ساعت 5 بعد از ظهر به تصرف خود پیشنهاد داد

خوش آمدید Boursorama Banque © Francetransactions.کم

ارسال شده در جمعه 8 سپتامبر 2023 توسط Francetransactions.کم

⚠ لطفا توجه داشته باشید ، این مقاله بایگانی شده است. اطلاعات موجود در این مقاله احتمالاً دیگر به روز نیست.

�� بیمه ویس: بازده حداقل 3 ٪ صندوق یورو

شما می خواهید بدون ریسک قرار دهید ، ضمن اینکه از بازگشت قابل ملاحظه ای اطمینان حاصل کنید ? پیشنهاد شریک زندگی ما کاراک به شما امکان می دهد تا با یک صندوق یورو تمرکز کنید ضمانت نرخ حداقل 3 ٪ برای سال 2023 ! هیچ تعهدی برای تمرکز روی واحدهای حساب ! 500 یورو برای از بین بردن قرارداد بیمه عمر کاراک کافی است

فرصتی برای تبدیل شدن به مشتری بانک Boursorama

پیشنهادات خوش آمدید 80 یورو عالی است ! 80 یورو ، که در صورت استفاده از سرویس EasyMove می توانید 50 یورو اضافی اضافه کنید ، برای اینکه حساب Boursorama خود را بسازید ، حساب اصلی بانکی خود (در واقع ، این واقعاً اینگونه نیست ، فقط حرکات منظم در حساب خود داشته باشید ، جزئیات پیشنهاد را مشاهده کنید).

کد پیشنهاد تجاری برای استفاده

برای بهره مندی از این پیشنهاد که به شما امکان می دهد تا 130 یورو به عنوان حق بیمه ارائه شده به دست آورید ، باید این کد پیشنهاد تجاری را نشان دهید: PinkWe130 در طول اشتراک آنلاین خود. پیشنهادات Code Field در فرم باز کردن حساب شما است.

در همان موضوع

پس انداز بازنشستگی: Boursorama Banque پیشنهاد بیمه شخصی خود ، ماتلا ، 100 ٪ ETF ISR را آغاز می کند ، ارزان ترین بازار در بازار

سرمایه گذاری بازنشستگی

پس انداز بازنشستگی: Boursorama Banque پیشنهاد بیمه شخصی خود ، ماتلا ، 100 ٪ ETF ISR را آغاز می کند ، ارزان ترین بازار در بازار

Boursorama Banque راه حل های سرمایه گذاری خود را با MATLA ، یک برنامه صرفه جویی در بازنشستگی فردی (PERIN) در یک پاکت بیمه ای که در دسترس بیشتر افراد ممکن در کمتر از 1 ٪ است ، غنی می کند (. )

Boursorama Banque ، پیش از برنامه پیاده روی خود ، بیش از 3 میلیون مشتری در فرانسه است

Boursorama Banque ، پیش از برنامه پیاده روی خود ، بیش از 3 میلیون مشتری در فرانسه است

بانک آنلاین Société Générale در درجه اول جوانان را به خود جلب می کند. با یک برنامه اسپانسر جذاب ، بیش از نیمی از مشتریان جدید Boursorama Banque خود به یک مشتری تبدیل می شوند (. )

Boursorama 130 یورو ارائه شده: همچنین بخوانید

Boursorama Banque Boursobank می شود: یک رویداد ، هیچ چیز تغییر نمی کند

Boursorama Banque Boursobank می شود: یک رویداد ، هیچ چیز تغییر نمی کند

تازگی ! Boursorama Banque تصمیم گرفته است نام آرم و غیره را تغییر دهد. ایده این است که در سطح بین المللی جذاب تر باشید. برای فرانسه ، این چیزی را تغییر نمی دهد ، این (. )

Crédit Mutuel: 50 یورو در صورت داشتن مجوز FFA (فدراسیون دو و میدانی فرانسوی) + 50 یورو برای باشگاه خود ارائه می شود!

Crédit Mutuel: 50 یورو در صورت عزل FFA (فدراسیون دو و میدانی فرانسوی) + 50 یورو برای باشگاه خود ارائه می شود !

تا 31 دسامبر 2023 ، مجوزهای FFA از پیشنهاد خوش آمدید 50 یورو از Crédit Mutuel بهره مند شدند. باشگاه آنها همچنین 50 یورو برای هر یک از مجوزهای خود که مشتری شده اند دریافت می کند (. )

Fortuneo برای افتتاح حساب جاری خود ، تا 330 یورو (از جمله 100 یورو کوپن) به شما پیشنهاد می دهد تا قبل از 29 سپتامبر 2023 به دست آورد

Fortuneo برای افتتاح حساب جاری خود ، تا 330 یورو (از جمله 100 یورو کوپن) به شما پیشنهاد می دهد تا قبل از 29 سپتامبر 2023 به دست آورد

بدست آوردن بیش از 330 یورو برای افتتاح حساب جاری با کاهش هزینه ها دشوار است. پیشنهاد جدید استقبال برای افتتاح حساب بانکی در Fortuneo ، باز به (. )

راهنمای 2001-2023-Savings © پس انداز من آنلاین