Boursorama Bank Parferaire: 130 یورو که با Géraldine ارائه شده است ، تمام بانک های Boursorama Bank: ملزومات یادآوری!

تمام پیشنهادات Boursorama Banque: ملزومات یادآوری

Contents

جایزه: 70 € اضافی (یعنی 200 € !) با ترکیب پیشنهاد حمایت مالی من با سرویس تحرک بانکی EasyMove

چگونه می توان از پیشنهاد حمایت مالی Boursorama بهره مند شد ?

من Géraldine ، بازار سهام زن شما هستم

یک پیشنهاد حمایت مالی استثنایی و محدود !

در درخواست دعوت خود تأخیر نکنید ، این بهترین پیشنهاد حمایت مالی Boursorama از آن زمان معتبر بوده است:

حمایت مالی در 3 مرحله واحد

افتتاح بازار سهام شما به لطف حمایت مالی من آسان است
1. حمایت مالی من را دریافت کنید

نام ، نام و آدرس ایمیل خود را برای من ارتباط برقرار کنید تا بتوانم به سرعت دعوت شخصی خود را که حاوی کد اسپانسر شما است برای شما ارسال کنم

2. حساب خود را باز کنید

از طریق دعوت نامه دریافت شده از طریق ایمیل ، با تهیه اسناد پشتیبانی و دریافت 110 یورو به عنوان خوش آمدید ، حساب آنلاین خود را در سایت Boursorama Banque باز کنید

3. پاداش پاداش خود را دریافت کنید

پس از تأیید حساب شما ، من برای پرداخت پاداش خود 20 یورو (یا در کل 130 یورو ، با شما تماس می گیرم !)

خدمات نوآورانه و رایگان که زندگی را آسان تر می کند

پیشنهاد حمایت مالی Boursorama به شما امکان می دهد هنگام باز کردن حساب بانکی از شرایط سودمند بهره مند شوید. در Boursorama Banque ، Visa Mastercard (ویزای کلاسیک یا ویزا برتر / ویزا) برای زندگی رایگان است ، بیشترین عملیات به صورت رایگان است و محلول دستمزد اجباری نیست. انتخاب ثبت نام در Boursorama Banque از طریق حمایت مالی من بدون خطر ، آسان و سریع است. پس انداز کنید و از پاداش خوش آمدید مکمل و سخاوتمندانه بهره مند شوید ، به محض اعتبار ثبت نام شما توسط من به حساب شما پرداخت شده است.
اگر در حال حاضر مشتری یک بانک آنلاین دیگر هستید – و قبلاً یک حساب بانکی یا یک کتاب پس انداز در Bforbank ، Fortuneo ، ING Direct ، Hello Bank یا Monabanq باز کرده اید – به ویژه در Boursorama از سادگی مدیریت حساب بانکی خود قدردانی خواهید کرد. بارها بهترین بانکداری آنلاین و ارزانترین بانک بوده است ، من مطمئن هستم که Boursorama و پیشنهاد حمایت مالی من شما را با بانک ها در اینترنت آشتی می دهند.
در Boursorama ، مشتریان جدید مورد تجاوز قرار می گیرند. هزینه حساب های حساب و محصولات بانکی را که اشتراک آنها اجباری است زیرا به توافق نامه حساب مرتبط است. دیگر صبر نکنید تا حساب جاری خود را باز کنید و در نتیجه این هزینه های بانکی بی فایده را از بین ببرید. تبدیل شدن به “بازار سهام” (برای دوستان ��) نیز به یک پدرخوانده تبدیل می شود و به نوبه خود درآمد کسب می کنید ! با توصیه خدمات بانک با عزیزان خود ، امور مالی شخصی خود را تقویت خواهید کرد.
شما می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد پیشنهاد حمایت مالی من ، شرایط اعطای کارت های بانکی ، محصولات پس انداز ، بهره برداری از بازار سهام ضروری آینده شما ، نحوه پیشبرد من در سطح نخست یا دیگری در مورد اسناد پشتیبانی مورد نیاز برای باز کردن آینده خود داشته باشید. حساب جاری ? دریغ نکنید از طریق ایمیل با من تماس بگیرید ، من خیلی سریع به شما پاسخ خواهم داد.

حمایت مالی Boursorama Banque

مزایای شما برای انتخاب من به عنوان یک حامی چیست ?

حمایت مالی آسان

هدف من: برای حمایت از شما در تلاش های خود و اینكه شما را از این پیشنهاد استثنایی ، با مزایای مشترک ، با تمام صداقت و شفافیت بهره مند می شوید.

یک برنامه خوب

یک مادر خردمند ، من همیشه به دنبال معاملات خوب هستم. پیشنهاد حمایت مالی Boursorama من را اغوا کرد زیرا این امر رایگان است ، بدون خطر و بدون تعهد. علاوه بر این ، کارت اعتباری Visa Classic (یا Visa Premier) برای زندگی رایگان است.

یک تماس سریع

من به عنوان یک پدرخوانده معتبر بورس سهام از سال 2010 ، من به وضوح ، اشتیاق ، کارآمد و سریع (به طور کلی در طی یک ساعت) به همه سؤالات شما پاسخ می دهم.

یک پدرخوانده قابل اعتماد

شما می توانید به طور کامل به من اعتماد کنید و از طریق دعوت شخصی من حساب خود را بصورت آنلاین باز کنید. این یک پیشنهاد تبلیغاتی استثنایی است ، برای یک اسپانسر برنده با برد برنده ‘ !

تعهدات پدرخوانده من

سخاوتمندانه ، من اطمینان می دهم که حق بیمه ای که به شما پرداخت می شود تا حد امکان عادلانه است. با انتخاب من به عنوان یک حامی اعتماد به نفس برای درخواست شما برای افتتاح حساب ، مطمئناً انتخاب صحیحی را انجام می دهید

در دسترس است ، من متعهد می شوم که در رویکرد افتتاح حساب خود از شما پشتیبانی کنم و به تمام سؤالات خود در مورد حمایت مالی بورسوراما و پیشنهاد استقبال از آن پاسخ دهم

واکنشی ، من سعی می کنم در کمتر از 24 ساعت به درخواست حمایت مالی شما پاسخ دهم. به طور کلی ، من حتی در کمتر از 15 دقیقه کد پیشنهاد Boursorama را ارسال می کنم

صادقانه ، من متعهد می شوم که به سرعت از پاداش حمایت مالی خود ساحل را به شما بپردازم. یوروهای ارائه شده خیلی سریع به شما اعتبار می دهند ، بیشتر اوقات حتی قبل از دریافت شناسه های اتصال Boursorama

مزایای بانک Boursorama

به طور متوسط ​​، حداکثر 188 یورو در هر سال در هزینه های بانکی خود پس انداز می شود وقتی حساب جاری در بورسوراما باز می شود
CB رایگان
 • کارتهای کلاسیک ویزا و اول کاملاً رایگان
 • در جریان فوری یا تأخیر (ویزا کلاسیک یا نخست وزیر ویزا)
 • سقف آنلاین تغییر می کند
 • مجاز کشف شده (حداکثر 1000 یورو)
پا
 • ارزان ترین بانک ، برای سیزدهمین سال متوالی (مطالعه Le Monde / Bestbanque.com)
 • هزینه های صفر برای خدمات اصلی فعلی
 • شما فقط برای خدماتی که ارزش دارند پرداخت می کنید. خداحافظ حساب های غیر ضروری !
در دسترس بودن بالا
 • خدمات آنلاین 7 روز در هفته ، 24 ساعت در روز و حتی از تلفن همراه شما
 • مشاوران موجود ، روزهای هفته از 8 صبح تا 10 بعد از ظهر و حتی شنبه تا 4:30 بعد از ظهر
 • شرکت تابعه Société Générale ، Boursorama Banque قابلیت اطمینان و کیفیت خدمات را با هم ترکیب می کند
بدون درگیری
 • خاتمه در هر زمان و بدون هیچ هزینه ای
 • نیازی به تسلط بر درآمد خود یا تغییر بانک نیست
 • تغییر محل زندگی بانکی به لطف سرویس EasyMove ، که دنده جدید شما را با شما ارتباط برقرار می کند ، تسهیل می شود
برای تحقق میزان خدمات بانکی ارائه شده توسط موسسه بانکی Boursorama ، مقایسه بانک های آنلاین را که در وبلاگ من منتشر شده است ، مرور کنید. کارتهای بانکی رایگان ، اضافه برداشت مجاز ، از پایین ترین نرخ بانکی در بازار و پرداخت اولیه 10 یورو هنگام درخواست حساب شما ، همه مزایایی هستند که باید متقاعد کننده ترین شکاک بین شما باشد.
از نظر رهن و پس انداز مسکن ، نرخ های انجام شده توسط Boursorama نیز بسیار جذاب است و سزاوار آن است که ما روی آن زندگی کنیم. طبق پیشنهادات تبلیغاتی ، غیر معمول نیست ، برای یافتن نرخ های فلش در 0.95 ٪ در TAEG ثابت (حداکثر 48 ماه). واقعاً ، Boursorama Banque همه چیز را برای اغوا کردن مشتریان بزرگ دارد. توجه داشته باشید که بررسی های Boursorama Banque که توسط خدایان من ارائه شده بسیار خوب است.

حمایت مالی بورسوراما طلایی

جرالدین ، ​​الهه شما !

حمایت مالی Boursorama ، ج

نقشه سایت
وبلاگ حمایت مالی Boursorama
حامی بورسوراما

در اسپانسر بورسوراما.com ، به راحتی کد حامی مالی Boursorama خود را به دست آورید ، اجازه می دهد تا یک حساب جاری در سایت بانکداری آنلاین ، با پرداخت حق بیمه پاداش باز کنید. Géraldine ، خدادادی متخصص Boursorama از سال 2010 ، شما را در تلاش های شما پشتیبانی می کند. شما به دنبال یک پدرخوانده Boursorama هستید ? بنابراین فراموش نکنید: پدرخوانده بازار سهام خوب است ، اما یک پدرخوانده Boursorama بهتر است !

این سایت وابسته به Boursorama Banque (C) Géraldine 2022 نیست

جایزه: 70 € اضافی (یعنی 200 € !) با ترکیب پیشنهاد حمایت مالی من با سرویس تحرک بانکی EasyMove

تمام پیشنهادات Boursorama Banque: نکته اصلی که باید به خاطر بسپارید !

آرم بانک بورسوراما

رسمی است : از 2 اکتبر 2023 ، Boursorama Banque هویت را تغییر می دهد و می شود بورسوبانک.

بازیکن اصلی در بازار بانکی آنلاین از سال 1995 ، Boursorama Banque ، شرکت تابعه Société Générale ، پیشنهاد کاملی از خدمات بانکی را ارائه می دهد: حساب جاری ، محصولات پس انداز ، وام مسکن. در سال 2021 ، بانک آنلاین برای چهاردهمین سال متوالی توسط مجله “ارزانترین بانک” انتخاب شد دنیای پول. مقاله کامل ما را در مورد پیشنهادات مختلف موجود در Boursorama Banque پیدا کنید !

 • حساب جاری
 • حساب نوجوان
 • حساب مشترک
 • حساب طرفدار
 • صرفه جویی در
 • اعتبار املاک و مستغلات و وام شخصی
 • مبادله سوتک

Google Play: 4.8/5 پوند
فروشگاه اپل: 4.8/5 پوند

 • پیشنهاد کامل محصولات بانکی
 • از جمله مهمترین بانکداری در بازار
 • کارتهای بانکی با درآمد رایگان و رایگان (در بدهی فوری)
 • هیچ زمان واقعی در زمان واقعی وجود ندارد
 • بدون پیام فوری از برنامه
 • هیچ انسداد موقت پرداخت در خارج از کشور
 • بدون انسداد موقت پرداخت های آنلاین

داده های به روز شده در سپتامبر 2023

نظر ما در مورد Boursorama Banque

بانک آنلاین بانک تعادل یک بانک آنلاین است. این تمایز ارائه طیف گسترده ای از خدمات بانکی را دارد: بانک آنلاین برای حرفه ای ، پس انداز آنلاین ، بورس تحصیلی آنلاین. ما همچنین از خدمات مشتری آن که می توان در برنامه های گسترش یافته ، از ساعت 8 صبح تا 10 بعد از ظهر در روزهای هفته و از ساعت 8:45 صبح تا 4:30 بعد از ظهر شنبه قدردانی کرد.

بانک تعادل همچنین انواع مختلفی از پیشنهادات بانکی را با هدف خردسالان ، جوانان ، مسافران و مدیران ارائه می دهد. کارت های بانکی Boursorama را بدون شرایط درآمد و همچنین کارت های بانکی بدون هزینه در خارج از کشور می یابیم.

حساب جاری و کارت بانکی در Boursorama Banque

کارت خوش آمدید Boursorama

خوش آمدی
0 €/ماه

کارت Ultim Boursorama

اولتیمت
0 €/ماه

کارت Boursorama Ultim

Boursorama Ultim Metal
9.90 یورو در ماه

کارت ویزای بین المللی با مجوز سیستماتیک

کارت ویزای بین المللی با مجوز سیستماتیک

کارت ویزای فلزی با مجوز سیستماتیک

✔ بدهی فوری | ❌ تأخیر

✔ بدهی فوری | ✔ تاخیر جریان

✔ بدهی فوری | ✔ تاخیر جریان


منوط به پذیرش توسط بانک


منوط به پذیرش توسط بانک


منوط به پذیرش توسط بانک

✔ رایگان و نامحدود

✔ رایگان و نامحدود

✔ رایگان و نامحدود

✔ رایگان و نامحدود

✔ رایگان و نامحدود

✔ رایگان و نامحدود

1 برداشت رایگان در هر ماه
1.69 ٪ فراتر از آن

3 برداشت رایگان در هر ماه
1.69 ٪ فراتر از آن

✔ رایگان و نامحدود

✔ بیمه کلاسیک ویزا

✔ نخست وزیر بیمه ویزا

✔ نخست وزیر بیمه ویزا

داده های به روز شده در سپتامبر 2023

حساب خوش آمدید در Boursorama Banque

آنجا کارت استقبال, این است حساب بانکی بانکی رایگان با یک کارت مجوز سیستماتیک رایگان در بدهی فوری. برای اینکه کارت بانکی واقعاً رایگان باشد ، مشتری باید حداقل یک معامله پرداخت در هر ماه انجام دهد. در غیر این صورت ، هزینه های 5 یورو در ماه هزینه خواهد شد.

همچنین توجه داشته باشید که کارت استقبال شامل برخی محدودیت ها است. در واقع ، این کارت در مجوز سیستماتیک و با بدهی اجباری فوری با سقف های محدود و پرداخت محدود است.

ULTIM: کارت رایگان با سقف های گسترده

دارای کارت ویزیت

از ژوئن سال 2019 ، Boursorama Banque پیشنهاد جدیدی را ارائه داده است: Ultim Card. حق بیمه بیشتر از کارت Welcome ، پیشنهاد اولتیم شامل موارد زیر است:

 • یک کارت رایگان مرتبط با یک کشور -از بازار سهام
 • عدم وجود هزینه برای کلیه پرداخت های خارج از کشور و حداکثر 3 برداشت ارز رایگان.
 • دسترسی به تضمین های بیمه و کمک اولین کارت ویزا
 • سقف 2000 یورو/7 روز برای برداشت و 3000 یورو در ماه برای پرداخت و همچنین مجوز اضافه برداشت
 • دسترسی به سایر خدمات بورسوراما بانکی.

کارت Ultim در بدهی فوری ، بدون شرایط درآمدی و جریان تأخیر در شرایط درآمد در دسترس است.

�� در مورد کارت اولتیمت بورسوراما بیشتر بدانید

Ultim Metal: کارت حق بیمه جدید بدون هیچ هزینه ای در خارج از کشور

در دسامبر سال 2020 ، Boursorama یک پیشنهاد جدید بالاتر را راه اندازی کرد: کارت Ultim Metal. در شرایط درآمد برخلاف پیشنهاد خوش آمدید ، پیشنهاد اولتیمت فلزی ، در دسترس است:

 • کارت ویزای بین المللی با 9 یورو در هر ماه
 • عدم وجود هزینه برای همه برداشت ها و پرداخت های خارج از کشور
 • نقل و انتقالات بین المللی رایگان
 • سقف 3000 یورو/7 روز برای برداشت و 50،000 در ماه برای پرداخت و همچنین مجوز اضافه برداشت
 • دسترسی رایگان به کلیه بیمه های Boursorama: محافظت از بورسوراما ، بیمه مسافرتی و غیره.
 • دسترسی به کلیه خدمات Boursorama Bank: بورس ، پس انداز ، بیمه عمر ، اعتبار ، بیمه

فلز بنابراین به شما امکان می دهد با Neobancs و پیشنهادات آنها بدون هیچ هزینه ای در خارج از کشور رقابت کنید.

آزادی: حساب بانکی برای جزئی

در دسامبر سال 2017 ، Boursorama Banque آزادی را راه اندازی کرد ، یک حساب بانکی رایگان برای افراد زیر سن 12 تا 17 ساله. پیشنهاد آزادی برای کودکان Boursorama Banque محفوظ است.

با این پیشنهاد رایگان ، نوجوان سود می برد:

 • کارت بانکی ویزا با مجوز سیستماتیک : پرداخت بدون تماس و پرداخت رایگان در خارج از کشور
 • از کاربرد اختصاصی تا به راحتی حساب خود را مدیریت کنید.

بسیاری از ویژگی ها در دسترس است: هشدار پیام کوتاه ، ارسال RIB/IBAN از طریق برنامه یا WhatsApp ، درخواست فوری برای پول به والدین از طریق برنامه.

حساب Boursorama Pro

Siege_boursorama

در سال 2017 ، Boursorama Banque پیشنهاد خود را برای متخصصان راه اندازی کرد. Prossorama Pro یک حساب بانکی حرفه ای برای کارآفرینان انفرادی و کارآفرینان خود اشتغالی با نرخ 9 یورو در ماه است.

در اینجا لیستی از خدمات ارائه شده توسط Boursorama Pro ارائه شده است:

 • کارت کلاسیک ویزای Boursorama: جریان تأخیر یا فوری
 • اضافه برداشت مجاز: حداکثر 4000 یورو
 • بیمه “Protection Protemarama Pro“: از وسایل پرداخت ، کلیدها ، مقالات حرفه ای و تجهیزات حرفه ای تلفن همراه محافظت می کند
 • یک کتاب حرفه ای: بدون سقف پرداخت به 0.30 ٪ ناخالص پرداخت می شود.

هزینه های بانکی ارائه شده توسط Boursorama Pro از جمله ارزان ترین بازار حساب های بانکی آنلاین برای متخصصان است !

�� نحوه باز کردن حساب در Boursorama Banque ?

 • فرم آنلاین فرم آنلاین را با اطلاعات شخصی پر کنید
 • قرارداد الکترونیکی را با کدی که با پیام کوتاه دریافت خواهید کرد ، امضا کنید
 • با اضافه کردن آنها از طریق تلفن ، اسناد پشتیبان خود را منتقل کنید
 • بانک تعادل پرونده را بررسی کنید و ظرف 5 روز جواب دهید
 • اثبات باز کردن حساب بانکی Boursorama:
 • کپی از یک سند هویت معتبر: کارت شناسایی ملی ، گذرنامه یا کارت اقامت
 • اثبات آدرس کمتر از 3 ماه: صورتحساب برق ، اعلامیه مالیاتی ، مالیات مسکن ، صورتحساب تلفنی
 • یک دنده با نام و نام: دنده باید با یک حساب بانکی که در یک موسسه دیگر برگزار می شود مطابقت داشته باشد ، برای هرگونه باز کردن حساب بانکی اجباری است.

سایر محصولات Boursorama Banque

بورسوراما بورس: بورس تحصیلی آنلاین

با پیشنهادات سهام بورس سهام ، می توان سفارشات بازار سهام را برای سرمایه گذاری قرار داد. این محصولی است که توسط مطبوعات شناخته شده است که “جایزه عالی 2018” را برای دسته “Discovery Trader” دریافت کرده است (جایزه اهدا شده توسط فایل های پس انداز 2018 پس انداز).

Boursorama 4 پروفایل سرمایه گذار را تعریف می کند:

 • کشف : برای شروع در بورس سهام
 • باستانی : برای قرار دادن سفارشات کمتر از 3500 یورو
 • معامله گر : برای قرار دادن سفارشات بیشتر از 3500 یورو
 • معامله گر نهایی : برای معامله گران فعال
4 پروفایل بورس Boursorama

کشف باستانی معامله گر تجارت نهایی
هزینه های کارگزاری 1.99 یورو شامل مالیات در هر معامله تا 500 یورو و بیش از 0.60 ٪ شامل مالیات بر کل مبلغ سفارش 5.50 یورو شامل مالیات در هر معامله تا 1000 یورو و بیش از 0.48 ٪ شامل مالیات (با حداقل 8.95 یورو شامل مالیات) در کل مبلغ سفارش 16.65 یورو شامل مالیات در هر معامله تا 7،750 یورو و بیش از 0.22 ٪ از جمله مالیات بر کل مبلغ سفارش 9.90 یورو در هر معامله تا 10،000 یورو و بیش از 0.12 ٪ شامل مالیات بر کل مبلغ سفارش
حضانت درست رایگان رایگان رایگان رایگان
اشتراک ماهانه رایگان رایگان
(حداقل 1 معامله/ماه)
رایگان
(حداقل 1 معامله/ماه)
رایگان
(حداقل 30 معاملات در ماه)

اعتبار در Boursorama Banque

در حال حاضر Boursorama Banque دو نوع اعتبار را ارائه می دهد:

 • وام املاک و مستغلات
 • اعتبار مصرف کننده یا وام شخصی.

این یکی از تنها بانکهای آنلاین است که وام را به مشتریان خود ارائه می دهد ، که اگر می خواهید آن را به بانک اصلی خود تبدیل کنید ، این یک مزیت قابل توجه است. می توان یک شبیه سازی وام مسکن آنلاین را ایجاد کرد بلکه از خانه مشترک است. از 17 فوریه 2020 ، Boursorama Banque در طی 15 سال نرخ 1.65 ٪ (TEAG) را از جمله بیمه ارائه داد.

در اینجا 5 قدم برای گرفتن وام مسکن آورده شده است:

 1. فرم وام مسکن را تکمیل کنید (با درآمد ، هزینه ، ثروت)
 2. به دست آوردن یک پاسخ فوری در اصل
 3. اسناد لازم را با امضای الکترونیکی منتقل کنید
 4. مطالعه پرونده و اعتبار سنجی توسط بورسوراما
 5. امضای الکترونیکی پیشنهاد وام

بانک تعادل همچنین ارائه می دهد اعتبار مصرف کننده, یک محصول با ارزش. وام شخصی Boursorama Banque “جایزه عالی 2017” صادر شده توسط پرونده های پس انداز را دریافت کرد که نشان می دهد:

یک پیشنهاد بسیار جذاب. هزینه های به استثنای بیمه وام های مورد مطالعه به طور قابل توجهی پایین تر از میانگین مشاهده شده در نیمکت تست ما است.

برای عضویت در اعتبار مصرف کننده در Boursorama Banque ، با این حال ، ابتدا باید بورسروما مشتری باشید.

پس انداز در بورسوراما

Boursorama 4 جزوه پس انداز تنظیم شده را ارائه می دهد:

 • یک جزوه نرخ آن تا 01/02/2020 0.75 ٪ تعیین شده است ، در 22.950 یورو
 • LDD (جزوه توسعه پایدار و همبستگی) که نرخ آن 0.75 ٪ تعیین شده است ، با 12،000 یورو
 • پله (برنامه پس انداز مسکن) نرخ آن از تاریخ 07/28/2016 1 ٪ تعیین شده است
 • سلطنت (حساب پس انداز مسکن) نرخ آن 0.5 ٪ تعیین شده است.

علاوه بر این 4 جزوه ، Boursorama ارائه می دهد حساب جزوه آنلاین در اینجا ویژگی ها آورده شده است:

 • نرخ پاداش حساب: 0.10 ٪ ناخالص در سال
 • بدون سقف
 • بدون هزینه افتتاح یا بسته شدن
 • بدون هزینه مدیریتی
 • پس انداز موجود در هر زمان.

نحوه تماس با Boursorama Banque ?

شماره تلفن Boursorama چیست ?

در شماره تلفن بانکی Boursorama برای ترکیب با توجه به خدمات مورد نظر متفاوت است (خدمات مشتری ، مخالف ، دفتر مرکزی). در اینجا مجموعه ای از شماره تلفن ها برای تماس با Boursorama Banque آورده شده است:

با Boursorama Banque تماس بگیرید

بخش فروش اگر در هنگام افتتاح حساب شما باشد:
0 800 09 20 09
سرویس رایگان و تماس از دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 8 بعد از ظهر و شنبه از ساعت 8:45 صبح تا 4:30 بعد از ظهر به جز تعطیلات

خدمات مشتری را می توان در 01 46 09 49 49 (دوشنبه تا جمعه از 8 صبح تا 10 بعد از ظهر و شنبه از ساعت 8:45 صبح تا 4:30 بعد از ظهر به دست آورد)

اگر می خواهید با کارت بانکی خود مخالفت کنید:
برای کارت ویزا کلاسیک: (33) 9 77 40 10 08
برای اولین کارت ویزا: (33) 4 42 60 53 44

همچنین می توانید با بیمه کارت و کمک کارت بانکی خود تماس بگیرید.

آدرس های بانکی Boursorama

اگر می خواهید یک سپرده را در Boursorama Banque بررسی کنید, شما باید چک های خود را از طریق نامه به آدرس زیر ارسال کنید:

بانک تعادل
TSA 71 1111
92730 Nanterre Cedex

دفتر ثبت شده Boursorama Banque در آدرس زیر قرار دارد:

بانک تعادل
چهارراه خیابان 44,
92100 Boulogne-Billancourt

بورسوراما در شبکه های اجتماعی

Boursorama Banque بدیهی است که در شبکه های اجتماعی وجود دارد. در اینجا حساب های اصلی وی وجود دارد:

 • حساب فیس بوک Boursorama Banque
 • کانال Daylimotion Boorsorama Bank Bank
 • توییتر Boursorama

پیشنهاد حمایت مالی در Boursorama Banque

Boursorama Banque یکی از جالب ترین پیشنهادات حمایت مالی در بازار را ارائه می دهد. پدرخوانده قادر خواهد بود در باز کردن مؤثر حساب خود توسط خدای خود ، یک جایزه بسیار جذاب را لمس کند.

میخواهی بیشتر بدانی ? ارائه مفصل ما از پیشنهاد حمایت مالی Boursorama Banque را کشف کنید.

کیف پول

اشتراک آنلاین

ج.داشتن.س: بانک بورسوراما

نحوه واریز چک در بورسوراما ?

حمل و نقل در چند مرحله انجام می شود:

 • به منطقه مشتری خود وصل شوید “چک ها و گونه های من” و برای یک لغزش لغزش چک رایگان اقدام کنید
 • لغزش را ارسال کنید و در یک پاکت آزاد شده در Boursorama Banque TSA 30 007 93 497 Montreuil Cedex چک کنید

چرا Bousorama Banque در باز کردن حساب یک دنده درخواست می کند ?

Boursorama Banque در افتتاح حساب از دنده درخواست می کند تا به مشتری اجازه دهد اولین پرداخت را برای اعتبار سنجی حساب و همچنین پرداخت پاداش خوش آمدید لازم انجام دهد !

 • مقایسه: Boursorama vs ثروت
 • مقایسه: Boursorama vs سلام بانک!
 • مقایسه: Boursorama vs در این جا
 • آخرین نوآوری های موجود در Boursorama Banque
 • مقایسه: بانک ها ارزان ترین
 • Boursorama: “ارزانترین بانک” در سال 2019 و 2020 منتخب

بورسوراما 80 یورو ارائه می دهد ، آنچه از آن تشکیل شده است ?

منپیشنهاد بانک بورسوراما یک پیشنهاد خوش آمدید برای همه مشتریان جدید Boursorama Banque است. این شامل پرداخت a است پاداش خوش آمدید به مبلغ 80 یورو برای هرکسی که روند افتتاح حساب جاری را در Boursorama انجام دهد. با این حال مراقب باشید ، لازم است که چند پارامتر را بدانید نه تنها مطمئن باشید که می توانیم از این پیشنهاد 80 یورو استفاده کنیم بلکه می دانیم که چگونه این کار را انجام دهیم تا آن را بدست آوریم ..
تا دوشنبه 130 یورو برای افتتاح حساب در Boursorama پیشنهاد داد !

�� چگونه می توان این پیشنهاد بورسوراما را بدست آورد ، شرایط چیست؟ ?

شرایط به دست آوردن پیشنهاد 80 یورو ارائه شده ساده است. شما باید با وارد کردن کلیه اطلاعات و اسناد پشتیبانی مورد نیاز ، یک حساب بانکی را باز کنید ، توافق نامه حساب خود را امضا کرده و منتظر بازگشت خدمات مشتری باشید. پس از پذیرش درخواست شما ، وسیله پرداخت خود را دریافت خواهید کرد و پس از آن مجبور خواهید شد کارت بانکی خود را با استفاده از آن فعال کنید. 80 یورو سپس در 15 روز به شما پرداخت می شود.

به طور خلاصه ، برای به دست آوردن پیشنهاد 80 یورو بانک Boursorama باید:

 1. حساب بانکی خود را باز کنید
 2. کلیه اسناد پشتیبانی مورد نیاز را تحویل دهید
 3. توسط خدمات مشتری Boursorama Banque پذیرفته شود
 4. کارت بانکی خود را فعال کنید
 5. مشترک در پیشنهاد Welcome یا Ultim

�� شرایط کلی پیشنهاد

اینجاست شرایط عمومی مرتبط با پیشنهاد بانک Boursorama Welcome:

 • سن بودن
 • یک فرد طبیعی باشید
 • از نظر مالیاتی در فرانسه زندگی کنید
 • تسکین نشده بانک دو فرانسه
 • پاداش خوش آمدید برای یک شخص و یک بار
 • که تاریخ پیشنهاد استقبال همیشه معتبر است
 • این پیشنهاد را نمی توان با یک پیشنهاد دیگر Boursorama Banque ترکیب کرد
 • مشترک در پیشنهاد Welcome یا Ultim

در این شرایط هیچ چیز خیلی تعجب آور نیست. همچنین توجه داشته باشید که Boursorama Banque بر پیشنهاد خود نظارت دارد یک مهلت, اما تجربه نشان داده است که به طور مرتب پیشنهاد خوش آمدید خود را تجدید می کند که به همین دلیل با گذشت زمان پایدار است.

شرط بندی 80 € بورسواراما

برای اینکه به دام نرسید ، اگر می خواهید وقت خود را برای فکر کردن داشته باشید ، سعی کنید این تاریخ را در این تاریخ نگه دارید ، زیرا نباید این باشد که Boursorama Banque سیاست تجاری را تغییر می دهد و این پیشنهاد زیر بینی می رود !

�� شرایط خاص پیشنهاد

پس از آن شرایط خاص “ BOURSORAMA BANK:

 • شرایط ورودی را بررسی کنید (به تصویر زیر مراجعه کنید)
 • برای باز کردن حساب بانکی (فردی یا مشترک) به سایت Boursorma Banque بروید
 • با حساب جاری کلاسیک یا پیشنهاد خوش آمدید معتبر است
 • پیشنهادات کد را در اولین مرحله اشتراک وارد کنید
 • کل جنبه اداری را آگاه کنید (2 ماه برای تکمیل پرونده)
 • منتظر پذیرش پرونده باشید
 • دریافت یک ایمیل تأیید برای انجام اولین پرداخت اجباری
 • برای فعال کردن حساب به پرداخت 50 تا 500 € ادامه دهید

پس از آن, پاداش استقبال از Boursorama 80 یورو روز پس از پرداخت پرداخت می شود, انجام سریعتر دشوار است !

کارتهای بانکی Boursorama

پیشنهاد خوش آمدید

✔ تا 80 € ارائه شده است !

چندین اظهار نظر در مورد این پیشنهاد Boursorama Banque مورد توجه قرار می گیرد:

اول از همه ، این مهم است که مشخص کنیم که 3 نوع حساب وجود دارد که این پیشنهاد بورسوراما سازگار است:

 • پیشنهاد استقبال و اولتیمت بدون شرایط درآمد اما با یک عمل اجباری در هر ماه برای حفظ کارت رایگان
 • پیشنهاد Boursorama Pro: پیشنهاد Pro Account

پیشنهاد Ultim Metal با پیشنهاد 80 یورو ارائه شده سازگار نیست ، با این وجود مشتریان جدید از سال اول اشتراک رایگان بهره مند می شوند.

کارتهای بانکی Boursorama Banque

برای شرایط درآمدی از استقبال و پیشنهاد اولتیم ، آنها وجود ندارند, این بدان معناست که بانک برای همه درآمد باز است. با این حال مراقب باشید ، شما باید حداقل یک عملیات پرداخت را با کارت خود در هر ماه انجام دهید ، تحت مجازات پرداخت 5 یورو ماهانه برای استقبال و 9 یورو برای Ultim.

پیشنهاد کامل ویزای Ultim Metal بدون شرایط درآمدی قابل دسترسی است و اشتراک ماهانه آن 9.90 یورو در هر ماه است. مشترکین از یک سال اشتراک رایگان بهره مند می شوند.

توجه داشته باشید که همچنین می توان 50 یورو اضافی را در صورت تمایل به درآمد خود با EasyMove دریافت کرد و روند انتقال حساب رایگان است !

سرانجام ، یکی دیگر از عناصر بسیار مهم ، با توجه به اطلاع رسانی به کد تبلیغاتی در حال کار. ما با خدمات مشتری سؤال کرده ایم و تأیید کرده ایم که اگر این کد در مرحله اول ثبت نام ثبت نشده باشد ، شما حق دریافت 80 یورو را ندارید.

ما واقعاً معنای چنین رویکردی را جدا از به دام انداختن حیرت زده درک نمی کنیم ، اما سلام ، شما باید در آنجا خم شوید تا از پیشنهاد بورسوراما استفاده کنید !

آیا برای بهره مندی از پیشنهاد به یک پیشنهاد بازار سهام خاص نیاز دارید ?

آره ! همانطور که در بالا ذکر شد ، شما به طور ضروری مجبور خواهید بود که برگردید کد BOURSORAMA BRS80 به منظور استفاده از پیشنهاد خوش آمدید Boursorama 80 یورو. این کد تبلیغی باید بخشی از مرحله اول اشتراک در حساب بانکی Boursorama باشد ، در صورت عدم موفقیت در دستیابی به 80 یورویی که توسط Boursorama ارائه می شود امکان پذیر نیست.

توجه داشته باشید که اگر پیوند ما را برای باز کردن یک حساب کاربری می کنید ، کد به طور خودکار در فرم باز کردن حساب شما ادغام می شود.

نظر ما در مورد این تبلیغ Boursorama Banque

به طور کلی ، این ارتقاء بانک Bungerama 80 یورو تمام آنچه کلاسیک است باقی مانده است هم از نظر مبلغ و هم از نظر روند. لازم به ذکر است که بانک آنلاین همان چیزی است که در اسرع وقت جایزه استقبال خود را ارائه می دهد ، زیرا در طی 48 ساعت حداکثر تبدیل شده است.

همچنین ، شرایط ساده ای برای به دست آوردن آن ارائه می دهد : هیچگونه تعهدی برای استفاده از کارت بانکی خود قبل از چنین تأخیر و و نه مبلغ مشخصی از هزینه ها ، همانطور که ممکن است در سایر بانک ها بصورت آنلاین انجام شود. علاوه بر این ، بهره مندی از پیشنهاد خوش آمدید 50 یورو در صورت اقامت در بانک با EasyMove کاملاً تشویقی است ، به خصوص که Boursorama Banque از A به Z مراقبت می کند ، و این سرویس رایگان است.

همچنین یادآوری این نکته حائز اهمیت است که حساب بانکی بانکی Bankrama باید حداقل یک سال نگهداری شود, در غیر این صورت مبلغ پیشنهاد 80 یورو از حساب بانکی شما بدهکار خواهد شد.

همچنین می توانیم اشاره کنیم که Boursorama Banque برای ادغام به یک کد تبلیغاتی نیاز دارد در مرحله ثبت نام برای به دست آوردن پیشنهاد خوش آمدید. یک رویکرد به نظر ما بی فایده و مطمئناً باید شکایات خود را ایجاد کند ، زیرا همه این کار را برای انجام این کار ندارند. فراتر از آن ، پیشنهاد بازار سهام 80 یورو واقعاً جالب است ، با شرایط ساده برای به دست آوردن آن و سریعترین پرداخت در بازار !

منابع اضافی ما:

 • نحوه باز کردن حساب بانکی Boursorama
 • بررسی بانک Boursorama
 • انتقال به خارج از منطقه Sepa Boursorama
 • Boursorama Bourse Bank
 • بیمه بورسوراما
 • پرداخت بانکی شکستگی

یک پیشنهاد یا اظهار نظر در مورد پیشنهاد Boursorama Banque ? کمی اظهار نظر برای ما بگذارید ، ما خوشحال خواهیم شد که به شما پاسخ دهیم یا در مورد اظهارات شما گزاف گویی کنیم �� !

برنامه خوب هفته ! ❤

رایانه های شخصی

برای خبرنامه ثبت نام کنید کارآگاه.خط ::
اخبار ، برنامه ها و شگفتی های خوب !
با وارد کردن آدرس ایمیل خود ، شما موافقت می کنید که خبرنامه ما را دریافت کنید.

کپی رایت © 2023 – کارآگاه -Banque.FR – کلیه حقوق محفوظ است

پرونده ها ، مشاوره ، نظرات و تحلیل های انجام شده در کارآگاهان.FR مشاوره سرمایه گذاری را تشکیل نمی دهد (مقالات D. 321-1 / لیتر. 321-1 – کد پولی و مالی) ، و نمی تواند مشاوره شخصی صادر شده توسط یک حرفه ای را جایگزین کند.

محصولات سرمایه گذاری ابزارهای پیچیده ای هستند و به دلیل اهرم خطر از دست دادن سریع پول دارند. به عنوان مثال ، بین 74 تا 89 ٪ افراد هنگام مذاکره در مورد CFD ها پول از دست می دهند. اطمینان حاصل کنید که با آگاهی از عملکرد گذشته عملکرد آینده را در معرض خطر قرار داده اید.