نحوه تماس با Boursorama Banque?, خدمات مشتری Boursorama Bank: شماره تلفن ، آدرس و ایمیل

خدمات مشتری Boursorama Bank: شماره تلفن ، آدرس و ایمیل

با این حال ، برای تماس مستقیم با مشاوران Boursorama Banque از طریق تلفن ، چندین خط در اختیار شما است:

نحوه تماس با Boursorama Banque ?

همیشه منبع نگرانی ، سوال در مورد دسترسی به خدمات مشتری در یک بانک آنلاین به طور مرتب باز می گردد. این سؤال همچنین با توجه به رفتار برخی از بازیکنان در بانک دیجیتال و موبایل کاملاً قانونی است.

Boursorama Banque ، این باعث افتخار می شود تا به همه سؤالات مشتریان با تعصبات مختلف پاسخ دهیم. هدف از این بانک آنلاین: شماره 1 روابط مشتری باقی مانده است.

بانک Bungeorama: بانک آنلاین که ” برای شما وجود دارد »»

این پیام نمایش داده شده توسط Boursorama Banque در سایت آن است. تمایل آن تأکید بر خدمات به مشتری به منظور ایجاد ارزش افزوده به پیشنهاد آن است. برای چی ? از آنجا که روابط مشتری برای مشتریانی که عموماً به داشتن یک مشاور بانکی منظم عادت دارند ضروری است.

شیرجه را برای باز کردن یک حساب در یک بانک آنلاین یا یک بانک تلفن همراه به معنای خطرناک تر بودن بیشتر از یک بانک سنتی بگیرید. و به خودی خود طبیعی است. بیشتر مشتریان برای کاهش هزینه هایی که در یک بانک سنتی ، به ویژه کار یک مشاور اختصاصی را تأمین می کنند ، بانک آنلاین یا بانک تلفن همراه را انتخاب می کنند.

با خیلی ساده می توان با Boursorama Banque تماس گرفت و پاسخ های مربوطه را داشت. بانک آنلاین این موضوع را با افتخار در سایت خود اثبات می کند: در دسامبر سال 2019 ، BeeringPoint و Kantar مطالعه ای را در مورد نمونه 4000 مشتری و کاربر 200 شرکت در بخش های بانکی ، بیمه ، املاک و مستغلات ، گردشگری و غیره انجام دادند. بشر. نتیجه ، Boursorama Banque در رتبه 1 روابط مشتری در بخش بانکی قرار دارد.

یک پیروزی کوچک که او در اطمینان از چشم انداز خود ناکام نیست. با امروز 2.1 میلیون مشتری ، که نیمی از آنها تصمیم به ساختن Boursorama Banque Bank اصلی خود کرده اند ، به نظر می رسد بانک آنلاین دستور العمل مناسبی برای اغوا کردن و حفظ آن پیدا کرده است.

با Boursorama Banque تماس بگیرید

تلفنی :

خبر خوب ، در Boursorama Banque ، این است که در واقع یک شماره تلفن وجود دارد … یک واقعی ! در واقع ، در برخی از بانک های تلفن همراه ، مانند Revolut ، شما می توانید شماره تلفن را پیدا کنید … اما این خبر خوب به سرعت به ناامیدی تبدیل می شود زیرا این یک استاندارد اتوماتیک است که به برنامه تلفن همراه اشاره دارد.

با این حال ، برای تماس مستقیم با مشاوران Boursorama Banque از طریق تلفن ، چندین خط در اختیار شما است:

 • اگر هنوز مشتری نیستید و در مورد پیشنهاد این بانک آنلاین سوالی دارید ، با آن تماس بگیرید 0 800 09 20 09 از ساعت 9 صبح تا 6 بعد از ظهر دوشنبه تا جمعه و 8:45 صبح تا 4:30 بعد از ظهر شنبه. تماس رایگان است.
 • اگر در حال حاضر مشتری Boursorama Banque هستید ، آن را تشکیل دهید 01 46 09 49 49 از 8 صبح تا 10 بعد از ظهر دوشنبه تا جمعه و 8:45 صبح تا 4:30 بعد از ظهر شنبه. اگر هنوز مشتری نباشید ، این شماره برای شما مفید نخواهد بود ، باید برای تماس با یک مشاور Boursorama Banque وارد یک شناسه شوید.
 • اگر می خواهید در صورت از دست دادن یا پرواز با کارت بانکی خود مخالفت کنید ، این بار 09 77 40 10 08 برای کارت ویزا کلاسیک یا 04 42 60 53 44 برای اولین کارت ویزا.

خوب است بدانید: بحران سلامت سازمان Boursorama Banque را تغییر داده است ، خدمات مشتری از طریق تلفن فقط تا ساعت 7 بعد از ظهر در دسترس است. به جای 10 بعد از ظهر دوشنبه تا جمعه.

از طریق گربه:

Boursorama Banque مانند هر بانک آنلاین که شایسته نام آن است ، به مشتریان یک گربه را برای تماس با یک مشاور در اختیار مشتریان قرار می دهد و در مورد نکات مختلفی که سوال دارد بحث می کند. این گربه در منطقه مشتری شما موجود است.

این راه حل با زمان بسیار مطابقت دارد. در واقع ، دیجیتالی شدن گسترده نیاز به دارایی های زیادی برای کار بر روی رایانه دارد. بنابراین ، حتی در ساعات کاری ، بدون اینکه از پست خود غایب باشید ، می توانید با یک مشاور گپ بزنید.

خوب است بدانید: با توجه به وضعیت استثنایی مرتبط با COVID-19 ، مبادله موقتاً توسط CAT با یک مشاور امکان پذیر نیست.

با ایمیل :

در منطقه مشتری خود نیز می توانید از طریق ایمیل با Boursorama Banque تماس بگیرید. اگر می خواهید اثری از مبادله خود داشته باشید و اسناد را به بانک آنلاین خود ارسال کنید ، این تعصب مورد علاقه قرار می گیرد.

با نامه:

در عصر دیجیتالی شدن ، مطمئناً آدرس پستی نیست که برای شما مفید باشد. با این حال ، اگر نیاز به چک کردن دارید ، باید آن را بدانید. در واقع Boursorama Banque Checkmen را ارائه می دهد و امکان سپرده گذاری چک ها را ارائه می دهد. کافی است که یک برگه تحویل چک دیجیتال را در منطقه مشتری خود وارد کنید ، چک را امضا کنید و شماره حساب خود را قبل از ارسال به آدرس زیر نشان دهید:

بانک تعادل
TSA 30 007
93497 Montreuil Cedex

از سؤالات متداول Boursorama استفاده کنید

Boursorama Banque مانند بسیاری از بانک های آنلاین و سایر بانک های تلفن همراه ، توجه ویژه ای به آن داشته است. او سعی می کند تمام سؤالاتی را که مشتریان یا مشتریان آینده می توانند از بین ببرند. از افتتاح حساب بانکی Boursorama تا مدیریت آن از طریق خدمات ارائه شده (پس انداز ، اعتبار ، بیمه و غیره.) ، این سؤالات متداول سعی می کند به همه سؤالات پاسخ دهد تا مخاطبین غیر ضروری با مشاوران محدود شود.

از رفتن به صفحه اصلی این نمایشگاه دریغ نکنید ، کاملاً سازمان یافته ، واضح و قابل خواندن است و به شما امکان می دهد به سرعت پاسخ سؤالاتی را که از خود در مورد Boursorama Banque می پرسید ، پیدا کنید.

تماس با Boursorama Banque: در مورد شبکه های اجتماعی چه چیزی ?

به عنوان بانک آنلاین ، Boursorama در شبکه های اجتماعی فعال است. شما می توانید شروع به گفتگو در فیس بوک ، توییتر و غیره کاملاً در نظر بگیرید. با این حال ، از آنجا که این بانک آنلاین خدمات مشتری بسیار کاملی را ارائه می دهد ، این شبکه ها ممکن است بهترین رسانه برای برقراری ارتباط را نداشته باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Boursorama Banque ، از مشورت موارد زیر دریغ نکنید:

 • اتهامات بانکی توسط Boursorama Banque اعمال می شود ?
 • کدام کارتهای بانکی بورسوراما را انتخاب کنید ?
 • آنچه راه حل های پس انداز Boursorama Banque ارائه می دهد ?
 • نحوه واریز چک یا پول نقد با Boursorama Banque ?
 • چگونه می توان Boursorama را بانک اصلی خود ساخت ?
 • نحوه باز کردن یک حساب Boursorama (و بستن آن) ?

خدمات مشتری Boursorama Bank: شماره تلفن ، آدرس و ایمیل

مشاوران بازار سهام خدمات مشتری از طریق چندین وسیله در دسترس هستند: از طریق تلفن ، نامه ، ایمیل یا از طریق گربه Boursorama ! و اگر بر خلاف یک بانک سنتی ، مشاور اختصاصی ندارید ، خدمات مشتری Boursorama با دامنه ساعتی بزرگ در دسترس است. بنابراین نحوه تماس با Boursorama از طریق تلفن ? به چه آدرس ایمیل در Boursorama ? بزرگنمایی در تماس با Boursorama.

 • تلفن ؛
 • نامه
 • نامه
 • گپ.

�� از طریق تلفن به Boursorama Banque برسید

Boursorama Banque با توجه به موضوعات مختلفی که مشتریان خود می توانند با آن روبرو شوند چندین خط تلفن اختصاصی دارد. با آن تماس بگیرید شماره بورسوراما مربوط به صرفه جویی در وقت.

شماره خدمات مشتری Boursorama

در خدمات مشتری Boursorama از طریق تلفن به صورت رایگان قابل دستیابی است. قبل از تماس ، شماره ها را ببینید تماس با بورسوراما : آنها بسته به اینکه شما در حال حاضر مشتری هستید یا نه ، متفاوت هستند.

اگر قبلاً مشتری هستید ، می توانید به آن برسید خدمات مشتری رایگان Boursorama در ☎ 01 46 09 49 49. در مشاوران بورسوراما از دوشنبه تا جمعه از 8 صبح تا 7 بعد از ظهر و شنبه از ساعت 8:45 صبح تا 4:30 بعد از ظهر.

اگر هنوز مشتری نیستید و می خواهید با Boursorama Banque تماس بگیرید, از شماره تلفن زیر استفاده کنید: �� 0 800 09 20 09. این یک است شماره رایگان برای پیوستن به بخش فروش Boursorama Banque دوشنبه تا جمعه از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر و شنبه از ساعت 8:45 صبح تا 4:30 بعد از ظهر, به جز در طول تعطیلات.

وقتی خدمات مشتری Boursorama غیرقابل دستیابی است چه کاری باید انجام دهید ?

اگر خدمات مشتری Boursorama Banque غیرقابل دستیابی است, از ساعت شلوغی که ممکن است زمان انتظار زیادی داشته باشید خودداری کنید. برای با بورسوما تماس بگیرید, از ساعتهای بعد حمایت کنید: بین ساعت 11 صبح و 12 بعد از ظهر و بین 3 بعد از ظهر و 4:30 بعد از ظهر.

اگر قبلاً مشتری هستید و نمی توانید به آن برسید خدمات مشتری Boursorama از طریق تلفن ، می توانید از شما یادآوری کنید. فقط در صفحه “Help & Contact” به منطقه مشتری یا برنامه تلفن همراه خود بروید و روی دکمه “یادآوری” کلیک کنید.

اگر عجله دارید ، وسایل دیگری دارید تماس با بورسوراما ::

 • ایمیل: در آدرس [ایمیل محافظت شده] یا از منطقه مشتری خود در وب سایت یا از برنامه تلفن همراه در بخش “راهنما و تماس”.
 • دستیار مجازی الیوت ، 24/7 از منطقه مشتری شما در دسترس است.
 • تلفن برای رسیدن به کمک بورسوراما در: �� 0 800 09 20 09.

اعداد اضطراری بورسوراما

برای تسهیل رویه های خود در صورت سرقت یا از دست دادن کارت بانکی ، Boursorama Banque تا حد امکان روش های آنلاین را ارائه می دهد. در مواقع اضطراری ، این فرایند سریع و کارآمد است.

انجام دادن مخالفت با کارت بانکی شما, پیگیری روش آنلاین از منطقه مشتری خود در وب سایت یا برنامه تلفن همراه آسان تر خواهد بود. کارت شما برای جلوگیری از استفاده از کلاهبرداری بلافاصله مسدود خواهد شد.

اگر نمی توانید به منطقه مشتری خود وصل شوید ، می توانید با سرویس مخالف کارت بین بانکی با شماره تلفن تماس بگیرید 0 892 705 705 (0.34 یورو شامل مالیات/دقیقه + قیمت تماس). این یک سرویس ملی است که 7 روز در هفته و 24 ساعت شبانه روز در دسترس است.

�� از طریق ایمیل با Boursorama Banque تماس بگیرید

برای تمام سوالات خود می توانید از طریق ایمیل با Boursorama تماس بگیرید در آدرس زیر: [ایمیل محافظت شده] . و اگر در حال حاضر مشتری هستید ، در منطقه مشتری خود فرم دارید تا خود را بنویسید نامه بانکی Boursorama.

به عنوان بخشی از شکایت ، خدمات مشتری Boursorama متعهد شده است که در یک دوره از درخواست خود را تأیید کند 10 روز کاری بیشترین. زمان پاسخ است 2 ماه بیشترین. اگر مشکل انتقال ، برداشت یا کارت بانکی شما باشد ، دوره پردازش است 15 روز کاری.

اگر به پاسخ سریع نیاز دارید ، می توانید از آن استفاده کنید گربه بورسوراما : الیوت. این دستیار مجازی بانکی تعادل مجازی است. chatbot الیوت 24 ساعت شبانه روز و 7 روز در هفته در دسترس است تا بلافاصله به سوالات شما پاسخ دهد. در گربه بورسوراما از حساب مشتری شما در بخش “راهنما و تماس” قابل دسترسی است.

�� آدرس های پستی برای نوشتن به Boursorama Banque

بانک تعادل چندین آدرس پستی دارد. برای ارسال نامه ها یا اسناد خود ، باید از آدرس پستی دفتر مرکزی Boursorama Banque استفاده کنید. توجه ، برای یک چک را نقد بکنید, آدرس متفاوت است !

شما باید انتخاب کنید آدرس بانکی Boursorama بسته به نیاز شما:

آدرس های بانکی Boursorama

آدرس دفتر مرکزی بانک تعادل
چهارراه خیابان 44
92100 Boulogne-Billancourt
address آدرس پستی برای ارسال نامه به Boursorama Banque بانک تعادل
چهارراه خیابان 44
92100 Boulogne-Billancourt
�� آدرس برای جمع آوری چک بورسوراما بانک تعادل
TSA 30007
93497 Montreuil Cedex

�� نحوه ارسال شکایت به Boursorama Banque ?

اگر خدمات مشتری Boursorama پاسخی را برای شما فراهم می کند که مناسب شما نباشد ، یا در صورت بروز مشکلات مربوط به فعالیت های بانکی ، می توانید شکایتی ارسال کنید. برای شکایت خود باید با Boursorama Banque تماس بگیرید ::

 • اگر در حال حاضر مشتری هستید ، باید فرم را در بخش “شکایت” منطقه مشتری خود پر کنید.
 • اگر هنوز مشتری نیستید ، می توانید با آن تماس بگیرید شماره رایگان خدمات مشتری در تعداد : 0 800 09 20 09 یا یک فرم آنلاین را پر کنید ، که در بخش “راهنما” سایت Boursorama موجود است.

شما در یک دوره حداکثر پاسخی دریافت خواهید کرد 15 روز کاری. اگر علیرغم بازگشت سرویس شکایت بورسوراما این اختلاف همچنان ادامه دارد ، می توانید به صورت رایگان با یک واسطه تماس بگیرید.

نامه خود را به آدرس زیر ارسال کنید:

واسطه فدراسیون بانکی فرانسه (FBF)
خانم واسطه
CS 151
75422 پاریس Cedex 9

یا با وب سایت https: // lemediator مشورت کنید.FBF.Fr برای شروع مراجعه آنلاین خود.

شما طی 2 ماه از تاریخ اولین شکایت کتبی خود پاسخ می دهید.

��‍♀faq:

�� چگونه می توان با یک مشاور بورسوراما صحبت کرد ?

 • با خدمات مشتری Boursorama تماس بگیرید 01 46 09 49 49 ؛
 • بخواهید از منطقه مشتری خود ، بخش “راهنما و تماس” یادآوری کنید.

❌ چگونه یک حساب بورسوراما را باز کنیم ?

اگر حساب خود را مسدود کرده اید ، موثرترین راه برای یک حساب Boursorama را باز کنید برای کلیک بر روی پیوند “من دسترسی مشتری خود را باز می کنم”. در صفحه اتصال موجود است. سپس شما فقط باید دستورالعمل ها را دنبال کنید.

�� شماره مشتری Boursorama را از کجا پیدا کنم ?

در شماره مشتری Boursorama در ایمیلهایی که هنگام باز شدن دریافت کرده اید ثبت شده است. اگر متأسفانه نمی توانید نام کاربری خود را پیدا کنید ، می توانید با مراجعه به بخش “پروفایل من” و سپس در منوی “شناسه من و رمز عبور من ، از منطقه مشتری خود مشورت کنید.». سرانجام ، اگر دیگر به هم وصل نشده اید ، می توانید از این روش برای یافتن شناسه بورسوراما خود استفاده کنید.

�� پیشنهادات لحظه

یکپارچه

حداکثر 120 € ارائه شده است

بانک تعادل

100 یورو با کد BRS100 ارائه شده است

آرم ثروتمند

230 یورو با کد FTN0923 ارائه شده است

مشاور خدمات شما

از دوشنبه تا جمعه از 7 صبح تا 9 بعد از ظهر ، شنبه 8:30 صبح تا 6.30 بعد از ظهر و یکشنبه از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر.