کتابچه جوان الف: نرخ ، سقف ، سن محدود ، مزایا | Boursorama Banque ، Codes Boursorama Banque را ارائه می دهد: تا 110 € ارائه شده | سپتامبر 2023

Boursorama Bank کدهایی را ارائه می دهد: حداکثر 110 € ارائه شده | سپتامبر 2023

Contents

�� کد حمایت مالی: HEFR8711

جزوه A برای جوانان

با استفاده از این پیشنهاد ، حساب خود را قبل از آن از فرزند خود باز کنید:

برای هر حساب اول با کارت بانکی

جزئیات شرایط

پیشنهاد برای بزرگسالان و توانمند و معتبر برای هرگونه باز کردن مؤثر در حساب بانکی در بورس سهام (به استثنای حساب حرفه ای Boursorama Banque ، به استثنای عرضه خاص ، به بروشور تعرفه) با درخواست کارت بانکی همزمان که از 08/01/2023 ساخته شده است ، معتبر است.

درخواست افتتاح حساب برای هر ذینفع جدید مشتری از کد پیشنهاد تجاری “BRS100” محفوظ است.

پاداش 20 یورو برای افتتاح حساب بانکی Boursorama Banque. مبلغ 20 یورو در روز افتتاح مؤثر آن به حساب بانکی اعتبار می یابد.
وت

حق بیمه 80 € برای سفارش کارت استقبال یا Ultim Bank: 80 یورو حق بیمه برای هرگونه سفارش استقبال یا کارت اولتیمت به درخواست بازپرداخت حساب بانکی ، و توسط Boursorama Banque پذیرفته شده است. مبلغ 80 یورو در روز افتتاح مؤثر آن با توجه به پذیرش پرونده درخواست کارت بانکی توسط Boursorama Banque به حساب بانکی اعتبار می یابد.
یا
رایگان از 8 مشارکت اول برای اشتراک پیشنهاد فلزی: شما مطابق با بروشور قیمت ، از هشت کمک اول رایگان برای اشتراک پیشنهاد فلزی همزمان به درخواست افتتاح اولین حساب بانکی بهره می برید (تعرفه در نیرو در تاریخ 08/01/2023 ، منوط به تغییر سیاست قیمت گذاری توسط Boursorama) ، منوط به پذیرش پرونده شما توسط Boursorama. پرداخت 80 سنت در همان ماه 8 در همان حساب بانکی پرداخت می شود.

در صورت اشتراک از طریق مسیر در برنامه (واجد شرایط برای استقبال ، کارتهای نهایی با مجوز سیستماتیک): پرونده باید کامل باشد و با افتتاح حساب بانکی از طریق برنامه مطابقت داشته باشد. هر پرونده ناقص پس از 5 روز کاری باید از اولین مرحله از مسیر اشتراک مجدداً تغییر یابد. اولین پرداخت باید پس از اتمام امضای الکترونیکی قرارداد و درخواست کارت بانکی پذیرفته شده توسط Boursorama Banque ، به Boursorama Banque برسد تا حق پرداخت حق بیمه تجاری را باز کند.

در صورت اشتراک بدون درخواست (واجد شرایط کارت های خوش آمدید ، فقط با مجوز سیستماتیک): پرونده باید در طی دو ماه از درخواست اولیه کامل شود و مطابقت داشته باشد: کلیه اسناد پشتیبان (خارج از اولین پرداخت ، مگر اینکه دومی توسط بررسی در صورت اشتراک کاغذ) باید قبل از این تاریخ ضمیمه شود. اولین پرداخت باید حداکثر 5 روز کاری پس از دریافت ایمیل ، به Boursorama Banque برسد که به مشتری جدید نشان می دهد که می تواند به این پرداخت اول بپردازد تا حق حق بیمه پرداخت را باز کند.

پیشنهاد محدود به یک پیشنهاد واحد برای هر نفر و با هیچ پیشنهادی دیگر Boursorama Banque همراه نیست.

در صورت بسته شدن حساب مشتری ، یا به ابتکار خود مشتری ، یا به ابتکار عمل بورسوراما بانک در صورت بروز رفتار جدی قابل درک مشتری ، در طی 24 ماه پس از افتتاح مؤثر ، Boursorama Banque حق برای پرداخت مبلغ مربوط به حق بیمه یا استقبال از حق بیمه ای که از آن در چارچوب این پیشنهاد تجاری بهره مند شد.

Boursorama Banque کدهای ارائه شده: حداکثر 110 € ارائه شده | سپتامبر 2023

کد تبلیغی بورسوراما

رسمی است : از 2 اکتبر 2023 ، Boursorama Banque هویت را تغییر می دهد و می شود بورسوبانک.

با بیش از 3.7 میلیون مشتری ، Boursorama Banque یک بازیگر اصلی در اکوسیستم بانک های آنلاین است. این انواع محصولات بانکی را به بازار عرضه می کند. از بیمه فعلی تا عمر ، از جمله سرمایه گذاری های کمک هزینه تحصیلی. Boursorama Banque ، در چندین نوبت به عنوان ارزان ترین بانک ، به مشتریان خود اجازه می دهد تا از قیمت های قابل دسترسی و همچنین پاداش در افتتاح حساب ، با کد خوش آمدید یا کد حمایت مالی بهره مند شوند.

کد بانکی مانده: پیشنهاد خوش آمدید

در سپتامبر 2023 ، Boursorama Banque پیشنهاد 100 یورو برای افتتاح حساب بانکی اولتیم یا استقبال از حساب بانکی یا یک حساب مشترک Boursorama ارائه شده است.

شرایط برای بهره مندی از این پیشنهاد به شرح زیر است:

  • باشد فرد فیزیکی, عمده و چه کسی اقامت مالیاتی در فرانسه است
  • مبتنی بر Banque de France نیست
  • برای اولین بار یک حساب بانکی Boursorama را باز کنید

علاوه بر این ، کد پیشنهاد خوش آمدید نمی تواند با یک پیشنهاد تبلیغاتی دیگر ترکیب شود.

چگونه می توان از پیشنهاد خوش آمدید بهره مند شد ?

برای باز کردن حساب بانکی بانکی بانک و بهره مندی از کد خوش آمدید ، این روش ساده است:

  • فرم را پر کرده و مشخصات تماس شخصی خود را نشان دهید
  • با دو ماه پس از درخواست اولیه ، با اسناد پشتیبانی از طریق پست یا از طریق اینترنت (دسترسی به تماس Boursorama) به پرونده کامل بپیوندید (به تماس Boursorama دسترسی پیدا کنید)
  • اولین پرداخت را 5 روز پس از دریافت ایمیل انجام دهید

پس از فعال شدن حساب بانکی ، مشتری جدید پیشنهاد استقبال 100 € ارائه شده به حساب بانکی خود را پیدا می کند.

کد پیشنهاد Boursorama Bank: پیشنهاد حمایت مالی

پیشنهاد حمایت مالی Boursorama: پدرخوانده 30 € دریافت می کند و Godson 110 € را که به حساب جدید خود اعتبار دارد لمس می کند.

با حمایت مالی ، مشتری پاداش می گیرد وقتی که Boursorama Banque یکی از اقوام خود را کشف کند و به Godson اجازه می دهد تا از یک پیشنهاد بهره مند شود 110 €. استفاده از کد حمایت مالی برای افتتاح یک حساب شخصی یا یک حساب مشترک ، یک کد در دسترس از برنامه Boursorama امکان پذیر است.

برای حمایت مالی در Boursorama Banque ، شما باید یکی از محصولات زیر را داشته باشید: یک کارت بانکی Boursorama ، یک کتاب پس انداز ، یک بورس ، وام مسکن یا مصرف مصرف کننده. خدای باید شرایط لازم برای افتتاح حساب بانکی را برآورده کند.

�� کد حمایت مالی: HEFR8711

همین الان : 110 € برای خدای

داده های به روز شده در سپتامبر 2023

به طور خلاصه مزایای Boursorama Banque

Boursorama Banque در سال 2005 راه اندازی شد ، یک بانک کامل آنلاین است که طیف وسیعی از محصولات بانکی را با هزینه های رقابتی ارائه می دهد:

  • پیشنهادات حساب جاری: از جمله کارت بانکی بدون شرایط درآمدی با خوش آمدید و اولتیم (مقایسه اولتیمت ویزا ویزا برتر ویزا را پیدا کنید) ، بلکه برای جوانترین پیشنهاد کادور
  • اعتبار آگاهانه ، پیشنهادات وام مسکن (1.65 ٪ TAEG بیش از 15 سال ، بیمه شامل) و وام شخصی
  • یک پیشنهاد بیمه زندگی و بورس تحصیلی آنلاین
  • یک پیشنهاد کتاب پس انداز از جمله کتابچه های مختلف تنظیم شده (LDDS ، Livret A ، LEP ، PEL) و یک حساب کاربری

بهترین پیشنهادات پس انداز در سپتامبر 2023

سپتامبر 2023: لیست بهترین پیشنهادات کتاب پس انداز با نرخ در حال حاضر در حال افزایش است. پیشنهادهای ارجاع شده در راهنمای پس انداز. لیست غیر اکتشافی از پیشنهادات بازار.

بهترین پیشنهادات پس انداز در سپتامبر 2023

بهترین پیشنهادات پس انداز سپتامبر 2023 © Francetransactions.com/سهام.خشت.کم

ارسال شده در شنبه 30 دسامبر 2017 توسط دنیس لاپالوس ، روز شنبه 23 سپتامبر 2023 در ساعت 10:09 صبح به روز شد

Fortuneo Bank: پیشنهاد دهید

افزایش نرخ 5 ٪ به مدت 4 ماه از دو هفته پس از تاریخ افتتاح کتابچه +.
مهلت استفاده از آن : 10/16/2023

مقررات : پیشنهاد برای اولین بار در یک جزوه اصلی بین 23 اوت و 16 اکتبر 2023 (تاریخ دریافت اثبات کامل پرونده باز کردن حساب). پرداخت خالص تا 100.000 یورو با نرخ تبلیغاتی ناخالص 5 ٪ به مدت 4 ماه از دو هفته پس از تاریخ افتتاح کتابچه پاداش می گیرد +. فراتر از 100000 یورو و همچنین پایان دوره پاداش 4 ماهه ، پرداخت های خالص با نرخ سود ناخالص سالانه 1 ٪ و با نرخ بهره سالانه سود اولیه 1.50 ٪ از 01/09/2023 پاداش می گیرد. ، احتمالاً با توجه به شرایط عمومی توسط Fortuneo اصلاح می شود.

اطلاعات : هرگونه برداشتی که در طول دوره پاداش 4 ماهه انجام می شود ، از پرداختهای بهره مند از پیشنهاد کسر می شود. پیشنهاد محدود به یک جزوه + برای هر فرد طبیعی بزرگسال که قادر و دارای ساکن مالیاتی در فرانسه هستند ، مشمول وجود جزوه + دارنده در 31 دسامبر 2023. منافع مشارکت مالیات و تأمین اجتماعی دارند. افتتاح یک جزوه اصلی منوط به برگزاری حساب سپرده در Fortuneo است. شما یک دوره برداشت 14 روزه دارید.

همچنین می توانید از طریق موبایل خود با این QRCode به این پیشنهاد Banke Fortuneo دسترسی پیدا کنید

سودآور: در حال حاضر پیشنهاد دهید

حساب پرداخت شده ، نرخ ناخالص سالانه 5 ٪ قابل اجرا به مدت 3 ماه
مهلت استفاده از آن : 31/12/2023

مقررات : برای هر درخواست اول برای باز کردن حساب مبتنی بر سود بین 09/20/2023 در 31/12/2023 معتبر است. نرخ ناخالص اسمی سالانه (به استثنای مالیات های اجتماعی و مالیاتی) پس از افتتاح حساب مبتنی بر سود شما در حد 100000 یورو در سپرده ، 5 ٪ قابل اجرا خواهد بود. بیش از 100000 یورو سپرده ، پاداش 1 خواهد بود.5 ٪ (نرخ اسمی ناخالص سالانه ، به استثنای مالیات های اجتماعی و مالیاتی) ، قادر به تغییر با توجه به شرایط عمومی بانکداری. منافع از روز اول پرداخت روزانه محاسبه می شود ، سالانه پرداخت می شود و در صورت پرداخت جدید ، برداشت یا تغییر نرخ محاسبه می شود.

اطلاعات : پیشنهاد معتبر منوط به پذیرش پرونده توسط Monabanq و کلیه اسناد پشتیبانی شده درخواست شده.

همچنین می توانید با این QRCode از طریق تلفن همراه خود به این پیشنهاد سودآور از طریق تلفن همراه خود دسترسی پیدا کنید

کتابچه بانکی پول من: در حال اجرا است

4 ٪ ناخالص به مدت 2 ماه در حد 150.000 یورو پرداخت !
پیشنهاد ورود از : 06/15/2023

مقررات : پیشنهاد معتبر برای اولین بار در یک جزوه پس انداز بانک پول من. نرخ ناخالص 4 ٪ از 150.یورو اول ، به مدت 2 ماه لغزنده. برای هر پرداختی فراتر از 150.000 یورو یا 3 ماه نرخ اساسی اعمال می شود (2.5 ٪ ناخالص از 16 ژوئن 2023 ، احتمالاً در هر زمان تغییر می کند).

اطلاعات : جزوه پس انداز بانک پول من فقط از طریق CGPI به بازار عرضه می شود. این پیشنهاد برای ساکنان مالیاتی فرانسه محفوظ است.

همچنین می توانید از طریق موبایل خود با این QRCode به این پیشنهاد کتابچه بانکی پول من دسترسی پیدا کنید

ramify: پیشنهاد را در اختیار داشته باشید

افزایش نرخ 4 ٪ ناخالص به مدت 2 ماه ، تا 150.000 یورو در پرداخت.
پیشنهاد ورود از : 01/07/2023

مقررات : کتابچه Ramify: افزایش نرخ 4 ٪ ناخالص در طی دو ماه اول. نرخ اسمی تبلیغاتی سالانه: در طی یک دوره مشخص. سود نرخ تبلیغاتی محدود به افتتاح حساب پس انداز اول پرداخت شده و در محدوده یک حساب توسط مشتری است. هرگونه افتتاح حساب جدید متوالی برای بسته شدن یک حساب قبلی ، در صورت عدم فروش دوره 6 ماهه بین 2 تاریخ ، نمی تواند از نرخ تبلیغاتی بهره مند شود. نرخ اسمی تبلیغاتی ناخالص سالانه به مدت 2 ماه و حداکثر تا 150،000 یورو قابل اجرا است. فراتر از 2 ماه یا مبلغ مبلغ سرمایه گذاری شده قبل از این تاریخ بیش از 150،000 یورو ، نرخ سود استاندارد ارائه شده از حساب پس انداز پاداش موجود در بانک پول من یا 2 است.5 ٪ در 06/16/2023 ؛ نرخ مستعد تغییر در هر زمان توسط بانک پول من در شرایط عمومی ، به استثنای مالیات و کمک های تأمین اجتماعی که طبق آیین نامه مورد نظر اعمال می شود. میزان علاقه تولید شده در چارچوب این پیشنهاد به منافع ایجاد شده در طول سال اضافه می شود. همه این علایق به 12/31 هر سال پرداخت می شود. منافع با توجه به روش منافع پیش بینی شده و منافع رتروگراد که باعث کاهش منافع محاسبه شده محاسبه شده ، در حد مجازات می شود. مبالغ پرداخت شده از روز اول دو هفته پس از پرداخت یا انتقال (16 ماه از همان ماه یا اول ماه بعد) بهره دارد. مبالغی که برداشت شده از روز اول دو هفته که در طی آن عقب نشینی می شود متوقف می شود (یعنی 1 یا 16). بنابراین ، برای دریافت بهینه شده پس انداز خود ، به شما توصیه می شود قبل از 16 یا 1 ماه و برداشت های خود را پس از 15 یا 30 پرداخت کنید. مبلغ پرداخت اولیه (حداقل 500 یورو – حداکثر 100،000،00000 €). پس انداز و منافع شما از صندوق ضمانت سپرده (FGDR) بهره مند می شود

اطلاعات : برای نیازهای غیر حرفه ای ، برای افراد طبیعی ، عمده ، عمده ، توانمند و مالیاتی در فرانسه ، برای اولین بار برای افتتاحیه حساب پس انداز پاداش ، در حدود یک پیشنهاد برای هر شخص معتبر است. بانک پول من حق تعلیق یا قطع این پیشنهاد را دارد.

همچنین می توانید از طریق موبایل خود با این QRCode به این پیشنهاد ramify دسترسی پیدا کنید

چهارراه بانکی: در حال حاضر پیشنهاد دهید

افزایش نرخ 4 ٪ ناخالص به مدت 3 ماه ، تا حد 1 میلیون یورو !
مهلت استفاده از آن : 15/11/2023

مقررات : برای هر درخواست برای اشتراک در آژانس ها از 03 ژوئیه تا 15 نوامبر 2023 برای اولین بار برای اولین بار در یک حساب کاربری در دفترچه Banque Carrefour ، معتبر است. نرخ تبلیغی سالانه ناخالص اسمی 4.00 ٪ تضمین شده به مدت 3 ماه (پاداش های فراگیر) در 1.000.سپرده 000 یورو. فراتر از این مبلغ و این 3 ماه ، سپرده ها با نرخ ناخالص اسمی سالانه به زور و مطابق با شبکه پاداش های موجود در حساب جزوه پاداش می گیرند.

اطلاعات : نرخ سود اولیه ناخالص سالانه از 04/16/2023 ، تعیین شده توسط Carrefour Banque و با توجه به شرایط قیمت ، قابل تغییر است. سپرده ها با نرخ ناخالص اسمی ناخالص سالانه و یا 1.00 ٪ در تاریخ 16/04/2023 ، به استثنای پاداش ها و نرخ های تبلیغاتی پاداش می گیرند. منافع مشمول مالیات اجتماعی و مالیاتی. افتتاح حساب در جزوه برای بزرگسالان توانمند یا افراد زیر سن قانونی که نماینده مالیات مقیم در فرانسه هستند ، منوط به پذیرش توسط Carrefour Banque است. نرخ ناخالص قبل از مالیات های اجتماعی و مالیاتی بیان می شود. منافع مطابق قانون دو هفته محاسبه می شود.

__نام محصول__

کتاب پس انداز مشابه در حال اجرا است

جزوه CashBee: پیشنهاد دهید

افزایش نرخ 4 ٪ ناخالص به مدت 2 ماه در حد 150.000 یورو پرداخت
پیشنهاد ورود از : 09/16/2023

مقررات : پیشنهاد معتبر برای اولین بار در یک جزوه پس انداز بانک پول من. نرخ ناخالص 4 ٪ از 150.یورو اول ، به مدت 2 ماه لغزنده. برای هر پرداختی فراتر از 150.000 یورو یا 3 ماه نرخ اساسی اعمال می شود (2.8 ٪ ناخالص از 16 سپتامبر 2023 ، احتمالاً در هر زمان تغییر می کند).

اطلاعات : این پیشنهاد برای ساکنان مالیاتی فرانسه محفوظ است.

همچنین می توانید از طریق موبایل خود با این QRCode به این پیشنهاد جزوه CashBee دسترسی پیدا کنید

BFORBANK: در مرحله اجرا پیشنهاد دهید

5 ٪ به مدت 5 ماه در حد 20.000 یورو
مهلت استفاده از آن : 31/12/2023

مقررات : برای اولین بار در یک حساب کاربری در جزوه BFOR+ تا 31 دسامبر 2023 شامل نرخ 5 ٪ ناخالص سالانه مشمول کمک های مالیاتی و تأمین اجتماعی در حد حداکثر 20،000 یورو است. فراتر از این دوره یا این مبلغ ، نرخ استاندارد حساب BFort+ Book اعمال می شود. این نرخ ، در مرحله 16 دسامبر 2022 ، سالانه 60 ٪ ناخالص است و مشارکت مالیات و تأمین اجتماعی است. احتمالاً در هر زمان توسط بانک مورد بازبینی قرار می گیرد.

اطلاعات : شما یک دوره برداشت 14 روزه قانونی دارید.

همچنین می توانید با این QRCode از طریق تلفن همراه خود به این پیشنهاد BFORBANK دسترسی پیدا کنید

AXA Bank: پیشنهاد دهید

4 ٪ جزوه ناخالص Axa Bank به مدت 4 ماه
مهلت استفاده از آن : 31/10/2023

مقررات : برای مشتریان اصلی که دارای کارت مجهز به حساب بانکی AXA و یک کتابچه AXA Bank در 10/27/2023 در محدوده پیشنهاد برای هر نفر هستند ، رزرو شده است. نرخ تبلیغاتی سالانه ناخالص سالانه 4 ٪ قابل اجرا در پرداخت خالص (سپرده های برداشت کمتر) که در کتابچه بانک AXA شما بین 15/09/2023 و 31/10/2023 شامل ، تا 100000 یورو انجام شده است. این پرداخت های خالص با نرخ تبلیغاتی به مدت 4 ماه از 01/11/2023 تا 29/02/2024 فراگیر پاداش می گیرند. هرگونه برداشتی که بین 01/11/2023 و 02/29/2024 انجام شود ، از مبلغی که از نرخ تبلیغاتی بهره مند می شود ، کسر می شود. جدا از مبالغی که از این نرخ تبلیغاتی و دوره تبلیغاتی 4 ماهه بهره مند می شود ، نرخ پاداش استاندارد به استثنای عرضه تبلیغاتی جزوه AXA Banque اعمال می شود (0.70 ٪ ناخالص سالانه از یورو 1 ، نرخ سالانه ناخالص سالانه از زمان 01/05 /2023 ، قادر به اصلاح در هر زمان توسط AXA Bank). وجوه از حساب پس انداز یا پس انداز AXA Banque دیگر از این پیشنهاد تبلیغاتی بهره نمی برد.

اطلاعات : از این پیشنهاد حذف شده اند ، مشتریانی که دارای یک کتاب AXA Bank با پیشنهاد تبلیغات تبلیغاتی (تاریخ پیشنهاد: 01/05/2023 در 31/07/2023) هستند که در یک کتابچه AXA Bank بین 07/01/2023 مشترک شده اند و 31/07/2023. منافع مشمول مالیات بر درآمد و کمک های تأمین اجتماعی.

__نام محصول__

کتاب پس انداز مشابه در حال اجرا است

اعتباری Mutuel: پیشنهاد دهید

20 یورو برای افتتاح جزوه آبی فرزندتان ارائه شده است
مهلت استفاده از آن : 31/12/2023

مقررات : پیشنهاد نمی شود که در Crédit Mutuel Relaying این عملیات معتبر باشد و برای جوانان زیر 16 سال برای افتتاح یک جزوه آبی رزرو شده است ، مشروط بر اینکه این اولین محصول بانکی است که به نام دارنده در کتابهای کتاب باز است بانک. یک کتاب آبی واحد برای هر دارنده مجاز مطابق با آیین نامه قابل اجرا.

اطلاعات : The Blue Livret جزوه ای است که توسط Crédit Mutuel توزیع شده است

اعتبار متقابل

کتاب پس انداز مشابه در حال اجرا است

جزوه Breastherama: پیشنهاد را در اختیار شما قرار می دهد

10 € برای هر بار برای اولین بار ، در بورسوراما بانک ، از یک کودک کوچک در هر کودک خردسال ارائه شده است.

پیشنهاد ورود از : 01/09/2019

مقررات : 10 € برای هر بار برای اولین بار ، در Boursorama Banque ، از یک Livret A در هر کودک خردسال ارائه شده است. پرداخت کل حق بیمه در ماه پس از افتتاح مؤثر وی به حساب بانکی کودک خردسال انجام می شود. 10 € از این حق بیمه گرفته می شود تا در Livret A از فرزند خردسال شما پرداخت شود (حداقل سهم اولیه). افتتاح جزوه A منوط به عدم استفاده از یک جزوه A در یک موسسه بانکی دیگر است. پرداخت حق بیمه با شرط افتتاح یک جزوه جوان ، Boursorama Banque ممکن است نیاز به بازگرداندن این حق بیمه در صورت عدم ایجاد مؤثر در کتابچه A باشد. با هر پیشنهاد فعلی سهام بانکی تجمعی نیست. Boursorama این حق را دارد که در هر زمان برای انتشار اطلاعات در سایت مشتری ، پیشنهاد را اصلاح یا پایان دهد. در نتیجه ، درخواست های مربوط به افتتاح حساب دریافت شده پس از تاریخ پایان نمایش داده شده در نظر گرفته نمی شود و از شرایط مربوط به پیشنهاد بهره نمی برد. افتتاح یک جزوه موضوع برای تأیید عدم تفسیر یک جزوه A و/یا حساب های ویژه در مورد اعتبار Crédit Mutuel علاوه بر این. همان شخص فقط می تواند یک جزوه واحد A یا یک حساب ویژه خاص را در جزوه Crédit Mutuel برگزار کند.

اطلاعات : برای هر جزئی که در حال حاضر یک حساب Boursorama Banque داشته باشد ، افتتاح یک جزوه با فرم کاغذ انجام شده است.

جزوه بورسوراما

کتاب پس انداز مشابه در حال اجرا است

در همان موضوع

مقایسه نرخ های اساسی جزوات پس انداز

مقایسه نرخ های اساسی جزوات پس انداز

مقایسه نرخ های اساسی کلیه جزوه های پس انداز در سطح ملی قابل دسترسی است. بنابراین نرخ های مقایسه ای پیشنهادات نرخ افزایش یافته را در نظر نمی گیرند.

کتاب پس انداز: بهترین بازگشت خالص سالانه در سپتامبر 2023

کتاب پس انداز: بهترین بازگشت خالص سالانه در سپتامبر 2023

دوم سپتامبر 2023 مجدداً خالص مالیات (PFU/مالیات مسطح یا IR) و کمک های تأمین اجتماعی از جزوه های پس انداز ، هر نرخ افزایش یافته شامل ، با توجه به هر سطح مالیات ((. )

میزان وفاداری پس انداز جزوه در سپتامبر 2023

میزان وفاداری پس انداز جزوه در سپتامبر 2023

پس انداز Livret سپتامبر 2023: کمبود پیشنهادات تبلیغاتی برای مشتریان بانک های جدید وجود ندارد. کمتر شناخته شده ، پیشنهادات برای مشتریان فعلی دقیقاً همانند (. )

بهترین پیشنهادات پس انداز: برای خواندن

جزوات پس انداز: بهترین نرخ تبلیغاتی سپتامبر 2023

جزوات پس انداز: بهترین نرخ تبلیغاتی سپتامبر 2023

کتابچه های پس انداز سپتامبر 2023: بهترین جزوه را برای قرار دادن نقدینگی خود پیدا کنید. مقایسه و رتبه بندی افزایش نرخ پیشنهادات تبلیغاتی برای جزوات (. )

راهنمای 2001-2023-Savings © پس انداز من آنلاین