راهنما – تجدید مهلت من چگونه است? کارت مسدود شده / کارت من – کارت بانکی – Boursorama ، نحوه فعال کردن کارت بانکی Boursorama? – 01 بانکداری آنلاین

چگونه کارت بانکی Boursorama خود را فعال کنیم

اگر کارت خود را حداکثر 7 روز پس از دریافت پیامک تأیید حمل و نقل دریافت نکرده اید, ما از شما دعوت می کنیم با کارت خود در نقوش “کارت ناشناس” از منطقه مشتری خود مخالفت کنید. برای دسترسی به سرویس مخالف بر روی لینک زیر کلیک کنید: مخالف

تجدید کارت بلوغ من چگونه است ?

تجدید کارت شما رایگان و اتوماتیک است. کارت تولید می شود و به طور خودکار به آدرس مورد نظر در منطقه مشتری خود ارسال می شود, 15 روز قبل از مهلت از مورد قبلی ، به جز در صورت بی نظمی یا حادثه مرتبط با حساب بانکی شما.

به عنوان مثال: کارتی که تاریخ انقضا آن “09/23” است تا 30/09/2023 معتبر است و کارت جدید حداکثر 15 روز قبل از این تاریخ ارسال می شود. وقتی کارت ارسال می شود ، پیامکی به تلفن احراز هویت شما ارسال می شود.

این تجدید ویژگی های کارت شما را تغییر نمی دهد (کد مخفی ، سقف ، اضافه برداشت مجاز ، گزینه ها).

اگر می خواهید نوع بدهی را اصلاح کنید (فقط برای کارت اولتیمت و پیشنهاد فلزی) ، لازم است با پیش بینی آنلاین درخواست مجدد را درخواست کنید ، این عمل مطابق با بروشور تعرفه ما فاکتور می شود.

لطفاً توجه داشته باشید ، هرگونه فعال سازی کارت جدید شما به عنوان بخشی از تجدید منجر به غیرفعال کردن فوری کارت قدیمی می شود.

اگر کارت خود را حداکثر 7 روز پس از دریافت پیامک تأیید حمل و نقل دریافت نکرده اید, ما از شما دعوت می کنیم با کارت خود در نقوش “کارت ناشناس” از منطقه مشتری خود مخالفت کنید. برای دسترسی به سرویس مخالف بر روی لینک زیر کلیک کنید: مخالف

سوالات مشابه

  • نحوه تغییر سرعت یا تصویری کارت من ?
  • نحوه تغییر کارت ?
  • نحوه خاتمه یا بازگشت کارت من ?
  • من کارت خود را با تایپ 3 کد کاذب مسدود کردم ، چه کاری باید انجام دهم ?
  • من فقط یک ایمیل دریافت کردم که در مورد خاتمه کارت خود به من اطلاع می دهد زیرا استفاده نمی شود ، طبیعی است ?
  • اگر کارت من در دستگاه خودپرداز مسدود شود چه کاری باید انجام دهم ?
  • اگر کارت من به دنبال سبقت گرفتن از اضافه برداشت مجاز من مسدود شود ، چه کاری باید انجام دهم ?
  • اگر کارت من آسیب دیده یا ساکت باشد چه کاری باید انجام دهم ?

چگونه کارت بانکی Boursorama خود را فعال کنیم ?

توسط جاناتان | 2018-02-20T15: 06: 14+01: 00 فوریه 20 ، 2018 | نظرات در مورد نحوه فعال کردن کارت بانکی Boursorama بسته شده است ?

نحوه فعال کردن کارت Boursorama خود

مانند همه بانک ها ، کارت Boursorama باید هنگام دریافت آن فعال شود. فعال سازی کارت دلیل ایمنی است. در اصل ، کارتهای بانکی بانکهای سنتی باید با کد شخصی در یکی از بانکهای بانک مورد نظر تأیید شوند. با این حال با بانک های آنلاین که کارت بانکی شما را فعال می کنند می توانند از خانه ساخته شوند ، بنابراین آنلاین.

روش فعال کردن کارت Boursorama:

با مراجعه به وب سایت Boursorama شروع کنید.

خود را شناسایی کنید وت دسترسی به بستر کاربر خود.

سپس روی “کلیک کنید” کارت بانکی من »»

کارت Boursorama را فعال کنید

سپس روی برگه کلیک کنید ” کارت من را فعال کنید“” . در آن زمان سایت به شما پیشنهاد می دهد پیامک به شماره تلفن احراز هویت خود. اگر عدد باشد ، با دکمه مطابقت دارد ” کد را دریافت کنید“” .

چگونه کارت بانکی Boursorama خود را فعال کنیم

منتظر پیامک باشید ، سپس زمینه را پر کنید با کد شش دیجیتالی دریافت شده. روی “کلیک کنید” اعتبار سنجی ” ادامه. کارت بورسوراما شما است به زودی فعال شد.

کد پیامکی برای فعال کردن کارت بانکی Boursorama

اکنون فقط باید 4 رقم آخر کارت بانکی خود را وارد کنید و اعتبار سنجی آخرین بار.

نهایی شدن بانک بانک Brassorama Bank Bank Bank

سرانجام ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که منتظر ایمیل تأیید باشید که نشان می دهد کارت بانکی شما فعال است.

کارت فعال بورسوراما

شما اکنون می دانید چگونه کارت بانکی Boursorama خود را فعال کنیم.

به ما در مورد TrustPilot توجه داشته باشید

01Banque-en-line.FR ذکر شده است

کارت Boursorama: نحوه فعال کردن آن ، توجه و مزایا

Boursorama یک بانک آنلاین است که در سال 2005 ایجاد شده است. در ابتدا ، این تأسیس 55 آژانس از تصرف Caixabank داشت. این آژانس ها به تدریج تا سال 2013 بسته می شوند ، سالی که در طی آن خدمات بورسوراما کاملاً از بین رفتند. این موسسه محصولات مالی معمول مانند بیمه ، اعتبار املاک و مستغلات یا پس انداز تنظیم شده را ارائه می دهد. این بانک همچنین کارتهای بانکی مشتریان خود را ارائه می دهد. این کارت ها فقط به مشتریانی که دارای یک حساب باز هستند در یک آژانس افتتاح می شوند ، برای مشتریانی که قبل از سال 2013 یا در بستر آنلاین آن ثبت شده اند ، اعطا می شود.

برای فعال کردن سریع کارت خود ، به سادگی با شماره زیر تماس بگیرید: 08 90 40 12 92*

نحوه فعال کردن کارت Boursorama من ?

در حین انتشار از طریق پست ، کارت بورسوراما هنوز فعال نیست. قبل از فعال کردن آن ، ابتدا باید برچسب را در قسمت جلو برداشته و سپس کارت را در قسمت اختصاصی در پشت امضا کنید. برای فعال کردن آن ، پس از آن لازم است کد فعال سازی ارسال شده توسط نامه پستی یا الکترونیکی ارسال شده توسط بانک را وارد کنید. پس از آن کافی خواهد بود که به یک توزیع کننده بلیط اتوماتیک یا یک بازرگان مراجعه کنید تا ضمن تهیه کد فعال شده ، خرید را با کارت بپردازد. کد خصوصی است و فقط باید توسط دارنده (های) کارت (های) ثبت شده از بانک شناخته شود. این اندازه گیری برای جلوگیری از استفاده های کلاهبرداری انجام می شود.

کارت Boursorama: چه مزایایی برای فعال سازی کارت من دارد ?

کارت Boursorama عمدتا امکان برداشت از توزیع کنندگان اتوماتیک را فراهم می کند. صاحب آن همچنین می تواند از آن به عنوان روش پرداخت با یک بازرگان یا در سیستم عامل های مختلف فروش آنلاین استفاده کند. این کارت بسته به فرمول اتخاذ شده توسط صاحب آن ، برای مدت زمانی بین 2 تا 3 سال معتبر است. از کارت مجازی نیز می توان از برنامه تلفن های هوشمند Boursorama استفاده کرد.